>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.08.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedziele - 18 Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Monaco - Montpellier
kurs - 2.06 @ BTS
Unibet

Analiza:
Druga kolejka francuskiej Ligue One trwa - niedzielne spotkanie w Księstwie Monaco zapowiada się interesująco, wszyscy są zaciekawieni jak będzie sobie radził nasz bogaty beniaminek - przypomnę, że w swoim pierwszym meczu pokonali na wyjeździe Bordeaux 2;0. Mecz ten udowodnił, iż już od pierwszej kolejki Monaco nie odpuści żadnych punktów. Przejdźmy do analizy, krótka bo krótka. Było wiadomo, że Montpellier zdrowo namiesza już w presezonie, ale, żeby już na początku sezonu ograbić PSG z dwóch punktów ? W każdym razie ten remis zmotywował ich do działania, uważam, że przyjadą jutro na Stade Louis z ambicjami okrojenia kolejnego kandydata na mistrzostwo - Monaco, z 2 a nawet 3 punktów. Tak więc będzie to bardzo ciekawy mecz w którym goście za cel obiorą sobie obronę własnej bramki jak i - z czego są znani - kontratakować. Myślę, że z tym składem Zarówno red-white jak i piłkarze Montpellier zdobędą minimum po jednym golu, warto zagrać po takim kursie.
✅106
 
venixx 88

venixx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, MLS
Spotkanie: LA Galaxy - Real Salt Lake
Typ: over 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365

Analiza:
Czas spotkania 4:30. Bardzo ładny kurs na over bramkowy w tym meczu. Obie ekipy bardzo dobrze radzą sobie w ofensywie i trafiają często do bramki rywala- LA Galaxy 35/25*, Real Salt Lake 39/24(1 miejsce w lidze pod względem strzelonych bramek).
Jeśli chodzi o stracone bramki- LA Galaxy 30/25, RSL 25/24. W bezpośrednich spotkaniach obu drużyn nigdy bramek nie brakuje. W ostatnich 9 meczach między tymi ekipami tylko 2 razy over nie został pokryty. W tym sezonie wyniki 1-3 2-0. To drugie spotkanie(2-0) oglądałem i RSL miało w tym meczu tyle niewykorzystanych okazji i szansz na strzelenie bramki, że aż trudno uwierzyć, że nie zdołali nic ustrzelić. Przyczyną braku skuteczności w tym meczu na pewno był brak kontuzjowanego króla strzelców MLS- Alvaro Saborio, który jest kluczową postacią ofensywną w ekipie RSL(9 bramek w tym sezonie). W tym meczu Saborio wystąpi już od 1 minuty.
Warte wspomnienie jest też ilość asyst napastnika Galaxy Robbie Keane&#39;a- 9 co daje mu drugie miejsce w lidze pod tym względem.
Żadnych poważnych braków w podstawowej 11-stce po obu stronach nie ma, więc przygotujmy się na dobry spektakl i miejmy nadzieje dużo bramek w tym meczu
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Azerbejdżan – Topaz Premyer Liqasi
Spotkanie: Inter Baku – AZAL Baku
Typ: Inter Baku
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Inter słabo rozpoczął sezon, ale maszyna Kachabera Cchadadze powoli powinna zaczynać się rozpędzać, bowiem w następnych kolejkach grają z teoretycznie słabszymi drużynami. W lidze dwa swoje pierwsze spotkania rozegrali z FK Gabala oraz z Karabachem Agdam, czyli drużynami, które mają aspiracje na mistrzostwo kraju. Oba te spotkania przegrali, ale na tle obu tych drużyn pod względem piłkarskim wyglądali dobrze. Przed rozpoczęciem sezonu w drużynie Interu doszło do kilku roszad pozyskano m.in. skrzydłowego Mikela Alvaro, który w lidze Gruzińskiej spisywał się bardzo dobrze oraz napastnika Vagifa Javadova (w tym sezonie strzelił już 3 bramki).AZAL przed startem sezonu się osłabił odszedł m.in. super snajper tej drużyny Nildo (znany z występów w Górniku Łęczna). W spotkaniu inaugurującym AZAL uległ Neftchi 4-1, zaś w drugiej kolejce wygrali z FK Baku 1-0 u siebie (wymęczyli bardziej pasuje niż wygrali…). Zdecydowanym faworytem tego starcia jest drużyna Interu i radze się nie zrażać tym, że przegrali dwa pierwsze spotkania.
⛔100
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Hiszpańska
Spotkanie: Real Madryt – Real Betis
Typ: Real Madryt – 2
Kurs: 1.96
Bukmacher: Betclick

W niedziele pierwsze spotkanie z udziałem jednego z dwóch głownych kandydatów do zdobycia trofeum La Liga w tym sezonie, mowa tu o Realu Madryt. Na przeciwko „Królewskich” stanie ekipa z Andaluzji czyli Betis Sevilla. W ekipie Realu zaszło kilka znaczących zmian kadrowych po zakończenie poprzedniego sezonu. Przede wszystkim z zespołem pożegnał się Jose Mourinho, zastąpił go na ławce trenerskiej Carlo Ancelotti. Nasąpił także masowy odpływ piłkarzy Realu do włoskiego Napoli – Higuain, Albiol i Callejon. Tymczasem do stolicy Hiszpanii trafili: Daniel Carvajal, Isco i Asier Illarramendi. Włoski szkoleniowiec postawił na utalentowanych, młodych zawodników i moim zdaniem jest to bardzo dobra decyzja. Real w czasie przygotowań do sezonu rozegrał 7 spotkań, remisując 1 i wygrywając pozostałe 6 m.in. z Chelsea (3:1) i Interem (3:0). Strzelili w sumie 20 goli tracąc przy tym 6.
Po drugiej stronie mamy Real Betis Sevilla – ligowego przeciętniaka. Sezon 2012/2013 zakończyli na 7 pozycjiz 56 punktami, o 44 mniej niż Barcelona i o 29 mniej niż Real Madryt. W okienku transferowym pozyskali takich graczy jak: Markus Steinhöfer, Didac Vila, Jordi Figueras, Lorenzo Reyes, Chuli oraz Joan Verdu. Nie są to zawodnicy z człówki światowej i pierwszych stron gazet. Betis w okresie przygotowawczym rozegrał 8 spotkań, wygrywając i remisując 3 razy, dwukrotnie z boiska pikarze z Sewilli schodzili pokonani. Bilans bramkowy to 13:12.
Przejdźmy do bezpośrednich starć Realu Madryt i Realu Betis. W ostatnich 12 spotkaniach ośmiokrotnie wygrywali „Królewscy”, 2 razy padł remis i 2 razy góra byli piłkarze z Andaluzji. Bilans bramkowy to 24:9, z czego 15:3 to bilans z Santiago Bernabeu – obiektu, gdzie zostanie rozegrany zapowiadany mecz.
Dla mnie faworyt jest jasny, jest nim Real Madyt. Myślę, że Real będzie chciał już na początku sezonu pokazać swoją siłę i wygrana typu 3:0 jest jak najbardziej realna. Kursy na zwycięstwo tego zespołu stoją w granicach 1.20 więc raczej mało opłacalny biznes, dlatego polecam Hendicapy.
⛔100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
PRIMERA DIVISION ⚽
Spotkanie: Real Madryt - Betis Sewilla
Typ: over 4,5
Kurs: 2,80
Bukmacher: Sportingbet
Nareszcie ruszyła długo oczekiwana liga hiszpańska. Ja postanowiłem postawić na spotkanie rozgrywane o 21:00 na Santiago Bernabeu. Wszyscy piłkarze sa zachwyceni nowym trenerem i pełni chęci do gry. Motywacja będzie jeszcze większa ponieważ Królewscy grają mecz po Barcelonie tak więc trzeba dobrze zacząć sezon i dać dobrą odpowiedź bo Barcelona zapewne nie będzie mieć u siebie większych problemów. Spodziewałem się chociaż trochę wyższych kursów na overy jednakże i 2,80 jest dobre, ponieważ wszyscy wiemy jak gra Betis trenera Pepe Mela. Pracuje on już w klubie bardzo długo i ma wsparcie kibiców i zarządu ponieważ wypracował pewien styl gry i pomimo tego że odeszło kilku zawodników to styl jest ciągle ten sam i Betis z każdym gra otwartą piłkę nawet z Realem i Barceloną tak więc taki mecz po tak długiej przerwie od rozgrywek ligowych to będzie prawdziwy rarytas. W ostatnich trzech meczach na Bernabeu pomiędzy tymi zespołami padły zawsze 4 bramki lub więcej tak więc podobnie powinno być jutro bo spodziewam się że Betis i tym razem postawi na radosny futbol a o potencjale ofensywnym Realu nie trzeba wspominać.
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: UFC Fight Night: Shogun vs. Sonnen
Spotkanie: Alistair Overeem - Travis Browne
Typ: Alistair Overeem
Kurs: 1,55
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jako, że opisałem ten pojedynek już wczoraj w dziale pozwolę sobie skopiować moją analizę i to będzie mój bet dnia. Wczoraj grałem Aliego w Williamu Hill-u bo akurat tam się najbardziej opłacało. Dziś Pinnacle podwyższyło kurs więc dorzucę go jeszcze i tam. Gala rozpoczyna się jeszcze 17.08.13 ale walka Reema dużo po północy czyli 18.08.13 stąd typ tutaj. A więc:
&quot;Jako wielki fan Reema nie tak wyobrażałem sobie jego drogę po pas HW kiedy to 30 Grudnia 2011 roku pokonywał Brocka Lesnara. Jak ta ścieżka dalej przebiegała wszyscy niestety dobrze wiemy.
I wydaję się, że właśnie teraz nadszedł moment kulminacyjny, który odpowie na pytanie: teraz???czy nigdy???
Czytając i oglądając wszystko co się da wydaje się, że Ali spokorniał i jedyne co się teraz liczy to pokonanie Travisa. Takie myślenie dobrze rokuje.
Nie wiem jak będzie po ważeniu ale już po konferencji widać gołym okiem, że Reem jest dobrze przygotowany do walki, zapewne zrzucił troszeczkę co oznaczałoby solidne przyłożenie się do treningu cardio.
Ali ma niesamowitą przewagę doświadczenia nad Travisem i sam zapowiada, że to wykorzysta. Wszyscy mówią, że ta walka skończy się szybko, jednak nie widzę tego ze strony Travisa. Przy zachowanym cardio i takim clinchu jakim dysponuje Overeem po prostu może się to dla niego źle skończyć gdy podejdzie za blisko.
Reem to potencjalnie najsilniejsze kolana w całym UFC ale oczywiście póki co tylko potencjalnie bo takie rzeczy trzeba potwierdzać.
Popieram typ &quot;Salonowca&quot; na Reema w 1 rundzie, ja jednak gram ostrożniej bo pojedynek równie dobrze może zakończyć się w pierwszych momentach 2 rundy gdzie np. Ali wykorzysta, którąś ze swoich technik poddających.
A więc odpowiadając na moją tezę pewnie mówię: TERAZ i gram 9/10. Powodzenia !&quot;

⛔100​
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPuchar Polski
Spotkanie: Ursus Warszawa - Widzew Łódź
Typ: Widzew Łódź -1
Kurs: 2.65
Unibet

Ursus Warszawa - w sumie &quot;osiedlowy klubik&quot; takich jak dużo w większych polskich miastach (z całym szacunkiem dla klubu Ursus i jego sympatyków). Grają w 3 lidze i nie radzą sobie w niej najgorzej, no ale właśnie... w 3 lidze !
Widzew, mówi się, że słaba drużyna, ale radzą sobie dobrze w porównaniu do innych &quot;niby lepszych&quot; drużyn w naszej ekstraklasie.
Jednakże w tym przypadku nie ma co porównywać poczynań ligowych. Widzew ma najłatwiejszą drogę w Pucharze Polski od lat. Na mecz do Warszawy jadą w podstawowym składzie ze swoim rewelacyjnym duetem Kaczmarek - Visnakovs, który dużo zdziała w ofensywnie, miotając na pewno obrońców drużyny z Warszawy.
Mecz z Widzewem odbędzie się już na normalnej murawie, a nie sztucznej gdzie piłkarze Ursusa mieli &quot;przewagę&quot; grając z drużynami nie przyzwyczajonymi do takiego podłoża.
Przewiduję tutaj łatwą wygraną Widzewa, minimum dwoma bramkami.
Powodzenia.
⛔100
 
K 16

kawaguchi007

Użytkownik
Dyscyplina: MMA - UFC Fight Night: Shogun vs. Sonnen
Spotkanie: Diego Brandao - Daniel Pineda
Typ: Diego Brandao
Kurs: 1.44
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Dzisiejszej nocy zmierzą się zwycięzca czternastego sezonu TUFa - Diego Brandao oraz Daniel Pineda. Moim zdecydowanym faworytem jest Brandao i generalnie jest to zawodnik, który ma zadatki na bycie w czołówce swojej dywizji. Przez TUFa przeszedł jak burza, kończąc wszystkie swoje walki w pierwszej rundzie. Następnie zaliczył porażkę z rąk Darrena Elkinsa, ale po niej wrócił już na właściwe tory odnosząc dwa zwycięstwa. Jest to zawodnik niesamowicie eksplozywny i dynamiczny, co czasami stanowiło jego wadę, ponieważ po wyszaleniu sie w pierwszej rundzie, tracił impet w kolejnych i nierzadko ponosił porażkę. Przy czym myślę, że obecnie mocno poprawił tę problematyczną kwestię, co było widać już 2 walki temu w starciu z Gambino. Warto również zaznaczyć jacy ludzie stoją za Brandao, bo jest to Greg Jackson ze swoją ekipę, czyli jeden z najlepszych trenerów i chyba najlepszy strateg w MMA. Co więcej osobiście poświęca Brandao dużo uwagi, widząc jaki talent mu się trafił. Z kolei Pineda to zawodnik, który ma za sobą już kilka pojedynków w UFC, ale który nie zachwyca. Wygrał starcia z najniższą półką z UFC, ale kiedy mierzył się z trochę lepszymi zawodnikami (właśnie takimi pokroju Brandao), to miał już nie lada problemy i przegrywał. Ponadto oglądając ważenie doszedłem do wniosku, że Pineda przegrał tę walkę już przed pierwszym gongiem. Sprawiał wrażenie bardzo niepewnego, z kolei Brandao &quot;wjechał z buta&quot; i widać było, że jest na pełnym gazie.
✅44
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 Bundesliga Niemcy
Mecz: Borussia Dortmund - Eintracht Brunszwik
Typ: Zdobywca bramki - PIERRE EMMERICK AUBAMEYANG
Kurs: 1,9
Bukmacher: Unibet
No trudno tu sie spodziewać, żeby BVB nie wygrało. Wszystko po ich stronie: stadion, 80k kibiców, lepsza kadra, trener. A w kadrze taki jeden szybki Gabończyk, który w debiucie w Bundeslidze załadował 3 gole. Dokładnie to Aubameyang. Koleszka jest w bombowej formie i pokaże to jutro. Oprócz tego jest szalenie szybki i ma istny ciąg na bramkę. Jeśli zagra od pierwszej minuty myślę, że może walnie nawet więcej niż gola. Jest dobry kurs, warto próbować. Ułatwić może mu to parka Reus-Lewandowski. Według mnie któryś z nich strzeli coś jutro ale mi najbardziej pasuje Aubameyang na którego proponuje zagrać
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robson11 862

robson11

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA - Cincinnati
Spotkanie: Serena Williams - Na Li
Typ: over 18.5
Kurs: 1.73
Bukmacher: Sportingbet
Patrząc na bezpośrednie spotkania szanse Na Li są niewielkie. H2H 7:1 na korzyść Amerykanki, w tym zwycięstwo Na Li miało miejsce w Rzymie, gdzie Serena nawet nie wyszła na kort. Mimo porażek, Chinka regularnie nawiązywała jednak walkę, czasem urywała sety, a ostatnio regularnie doprowadza do wyników 7-5, 7-6, przynajmniej w jednym secie.
Wiadomo, Serena klasa sama w sobie i pewnie to spotkanie zwycięży, ale myślę, że Chinka pokaże, iż nie bez podstaw zajmuje wysokie miejsce i wysoko zawiesi poprzeczkę. W tym roku na hardzie obie bilans dodatni, ponad +20, a rywale podobni, obie panie występują bowiem w turniejach najlepszej rangi. Co ciekawe, Serena zawsze odpadała dość wcześnie w turnieju w Cincinnati, zaś Na Li to ubiegłoroczna zwyciężczyni. Łatwo na pewno więc się nie podda, a obrona tytułu z poprzedniego roku jest dla niej celem numer jeden na ten turniej.
Myślę, że kurs na over gemowy 18,5 jest bardzo okazały, ja pobieram z dużą nadzieją i polecam. Serena zapewne wygra, ale Chinka na pewno nie odda meczu bez walki, a ja po cichu liczę na jakąś niespodziankę ;)
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Niemcy, 1. Bundesliga
Spotkanie - Borussia Dortmund - Eintracht Brunszwik
Typ - over 3.5
Kurs - 1,93
Bukmacher - Pinnacle
Analiza -
Starcie dwóch drużyn znajdujących się na przeciwległych biegunach. Będący na ostrym gazie gospodarze, po wygranej z Bayernem w Superpucharze i spacerku na początek sezonu w Augsburgu, podejmują beniaminka z Brunszwiku. Drużyna Eintracht cel na ten sezon ma jasno określony - nie spaść, albo przynajmniej nie skompromitować się tak jak ostatnio Furth. Na otwarcie przegrali u siebie po wyrównanym meczu z Werderem - i właśnie w takich spotkaniach powinni szukać punkty. Wtedy się nie udało, jutro zapewne też się nie uda. I nie liczyłbym na skromną porażkę 1/2:0. Borussia ma formę, świetnie wprowadził się Aubameyang, jutro ma zadebiutować drugi nabytek - Mchitarian. Widać było, że ofensywa jest bez wątpienia zgrana i udowodni to jutro na tle przeciętnego Eintrachtu.
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Finlandia / Veikkausliga
Spotkanie: HJK - Honka
Typ: Honka
Kurs: 3.80
Bukmacher: William Hill
vs.

Analiza: zacznijmy od HJK, gdzie po ostatnim meczu z Inter Turku ucierpiał pomocnik Mika Väyrynen (uszkodził kolano), napastnik Joel Pohjanpalo (21/5) zagrał tylko 6 minut w meczu Finlandii ze Słowenią i kontuzja więzadła stawu skokowego, gdzie leczenie potrwa od 6 do 8 tygodni. Nie zagra również zawieszony pomocnik Rasmus Schüller (16/3). Obrońca Lum Rexhepi (8/0) jest kontuzjowany, Henri Aalto (19/1) i pomocnik Mostagh Yaghoubi (18/2) są zawieszeni. Jak dla mnie to HJK będzie grać pod ogromną presją, bo starają sie dogonić pierwszą w tabeli Honke, gdzie ta wg. mnie wykorzysta braki w składzie rywali i wygra to spotkanie. Ładny kurs !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: tenis
Spotkanie: azarenka vs jankvic
Typ: zwyciestwo jankovic
Kurs: 5,0
Bukmacher: bet365
Analiza: bilans pomiedzy zawodniczkami 3-4 dla Bialorusinki. JJ jakby odcinala kupony - nie jest w gazie, ale to sa stany i w tym turnieju nie takie kursy wchodzily a na livie to i ze 40 jak w dwoch meczach macdonalda. Obstawiam tak gdyz spadly limity na JJ a takze wycofano kilkanascie ofert zakladow z tego meczu. statystyki http://stats.betradar.com/s4/?clientid=475&amp;amp;language=pl#2_5,3_6,17_23831,176_1633,9_headtohead,8_4243613,241_2,164_478564,197_22097, i oczywiscie widze JJ w finale gdyz ograla moją faworytke S. Stephens, skoro ja ograla to co tam dla niej nie lubiana przez nikogo Azarenka ;)
⛔100
 
bartekpoznan 0

bartekpoznan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia , Eredivisie
Spotkanie: Heerenveen - Heracles
Typ: Heerenveen
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam , na dziś wybrałem spotkanie Holenderskiej Eredivisie o godz 14:30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Heerenveen - Heracles . Faworytem tego spotaknie oczywiśćie dla mnie jest gospodarz tego meczu . Myślę że w tym sezonie Heerenveen jest dość silnym zespołem , który ma szanse coś w tym sezonie pokazać pierwsze spotkania wygrane w dobrym stylu :
Heerenveen : Alkmaar 4:2
Breda : Heerenveen 0:2
Heracles słabo w pierwszych dwóch spotkaniach , po tym co pokazali w tych spotkaniach nie można nawet się zastanawiać nad remisem a co dopiero wygraną Heraclesu . :
Vitesse Heracles 3:1
Heracles : Zwolle 1:3
Spotkania pomiędzy tymi dróżynami wyglądają tak :
19.01.13 Heerenveen : Heracles 0 : 1
28.10.12 Heracles : Heerenveen 6 : 3
28.04.12 Heracles : Heerenveen 2 : 4
24.09.11 Heerenveen : Heracles 1 : 1
Dziś jednak Heerenveen pokaże że w tym sezonie nie będą pionkami do bicia tylko oni będą zbijać , Heracles napewno jest do zbićia z taką grą jak obecnie to wygląda .
⛔100
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna J2-League
Spotkanie - Montedio Yamagata : Vissel Kobe
Typ - Montedio Yamagata
Kurs - 3.40
Buk - Bet365
Analiza :
... 29 kolejka rozgrywek w 2 lidze Japońskiej , zainteresowało mnie spotkanie pomiędzy 13 w tabeli Montedio Y. a wiceliderem a zarazem spadkowiczem z poprzedniego sezonu z J-League drużyną Vissel Kobe . Faworytem niby w tym spotkaniu są goście ale wydaje mi się że to gospodarze sprawią siebie i swoim fanom niespodziankę i wygrają to spotkanie . Montedio Yamagata jak już wspomniałem okupuje 13 miejsce i ma dosyć sporą przewagę nad spadkowiczami bo 12 pkt ale do końca rozgrywek jeszcze pozostało aż 14 kolejek i w/g mnie trzeba tych punktów jeszcze trochę uzbierać aby być spokojnym pozostania tym bardziej że następne dwa spotkania Montedio będzie grało na wyjazdach , już w następnej kolejce jedzie na stadion Tochigi które jest tuż za nimi i ma tylko 1 pkt przewagi nad nimi a w następnej na Toyama które jest na miejscu 16 , tak więc dobrze by było dziś zainkasować 3 pkt a jest to chyba możliwe bo ostatnio wicelider drużyna Vissel Kobe w meczach wyjazdowych nie błyszczy i tak w ostatniej kolejce Vissel także grało mecz wyjazdowy i polegli 1:0 z ostatnim Gifu , przed polegli z Gambą O. 3:2 , jeszcze wcześniej polegli na Okayamie 1:0 , tak więc 3 ostatnie wyjazdy i 3 porażki a gdy zajrzymy do ich H2H to jest bardzo korzystne dla Montedio ( mam na myśli mecze tutaj rozgrywane ) bo 3-3-0 i bramki 5:1 czyli zauważyć można że Vissel tutaj jeszcze nie wygrał ba strzelił zaledwie 1 gola . Montedio Yamaga ostatnio dawno nie wygrała bo aż od 7 kolejek jednak po serii 4 porażek pod rząd teraz 3 remisy najpierw na Kumamoto i Kyoto w meczach wyjazdowych po 1:1 a w ostatniej kolejce u siebie z Kusatsu także 1:1 i tu szkoda tych straconych pkt. bo prowadzili 1:0 już w pierwszej połowie no ale na początku drugiej zespół z miejsca spadkowego zdołał wyrównać , tak więc uważam że chłopaki dziś dadzą z siebie wszystko aby wygrać to spotkanie . Pozdrawiam !
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Jakoby, że typ Wozniacki został przełożony na jutro tak dziś podam zastępczy, a jak powstanie temat na 19.08 moderator przeniesie..

Dyscyplina. Tenis. WTA New Haven.
Spotkanie. Puig M. - Garcia C
Typ. Puig M. wygra
Kurs. 1.50
Bukmacher. Bet365
Garcia w tych kwalifikacjach miała Baltache E. (7:5, 7:6) i Pironkova (3sety) tutaj chodzi mi o to, że Baltacha nie ma ani mocnego serwisu, ani poprawnego beckhendu nie pisząc już o tym, aby myslała na korcie, a jednak Carolina miała z nią problemy. Potem kolejne spotkanie z Pironkova i o tyle ile nie musiała bronic swoich gemów, bo Pironkova nie miała wiele (1bp) tak równowag przy serwisie, którego nie trzymała Carolin było sporo patrząc na przebieg meczu po statystykach.
Monica natomiast ciężko wchodzi w kort, ale tutaj już jest 3cia runda kwalifikacji i wejście od nowa powinno zająć jej to nie więcej jak gem - dwa (łącznie z gemem Carolin). Procent pierwszego serwisu, procent 2giego podania, procent niewymuszonych błedów, wygranych po pierwszym podaniu wszystko to jest po stronie Puig.
✅50
 
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Primera Division
Spotkanie: Barcelona - Levante
Typ: Levante strzeli - pewnie, że strzeli
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bwin
Rusza La Liga. Po pierwsze chciałem pozwolić sobie na małą dygresję. Jeden Neymar wiosny nie czyni ;-).
Barcelona w tym sezonie wzmocniła zespół o wspomnianą właśnie gwiazdę z Santos, jak wiemy w Brazylii happy football to chleb powszedni.
Tam można grać &quot;wszyscy do przodu&quot; podawać piętkami itd. jak ktoś oglądał ligę brazylijską to wie o czym mówię.
Barcelona w tym sezonie zdaję się za bardzo chyba zawierzyła umiejętnością dwóch graczy; mam na myśli Neymara i Messiego.
Nie kupili żadnego obrońcy, o którego proszą niemal wszyscy kibice w Kataloni i bynajmniej nie potrzebny im jest ktoś z pierwszej piątki najleszpszych obrońców w Europie, ale ktoś klasowy za 15-20 mln euro, kto będzie partnerem dla Shakiry, który formą w zeszłym sezonie nie błyszczał w zupełności wystarczy. Barca uparła się jak podawały gazety najpierw na Thiago Silvę z PSG potem na Davida Luiza z Chelsea. Jak się okazało jeden nie na sprzedaż, a w drugim przypadku Mou pokazał Barcelonie środkowy palec. Dlatego też brak klasowego obrońcy upewnia mnie w przekonaniu, że tak łatwo w tym sezonie z tyłu w Barcelonie nie będzie.
Levante to nienajgorsza wbrew pozorom drużyna, która dwa sezony temu załapała się do europejskich pucharów więc nie wzięli się znikąd.
Stawiam na bardzo ciężki sezon dla Barcelony z dużą ilością straconych bramek. Mistrzem będzie Real Madryt :). Powodzenia,

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukasz02m 1,1K

lukasz02m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Osasuna - Granada
Typ: 2
Kurs: 3.78
Bukmacher: pinnacle
Dzisiaj wybrałem spotkanie drużyn które w poprzednim sezonie walczyły o utrzymanie w La Liga. Osasuna zajęła 16 miejsce z 3 punktami nad strefą spadkową, Granada 15 zdobywając 3 punkty więcej niż ich dzisiejszy rywal. O ile w przypadku Osasuny nie było to zaskoczeniem (wydaje się że w tym sezonie nie będzie ich stać na więcej niż utrymanie, a i z tym może być problem), to Granada rozczarowała, zespół z potencjałem na środek tabeli, może przy odrobinie szczęścia na europejskie puchary. Gospodarze bez jakiś poważnych wzmocnień, do gości dołączyli między innymi Iturra, Piti, Brahimi, czy Riki. Granada po dwuch przeciętnych sezonach w Primera Division może wreszcie zaskoczy. Jedyne co może pomóc gospodarzom to 12 zawodnik w postaci kibiców, ale taki kurs myśle warty zagrania.
Bezpośrednie spotkania:
Osasuna 1 : 2 Granada
Osasuna 2 : 1 Granada
✅278
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Piłka nożna
Spotkanie: Sporting Gijon- Real Madryt Castilla
Typ: 1
Kurs: 1,73
Buk: bet365
Spotkanie pierwszej kolejki Segunda Division. W obu drużynach doszło do wielu zmian kadrowych. U gości odeszła większość kluczowych zawodników, którzy wywalczyli 8. miejsce w poprzednim sezonie: Fabinho( 30/2), Nacho( 19/0), Mosquera( 38/3), Casemiro( 15/1), Juanfran( 41/4), Jese( 38/22), Morata( 18/12), Cheryshev( 34/11). Ponadto wśród powołanych na spotkanie z Gijon nie ma również: Tomasa( 26/0), Ivana Gonzaleza( 29/1) oraz Mateosa( 31/1). Brak tych zawodników uzupełniony został piłkarzami z drużyny C.
W przedsezonowych sparingach widać było brak tych graczy, ekipie brakowało siły ognia: 0-0 z Cordoba, 0-2 z Alcorcon, 0-0 z Numancia.
Drużynę gospodarzy natomiast także opuściło kilku kluczowych zawodników: Sangoy( 35/8), Bilic( 32/11), David Rodriguez( 37/13), Trejo( 38/5), Borja Lopez( 19/0), De las Cuevas( 16/1). Braki w ofensywie ma zastąpić sprowadzony z Partizana Belgrad Scepovic( 14/6 w Partizanie, 13/6 po wypożyczeniu do Ashdod).
Drużynie Gijon w sparingach szło w kratkę: 3-0 z Marino, 1-2 z Lugo, 2-1 z Santander, 1-1 z Valladolid i 1-4 z Villarreal.
Mimo, że w obu drużynach doszło do wielu zmian kadrowych, sądzę, że braki będą bardziej odczuwalne w zespole Castilli, który opuściły wszystkie jej gwiazdy. Stawiam na bardziej doświadczony zespół gospodarzy.
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom