>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.06.2023 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 18. Czerwca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Betters
- BetX


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów , Finał
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania - Chorwacja
Typ: Chorwacja - Końcowe Zwycięstwo
Kurs: 2.45

Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Hiszpania po raz 2 - ugi z rzędu staje przed szansą wygrania Ligi Narodów. W poprzedniej edycji musiała uznać wyższość Francji przegrywając 2:1. Dla Chorwatów to pierwszy finał tej imprezy i w moim odczuciu nie są na straconej pozycji . Mało tego uważam że to właśnie oni mają większe szanse na sięgnięcie po trofeum po obejrzeniu obydwu spotkań półfinałowych. Starcie Chorwatów z Holandią przysporzyło więcej emocji niż drugi półfinałowy mecz Hiszpanii z Włochami , ale głownie ze względu na dogrywkę w której Chorwaci zadali 2 decydujące ciosy. Mogła to spotkanie ekipa Dalica rozstrzygnąć w regulaminowym czasie jednak brak koncentracji i stracony gol w 96 min. doprowadził do przedłużenia spotkania (2:2). Niesamowite wrażenie zrobił na mnie po raz kolejny Modric który nic robi sobie z metryki i nadal dzieli i rządzi na murawie , wspierany odpowiednio przez Pasalica czy Kramarica. Mają trochę kłopotów Chorwaci w grze obronnej , jeśli zostaną mocno naciśnięci i rywal wyjdzie wysokim pressingiem , jednak potrafią też umiejętnie wyjść z kontrą z takich opałów.


Hiszpanie mimo że rozstrzygnęli losy meczu w 90 - ciu minutach to jednak trochę mnie zawiedli. Spodziewałem się czegoś więcej po ekipie De la Fuente i kto wie jak potoczyłby się mecz gdyby nie minimalny spalony i unieważniona bramka na 1:2 dla Włoch. Przede wszystkim nadal brakuje mi w grze Hiszpanii takiego błysku jak kilka lat wstecz , ale być może ten potencjał graczy choć ogromny to jednak nie przejawia chęci do super ofensywnego stylu gry , co może też wynikać z taktyki przyjętej przez selekcjonera. Sądzę że Chorwacja będzie dzisiaj trudniejszym przeciwnikiem niż Włosi i sprawią dużo więcej problemów.
Spotkanie to będzie niejako rewanżem dla Chorwatów za mecz 1/8 ostatnich Euro sprzed 2 - wóch lat w którym mimo prowadzenia 3:1 dali się Hiszpanie dogonić na 3:3 i zaklepali wygraną w dogrywce strzelając 2 gole więcej. Spodziewam się podobnego starcia w którym nie wykluczam również dodatkowych 30 - stu minut lub rzutów karnych.

Osobiście w tym wypadku kibicuję ekipie Modrica i chętnie zobaczę puchar wznoszony w górę przez kapitana Chorwatów dla których bez wątpienia wywalczenie tego trofeum byłoby czymś wyjątkowym. Piłkarsko na pewno stać ich na to , a woli walki zapewne nie braknie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia J2-League
Godzina 7:00
Spotkanie : Yamaguchi - Vegalta Sendai
Typ : Vegalta Sendai powyżej 1.5 gola
Kurs : 1.94
Bukmacher : ETOTO

Gospodarze nie grają dobrze i są tuż nad kreską w lidze , po 20 kolejkach zaledwie 4 wygrane a bramki tylko 17 strzelonych i 38 straconych co obronę gości stawia w gronie tych najgorszych , goście z kolei może też nie są jakąś potęgą bo bilans 8-6-6 i bramki 26:21 daje im 9 miejsce i niewielką stratą do miejsc 3-6 , Yamaguchci jest najgorszą ekipą grającą u siebie , do tej pory 1-5-4 i bramki 8:20 i to pokusiło mnie o bramki przynajmniej dwie dla gości , 4 ostatnie mecze Sendai w każdym dwie bramki , w poprzednim sezonie dwa mecze pomiędzy nimi i tak najpierw u siebie Sendai wygrywa 2:1 w rewanżu 2:2 i ta dwójeczka bardzo często się powtarza i zaryzykuję w tym meczu na bramki gości .

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów , Finał
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania - Chorwacja
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.90

Bukmacher: Superbet

Analiza:

Finał rozgrywek Ligi Narodów. Trudno nazwać go wielkim finałem, bo sama Liga Narodów miała pierwotnie zwiększyć prestiż spotkań towarzyskich, które często były mocno lekceważone przez większość drużyn, natomiast tutaj jest perspektywa wywalczenia awansu na większą imprezę czy sam prestiż związany ze zdobyciem trofeum - jakiekolwiek by ono nie było. Chorwacja to ekipa turniejowa, która dala się poznać jako dwukrotny półfinalista Mistrzostw Świata w ostatnich latach, gdzie raz przegrali w finale z Francją i zdobyli ostatecznie wielkie jak dla siebie wicemistrzostwo czyt. srebrny medal, a przy drugim podejściu ulegli w półfinale z Argentyną, czyli ostatecznym triumfatorem rozgrywek w Katarze, a sami zdobyli także prestiżowe 3. miejsce (brąz). Tym razem można wzbogacić się o trofeum, które z pewnością byłoby fajnym skwitowaniem pięknej ery chorwackiej piłki. Chorwaci to ekipa, która nie boi się dużo biegać czy grać bez piłki, świetnie odnajdują się także przy stałych fragmentach, nie wspominając już o zabójczych dogrywkach, w których wyzwalają dodatkowe pokłady siły. W przypadku Hiszpanii można mówić o pewnego rodzaju nowym pokoleniu, w którym nie ma już takich zawodników jak m. in. Pique, Ramos, Villa czy Busquets, a są młodzi perspektywiczni zawodnicy jak Gavi, Simon, Fati czy Zubimendi. Myślę że sama rywalizacja będzie zacięta i w teorii Hiszpania powinna mieć przewagę w posiadaniu czy sytuacjach. Nastawiam sie jednak na wyrównany bój - nawet z uwzględnieniem dogrywki, jednak przede wszystkim golami z obu stron.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 01:00
spotkanie: Ekwador vs Boliwia
typ: Boliwia over 1,5 gola
kurs: 7,30
bukmacher: Efortuna

Witam!
W Etoto 6,25!
Zapraszam na mecz towarzyski, który rozegrany będzie na neutralnym stadionie w New Jarsey (USA). Miejscem konfrontacji będzie Red Bull Arena.

https://gm.efortuna.pl/zaklady-bukm...kania-towarzyskie/ekwador-boliwia-MPL76550175 podział stawek w Efortuna jest następujący: 97,8% na Ekwador, 1,6% na remis i 0,6% na Boliwię.

https://www.oddsportal.com/football/world/friendly-international/ecuador-bolivia-U9LRPwhG/#1X2;2 Na 5 typujących 4 daje Ekwador 1 Boliwię, NIKT nie typuje na tę porę Remisu.

https://www.oddsportal.com/football/world/friendly-international/ecuador-bolivia-U9LRPwhG/#bts;2 - na dwóch typujących obaj dają btts!

Boliwia rzadko ostatnio strzelała bramki, więc pora się przełamać! Tu nie będzie łatwo bo jest 83 w rankingu FIFA zaś Ekwador 41. Ale mam nadzieję że urok JUESEJ da im kopa w górę i impuls do dobrej gry.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
dyscyplina: tenis
godzina: 11.00+
spotkanie: Thompson - Griekspoor
typ: Griekspoor
kurs: 2,54
bukmacher: Efortuna

Szla mnie trafia jak Portugalia nie chce zrobić 6-go RR, żeby pokryć mój typ. No to teraz Griekspoor... Gra u siebie, powinien wygrać 2-0. Thompson nie miał trudnej drabinki, a i zwcyięzcą turniejów wielkim nie jest.
Moim zdaniem Holender wygra i to wyraźnie. Gra lepiej. Dziękuję.

100 - kiepska analiza - do 11 jest czas żeby ją poprawić w innym wypadku leci z miejsca -100.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +271
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ITF Kawaguchi
Godzina: 04:00
Spotkanie: Kawagishi - Yoshimoto
Typ: Kawagishi
Kurs: 3.80
Bukmacher: etoto
Analiza:

Dość ciekawa sytuacja w japońskim ITFie niskiej rangi. Yoshimoto rozgrywa tutaj swój pierwszy turniej profesjonalny w życiu i od razu dociera do finału w bardzo spektakularnym stylu. W półfinale oraz ćwierćfinale łącznie straciła tylko 2 gemy, co jest jakimś kosmosem. Dlaczego więc typuje przeciwniczkę? Po tym, iż nigdzie nie ma informacji o jakichkolwiek meczach rozegranych przez Japonkę przed obecnym turniejem, wnioskuje, że jest bardzo młodą nastolatką, a to jak wiadomo, potrafi zgubić. Nie chce mi się wierzyc, że od razu zdobędzie tytuł. Przeciwniczka bądź co bądź też musi coś prezentować skoro doszła do finału. Jest o wiele bardziej doświadczona i posiada przynajmniej jakiś ranking.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia
Godzina: 03:00
Spotkanie: Aguilas - Petrolera
Typ: Petrolera
Kurs: 3.1

Bukmacher: Lvbet

Analiza:
Ostatnia kolejka tej fazy sezonu. Gospodarze są na ostatnim miejscu w grupe A bez szans na poprawę. Zdobyli tylko 1 punkt w 5 meczach. Jedyne bramki w tej fazie zdobyli właśnie w pierwszym meczu z Petrolerą - przegrywając na wyjeździe 3-5. Zresztą w fazie zasadniczej nieco wcześniej również przegrali na wyjeździe z Petrolerą - 1-2. Goście są liderem grupy A ale tuż za nimi z taką samą ilością punktów jest Atletico Nacional. Zwycięstwo w tym meczu zapewni im awans do finału tej fazy gdzie będzie czekać zwycięzca grupy B. Podsumowując - gospodarze w słabej formie i z pewnym aktualnym miejscem bez względu na wynik. Goście w niezłej formie i mają o co walczyć.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Dyscyplina : Dart
Godzina 15:10
Spotkanie : Anglia vs Niemcy
Typ : Anglia wygra i więcej 180
Kurs : 2.45
Bukmacher :
Betfan

Analiza:
Niemcy przed turniejem zapowiadały się na czarnego konia, ale ich gra kompletnie mnie nie przekonała (te mecze wygrywane po 4:0 w grupie również). Anglia jest dla mnie wyraźnym faworytem tego spotkania i moim zdaniem nie powinna mieć większych problemów. Smith i Cross w niezłej formie z solidnym wejściem w playoffy i scoringiem over 100 pkt. U Niemców częste przestoje i średnio na dystansie. Do wygranej dokładam 180 Anglii. U Niemców o ile grając singlowo Panowie dobrze sobie z nimi radzą, tak tutaj w 3 meczach na 22 legi rzucili całe dwie 180. Schindler ma ewidentne problemy z deblowym formatem i złapaniem rytmu. Więcej typów w temacie z dartem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Z 623,2K
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 19:45
Spotkanie: Hiszpania - Grecja handicap [0-14,5 ]
Typ: Grecja +14,5 pkt
Kurs: 1,88
bukmacher: Fortuna
Analiza: W tym pojedynku zdecydowanymi faworytkami do odniesienia zwycięstwa są koszykarki Hiszpanii ,ale jednak moim zdaniem ich ewentualne zwycięstwo w tym meczu wcale znowu nie jest takie pewne i nie będzie zbyt wysokie.Koszykarki obu drużyn bardzo dobrze rzucają z dalszej odległości za 3 punkty i robią to bardzo często i padnie wysoki wynik. Obecnie oba zespoły na tych mistrzostwach zajmują dwa pierwsze miejsca w tabeli i jest to pojedynek o zajęcie 1 miejsca.Koszykarki obu drużyn bardzo dobrze rzucają z dalszej odległości za 3 punkty i to ten element gry zadecyduje w tymmeczu o ostatecznym wyniku.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Berlin
Godzina: 10:30
Spotkanie: Vandeweghe - Zhao
Typ: Vandeweghe handi-1.5 gema
Kurs: 1.80
bukmacher: Lvbet
Kursy na Amerykane spadły i to dość znacznie, dlatego podbije kurs 1.5 gemowym handi. Dla mnie to jest typowy mecz na przełamanie, słabej ostatnie serii Vandeweghe, która od kilku spotkań odnosiła same porażki. W ubiegłych latach jeśli chodzi o rozgrywki na trawie, prezentowała wysoki poziom i jeśli zagra choć na 90% swoich umiejętności to gladko odprawi zawodniczke z Kanady. Myślę że po zimnym prysznicu jaki otrzymała w ostatnim spotkaniu przeciwko zawodniczce z bardzo odległego miejsca rankingu, w kwalifikacjach turnieju w Holandi, dziś zagra zupełnie inny tenis. Ma ku temu predyspozycje i dla mnie to ona jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.

80
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +2913
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka WNBA
Godzina: 22
Spotkanie: Indiana - Atlanta
Typ: powyżej 171.5 punktów z dogrywką
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Lekko ryzykowny typ. Pamietajmy jednak ze Atlanta to scisła czołówka pod wzgledem ofensywnym w ostatnich spotkaniach. Spotkania powyżej 79 punktów, dobra skuteczność obwodowej Gray i Parker pod koszem stworzy zagrożenie defensywie Fever. A Indiana udowodnia, że nie warto ją lekceważyć. Poprzednie dwa spotkania na plus, widać że rzucają też na dobrym procencie i zdobywają sporo punktów. Jestem zdania, że tutaj może paść wiele punktów. Obie ekipy powinny utrzymać wysokie tempo.

205
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2233
floroflorez 3,9K

floroflorez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 15:00
Spotkanie: Holandia - Włochy
Typ: Włochy bez remisu/ poniżej 9.5 rożnego (łączony)
Kurs: 4.28
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ogólnie to chciałem polecić typ użytkownika Kamasutra10. Świetnie dostrzega on, że Hiszpania gra po swojemu, ale jednak nadal jest to piach zmieszny z wodą, niż betonowe przekonanie o własnych możliwościach. Mecz z Włochami tylko mnie utwierdził w tym przekonaniu, bo gdyby nie brak koncentracji i złe budowanie w ataku, w pierwszych minutach, kiedy to Donnaruma zagrał zbyt lekko, a reszty farsy dopełnił środkowy obrońca oraz fartowne przedostanie się piłki w końcówce meczu po strzale Rodriego i "dołożenie" nogi przez Joselu to Włosi graliby dzisiaj o puchar mini Euro. Swoją drogą jakoś patrząc na to jak Rodri grał w tym sezonie wcale mnie nie dziwi, że akurat tak się stało jako, że szczeście sprzyja lepszym, a on w mojej opinii był najlepszym środkowym pomocnikiem na świecie w zeszłym sezonie. Trzymam kciuki za Chorwacje, bo zwyczajnie bardziej im się należy ten puchar, ale boisko zweryfikuje.

Wracając do meczu, to NIE WIDZĘ WIECEJ NIŻ DWÓCH ASPEKTÓW REALNEGO ZAGROŻENIA W GRZE HOLANDII DLA BRAMKI WŁOSKIEJ.
1. Taktycznie Włosi już dawno przestali grać słynnym catennacio, ponieważ futbol się zmienił. Już w meczu z Hiszpanią widac było ten nowy styl bronienia (5 obrońców i zagęszczenie środka pola, czyli najniebezpieczniejszej strefy dla defensywy) i jego świetną adaptację przez Włochów, swoją drogą Polacy w meczu z Niemcami też tego próbowali, widać jednak wielką róznice klas w rozumieniu bronienia pięcioma obrońcami. Tutaj widzę pierwszy problem dla Włochów, bo ile jeżeli zagrają tak w defensywie jak grali to nie powinni stracić bramki, muszą jedynie wystrzegać się głupich niewymuszonych błędów, czyli koncentracja, focus, concentrazione i jeszcze raz konzentration.
2. Lewa strona Holendrów - nie jeden z trenerów klubowych chciałby mieć taki trójkąt stworzony z AKE, DE JONGa i SIMMONSa i jeszcze do tego wspierany VAN DYJKiem.

Włochy - powiem o tej reprezentacji tylko tyle, że jest to dla mnie najlepiej zorganizowana zaraz po Chorwacji i Anglii drużyna narodowa. Wiem, że nie grali na dużych turniejach dosyć często w ostatnich latach, tak samo jak Holandia i często jest to w ich przypadku brak wyżej wspomninej koncentracji, ale jak już grali to zawsze dochodzili daleko. W tym meczu widzę możliwość porównania skali świadomości o własnej wartości dla obydwu drużyn. Włosi mogą pokazać światu, że jednak to tylko wypadki przy pracy powodują, że nie ma ich na dużych turniejach. Holandia, że zasługuje na to, aby w końcu wrócić do czasów kiedy grali na turniejach systematycznie.

Dużo przekazów, dużo analogii, ale jednak skłaniam się, żeby pójść w stronę Włochów i myślę, żę jeżeli znowu nie wsadzą sobie kija w szprychy to moga pokonać Holandie w regulaminowym czasie gry, skąd rożne? przewiduje, że jednak Włosi nie dadzą zepchnąć się, aż tak głęboko Holendrom jak pozwolili na to Hiszpanom i przez to futbolówka lądowała będzie częsciej po ich wybiciach za linia boczną, nie końcową. Przewiduję 0:0 do przerwy i na koniec 0:1/0:2

Pozdrawiam i powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Berlin
Godzina: 15.00+
Spotkanie:
Jule Niemeier - Greet Minnen
Typ : Niemeier wygra
Kurs: 1.90
Forbet
Analiza
Kursy wystawili 1.9 - 1.8 co ciekawe u niektòrych bukow jest odwrotnie .
Jule chyba bez formy , wypadła z pierwszej setki ale miała tez ostarnimi czasy pecha do mocnych przeciwniczek w pierwszych rundach.
Dzisiaj ma przeciwniczkę srednio mocną i na pewno Minnen jest w jej zasiegu.Ostatnio widziałem Belgijkę w wygranym meczu z Ponchet w HERTOGENBOSCH i wygladała niezle ale kolejny mecz słaby.
Minnen zawsze grywała mocno w kratkę.
Dzisiaj pojdę w reprezentantkę gospodarzy.Jule rok temu odpadła w pierwszej rundzie z Bencic ale 2 lata temu była w czwartej rundzie , do tego cwiercfinał ubiegłorocznego Wimbledonu za ktòry nie dostała pc.
Bo gdyby nie to nie grała by dzisiaj w kwalifikacjach.

90
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +2855
bfred 305,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Szwecja Allsvenskan Kobiety
Godzina 13:00
Spotkanie : Pitea - Kalmar
Typ : over 2.5 gola
Kurs :
1.42
Bukmacher : Superbet
Analiza: No i znowu Szwecja tym razem ekstraklasa kobietek. 4 zespół gra z czerwoną latarnią tej ligi. Gospodynie tylko jedno oczko straty do miejsca gwarantującego eliminacje do do Ligi Mistrzyń a goście..no cóż chyba już się pogodziły że spadkiem bilans tragiczny 4-40 tylko 2 pkt w 13 meczach no tragedia. Gospodynie natomiast co prawda dużo nie strzelają ale też dość dobrze bronią bilans bardzo przyzwoity 21-12. Czy dziś będzie worek z golami? Mam nadzieję ostatni mecz to 2-0 dla Pitea na wyjeździe dziś myślę że będzie wyżej.. Powodzenia 🙂

42
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +2380
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 15:00
Spotkanie: Holandia - Włochy
Typ: obie strzelą + powyżej 2,5
Kurs:
2,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Gospodarze tego turnieju - Holendrzy mogą czuć spore rozczarowanie odpadnięciem w półfinale z Chorwacją, w regulaminowym czasie gry wynik meczu był 2:2 niestety dla nich w dogrywce już Chorwacja pokazała moc i wygrała 4:2 natomiast Włosi przegrali 1:2 z Hiszpanią i Oni również mogą się czuć lekko pokrzywdzeni tracąc bramkę dosłownie na ostatnie minuty meczu.
Można powiedzieć, że to jest koniec sezonu dla drużyn i zawodnicy mogą czuć duże zmęczenie.
Czy jest sens rozgrywania meczu o 3 miejsce w LN? No nie wiem ciężko stwierdzić bo raczej dla drużyn nie jest to szczyt marzeń.
Jako, że często stawiam w meczach o 3 miejsce overy to idę dziś również w tę stronę.
Obie drużyny mogą dziś wyjść zupełnie innym składem niż zagrały półfinały - jest to można powiedzieć duży znak zapytania dlatego uważam, że najlepiej pójść w stronę bramek bo jak widać tych w półfinale nie zabrakło.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +2850
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Hiszpania
Typ: Chorwacja pierwszy gol: 1-72 minuta
Kurs: 1.77
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dużo się mówi o tym meczu w kontekście faworytów i przewidywanej ilości bramek. Wielu mówi, że mecz rangi spotkania towarzyskiego, ale jednak z domieszką turnieju, co powinno przełożyć się na emocje. Chorwaci wbili Hiszpanom aż trzy bramki w ostatnich Mistrzostwach Europy. Nie wystarczyło to jednak do awansu w drabince turniejowej. Tyle samo bramek strzelili Hiszpanom trzy lata wcześniejsze - w ramach Ligi Narodów. Mam wrażenie że i dzisiaj zobaczymy ofensywną, ciekawą grę, mam nadzieję że z nie mniejszymi emocjami jakie kibice mieli przyjemność przeżywać w meczu o trzecie miejsce. Chorwaci odnoszą piękną serię meczów bez porażki. Nie licząc przegranej z Argentyną na mundialu, nie przegrali ani razu w przeciągu ostatnich 365 dni. I choć dziś mają trudnego przeciwnika, to myślę, że są w stanie pokusić się o przynajmniej jedno trafienie do 72 minuty spotkania.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +300
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom