>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.07.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kacpii 1,9K

kacpii

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna / Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Europa FC Gibraltar
Typ: Obie drużyny strzelą gola i over 2.5 w meczu - NIE
Kurs: 1.45
BukmacherFortuna
Analiza: Legia podejmie dziś w rewanżu ,,piłkarzy" z Gibraltaru. Prawda taka, że na przeciw staną murarze, elektrycy i policjanci grający na boku w klubie. Warszawiacy ośmieszyli się totalnie nie potrafiąc strzelić nawet bramki w malutkim państewku między Hiszpanią a Marokiem. Dziś będą chcieli szybko strzelić i poprawić wizerunek ale jakoś mi się maraton strzelecki nie widzi, bukmacherzy też się budzą. Europa FC zacznie głęboko wycofana z defensywą na 100% ile sił bez większych szans pewnie pod bramką Legii. Sama Legia z fatalną skutecznością ustrzeli dwie może trzy bramy jak się gra poukłada ale overu w dodatku bramki po stronie przyjezdnych nie widzę i po fajnym kursie do jakiegoś dubelka lub więcej jak najbardziej można zagrać, z fartem. 

  100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Umag ATPGodzina: 20:00Spotkanie: Caruso - Coric Typ: Powyżej 20.5 gema Kurs: 1.68Bukmacher: Betclic
Analiza: Bardzo ciekawie zapowiadające się starcie grającego na własnym terenie Coricia( 14 ATP) oraz Włocha Caruso (125 ATP). Coric wraca po kontuzji ale doping publiczności może ponieść go do zwycięstwa. Uwazam jednak ze nie będzie to łatwa przeprawa, ponieważ Caruso bardzo dobrze radzi sobie na kortach ziemnych. Regularnie wygrywa z wyżej notowanymi zawodnikami, dysponuje dobrym serwisem i nie boi się meczów z zawodnikami z topu do którego zdecydowanie należy Coric. Moim zdaniem bardzo realne są 3 sety, ale wybrałem dość bezpieczny over gemowy który spokojnie może być pokryty w 2 setach. Liczę na ciekawe stracie i pokaz dobrego tenisa z obu stron a co za tym idzie dużą ilość gemow. 

  68
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna / Liga Europy kwal.
Godzina: 21:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Europa FC Gibraltar
Typ: Legia powyżej 2,5 goli i powyżej 6,5 rożnych
Kurs: 1,92
BukmacherFortuna
Analiza:

Na temat wczorajszego spotkania ma tylko jedno stwierdzenie "ja pierd...."
Co do nadchodzącego spotkania Legii z pół amatorami z Gibraltaru to nie ma co się już pastwić nad ekipą z Warszawy, każdy wie jaki był wynik pierwszego spotkania i dzisiaj o powtórce nie ma mowy. Legia zapewne od pierwszych minut rzuci się do zmasowanych ataków na bramkę rywali i jak najszybciej będzie chciała otworzyć wynik tego spotkania. W swoich szeregach mają kilku niezłych zawodników tylko wydaje mi się, że nie mają odpowiedniego trenera, który by to wszystko poukładał. Vukovic jak dotrwa do września to chyba będzie jego spory sukces. Do przodu ma kto grać, jest Gvilia, Novikovas, Martins czy Nagy. W napadzie zobaczymy Carlitosa i Kulenowica. Taka siła ofensywna musi przełożyć się na zdobycz bramkową, 2-3 bramki to powinny paść już  do przerwy. Liczę na oblężenie pola karnego Europy i rzuty rożne także powinny pojawić się w sporej ilości, w pierwszym spotkaniu Legia nabiła ich 8 i teraz powinno być podobnie lub lepiej.

  92
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Legia - Europa FC
Typ:  1 drużyna strzeli +3,5 gola
Kurs: 1,93
Bukmacher: Fortuna
Analiza

Dzisiaj trochę późno, bo jakoś czasu brakowało. Szczerze mówiąc to pierwsza myślą był typ na wysoką wygraną Rangersów i całkowicie zgadzam się z kolegą stanley-63, że na Ibrox Park dziś będzie wysoko, tylko ja nie potrafię oszacować jak wysoko dlatego tez idę w stronę goli warszawiaków. To co Legioniści odwalili tydzień temu to woła o pomstę do nieba i moim zdaniem "Żyleta" nie zniesie kolejnego rozczarowanie w spotkaniu z"ogórkami". Zawodnicy ze stolicy wyjdą skoncentrowani na ten mecz i od początku narzucą swój styl gry, a gibraltarczycy wiadomo oni będą się bronić, kraść czas, symulować, ale moim zdaniem nic dwa razy się nie zdarza i szybko napoczęci przez Legionistów będą słabnąć w oczach. Legię stać na strzelenie kilku bramek tylko żeby motywacja w razie szybkiego prowadzenia była dalej na najwyższym poziomie. Trener zespołu College Europa twierdzi, że przyjechali do Warszawy po zwycięstwo, a według mnie "ferajna Vuko" odprawi ich z kilku bramkową zaliczką. Wiem, że wszyscy narzekają jaka ta Legia słaba w pucharach z takimi słabeuszami, co roku kompromitacja, a szumne zapowiedzi. Ja tym razem wyrokuję inaczej wysokie, łatwe i przyjemne zwycięstwo Legii i awans do kolejnej rundy.  

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Liga Europy - kwalifikacje
Godzina: 21:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Europa FC Gibraltar
Typ- gol w okresie 1'-15': NIE
Kurs: 1,52
BukmacherETOTO
Analiza:
Już dość dużo było pisane o tym meczu ale i ja dorzucę cegiełkę ze swojej strony. O pierwszym meczu w Gibraltarze piłkarze Legii  na pewno będą chcieli szybko zapomnieć. Nie wygrać z półzawodowcami było wielką kompromitacją klubu. Dziś piłkarze będą chcieli się zrehabilitować swoim kibicom, ale piłkarze z Gibraltaru nie ułatwią im tego zadania, ponieważ spodziewam się ich bardzo defensywnego ustawienia i liczę, że przetrwają pierwsze 15 minut bez straty bramki. Legia też nie powinna rzucić się od 1 minuty do jakiegoś szaleńczego ataku

  100
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom