>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.06.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 18. Czerwca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Euro U 21
Godz: 18:00
Spotkanie Niemcy-Czechy
Typ: Niemcy wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.50
Buk Unibet
Analiza: W dniu jutrzejszym Niemcy oraz Czesi rozpoczną swoją rywalizację w młodzieżowych mistrzostwach europy do lat 21 . Niemcy według mnie są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu, w ostatnich 10 spotkaniach zanotowali 8 zwycięstw oraz zaledwie 2 porażki, jedną z kadrą młodzieżowej Portugalii drugą zaś z naszą młodzieżówką, pokonali między innymi takie ekipy jak : Słowacja, Rosja, Anglia na pewno w starciu z Czechami zaatakują od pierwszych minut, bowiem to oni powinni prowadzić tutaj grę , goście natomiast są zespołem nierówno grającym i to właśnie moim zdaniem jest ich największy problem, wygrali z naszą ekipą ,ale ponieśli porażki z młodymi Belgami oraz Portugalczykami , nie liczę dwóch wygranych spotkań z zespołem Azerbejdżanu bowiem rywal to był raczej na poprawienie morale w zespole aniżeli na porządne spotkanie. Myślę że ekipa Czech w tym spotkaniu będzie miała sporo problemów z młodymi Niemcami , którzy jak wiadomo na turniejach zazwyczaj radzą sobie bardzo dobrze, stawiam na wynik 2:1 dla naszych zachodnich sąsiadów bowiem z tego co widzę to w ostatnich latach obie ekipy za każdym razem minimum jeden raz pokonywali bramkarzy swoich rywali.
⛔100
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Radomiak Radom - Drutex-Bytovia
Typ: Drutex Bytovia -1
Kurs: 4.90
Bukmacher: Unibet
Dziś przygotowałem bardzo ryzykowny typ z naszej polskiej ligi. Jutro w Radomiu odbędzie się rewanż meczu barażowego pomiędzy miejscowym Radomiakiem a Bytowią. W pierwszym spotkaniu Drutex-Bytovia pokonałą Radomiaka aż 4:0 . Bytowia Bytów zaliczyła świetną końcówkę sezonu i wywalczyli miejsce gwarantujące im baraż. Myślę ,że piłkarze Radomiaka nie wierzą w zwycięstwo , a co więcej nie są w stanie przeciwstawić się drużynie z Bytowia. Co prawda Drutex-Bytovia nie prezentowała się świetnie na wyjazdach w meczach 1 ligi , ale z rywalem który gra na co dzień klasę niżej, powinni udowodnić że są dużo lepszym zespołem. Powodzenia ;)
✅390
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 104

kibic-fks

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna , Kwalifikacje ME
Godzina: 20.45
Spotkanie : Islandia - Ukraina
Typ : Islandia powyżej 27.5 goli
Kurs : 1.79
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Dzisiaj pech , z 3 typow na ręczną , podałem ten ,który nie wszedł, zabraklo... ehh
Na jutro czyli na niedzielę , ponownie wybieram kwalifikacje do ME w pilce recznej męskiej.
Sytuacja w grupie 4tej jest bardzo ciekawa, wszystkie 4 zespoły są w grze o awans.
Islandia spory zawód jak do tej pory, ostatnie miejsce w grupie , cóż im pozostało tylko wygrana może spowodować ,ze awansują .
To już nie ta Islandia co jeszcze parę lat temu, no ale nadal z potencjałem, sporo zawodnikow grających w niemieckiej bundeslidze.
Ukraina jak do tej pory wszystkie swoje punkty zdobyła u siebie. Ostatnio remis z Macedonia na wlasnym parkiecie 27: 27. Na wyjazdach juz tak różowo nie jest .
Mecz o awans, Isladnia gra u siebie, w ostatnim meczu przed własną publicznością rzucili Macedonii 30 bramek.
Czas jutro powtórzyć ten wynik lub strzelić więcej.
Palmarsson i Sigurdsson i spolka niech wreszcie wezmą sprawy w swoje ręce.
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia!
✅79
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 00:00
Spotkanie: Vasco da Gama - Avai
Typ: Vasco wygra i over 1,5 gola w meczu
Kurs: 1,81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
O północy w Rio de Janeiro Vasco podejmie Avai.
Przed pierwszym gwizdkiem Vasco jest stawiane w roli silnego faworyta. Gospodarze prezentują się ostatnio solidnie na własnym stadionie. Grają atrakcyjny, ofensywny futbol. Wspominałem już o nich w tym miesiącu, w którym typowałem ten sam typ w spotkaniu z ich udziałem i nie zawiodłem się. Dziś grają przeciwko powiedzmy sobie szczerze, słabemu Avai. Vasco dobrze wykorzystuje atut własnego boiska. Zdobyli komplet punktów w 3 z 4 spotkań i czynili to z drużynami z pewnością silniejszymi, niż dzisiejszy przeciwnik. Avai na wyjazdach spisuje się tragicznie – przegrali wszystkie 4 mecze, strzelając 1 gola, tracąc aż 8.
Futbol czasami sprawia niespodzianki, a i każda seria musi się kiedyś zakończyć. Jednak tak jak przed meczem zostało zauważone – każdy inny wynik, niż zwycięstwo Vasco będzie niespodzianką. Boję się o handicap, ponieważ Avai potrafi być skupione w defensywie a i Vasco lubi tracić bramki co mocno komplikuje sprawę.
Spróbuję zagrać taki typ.
Powodzenia i pozdrawiam. ⛔100
 
son_gohan 45

son_gohan

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Godzina: 04:00
Spotkanie: Ward- Kovalev
Typ: Ward wygra
Kurs: 2.165
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Walka o tytuł pomiędzy niepokonanym Amerykaninem, a Rosjaninem. W pierwszej walce (wyrównanej walce) sędziowie zgodnie wskazali zwycięstwo Amerykanina. W mojej opinii Ward teraz jest silnym faworytem. Kovalev jeśli chce wygrać musi znokautować &quot;Son of God&quot;, ten natomiast jest tak mobilny że raczej mu się to nie uda. Ward najprawdopodobniej wygra na punkty, bo ciosu kończącego to raczej nie ma. Analiza może i krótka, ale treściwa. Aha, kurs taki jest tylko na 1xbecie, poniewaz na innych z reguły spotykamy się z 1.70 na Warda. Ruscy faworyzują swojego.
✅116
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
frederer 104

frederer

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Stuttgart
Godzina: 13:00
Spotkanie: Feliciano Lopez v Lucas Pouille
Typ: over 2,5 seta
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Będzie krótko i statystycznie. H2H 1:1, oba mecze w zeszłym roku, oba 3 setowe. Lopez na 4 mecze w Stuttgarcie 3 trzysetowe, Pouille analogicznie 2/3.
Cięzko wskazać faworyta, mecz powinien być bardzo wyrównany. Stosunkowo niski kurs jak na ten rodzaj typu ale wszystko przemawia za 3 setami w tym pojedynku. Mecze na trawie o wiele częściej niż na cegle kończą się w 3 setach, taka specyfika.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat, Puchar Konfederacji
Godzina: 17:00
Spotkanie: Portugalia - Meksyk
Typ: 2 + over 1,5
Kurs: 5,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
No cóż, jakoś słabo idzie w tym miesiącu, więc proponuję taki oto typ. Mam wrażenie, że Meksyk jest drużyną niedocenianą i pokaże w meczu z mistrzami Europy, że wielu bukmacherów się myli. Jeżeli dobrze liczę to w ostatnich 40 spotkaniach Meksyk przegrał tylko 4 razy, z Chorwacją, Chile, Ekwadorem i Brazylią. Owszem, nie grali oni z najlepszymi drużynami, ale zdarzały się solidne ekipy(USA, Urugwaj). Portugalia od zwycięstwa w Euro zagrała dwa mecze z solidnymi rywalami, Szwajcarią i Szwecją, oba przegrała. Poza tym zwycięstwa z takimi potęgami jak Cypr, Wyspy Owcze, Andora, Gibraltar, Łotwa czy też Węgry jakoś mnie nie przekonują. Meksyk potrafi stwarzać sobie okazje bramkowe i liczę, że chociaż dwie wykorzysta. Stawiam na wynik 0:2, 1:2.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21
Spotkanie: Dania - Włochy
Godzina: 20:45
Typ: 2
Kurs: 1,61
Bukmacher: eFortuna
Kurs nie za duży ale jeden z tych &quot;pewniejszych&quot; na jutrzejszy dzień a nawet na dzisiejszy hehe.
Włosi to jedni z głównych faworytów do Mistrzostwa Europy, moim zdaniem są tuż za Hiszpanami w kolejce po złoto. Paczkę mają piekielnie mocną.

Tak jak wspomniałem Włosi przyjechali do Polski swoim najmocniejszym składem, nie ma tutaj mowy o chociaż by 1 pozycji słabej...

w bramce Donnarumma
obrona to Rugani (Juventus), Caldara (Atalanta), Conti (Atalanta), Barreca (Torino)
pomoc Benassi (Torino), Gagliardini (Inter), Bernardeschi (Fiorentina), Pellegrini (Sassuolo), Chiessa (Fiorentina)
atak Berardi (Sassuolo)



Dania to młodzież utalentowana ale bez gwiazd, są to piłkarze grający praktycznie na własnych boiskach, po za 2-3 epizodami ale mimo wszystko nie są to głośne nazwiska.



Kolega z forum podał taka notatkę, podobno piłkarze z Danii mają problemy z jakimś wirusem co jeszcze osłabi ten zespół jeśli jest to informacja prawdziwa.
http://www.bt.dk/fodbold/afsloering-...-kaster-op-paa
Czy z wirusem czy bez, Włosi są wielkim faworytem w tym meczu i to na nich stawiam.
Powodzenia.
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Hertogenbosch ATP
Godzina: 14:30
Spotkanie: Karlovic I. - Muller G.
Typ: over 12.5 w 1 secie
Kurs: 1.80
Bukmacher: Dafabet
Analiza:
No i mamy final taki sam jak przed rokiem polfinal. Wtedy rowniez spotkali sie Ci dwaj zawodnicy. Wtedy wygral Muller 2:0 i mielismy w tych dwoch setach dwa tie-breaki. Co ciekawe obaj Panowie spotkali sie rowniez miesiac pozniej w Newport. Wtedy padly 3 sety gdzie gora byl Karlovic i mielismy w tym meczu.. 3 tie-breaki. ???? Oba te mecze byly rozgrywane na nawierzchni trawiastej. Obaj zawodnicy bazuja na swoim mocnym serwisie. We wczorajszym meczu Clic - Karlovic w 1 secie mielismy tie-break i w dzisiejszym meczu rowniez go przewiduje. Nie sadze zeby ktorys z zawodnikow przelamal swojego oponenta. Ranga spotkania jest ogromna bo to przeciez final. Nikt na samym poczatku nie bedzie chcial popelnic bledu i kazdy bedzie chcial trzymac swoj serwis. Trawa ma to do tego ze zbyt dlugo te akcje sie nie toczal i szybko sa konczone. Nie wiem kto wygra to spotkanie ale obaj Panowie swietnie serwuja i najlepszym betem na ten mecz jest tie-break w 1 secie. Kurs u konkurencji znacznie nizszy bo na poziomie 1.60 takze ten kursik lapie bo mysle ze spadnie. Powodzenia
✅80
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - Tenis - kwalifikacje Birmingham
Godz: 13:30
Spotkanie: Krejsova P. - Kulichkova E.
Typ: wygra 2-0 w setach Krejsova P
Kurs: 4.60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dziś się udało trafić kurs ponad 4.00 i uważam ze jutro takze mam na to duze szanse. Jest to głównie Typ przeciwko Kulichkovej. Jej gra na cegle mi się podobała, ale na trawce to już tak nie wygląda. Ona nie przepada za tą nawierzchnią i nie jest tutaj wstanie pokazać swego potencjalu. Kulichkova jest szczupla i wysoką ale strasznie szarpie swoją grę. Przede wszystkim zawodzi serwis. Nie wchodzi pierwszy z a drugi bardzo pasywny. Jej ciężko zagrać mocny strzał aby bezpośrednio wygrac punkt w 1-2 uderzeniu. Na cegle to funkcjonowało, a na trawie nie ma już tego czucia kortu i precyzji. Strasznie zielone korty ja ograniczają i &quot;pewne&quot; jest to że straci w tym meczu swoje podanie. Zdecydowanie brakuje jej swobody w ataku i efektownej gry do przodu. W obronie Kulichkovej będzie bardzo trudno w tym spotkaniu. Krejsova to Czeszka, która jest już bardzo doświadczona. Ona ma 26 lat i nie ustępuje warunkami fizycznymi rywalce. Po jej wynikach widać że aktualnie dobrze radzi sobie na trawie. Pewna w ataku i w rytmie meczowy. Skuteczna obrona i precyzja dadzą Czesce zwycięstwo 2-0 w setach a szanse na to sa ogromne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Nottingham trawa
godzina 16.00
spotkanie J.Komta - D.Veic
Typ Vekic +2,5 gema
kurs 3.6
unibet
analiza:
Na wstępie powiem że tutaj zaryzykuję ale 3,6 na handi +2,5 gema to całkiem rozsadna i kusząca propozycja.Nie poszaleję też ze stawką bo Komta jest faworytką w tym meczu , ma za sobą publiczność i idzie w tym turnieju jak burza.Nie straciła seta oddaje przeciwniczkom bardzo mało gemów i ogólnie jest w formie , można by rzec nawet ciagle na fali wznoszącej.Ale przeciwniczki w drodze do finału raczej miała z dolnej półki no może poza Wickmayer ale tutaj ten mecz wygladał na mecz &quot;przyjaźni .&quot;
W Cincinnatti w ubiegłym roku na hardzie Komta pokonała Vekic bardzo gładko 6:2 6:3 w dwóch setach i na pierwszy rzut oka dzisiaj może być podobnie.
Ja jednak liczę że Chorwatka odrobiła lekcje z tamtego meczu i dzisiaj się postawi.
Pokonanie wczoraj Savarovej to dobry prognostyk , owszem Lucie mocno pod formą ale można by rzec że Savarova to nawet mocniejsza zawodniczka od Komty.
Komtę trzeba zaatakować!!!!!Jeśli dzisiaj Vekic zaatakuje to kto wie ??Nie zdziwię się jeśli ugra seta a może coś więcej , gorzej będzie jeśli to Komta będzie aktywną stroną w tym meczu i narzuci swój styl taki scenariusz też jest prawdopodobny.
Vekic na pewno miała trudniejsza drogę do finału , spodziwałem się że odpadnie już w meczu z Sakkari a Tu proszę jest w finale.I myślę że jeśli już się w nim znalazła to nie po to żeby statystować.No zobaczymy.Wybrałem dość ryzykowną linię handi ale nawet
+4,5 gema można znaleźć po kursie 2.00
Za 3.6 zaryzykuję +2,5

kiepska analiza
(wypadałoby przynajmniej wiedzieć jak się nazywa zawodniczka..)
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa
Godzina: 20:25
Spotkanie: Polska - USA
Typ: 1 ha -1,5 seta
Kurs: 2,00
Buk: Unibet
Analiza:
Wczorajszy typ w stronę Polaków za trzy punkty celny, więc dziś pozostajemy przy tym samym. Wczoraj wygraliśmy 3:0 i ten wynik sprawia że wszystko zależy od nas w dzisiejszym spotkaniu ze Stanami Zjednoczonymi. Jeżeli wygramy za 3 punkty nie musimy się oglądać na inne wyniki tylko będziemy mieć zapewniony awans do Final Six. Na pewno Amerykanie nie są tak mocni jak byli kilka lat temu. Kariery pokończyli najlepsi siatkarze z Claytonem Stanleyem, Paul Lotman, Maxwell Holt czy przede wszystkimi William Preddy. Dziś Stany mają tylko jedną wielką gwiazdę. Matthew Anderson próbuje ciągnąć te reprezentacje, co do tego sezonu mu się udawało znakomicie. W tym sezonie jak na razie gra Jankesów nie wygląda najlepiej. Porażki z takimi zespołami jak Belgia, Kanada czy mocno odmłodzona Serbia pokazują obniżkę formy siatkarzy zza oceanu. Dodatkowym aspektem przemawiającym za tym że dziś Anderson i spółka będę w gorszej formie od podopiecznych Fefe jest z pewnością zmęczenie. Amerykanie wczoraj przegrali po bardzo długiej i wyczerpującej batalii z Rosjanami 2:3 i spędzili ponad 1,5 godziny więcej na parkiecie od Polaków, którzy bez większych problemów, pewnie rozbili Iran 3:0. W żadnym z setów nie musieliśmy do końca drżeć o wynik, ponieważ każdego seta wygrywaliśmy na luzie z wypracowaną wcześniej przewagą. Myślę że gorszy okres, jaki miał miejsce na turnieju w Sofii oraz w pierwszym meczu w Polsce, gdzie dostaliśmy ostre lanie od Rosji 0:3. Dzisiaj spodziewam się kolejnego znakomitego spotkania, podobnego do tego wczorajszego. Dzisiaj jednak zostawiam sobie miejsce na mały błąd, czyli stratę jednego seta, więc stawiam handicap -1,5. Za drobne również spróbuję -2,5. Sam dzisiaj usiądę na trybunach Atlas Areny także tym bardziej liczę na dobry mecz Polaków. Powodzenia!
⛔100
 
donviehos 14

donviehos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Konfederacji
Go
dzina: 17:00
Spotkanie: Portugalia - Meksyk
Typ: Portugalia
Kurs: 2,04
Bukmach Unibet
Analiza:
Dziś zobaczymy jak na Ronaldynę podziałał megaskandal korupcyjny i jego odejście z Realu. Myślę, że b. dobrze, zresztą w reprezentacji aktualnych mistrzów Europy lubi grać i robi to znakomicie. Kurs b. zachęca, i nawet myśle, że zawyżony. Forma tych dwu ekip jest teraz nieco inna. Portugalczycy wykonali &quot;formalność&quot; zwycieżając na Łotwie 3-0, strzelili 16 goli w pięciu meczach z drużynami europejskimi. Meksyk ostatni mecz zremisował z USA 1-1, nie strzelają za dużo, ale 9 goli w pięciu meczach to nie źle. Meksyk przegrał jednak ostatnio z Chorwacją, zatem można żywić nadzieje, że Portugalia zrobi dokładnie to samo. Podpieram ten typ głównie aktualną formą, ale też założeniem, że topowe drużyny Europy w meczach z przeciętniejszymi z Ameryk zwykle radzą sobie gładko. Jeśli Argentyna czy Brazylia - wiadomo że nie będzie lekko ale taki Meksyk ? Do schrupania jest.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Korea Południowa - Słowacja
Typ: 1/1
Kurs: 2,45
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, wczorajsza analiza niestety nie przyniosła oczekiwanych rezultatów, a gra trójkolorowych mocno rozczarowała. W dniu dzisiejszym mimo, że oferta z piłki ręcznej jest bogata to zdecydowałem się w ostatnim momencie na bardzo interesujące spotkanie z Ligi Światowej siatkarzy pomiędzy Koreą Południową,a reprezentacją Słowacji. Moim jednogłośnym faworytem do wygrania tego pojedynku są gospodarze, dlatego dziwi mnie tak wysoki kurs na zagranie czystej jedynki, więc osobiście gram opcję 1/1 po jeszcze lepszym kursie. Dodatkowo atmosferę tego spotkania podgrzewać będzie sytuacja w grupie dywizji 2, gdzie Słowacja z dorobkiem dwunastu punktów zajmuje siódme miejsce, a tuż za ich plecami jest Korea Południowa która na koncie ma dziesięć punktów. Warto dodać, że obydwie reprezentacje nie grały ze sobą nigdy. Słowacy niespodziewanie dobrze weszli w rozgrywki Ligi Światowej i na otwarcie wygrali gładko z Japończykami aż 3:0, następnie ograli
Australię 3:1 oraz Portugalię 3:0, lecz od meczu z reprezentacją z półwyspu Iberyjskiego dopadł ich wyraźny kryzys bo ulegli Finlandii 3:0, następnie na własnym podwórku Australi 0:3, dużą sensacje sprawili wygrywając w Chinach 1:3, a ostatnie dwa mecze przegrali po 3:0 dostając kolejne lekcje gry od Czechów i Holendrów. W przypadku gospodarzy widać znaczny progres pomimo, że wyniki były daleki od idealnych. Na otwarcie wygrali z Czechami 3:2, ulegli ze Słowenia 1:3 oraz 2:3, wygrali z Finlandią i Turcją po 3:2, przegrali z Japonią i Holandią po 3:0 i w ostatnim meczu sprawili sporą sensacje w Czechach wygrywając aż 0:3, warto dodać że Słowacy przegrali ten mecz też 3:0 gdzie zostali zbici niemiłosiernie w pierwszym i trzecim secie 16:25 i 17:25, natomiast w drugim ulegli po graniu na przewagi 27:25. Uważam, że dzisiaj gospodarze zagrają na bardzo dobrym i solidnym poziomie jak w meczu z Czechami, a na tablicy końcowej ujrzymy wyniki 3:0 lub 3:1. Również polecam tutaj grać czystą jedynkę która obecnie widnieje po przyzwoitym kursie .
✅145
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niemcy - Czechy
Typ: remis
Kurs: 3,75
Bukmacher: forbet
Analiza:
Wczoraj byłem naprawdę blisko... mecz Kristiansund zakończył się remisem 1-1 ale pierwsi strzelili Aalesund... szkoda.. No cóż jedziemy dalej. Na dzisiaj w oko wpadł mi inny remis w zawodach Mistrzostw Europy U21 pomiędzy Niemcami a Czechami. Kadra Niemiec U21 jest zdecydowanie słabsza od tej seniorskiej. Przede wszystkim tyczy się tutaj warunków fizycznych, Czesi fizycznie moim zdaniem wyglądają nawet lepiej jak Niemcy. Wiadomo w reprezentacji Niemiec jest więcej gwiazd i klasowych zawodników, w Czechach grają głównie chłopaki z ojczystej ligi .. ale pamiętajmy , że to nie ma przełożenia nigdy na grę w U21 .. co ciekawe taki Timo Werner będzie grał dla Niemiec ale w Pucharze Konfederacji i tutaj kadra Niemiec U21 naprawdę dużo traci... wydaje mi się , że Czechów będzie satysfakcjonował remis a może i nawet pokuszą się o zwycięstwo , gdyż drugi mecz będzie ich czekał z o wiele silniejszą reprezentacją Włoch , która jest moim zdaniem faworytem do wygrania tego całego turnieju. Jeśli ktoś nie chce ryzykować na remis to proponuję tutaj śmiał grać na under 2,5 bramki , typ o wiele mniej ryzykowniejszy . Powodzenia !
⛔100
 
K 22

kabaczekgk12

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka liga światowa
Godzina: 14:00
Spotkanie: Słowenia - Portugalia
Typ: Słowenia wygra - 1,5 seta
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich serdecznie dnia 18 czerwca w niedzielę. Dzisiaj postanowiłem obstawić mecz z siatkówki a dokładniej z Ligi Światowej. Będzie to spotkanie pomiędzy Słowenią a Portugalią. Słowenia w tej edycji Ligi Światowej radzi sobie bardzo dobrze gdyż na 8 meczy wygrali 7 meczy i tylko 1 mecz przegrali. W tych meczach zdobyli oni 21 punktów i zajmują 1 miejsce w tabeli. Natomiast Portugalia w tej edycji Ligi Światowej radzi sobie słabo gdyż na 8 meczy rozegranych wygrali 3 mecze oraz odnieśli 5 porażek. W tych meczach zdobyli 10 punktów i zajmują 9 miejsce w tabeli. W tym roku obie te drużyny mierzyły się ze sobą tylko raz. W tym meczu okazała się być lepsza drużyna Słowenii która wygrała 3:0. Wydaje mi się że w tym meczu Słowenia odniesie zwycięstwo gdyż Portugalia nie gra już o nic a Słowenia walczy o utrzymanie 1 miejsca. W tym meczu można zaryzykować i obstawić handicap -1,5 seta Słowenii. Raczej Słowenia nie przegra seta a nawet jeśli to na pewno nie więcej niż jednego. Na to spotkanie zapraszam wszystkich kibiców siatkówki. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 14.00 czasu Polskiego.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witajcie ;) I wczoraj wpadl kolejny znakomity kurs ???? Dzis ponownie ide w pilke reczna,chcialem zaproponowac zwyciestwo Belgow z Francuzami,jednak ostatecznie ide inaczej ;)

Dyscyplina:
Piłka Reczna - Europa
Godzina: 14:30
Spotkanie: Polska-Rumunia
Typ: Rumunia lub Remis
Kurs: 3.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Oczywiscie stawiam ten zaklad z bolem serca i niechecia,jednak wedlug mnie jest to Value,ktore nalezy sprobowac. Oczywiscie Polacy zagrali swietny,a nawet genialny mecz z Serbami,ale mysle,ze 2giego takiego meczu nie powtorza. A na pewno nie teraz ( nie od razu ). Przypomne tylko sytuacje z siatkowki-Polska rowniez zagrala swietne mecze po czym przyszedl kryzys-ta druzyna jest dopiero w przebudowie i nie bedzie u nich zgrania mecz po meczu-do tego potrzeba obozow,okresow przygotowan i ciezkiego treningu. O Rumunach pisalem przy okazji meczu z Bialorusia-kiedy im nie idzie wlaczaja sie agresory,lokcie,prowokacje,brudna gra-nie wydaje mi sie,aby z taka gra poradzila sobie nasza ,,nowa&#39;&#39; gwardia-z taka gra radza sobie doswiadczone zespoly ala Bulgaria/Serbia/Czarnogora-my,bedziemy mieli z taka gra spore problemy. Ponadto Rumunii potrafia grac na wyjazdach-pokazal to mecz chociazby z Bialorusia ,,on road&#39;&#39;.
Oczywiscie jest to rowniez wazny mecz dla obu ekip,gdyz porazka jednych czy 2gich moze ich przekreslic z walki o awans,a do tego awansu nieco blizej maja Rumunii,ktorzy w obliczu potencjalnej porazki Serbow z Bialorusia ( ktora jest bardzo prawdopodobna ) moga jeszcze tutaj namieszac ;) Warto tez dodac iz Rumunii traca stosunkowo malo bramek-ich obrona jest bardzo twarda i zdecydowana.
Moja stawka: 2/10
Pomoglem?-Wcisnij prosze ,,dzieki&#39;&#39;.
Typujacym i grajacym zycze powodzenia !
⛔100
 
S 24

stskop

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Puchar Konfederacji
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kamerun - Chile
Typ: 1X
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nowy trener, nowy zestaw graczy, a pomimo to Kamerun zdołał wygrać tegoroczny Puchar Afryki, pokonując Ghanę w półfinale i Egipt w finale. Nie byli faworytami, jednak gracze jak Aboubakar, Moukandjo, Toko Ekambi i Mandjeck dali rodakom to, czego nie mogli dać poprzednicy.
Aboubakar strzelił ostatnio bramkę w spotkaniu towarzyskim.
Mówiąc o spotkaniach towarzyskich, Kamerun przegrał w środku tygodnia z Kolumbią 0-4, dziś również mierzą się z południowoamerykańskim zespołem. Mecz odbywał się jednak na drugim krańcu Europy(w Hiszpanii), grało tylko 3-4 graczy z podstawowego składu, a w drugiej połowie gracze z Afryki grali w dziesięciu.
Chile w kwalifikacjach do MŚ trzymają bilans 7-2-5, a do Rosji podróżują w najmocniejszym składzie, włączając Vidala i Sancheza. Ostatnio zremisowali z Rosją, no i dość niespodziewanie przegrali z Rumunią 3-2, pomimo prowadzenia 2-0. Generalnie słabo grają na wyjazdach. Niczego nie da się więc przewidzieć z ich strony, i według mnie szanse na wygraną rozkładają się 50-50.
Biorąc pod uwagę kursy, większe value będzie w takim razie na outsiderów, czyli na Kamerun.
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / III Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Elana Toruń - Jarota Jarocin
Typ: Jarota Jarocin
Kurs: 2.80
Bukmacher: Totolotek

W niedzielę ostatnie ligowe spotkanie rozegrają piłkarze Elany Toruń. Podopieczni Rafała Góraka, o godzinie 15, podejmą na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego Jarotę Jarocin.
&quot;..Nasz zespół boryka się z wielkimi problemami kadrowymi. W czwartkowym meczu z KS-em Chwaszczyno (1:1) na ławce rezerwowych zasiadło zaledwie pięciu piłkarzy. W niedzielę będzie jeszcze gorzej..&quot;

Ze składu wypadli Łukasz Uszalewski 24/0 (kontuzja), Patryk Aleksandrowicz 30/12 (choroba), Maciej Stefanowicz 31/4 i Krystian Tomaszewski 13/2 (kartki).
&quot;..Mam do dyspozycji dziesięciu piłkarzy - powiedział Rafał Górak, szkoleniowiec żółto-niebieskich. - „Reanimujemy” Aleksandra Tomaszewskiego, aby był zdolny do gry w niedzielę. Nasza sytuacja wygląda fatalnie..&quot;
#źródło: http://www.nowosci.com.pl/sport/pilka-nozna/a/elana-torun-ma-wielkie-problemy-kadrowe,12183186/
- Swój typ opieram na problemach kadrowych drużyny z Torunia, jest to ostatni mecz, gdze bez stresu trener Elany może sięgnąć po grube rezerwy i młodzików.
Ja tu oczywiście zagrałem Draw no Bet na Jarote, tworząc go z 1X2, gdzie uśredniony kurs jest w granich 1.92, lecz [ - minus] podatek to wyjdzie troszke mniej.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom