>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.05.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna – Azjatycka Liga Mistrzów, 1/8 finału
Godzinna: 12:30
Spotkanie: Urawa : Seoul
Typ: over 4.5
Kurs: 7.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Azjatycka LM wkracza w decydującą fazę , skończyła się faza grupowa i czs na mecze 1/8 , pojedynki Japońsko-Koreańskie przeważnie dostarczają sporo emocji i też na takie liczę dziś w meczu Urawy z Seoulem , Seoul w tej edycji LM miał okazję rywalizować z innym przedstawicielem Japonii a mianowicie w fazie grupowej miał za rywala Hiroshimę i u siebie wygrał 4:1 natomiast w Hiroshimie wygrało Sanfrecce 2:1 , w poprzedniej edycji AFC Champions League Seoul w 1/8 finału trafił na Gambę Osaka i u siebie Koreańczycy przegrali 1:3 a w rewanżu również 3:2 tak więc jedno może się rzucić w oko ... bramki ! Urawa jak to zwykle u niej bywa początki sezonów ma bardzo dobre i tak też jest w tym sezonie , w lidze na 11 dotychczas rozegranych spotkań przegrali zaledwie jedno , piłkarze Seoulu pod tym względem nie są gorsi i na 10 meczy 2 porażki i liderują w tabeli no ale liga ligą dziś inna bajka i przed Seoulem mecz wyjazdowy i trzeba by było jakąś bramkę strzelić bo wiadomo że bramki na wyjazdach mają duże znaczenie przed meczem rewanżowym u siebie , z drugiej strony Urawa myśląc o dalszej grze w AFC dziś powinna ugrać dobry dla siebie wynik dlatego liczę na sporo bramek !

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Czech Finał
Spotkanie: Mlada boleslav-Jablonec
Godz; 18;15
Typ:1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Druzyne mlady juz jakis czas temu opisywalem. Jest to druzyna w ktora tym sezonie grala o europejskie puchary i plan minimum zrealizowali. Dla jablonec plan minimum yo utrzymanie w lidze i tez im sie to udalo. Teraz kilka faktow:
1. Mlada nie przegrala na swoim stadionie od sierpnia tamtego roku
2. Mlada wyeliminowala w polfinale pucharu aktualnego mosttza czech- Pilzno
3. Od poczatku sezonu zostala zainwestowana spora suma pieniedzy w klub, aby pokazal sie w europwjskivh pucharach
4. Okolo miesiac temu Mlada pokonala Jablonec 1:0
5. Ostatni mecz dla zawodnikow Mlady, zeby sie pokazali ze zasluguja na gre w eutopejskovh pucharach. Przypomne, ze w skladzie graja sami Czesi. Klub na pewno zainwestuje w kilka transferow wiec dzisiejszy final nie do odpuszczenia!

✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Nice
Godzina: 17:15
Spotkanie: Dominic Thiem - Leonardo Mayer
Typ: Leo Mayer
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365

Wiadomo Thiem młody wilk, gra świetnie, szósty w rankingu do Londynu. Sęk w tym, że Austriak w tym roku rozegrał już 42 spotkania i wliczam tu tylko występy singlowe, a to dopiero początek. Zaraz Roland Garros, sezon na trawie zwieńczony Wimbledonem, Igrzyska Olimpijskie... etc. Pytam się więc, kiedy ten chłopak ma odpocząć. Ok organizm młody można nim rzezać dzień i noc, tylko prędzej czy później musi się to odbić. Oglądałem starcie Austriaka z Nishikorim w Rzymie i robił naprawdę wiele niewymuszonych metrowych błędów. Oznaka zmęczenia... kto wie, bądź co bądź Thiem gra pierwszy tak intensywny sezon w karierze. Dzisiaj Dominic zagra z solidnym Mayerem, któremu motywacji na pewno nie zabraknie, gdyż broni tu sporo punktów za finał z zeszłego roku. Argentyńczyk gra w tym sezonie średnio na jeża. Pokonał solidnego Joao Sousę, mającego dobry sezon Lorenziego i pogromcę Djokovica - Veselego. Jednak jużz Goffinem, F. Lopezem i Almagro sobie nie poradził. W mojej ocenie Argentyńczyk na pewno jest w stanie ograć Thiema, ale potrzebne ku temu jest albo świetny mecz w jego wykonaniu albo mała pomoc ze strony Austriaka. Liczę, że jeden z tych dwóch czynników dziś wystąpi.
http://forum.bukmacherskie.com/PinnacleSports

⛔ 100
 
czaro82 422,5K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Final Liga Europy
Godzina. 20:45
Spotkanie. Liverpol - Sevilla
Typ. Liverpol win i obie strzela
Kurs. 4.50
Bukmacher. Betano
Analiza:

Witam po dluzszej przerwie, na dzisiejszy wieczor chcialbym wam zaproponowac zaklad w finalowym meczu LE pomiedzy angielskim Liverpolem oraz obronca tytulu sprzed roku hiszpanskim zespolem z Sevilli.
W trakcie koncowki sezonu w premier league mozna bylo zauwazyc iz Klop przyklada duzy nacisk na ten wlasnie tytul jego pdopiecznych poniewaz jest to dla niego oraz pilkarzy z Anfield jedyna droga do LM poniewaz miejsce ktore zajeli w lidze niestety niepozwala myslec o fazie grupowej czy nawet kwalifikacjach. Uwazam iz pilkarze Liverpolu sa druzyna o klase lepsza i zdolaja wygrac ten mecz bez wiekszych problemow. Niechcialbym tutaj ujmowac druzynie Krychowiaka poniewaz pokazali oni nie raz ze potrafia zagrac rowne zawody z klasowymi druzynami lecz w porownaniu do poprzedniego sezonu stracili sporo na swojej jakosci, lecz niemozna im odbierac woli walki i ambicji w meczach wyjazdowych poniewaz nadal bramki potrafia strzelac ale rowniez sporo tracic.
Podsumowujac powyzszy mozna sie spodziewac ciekawego widowiska ze spora iloscia bramek wynik w okolicach 3:1 lub 4:1 dla podopiecznych Jurgena.

⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka PHILIPPINES: Commissioners Cup - Play Offs
Godzina: 13.00
Spotkanie: Rain or Shine - Alaska Aces
Typ: under 190.5
Kurs: 2.52
Bukmacher: Bet365
analiza: Zacznę od tego że typ dosyć ryzykowny bo stan rywalizacji 3:2 i w czterech z tych ostatnich meczów miedzy tymi drużynami padło ponad 200 pc .Ale w ostatnim meczu zakończonym wynikiem 86:78 padło już tylko 164 pc.Dzisiaj ponownie Asy pod wielką presją i jeśli chcą doprowadzić stan rywalizacji do 3:3 muszą dzisiaj mocno pobronić .Że potrafią udowodnili w ostatnim meczu u siebie dzisiaj grają na parkiecie Rain or Shain i gospodarze na pewno będą chcieli odjechać , mocna szybka ofensywna gra to ich żywioł w dodatku własna publiczność dlatego Asy muszą bronić .Czy zdołąją wybronić?Zobaczymy .Główna linia na to spotkanie to 197 ja wybrałem nieco mniejszą po strakcyjniejszym kursie.Ale bardzo spokojna stawka bo w tej lidze wszystko jest możliwe i dominują raczej overove wyniki.

⛔ 100
 
juventino8 21

juventino8

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna - Finał Liga Europy
Godzina. 20:45
Spotkanie. Liverpool - Sevilla
Typ. over 2,5 kartki Sevilla
Kurs. 2.00
Bukmacher. Bet365

Analiza:

Witam!
Moja propozycja na dziś to over kartkowy na Sevillę. Wydaje mi się to dość mocno prawdopodobne. Mecz będzie pełen pojedynków i nikt tu nogi nie będzie odstawiał. Tu trzeba dać z siebie wszystko nawet kosztem kartek. Sędzia Jonas Errikson pokazał w tym sezonie w LM, że kartek dawać się nie boi (Mech Bayern - Juventus padło ich 12). Patrząc na statystyki Sevilla nieźle kosi kartek. Ich &quot;zdobycze&quot; w ostatnich 5 spotkaniach to 2 czerwone i 3 żółte w meczu z Bilbao, 4 żółte z Granadą, 2 żółte z Szachtarem, 3 żółte z Espanyolem i 3 żółte z Szachtarem w meczu pierwszym, co daje nam średnią 3 żółte i 0,4 czerwonej (które Bet365 rozlicza jako 2 żółte), czyli 3,8 kartki na mecz. Jeśli miałbym wymienić zawodników, którzy wg mnie zgarną &quot;żółtko&quot; to będzie to Krycha, Banega i Kołodziejczak. Prawdopodobnie też Coke. Przewiduję tu 4-5 kartek dla Sevilli, dlatego wydaje mi się, że linię 2.5 powinni pokryć bez problemu.

✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, LE, EU
Data, godzina: 18.05.2016 20:45
Spotkanie: Liverpool-Sevilla
typ: Liverpool over 5,5 strzałów na bramkę (w tym doliczony czas)
kurs: 2.15
buk:unibet

Dla mnie w tym pojedynku faworytem jest Liverpool, mecz jest rozgrywany na terenie neutralnym a zdanie na temat tych ekip mam takie że to właśnie Anglicy mniej tracą na jakości nie grając u siebie.
Stawką tego starcia nie tylko jest sukces w postaci zdobycia pucharu czy gry o kolejne trofeum superpuchar ze zdobywcą Ligi Mistrzów, ale także o gwarantowany bilet do rozgrywek Ligi Mistrzów.Liverpool miał dosyć niefortunny sezon, finalnie w lidze nie zdołali osiągnąć pozycji premiowanej pucharami, z czasem ekipa pod wodzą Kloopa zyskiwał na jakości i stało się jasne że priorytetem i celem stał się właśnie puchar tych rozgrywek.Liverpool miał bardziej pod górkę, po rozgrywkach grupowych eliminował Manchester Utd i Borussie Dortmund po mega elektryzujących dwumeczach, Sevilla natomiast Basel i Shakhtar, więc dzisiaj w mojej ocenie to Liverpool dał więcej dowodów na to komu się ten puchar należy, aczkolwiek nie można skreślać Hiszpanów tylko dlatego że mieli łatwiejszą drogę.W Bazylei będziemy światkami emocjonującego starcia, które w mojej ocenie będzie miało przebieg bardziej otwarty niż zachowawczy, stawiam jednak że to Liverpool będzie miał w tym meczu więcej do powiedzenia więc tak też idę w wymieniony zakład.

⛔ 100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy, Finał
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool-Sevilla
Typ: Sevilla wygra Ligę Europy
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiejszego wieczora zostanie rozegrany finał Ligi Europy w Bazylei, a dokładnie na St. Jakob-Park. Dzisiaj finał jest angielsko-hiszpański, a Sevilla przystąpi do tego finału jako obrońca pucharu, a dla Liverpoolu będzie to walka o śmierć lub życie bo odpuścili sobie Barclays Premier League i skupili się wyłącznie na Lidze Europy.
Dzisiejszego dnia Liverpool nie będzie mógł skorzystać z usług Sakho(zawieszenie) oraz Warda(kontuzja). Natomiast Sevilla nie będzie mogła skorzystać z usług Reyesa, Tremoulinasa i Krohn-Deli, wszystkich wykluczyła kontuzja.
Dzisiaj dla każdego zespołu jest szansa, kto zagra w Lidze Mistrzów od fazy grupowej, także myślę, że będzie zacięte spotkanie, gdyż obie drużyny będą mieli sporo do stracenia jak i do zyskania. Myślę, że Sevilla po raz trzeci obroni tytuł Ligi Europy i wzniesie na St. Jakob-Park, po raz kolejny Puchar i będzie mogła się cieszyć z sukcesu, gdyż uważam, że ta drużyna jest lepsza taktycznie oraz zbudowana stosunkowo za nie duże pieniądze oraz mają o wiele lepsze doświadczenia w pucharach Europejskich, także stres ich nie zje.
Wydaję mi się, że typem na regulaminowe 90 minut będzie bardzo dobry under 2.5 gola po kursie 1.85 bo defensywnie i bramkarsko obie drużyny są bardzo dobre.

Powodzenia ????

✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Final Liga Europy
Godzina. 20:45
Spotkanie. Liverpool - Sevilla
Typ. Sevilla
Kurs. 3.40
Bukmacher. Bet365
Analiza:

Większość idzie w strone liverpoolu, ja jednak skuszę się na drużynę Grześka Krychowiaka, wydaję mi się że mecz jest 50/50 jest to finał i każda z drużyn da z siebie 200%. Liverpool jako drużyna mnie nie przekonuje (moze tez nie przepadam za nimi i nie kryje ze jest to jakis czynnik w tej analizie) chociaz zrobili postęp po przyjsciu Jurgena ich gra wygląda lepiej i odpuscili BPL dla własnie Pucharu Europy, to mimo wszystko jest to drużyna porównywalna poziomem do Sevilli. Co do Sevilli może formy nie maja wyjazdowej jakiejś cudownej ale uważam że w takim meczu(finał) forma z ostatnich kolejek czy jakies h2h odchodzi na dalszy plan będą gryźć murawę, a charakter ta druzyna ma i z najlepszymi grac potrafi, no i Grzegorz myślę że stanie na wysokości zadania i pociągnie drużyne do zwycięstwa (troszke tez moze dlatego taki typ że zobaczymy Polaka w finale) Powodzenie. Może jeszcze próbować over bramkowy np. 3,5 i over kartek, ale te typy byly podane przez poprzedników także poszedłem w tą strone

✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Tour - Genewa
Godzina: 13:30
Spotkanie: Federico Delbonis - Thomaz Bellucci
Typ: Thomaz Bellucci
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betsson
Analiza:


W dzisiejszym meczu na kortach Genewy zmierzą się Argentyńczyk Federico Delbonis(33 ATP) oraz Brazylijczyk Thomaz Bellucci(39 ATP). Obaj zawodnicy (jak to Latynosi) czują się na mączce jak ryba w wodzie. Szykuje się świetny mecz. W ostatnim czasie lepsze wrażenie robi Thomaz. Występ w Rzymie zrobił spore wrażenie, zwycięstwa nad Monfilsem, Mahutem, czy też ugranie seta z Djoko, pokazują jak wysoki poziom prezentuje obecnie Bellucci. Warto nadmienić również fakt, iż Thomaz broni tu tytułu sprzed roku, więc czuje te korty wyśmienicie.
Delbonis to kawał solidnego gracza, jednak dzisiaj to nie wystarczy na Brazylijczyka. Dla odważniejszych polecam DW: 2:1 dla Bellucciego.
_______________
Jeśli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;.

⛔ 100
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna – Serbia, Superliga
Godzinna: 18:45
Spotkanie: RK Vojput - RK Metaloplastika Zorka Keramika
Typ: 2
Kurs: 2,12
Bukmacher: Betano
Analiza:

Dzis w lidze serbskiej recznych dojdzie do ciekawego pojedynku pomiedzy zespolami
Spartaka Vojput a Metaloplastika. Zsepol gosci zajmuje na 2 miejsce przed trzema ostanimi pojedynkami majac tyle samo punktow o lider z Vojovodiny. Metaloplastika w ostanich pojedynach zddzisiejszym rywalem wygrala tylko raz ponad miesiac tmu u siebie 2 bramkami. Ale zawodnicy Vojut spisuja sie wtym sezonie slabo a zespol
Metaloplastika wrecz przeciwnie gra dobrze i beda walczyc do konca o mitrza.
Dlatego mysle ze jak przelamali ostanio niemoc w meczach z dzisiejszym przeciwniekiem u siebie to nawyjezdzie tez moga powaczylo zwyciestwo zwlaszcza ze sa w lepszej dyspozycjii niz gospodarze.Mysle ze typ warty zagrania

✅ 112
 
zajebaninho 41

zajebaninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy, Finał
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool - Sevilla
Typ: Liverpool wygra trofeum
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:

No to czas na finał. Idę w stronę Liverpool&#39;u między innymi dlatego, że dawno nie widziałem tak charakternej drużyny, z BVB pokazali, że mogą wyjść nawet z największych tarapatów. Drugi mecz z Villareal oglądałem cały i po prostu zmiażdżyli Żółtą Łódź Podwodną, był to piękny mecz i pokaz siły &quot;nowego&quot; Liverpool&#39;u. Klopp dodał tej drużynie coś wielkiego - łatwość grania atakiem pozycyjnym, do tego potrafią też błyskawicznie kontrować. Sevilla jest drużyną klasową ale moim zdaniem w tym sezonie grają bardzo w kratkę. Siódme miejsce w lidze za Celtą, Bilbao i Villareal to napewno nie to czego oczekiwali. Z drugiej strony mają szanse zdobyć trzecie z rzędu trofeum (to by było coś wielkiego) więc motywacji nie zabraknie dlatego mogę się zabezpieczyć dogrywką i karnymi lecz jeśli chodzi o motywacje to dałbym tutaj remis bo Liverpool nie tylko wie, że to finał ale ma po swojej stronie charyzmatycznego Klopp&#39;a. Bardzo lubię go jako trenera i życzę mu dziś zwycięstwa. Stawiam na zwycięstwo Liverpool&#39;u jedną bramką. Oby był to piękny, ofensywny finał.

⛔ 100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Finał Ligi Europejskiej
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool-Sevilla
Typ: Obie drużyny strzelą gola w drugiej połowie-Tak
Kurs: 3.08
Bukmacher: BAH
Analiza:
Dużo zostało napisane o tym meczu,więc ja dodam od siebie typ na BTS w drugiej połowie.Obie drużyny lubią grać piłkę ofensywną ,mają ku temu świetnych wykonawców.Liczę na scenariusz w którym padnie jakaś bramka w pierwszej połowie,a dzięki temu mecz powinien nam się otworzyć w drugich 45minutach,o ile nie będzie to remis i drużyny nie postanowią się szachować i wyczekiwać błędów.Znając mentalność hiszpanów oraz po drugiej stronie trenera Kloppa i jego podopiecznych liczę jednak ,podobnie jak większość użytkowników,na otwarty mecz w którym zobaczymy kilka goli.Druga połowa zazwyczaj jest bardziej otwarta,jeśli któraś z drużyn będzie prowadzić no to nie będzie już czego bronić i trzeba będzie strzelać.Spokojnie obie ekipy stać na strzelenie po brameczce w drugiej połówce.Żeby nie było tak na sucho z tymi bramkami w ostatnich dwóch rundach czyli ćwierćfinałach i półfinałach L&#39;pool strzelił odpowiednio 5(vs Dortmund) i 3 bramki(vs Villareal) a Sevilla 4(vs Bilbao) i 5(vs Shakhtar) a to pokazuje w pewien sposób mentalność obu ekip.BTS w II połowie-tak gram tutaj a ogólnie skłaniam się ku ekipie Liverpoolu,zobaczymy czy po 90minutach.Dogrywka nie wykluczona po jakimś 2-2 ;).Powodzenia!

⛔ 100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool – Sevilla
Typ: over 10,5 rożnych
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365
Analiza:

Póki tu będzie remis Liverpool myślę, że będzie miał posiadanie w okolicach 60%. Sevilla lubi kontry. Wezmę pod lupę kilka meczów ligowych Sevilla, które mogłyby wyglądać jak to dzisiejsze spotkanie:

Valencia - Sevilla 10 kwietnia (wynik 2-1)
Dominacja Valencii w pierwszej połowie i 10-1 w rożnych
Real Madryt - Sevilla 20 marca (4-0)
Spora przewaga Realu Madryt i 8-8 w rożnych. Sevilla pozwoliła oddać Realowi 26 strzałów
Sevilla - Villarreal 13 marca (4-2)
Mega ciekawy, szybki mecz. Villarreal, który często lubi bronić wyniku musiał atakować od 65 minuty meczu. Efekt: 8 rożnych. Jeśli dziś Liverpool będzie przegrywał może wbić tak jak z Villarrealem - 10+ rożnych
Barcelona - Sevilla (2-1)
Barca od 48 minuty prowadziła w meczu. Potem już Sevilla musiała atakować. A mimo to Barca potrafiła wbić aż 6 rożnych (Barca, która w tym sezonie nieszczególnie na te rożne się nastawiła i zaliczała ich niewiele, patrząc na linie, które oferowały buki).
Rayo - Sevilla (2-2)
Gole Sevilli w 10 i 20 minucie. Rayo w 43 i 62. Od 62 minuty do końca meczu Sevilla wbiła multum rogów. Nie napiszę ile dokładnie ale mam przed sobą statystykę, że od 45 minuty do końca meczu wbili ich aż 10 bo potrzebowali TYLKO WYGRANEJ! Warto dodać, że grali z Rayo, które lubi się utrzymać przy piłce. Sevilla 40% posiadania w 10 połowie i 10 rożnych. W pierwszej połowie podobny % posiadania 7 rożnych. Łącznie 17 w jednym meczu.
Celta - Sevilla (1-1)
Dominacja Celty, bo Sevilla grała od 25 minuty w osłabieniu. 9 rożnych Celty w II połowie. Podobnie Sevilla może się zachowywać gdy będzie prowadziła w meczu.
Wspomnę jeszcze o starszych meczach:
Podobnie otwarty mecz miał miejsce w 5 kolejce LM: Monchengladbach - Sevilla (4-2). 6-8 w rożnych. Gladbach wbił 6 rożnych, mimo że już w 29 minucie prowadzili 1-0. W 68 było 2-0. W 78 3-0.
Sevilla - Manchester City (1-3)
Kolejny szybki mecz. Mam nadzieję jednak, że nie będzie podobnego przebiegu, bo wteyd City prowadziło w 36 minucie 3-1. Oddali potem mecz i rożne wbijała już tylko Sevilla. Wyszło na koniec 9 rogów. To pokazuje, że Sevilla jak przegrywa to potrafi przycisnąć.
Jeszcze jednym świetnym przykładem - znów z porzedniego sezonu - jest dwumecz Sevilla - Villarreal
Jedni atakowali, ale to drudzy zdobywali gole.
Szybki gol Sevilli - pierwsza minuta, potem w 26 i Villarreal 10 rożnych. W rewanżu 8 rożnych.
Sevill wygrywając potrafi się zamknąć u siebie na połowie i czekać na kontrę, ale jak przegrywają potrafią też zaatakować, w odróżnieniu od Villarrealu, który przegrywając 1-0 (w dwumeczu 1-1), powinien choć trochę chcieć zdobyć tego jednego gola, który mógłby im pozwolić już do końca meczu się tylko i wyłącznie bronić, bo Liverpool musiałby wbić 3 gole (ostatecznie im się to udało, ale to dlatego, że Villarreal pod koniec się już odsłonił (poza tym grali w 10).
Gol na 2-0 dla Villarrealu padł w 63 minucie i to dopiero wtedy Angielska drużyna miała awans. Dopiero wtedy mogłaby zacząć się bronić. Trudno powiedzieć czy by zaczęli to robić, gdyby nie czerwona kartka Villarrealu. W przewadze jasna sprawa, że nadal kontrolowali mecz.

Mam nadzieję, że zobaczymy coś podobnego jak w meczu Liverpool - Villarreal, a tym rewanżu. Z tym, że Sevilla póki będzie remisować na pewno nie zrobi z siebie żółwia, tak jak Żółta Łódź Podwodna.

✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool - Sevilla
Typ: obie strzelą,wygra Sevilla
Kurs: 6.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W finale pucharu spotykaja sie Liverpool i Sevilla. Jurgen Klopp ładnie poukładał drużynę. Pojawia się pierwsza szansa na wygranie czegoś pod jego skrzydłami, ale to chyba jeszcze nie teraz, nie wszystko jeszcze działa jak powinno. Sevilla odprawiła Szachtar po dwumeczu 2-2 i 3-1. Wcześniej Bilbao nie bez kłopotów 2-2, 2-1. Basel 0-0 i 3-0. Droga Liverpoolu wyglądała następująco: wygrał z MU (1-1, 2-1), z Dortmundem (1-1, 4-3), Villareal (0-1, 3-0). Obydwie drużyny silne u siebie, na wyjazdach już gorzej, ale to Sevilla potrafiła wygrać z Bilbao 2-1. Liverpool nie wygrał ani razu, a nie zapominajmy, że finał odbędzie się w Szwajcarii, a konkretnie w Basel. Sevilla jako obrońca tytułu ma większe doświadczenie i myślę, że to dzisiaj wykorzysta. Liverpool już był bliski odpadnięcia z Dortmundem, przegrywał u siebie 1-3, ale szalona pogoń zakończyła się wygraną, grali przepięknie i diabelnie skutecznie, ale dlaczego tak późno, dlaczego grali tak do tego czasu przeciętnie.
Jakoś bardziej przekonuje mnie Sevilla.

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool – Sevilla
Typ: Liverpool WIN
Bukmacher: Bet365
Kurs: 2.30
Analiza:
Finał Ligi Europy, więc nikomu nie zabraknie motywacji. Obie ekipy czują się mocne i wierzą w zwycięstwo. Sevilla mimo dwóch ostatnich porażek w lidze może być pewna siebie, bo w europejskich pucharach udowadniała jak potrafi się mobilizować na tego typu pojedynki. Takie mecze ich nakręcają. Z kolei o The Reds można powiedzieć wszystko ale z pewnością nie można im zarzucić brak charakteru. Będą walczyć na całego, zarówno jedni jak i drudzy. Ale według moich opinii Sevilla nie zwycięży w finale LE trzeci raz z kolei. Upewnia mnie w tym ich gra na wyjazdach oraz to, że Liverpool pod wodzą Kloppa to drużyna dążąca do celu. Gdyby nie Klopp, to pewnie The Reds w tym finale by nie było. Niemiec postawił na europejskie puchary po niepowodzeniu w finale Pucharu Ligi. W Premier League zabrakło naprawdę niewiele do czołowych pozycji ale tutaj problemem było kiepskie wejście w sezon drużyny jeszcze pod przewodnictwem Rodgersa. Jedno już widać, ten zespół podłapał charyzmę swojego nowego menadżera i potrafi wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Więc dzisiejsze zwycięstwo The Reds byłoby wielką motywacją dla Jurgena jak i całej ekipy na przyszły sezon. Czas Sevilli jako triumfatora w Europejskiej już się skończył stoi za tym kilka faktów.
Składy / kontuzje / wykluczenia:
FC LIVEPOOL - możliwa XI: Mignolet - Clyne, Lovren, Toure, Moreno - Can, Milner - Lallana, Firmino, Coutinho - Sturridge. Zawieszony jest Sakho. Kontuzjowany Ings.
FC SEVILLA - możliwa XI: Soria - Mariano, Rami, Carrico, Escudero - N&#39;Zonzi, Krychowiak - Coke, Banega, Vitolo - Gameiro. Wciąż kontuzjowani Reyes i Krohn-Dehli.
Dla graczy lubiących pewniejsze typy proponuję jeszcze:
Liverpool wygra po dogrywce @1.65 (biorę jeszcze pod uwagę X w regulaminowym czasie i te dodatkowe minuty nerwów)
Over 2.5 gola @1.85 (kurs leci w dół, jeśli Sevilla strzeli to typ jak najbardziej do pokrycia bo &quot;Redsi&quot; żeby wygrać będą musieli zapunktować dwukrotnie)

P.S.
To mój pierwszy typ podany na tym forum. Mam nadzieję, że ktoś skorzysta i nie pożałuje.
Więcej niż jeden typ w ciągu dnia
⛔ 100
 
floroflorez 3,9K

floroflorez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 17:30
Spotkanie: Szwecja Allsvenskan * Hammarby - Malmo
Typ: Malmo+Over2.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Za niedługo zacznie się spotkanie w Szweckiej Allsvenskan więc szybka analiza ...
Gospodaz Hammarby po 9 meczach 2 zwycięstwa 4 remisy 3 porazki , bilans bramek na zero... 16:16 znacznie lepsza forma w meczach u siebie , ale to nadal i tylko 3 remisy i zwyciestwo . Druzyna z Malmo przed rozegraniem 10. kolejki ma 18 punktow po 6. wygranych i 3. zremisowanych spotkan. Typując ten mecz kieruję się głównie formą drużyn , Malmo na drugim miejscu w tabeli wygrało w ostatnich pieciu meczach az cztery razy. Hammarby przeplata remisy z porażkami , jak remisują to jest to wynik 1:1 jak przegrywają pokrywający over&#39;a 2.5 . Mysle ,ze Malmo wykorzysta slabą formę przeciwnika i wygra to 1:3 lubi 1:2 . Powodzenia ????
Więcej niż jeden typ w ciągu dnia
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pizduszka 379

pizduszka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Nice
Godzina: 18:15
Spotkanie: Dominic Thiem - Leonardo Mayer
Typ: Handicap setowy: +1,5 Mayer
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betano

H2H 3-1 dla Dominica. Każde z tych spotkań było wyrównane i dzisiejszy handicap w każdym z nich został pokryty. Myślę, że dzisiaj nie będzie wyjątku. Thiem będzie powoli odpuszczał bo czas najwyższy zregenerować się na Roland Garros, który startuje w niedzielę. Dla odważniejszych kolega wyżej podał typ na win Argentyńczyka. Myślę, że także bardzo realne.

⛔ 100
 
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sundsvall-Elfsborg (SZWECJA: Allsvenskan)
Typ: Sundsvall z remisem (1X)
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Elfsborgowi od początku tego sezonu na wyjazdach się nie wiedzie (4 przegrane i 1 wygrana ze słabym Falkenbergiem który usadowił się na ostatnim miejscu). Sundsvall niby też nie czaruje ale wyniki spotkań które rozegrał do tej pory jak najbardziej potwierdzają mój typ. Do tego typu zmotywował mnie jeszcze spadający kurs na gospodarzy.
Więcej niż jeden typ w ciągu dnia
⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Finał Ligi Europejskiej
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool - Sevilla
Typ: Dokładny wynik w 1 połowie : 1-1
Kurs: 7.74
Bukmacher: Bah

W zasadzie tyle zostało już powiedziane na temat tego spotkania, że nie mam co się powtarzać, ale za to dodam od siebie przewidywania co do mojego typu.
Straty w postaci zawodników na to spotkanie większe ma jednak Sevilla, Krohn-Delhi i Tremoulinas to gracze pierwszej 11, Reyes przeważnie zmiennik, jednak również ważne ogniwo. Anglicy w zasadzie tylko bez Sakho, bo nie liczę rezerwowego bramkarza, aczkolwiek w ekstremalnej sytuacji, w przypadku kontuzji Mignoleta mogłoby to mieć kolosalne znaczenie ???? Ale nie będę brał tego raczej pod uwagę.
Co do samego typu, liczę na szybką bramkę Sevilli w pierwszych kilkunastu minutach, być może nawet przypadkową, albo co najmniej zdobytą dzięki wielkiemu szczęściu. Oczywiście nie miałbym nic przeciwko świetnej akcji zakończonej rewelacyjnym trafieniem, ale to zostawiam na drugą połowę, w której wg mnie będzie więcej sytuacji bramkowych. Liverpool szybko obudzi się po straconej bramce i jeszcze przed końcem połowy doprowadzi do wyrównania, czym zapewni wzrost emocji na drugą część spotkania ????
Brzmi nieźle, ale czy się sprawdzi? Tak naprawdę tutaj może wydarzyć się wszystko, dlatego też sam pewnie nie zagram na dokładny wynik, czy zwycięzce, ale będę szukał czegoś typu over kartkowy, bądź tak jak napisałem powyżej, dokładnego wyniku, ale tylko do połowy spotkania.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom