>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.07.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 18. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza
:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 810,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - ⚽ Japonia / J2-League /
Godzina 11:00
Spotkanie - Avispa Fukuoka : Omiya Ardija
Typ - Avispa Fukuoka
Kurs - 5.50 / Bet365
A raz kozie śmierć i stawiam na zwycięstwo gospodarzy dla których ten sezon jest całkiem udany , Fukuoka zajmuje 6 miejsce czyli miejsce dające prawo gry w play-off o J-League jak do tej pory bilans gospodarzy po 23 kolejkach 10-7-6 czyli nie jest taki zły ale co najważniejsze całkiem nie żle grają u siebie 7-1-3 i tu właśnie szukam tej niespodzianki , co do gości to nie ma co żle o nich pisać , spadkowicz z poprzedniego sezonu z J-League w tym sezonie jest na najlepszej drodze do powrotu do najwyższej ligi w Japonii , po 23 kolejkach liderują z bilansem 16-4-3 tak więc nic dodać nic ująć , przewaga Omiyii nad drugim zespołem Iwatą to 8 pkt ale nad trzecim zespołem który już nie awansuje bezpośrednio Kanazawa ta przewaga jest jeszcze większa i wynosi 13 pkt i to już jest sporo tak wiec jakby się Omiyi nie powiodło z Fukuoką to chyba nic tragicznego by się nie stało , Omiyi od czasu do czasu zdarza się słabsze spotkanie a takie było 4 kolejki wstecz kiedy u siebie polegli z Verdy Tokio 0:2 no ale juz następne 3 kolejki to 3 zwycięstwa , z tych dopiero 3 porażek które Omiyi się przydazyły w tym sezonie to 2 z nich były w meczach wyjazdowych , no i najważniejsze H2H a tu dowiemy sie tego : bilans ogólny to 7-5-7 czyli remisowo a na terenie Fukuoki 5-1-2 tak więc całkiem nie zły bilans gospodarzy z Omiyią u siebie dodajac do tego nie zły sezon liczę na niespodziankę !
⛔ 100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, Pan American Games 2015
Godzina: 1.05
Spotkanie: Kanada -USA
Typ: Kanada OT
Kurs: 1.72
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Heja, witam. Na dzisiaj chciałbym polecić mecz z Baseballa i spotkanie z Pan American Games 2015, które obecnie odbywają się w Toronto w Kanadzie. Ja w tym meczu uważam, że to Kanada wyjdzie zwycięska. Reprezentacja ta gra u siebie i jest to bardzo dużym plusem. Ogólnie obserwuje tą imprezę i widzę, że Kanada w każdej dyscyplinie podeszła do tej Olimpiady na 100% swoich możliwości wystawiając możliwie optymalny skład. Tak jest i w Baseballu. Widziałem skład i jeżeli to jest ten skład, który jest na tej imprezie to mają bardzo mocny skład. Ale nawet popatrzmy na ich wyniki. Oni prowadzą w tej grupie. Po 5 meczach mają 5 zwycięstw, komplet punktów i zdobyli w sumie 37 punktów tracąc jedynie 2. Dodam, że 4 lata temu, we wcześniejszej edycji obie reprezentacje spotkały się w finale tych rozgrywek i wygrała Kanada. POWODZENIA!!!
⛔ 100
 
arkadi015 27

arkadi015

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ,Argentyna, Primera Division
Godzina: 0:00
Spotkanie: San Lorenzo - Arsenal de Sarandi
Typ: 1
Kurs: 1,48
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam. Dziś, a w zasadzie jutro w spotkaniu 17 kolejki Primera Division na stadionie Pedro Bidegain spotkają się drużyny San Lorenzo i Arsenalu de Sarandi. W tym meczu typuję wygraną gospodarzy którzy są zdecydowanie lepszą drużyną , świadczy o tym miejsce w tabeli San Lorenzo(2) Arsenal de Sarandi(29). Ostatnie 5 meczów na własnym boisku drużyna San Lorenzo wygrała 4 i jedno zremisowała z bilansem bramkowym 9:0. Drużyna gości w odwrotnej sytuacji , na wyjazdach ostatnie 5 meczów to 1 remis i 4 porażki ,a bilans bramkowy 1:10. Myślę że w tym meczu gospodarze powinni bez problemu pokonać ekipę Arsenalu de Sarandi. W przypadku wygranej gospodarzy i porażki Boca Juniors , Arsenal de Sarandi zostanie liderem rozgrywek. Pozdrawiam i powodzenia !
✅ 48
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ: HA Zagłębie -1
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: No i zaczyna się sezon w naszej rodzimej najwyższej klasie rozgrywkowej. Jako pierwsze spotkanie dla mnie na ten sezon biorę mecz Zagłębia - tegorocznego beniaminka ligi z Podbeskidziem. Gospodarze w ubiegłym sezonie na zapleczu Ekstraklasy nie mieli sobie równych, przegrali w całym sezonie ligowym tylko 3 mecze na 34, z czego 2 u siebie, co daje serię nieprzegranych meczy od 9 listopada 2014 rok. Przyjezdni ubiegły sezon zakończyli na 11 miejscu oraz grupę spadkową na miejscu 5. W meczach wyjazdowych grali raczej słabo, przegrali 9 meczy na 18 rozegranych i wydaję mi się, że i dzisiaj ulegną zawodnikom trenera Piotra Stokowieca. Jeżeli chodzi o H2H to na ostatnie 5 meczy pomiędzy tymi zespołami gospodarze byli 3 razy górą, raz remisowali oraz jeden raz przegrali z drużyną Podbeskidzia.
Zagłębie Lubin - powołani zawodnicy na mecz:
Konrad Forenc, Martin Polacek, Jarosław Jach ,Maciej Dąbrowski, Lubomir Guldan, Dorde Cotra, Aleksandr Todorovski, Łukasz Piątek, Jakub Tosik, Sebastian Bonecki, Łukasz Janoszka, Adrian Błąd, Krzysztof Janus, Arkadiusz Woźniak, Jan Vlasko, Krzysztof Piątek, Michal Papadopulos, Eryk Sobków
Nowe twarze:
Zagłębie w okienku transferowym pozyskało bramkostrzelnego pomocnika Krzysztofa Janusa z Wisły Płock – trzeciej siły I ligi, oraz dwóch Słowaków bramkarza Martina Polacka i pomocnika Jana Vlasko. Po stronie ubytków w drużynie z Lubina należy odnotować odejście Aleksandra Kwieka i Miłosza Przybeckiego.
źródło: tspodbespidzie.pl​
Sędzią spotkania będzie Piotr Lasyk, dla którego będzie to debiut na boisku najwyższej ligi rozgrywkowej w Polsce.
⛔ 100
 
Tenis by Dawid 912K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Newport
Godzina: 16:00
Spotkanie: Jack Sock - Ivo Karlovic
Typ: 2
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza
:
Witam. Tym razem analiza z kortów w Newport, gdzie na trawie zmierzy się chorwacka armata ze słynnym &quot;skarpetą&quot; czyli Jackiem Sockiem. Ivo bez problemu przechodzi kolejne rundy. W ubiegłej rundzie pokonał tutaj mocnego Browna, bez większych problemów w dwóch setach. Karlovic jest po prostu nie do przełamania. Genialny serwis wszystko załatwia, a nawet czasem w wymianach potrafi zaskoczyć i atomowych forehandem skończyć akcję. Sock ma trochę więcej odpoczynku, co prawda grał mecz później, ale skończył się on po jednym gemie, gdzie kreczował Hernych. Sock tutaj prezentuje się dobrze, dobry serwis i dobry w &quot;polu&quot;, ale myślę, że nie jest tak powtarzalny, aby ograć Ivo. Prawdopodobnie będą dwa lub trzy tie-breaki, z których przynajmniej dwa wygra Ivo. Po prostu jest bezbłędny przy swoim podaniu, przynajmniej w TB, co jest kluczem do zwycięstwa. Rywalowi zawsze zdarzy się jakieś potknięcie po nietrafionym pierwszym serwisie. Polecam też grę na ilość gemów, bo będzie ich przynajmniej 26. Pozdrawiam !
✅ 72
 
oskarox 1,2K

oskarox

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcarja, Challenge League (II liga)
Godzina: 17:45
Spotkanie: FC Winterthur - FC Wil 1900
Typ: 1
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak miło doczekać nadejścia weekendu, a w raz z nim prawdziwego bogactwa piłkarskich rozgrywek. Moje kroki kieruje do malowniczego Winterthur w Szwajcarii. Miejscowa drużyna FC Winterthur będzie na własnym stadionie podejmować drużynę FC Wil 1900.

Mecz odbędzie się w ramach pierwszej kolejki nowego sezonu w Challenge League. Obydwa zespoły odbyły kilka towarzyskich spotkań przedsezonowych, w których no cóż... zespół Winterthur odnotował 4 porażki oraz jeden remis, natomiast FC Wil 1900 przegrało wszystkie 4 sparingi. Niemniej jednak, nadszedł czas na powrót do rzeczywistości czyli do zmagań ligowych.

FC Winterthur ukończyło ostatni ligowy sezon na 4 miejscu, a ich forma pod koniec sezonu była naprawdę imponująca. Co ciekawe, jedno z ostatnich spotkań w sezonie to pojedynek właśnie z drużyną FC Wil 1900. Spotkanie odbyło się niecałe 2 miesiące temu, a Winterthur odniósł okazałe zwycięstwo 4:1.

Drużyna FC Wil 1900 zakończyła miniony sezon na przedostatnim miejscu w lidze, a ponadto otrzymali niechlubny tytuł zespołu, który stracił najwięcej bramek - 63 bramki w 36 meczach.

To spotkanie jest dopiero otwarciem sezonu ligowego, zatem ciężko mi pokusić się o okazałą analizę. Niemniej jednak, FC Winterthur jest dla mnie znacznie lepszym zespołem. Wspomniałem o ostatnim spotkaniu drużyn, które zakończyło się wynikiem 4:1 dla gospodarzy. Nie sądzę, aby niecałe dwa miesiące przygotowań mogły drastycznie zmienić formę oraz poziom gry obu zespołów. Dlatego też, jutrzejszy dzień to dla mnie pewne zwycięstwo drużyny z Winterthur.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie B
Godzina: 2:50
Spotkanie: Vitoria - CRB
Typ: X/1
Kurs: 4.55
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Spotkanie 13 kolejki brazylijskiej Serie B. Tym razem Vitoria Sport podejmuje CRB. Gospodarze tego spotkania to spadkowicz z Serie A z tego sezonu. Widac chca wrocic od razu w przyszlym sezonie, poniewaz zajmuja 5 miejsce z 23 pktami, ale to tylko pkt straty do lidera (de facto drugiego spadkowicza). Miedzy Serie A a Serie B jest spora roznica i to widac przede wszystkim w meczach domowych. Vitoria na 6 meczow wygrala 5, a CRB na wyjazdach tylko raz zwyciezylo, ktore z kolei jest beniaminkiem tej ligi. Sezon temu te zespoly dzielila roznica 2 lig. Faweoryt jest tylko jeden. Vitoria powinna wygrac, ale ze CRB ma niezla defensywe, jedna z lepszych na ten moment na wyjazdach z dolu tabeli rpzede wszystkim to spory czas gospodarze nie powinni latwo przelamywac ich obrony.
⛔ 100
 
zibi.k 94

zibi.k

Użytkownik
Piłka nożna: Dania. godz 16.00
FC Midtjyland - Viborg FF
Typ: ah-1 Midtjylland
Kurs: 1,70
Bet365
Dania Superliga
Jedyne dzisiaj spotkanie w Danii w którym Mistrz kraju FC Midtylland na „MCH Arena” podejmuje Viborg FF.

Ostatnio w mediach wiele spekulacji wokół zespołu gospodarzy związanych ze zmianą na stanowisku trenera. Glen Riddersholm, który doprowadził zespól do mistrzostwa z dnia na dzień przestał być trenerem zespołu. Zastąpił go młody 45 letni trener Jess Thorup, który poprzednio prowadził reprezentację Danii U21. Wiele komentarzy w prasie zbywanych przez Zarząd jednym zdaniem „All right, under kontrol af”
W zespole również trochę się pozmieniało. Izunna Uzochukwo, Sylvester Igboun i rezerwowy bramkarz Jakub Haugaard opuścili zespól, a w ich miejsce Daniel Royer (Austria Wien), Mikkel Hansen (FC Nantes), Kian Andersen (FC Reading) przyszli do zespołu.

Viborg FF beniaminek ligi, również z nowym trenerem. Auri Skarbalius’a wieloletniego trenera Viborg zastąpił Johnny Molby, prowadzący do niedawna Horsen.
W zespole kilka nowych twarz. Christian Sivebaek (Velje), Jerome Veldmate (Herakles), Jonas Kamper (Randers) w lecie dołączyli do zespołu.
Jestem bardzo ciekawy jak prezentować się będzie ta drużyna na początku sezonu, ale jednego jestem pewien. Będą mieli problemy przynajmniej na początku tego sezonu.

Nieobecności: brak

Viborg nie mogło sobie wymarzyć GORSZEGO miejsca na pierwszy mecz w Superlidze po awansie. Stadion w Herning było w zeszłym sezonie „twierdzą” nie do zdobycia i teraz nie przypuszczam, zęby to się miało zmienić w znaczący sposób.
FCM jest lepszym zespołem w każdym calu i nie wyobrażam sobie straty jakiś punktów tutaj.
Zwycięstwo różnicą dwóch bramek to dość prawdopodobny wynik tutaj i to mój zakład na to spotkanie.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Zagłębie-Podbeskidzie
Typ: Gospodarze dokładnie 1 golem
Kurs 3.90
Buk Unibet
Godz: 18:00
Analiza: Na dziś postanowiłem zagrać spotkanie z Polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym Lubińskie Zagłębie , które awansowało w obecnym sezonie z zaplecza ekstraklasy podejmowało będzie przed własną publicznością zespół Podbeskidzia Bielsko-Biała. Pomimo tego że gospodarze są beniaminkiem i mają znacznie mniejsze doświadczenie w ekstraklasie to są tutaj moim faworytem,aby już w pierwszej sięgnąć po komplet punktów. Gospodarze nie mieli znakomity poprzedni sezon, bez większych problemów awansowali do najwyższej klasy rozgrywkowej w ostatnich kolejkach zaliczyli kilkanaście wygranych spotkań pod rząd, jedyny remis zanotowali z zespołem z Niecieczy , która też wywalczyła awans. Zagłębie zagrało przed sezonem 4 spotkania sparingowe, pierwszy ich mecz nie wygladał dobrze i wysoko na wyjeździe przegrali z Białymstoku, następnie zremisowali wyjazdowe spotkanie do Szczecina z miejscową Pogonią, potem już było znacznie lepiej ponieważ najpierw ograli Piast 1:0 następnie Liberec 2:0, na swoim stadionie, gdzie ostatnią porażkę zaliczyli z miedzią legnica w listopadzie w poprzednim sezonie. goście natomiast z 5 spotkań sparingowych rozegranych przed obecnym sezonem 2 wygrali i 3 razy przegrali, spotkania wyjazdowe idą im bardzo słabo, a z zespołem z Lubina mają niekorzystny bilans, na 5 meczy 3 porażki remis oraz wygrana, stawiam że w tym spotkaniu zespołem lepszym będzie ekipa beniaminka, oraz na wynik 1:0.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ: Remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po rocznej przerwie Zagłębie Lubin wraca do najwyżej klasy rozgrywkowej i teraz wszyscy liczą, że będzie to zdecydowanie udany sezon. Drużyna jest w miarę poukładana, nie ściąga się hurtowo zawodników z zagranicy o wątpliwej wartości. Na początek starcie z Podbeskidziem Bielsko-Białem, gdzie &quot;Miedziowi&quot; są faworytem, ja jednak skłaniam się tu by zagrać remis.
Zagłębie owszem dobrze prezentowało się na zapleczu Ekstraklasy, ale mnie nieco dziwi, że w zasadzie drużyny wcale nie wzmocniono przed sezonem w Ekstraklasie. Owszem doszli Janus,, Polaček i Vlasko , ale umówmy się nie są to nazwiska które rzucają na kolana. Wydaje się więc, że Zagłębie w Ekstraklasie będzie grać składem z I ligi i ciekawi mnie jak to będzie wyglądać na tle zespołów z Ekstraklasy. Na początek niby tylko Podbeskidzie ale według mnie już w tym spotkaniu Zagłębie będzie mieć swoje problemy.
Podbeskidzie w poprzednim sezonie nie prezentowało się przecież wcale tak słabo. Rzutem na taśmę przegrali grupę mistrzowską i później mieli kłopoty by odnaleźć się w grupie spadkowej. Warto przy Podbeskidziu zauważyć, że w końcu działacze zobaczyli, że sporym mankamentem tej drużyny jest pozycja bramkarz, Richard Zajac często puszczał takie bramki, których puścić nie powinien. Teraz postawiono zakontraktować Wojciecha Kaczmarka oraz Emilijusa Zubasa czyli dwóch solidnych golkiperów. Wzmocniono również formację obroną, do drużyny dołączyli Mójta z Bełchatowa, Nowak z Widzewa oraz Możdżeń z Lechii. Wcale więc łatwo dziś o bramki piłkarzom Zagłębia nie będzie.
Wydaje się jednak, że i w drugą stronę będzie podobnie. Zagłębie na zapleczu Ekstraklasy cechowała bardzo dobra i poukładana gra z tyłu. Warto zauważyć bowiem, że na wiosnę Zagłębie rozegrało 15 spotkań i straciło w nich tylko 2 bramki. Myślę, że dzisiejszy mecz pomiędzy Zagłębiem a Podbeskidziem będzie bardzo wyrównany (ja osobiście uważam, że nawet nudny) i może skończyć się wynikiem bezbramkowym. Taki też jest mój zakład na to spotkanie - remis.
✅ 220
 
bukmacheiro 77

bukmacheiro

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkowka
Godzina :17.05
Spotkanie:Francja-Polska
Typ: 1
Kura:2.00
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Czekalem,czekalem i sie doczekalem.Jaja sobie zrobili oddsmakerzy chyba wystawiajac 2.0 na francuzow.W 2 dywizji LS francuzi zmietli wszystkich,bez porazki.W finale ktory dal im przepustke do Rio wybili siatkowka z glowy bulgarom na ich wlasnym terenie.Przylecieli do Brazylii i na dzien dobry zlali Brazylie 3-1. Francuzi graja swietna siatkowke i bardzo szybka. Brazylijczycy nie mogli sobie poradzic z ich zagrywka,bo Le Roux byl nie do zatrzymania,natomiast N&quot;Gapeth szalal w ataku i co rusz wbijal im gwozdzie w parkiet.Polacy,no coz ... Mielismy do wyboru amerykanow lub francuzow.Przegrywajac 3-0 lub 3-1 z serbami wpadamy na USA,ale ze ugralismy z Serbia 2 sety to mamy Francje w polfinale.Osobiscie uwazam ze pierwsza opcja bylaby dla nas troche latwiejsza.Kursy na ten mecz bardzo ruchome,juz w ciagu godziny francuzi spadli w unibecie na 1.9 Osobiscie gram w Hillu,ale tam chyba jeszcze spia,bo kursow nie ma.Sercem jestem za chlopakami Antigi,ale rozum podpowiada, ze to jednak Francja wygra dzis ten mecz.Gram na Francje.Powodzenia!
✅ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - JAPONIA: J-League Dywizja 2
Godzina: 11:00
Spotkanie: Avispa Fukuoka-Omiya Ardija
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Lider tabeli 2 ligi Japońskiej Omija podejmuje 6 Avispa.
Omija na 8 ostatnich spotkań na wyjeździe wygrało 7 razy, zremisowali tylko ze słabą 19 w tabeli Tokushimą 0:0 (
po prostu nie udało im się wbić gola, nerwowy mecz zakończył się wynikiem 0:0 i czerwoną kartą dla Omija).
Poza tym remisem ograli Sapporo (9 w tabeli),V-Varen (8),Yokohama (7),Tochigi(16),Gifu(22),Kusatsu(15),Oita(21).
Wszystkie mecze do zera z wyjątkiem meczu z Sapporo, gdzie wygrali 3:2 (gdzie szybko stracili 2 gole i musieli odrabiać straty).
Co do Avispy, u siebie na ostatnich 8 meczów wygrali 5 (z zespołami z miejsc 11,19,13,15,4),przegrali z Kanazawą (3) i Kamatamare (14) i zremisowali z ostatnim w tabeli Gifu 2:2.
Wyniki te (poza jednym meczem,wygrywali z drużynami z drugiej części tabeli, poza tym nie udało im sie wygrać z ostatnim zespolem w tabeli, mało tego dali sobie wbić 2 gole) pokazują,że mimo dobrego bilansu, raczej nie powinni zagrozić liderowi i typuję zwycięstwo Omija.
✅ 65
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski
Spotkanie: Real Madryt – AS Roma
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.07
Buk: Pinnacle
Godz. 11:00
Analiza:
Kolejny nowy rozdział rozpoczyna Real Madryt, jak wszyscy zapewne wiemy nowym opiekunem zespołu Rafa Benitez po sezonie bez trofeum. Moim zdaniem będzie dużo zmian w tym zespole jedną już personalną znamy z klubu odszedł Iker – legenda i kapitan zespołu. Jak na razie nie ma spektakularnych transferów po za Danilo ale wcale tego oni nie potrzebują bo każda formacja jest bardzo mocno obsadzona. Przyszli gracze którzy byli wypożyczeni jak Lucas Vázquez, Casemiro, Casilla oraz Cheryshev. W aspekcie organizacyjnym też wiele zmian sztab medyczny, no i zespół trenerski. Co Benitez nowego wprowadzi do zespołu na pewno nowe warianty taktyczne, większa rotację no i np. dwa treningi dziennie podczas przygotowań. Do Australii zabrał wszystkich graczy bo każdemu chce się przyjrzeć zanim klub zdecyduje o ich przyszłości. Gwiazdy typu Ronaldo, Modric, Benzema, Bale Kroos itd. na pewno będą odczuwać zmęczenie tymi intensywnymi treningami ale jak to z przyjściem nowego trenera każdy zaczyna od nowa i będzie trzeba się pokazać. Wspomniana młodzież musi w każdym meczu i nie tylko pokazać się by zostać w pierwszym zespole dlatego mimo wielu rotacji myślę że w wykonaniu Realu będzie to intensywny mecz a tak grający Real Madryt w ofensywie jest zabójczy. Roma nie miał udanego poprzedniego sezonu mieli włączyć się do walki o tytuł ale sprawa wyjaśniła się dość szybko że to jeszcze nie ten czas na pokonanie Juve. Personalnie ten zespół niczym nie różni się od poprzedniego sezonu . Moim zdaniem potrzebują jednak wzmocnień w defensywie bo odejście Benati na pewno odbiło się na tej formacji która posiada doświadczonych graczy ale to już nie na szybkość i zwinność a min, przy takich rywalach jak dzisiaj jest bardzo ciężko, pozycja bramkarza dla mnie to też słabszy punkt. Ofensywa to oczywiście legenda Totti oraz młodzi i przebojowi Iturbe, Ljajic, druga linia to waleczność takich graczy jak Nainggolan, De Rossi. Z tym zestawieniem będą mieli dużo do powiedzenia w dzisiejszym starciu a już na pewno nie będą zespołem zdominowanym przez 90 minut. Jest to po prostu gra towarzyska a w takich przypadkach przy takich drużynach wariant bez bramek jest mało realny po prostu.
⛔ 100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyski
Godzina: 13:35
Spotkanie: Bayern - Valencia
Typ: 2dnb
Kurs: 3,5
Bukmacher: B365
Analiza:
Polecam sparingi grać raczej lekką stawką na wyższy kurs.
Na wstępie napiszę, że mecz rozgrywany na neutralnym terenie.
Oto kadra Valencii:
Joel, Jaume Domenech, Barragan, Akapo Sergio Ayala, R. Vezo, Mustafi, Orban, Gaya, Enzo Perez, Javi Fuego, Tropi, Parejo, Feghouli, Bakkali, Piatti, De Paul, Rodrigo M., Santi Mina, Negredo i Alcacer.
W sumie brakuje tylko zdaje się nadal niezdolnego do gry (od dłuższego czasu) Diego Alvesa. Brakuje także Otamendiego. No i chyba kończy się lista nieobecnych podstawowych zawodników.
Jak widać, są: młody Mina, ściągnięty z Celty, który już zdążył zdobyć gola, także młody Bakkali ściągnięty z Holandii.
&quot;Szkielet&quot;: Paco, Piatti, Parejo, Feghouli, Fuego, Gaya, Mustafi, Barragan gotowy do gry.
Oprócz powyżej wymienionych dwóch transferów doszli też, i to bardziej wartościowi, Gomes i Cancelo z Benfiki za łącznie ok. 30 mln euro.
Odeszli: w sumie tylko Victor Ruiz, obrońca za niecałe 3 mln euro.
Czyli... Valencia się wzmocniła.
Bayern... to ich zdaje się pierwszy sparing.
Do Chin nie wyjechali (bo mecz rozegrany zostanie właśnie w Chinach): Franck Ribery, Holger Badstuber, Dante, Jan Kirchhoff i Arjen Robben, który znów pewnie troszkę sobie nie pogra.
Odszedł w sumie &quot;tylko&quot; Schweinsteiger. Do pierwszego składu ma prawo trafić Douglas Costa, reszta to mało znaczące transfery.
Bayern ma prawo więc prezentować to samo co pod koniec ostatniego sezonu, bez Francka i Arjena.
A że to sparing to gra na Bayern po kursie ~1,6 jest moim zdaniem bez sensu, bo Bawarczycy sobie mogą na lajcie podejść do meczu i nikt nie wyciągnie konsekwencji. Gry sparingowe są do sprawdzenia taktyki, nowych zawodników, więc warto szukać wysokich kursów.
Jeśli przegramy to też nic wielkiego się nie stanie, bo stawka płaska.
Sądzę, że ma prawo wejść!
⛔ 100
 
L 57

largeprofit

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Estonia - Polska
Typ: 3:0
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

No witam witam , bardzo ucieszyli mnie dziś oddsmakerzy ???? Kurs wyśmienity i na pewno próbujemy dziś. Polska? Zajechana jak stara kobyła po Igrzyskach w Baku , stracili swoje motory napędowe ,a więc Szalpuka i Konarskiego którzy są z kadrze A. Wczorajszy mecz pokazał dobitnie brak znaczących ogniw i zmęczenie już chłopaków. Estonia to nie chłopcy z pierwszej łapanki , grają od lat poukładaną siatkówkę , nie na LŚ , ale spokojnie poziom Europejski prezentują. 10 wygranych pod rząd tego zespołu i dziś na pewno nie będzie inaczej. Trener Kowal zaczyna też coraz bardziej rotować składem i wchodzą Romać , Bednorz czy inni rezerwowi. Z takim składem nie mamy co liczyć dziś nawet na seta. Brak Śliwki który był drugim z motorów napędowych , nic dobrego - kurs bardzo ciekawy.
Więcej typów z siatkówki u mnie w temacie !
⛔ 100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka - Liga Światowa
Godzina: 17.05
Spotkanie: Francja-Polska
Typ: DW: 2:3
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem dość ryzykowny typ. Francja oraz Polska w tym turnieju są w dość dobrej formie. Francja wygrała swoją grupę bez żadnego problemu, ale chyba nie była aż taka trudna. W walce o etap finałowy pokonali bez problemu Bułgarów 3-0. Największym szokiem chyba było zwycięstwo Francuzów z Brazylijczykami 3-1. Po tym meczu można było twierdzić, że Francuzi mogą mocno zaskoczyć w tej edycji Ligi Światowej. W drugim meczu dali się ograć Stanom Zjednaczonym 3-1 i po tym spotkaniu jestem pewny, że teraz padnie 5 setów. Polacy prezentują dość podobny styl gry do Francuzów, tak samo mają problemy z Amerykanami jak Francuzi. Dlaczego wybieram, że to Polska wygra ten mecz? Bo Polacy są lepsi psychicznie już nie raz pokazali, że w tie breakach są znakomici. Generalnie jest to świetna drużyna. Moim zdaniem Francji brakuje trochę pewności siebie i dzisiaj po 5 setach skończą ten turniej. Uważam, że parę groszy warto na to postawić. Polecam!
⛔ 100
 
H 36

hache

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Superettan Szwecja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Mjallby - Syrianska
Typ: 2
Kurs: 2,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam na dzień dzisiejszy wybrałem mecz ze Szwecji pomiędzy ostatnią drużyną Mjallby , a 7 miejscem Syrianska. Trochę się nad tym zastanawiałem i stwierdziłem czemu nie ???? Mjallby z bilansem 2:two:11 (u siebie 1:eek:ne:6 i bramkami 1:9) pomiędzy Syrianska która posiada bilans 6:5:4 (na wyjeżdzie 2:eek:ne:4 i bramkami 4:8). Wiem szału nie robi ale uważam , że drużyna ta jest lepsza i stać ją na zwycięstwo ???? Ostatni ich mecz to 4:0 dla Syrianska więc nie uważam ze tak nagle po 2 mięsiacach poziom drużyn się zmieni :p Więc gorąco polecam i powodzenia. Pozdrawiam ????
✅ 180
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań-Pogoń Szczecin
Typ: Lech over 1,5 bramki
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza: Aktualny Mistrz Kraju Lech Poznań podejmie u siebie przeciętna Pogoń Szczecin. Lech u siebie jest piekielnie mocny i to chyba każdy wie. Początek sezonu mają bardzo dobry wygrana z Legią w Superpucharze Polski 3-1 i wygrana w el. LM 2-0 z Sarajewo. Te wyniki stawiają dzisiaj Lecha w roli dużego faworyta. Nie można mieć dzisiaj wątpliwości że trochę rotacji w zespole będzie bo w środę rewanż z Sarajewo. Dzisiaj zapewne zagra Robak przeciwko swemu byłemu klubowi i to on właśnie powinnien dzisiaj na strzelać kilka bramek, bo jak do tej pory to raczej nic nie pokazał. Na tą chwilę najlepszym nabytkiem Kolejorza jest Thomala strzelił już bramkę w meczu z Sarajewo. Kilka zmian pewnie będzie ale według mnie Lech ma dość dobrą ławkę rezerwowych i Skorża nie jest taki głupi jak ten Berg i nie wymieni praktycznie całego zespołu. W tym meczu widzę pewną i wysoką wygraną Lecha. Lech udowodnił że na ten moment jest najlepszą Polską drużyną.
⛔ 100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: BIAŁORUŚ: Puchar - 1/16-finału
Godzina: 14:30
Spotkanie: Oshmyany - Mikashevichi
Typ: Powyżej 5.5 bramek
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze dopiero co zaczynają, ale czuję w tym spotkaniu naprawdę dużą liczbę bramek. Kurs na gospodarzy w tym spotkaniu to 11 złotych, co dla mnie jest zaskoczeniem i lubię czasem właśnie przy takich kursach stawiać na &quot;underdogi&quot; z wygraną, bądź z X1. Ale dziś skupię się na ilości bramek ze względu, że przyjezdni strasznie lubią atakować i wykorzystywać każdą okazję. Dużo stałych elementów ich gry kończy się bramką. Lubią również dużo tracić bramek, dlatego spodziewam się tutaj dużo bramek. Dwie drużyny, które możliwe, że będą sobie strzelać bramki jedną za drugą. Moim zdaniem polecam.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom