>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.06.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Queens
Godz: 15:45
Spotkanie: Raonic - Tomic
Typ: Tomic
Kurs: 4.10
Buk: Unibet
H2H 4:0 dla Raonica, ale panowie nigdy nie grali ze sobą na trawie. Na tej nawierzchni bardziej imponuje mi Australijczyk i myślę, że powalczy dzisiaj jak równy z równym z Milosem. Obaj zawodnicy imponująco weszli w sezon na grassie - Milos wygrał z Kyrgiosem 2:1, a następnie z Veselym i Bautistą-Agutem po 2:0 w setach. Szacunek budzi szczególnie pokonanie Nicka, z którym Rao miał ostatnio nieciekawą serię. Tomic sezon na trawie rozpoczął w Holandii od pokonania Bedene, by w kolejnej rundzie przegrać ze świetnie dysponowanym, późniejszym triumfatorem turnieju Mahutem. W Queens Bernard już imponuje - na rozkładzie Anderson, Verdasco i Muller - szacunek za pokonanie tych nazwisk należy się Tomicowi. Dziś liczę na wyrównane spotkanie i podtrzymanie dobrej formy u Australijczyka. Na pewno bardzo mu zależy na poprawie bilansu z Raonicem i myślę, że stać go dzisiaj na niespodziankę, ponieważ Milos na trawie nie jest gigantem.
100
 
Z 18

zamko29

Użytkownik
Dyscyplina: Euro 2016
Mecz: Portugalia - Austria
Data: 18.06.2016, 21:00
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli jako pierwszy w meczu i Portugalia wygra
Kurs: 5.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. Na dziś przygotowałem bardzo ciekawy typ, może i nieco ryzykowny ale jak dla mnie istnieje duże prawdopodobieństwo że to właśnie dziś CR7 pierwszy wpisze sie na liste strzelców. Na pewno po pierwszym meczu jest bardzo sfrustowany ze nie udało mu się nic strzelić a przecież dogodnych sytuacji miał bardzo dużo. Dzisiaj rywalem Portugalii jest słabiutka Austria która po meczach z Holandia i Węgrami zastanawiam się jakim cudem znalazła się na Euro 2016. Portugalia nie może już nie potykać po tym pierwszym spotkaniu i dzisiaj muszą za wszelką cene wygrać! Na pewno gre bedzie ciagnal własnie Ronaldo i tutaj upatruje swojej najwiejszej szansy ze w pierwszych minutach bedzie mial pare sytuacji i chociaz ta jedna zamieni na bramke. Uważam ze dzisiaj Portugalia wygra to spotkanie nawet dwoma bramkami a dwie bramki może strzelić Ronaldo byle by tylko poprawił skutecznosc z pierwszego meczu. Fajną opcją na to spotkanie jest właśnie ten mój typ a kurs zachęca zdecydowanie do gry. Dla mniej odważnych można grać że Ronaldo strzeli bramkę w tym spotkaniu lub że po prostu Portugalia wygra. Ja złożyłem takie coś w całość i dałem jeszcze że musi to być pierwsza bramka i ten kursik baaaardzo zachęca do gry. Polecam i powodzenia!
100
 
S 406

skalp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2016
Godzina: 15:00
Spotkanie:
Belgia vs Irlandia
Typ: over 1.5
Kurs: 1.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Szybkie dzień dobry w nowym gronie, jako że to mój debiut.
Przeglądając internet opinie były skrajne, whoscored typowało dokładny wynik 1:2, jednak buki dają Irlandczyków jako wyraźnego underdoga. Przyjrzyjmy się najpierw eliminacjom.
Belgowie nie byli nieskazitelni, przegrali i zremisowali z Walią, a widzieliśmy do tej pory że Walia, to właściwie dyspozycja dnia Bal&#39;a, mieli jednobramkowe zwycięstwo na wyjeździe z Cyprem. Widać gołym okiem, że mają tendencję do zacinania się. Irlandczycy natomiast pokazali, że po pierwsze grają cierpliwie i nieustępliwie, a do tego na takie zacinanie się czekają. Potwierdzeniem na to niech będą remis u siebie z Polską, gdzie gonili wynik i zarobienie aż 4 punktów w meczach z Niemcami. Mecze towarzyskie całkowicie pomijam, bo na podstawie nich nie postawiłbym złotówki. Natomiast dotychczas w euro 2016:
Belgowie grali z Włochami aktywnie ale bezproduktywnie, jedyna bardzo dobra sytuacja to niecelny strzał Lukaku. To jest ich teoretycznie najlepszy goal scorer, ale nie oszukujmy się nie jest to gość który jest zabójczo skuteczny. Irlandia natomiast zagrała solidnie ze Szwecją, strasznie deprymowali Zlatana. Byli w moich oczach drużyną lepszą z fatalnym samobójem na ich niekorzyść. Do tego mam wrażenie że to Shane Long jest większym zagrożeniem niż Lukaku, a spodziewam się, że to Romelu wyjdzie znów w jedenastce, a nie Origi, którego cenię obecnie wyżej. Irlandczycy w całych eliminacjach stracili tylko raz więcej niż jedną bramkę i to był wyjazd z Polską. Ten mecz moim zdaniem powinien przypominać ich mecz u siebie z Niemcami. Niski wynik, a nos mi podpowiada bramkowy remis 1:1
✅40
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWECJA: Superettan
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ik Frej - Halmstad
Typ: under 2.5 bramki
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Głównym powodem dla którego gram ten mecz jest kilka kluczowych absencji w drużynie gości, w dzisiejszym meczu w drużynie gości nie zagrają :pekalski (mf 0/0), Rojas (mf 11/0), Olsson (fw 8/2),Johansson (dw 11/0), Barny (fw 12/0) doubtful: Silverholt (mf 7/2), Khan (df7/0).
Na stronie Halmstad możemy wyczytać, że mają dziś nastąpić pewne roszady w składzie, mają poeksperymentować, a kolejnym powodem dlaczego gram na bramki jest pogoda. Cały dzień ma padać deszcz, a to raczej nie ułatwi obu drużynom drogi do bramki.
100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja
Godzina: 16:00
Spotkanie: Varberg vs GAIS
Typ: BTS
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
13 kolejka w Superettan.
Powoli zblizamy sie do konca pierwszej rundy na zapleczu Allsvenskan.
Dzisiaj m.in.starcie Varberg z GAIS,ktore odbedzie sie na stadionie Paskbergsvallen.
Faworytem wydaje sie byc druzyna gospodarzy,ktora zagra przed wlasna publicznoscia,jednak GAIS z pewnoscia powalczy o punkty.
Gospodarze zajmuja 6 miejsce z dorobkiem 19 punktow,do fazy play-off o pierwsza lige traca tylko 3 punkty.
Ostatnio dobra forma zespolu Varberg,ktory nie przegral zadnego z ostatnich 5 meczy.
Podopieczni Jorgena Walemarka zremisowali na wyjezdzie z AFC United 1:1,ktory zajmuje 2 miejsce,pokonali u siebie Sirius 1:0,czyli kolejna ekipe z czolowki.Oprocz tego zremisowali 1:1 z powracajaca do formy ekipa Assyriska oraz byli lepsi od Angelholm i Degerfors wygrywajac odpowiednio 2:0 i 2:1.

GAIS jest tuz za druzyna Varberg,na razie plasuja sie na 8 miejscu i do dzisiejszego rywala traca 3 punkty.
W ekipie z Geteborga jeszcze lepsze nastroje niz w Varberg.
Druzyna nie przegrala zadnego z ostatnich 8 spotkan notujac 6 remisow i 2 wygrane.

Obie druzyny w formie,obie strzelaja bramki ale tez je traca.
Varberg jako,ze gra u siebie powinien strzelic minimum jedna bramke,GAIS z kolei w swoich 4 ostatnich wyjazdach notowal 4 btsy,dzisiaj powinno byc podobnie.
100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina/piłka nożna ME
godz/18,00
spotkanie/Islandia-Węgry
typ/1p x
kurs/1,87
bukm/Sportingbet
analiza
Po niespodziewanym zwycięstwie Madziarów 2-0 nad Austrią i również niespodziewanym remsie Islandi z Portugalią 1-1 oba zespoły zagrają między sobą.
Węgrzy ostatni mecz z Islandią/10 sierpnia 2011/wygrali 4-0,podobnie jak 5 ostatnich spotkań.Jest to daleka historia i nie ma co tego brać pod uwagę.W/g buków Islandia jest lekkim faworytem/nie dla mnie/Remis do przerwy jest wynikiem bardzo realnym.Islandczycy grając z Portugalią nie zagrozili właściwie bramce przeciwników.Nastawieni byli na obronę i atak z kontry.Węgrzy mający już 3 punkty też bedą się starali za mocno nie ryzykować,przynajmniej w 1 połowie.
Przewiduję małą liczbę goli i remis w pierwszej połowie.Węgrzy mają świadomość,że zostanie im jeszcze mecz z Portugalią i będą chcieli dzisiaj wykorzystać swoją szansę na wyjście z grupy
100
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Brazylia Serie B
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico GO v CRB

Typ: Atletico Go
Kurs: 1.73
Bukmacher: Pinnacle

Atletico bardzo dobrze zaczęło sezon 6-2-1 w 9 meczach.
Wygrali wszystkie domowe spotkania. W ostatniej kolejce pokonali lidera po dobrej grze, pokazali się z bardzo dobrej strony mimo tego że ich rywale byli uznani za faworytów.
CRB to typowa domowa drużyna, na wyjazdach 2-0-3 w tym sezonie.
Oba wyjazdowy zwycięstwa były przeciwko słabym drużynom Vila Nova oraz Londrina. CRB przegrali ostatnie 2 wyjazdowe spotkanie.
W zeszłym sezonie padł wynik 1:0 dla Atletico, nie zdziwiłaby mnie powtórka dziś.

Moj typ na dziś to zwycięstwo Atletico GO
100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Halle
Godzina: 15:00
Spotkanie: D. Thiem - F. Mayer
Typ: Mayer (AH +4 gemy)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Półfinał turnieju panów na kortach trawiastych w Halle. Siódma rakieta świata Dominic Thiem gra z 192. w rankingu reprezentantem gospodarzy - Florianem Mayerem. Faworytem oczywiście Austriak, ale czy tak wyraźnym jak sugerują buki? Moim zdaniem nie. Dominic wygrał w tym roku 7 z 7 spotkań na trawie. W ilu z nich więcej niż 4 gemami? Tylko w jednym z Gabashvilim. A Florek to nie byle kto na trawie, uwierzcie. W tym sezonie na trawie 7/8, przegrał tylko z Federerem po ciężkim boju 6:7 6:7. Kogo miał wśród rywali, których odprawiał 2:0? Trociki (24. ATP), Seppi (40. ATP). Dla mnie spokojnie do ogarnięcia ten bet, wyczuwam ciężką walkę, nawet jeżeli Thiem wygra to nie będzie to duża różnica gemów.
85
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Halle 2016
Godzina: 15:00
Spotkanie:
Thiem D. - Mayer F.
Typ: Mayer F. +1,5 seta
Kurs: 2.20
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mayerowi na pewno nie można odmówić doświadczenia, w tym roku wrócił po dłuższej przerwie spowodowaną leczeniem kontuzji. Na początku wyglądało to słabo, ale u siebie w Niemczech na kortach trawiastych robi bardzo dobre wrażenie. Ćwierćfinał w Stuttgarcie i 2 tie-breaki z Federerem to budzi podziw, do tego tutaj w Halle zaliczył już półfinał, a w meczu z Seppim zagrał kapitalnie na serwisie. 16 asów przy 0 podwójnych błędach, czego chcieć więcej?
O Thiemie można pisać w samych superlatywach, grał już w bodajże 9 finałach turniejów ATP z czego aż 7 wygrał, ostatnio w Stuttgarcie na trawie, ale tam jak już pisałem on w każdym meczu stracił set. Tutaj tak naprawdę nie miał go kto jeszcze sprawdzić, nawet taki &quot;Gaba&quot; wyszedł na prowadzenie 3:1 i miał później 2 BP na podwójne przełamanie. Wydaje mi się, że Mayer jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem na trawie, a linia gemowa handicapu jest naprawdę wystawiona dość wysoko.
120
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Pilka Nozna ME
Godzina ; 15,00
Spotkanie ; Irlandia - Belgia
Typ ; 1X
Kurs ; 1,97
Bukmacher ; unibet
Analiza ;
Druga seria spotkan , i prawie meczyki o wszystko. Czy juz dzis pozegnamy czarnego konia turnieju z Belgii? To jest prawdopodobne. Nie widze w tej ekipie team spirit , bedzie trudno szlo { z Irlandczykami raczej inaczej nie bedzie } zaczna sie wspolne pretensje , fochy , nie widze tego zespolu. Dla mnie Belgowie sa juz naruszeni , nie duzo potrzeba by to wszystko pierdyknelo. Kilka indywidualnosci zmierzy sie ze wspanialym kolektywem. Kto wyjdzie zwyciesko? Irlandczycy dadza z siebie 110% , jeden pojdzie w ogien za drugim , moga zlamac psyche Belgow. Remis tez pozostawia jeszcze obie ekipy w grze. Belgia tego meczu nie wygra.
100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - segunda division promotion
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Girona - Osasuna
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 2,23
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatni mecz walki o awans do najwyższej klasy rozgrywek. Cała drabinka od początku zmagań wyglądała overowo. 5 Meczy - 5 overów, drużyny grające ofensywnie strzelające dużo bramek szczegolnie Osasuna która bardzo szybko chce powrócić na salony.Osasuna na zakończenie sezonu nastrzelała sobie i myślę że podtrzyma tą dobrą passe która trwa juz od 5 spotkań/ Myślę że Osasuna strzeli tu szybko bramkę i będzie czekała na następną dogodną sytuację ,gdy Girona się otworzy. Choć ostatnie h2h wygląda dość mizernie jeśli chodzi o bramki to dziś liczę na całkowitą odmianę obydwu zespołów. Stawiam tu na zwycięstwo 2:1 bądź remis 2:2 i daltego bezpieczniej gram overek na bramki ???? ) Powodzonka. Mam nadzieję że troche pomogłem...
100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: pilka nozna ME
Data: 18.06/21:00
Spotkanie: Portugalia-Austria
Typ: Portugalia -2 Azjan 2=zwrot
Kurs: 6.75
Bukmacher unibet
Analiza:
Austria pierwsze swoje spotkanie niespodziewanie przegrała z Węgrami 0-2, obiecująco zaczęli spotkanie uderzeniem w słupek Alaby, jednak przez resztę spotkania nie było za co ich chwalić.Jakąś tam większą kulturę gry mieli, jednak jako całokształt wyglądało to słabo, brak komunikacji ogólnie słaby kolektyw ich gra wizualnie była trochę rozklekotana.Węgrzy żadnymi wirtuozami nie są, zagrali za to zorganizowanie i wykiwali rywala.
Portugalia także niespodziewanie stracili punkty remisując z Islandią 1-1 jednak ten podział nie jest do końca zasłużony, z drugiej strony przeprowadzili kilka zorganizowanych zrywów co było realnym zagrożeniem, jednak to Portugalia prowadziła spotkanie, a pod względem motorycznym nieźle wyglądali.No cóż Portugalia chciała wjechać z piłką do bramki i tak się skończyło, obserwując jednak mecz Austriaków myślę że będą mieli o wiele więcej miejsca na swoje popisy.
100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Islandia - Węgry
Typ: I połowa over 1,5
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 2 kolejki Mistrzostw Europy grupy f, w którym to zmierzą się reprezentacja Islandii z Węgrami. Jak wiemy Islandczycy dość niespodziewanie zremisowali w swoim pierwszym występie na Mistrzostwach Europy 1:1 z faworyzowaną Portugalią co było sporym zaskoczeniem. Węgrzy bardzo podobnie jak Islandczycy nie będąc faworytami pokonali Austriaków 0:2 grając konsekwentnie do końca spotkania pokazują styl oraz charakter. Dzisiejsze spotkanie ma olbrzymie znaczenie dla obydwu reprezentacji w kontekście końcowego układu tabeli. Każdej z w/w drużyn zależy na wygranej bo remis nic nie daje tak naprawdę stąd uważam, że pojedynek ten będzie bardzo otwarty spotkaniem z wieloma sytuacjami podbramkowymi z obydwu stron. Jak już wiemy Islandczycy wyjdą do tego spotkania w ustawieniu 4-4-2 natomiast Węgrzy 4-4-3. Reasumując zaryzykuje tutaj i pobiorę tutaj 2 bądź więcej bramek już po I połowie tego spotkania po bardzo dobrym kursie 4.00, który znaleźć możemy w bet365.
100
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Villa Dalmine - Sportivo Estudiantes
Typ: Villa Dalmine wygra obie połowy
Kurs: 5.6
Bukmacher: Unibet
Na dzisiejszy dzień wybieram mecz ligi Nacional B Villa Dalmine - Sportivo Estudiantes.
Bardzo słaba postawa Sportivo Estudiantes skłania mnie do zagrania tego typu. Drużyna ta(16 w tabeli) ma tylko 2 wygrane mecze na wyjeździe(z 20 i 21 drużyną w tabeli) i jeden bezbramkowy remis z Almagro. Nie licząc 2 wygranych meczy na wyjeździe w pozostałych 7 zdobyli tylko 1 bramkę!!!
Więc jak widać goście mają małe szanse na strzelenie bramki.
Jeśli chodzi o gospodarzy bardzo dobrze sobie radzą. U siebie grali 9 meczy w których stracili tylko 6 bramek. Jeśli chodzi zaś o atak są drugą drużyną w lidze pod względem strzelonych bramek. Myślę, że jest duża szansa na wygranie zarówno jednej jak i drugiej połowy. Pozostałe typy na ten mecz to:
1HT 2.55
1/1 HT/FT 2.90
1 -1(AH) 2.66
1 wygra do zera 2.60
Powodzenia
400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna ME
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia - Austria
Typ: Under 1,5 gola
Kurs: 3,22
Buk: Oddsring
Analiza:

Portugalia:
Oni zawiedli w pierwszym meczu z Islandią. Byli bardzo bladzi, grali nerwowo. Dominowali, środek pola był ich ale co z tego skoro brakowało skuteczności w ataku. Technicznie zjadali Islandią, jednak to nie wystarczyło pomimo stworzenia sobie kilku sytuacji. W obronie też nie zachwycali, obrońcy wykazywali pewną niepewność , momentami się gubiąc. Uważam ten zespół za troszkę przereklamowany, pomimo tego że, są jedną z drużyn które wysoko mierzą w tym turnieju. Widać że, dużo zależy od dyspozycji ich lidera. A on jak na razie po prostu nic nie pokazał. Portugalczycy wygrali ostatnie 8 meczy na Euro co pokazuję że, nie znaleźli się tu przypadkowo. Ale aż, 4 z nich zakończyły się zaledwie 1 golem. Co jest bardzo dobrą wiadomością dla naszego typu.
Austria:
Po kapitalnych meczach eliminacyjnych, drużyna przegrała z cieńkimi Węgrami. Trzeba jednak powiedzieć, że Austriacy nie grali tak dobrze w meczach przygotowawczych. Nie dali sobie rady ze Szwajcarią, Turcją i Holandią, i po słabą formę przynieśli aż, na ten turniej. Oglądałem ich mecz z Węgrami i owszem zdominowali środek pola, ale czerwona kartka Dragovica przesądziła chyba o wyniku. Obrona się nie popisała. Drużyna bd. osłabiona brakiem Dragovica oraz Junuzovica. Wątpię aby rzucili się do ataku bo wiadomo jak może się skończyć dla nich szarżowanie. Raczej zagrają defensywnie, bo potrzebują przynajmniej 1 pkt. w tej konfrontacji. A to że, prawdopodobnie ich przeciwnicy bd. dominować i grać więcej piłką nic nie przesądza. Wiadomo jak w Portugalii idzie ze skutecznością.
Max 1 gol !!
222
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna ME Francja
Godzina.21:00
Spotkanie. Portugalia - Austria
Typ. Portugalia wygra i under 2.5 gola w meczu
Kurs. 3.80
Bukmacher. Betano
Analiza.
Witam wszystkich po dluzszej przerwie, na dzisiejszy wieczor zaproponuje zaklad w spotkaniu Portugalii z Austria i choc kurs moze odstraszac to proponuje zagrac za drobne ...
Zaczniemy od faworytow ktorymi bez watpienia sa pilkarze Portugali na czele ze swoim liderem Cristiano Ronaldo. W pierwszym meczu mieli znaczaca przewage nad zespolem
Islandii lecz mimo kontroli gry a takze wiekszej ilosci sytuacji bramkowych nie udalo im sie utrzymac tego zwyciestwa do ostatniego gwizdka, w rezultacie zaledwie zremisowali 1:1.
Uwazam ze podopieczni Santosa beda chcieli za wszelka cene zwyciezyc wlasnie w tym spotkaniu aby nierozstrzygac o swym losie w ostatnim spotkaniu grupowym z Wegrami.
Teraz troszke o zawodnikach z Austri ktorzy zawiedli w swoim pierwszym grupowym meczu ulegajac &quot;Madziarom&quot; 0:2 lecz ogladajac skroty z ich meczu stwierdzam ze ich gra wcale niewygladala najgorzej. Wierze ze w tym spotkaniu zagraja zdecydowanie bardziej agresywnie i przedewszystkim ambitniej niz w pierwszej potyczce gdzie chyba lekko zlekcewazyli swojego rywala. Wydaje mi sie ze trener odpowiednio zmotywuje swoich defensorow tak aby jak najlepiej przypilnowac takie gwiady jak CR7 Quaresma i Nani i ze po zacietym pojedynku zwycieza Portugalczycy 1:0 lub 2:0.
jesli pomoglem kliknij dzieki to motywuje do pisania kolejnych analiz.
100
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Godzina: 23:00
Spotkanie:
Atletico - Santos
Typ: bts+ov2,5
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mecz pomiędzy 4 Santosem na 12 Atletico. Atletico u siebie do tej pory grało 3 razy. 2 razy wygrało i raz zremisowało. Bramki 4:2. Santos na wyjazdach grało 4 razy. Jeden raz wygrało, raz zremisowało i raz przegrało. Bramki 4:4. Liczę na mecz overowy. Atletico udane mecze (z Sao Paulo 2:1, z Santa Cruz 1:0) potrafi przeplatać meczami całkowicie nie udanymi (Internacional 0:1 czy Pomte Preta 2:3). Ale jak by nie było często coś strzela. Na to liczę w tym przypadku - w końcu grają przed własną publicznością. Santos natomiast jest teraz w formie - ostatnie 3 mecze to wygrane - Botafogo (3:0), Santa Cruz (2:0), Recife (2:0). Dodatkowy atut gości to powrót po Copa Gabriela. Dlatego jak by nie było zapowiada się, że Santos także coś strzeli.
100
 
black-star 47,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia 1
Spotkanie: Atletico-PR - Santos
Godzina: 23:00
Typ: Over 1,5 HT
Kurs: 3,1
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dla gości liczyć się w tym spotkaniu powinna przede wszystkim wygrana. Statystyki wskazują na to, że łatwo nie będzie. Atletico już od 10 kwietnia niepokonane jest na własnym stadionie i zwyciężyło tam w 8 spotkaniach na ostatnich 9. Gospodarze strzelają również u siebie całkiem sporą liczbę bramek. Santos na początku sezonu nie najlepiej radzi sobie w meczach wyjazdowych. Jego piłkarze co prawda wygrali ostatnie takie spotkanie, jednak wcześniej nie odnieśli zwycięstwa aż w trzech. Pojedynek wydaje się być więc bardzo ciekawy, gdyż moim zdaniem nie ma w nim jednoznacznego faworyta. Ambicją gości zapewne jest w tym sezonie ścisła czołówka, co widać po formie w pierwszych ośmiu spotkaniach. Ostatni pojedynek tych zespołów 06.12 ubiegłego roku zakończył się wynikiem aż 6:1 dla Santosu.
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom