>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.06.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie: Paula Kania vs Barbara Zahlavova-Strycova
Typ: 1
Kurs: 4,00
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 18.06.2013/14-00
Analiza:
Szukałem, szukałem i mam nadzieję, że znalazłem dobry typ na dziś. Spośród wielu spotkań związanych z kwalifikacjami do Wimbledonu zobaczymy dziś dwie Polki: Kanię i Linette. Zarówno jednej jak i drugiej bukmacherzy nie dają zbyt wielu szans na przebrnięcie do drugiej rundy kwalifikacji, jednak ja nie byłbym taki sceptyczny. Paula Kania jest młodą, polska nadzieję tenisa. W listopadzie skończy dopiero 21 lat. Za jej największy sukces można uznać dwa wygrane turnieje rangi ITF. Polka jest zawodniczką praworęczną, dysponującą oburęcznym backhandem. Polka ostatnio na turnieju w Padova dotarła do ćwierćfinału. Po wpisach zawodniczki na jednym z największym portali społecznościowych wynika, że liczy na wsparcie ze strony kibiców, albowiem pisze: ,,Udało się! Jutro drugi mecz od 11 z Zahlavova-Strycova ! 3majcie mocno kciuki !&#39;&#39;. Widać, że Polka czuje się dobrze, gdyż na kolejnym zdjęciu jest uśmiechnięta, a pisze: ,,Jest siła! Po pierwszym treningu na kortach trawiastych !&#39;&#39;. Dziś jestem zdania, że warto zagrać na Kanię. Spotkania rozgrywane na nawierzchni trawiastej rządzą się swoimi prawami, czasami zdarzają się niespodzianki, a więc dziś wszystko możliwe. W tym momencie należy napisać kilka słów o rywalce. Zahlavova jest trochę bardziej doświadczoną zawodniczką, gra od kilku lat profesjonalnie. Obecnie zajmuje 118 miejsce w rankingu WTA. W kwalach jest rozstawiona z siedemnastką. Czeszka poprzez udział w turnieju w Notthingham zebrała trochę doświadczenia na trawie. Dotarła w tym turnieju do ćwierćfinału, gdzie wówczas przegrała z Baltacha. Sukcesem dla Czeszki było bez wątpienia pokonanie Samanthy Murray. Tak jak wspominałem dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ważne dla Kanii. Jeżeli będzie w stanie przeciwstawić się Czeszce z pewnością wpłynie to na jej postawę w dalszych ewentualnych spotkaniach-powodzenia
P.S. Dla mniej odważnych jeżeli wystawią to +1,5 seta Kania, gdyż śmieszne jak dla mnie jest granie Czeszki po 1,22.
⛔100
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis,ATP : S-Hertogenbosch
Spotkanie:Sijsling I.-Wawrinka S.
Typ:1
Kurs:3,08
Godz:16:30
bukmacher:Sportingbet
Jest to mecz pierwszej rundy ATP Hertogenboschna kortach trawiastych,zagrają w nim zawodnik gospodarzy Sijsling Igor numer 59 na świecie i Stanislas Wawrinka numer 10 na świecie ze Szwajcarii.Jest to pierwsze spotkanie między tymi zawodnikami,Holender na kortach trawiastych gra bardzo dobrze ostatnio doszedł do 3 rundy w Queens gdzie przegrał po zaciętej walce z Tsongą.To będzie pierwszy mecz na trawie w tym roku Wawrinki,nie jest to jego ulubiona nawierzchnia w całej karierze ma na niej bilans 10zw-15por.Dlatego myślę,że grający przed własną publicznością Holender może sprawić niespodzianke dzisiaj.
ZWROT
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Dyscyplina: Finał Mistrzostw Europy U-21
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ: Hiszpania (-0,5)
Kurs: 1,725
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godz. 18 na Teddi Malcha Stadium w Jerozolimie w ramach finału Mistrzostw Europy U-21 zmierzą się ze sobą ekipy Hiszpanii oraz Włoch. Uważam że dzisiejsze spotkanie będzie powtórką seniorskiego finału EURO 2012 gdzie również mierzyły się ze sobą ekipy Włoch i Hiszpanii. Kieruję się oczywiście ku zwycięstwu Hiszpanii, jednak nie uważam by było to zwycięstwo tak okazałe jak w seniorskim finale (4:0).
Gracze z Półwyspu Iberyjskiego mają wszystko by sięgnąć dzisiaj po trofeum. Nie umniejszając dokonań Włochów, którzy wygrali swoją grupę oraz pokonali w drodze do finału piekielnie silnych Holendrów, to reprezentacja Hiszpanii posiada w swoich szeregach prawdziwe gwiazdy (De Gea, Isco, Bartra, Muniain, Tello czy też Morata), które w turnieju nie zaznały nawet rozczarowującego remisu. W każdym ze spotkań Hiszpanie detronizowali swojego rywala. Wygrana grupa (po 1:0 z Niemcami oraz Rosją oraz 3:0 nad rezerwami Holandii) oraz przejechanie się po zdolnych Norwegach (3:0 przy żadnym celnym strzale ze strony Skandynawów) świadczą o olbrzymiej sile młodych Hiszpanów.
Reprezentacja Włoch jako wygrany z grupy (z jednym remisem z Norwegią (1:1) oraz zwycięstwami nad Izraelem (4:0) oraz słabiutką Anglią (0:1)) w półfinale zmierzyła się z 2. miejscem grupy B czyli Holadnią. Wyrównany mecz i jednobramkowe zwycięstwo otworzyły furtkę do prestiżowego finału z Hiszpanami. Nie sądzę jednak by przeciwstawili się dziś idącym jak burza rywalom. Nie posiadają również takiego zgrania i polotu jakie ma Hiszpania, a do znanych nazwisk możemy zaliczyć jedynie Verattiego oraz Boriniego.
Przewiduję co najmniej jednobramkowe zwycięstwo Hiszpanów po dość solidnym kursie.
✅72,5
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP Eastbourne
Spotkanie:Jarkko Nieminen-Feliciano Lopez
Typ:Jarkko Nieminen -1,5 seta
Kurs:4,33
Bukmacher:pinnalce
Mecz pierwszej rundy turnieju w Eastbourne i pojedynek Jarkko Nieminena z Feliciano Lopezem.Teoretycznie faworytem w tym meczu jest Lopez który jak na razie przyzwoicie poczyna sobie na trawie i w tym sezonie wygrał 4z5 spotkań jednak ja nie popadam w hura optymizm ponieważ tak na prawdę jedno jedynym godnym uwagi rywalem był Cilic z którym przegrał 1-2.Po drugiej stronie barykady staje Nieminen,czyli dość nieobliczalny zawodnik,który w poprzednim tygodniu zagrał pierwszy raz na trawie w tym sezonie i o ile w pierwszej rundzie poradził sobie bez większych problemów z Harrisonem wygrywając 2-0 to już w następnej przegrał z młodym Brytyjczykiem Danielem Evansem 1-2.Była to dość duża niespodzianka jednak nie patrzył bym na dzisiejszy mecz przez pryzmat tej wpadki.Owszem Nieminen ma swoje wzloty i upadki i często w jego wypadku o zwycięstwie decyduje dyspozycja dnia jak i to czy rywal mu pomaga jednak w pojedynku z Lopezem ma dużą przewagę psychologiczną.W meczach z Hiszpanem przegrał tylko dwa razy na dziewięć spotkań i było to na kortach ziemnych czyli tam gdzie Lopez czuje się najlepiej jednak poza tym 7 meczów padło łupem fina w tym ostatni mecz na Wimbledonie gdzie Jarkko wygrał 3-1.Uważam że jeśli Nieminen zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć problemu aby poradzić sobie z Lopezem,a statystyka H2H tylko potwierdza to że finowi na prawdę dobrze gra się z Hiszpanem stąd mój typ ponieważ kurs jest zachęcający i widać że spora część osób podziela moje zdanie bo w porównaniu do otwarcia kurs spadł już o 62 grosze.Polecam
⛔100
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówk - Miostrzostwa Europy - Kobiety - Play-Offy - Kwalifikacje
Spotkanie: Polska K - Bułgaria K
Typ: 2
Kurs: 6,00
Buk: Pinnacle Sports
Data/godzina rozpoczęcia: 18.06.2013/18-00
Walcząca o awans do mistrzostw Europy reprezentacja Polski koszykarek stoi dzisiaj przed bardzo trudnym zadaniem, muszą wygrać z najlepszym zespółem z grupy B Bułgarią conajmniej 16 punktami. Polkom nigdy nie grało się dobrze z Bułgarkami. Historia bezpośrednich konfrontacji mocno przemawia na korzyść rywalek i nawet w latach największych sukcesów naszej reprezentacji nie udało się poprawić znacząco bilansu bezpośrednich spotkań. Reprezentacja Polski w pierwszym meczu przegrała w Samokowie 44:59, mając duże problemy ze skutecznością w ataku, poniżej 30% z gry. Od samego początku nie do zatrzymania była Radostina Dimitrowa, która polski kosz dziurawiła zwłaszcza w pierwszej części meczu. Niespodziewanie skuteczna w ataku była też Stefka Mitewa, która w poprzednich spotkaniach eliminacyjnych bądź też sparingach ograniczała się do dobrych zasłon i walki pod tablicami. Bułgarki również dobrze grały w obronie z czym Polskie zawodniczki nie mogły sobie poradzić. Nie widze dzisiaj szans na wygraną Polek a co dopiero na odrobienie takiej straty punktowej.
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Finał Mistrzostw Europy U-21
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ: Hiszpania wygra do zera
Kurs: 2,75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Pierwsza sprawa to finał. Wiadome, nikt nie będzie chciał stracić pierwszy bramki bo później może być to ciężko odrobić. A już na pewno Włosi. Jestem pewien, że nie będą zbytnio szarpać w pierwszej połowie a skupią się jak to mają w swoim zwyczaju na grze obronnej. Hiszpanie zapewne w charakterystyczny dla siebie sposób będą prowadzić grę wymieniając niezliczoną ilość podań i szukając tej jednej luki i szansy na gola.
Włosi stracili w tym turnieju tylko jedną bramkę (nie z gry a z rzutu karnego), Hiszpanie jak do tej pory z czystym kontem i myślę, że tak już pozostanie jeśli chodzi o drużynę z Półwyspu Iberyjskiego.
Wydaje się więc że under w tym meczu pewny jak nie wiem co i oczywiście bardzo polecam ten typ. Ja jednak idę w stronę Hiszpanów bo myślę, że z tą kadrą i z tym co grają na tym turnieju z drużyną Włoch są w stanie wygrać 1:0 lub 2:0. Powodzenia !
⛔100
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
dyscyplina: tenis, ATP: Eastbourne
spotkanie: Troicki - Klizan
typ: Klizan +1.5 set
kurs: 1.82
godzina: 15:20
bukmacher: Expekt
analiza:
Pierwsza runda turnieju na trawiastych kontach w Eastbourne. Dojdzie do spotkania Serba Troickiego i najlepszego ze Słowaków- Martina Klizana . Dla tych graczy to pierwszy występ na trawie w tym roku. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Troicki choć ja sądzę, że różnica w kursach jest zbyt duża. Oczywiście za tym pierwszym zawodnikiem przemawia przewaga doświadczenia, aczkolwiem w rankingu to obecnie Klizan jest wyżej klasyfikowany. W tym roku bez większych sukcesów ze strony tych zawodników. Troicki prezentował się na początku sezonu wręcz fatalnie. Ostatnio zaczął lepiej grać i nieźle zaprezentował się na Roland Garros. Jeżeli chodzi o korty trawiaste to spotykali się obaj na WImbledonie i dopiero po 5 setach wygrał Troicki. Serb nie miał nigdy na trawie jakiś dobrych wyników. Zazwyczaj swoje występy końćzy na drugich rundach. Ta para powinna stworzyć wyrównane widowisko. Być może trzeba się spodziewać 3 setów a z wysokiego kursu na Klizana skorzystam za pomocą handicapu setowego. Powinno być wiele zaciętych wymian i możliwe są jakieś długie sety. Mecz panów już za jakieś pół godziny.
✅82
 
J 31

janek1509

Użytkownik
Dyscyplina: Finał Mistrzostw Europy U-21
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ:HT/FT X/2
Kurs: 3,70
Bukmacher:Bet-at-home
Analiza:
Dziś o 18 odbędzie się finał Mistrzostw Europy U-21.Według mnie będzie to bardzo wyrównane spotkanie w którym zagrają dwie godne siebie drużyny. Oby dwie posiadają bardzo mocna defensywę spójrzmy Hiszpania 8-0 Włochy 8-1.Czyli jak widać gradu goli raczej nie należy się spodziewać. W ofensywie na papieże lepiej prezentują się Hiszpanie ale Włosi też mają kim postraszyć. Zobaczmy mecz z Norwegami. Wystarczał im remis żeby zająć pierwsze miejsce w grupie i grali jak to Włosi minimalny nakład sił żeby spokojnie dowieźć 0-0.I nagle karny w 90 minucie a mimo to potrafili przycisnąć i momentalnie wyrównać. Także uważam że dziś też będą bardziej skoncentrowani na zero z tyłu i ewentualnie coś z kontry strzelić. A Hiszpanie wszyscy wiedzą jak grają ,będą zapewne prowadzić grę wymieniać mnóstwo podań i czekać na jakiś błąd rywala. Reasumując myślę że pierwsza połowa będzie raczej ostrożna typowe piłkarskie szachy żeby tylko nie stracić bramki bo bardzo ciężko będzie ją odrobić, a w drugiej to jednak Hiszpanie powinni bardziej przycisnąć i znaleźć drogę do bramki bo to bardziej im powinno zależeć żeby ten mecz nie trwał dłużej niż 90 minut. Bo ewentualne karne to już czysta loteria a piłkarsko lepszą drużyna jest jednak Hiszpania .Pozdrawiam
⛔100
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Azja: Kwalifikacje MŚ
Spotkanie: Jordania - Oman
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 4.00
Godzina: 18:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatni mecz kwalifikacyjny w Azji do MŚ świata w Brazylii. Jordania dzisiaj potrzebuje zwycięstwa by awansować na barażowe miejsce, Oman z kolei nie może tego meczu przegrać, aby ją utrzymać. Oba zespoły cechuje fatalna gra na wyjeździe(Jordania same porażki, Oman 2 remisy i porażka) oraz dobra gra u siebie. Atut własnego boiska dla Jordanii jest bardzo ważny, właśnie u siebie pokonali już zakwalifikowanych do przyszłych MŚ Japończyków i Australijczyków, więc z Omanem powinno pójść im łatwiej. Dodatkowo nie mogą kalkulować, trzeba ten mecz po prostu wygrać. Sam typ został pokryty w 5 ostatnich spotkaniach Jordanii u siebie(był też pokryty w meczu z Japonią), dzisiaj liczę na powtórkę. Za mniejszą kwotę myślę, że warto typ rozważyć.
Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mk21 233

mk21

Użytkownik
Dyscyplina: Horse Racing, Stratford
Spotkanie: Horse Racing, Koń: Jame
Typ: Jamesson pierwsze lub drugie miejsce,
Kurs: 2.75
Bukmacher: William Hill

Godzina 4:30 to godzina rozpoczęcia wyścigu koni w Stratford. Moim faworytem do zwycięstwa w tej gonitwie jest koń - Jamesson. O wygraną powinien on walczyć z koniem - The Good Guy, więc osobiście zdecyduję się zagrać bezpieczniej po niższym kursie na to, że koń, na którego gram uplasuje się na pierwszej lub drugiej pozycji.

Ostatnie gonitwy tego konia i jego miejsce:
06Jun13 Ffo 21Gd C5HcCh 2K 11-3, miejsce 2/5 (7L Forever My Friend 11-12)
15May13 Fon 18GS C5NvHcCh 2K 11-3, miejsce 3/5 (8L Time Book 10-11)
26Apr13 Plu 20Gd C5HcCh 2K 10-11, miejsce 1/8 (¾L Smooth Classic 11-4)
01Apr13 Plu 18Gd C5NvHcH 2K 11-7, miejsce 5/13 (34L Superciliary 10-10)

Patrząc na jego ostatnie gonitwy wyniki są zadowalające, a tym bardziej dziś według wielu jest zdecydowanym faworytem, a zagrozić mu może koń, o którym wcześniej wspomniałem - THE GOOD GUY, dlatego ten typ biorę ciemno.

Polecam i życzę powodzenia! ;)
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Kwalifikacje Wimbledon, 18.06 18:35
Zverev Mischa - Knittel
typ: 2-0
2,00
bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu drugiej rundy kwalifikacji do udzialu w tegorocznym Wimbledonie spotka sie dwoch Niemcow, Mischa Zverev i Bastian Knittel. Zverev swietnie czuje sie na trawie, to zdecydowanie dla niego najlepsza nawierzchnia, a oczywiscie z racji jego stylu gry, ofensywnego, opartego na grze serve and volley przede wszystkim. Na trawie dobry serwis + dobry wolej to podstawa gry i kazdy grajacy tak zawodnik jest bardzo trudny do pokonania. Zverev potwierdzil swoje mozliwosci do gry na trawie w Halle, gdzie wygral dwa spotkania w turnieju glownym. Knittel natomiast to zawodnik duzo lepiej czujacy sie na wolniejszej nawierzchni, zdecydowanie bardziej preferuje gre na korcie ceglanym. Gdyby grali na clayu pewnie to Knittel bylby faworytem, graja jednak na grassie i tu dokladajac doswiadczenie zdecydowanym faworytem wydaje sie byc Zverev.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom