>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.07.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 18. Lipca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina:
18:00
Spotkanie: Bielsko-Szczecin
Typ: x/x
Kurs: 4.75
Bukmacher: bet 365
Analiza: Witam, jutro rozpoczyna się kolejny sezon polskiej ligi piłkarskiej. pierwszym spotkaniem w tym sezonie bedzie mecz pomiędzy ekipami Podbeskidzia Bielska Biała z Szczecińską Pogonią. W poprzednim sezonie zdecydowanie lepiej prezentował się zespoł Dariusza Wdowczyka, zdołał on awansować do mistrzowskiej ósemki, ale po podziale na grupę mistrzowska oraz spadkowa notował częste remisy. Gospodarze z Bielska natomiast w poprzednim sezonie jak zwykle walczyli o pozostanie na kolejny sezon w ekstraklasie i dosyć szybko zapewnili sobie utrzymanie w lidze , u siebie grali bardzo dobrze, walczyli na 100% swoich możliwości, poza tym mając za trenera Leszka Ojrzyńskiego inaczej nie nie da funkcjonować. Uważam ze w tym sezonie Bielsko też znajdzie się w strefie spadkowej,ale wraca do nich Robert Demjan , który dwa sezony temu strzelał sporo goli, z Pogonie nie odszedł na razie Robak, więc spotkanie zapowiada się ciekawie, jednak ja tutaj typuję remis do połowy jak i na koniec spotkania, dla mnie najbardziej prawdopodobnym rozstrzygnięciem w tym spotkaniu jest bezbramkowy remis.
⛔100
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEkstraklasa Polska
Spotkanie: Górnik Łęczna – Wisła Kraków
Typ: Obie strzelą gola
Kurs: 1.83
Data: 18.07.2014
Godzina: 20:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No to zaczynamy rodzinną ligę na którą czekałem z niecierpliwością , bo co jak co ale Polska piłka jest najlepsza. Ok przejdźmy do konkretów , a na pierwsze spotkanie wybrałem mecz beniaminka z Łęcznej z Krakowską Wisłą. Ostatni raz obie ekipy spotkały się , aż siedem lat temu , bo w 2007 roku gdzie gracze z Krakowa wtedy wygrali 2:1 na swoim terenie. Lata mijają i znów spotkają się między sobą w najwyższym szczeblu ligowym w Polsce. W Górniku doszło do kilku zmian kadrowych z godnych polecenia przyszli pomocnik Przemysław Kazimierczak z Śląska oraz napastnik Paweł Buzała z Lechii Gdańsk i to oni powinni stanowić podstawę ofensywną Górnika. W Wiśle dużo zmian nie było podczas przerwy sezonowej , a jak już nowych zawodników wymieniać to dołączyło aż 3 z Ruchu Chorzów między innymi obrońca Sadlok i napastnik Jankowski. Gracze Franciszka Smudy jak powiedział dobrze zaprezentowali się w meczach kontrolnych i tak samo chcą rozpocząć jutrzejszy mecz do którego są przygotowani bardzo dobrze. W kadrze na dzisiejszy mecz trener Wisły będzie miał problemy z ławką rezerwową , bo zabierze do Łęcznej na nią tylko 6 młodzików, ale w Krakowie nie narzekają , bo wyjdą w najsilniejszej „11”. Górnik Łęczna jako beniaminek w pierwszym spotkaniu, zwłaszcza na własnym boisku, zaprezentuje się powyżej możliwości, bo będą chcieli udowodnić, że należy im się gra w ekstraklasie i tego oczekuję i jestem spokojny o graczy Górnika. Myślę , że gospodarze zagrożą bramkę wiślaków i dają swojej publiczności w tym pierwszym meczu radość w postaci minimum bramki. Wisłę również stać na strzelenie bramki , a gracze pokroju Jankowski / Brożek / Stilić … na pewno również powalczą o jak najkorzystniejszy rezultat wywieziony z Łęcznej.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maer 216,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia ( Serie A )
Spotkanie: S.C. Corinthians - S.C. Internacional
Typ: 1
Kurs: 2.05
Data: 18.07.2014
Godz: 00.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na kolejny mecz 10 kolejki rozgrywek brazylijskiej Serie A.
W mieście São Paulo liczącym prawie jedenaście i pół miliona mieszkańców na Estádio do Pacaembu mogącym pomieścić trzydzieści siedem i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Sport Club Corinthians Paulista założonym w 1910 roku o barwach biało-czarnych a w gości z miasta Porto Alegre liczącego ponad milion czterysta czterdzieści tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1909 o barwach czerwono-białych a mianowicie Sport Club Internacional.
S.C. Corinthians rozegrało w tym sezonie ligowym 9 spotkań w których zdobyło 16 punktów po 4 zwycięstwach, 4 remisach oraz 1 porażce i zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 11-5.
S.C. Internacional zdobył 16 oczek w swoich 9 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 4 zwycięstwach, 4 remisach oraz 1 porażce co daje obecnie 7 pozycje w tabeli brazylijskiej Serie A, bilans bramek 12-9.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 5 razy zdobywając w nich 8 oczek po2 wygranych, 2 remisach oraz 1 porażce, bilans bramek na swoim Estádio do Pacaembu 5-3.
Goście zdobyli 4 punkty w swoich 4 spotkaniach na wyjazdach rozegranych w tym sezonie po 4 remisach, bilans bramkowy w delegacjach 4-4.
Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż obie drużyny w tym sezonie są w tym sezonie w czołówce tabeli ligowej oraz posiadają identyczną ilość punktów po 9 spotkaniach rozegranych a w ich ostatnich 12 spotkaniach między sobą w mieście São Paulo 6 razy wygrywali S.C. Corinthians, padły 4 remisy oraz 2 razy górą był zespół S.C. Internacional.
Moim typem w tym spotkaniu jest wygrana gospodarzy, Sport Club Corinthians Paulista w tym sezonie ligowym gra dobrze i obecnie jest wysoko w tabeli ligowej i do tego jest równym zespołem grając podobnie i u siebie i w delegacjach a Sport Club Internacional również wysoko w tabeli ligowej jednak większość ze swojego dorobku punktowego zdobył na swoim terenie i moim zdaniem w tym meczu przegra gdyż gospodarze nie dadzą im raczej zremisować na swoim terenie.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Istanbul (Turcja), twarda
Godzina: 14:00 (nieoficjalnie)
Spotkanie: Mladenovic K. (Fra) - Schiavone F. (Ita)
Typ: Mladenovic
Kurs: 2.12
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Zwykle omijam spotkania w których grywa młoda Francuska, bo pare razy się przejechałem na tej nieobliczalnej dziewczynie, ale dzisiaj zrobię wyjatek, bo po tym co zobaczyłem w Stambule myślę, że warto jej zaufać. Ogólnei sezon w jej wykonaniu słaby, marne wyniki, 1/4 Finału tutaj to jej najlepsze osiągnięcie. Dziewczyna ma papiery na dobrę grę, jednak największym problemem u Mladenovic jest jej gorąca głowa, nie wytrzymuje psychicznie, przez co potrafi przegrywać, nawet wygrane spotkania. Oczywiście dużo zawodniczek ma z tym problem, jednak u Francuski jest to bardzo częste. W Turcji póki co gra bardzo dobrze, jej tenis oparty jest głównie na bardzo dobrym, kończącym serwisie i atomowych zagraniach. Jeśli jutro będzie funkcjonowało należycie to Mladenovic powinna sobie poradzić z doświadczoną Włoszką, która w tym roku na hardzie notuje bardzo słabe wyniki. Oczywiście jej gra wygląda trochę lepiej niż na poczatku roku, jednak i tak bez rewelacji, w końcu 35 lat na karku. Zastanawiałbym sie nad tym typem, gdyby Panie grały na mączce, ulubionej nawierzchni Schiavone, jednak na betonie nie jest już tak groźna i spokojnei do ogrania. Słaby serwis Włoszki powinien być wykorzystywany przez Francuskę, jedyne czego się właśnie obawiam to psychiki u Mladenovic, bo jeśli dojdzie do długich wymian to będzie sporo wyrzucać. Niemniej jednak mocny, precyzyjny serwis powinien być tutaj kluczowy, Włoszce będzie wtedy ciężko przełamywać rywalkę, a przy swoim serwisie nie jest już taka pewna, a dobre i mocne returny Francuski będą załatwiały sprawę. Po takim kursie idę w kierunku Mladenovic, oczywiście bez szalenia ze stawkami, bo jak zaznaczyłem na początku ma ona problemy z psychiką, jednak wierzę w to, że zagra podobnie jak w ostatnich spotkaniach, wtedy o wynik będę spokojny.
✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
trzeci3 54

trzeci3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa (Polska)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie B-B - Pogoń Szczecin
Typ: Under 2,5
Kurs: 1,60
Bukmacher: Unibet
Wraca nasza ukochana/najlepsza/najciekawsza (niepotrzebne skreślić) liga świata. Sezon zaczniemy w Bielsku gdzie zagrają ze sobą Podbeskidzie i Pogoń. O tym meczu sporo napisał już kolega Baku193 (2 post od góry), zgadzam się z jego analizą wiec nie będe się zbytnio powtarzał. Równie chętnie obstawiłbym tak jak on, ale jako że nie można powtarzać typów to wybrałem Under 2,5. Dlaczego? Uważam że początek sezonu może być dla obu ekip trudny. Pogoń kiepsko spisała się w meczach sparingowych a dodatkowo cyrk jaki jest robiony z transferami poszczególnych graczy na pewno nie wpłynie pozytywnie na drużynę. Do Podbeskidzia z kolei wracają piłkarze, którzy już tu grali: Demjan i Patejuk, a w kadrze zaszło kilka zmian. Czy na lepsze? Dowiemy się w trakcie sezonu. Pierwsza kolejka - lepiej wstrzymać się z wysokimi stawkami i ryzykownymi kursami. Jak dla mnie mecz underowy chociaż dla osób które mają ochotę dodatkowo pochylić się nad tym meczem polecam remis lub BTS-nie.
⛔100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo-TdF-Etap 13
Spotkanie: Frank Schleck vs Chris Horner
Typ: Frank Schleck
Kurs: 2.43
Bukmacher: Pinnacle
Godzina: 12:00
Analiza:

Przesadzony kurs i to mocno. Zbyt dużym faworytem jest tutaj kolarz Lampre. Schleck spokojnie może przyjechać przed rywalem.
Na dwóch dotychczasowych etapach kończących się podjazdem to właśnie Frank
uplasował się wyżej i zawsze o kilka sekund wyprzedzał Hornera.
8 etap to 27 sekund na korzyść Schlecka.
10 etap to 13 sekund na jego korzyść.
Luksemburczyk mimo,że jest daleki od swojej optymalnej formy to na pewno nie zapomniał jak się jeździ po dużych górach.
Jutrzejsze dwa podjazdy, 1kat ( 14,1 ,nachy 6,1%) oraz finałowy HC (18,2 , 7,3%) odpowiadają jego usposobieniu. Frank potrafi równym,mocnym tempem wspinać się na szczyt i jutro może powalczyć o przyzwoity wynik.
Amerykanin natomiast nie wygląda na jakoś bardzo mocnego. Nie wiele zostalo z jego
dobrej formy ze zeszłorocznej Vuelty. Zmęczenie co raz większe,a że nie jest młodym zawodnikiem to i moment kryzysu może się pojawić.
Na razie nieco lepiej wygląda Schleck i według mnie to on jest minimalnym faworytem w tej parze,a po takim kursie to
po prostu trzeba zagrać.
✅143
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie A
Godzina: 2:00
Spotkanie: Cruiziro - Vitoria
Typ: X/1
Kurs: 4.23
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Krótka piłka. Oczywiscie kolejny raz probuje do przerwy trafic, choc tu bedzie ciezko, nawet bardzo. Lider tabeli gra z zespołem numer 18. Na dodatek zespol Vitorii jest beniaminkiem ,aczkolwiek nei traci wielu bramek (Cruizero 10, a ci 11). Liczę tu na dobra obrone w pierwszych 45 minutach. MImo wszystko zanosi sie na wysoka wygrana, ale kto wie co sie wydarzy.
✅323
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 811K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Polska T-Mobile Ekstraklasa /
Godz. 18:00
Spotkanie - Podbeskidzie BB : Pogoń Szczecin
Typ - obie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie
Kurs - 5.50
Buk - Bet365
No to doczekaliśmy się nowego sezonu w naszej T-Mobile ja wybrałem mecz inauguracyjny pomiędzy Podbeskidziem a Pogonią i myślę że będzie to ciekawe widowisko . Gospodarze dokonali w przerwie kilku zmian a największym wzmocnieniem powinien być chyba powrót do klubu Roberta Demjana no ale oprócz niego drużynę zasilili również Sylwester Patejuk, Adam Pazio, Artur Lenartowski, Piotr Tomasik, Wojciech Troim i Bartosz Śpiączka , natomiast w Pogoni jest spory problem bowiem ważą się losy najlepszego strzelca no i króla strzelców poprzedniego sezonu M.Robaka , do Szczecina powraca jednak z wypożyczenia z Górnika Łęczna Łukasz Zwoliński z którym w Szczecinie wiążą spore nadzieje , tak czy siak w/g mnie zobaczymy dobre spotkanie .
W poprzednim sezonie na jego inaugurację obie drużyny swój pierwszy mecz rozgrywali na wyjazdach i tak Podbeskidzie zremisowało 2:2 na trudnym terenie Lechii Gdańsk a pierwszego gola strzelili w pierwszej połowie natomiast Pogoń także wybrała się na trudny teren bo do Miedziowych czyli Zagłębia Lubin i tu Portowcy wygrali 2:0 ustalając już wynik w pierwszej połowie no a dziś na pewno obie ekipy zaczną ten sezon z podobnym zaangażowaniem i powinniśmy gole zobaczyć w tym meczu a ja ze swojej strony liczę że już w pierwszej połowie może tak być bo zaglądając jeszcze na ich wspólne pojedynki to np. w poprzednim sezonie nie tu w Bielsku ale w Szczecinie wynik 2:1 dla Pogoni a wszystkie gole padły w pierwszej połowie , natomiast ogólne H2H na korzyść Portowców 6-4-3 i br. 15:12 natomiast tutaj na boisku Podbeskidzia wygląda to remisowo bo 2-3-2 i br. 6:6 tak więc z nowymi siłami jakie by nie były obie wkraczają w ten sezon i liczę na otwarte widowisko !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
Typ: over 2.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W pierwszy spotkaniu po powrocie do Ekstraklasy Górnik Łęczna na swoim obiekcie podejmie Wisłę Kraków i wydaje się, że w tym starciu wcale nie jest bez szans. Działacze z Lubelszczyzny dokonali bowiem naprawdę solidnych wzmocnień latem i teraz drużyna Jurija Szatałowa wygląda naprawdę ciekawie. Do klubu sprowadzono takich graczy jak Przemysław Kaźmierczak, Silvio Rodić, Paweł Buzała, Radosław Pruchnik i Tomislav Božić, jedynie brak Łukasza Zwolińskiego, który odszedł latem do Pogoni Szczecin można uznać za spore osłabienie tego okienka transferowego. Wisła natomiast latem pozyskała 3 zawodników z Ruchu Chorzów czyli Michała Buchalika, Macieja Sadloka oraz Macieja Jankowskiego oprócz nich do &quot;Białej Gwiazdy&quot; trafił również Lucas Guedes. Więcej jednak było odejść z klubu z którym pożegnali się m.in. Piotr Brożek, Michał Chrapek, Gordon Bunoza, Michał Miśkiewicz czy Michał Nalepa.
Osobiście myślę, że może to być dobry mecz ze względu na Górnika. To spotkanie bowiem budzi duże zainteresowanie i Górnik na pewno będzie chciał w efektownym stylu wrócić do Ekstraklasy. Wisła natomiast owszem, na papierze prezentuje się dość solidnie ale głównie pierwsza jedenastka, ze zmianami może być już pewien kłopot.
Ponadto warto pamiętać, że w ostatnich meczach sparingowych obie ekipy prezentowały się nieźle. Wisła wygrała wysoko z Zagłębiem Sosnowiec 6-0 oraz 3-0 z Oświencimem. Górnik natomiast 5-0 potrafił pokonać Wisłę Puławy oraz zremisował 1-1 z Zagłębiem Lubin. Obie ekipy więc nieźle prezentowały się w tych ostatnich sparingach zwłaszcza pod względem zdobywania bramek i mam nadzieje, że podobnie będzie dziś na boisku.
Wisła w ofensywie wygląda bowiem naprawdę dobrze, z przodu Paweł Brożek a przed nim Maciej Jankowski, Łukasz Garguła, Semir Štilić czy Emmanuel Sarki. Górnik jednak gra u siebie i nie sądzę by grał tutaj o remis, tym bardziej, że jak pamiętam z poprzednich sezonów (co prawda w I lidze) w Łęcznej rywalom Górnika było bardzo ciężko o punkty i myślę, że Wisła też łatwo tu nie będzie miała. Moja propozycja to over bramkowy, kursy co prawda na takie rozstrzygnięcie są dość wysokie (buki raczej stawiają, że nie będzie tu zbyt wielu goli) ale ja myślę, że warto zaryzykować i zagrać over bramkowy, wszak jest to mecz w primie time więc i mecz powinien być tym lepszym a myślę, że i warunki ku temu będą sprzyjać (komplet publiczności i mecz wieczorny).
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: ITF MEN CHALLENGER AUSTRIA F4
Godzina:
15:00
Spotkanie: Ressig - Trinker
Typ: Reissig
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Tu nie będzie żadnej głębszej analizy i mam nadzieje, że żaden z moderatorów (a jest tu taki jeden nadgorliwy ;)) nie wrzuci swej krytyki z hasłem &quot;KIEPSKA ANALIZA&quot; ;). Półfinałowy mecz 2 tubylców. Wiek podobny (Reissig rok starszy), umiejętności też (najlepsze miejsce w rankingu odpowiednio 344 i 324). Gram Reissiga bo wg mnie Trinker pojedzie, podobnie jak rok temu na kwalifikacje do Umag, gdzie w 2013 doszedł do 3 decydującej rundy, w której przegrał z Blazem Kavicicem, pokonując wcześniej młodszego Bedene (Andraza) i Pospisila. Broni tam za taki wyniki sporo pkt rankingowych i wg mnie uda się tam po raz kolejny (kwalifikacje od jutra). Wziąwszy pod uwagę fakt, że (podobnie jak rok temu) w kwalifikacjach zagra mnóstwo &quot;bałkańskich wynalazków&quot; Austriak ma szansę na powtórzenie tego wyniku i skorzysta z tej okazji.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rumak57 271

rumak57

Coach
Dyscyplina: ITF WOMEN EVANSVILLE
Godzina: 17:30
Spotkanie: PERPER - OKUNO
Typ: 1
Kurs: 4.5
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Wczoraj Pelne emocji spotkanie z Kharchenko w konsekwencji wygrane przez moja dzisiejsza faworytke kurs 15 ustrzelony i dzien jak najbardziej na plus ;) Dzisiaj Perper mierzy sie z teoretycznie slabsza zawodniczka co juz powoduje ze kurs wciaz na niedoceniana zawodniczke z Moldawii jest troszke zawyzony. Okuno jak narazie nie wiadomo w jakiej jest formie gdyz grala z zawodniczkami bez rankingu takze ciezko ocenic wydaje mi sie ze dzisiejsze spotkanie to bedzie prawdziwa weryfikacja dyspozycji japonki. Miejmy nadzieje ze Peper odprawi ja z kwitkiem a nam da do zarobienia kolejne pieniazki ????
⛔100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - CHORWACJA: 1. HNL
Godzina: 20:15
Spotkanie: Din. Zagreb - Belupo
Typ: handicap Din. Zagreb (-1.5) - Belupo - 1
Kurs: 1.67
Bukmacher: bet365
Analiza: Inauguracja sezonu 1 ligi chorwackiej. H2H zdecydowanie na korzyść gospodarzy i tak będzie pewnie i w tym meczu. Poprzedni sezon Zagreb u siebie zdominował rywali, na 18 meczy wygrał ich aż 17 i tylko raz oddał 2 punkty remisując, przy czym strzelali 52 bramki, a tracili ich tylko 10. Sezon 13/14 dla zawodników Belupo był raczej nieudany - zajęli 9 miejsce na 10 możliwych. Ich statystyki w meczach wyjazdowych to raczej porażka - 18 meczy - 1 wygrana, 6 remisów, 11 przegranych, bilans bramek 16 strzelonych, 32 stracone. W tym sezonie Dinamo Zagreb na pewno będą chcieli powtórzyć swoje osiągnięcia z poprzedniego sezonu, a nawet je podbić w górę.. Myślę, że jest to do zrobienia, a 1 mecz sezonu ze słabym Belupo jest do tego 1 krokiem. Gospodarze na własnym stadionie nie szczędzą nikogo, tak będzie i dzisiaj.
✅67
 
bossm 692

bossm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – SP.Towarzyskie
Godzina:
13:00
Spotkanie: FC Daugava - Banga
Typ ???? handicap Daugava -1) 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mecz towarzyski między drużynami z Litwy i Łotwy. Dla mnie liga Łotewska na ten moment jest o ciut lepsza od ligi Litewskiej, zdania na pewno są podzielone ale nie zamierzam się wykłócać. Na ten moment liczy się która drużyna jest lepsza, i tu bez wątpienia wskazuję drużynę z Łotwy. Fc Daugava zajmuje w lidze trzecią pozycję, w meczach na własnym boisku wygrywała 7 razy, 2 razy remisowała i 2 przegrywała (18:14 w bramkach). Banga w lidze notuje się na 7 pozycji, w meczach wyjazdowych zanotowali - 4W 3D 4L (7:9 w bramkach). Obie ekipy odpadły już z Pucharu UEFA, Banga z silną ekipą z Irlandii- Sligo Rovers, Daugava z ekipą z Wysp Owczych – Vikingur choć po dość nieszczęśliwie straconej bramce w końcówce spotkania. Nie mogę się przekopać do info o składach, trener gości chce dziś spróbować innej taktyki… czy ten eksperyment się opłaci? Dla mnie goście są za słabi na ekipę z Daugavy, i gospodarze powinni ten mecz wygrać. Obie ekipy następne ligowe starcia grają 27 Lipca. 19 lutego 2013r obie ekipy grały towarzyskie spotkanie które zakończyło się wynikiem 4:0 dla FC Daugava, liczę dziś na podobny wynik.
⛔100
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France 2014
Godzina: 12:10 CET
Spotkanie: Etap 13: Saint-Etienne - Chamrousse
Typ: Daniel Navarro (Miejsce 1-3)
Kurs: 7.00
Bukmacher: expekt
Analiza:
Cofidis nie ma nikogo w generalce, tym bardziej w sprintach nie poszaleje i wydaje się, że jedyną szansą na cokolwiek w tegorocznym Tourze jest właśnie Dani Navarro i próba wygrania etapu. Dzisiejszy etap profilem powinien mu pasować, czy to jeśli się zabierze w ucieczce, czy jakiś atak z większej grupy. Hiszpan potrafi się wspinać, pokazał to ubiegłym roku kończąc na 9. miejscu w generalce, w tym roku swoją szansę na top10 zaprzepaścił na kocich łbach, gdzie stracił 22 minuty i od tego czasu jechał trochę rekreacyjnie oszczędzając siły. Ale kiedy trzeba to pokazał choćby na La Planche des Belles Filles, że w górach może być contenderem, przyjechał tuż za głównymi faworytami. Kurs na podium Hiszpana moim zdaniem trochę przesadzony, zresztą na podium np. Rollanda jest niższy (@4.5), a w innym buku Hiszpan jest mocnym faworytem w parze z Francuzem. Szansa na to, że Navarro będzie jednym z bohaterów tego etapu jest chyba większa niż wskazuje kurs. Jego forma wydaje się bardzo dobra, a strata w generalce daje mu gwarancję, że w razie ataku faworyci nie będą się nim przejmować.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Hamburg
Godzina:
15:00
Spotkanie:
Ferrer D. - Andujar-Alba P.
Typ:
Andujar-Alba P.
Kurs: 5.54
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Po takim kursie? Ferrer rok temu miał kryzys po finale French Open i Wimbledonie. Zaczął tracić dużo setów i przegrywać we wcześniejszych rundach turniejów. Na tym turnieju David Ferrer stracił już 2 sety, w Bastad odpadł już w II rundzie z Carlosem Berlocqu, Ferrer zagrał wtedy żałosny mecz. Na Wimbledonie odpadł również wszystko, 5 setów z Kuznetsovem. Forma nie godna top 5.
Palbo Andujar potrafił zagrać świetny turniej, tutaj jak na razie zaliczył 3 pewne zwycięstwa, w tym roku pamiętajmy, że miał 2 match-ballse z Rafaelem Nadalem w Rio.
⛔100
 
L 0

laki_88

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna - Polska T-Mobile Ekstraklasa
Godz: 20:30
Spotkanie - GÓRNIK ŁĘCZNA VS WISŁA KRAKÓW
Typ - WISŁA / WISŁA
Kurs - 4.00
Buk - BET365
Dziś dzień na który ręce zacierało wielu polskich kibiców, czekając z utęsknieniem na rozpoczęcie zmagań rodzimej Ekstraklasy. Spośród dzisiejszych spotkań postanowiłem wybrać mecz pomiędzy G.Łęczną a Wisłą. Wisła ma za sobą kolejny ciężki okres przygotowawczy do sezonu (Smuda potrafi dokopać w okresie przygotowań) w trakcie którego Wisła nie przegrała żadnego spotkania! Smuda pracuje z Wisło krótko bo dopiero rok, mimo to Wisła to zagrała w ubiegłym sezonie kilka fajnych spotkań, szczególnie na początku sezonu. Myślę ze beniaminek Ekstraklasy jakim jest G.Łęczna nie będzie w stanie przeciwstawić się sile (wcale nie takiej silnej już) Wiśle, nadzwyczajnej w świecie nie wytrzyma presji własnego boiska. Dobre wyniki Wisły w sparingach przedsezonowych, presja na gospodarzach (a wiadomo że psychika u sportowców potrafi wziąć górę nad umiejętnościami co pokazałą BRAZYLIA na Mundialu ;( ), plus coraz lepsze współpraca na linii Smuda - piłkarze, mogą zaowocować dobrym startem Wisły w Ekstraklasie. Nie będzie to mecz w którym padnie pełno bramek... Wisła strzeli pierwszą bramkę już na początku spotkania i wynik dowiezie do końca. ????
⛔100
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-biała - Pogoń Szczecin
Typ: X
Kurs: 3,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam
Dziś piękny dzień. Początek urlopu, super pogoda no i co najważniejsze początek naszej cudownej ekstraklasy ;].
W tamtym roku Pogoń Szczecin była moją ukochaną drużyną z największa liczbą remisów na koncie, o ile dobrze pamiętam 17. W tym sezonie mam nadzieje że również będzie podobnie. Jak to zazwyczaj bywa, chyba każda drużyna chce wygrać swój pierwszy mecz w nowym sezonie, który daje komfort psychiczny, wprowadza dobrą atmosferę no i motywuję do dalszej gry. Dlatego też spodziewam się &quot;zaciętego&quot; pojedynku. W cudzysłowiu ponieważ to jednak w dalszym ciągu ekstraklasa więc ... ;p Myślę że remis dla obydwu drużyn powinien być zadowalający i tego też oczekuję.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 17:30
Spotkanie: Brazylia - Iran
Typ: 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś wielka okazja na zarobienie! Brazylia podłoży się w meczu z Iranem by wyeliminować z turnieju Rosjan. Wynik tego meczu to 3-2 dla Iranu. Można grać na over 4,5 seta po kursie 2,50 na Unibecie, na czysto na Iran po kursie w okolicach 2,00 a także na handicap +1,5 na Iran po kursie 1,5. Brazylijczycy wczoraj w końcu wygrali z Rosją 3-1 po paśmie kilku porażek z rzędu z tym rywalem. Nie przyszło im to łatwo bo mogli po trzech setach przegrywać 1-2 i pewnie już by tego nie wyciągnęli. Ponadto kto ogląda mecze pomiędzy tymi ekipami widzi jak napięta jest sytuacja pod siatką, obie ekipy się nie lubią a to co wyrabia Spirydonov w stosunku do rywali jeszcze mocniej zaognia rywalizację. Brazylijczycy nie są głupkami i będą chcieli wyeliminować prawdopodobnego rywala jakim mogłaby być Rosja w finale LŚ. Wynik 3-2 dla Iranu daje awans Brazyli z pierwszego miejsca i Iranowi. Pewniak dnia!
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 47

superqool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia Division 1
Godzina: 21.15
Spotkanie: Selfoss - Akranes
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam,
Na dziś zapraszam do gry na drug,ą ligę islandzką, a konkretnie na spotkanie pomiędzy zespołami Selfoss i Akranes. Moim typem jest w meczu czyste 2, które Unibet wycenia na kurs 1,75.
Selfoss zajmuje obecnie 10 miejsce, tuż nad strefą spadkową. Ich bilans gier to 3-3-5, z czego u siebie mają rekord: 1-1-3. Przed własną publicznością Selfoss strzela bardzo mało bramek oraz niewiele pozwala uzyskać rywalom, ich domowy bilans bramkowy to 3-4. Drużyna Akranes walczy o zajęcie jednego z dwóch pierwszych miejsce, które daje mozliwość grania w najwyżej klasie rozgrywkowej w Islandii. W chwili obecnej Akranes zajmuje 2 miejsce, gromadząc 21 pkt w 11 spotkaniach. Ciekawym jest fakt, że większość punktów drużyna zdobyła w czasie gier wyjazdowych, gdzie legitymuje się bilansem: 4-0-1, bramki 17-4.
H2H obu drużyn wygląda następująco: Na 10 pojedynków obu drużyn, Akranes odniósł 7 zwycięstw i tylko 3 porażki, przy czym wygrał ostatnich 6 spotkań a ostatniej porażki doznał w 2011 roku.
Akranas ma bardzo silną ofensywę, która zdobywa średnio ponad 2,5 bramki na mecz oraz ponad 3 bramki w spotkaniach wyjazdowych. Z pewnością uda się im strzelić przynajmniej jedną bramkę. Z drugiej strony przy ofensywnych problemach Selfoss o skuteczność może być ciężko.
Uważam, że jest to bardzo pewny mecz do grania a przy kursie 1,75 warto dorzucić go do jakiegoś AKO albo double&#39;a.
Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom