>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 18.07.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LOTTO Ekstraklasa, Polska
Godz: 18:00
Spotkanie: Bruk-Bet T. - Arka Gdynia
Typ: DW 1:1
Kurs: 6,0
Bukmacher: Bet365
Witam, stawiam dzisiaj znowu typ z szeregu kosmiczne hehe. Wydaje mi się że obie drużyny prezentują podobny poziom. Areczka pierwszy mecz od paru lat w ekstraklasie to na pewno będą chcieli dobrze wystartować. Remis dla nich też powinien być dobrym wynikiem jak an początek no i wyjazdowy mecz. Zagram na pewno z tego meczu jeszcze over 2,5 over 3,5 i btts, chciałem tutaj też to podać ale koledzy mnie już uprzedzili.
Przewidywane składy:

Bruk-Bet (4-2-3-1): Pilarz – Fryc, Osyra, Pulvitsev, Ziajka, Jovanović, Babiarz, Guba, Misak, Juhar, Gutkovskis
Arka (4-2-3-1): Steinbors – Socha, Marcjanik, Sołdecki, Marciniak, Marcus Vinicius da Silva de Oliveira, Łukasiewicz, Szwoch, Kakoko, Błąd, Zjawiński.
......................................................Powodzenia.................................................
⛔ 100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska
Godz: 18:00
Spotkanie: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia
Typ: x/1
Kurs: 5.0
Buk: Bet365
Analiza:
To ja jeszcze inaczej ????
Arka po 5 latach wraca do Extraklasy. Przeszła przez 1 ligę z przytupem, teraz kolej na grę na wyższym poziomie.
W 1 lidze wygrywała wyjazdy i to nierzadko wysoko (Dolcan 3-0, Stomil 4-0, Katowice 4-1)
,tylko z Miedzią nie dała rady, reszta 8 ostatnich meczów komplet punktów.
Najważniejsi zawodnicy pozostali w składzie, ale dzisiaj przyjdzie się jej spotkać z rywalem extraklasowym, co podnosi im poprzeczkę.
Zaczną się schody już dzisiaj i myślę,że skończy się ostre strzelanie na wyjazdach.
Co do rywala,patrząc na bramkostrzelność Bruk-Bet, to od połowy marca, poza meczami z Wisłą, nie wyglądało to dobrze.
W meczach extraklasy zdobywali kolejno:
- 1 gol(remis z Lechią),
- 0 (przegrana z Koroną),
- 0 (przegrana z Podbeskidziem)
- 1 (wygrana z Podbeskidziem),
- 0 (remis z Koroną),
- 0 (przegrana z Łęczną),
- 1 (przegrana ze Śląskiem),
- 1 (wygrana z Jagiellonią),
- 1 (remis z Górnikiem).
Wszystkie wyżej wymienione bramki strzelali w 2 połowie meczu.
Typuję remis do przerwy, a w drugich 45 minutach jednak decydujący gol dla gospodarzy.
⛔ 100
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis WTA Bastad
Godzina:15:00
Spotkanie:Anna Karolina Schmiedlova-Susanne Celik
Typ:2 HG 0-2,5
Kurs:1,97
Bukmacher:Unibet
Analiza ???? ziś mój 4 typ na forum jak narazie 3 typy na 3 więc jest dobrze.Wczoraj typ wszedł bez mrugnięcia oka.Wracając do dzisiejszego spotkania to dziś o 15 w Bastad na przeciw siebie stanie 53 rakieta WTA Schmiedelova i Celik która obecnie zajmuje 153 pozycje.Bukmacherzy faworyzują Schmiedlovą ale czy aby napewno jest tutaj faworytką?Ostatnie 2 mecze na kortach ziemnych rozegrała kilka dni temu i oba mecze przegrała 2:1 z niżej nktowanymi przeciwniczkami.Co do Celik to ostatni mecz na twardej nawierzchni rozegrała osiem dni temu w Bukareszcie i przegrała tam na Polke K.Piter 2:1.Widać że obecnie obie tenisistki nie są w dobrej formie.Dużą motywacja dla Celik będzie własna publiczność,która będzie ją dopingować.Liczę tutaj na wynik 2:1 dla Szwedki gram ten typ za drobne bo jak wiadomo w kobiecym tenisie wszystko się może
zdarzyć ???? .Liczę że Celik pokaże się z jak najlepszej strony i ogra wyżej notowaną rywalkę.Życzę wysokich wygranych pzdr.Aktualna seria to 3/3 trafione typy.
⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Waszyngton
Godz: 22:00
Spotkanie: James Duckworth - Tim Smyczek
Typ: Duckworth
Kurs: 1,86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Od momentu kontuzji, która wykluczyła go w tym roku z gry na 4 miesiące, Duckworth po raz drugi zagra w turnieju głównym ATP. Po powrocie wygrał futuresa i challenger, na poziomie ATP zagrał tydzień temu w Newport, ulegając Mannarino po 3 tie-breakach. Teraz czas na jego ulubioną twardą nawierzchnię. James przeszedł kwalifikacje, ogrywając Blancha i Sarkissiana, oczekuje dziś pierwszej wygranej na poziomie ATP po kontuzji. Rywal do tego idealny. Smyczek już przez dłuższy czas nie gra swojego najlepszego tenisa. Z ostatnich 13 meczów wygrał ledwie 3, w tym 2 z niemal anonimowymi graczami. Po dwóch sukcesach na przełomie marca i kwietnia, 3 rundzie ATP w Miami i ćwierćfinale w Houston forma Tima jest beznadziejna. Do tego, tydzień temu w Winnipeg dostał lanie od Nguyena, 6-2, 6-3, gdzie po pewnym wyeliminowaniu Tima, jego rywal w kolejnej rundzie nie miał nic do powiedzenia. Smyczek ma za sobą właściwie serię porażek w spotkaniach, w których był faworytem. Duckworth z kolei powoli dochodzi do optymalnej formy sprzed kontuzji, moim zdaniem umiejętności ma nieco wyższe od Smyczka. Bardzo zacięty mecz z mocnym Mannarino pokazuje, że w grze jest ciągły progres, uważam więc że rozpędzony po kwalifikacjach Australijczyk dzisiaj wyeliminuje Amerykanina, który chyba za bardzo podjarał się wygranymi z Isnerem i Youngiem i od tego czasu (3 miesięcy) jest w tragicznej dyspozycji.
✅ 86
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:piłka noÂŤna Ekstraklasa
Godzina:18
Mecz:Termalica B.B-Arka Gdynia
Typ:remis
Kurs:3.20
Buk:bet365
Analiza:Wczoraj poniosłem druzgocaca kleske bowiem nie było w dwóch meczach remisu a na dodatek faworyci zmiazdzyli swoich rywali. Dzisiaj juÂŤ ostatni mecz 1 kolejki wiéc mysle ÂŤe pra najwyzsza na remis. Arka to beniaminek ale z aspiracjami na pewno do utrzymania podobnie rzecz ma sie z Niecieczá ale wátpié zeby grali tak dobrze jak w zeszłym roku. Jak miałbym wytypowac faworyta była by to druÂŤyna z Gdyni jednak tak jak napisałem wczesniej poewniejszy w tym meczu bedzie remis.
⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Termalica - Arka
Typ: Over 5.5
Kurs: 20.91
Bukmacher: Bah
To ja idę nieco dalej po raz kolejny. O samym meczu nie będę więcej dodawał, bo został on już rozłożony na czynniki pierwsze. W 2014r. w dwóch meczach tych drużyn na zapleczu ekstraklasy mój dzisiejszy over został pokryty. W takich meczach na początku sezonu stać się może absolutnie wszystko. Może to być nudny, bezbramkowy mecz, albo wręcz przeciwnie - wielka strzelanina. Skoro inne zespoły pokazały klasę w pierwszej kolejce i sobie trochę postrzelały, to dlaczego dziś mamy nie zobaczyć równie wysokiego wyniku jak w przypadku Cracovii? Faworyta w tym spotkaniu nie widzę, raczej przypuszczam że może być to spotkanie &quot;cios za cios&quot;. Wynik 4:3, 4:2 albo i wyższy jest możliwy, ale równie dobrze może być to spotkanie nudne, bezbramkowe, dlatego też można puścić taki zakładzik za parę złotych i liczyć na ODROBINĘ szczęścia ????
⛔ 100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szewcja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Gefle - Kalmar
Typ: -1.75 Kalmar
Kurs: 5.20
Bukmacher: unibet
Analiza:
Z braku wyboru w dzisiejszym repertuarze, typy są powielane, ja wybrałem w przeciwieństwie do większości, która podała analizy dla meczu Extraklasy mecz w Szwecji pomiędzy Gefle a Kalmar.
Gefle ostatnie w tabeli z 1 wygraną, 2 remisami i aż 10 porażkami. Bramki 9-31!
Przegrali ostatnio u siebie z drugą podobnie beznadziejną ekipą Falkenbergs (bilans 2-2-10 i bramki 16-33) 1-2.
Dzisiaj zagrają z wydaje się solidnym Kalmar, który dotychczas ma po 4 wygrane i porażki oraz 5 remisów.
Nie jst to drużyna swojego boiska, po bilansach wygląda na to, że obojętne im gdzie grają, u siebie mają bilans 2-3-2, a na wyjeździe 2-2-2. I w tym upatruje szanse na handi.
Skoro wygrali 3-0 na wyjeździe z Djurgardenem, to dlaczego nie mają wygrać równie pewnie z najgorszą drużyną ligi.
Gafle u siebie, to 4 kolejne przegrane, m.in. z Orebro 0-4 i Goteborg 2-6.
Liczę, że Kalmar strzeli dzisiaj min.2 gole.
⛔ 100
 
szachmat 11

szachmat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szewcja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Gefle - Kalmar
Typ: poniżej 2,5 + obie nie strzelą
Kurs: 2,40
Bukmacher: betano
Analiza:

Więc tak, zacznę od tego, iż Gefle nie wygrało od 11 spotkań, z czego udało im się w tym czasie tylko raz zremisować! Jest to zdecydowanie najsłabsza drużyna Allsvenskan, świadczą o tym chociażby podana wcześniej statystyka, czy też tylko 5 zdobytych punktów na 13 rozegranych spotkań. W ostatnim meczu, również na własnym boisku przeciwko Falkenberg (sąsiedzi w tabeli) zagrali całkiem przyzwoicie, nawet po bramce w 5 minucie prowadzili przez większą część spotkania, jednak nie ustrzegli się błędów w samej końcówce i bramki z 80 i 83 minuty pogrążyły ich po raz kolejny.
Różnica pomiędzy tymi drużynami jest na pewno większa niż różnica w tabeli 16 - 10. Kalmar miał bardzo słaby początek sezonu, ostatnio jednak ich forma wygląda zdecydowanie lepiej. Z bardzo dobrej strony pokazali się w ostatniej kolejce przeciwko AIK, gdzie mecz zakończył się 1-1. Szczególnie dobrze wyglądali trzej bracia Elm, jeden z nich zanotował trafienie. Na prawdę trójka z wielkim potencjałem. I to na nich zwrócone są oczy po opuszczeniu drużyny przez najlepszego strzelca drużyny oraz ligi (do tej pory) Antonssona, który podpisał kontrakt z Leeds United. Jest to niewątpliwie wielka strata dla dzisiejszych gości bo przecież strzelił On 10 bramek na 12 rozegranych spotkań. A łączna liczba bramek zdobytych przez Kalmar to 19, czyli na pierwszy rzut oka widać, że jest to spore osłabienie, szczególnie w ofensywie. A muszę powiedzieć, że Antonsson prezentował się w tej druzynie najlepiej, albo lepiej by zabrzmiało &quot;najjaśniej&quot;. Teraz o bramki może być zdecydowanie trudniej, a dodając do tego ekipę Gefle która strzeliła do tej pory tylko 9 bramek to idę zdecydowanie w stronę małej ilości w tym meczu. Faworytem w tym spotkaniu jak dla mnie jest ekipa gości mimo, że z klubem pożegnał się najlepszy zawodnik, a do tego kontuzjowani są Eriksson i Diouf (dwaj najlepsi strzelcy drużyny, obaj po 3 bramki). Gefle jest na prawdę drużyną o słabym potencjale, w obronie radzą sobie tak samo źle jak w ofensywie, a może nawet i gorzej. Stracili do tej pory aż 30 bramek. Dlatego uważam, że bramki w tym spotkaniu nie strzelą, ale mogą powalczyć o remis bo ile przecież można przegrywać (a chyba tylko na tyle ich póki co stać). Kalmar w obronie nie wygląda najgorzej, w ofensywie są mocno osłabieni, więc jeśli mają to wygrać to nie sądzę, że więcej niż 0-1.
⛔ 100
 
A 18

andrzej77

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Bruk-Bet -Arka Gdynia
Wynik: 1
Kurs: 2:40 Bet365
Wisła Płock pokazała, że rzeczywiście beniaminkowie są nieprzewidywalni, szczególnie na początku sezonu, ale Termalica ma naprawdę bardzo dobrą serię 8 meczów ze strzelonym co najmniej jednym golem.Wystarczy spojrzeć na strefę typera: https://sporticos.com/pl/2016-07-18/213803-mecz-termalica-bruk-bet-nieciecza-vs-arka-gdynia Moim zdaniem, Termalica ma więcej jakości i godnie przywita się ze swoją publicznością na inaugurację sezonu. Polecam też zakład na bramkę pomiędzy 46 a 60 minutą meczu
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matiee 407

matiee

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Termalica - Arka
Typ: połowa z większą liczbą goli: 2 połowa
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betano
Nie podzielam opinii, że dotychczas była overowa kolejka Ekstraklasy to i w tym meczu będzie dużo goli. Po pierwsze, wiemy na co Michniewicz stawia w swoich drużynach. Najpierw obrona, potem atak. Nie patrzmy na sparingi, bo sparingi to jedno, liga to drugie. Jestem przekonany, że Arka nie zagra super odważnie. Raczej spokojnie z tyłu wyjdą z założenia byle nie stracić bramki, a nóż w przodzie coś się uda. Obydwie drużyny lekko odmienione w przerwie letniej i nie spodziewam się, że od razu wszystko zatrybi. Ważna sprawa kolejna, pamiętamy jak wyglądały poniedziałkowe mecze w Ekstraklasie w poprzednim sezonie ???? Ciężko to było nazwać meczami na najwyższym poziomie (tym ekstraklasowym nawet). Ja widzę ten mecz tak, że drużyny wyjdą spokojnie od początku i raczej będą czekały na swoje szansę. W pierwszej połowie bramek brak, a w drugiej jedna lub dwie. Kurs bardzo ok i prawdopodobieństwo wejścia tego typu też bardzo ok. Pozdrawiam i polecam ????
⛔ 100
 
P 0

pontoniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szewcja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Gefle - Kalmar
Typ: Kalmar strzeli w obu połowach
Kurs: 3,15
Bukmacher: betsson
Analiza:
do szukania tu trafienia zachęcił mnie kurs, Kalmar jest zdecydowanym faworytem a w 12 poprzednich spotkaniach tylko tylko 2 razy nic nie strzelił ale to z lepszymi zespołami zato w 4 zdobył po3 gole widac ze nawet prowadząc nie odpuszczają i spodziewam sie ze w tym meczu maja jak najbardziej szanse strzelic w obu połowach bramke osobiscie puszczam to AKO z BTS na ARKE Z Nacierza co daje kurs 6,16 Powodzenia
⛔ 100
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,€“ Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Midtjylland - Randers
Typ: Midtjylland i poniżej 2.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: Expekt
Midtjylland z 12 swoich ostatnich spotkań aż 11, w tym 6 ostatnich spotkań bez straty gola. Jednym z tych spotkań był pojedynek z dzisiejszym rywalem Randers. Jedyna bramka padła dopiero pod koniec spotkania. Czy dzisiejsze spotkanie będzie miało inny przebieg? Typuję, że nie. Randers nie jest chłopcem do bicia. Jeżeli już przegrywał wyjazdowe spotkanie, to nieznacznie, tak było z Broendby, Esbjerg i wyżej wspomnianym z Midtjyland, wszystkie spotkania 0-1. Midtjylland miał tylko 4 dni odpoczynku po wygranej w europejskich pucharach z Vaduz, nie sądzę, aby dzisiaj szaleli, tym bardziej, że 21-go rewanż na wyjeździe. Mimo trzybramkowej zaliczki z 1 spotkania nie sądzę, aby trener zabrał do Liechtensteinu zupełnie rezerwowy skład. Typuję ostrożną grę i ich wygraną 1 góra 2-0
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Bruk-Bet T. – Arka Gdynia
Typ: over 1.5 pierwsza połowa
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Pierwszą naprawdę bardzo ciekawą i obfitujące w bramki kolejkę kończymy w Niecieczy gdzie miejscowa ekipa Bruk- Bet będzie podejmować beniaminka z Gdyni.
Zeszłoroczny beniaminek zrealizował swój cel którym było utrzymanie, mieli naprawdę dobry i solidny początek ale im dalej tym było słabiej stąd do końca walczyli o ligowy byt. Zespół jednak na przestrzeni całego sezonu mógł się podobać, naprawdę to nie było bronienie tylko szukanie kombinacyjne ofensywnej gry szczególnie tutaj można było liczyć na dobre i otwarte mecze. Nowym opiekunem zespołu został Czesław Michniewicz i dla mnie Nieciecza to trochę dziś niewidomo ale w sparingach było widać ofensywną grę i skuteczność, na taki wariant myślę że z takim rywalem postawi dziś trener. Rewolucji kadrowej nie było, dokonano kilka wartościowych wzmocnień.
Arka od samego początku pewnie zmierzała do elity, zespół na zapleczu zaprezentował ofensywną piłkę strzelając ponad 60 bramek, szczególnie na wyjazdach czuli się świetnie gdzie przegrali tylko raz i strzelali średnio ponad dwie bramki. Zespół wzmocnił się w ofensywie sprowadzając zawodników doświadczonych w bojach Ekstraklasowych, przyszli Zjawiński z Cracovii, Błąd z Zagłębia oraz Lewicki z Bydgoskiej Zawisza najlepsze strzelec zespołu. Zespół nie wyglądał dobrze w sparingach jeśli chodzi o aspekty destrukcji w każdym meczu sporo błędów w defensywie. To jest jednak zespół który nie boi się grać piłką i dziś postawią na odważną grę.
Pierwsza kolejka pokazał do tej pory że nikt nie kalkuluje i nie ma wyczekiwania i sprawdzanie rywali, są ataki od początku i takiego scenariusza spodziewa się dzisiaj, obie ekipy doskonale zdają sobie sprawę że w takim spotkaniach trzeba budować kapitał punktowy. Termalica już obyta w elicie będzie moim zdaniem zespołem grającym jeszcze odważniej u siebie a już na pewno z beniaminkiem nie będzie murowania i czeka na kontry. Arka też nie jest tym zespołem który lubi się skupiać na aspektach defensywnych ciągnie ich do przodu na zapleczu radzili sobie świetnie w ofensywie, swoje okazje na tle Termalici na pewno stworzą, niewiadomą jest defensywa bo przeskok w aspektach ofensywnych miedzy 1 Ligą a Ekstraklasą jest widoczny.
⛔ 100
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Waszyngton
Godz: 22:00
Spotkanie: James Duckworth - Tim Smyczek
Typ: Smyczek
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betano
Analiza:
Niema wtym meczu zdecydowanego faworyta, ja stawiam jednak na amerykanina. Coprawda Tim nata chwile niejest wjakies super formie, ale Duckworth mu lezy co widac po hth 3:0.Duckworth wrocil pokontuzjii i ma wyniki wmiare dobre lecz licze ze Tim powalczy znim dzis i wygra.
Kiepska analiza. Benek.
 
czaro82 410,7K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Dania-Superliga
Godzina. 19:00
Spotkanie. Midtyjlland - Randers
Typ. Midtyjlland win i under 3.5 gola w meczu
Kurs. 2.45
Bukmacher. Betano
Analiza.
Witam wszystkich, po wczarajszym pudle w lidze swiatowej przychylam sie do starego porzekadla ktore rzecze tak; finaly sie oglada a nie obstawia...
Juz za kilkadziesiat minut rozpocznie sie spotkanie pomiedzy Midtyjlland oraz przyjezdnymi Randersami. W dotyczczasowych starciach widac ogromna przewage dzisiejszych gospodarzy ktorzy maja ewidentnie patent na swojego rywala. Ze wszystkich ostatnich dziesieciu meczy wygrali bowiem oni dziewieciokrotnie raz tylko remisujac. Bez roznicy czy grali i siebie,czy w delegacji obligatoryjnie sprawiali im lanie ...
Ciekawe jest jednak ze az siedmiokrotnie na dziesiec razy wygrywali w ten sposob aby pokryc dzisiejszy win i over proponowany prze ze mnie powyzej.
jesli pmogla ci moja analiza klknij &quot;dzieki&quot; to motywuje do pisania kolejnych...
⛔ 100
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Darts World Matchplay
Godzina: 23.00
Spotkanie: Michael Smith - Simon Whitlock
Typ: Simon Whitlock
Kurs:
2,37
Bukmacher: Bet365
Dla mnie mecz 50/50, a nawet minimalnie w stronę Australijczyka, dlatego pobieram lepszy kurs. 1,57 na słabiutkiego w tym sezonie Smitha to przeginka. Bully Boy praktycznie cały sezon rzuca słabiutko. Po ćwierćfinale Mistrzostw Świata na koniec roku, praktycznie żadnych wielkich osiągnięć. Ostatnie miejsce w Premier League o czymś jednak świadczy. Poza tym raptem jeden ćwierćfinał w German Masters (turniej ET) oraz ostatnio finał Austrian Open (też ET), ale tu naprawdę nie miał z kim odpaść, a i tak ślizgał się z rundy na rundę. Weźmy nawet jego średnie z tego turnieju - 89, 87, 94, 89, 92. Bez szału. Smith jest z pewnością talentem, ale przy tak szybkim rzucaniu (chyba najszybciej w tourze), kiedy pierwsza lotka nie siedzi, to rzadko idą kolejne. Whitlock też ten sezon raczej dołkowy, ale podobał mi się w ostatnim World Cup of Darts. Pojawia się rzadko, ale może właśnie szykował formę na ten turniej? Na WCoD średnie 89, 93 + dobra gra deblowa, ostatnio na Austrian Open mimo odpadnięcia 94. Jakoś mam przeczucie, że utrze nosa Smithowi. Jeśli ten będzie rzucał tak jak przez większą część sezonu, to Australijczyk jednak tą solidnością powinien dać radę.
⛔ 100
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia
Godzina: 22:00
Spotkanie: Vikingur Reykjavik - Throttur
Typ: rzuty rożne, over 10.5
Kurs: 1.925
Bukmacher: Bet365
Po kilku ryzykownych typach dzisiaj czas na pewniaka. Liga islandzka i typ na rzuty rożne. Na over bramkowy jest za mały kurs, ale na rzuty rozne granica jest za niska, więc to wykorzystamy. Niestety nie ma zakładów na wyższe granice, ale myślę, że na żywo będzie można postawić.
Dwie drużyny z dołu tabeli będą walczyć o choćby jeden punkcik. Faworytem na papierze jest gospodarz(1.35), ale aż takiej różnicy klas nie ma i myślę, że nie będzie to jednostronne widowisko, a drużyna przyjezdna będzie chciała coś ustrzelić . No bo z kim jak nie z dołem tabeli. Dlatego też dużo się będzie działo i to pod obiema bramkami.
Napiszę tylko, że w ostatnich 2 meczach wyjazdowych Throttura padało 17 i 14 rzutów rożnych a meczach domowych Vikingura 9, 9 i 11.
Powodzenia
✅ 93
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 20:30
Spotkanie: PSV-Sporting
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: SportingBet
Witam serdecznie. Rzadko gram mecze towarzyskie no ale jednak coś trzeba podać. Wydaję mi się, że PSV jest na innym etapie przygotowań do sezonu i w o wiele lepszej formie są. Sporting gdy tylko grał z kimś lepszym jak Monaco czy Zenit to dostawał ostro w czapę, czemu by miało być dziś inaczej. PSV 2 ostatnie mecze to zwycięstwa z St Etienne i Sionem, liczę na nich i wszystkie statystyki przemawiają za nimi. gramy!
✅: 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vic_tips 21

vic_tips

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia, Pepsideild
Godzina: 22:00
Spotkanie: Vikingur Reykjavik - Throttur
Typ: Both Team To Score
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś spotkanie pomiędzy drużyną Vikingur Reykjavik, a Throttur. W dzisiejszym spotkaniu dla odmiany zamiast wytypować zwycięzce spotkania, postanowiłem postawić na bramki. Gospodarze zajmują obecnie 10 pozycję w lidze, 4 punkty nad grupą spadkową, mając dzisiejszy mecz z zanadrzu. Drużyna nie zrobiła postępu w porównaniu z zeszłym sezonem, w którym zajęli jedynie 9 pozycje w lidze. Vikingur Reykjavik dość szczęśliwe wygarnął w ostatnim spotkaniu jeden punkt z obecnym liderem ligi Hafnarfjordur, za sprawą Ottara Karlssona, co bez wątpienia pobudziło drużynę gospodarzy, przed meczem z ostatnią drużyną ligi. Beniaminek dość nieskutecznie próbuje utrzymać się w najwyższej lidze Islandzkiej, twardo utrzymując się na ostatniej pozycji tabeli, zdobywając zaledwie 7 punktów. W ostatni weekend doznali upokarzającej porażki z drużyną Fylkir aż 4-1, co było ich czwartą porażką z rzędu wliczając w to przegrany mecz w rozgrywkach pucharowych. Drużyna gospodarzy jest dziś zdecydowanym faworytem spotkania, jednak uważam, że ostatnia druzgocąca porażka gości zmotywuje ich w dzisiejszym meczu i uda im się zdobyć choć jedną bramkę, pomimo słabej formy.
⛔ 100
 
K 0

kajojek1989

Użytkownik
Kudla-Millmann tenis atp.godz 23

Kudla plus 2,5 gema po kursie 1,83..Mecz dwóch tenisistów o podobnych umiejętnościach..Jednak moim faworytem jest Kudla który lepiej się czuje na tej nawierzchni
Zły zapis typu
Brak bukmachera
Kiepska analiza

100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom