>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.07.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEstonia
Spotkanie: Lokomotiv – Levadia Tallin
Typ: azjatycka ilość goli over 4
Kurs: 1.75
Data: 18.07.2014
Godz: 18:00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Na dwoje babka wróżyła. Levadia po kompromitującej porażce w europejskich pucharach (0:7 w Pradze) albo ma doła, albo wersja dwa, której się trzymam, będzie chciała jak najszybciej zatrzeć fatalne wrażenie i urządzi sobie strzelecki trening.
Okazja jest wyborna bo grają z ostatnią drużyną w lidze, która w tym sezonie jeszcze nie wygrała. Levadia to najbardziej bramkostrzelna ekipa ligi (średnio 3 bramki na mecz).
Dwa mecze tegoroczne tych drużyn między sobą to zwycięstwa Levadii 4:0 i 6:0. Powodzenie dzisiejszego typu zależy od podejścia zawodników Levadii, bo tego że umiejętności mają na tyle by wygrać wysoko jestem pewien.
Można chwycić sobie jeszcze do jakiegoś ako over 2,5 po kursie 1.2 – to już jest 99% pewniak. ✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaIrlandia First Division
Spotkanie: Finn Harps vs Galway FC
Typ: Remis
Kurs: 3,50
Data: 18.07.2014
Godz: 21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dwie drużyny z największą ilością remisów w lidze, a mają ich po 7. Finn Harps w tym sezonie gra bardzo underowo. W żadnym z 5 ostatnich spotkań nie padła więcej niż jedna bramka do tego 3 spośród ostatnich 6 meczy ligowych w domu to remisy. Co do gości to na wyjeździe spośród ostatnich 6 spotkań również mają 3 remisy, ale i 3 wygrane. Mimo tego, że Finn Harps są gospodarzami to pozwolą Galway prowadzić grę i będą liczyć, że ugrają coś z kontry w co wątpie, ale też nie uważam, żeby Galway był w stanie przedrzeć się przez defensywe rywala. Typuje niski wynik remisowy 0:0 lub 1:1.
A i jeszcze H2H, które też nieźle wygląda dla tego typu:
Galway 1:1 Finn Harps
Galway 1:0 Finn Harps
Finn Harps 1:1 Galway
✅250
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEkstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie-Pogoń Szczecin
Typ: Podbeskidzie
Kurs: 2.25
Data: 18.07.2014
Godz: 18:00
Bukmacher: Bet365
Po mundialu, po pucharowych kompromitacjach wraca nasza kochana Ekstraklasa! I już na start ciekawe starcie, Podbeskidzia z Pogonią. W dużym skrócie, Pogoń bez 2 kluczowych graczy, Akahoshiego i Robaka, Podbeskidzie z kilkoma wzmocnieniami w ofensywie, z byłym królem strzelców Ekstraklasy Demjanem na czele. Bielszczanie których trener Ojrzyński powinien doskonale zmotywować przed spotkaniem grając u siebie powinni pokusić się o 3 punkty, Pogoń z tak potężnymi brakami w kadrze meczowej skupi się na defensywie. Podejrzewam znając warsztat trenerski pana Ojrzyńskiego że postawi na ludzi których zna z wcześniejszej pracy w Podbeskidziu, a dopiero w drugiej połowie na boisko wejdą nowi, Patejuk i Demjan. Pogoń będzie liczyła na kontry i stałe fragmenty, ale Murawski w ofensywie to nie ten rozmiar kapelusza co Akahoshi.
Dodatkowo Podbeskidzie nie przegrało meczu o punkty u siebie od 9 miesięcy

a o ostatnich meczach Pogoni ciężko powiedzieć coś dobrego...

⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie B-B – Pogoń Szczecin
Typ: over 2.5
Kurs: 2.43
Buk: Pinnacle
Godz. 18:00
Analiza:
Dzisiejszego dnia wracamy na boiska polskie T-Mobile Ekstraklasy a zainaugurujemy nowy sezon standardowo o godzinie 18:00 a jako pierwsi zaprezentują się gracz Podbeskidzia którzy w Bielsku będą podejmować Pogoń Szczecin.
W poprzednim sezonie gospodarze dokonali jednego z najlepszych transferów w lidze a mianowicie postawienie w bardzo trudnej sytuacji w tabeli na Leszka Ojrzyńskie w roli trener. Był to strzał w dziesiątkę, rozpoczął on niesamowity marz w celu utrzymania zespołu. Wiosną był to jeden z najczęściej punktujących zespołów. Ich gra może momentami nie porywała ale wolą walki i ambicją nadrabiali braki techniczne. Z każdym jednak meczem wizja gry stworzona przez Ojrzyńskiego coraz lepiej funkcjonował, szczególnie imponowali w tyłach gdzie wszystkim było ciężko przebić się przez te szeregi. Problemem była jednak skuteczność, nie było problemów z szybkich wychodzenie z kontrami czy też atakiem pozycyjnym ale nie miał kto tego wykańczać. Sytuacja uległa zmianie do Bielska wrócił Demjan i takiego zawodnika temu zespołowi zdecydowanie brakowało. Drugi bardzo dobry nabytek to Patejuk ze Śląska który na pewno poprawi grę w kontrze a i boczne sektory będą wyglądały lepiej. Do gier towarzyskich polskich zespołów nie przywiązuje większe wagi ale warto wspomnieć trochę o wynikach pokonali min. Lech Poznań 2:1, czy Omonie Nikozja 2:0 ale potrafili też wysoko ulec Górnikowi Zabrze 3:0.
Pogoń to na pewno jedna z większych niespodzianek mijającego sezonu, gdyby nie końcówka sezonu gdzie zdecydowanie spuścili z tonu mogli zając miejsce na podium. Pierwsza faza rozgrywek w ich wykonaniu świetna, grali kombinacyjne z polotem i co ważniejsze nie bronili wyniku. Dużo problemów mieli w końcówce w grze defensywnej co pokazały porażka 5:0 z Wisłą Kraków, czy wysokie remis 2:2 z Koroną oraz Piastem. Skład pozostał niema nietknięty i chyba dalej są problemy na tyłach nie wygrali żadnego springu tracą z każdym rywalem minimum po bramce. Wspomniałem że skład prawie identyczny jest jednak jeden problem dziś nie zagrają dwa najlepsi gracze tego zespołu i główne motory napędowe w poprzednim sezonie Robak król strzelców i Akahoshi oba mieli opuścić zespół ale sprawy utknęły w martwym punkcie i najprawdopodobniej pozostaną w Szczecinie, jedno jest pewne dziś ich jeszcze nie zobaczymy. Wielka strata dla ofensywny ale swoją szanse będzie chciał wykorzystać młody Zwoliński który po świetnym sezonie w Górniki Łęczna z którym wywalczył awans wrócił do Pogoni.
Liczę tutaj na bramki co prawda Pogoń jest bardzo osłabiona w ofensywie oraz springi nie napawają optymizmem ale podobnie było rok temu a jak się skończyło wszyscy wiemy, Podbeskidzie tak jak wspomniałem będzie chciało kontynuować świetną serię zapoczątkowaną na wiosnę poprzedniego sezonu z tą różnicą że tym razem będą znacznie mocniejsi w ofensywie a co ważniejsze skuteczniejsi, związku z tym myślę że trener Ojrzyński wprowadzi bardziej ofensywną grę bo nie ma co ukrywać po objęciu sterów jego celem nie była ładna gra tylko zdobywanie punktów nawet w najgorszym stylu. Mam nadzieję że obie ekipy podejdą do tego starcia z takim nastawieniem że w pierwszym spotkaniu nie trzeba kalkulować i zagrają odważnie do przodu.
✅143
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Istanbul
Godzina:
19:45
Spotkanie: Caroline Wozniacki - Karolina Pliskova
Typ: over 2.5 seta
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na spotkanie ćwierćfinałowe, na turnieju TEB BNP Paribas Istanbul Cup rozgrywanego na kortach twardych w tureckim Stambule, pomiędzy Caroline Wozniacki a Karoliną Pliskovą. Caroline Wozniacki (WTA 15) turniej w Stambule rozpoczęła od rozbicia Belindy Bencić (nie oddała nawet gema 17-letniej Szwajcarce), ale w II rundzie musiała rozegrać trzy sety z Karin Knapp. Karolina Pliskova (WTA 47) z kolei najpierw zagrała trzy sety z Caglą Buyukakcay, a następnie w dwóch setach pokonała Shahar Peer. Od początku turnieju słabo funkcjonuje serwis Czeszki, a to przecież zawsze była domena tej tenisistki. W meczu z Buyukakcay zaserwowała sześć asów, ale w konfrontacji z Peer nie miała już ani jednego. Wozniacki w ostatnim czasie gra bardzo równo - w Eastbourne doszła do półfinału, a w Wimbledonie do IV rundy. Teraz powinna zagrać w półfinale w Stambule, ale pokonanie Czeszki nie musi być dla niej łatwym zdaniem. Dunka wygrała dwa poprzednie mecze z Pliskovą, ale oba po trzysetowych pojedynkach. Jeśli Czeszka odnajdzie rytm przy serwisie to może zmusić Wozniacki do dużego wysiłku. Proponuję więc stawiać na over gemowy/setowy. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 19:45.
✅175
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa (Polska)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie B-B - Pogoń Szczecin
Typ:wygra Pogoń jak remis zwrot
Kurs: 2.10
Bukmacher:Bet at home
Analiza: W upalne piątkowe popołudnie spotkają się Podbeskidzie z Pogonią. Mecz obciążony pewnymi passami obu zespołów. Bielszczanie jak pisał kolega wyżej od bardzo dawna meczu w domu nie przegrali,Pogoń zaś zacięła się na wyjazdach,przywożąc od kilku spotkań albo porażki albo remisy. Jak dla mnie jest to sygnał by próbować grać na przełamanie tych pass. Pewne dla mnie jest to że w ciągu dwóch,trzech może czterech meczów w domu Podbeskidzie przegra.Faktycznie w rundzie rewanżowej złapał ten zespół rytm,lub też jak ja uważam miał wygrywać bo tak chciała tajemnicza siła decydująca o wynikach spotkań. Myślę jednak że czas forów się skończył i w rundzie jesiennej znowu Bielsko będzie co najwyżej średniakiem. W tym meczu mam nadzieje Darek Wdowczyk odpowiednio usposobi swoich piłkarzy by ci nie przegrali arcy ważnego pierwszego meczu w sezonie,bo to po prostu mocno dołuje. Mama nadzieje że Pogoń zagra na remis z poszukaniem swojej jednej okazji, a passy i rachunek prawdopodobieństwa,który mówi że nie takie zespoły jak TSP co jakiś czas muszą u siebie przegrać,to porażkę góralom przyniosą.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Bogotá 2014 (Kolumbia)
Godzina: 22:15
Spotkanie: Pospisil Vasek-Tomic Bernard
Typ: 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Każdego łapie prędzej czy później, bardziej czy też mniej słabszy okres w typowaniu. Porównując się do tenisistów,jeśli dany przegrywa 10 meczów z rzędu powinien z turniejów rangi ATP przejść do challengerów. Nie chcę być Michałem Przysiężnym także postanowiłem zejść na jakiś czas zejść z wyższych kursów na niższe. Kanadyjczyk mimo 34 pozycji ATP sezon ma dość kiepski ponieważ 12/11,w tym turnieju pokonał w dwóch setach Alexa Kuznetsova 7:5, 7:5 nie tracąc przy tym ani razu swojego podania. Vasek zmierzy się z młodszym od siebie o 2 lata Berdardem Tomicem który sklasyfikowany jest w chwili obecnej na 124 miejscu,lecz nie ma się tym co sugerować ponieważ Australijczyk miał długą przerwę z powodu kontuzji i teraz wraca do swojej dobrej gry. Z racji rankingu Tomic musiał rozegrać dwa mecze, najpierw pokonał w pięknym stylu Dustova 6:3, 6:3 oraz w drugiej Falle 6:1, 7:6. Mam wrażenie,że po poważniejszej kontuzji Bernard spokorniał ponieważ znany on jest ze swoich wybryków, rozrzutnością oraz olewatorksiego podejściem do meczów, teraz jakby to zanikło. Kangur był już na 27 pozycji, chłopak ma talent lecz co pokazywał wiele razy. Tomic jest graczem który wyróżniany jest nie tylko ze swojego luźnego stylu życia ale też jego przyśpieszanie z nadgarstka,a zwłaszcza z forhendu. To zagranie jest niesamowite, moim zdaniem dorównuje pod tym względem Del Potro czy Djoko. Kieruję się w tym typie formą zawodników i uważam,że Tomic wygra.
✅50
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Towarzyskie
Godzina: 20,30
Spotkanie: Hearts - Man. City
Typ: Liczba goli gospodarzy over 0,5
Kurs: 1,71
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj zapraszam na mecz towarzyski, po wczorajszych blamażach naszych ekip w LE proponuje troche spokojniejsze spotkanie a mianowicie szkocki Hearts kontra wielki Manchester City. Jako że jest to mecz towarzyski można śmiało pokusić sie o taki typ po przyzwoitym kursie, szkoci graja u siebie i to bedzie dla nich wielka frajda spotkanie z takim rywalem. Szkoci w ostatnich 3 meczach, tylko raz nie pokonali bramkarza rywali, natomiast City przegrało ostatnio z zespołem Dundee (notabene ze Szkocji) wiec i w tym meczu nie mowie ze przegrać ale bramke stracic pewnie im sie &quot;uda&quot;. Powodzenia;)
✅71
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom