>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 18.08.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 18 Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Jagiellonia - Podbeskidzie / TM- Ekstraklasa / Piłka Nożna
Typ:1
Kurs:1.90
Buk: Sportingbet
Drugim spotkaniem które wydało mi się godne uwagi (tego żeby je wytypować) jest spotkanie Jagiellonii Białystok z Podbeskidziem Bielsko Biała. Nie wiem dlaczego ale Podbeskidzie jest jak dla mnie jednym z kandydatów do spadku, można się pytać dlaczego do spadku? A to dlatego że odeszło kilku podstawowych graczy: Patejuk, Sourek, Górkiewicz, Mierzejewski, pozyskiwani zawodnicy to głównie zawodnicy z niższych lig (Pawela - Czarni Żagań, Adamek - Drzewiarz Jasienica, Szczęsny - GKS Tychy, i jeszcze innych kilku chłopaków) nie można odbierać im potencjału i tego że będą się chcieli pokazać w Ekstraklasie. A co do Jagi to mam kilka argumentów by wygrali spotkanie pierwszej kolejki.
1. Własne boisko, w tamtym sezonie na własnym stadionie zgromadzili 32 punkty (10-2-3)
2. W Pucharze Polski wygrali 8-1 z Sokołem Ostruda a BKS przegrał 1-0 z Wartą Poznań co ma jakiś wpływ na morale zawodników.
3. Do zespołu przybyli tacy zawodnicy jak: Michał Pazdan (Górnik Zabrze), Filip Modelski (GKS Bełchatów),Skowron i Tarnowski (Radomiak Radom), Gajos (Raków Częstochowa) i Ukah (Widzew Łódź)
4. W ataku niezastąpiony Tomasz Frankowski (zmiennik średni bo Zahorski)
5. Zmiana trenera na Hajtę wyszła jak najbardziej na plus bo zespół zaczął zachowywać się bardziej profesjonalnie i dojrzalej (niby szczegół ale np garnitury na mecze wyjazdowe)
Mój typ na to spotkanie to Jagiellonia i mam nadzieję że chociaż w tym meczu będzie bez niespodzianek.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, English Premier League
Spotkanie: Queens Park Rangers - Swansea City
Typ:
Queens Park Rangers (6/10)
Kurs: 2.00
Bukmacher: unibet
Analiza: QPR, mimo iż w poprzednim sezonie przygodę z Premier League rozpoczęło w roli beniaminka, miało niemałe ambicje. Możni właściciele i znane nazwiska jednak nie wystarczyły. Klub z Hammersmith na początku tego roku objął Mark Hughes, ale ledwo utrzymał go w najwyższej klasie rozgrywkowej, zajmując z nim miejsce tuż nad strefą spadkową. Tym razem miał cały okres przygotowawczy, by poprawić grę zespołu i w nadchodzącym sezonie powalczyć o zdecydowanie wyższe cele.
Zespół z Loftus Road nie tylko nie osłabił się latem, tak jak to uczynił ich najbliższy rywal, ale poważnie się wzmocnił. Wymienić wystarczy chociażby takich graczy, jak: napastnik Andy Johnson (Fulham), skrzydłowy David Hoilett (Blackburn), Fábio i Park Ji-sung (obaj Manchester United), bramkarz Robert Green (West Ham), niezwykle doświadczony defensor Ryan Nelsen (Tottenham), czy też pozyskany godziny temu Jose Bosingwa (Chelsea). Widać, że Londyńczycy umiejętnie wzmocnili każdą pozycję.
Łabędzie w czerwcu straciły menedżera, Brendana Rodgersa, którego zastąpił Michael Laudrup. Według mnie Duńczyk to słabszy szkoleniowiec, którego największym atutem jest tak naprawdę nazwisko. Wystarczy wspomnieć, iż pracując poza Danią nie osiągnął sukcesów w żadnym prowadzonym przez siebie zagranicznym klubie (ostatnio Mallorca). Natomiast jeżeli chodzi o kadrę zespołu, to wśród najpoważniejszych osłabień wymienić należy przede wszystkim: pomocników Gylfiego Sigurðssona, Joe&#39;go Allena i Josha McEachrana, czy też środkowego obrońcę Stevena Caulkera. Walijczycy wzmocnili się co prawda takimi zawodnikami jak: obrońca Chico (Mallorca), ofensywny pomocnik Jonathan de Guzmán (Villarreal), czy środkowy Michu (Rayo Vallecano), ale to na pewno nie zrekompensuje letnich strat.
Wydaje mi się, iż The Hoops nie powinni popełnić w sobotę falstartu i udanie rozpocząć nowy sezon.
⛔ 100
 
H 60

howard

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska, Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew Łódź – Śląsk Wrocław
Typ: 1
Kurs: 2,55
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na stadion przy Piłsudskiego przyjeżdża mistrz Polski, ale reflektory będą skierowane na obecnego piłkarza Widzewa, a byłego zawodnika Śląska. Przypadkowy bohater „afery taśmowej”, którego skrytykował Orest Lenczyk na zamkniętym spotkaniu. Najzabawniejsze w całej historii jest to, że Sebastianowi Dudce, bo o nim tu mowa oberwało się po meczu z Widzewem, gdzie po wejściu w 90 min spotkania miał tylko jedno zadanie – wyłączyć z gry Pankę (po chwili jednak właśnie Panka zmienił wynik spotkania na 2:2). Niestety ta sztuka się nie udała i sezonie 12/13 Sebastiana będziemy oglądać w drużynie z Łodzi.
W obecnej sytuacji jednak grający na środku pomocy Dudka by się przydał bardzo drużynie z Wrocławia. Czemu? Dlatego, że zespół został zdziesiątkowany przez PZPN za śpiewanie obraźliwej piosenki o Legii. Mistrz Polski musi sobie poradzić bez Mili, obydwu Glikiewiczów, Pawelca, Stevanovića oraz Mraza. A jak wszystkim wiadomo bez Sebastiana Mili Śląsk będzie pozbawiony swojej najgroźniejszej broni, czyli stałych fragmentów gry. Ze względu na nieobecność aż sześciu podstawowych piłkarzy, taktyka ulegnie pewnie modyfikacji. Ciężko wróżyć co wymyśli trener Lenczyk, zapewne na środku zamiast Mili zobaczymy Kaźmierczaka, który jeśli zagra wyżej może zmontować kilka ciekawych akcji.
Jeśli chodzi o drużynę Widzewa, to tutaj największy problem może wystąpić w linii defensywnej (odeszło dwóch doświadczonych środkowych obrońców – Bieniuk i Ukah, a dołączył jedynie Thomas Phibel). A więc raczej nie spodziewałbym się większych zmian w składzie w porównaniu do meczu pucharowego w Gliwicach. Przy tak dużym osłabieniu drużyny gości Widzew zapewne rzuci się od początku do ataku i nie będzie czekał co zrobi drużyna mistrza Polski.
Jeśli chodzi o historie spotkań tych drużyn w ekstraklasie, to ostatni raz jakiekolwiek punkty drużyna Śląska wywiozła z Łodzi w sezonie 2000/2001 wygrywając wówczas 0:3. Na stadionie Widzewa, Śląsk gościł 23 razy, z tego 12 spotkań wygrali gospodarze, 4 razy padł remis i 7 razy goście wyjechali z kompletem punktów, bramki 35 strzelonych przy 14 straconych dla Łodzian. Mecze ogółem przedstawiają się następująco: 20 razy wygrana Widzewa, 16 remisów, 10 razy wygrana Śląska, stosunek bramek 69-44 dla Widzewa.

Przypuszczalne składy:
Widzew: Bramka: Mielcarz. Obrona: Bartkowski, Abbes, Phibel, Broź. Pomoc: Bartosiewicz, Dudek, Kaczmarek. Atak: Pietrowski, Okachi, Ben Dhifallah
Śląsk: Bramka: Kelemen. Obrona: Spahić, Jodłowiec, Kowalczyk, Socha. Pomoc: Patejuk, Kaźmierczak, Elsner, Sobota, Cetnarski. Atak: Diaz
✅ 155
 
leito 21

leito

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska, Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ: 2
Kurs: 4,50
Bukmacher: bet365
Analiza:

W sobotę o 13:30 swoje pierwsze mecze w tym sezonie zagra Jagiellonia Białystok, która się zmierzy z Podbeskidziem Bielsko-Białą.
Mimo, że faworytem bukmacherów jest Jagiellonia to wydaje mi się, że to nie będzie łatwa przeprawa. Jest to pierwsza kolejka, w której jest tendencja do przeróżnych niespodzianek. Atutem Jagiellonia jest gra na własnym stadionie, gdzie w zeszłym seznie ciężko było z nią wygrać. Mimo to ta sztuka udała się Podbeskidziu na wyjeździe wygrało 2:0, u siebie zremisowało 2:2. Obie drużyny dobrze przepracowały okres przygotowawczy przed sezonem, Jagiellonia zaliczyła wygraną w Pucharze Polski z drużyną z Ostródy aż 8:1, Podbeskidzie przegrało 1:0 z Wartą Poznań. Podbeskidzie dysponuje średniej jakości drużyną. Jagiellonia wakacyjną wykorzystała dobrze wzmocniła się o kilku perspektywicznych graczy, lecz mimo to mogą mieć problemy w defensywie. W tym meczu stawiam na Podbeskidzie z którym w zeszłym sezonie Jagielloni grało się nie wygodnie, liczę na niespodziankę.
⛔ 100
 
drumandbasser 4

drumandbasser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Regionalliga Bayern ( IV liga niemiecka )
Augsburg II - Illertissen
Typ: Illertissen (2)
Kurs:1.85
Buk: Bwin
Witam, lato powoli się kończy ale jednak w sobotni dzień.... gorąco proponuję wysoki kurs na Illertissen, które jest pierwsze w tabeli i gra na wyjeździe z ostatnim w tabeli Augsburg II. Poniżej podaję ostatnie 5 meczy Illertissen - większość wysoko wygranych. Chłopaki są w niesamowitym gazie. Wysoka wygrana z bardzo dobrze grającą w tym sezonie ekipą Seligenporten na wyjeździe oraz remis z największym konkurentem na chwilę obecną FC Nurnberg II daje do myślenia. Polecam, wydaje mi się tak samo jak kolejkę wcześniej - kurs przez buka niedopilnowany. ????
Illertissen 3 - 0 1860 Rosenheim
Seligenporten 1 - 4 Illertissen
Illertissen 1 - 1 1. FC Nürnberg II
Würzburger Kickers 1 - 3 Illertissen
Illertissen 4 - 1 Buchbach rz
Poniżej pięć ostatnich meczy Augsburg II.
SpVgg Greuthe… 1 - 0 Augsburg II
SV Viktoria As… 2 - 1 Augsburg II
Rain / Lech 3 - 1 Augsburg II
Augsburg II 1 - 3 Seligenporten
Würzburger Kickers 4 - 2 Augsburg II

Smacznego.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia- Premier League
Spotkanie: QPR- Swansea
Typ: 1 (0:1 AH)
Kurs: 2.85
Buk: Bet365
Analiza:
Witam!
Tak, to już jutro rusza według wielu najlepsza liga świata- Angielska Premier League.
Na pierwszy ogień wziąłem potyczkę ubiegłorocznych beniaminków- QPR i walijskie Swansea. Faworytem wydają się być gospodarze, bukmacherzy prawdopodbnie biorą pod uwagę fakt, że ostatni mecz na Loftus Road zakończył się wynikiem 3-0.
QPR jest lepsze na papierze, mają lepszych zawodników, sprowadzono takich grajków jak Park Ji-Sunga, Bosingwę, Fabio, Greena czy Nelsena. Zaopatrzyli każdą linię. Swansea nie szalała w okienku transferowym, mają mniejszy budżet ale sprowadzili kilku graczy z hiszpańskiej La Ligi: Chico, de Guzman czy Michu. Myślę jednak, że to za mało na dobrze dysponowany klub z Londynu. Jako że jest to handicap azjatycki to w przypadku zwycięstwa QPR 1 golem jest zwrot stawki,
polecam i pozdrawiam
⛔ 100
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna | 1.Anglia
Spotkanie: W.B.A.-Liverpool
Typ:2
Kurs:1.85
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Przed nami inagruacja Premier League w Angli . W pierwszej kolejce The Reds jedzie na wyjazd do West Brom . W ostatnim sezonie gospodarze zajęli wysokie 10 miejsce w premier league . Niestety gospodarze regularnie przegrywają z The Reds u siebie na sześć ostatnich meczy aż 5 razy wygrywali przyjezdni , bilans bramkowy też jest imponujący gdyż wynosi 18:2 na korzyść Liverpoolu .Główną siłą ataku The Reds jest dwójka Suarez-Borini która ma zapewnić przynajmniej Top 4 w tym sezonie .W ostatnim meczu miedzy tymi klubami wygrał Liverpool 2:0 .Myślę że jutrzejszy dzień przyniesie 3 punkty przyjezdnym i rozpoczną sezon od zwycięstwa!
⛔ 100
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
WTA
Dyscyplina: WTA, Cincinnati
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Li Na
Typ: 0:2
Kurs: 2.75
Buk: Bwin
Analiza:
Witam krótko i na temat, Agnieszka w ostatnim pojedynku z młodą amerykanką pokazała, że jest kompletnie bez formy. Popełniała szkolne błędy i widać zmęczenie tenisem, brak świeżości w kończącym się sezonie.
Li Na nie pozwoli odebrać sobie przewagi w meczu tym bardziej ,że ostatnio to ona wygrała gładziutko 2:0. i naprawdę POLECAM łatwa kasa.
-----------------------------------------------------------------
Pomogłem, to wiesz co zrobić.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
C 1

capsu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premiership, Anglia
Spotkanie: Arsenal (-1) - Sunderland
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na jutrzejsze spotkanie zakładam pewną co najmniej dwubramkową wygraną kanonierów. Arsenal co prawda stracił w ostatnich dniach RvP ale po ciekawych transferach Podolskiego, Cazorli czy Girouda dalej mają wielką siłę ognia.
Mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że większą niż do tej pory.
Wcześniej van Persie nie mógł liczyć na wsparcie tak ogranych w dobrych klubach piłkarzy - zwłaszcza Podolskiego, który od ładnych kilku lat jest wiodącą postacią niemieckiego futbolu, oraz Cazorli który przez parę lat w Villarreal, oraz w ostatnim sezonie w Maladze pokazał na co go stać.
Giroud też powinien być dość dużym wzmocnieniem, co prawda jego talent dopiero w tamtym sezonie błysnął w Ligue 1, ale sądzę, że znajdzie wspólny język z młodymi kolegami z drużyny.
Z wielkim szacunkiem do Sunderlandu i do niezłych piłkarzy których mają w składzie - chociażby Sessegnon, Larsson, Richardson.
Ale to nie jest ta półka i nie to zgranie co Arsenal.
Kurs jest warty zagrania.
⛔ 100
 
G 92

granger

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Cincinnati
Spotkanie:
Roger Federer - Mardy Fish
Typ:
2
Kurs:
6.0
Bukmacher:
Bet365
Analiza:


Roger Federer - Mardy Fish 2 @ 6.0 Bet365
ATP Masters w Cincinnati i mocno ryzykowny, choć przemyślany typ na zwycięstwo Amerykanina Mardy&#39;ego Fisha. Kurs bardzo kuszący a Mardy nigdzie nie czuje się tak dobrze jak na korcie twardym w USA. Cinnci to jeden z jego ulubionych turniejów, grał tu w poprzednich latach znakomicie, wspomnę choćby o pokonaniu tu Nadala w ubiegłym roku, czy przegrany z Federerem (1:2) finale z 2010. Roger miał z nim duże problemy w poprzednich meczach, ostatni gładko wygrany to rok 2005. Federer ma najlepszy sezon od lat, rozegrał już 63 spotkania, to zaledwie 13 mniej niż w całym roku 2011! Biorąc pod uwagę to, że US OPEN rozpocznie się za nieco ponad tydzień, nie można wykluczyć scenariuszu w którym Roger nie będzie grał na 100%, nie twierdzę że nie będzie się angażował, ale choćby skracał wymiany, ryzykował, co nie zawsze wychodzi na dobre. Biorąc pod uwagę możliwości Fisha na tej nawierzchni i w tym miejscu a także rosnącą z każdym kolejnym tygodniem formę, uważam, że warto spróbować zagrać na jego zwycięstwo.
⛔ 100
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II liga wschodnia
Spotkanie: Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher:
Sportingbet
Analiza:
Witam po dłuższej przerwie. W sobote 18 sierpnia odbedzie sie spotkanie o mistrzosstwo II ligi wschodniej pomiedzy Olimpia Elbląg a Puszcza Niepołomice. Olimpia to spadkowicz z I ligi. Slabo wypadli na zapleczu ekstraklasy ale wstydu nie przyniesli. Puszcza to beniaminek. Awansowal kuchennymi drzwiami po wycofaniu sie Startu Dzialdowo. Druzyna z Elblaga zaczela ligę od dwoch meczow na wyjezdzie. Zremisowala w pierwszej kolejce ze Stala Rzeszow 0-0 i wygrala z Wigrami Suwalki 2-1. Puszcza zaczela od wyjazdowej porazki z Pelikanem Lowicz 0-2 i w ostatniej kolejce ulegla Stali Rzeszow u siebie 1-4. Olompia Elblag gra piewrwszy mecz u siebie, zapewne bedze wsparcie kibicow, a pilkarze beda chcieli sie jak najlepiej zaprezentowac. Potencjal jest po wyeliminowaniu Arki Gdynia i minimalnej porażce z Korona Kielce po dogrywce w Pucharze Polski. Widac w tej druzynie chec powrotu do I ligi wiec takie mecze jak z beniaminkem powinni wygrywac na wlasnym boisku wysoko. Prawde mowiac to postawil bym zwyciestwo Olimpii w handicapie, ale nie moge znalesc w zadnej ofercie bukmachera. Jeszcze raz polecam typ i zycze powodzenia.
⛔ 100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Spotkanie: GKS Katowice - Cracovia Kraków
Typ: 2 (-1.5)
Kurs: 3.35
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Witam w spokojny sobotni poranek. Z góry przepraszam, za moją ostatnią analizę do meczu Niemcy - Argentyna (+400 pkt) ale tak to wypadło że się śpieszyłem no i wyszła jaka wyszła - byłą krótko mówiąc na bakier, ale została dopuszczona tak więc zapominamy. Dziś już się postaram bardziej przybliżyć interesujący mnie mecz. O godzinie 19:30 rozpocznie się ciekawie zapowiadające się spotkanie w I lidzie. Ciekawe, bowiem swoje zmagania na zapleczu Ekstraklasy rozpocznie Cracovia. Mój główny typ na ten mecz to Cracovia - win. Jednak spokojnie można zaryzykować wyższy kurs pobierając handicap. Czytałem wypowiedzi po meczu pucharowym, w którym to Cracovia pokonała Zawiszę 0:2 i powiem że wyczytałem kilka ciekawych rzeczy, a najważniejsza jest taka, że trener poukładał zespół i nieźle to wygląda. To z relacji, bo sam osobiście meczu nie oglądałem. Ale skoro kibice wypowiadają się że chcieli by taką Cracovię oglądać to musi być coś na rzeczy. Jak mówiłem będzie to pierwszy mecz Krakowian w I lidze tak więc, z ligowych potyczek na razie nie ma co analizować. Co innego jest z GKS-em z którym było sporo zawirowań przed sezonem, jednak nie wracajmy do tego. Fakty są takie że w dwóch meczach zgromadzili zaledwie... 1 punkt. W drugiej kolejce zremisowali z Wartą która to w pierwszej przegrała z Arką 2:0... Na inaugurację Katowice przegrali z jak że ( nie boję się użyć tego słowa ) słabym ŁKS-em który to zaś w drugiej kolejce przegrał z Tomilem Olsztyn. Myślę że gdyby Kraków był już po dwóch meczach, to ich bilans jak i punktowy tak i bramkowy byłby lepszy. Dodać jeszcze trzeba, że Katowice przegrały pucharowy mecz ( jeszcze przed rozpoczęciem ligi ) z Lubońskim KS 4:2... którego to w następnej rundzie Krakowska Wisła pyknęła 0:5 ! Kurs do systemu, jak i solo kuponu jak znalazł.
Kto ma konto w Tobet, niech wpadnie do działu Typy Dnia... do tematu z typami na dzień jutrzejszy. Około 21:30 myślę że już będzie analiza do prawdziwego pewniaka czy jak wy to tam nazywacie te mecz 11/10. Kurs myślę że nie spadnie niżej niż okolice 1.5-1.6.
⛔ 100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Cincinnati
Spotkanie : Federer - Wawrinka
Typ : Wawrinka
Kurs : 7,14 &gt;&gt; 5,00
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
No i tak, półfinały Cincinnati, a w jednym z nich dwóch Szwajcarów.
Podobne style gry, obaj bazują na technice i rotacji. Jednoręczne backhandy, prawa ręka, podobne warunki fizyczne.
Co zatem przemawia za Wawrinką?
Przede wszystkim to, że nie grał w tym sezonie tak dużo jak Federer i jest mniej zmęczony. Po drugie jest młodszy od, nie oszukujmy się, powoli zbliżającego się do końca kariery RF, co może się przełożyć na długość wymian.
Widać, że Wawrinka ostatnimi czasy dużo pracował nad backhandem, uderzenia te są bardzo precyzyjne, a bite płasko stanowią pewny punkt w repertuarze odbić.
To co jeszcze rzuca się w oczy to częstsza gra przy siatce, co na pewno potrafi robić. Podczas turnieju w Cincinnati Wawrinka trafił z formą, co widać po wynikach i wygranych meczach, gdzie stawiany był w roli potencjalnego przegranego - Raonic, Ferrer.
Federer wyrobił sobie markę już dawno temu, jednak nie spoczął na laurach i razem z wiekiem jego tenis ewoluował w mniej siłowy i bardziej przemyślany.
Kiedy wygrał Wimbledon i wrócił na 1 miejsce rankingu odniosłem wrażenie, że trochę spuścił z tonu, co pokazuje przegrana w finale IO z Murray&#39;em.
W Cincinnati nie ograł tak naprawdę nikogo z tej najwyższej półki, no chyba, że można do tego grona zaliczyć WRACAJĄCEGO do formy Fish&#39;a.
Szwajcar określany jako król Wimbledonu chyba rozpamiętuje jeszcze ostatnią porażkę na trawie, a będąc liderem odczuwa niemałą presję wyniku.

Podsumowując, moim zdaniem przyszedł czas, kiedy to Wawrinka powoli, powoli będzie się przesuwał na numer jeden Szwajcarskiego tenisa i to on przejmie pałeczkę po Federerze. Czy początek końca Rogera nastąpi już dziś? Myślę, że Wawrinka jak najbardziej jest w stanie wygrać ze starszym kolegą po fachu, warunkiem jest chłodna głowa i wiara we własne możliwości.
⛔ 100
 
B 22

bartol1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska, T-mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew Łódź – Śląsk Wrocław
Typ: Remis
Kurs: 3,0
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dziś spotkanie dwóch drużyn, z tzw. skrajnych biegunów. Aktualnie Widzew to jeden z najbiedniejszych klubów w Ekstraklasie, zaś Śląsk to nadal Solorz i mnóstwo pieniędzy. W letnim okienku transferowym w klubie z Łodzi doszło do prawdziwej rewolucji - odeszło 13 zawodników, w tym trzon drużyny - obrońcy Bieniuk, Dudu, Ukah; pomocnicy - Ostrowski, Panka; napastnicy - Matusiak i Oziębała(de facto najlepszy strzelec poprzedniego sezonu). Przyszło wielu nowych piłkarzy, jednak to zawodnicy głównie młodzi, czyli możliwe spore wahania formy. Jeśli chodzi o Śląsk to aktualny Mistrz Polski i byłby to murowany faworyt tego spotkania, jednak Sebastian Mila, Łukasz i Rafał Gikiewicz, Mariusz Pawelec, Patrik Mraz oraz Dalibor Stevanović zostali zawieszeni przez PZPN za obraźliwe hasło w kierunku Legii W-wa. Ponadto występ Śląska w walce o LM również nie zachwycił, bo przy odrobinie pecha mogli odpaść już z Czarnogórcami.. Uważam, że w tym spotkaniu remis zadowoli obie drużyny - ponadto to już 3 sezon z rzędu gdy do Widzewa na inaugurację przyjeżdża Mistrz Polski - poprzednie 2 spotkania kończyły się 1:1 - teraz może być podobnie.
H2H Widzew 20 wygranych, Śląsk 10, 16 remisów
H2H na stadionie Widzewa: Widzew 12 wygranych, Śląsk 7, 4 remisy

Prawdopodobne ustawienia:
Widzew: Mielcarz - Bartkowski, Abbes, Phibel, Broź - Bartosiewicz, Dudek, Kaczmarek, Pietrowski - Rybicki - Ben Dhifallah
Śląsk: Kelemen - Spahić, Jodłowiec, Kowalczyk, Socha - Patejuk, Kaźmierczak, Elsner, Sobota, Cetnarski - Diaz
⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska 2 liga wschód
Spotkanie: Olimpia Elbląg – Puszcza Niepołomice
Typ: Europejski Handicap / Olimpia Elbląg -1
Kurs: 3.40
Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 3 kolejki 2 ligi regionu wschodniego w którym to spotkają się gospodarz ekipa Olimpia Elbląg z Puszczą Niepołomice. Gospodarze tego spotkania bardzo dobrze rozpoczęli nowy sezon ligowy pokonując w swoim 1 oficjalnym występie w ramach pucharu Polski na wyjeździe 0:1 Arkę Gdynia by później zremisować na wyjeździe w ramach 1 kolejki 2 ligi 0:0 ze Stalą Rzeszów. Później dość pechowo przegrali u siebie w ramach pucharu Polski u siebie 1:2 z grającą w Ekstraklasie Koroną Kielce tracąc bramkę w 120 minucie dogrywki. W ostatnią środę z kolei Olimpia pokonała na wyjeździe 1:2 Wigry Suwałki plasując się po 2 kolejka ligowych na 2 miejscu. Goście natomiast słabo rozpoczęli nowy sezon ligowy i chodź od wygranej w pucharze Polski na wyjeździe 2:4 to jednak z zespołem Polonii Łaziska Górne która występuje w III lidze regionu Opolsko – Śląskim. W następnej rundzie pucharu Polski u siebie Puszcza zremisowała w regulaminowym czasie gry 2:2 przegrywając po serii rzutów karnych z ekipą Okocimski Brzesko które występuje w 1 lidze. Następnie przyszły 2 kolejki ligowe i jak się okazała bardzo nieudane – porażka na wyjeździe 2:0 z Pelikanem Łowicz oraz w ostatnią środę u siebie porażka 1:4 z Stalą Rzeszów. Reasumując wydaje mi się, że jeśli gospodarze zagrają tutaj w pełni skoncentrowani to nie widzę innego rozwiązania niż pewne zwycięstwo Olimpii Elbląg.
⛔ 100
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – 4liga kuj-pom
Spotkanie:Kujawianka Izbica Kujawska - Włocławia Włocławek
Typ: Włocławia
Kurs: 1,87
Bukmacher: Betsafe
godz 17:00
Dzis kolejna 3 kolejka 4 ligii kuj-pom w ktorej spotka sie Włocławia z Kujawianką .Kujawianka w poprzednim spotkaniu przegrala 1-0 ze Sparta Brodnica ,ale prezentowała sie bardzo mizernie ,bodajze jeden albo dwa celne strzaly na bramke gospodarzy.Włocławia zaś przegrała sromotnie z Notecią Łabiszyn 4-0 ,straciła tez na kilka meczow dobrego gracza Skoniecznego ,ale mysle ze maja na tyle ustabilizowany sklad z ławką rezerwowych ze spokojnie powinni sobie poradzic w dziesiejszym spotkaniu.Dodam tez ze mecz rozgrywany jest w Włocławku a nie tak jak planowano wczesniej w Izbicy.Typ polecam bo po takim kursie zal nie zagrac.
✅ 87
 
nara88 2

nara88

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Szkocja
Spotkanie : Hearts - Inverness
Typ : 1
Kurs : 1,95
Bukmacher : bwin
Analiza:
Stawiam dziś na Heartsów. Po wycofaniu z rozgrywek Glasgow Rangers - drużyna z Edynburga będzie miała ambicje zając miejsce dające europejskie puchary. W ostatnich sezonach zajmowali pozycje w górnej połówce tabeli : 08/09 -3 miejsce ,09/10 - 6 m., 10/11 - 3 m, 11/12 - 5 m. W tym roku Hearts grają dobrze choć to dopiero 3- cia kolejka. Najpierw pewnie pokonali St. Johnstone 2:0 (faktem, że drugą połowę grali w przewadze ale pierwszą bramkę zdobyli gdy siły były jeszcze wyrównane). Potem zremisowali na wyjeździe w derbach Edynburga 1:1 z FC Hibernian. Inverness ma 2 remisy ( z St. Mirren 2:2 i z Kilmarnock 1:1). Napewno atut wlasnego boiska nie będzie bez znaczenia. Warto dodać, że w 11 spotkaniach tego sezonu padła tylko jedna &quot;dwójka&quot;. Zobaczmy jeszcze bezpośrednie pojedynki w Premier League na Tynecastle Stadium w ostatnich latach :
26.04.08 Hearts - Inverness 1:0
20.09.08 Hearts - Inverness 1:0
24.01.09 Hearts - Inverness 3:2
18.12.10 Hearts - Inverness 1:1
26.11.11 Hearts - Inverness 2:1
Kurs jest ciekawy. Można to zagrać. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie: Ross County - Celtic
Typ: under 2,5
Kurs: 2.06
Bukmacher: Betfair
Analiza: Zespół gospodarzy to beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej w Szkocji. Zespół nie zanotował porażki od 36 spotkań, ale w końcu musi się zdarzyć. Wielkim faworytem spotkania są goście, Celtic po degradacji Rangers nie powinien mieć problemu z obroną tytułu. Jednak Ross w tym sezonie w Premier jeszcze nie przegrał, zremisował po 0:0 z Aberdeen i Motherwell. Widać więc, że przede wszystkim defensywa, tak pewnie będzie i dzisiaj. W tym sezonie licząc ligę i mecze kontrolne 6 underów na 8 gier. Celtic w lidze rozegrał na razie 1 mecz, 1:0 z Aberdeen. Ponadto pojedynki w LM, z HJK, wygrane 2:0 i 2:1 oraz wyjazd do USA na mecz z Realem (0:2). Licząc wszystkie mecze w lipcu i sierpniu to zanotował 7 underów na 10 gier. Dzisiaj w zespole ma brakować wielu zawodników pierwszego planu. Brown, Forrest, McCourt i bardzo prawdopodobne Hooper i Stokes nie zagrają z powodu kontuzji. Co więcej Celtic ma w środę bardzo ważny wyjazd do Szwecji, na mecz iV rundy eliminacji LM z Helsingborg. Dobrze byłoby przywieźć korzystny wynik z tego pojedynku i awansować do LM. Widać więc, że dzisiaj Celic na pewno nie zagra na 100%, raczej rezerwowym składem, ba nawet widzę szansę na jakiś punkt dla Ross, bo ten mecz na pewno nie jest priorytetem dla gości. I z pewnością góra 2 gole.
✅ 106
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - JAPONIA: J-League
Spotkanie:
Vegalta Sendai - Kashiwa

Typ:
Over 3
Kurs: 2,375
Bukmacher: Bet365
Stawka 10j
Analiza:

do południa mamy bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Vegalta Sendai a Kashiwadrużyny zajmują czołowe pozycje w tabeli

Vegalta Sendai 2 pozycje dorobek bramek 38:20 [średnia 2,76] oraz 5 pozycja jeśli chodzi o spotkania rozegrane w domu średnia bramek 3,4 Kashiwa zajmuje 2 pozycję z dorobkiem bramek 43:32 [średnia 3,57] grając na wyjeździe zajmuje 1 pozycję w tabeli bramki : 3,45 .

dla Vegalta Sendai strzelać będą :
Wilson [9 bramek zdobytych] który dołączył do drużyny w tym sezonie w poprzednim grał w Guizhou Renhe gdzie zdobył zaledwie 3 bramki .
S. Akamine w tym sezonie zdobył 7 bramek dla drużyny w poprzednim sezonie 14

Kashiwa posiada wyśmienitych napastników np M. Kudo strzelił w tym sezonie 10 bramek {tyle co w całym poprzednim} liczę ze L.Domingues rozstrzela się bardziej do tej pory strzelił 8 bramek w poprzednim sezonie 15


poprzednie spotkanie między tymi drużynami rozegrane było 14.04.12 zakończyło się wynikiem 2:3 dla Vegalta Sendai

Bilans bramek , forma , strzelcy to wszystko skłoniło mnie do tego typu ..


Dodatkowe typy:
#1 1połowa Over 1 Kurs 1,825 - Stawka 10j
#2 1+2 strzeli gola Kurs 1,67 - Stawka 10j
#3
Vegalta Sendai strzeli w 1 i 2 połowie Kurs 3 stawka 4j
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom