>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.08.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
qick19 15,6K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Coventry - Crewe
Typ: 1
Kurs: 1,62
Buk: Bet365
Godz: 20:45

Witam Wszystkich!
To mój pierwszy typ na tym forum i mam nadzieję że odrazu na + ????
Jednak przejdzmy do rzecz , dziś spotykają sie w 3 lidze Angielskiej dwie skrajne drużyny Coventry oraz Crewe .
W dotychczasowych 2 kolejkach sezonu Coventry - 6pkt , Crewe - 1pkt.
Coventry w letnim okienku transferowym kupiło kilku wartościowych gracz , ktorzy mają pomoc tej druzynie w awansie do Championship . Bilans bramkowy jak dotychczas 6 - 0 Coventry , Crewe 0 - 2 .
Reasumując wątpię ze dzis Coventry straci punkty u siebie z Crewe , gospodarze na ten czas są drużyną lepsza, poukładaną i w gazie .
Powodzenia!
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bate330 35

bate330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, Eliminacje
Spotkanie: FC Astana - APOEL Nicosia
Typ: 0
Kurs: 3.2
Buk: Bet365
Godz. 17:00
Analiza:
Przed nami bardzo ciekawe spotkanie, między zaskakująco dobrze grającym zespołem z kazachstanu, który to eliminuje wszystkie kluby na swojej drodze takie jak chociażby Maribor... potrafią odrobić gola w doliczonym czasie gry przeciwko HJK zapewniając sobie awans po stracie w 85 minucie..., oraz dziwnie grającym APOELEM. Cypryjski zespół mimo wysokiej rangi moim zdaniem nie błyszczy formą, gra jakąś taką dziwną wymęczoną piłkę, każdy awans zawdzięczają właściwie tylko różnicy bramek strzelonych na wyjeździe. Oba zespoły jednak łączy jedna cecha - starają się tylko wtedy gdy muszą, potrafią grać do ostatniej minuty, ale szybko odpuszczają kiedy wysiłek mija się z celem. Patrząc na tą tendencję można wywnioskować, że pierwsze starcie skończy się wymęczonym remisem, obfitującym w awantury i faule. Stawka spotkania jest wysoka, bo wiąże się z awansem do fazy grupowej, gra będzie agresywna, a kluczem do sukcesu jest dobra defensywa i dobre kontry. Myślę, że mecz zakończy się wynikiem 1:1. Prawdziwą konfrontację zobaczymy w Nikozji, kiedy to oba zespoły się otworzą i będą robiły wszystko, aby wyrównać wynikłe z pierwszego spotkania straty...
⛔ 100
 
X 1K

xdawidxd96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester United - Club Brugge
Typ: over 2.5
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam serdecznie ! Na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy angielską drużyną Manchester United a belgijskim Club Brugge . Na początek powiem że drużyna z Anglii jest dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu w lidze 2 mecze 2 zwycięstwa po 1-0 wydaje się że mało strzelają w lidze ale jestem przekonany że w dzisiejszym meczu strzelą więcej niż 2 bramki stąd mój typ over 2,5 ( 3 gole ) . Belgijski klub 2 zwycięstwa 1 remis i 1 porażka strzelili 3 razy więcej bramek niż ManU ale i stracili 3 gole więcej . Podsumowując Manchester wbije dziś przynajmniej 2 bramki i możemy liczyć również na odpowiedź ze strony Brugge moim zdaniem wynik meczu 2-1
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sporting Lizbona - CSKA Moskwa
Typ: Sporting Lizbona i over 2.5
Kurs: 3,3
Bukmacher: expekt
analiza
Wygrana Sportingu w dniu dzisiejszym, to moim zdaniem bet dnia. Piłkarze z Lizbony nie przegrali od 19 spotkań (licząc wszystkie rozgrywki), a ostatni raz schodzili pokonani w marcu w meczu z Porto, natomiast od ponad 20 meczów są niepokonani na własnym boisku. W ubiegłym sezonie w Portugalii zajeli oni 3 miejsce, przegrywajac tylko dwa spotkania w sezonie (dwa wyjazdowe). Do kwalifikacji LM przystępują od IV rundy, wiec jest to ich pierwsza potyczka w tym sezonie. CSKA natomiast przygodę zaczelo od trzeciej rundy, gdzie bardzo męczyło się z duzo slabsza Spartą Praga gdzie u siebie zremisowali 2-2, by w Pradze rzutem na tasme wygrac 3-2. Wlasnie kontekst meczów CSKA w poprzedniej rundzie sprawił, ze zdecydowalem sie na bardziej ryzykowny typ w tym meczu. Sądzę, że Sporting załatwi sprawę awansu w dzisiejszym meczu. Mój typ na dzis to 3-0, 3-1 dla gospodarzy. Pozdrawiam
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 136

rw

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Pablo Andujar - Tommy Robredo
Typ: Robredo - 1,5 seta
Kurs: 2.13
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Kontynuuje stawianie przeciwko Andujarowi na twardych. Dla mnie to kompletne beztalencie, bez mocy i skrajny przykład gracza usposobionego tylko pod clay. Po raz kolejny staty hiszpana na twardych:
w tym roku 2/8 (wygrana z totalnie zagubionym Nieminenem i Dancevicem)
all 33/66
Robredo to już o wiele wyższa półka niż Dancevic. Forma może nie najwyższa ale poniżej pewnego poziomu Hiszpan nie spada. W Monteralu wygrał z zawsze groźnym na twardych Lopezem oraz powalczył z Andym. H2H co prawda 2:1 dla Alby, ale oba zwycięstwa na ziemi. Kurs na win Robredo moim zdaniem powinen być max 1.2 co za tym idzie na 2:0 też spore value.
⛔ 100
 
B 0

bulaj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester United - Club Brugge
Typ: Manchester United wygra i obie NIE strzelą
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Witam bardzo serdecznie wszystkich ????
OPIS:
Moim typem na dziś jest drużyna ManUtd. Uważam że po ostaniach wzmocnieniach są na tyle silni w ofensywie że bez problemu znają drogę do bramki Sebastiena Bruzzesea. Mogłoby się wydawać że CB ma szanse ustrzelić coś w tym meczu ponieważ po 3 kolejkach ligowych mają oni bilans 6:3 ALE...ale MU nie straciło bramki jeszcze w PL (przeciwnicy też zmarnowali kilka 100% okazji) lecz jakby nie było liczy się to co w siatce. Myślę że obrona MU da dziś rade żeby zbudować zaliczkę przed rewanżem, w końcu Club Brugge dopiero co wyeliminował Panathinaikos, zwyciężając u siebie 3:0.
KADRA:
ManUtd- na 100% nie wystąpi Phil Jones powodem są problemy zdrowotne.
Jeśli chodzi o bramkę myślę że Romero znów wybiegnie od pierwszych minut choć jest cień szansy na De Gea (ale po co??)
Club Brugge- Wszyscy kluczowi gracze są do dyspozycji trenera.
WYPOWIEDZI:
- Presja jest duża. Naszym celem jest osiągnięcie Ligi Mistrzów. Arsène Wenger wspominał o tym w zeszłym roku. Tego typu spotkania są trudne. Zadanie dodatkowo się skomplikowało po losowaniu, gdyż wylosowaliśmy Club Brugge. Ta drużyna potrafi bardzo dobrze grać w obronie. Umieją również atakować i dlatego spotkanie będzie trudne, a presja jest spora. Piłkarze, kibice oraz zarząd chcą, żeby Manchester United partycypował w Lidze Mistrzów. Najpierw trzeba jednak pokonać Club Brugge.- Van Gaal
-Muszę przyznać, że mamy wymagającego przeciwnika. Club Brugge ma bogatą historię występów w europejskich pucharach. Dopiero co wyeliminowali Panathinaikos, zwyciężając u siebie 3:0. Jestem pewny, że są w dobrej formie, ponieważ liga belgijska wystartowała dwa tygodnie wcześniej, niż Premier League. Wierzę jednak, że jesteśmy zobowiązani do awansu do fazy grupowej rozgrywek, które jak wiecie, bardzo dobrze mi się kojarzą. Ostatnio miałem przywilej wzniesienia tego trofeum.-J. Mata

------------------------------
Stawiam dziś jeszcze spotkanie Donaldson - Mahut które zostało przerwane wczoraj z powodu deszczu.
typ: MAHUT
kurs 7.00
buk: bet365
godz:18:30
⛔ 100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - ⚽ Kwalifikacje LM
Godzina 18:00
FC Astana : APOEL Nikozja
- over 2.5 / obie strzelą
- 3.00 / Bet365
Trochę dziwi mnie kurs na ten typ dlatego spróbuję i może warto . Gospodarze w/g mnie dosyć rewelacyjnie spisują się w tych kwalifikacjach a po ostatnim meczu u siebie z HJK pokazali że walcza o korzystny wynik do ostatniego gwizdka arbitra , w 86 min gry z HJK był remis 3:3 któy premiował do tej rundy HJK ale Astana pokazała wolę walki i w doliczonym czasie gry 93 min zdołali przechylić szanse awansu na swoją korzyść no i dziś chyba także możemy na nich liczyć bo wiadomo mecz przed swoją publicznością na pewno należało by wygrać by do Cypru udać się z dobrym wynikiem i powalczyć o fazę grupową LM , teraz goście a ci wiadomo znana już firma chociaż w tych kwalifikacjach a konkretnie wynikach nie udowadniają swoich możliwości , jedno jednak może napawać optymizmem że awanse do następnych rund kwalifikacji w tych rozgrywkach zapewniają sobie w meczach wyjazdowych i tak z Vardarem u siebie remis 0:0 a wyjazd 1:1 i awans , następny przeciwnik Midtjylland i wygrana na wyjeżdzie 2:1 i porażka u siebie 0:1 tak więc idąc tym tropem to dziś powinni na Kazachach powalczyć i przynajmniej zdobyć bramkę tak wiec liczę na trochę szalony mecz z trzema golami najmniej i bramkami z obu stron no i ten kurs !
⛔ 100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
yscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, Eliminacje
Spotkanie: FC Astana - APOEL
Typ: 1
Kurs: 2.25
Buk: Bet365
Godz. 18:00
Analiza:


Witam....
W końcu gra LM a tak w zasadzie jej kwalifikacje...
Ja pod lupe dzisiaj biorę spotkanie Astany z Apoelem... jak dla mnie Astana powinna spokojnie poradzić sobie z drużyną z Nikozji. Przypomne że w zasadzie Astana była juz za burtą rozgrywek... pierwszy mecz z HJK na wyjezdzie 0-0 i u siebie w rewanżu przegrywali już 0-2 po czym doprowadzili do stanu 3-2 (co dawało im Awans mowa o zespole FC Astana) po czym sprawa skomplikowała się w 71 minucie gdzie Twumasi dostał czerwoną kartkę i przyszło im walczyć w 10.... w 86 minucie piłkarze Astany doznali kolejnego, mogło się wydawać zabójczego ciosu... podyktowany rzut karny, wykorzystany i mamy 3-3.... chopcy zdołali się podnieść i w 10 doprowadzili do stanu 4-3... strzelając bramkę w 93 minucie gry.... po tym widać jaki charakter ma ta drużyna... nigdy nie odpuszcza i walczy do końca... takie mecze jak ten wcześniej wspomniany z HJK budują zespół... i wydaje mi się że nijak wyglądająca drużyna z Cypru nie ma większych szans na gorącym, trudnym Kazachstańskim terenie...
Co do drogi drużyny z Nikozji... jakoś tak się przeciśli... chociaż już z Midtjylland powinni odpaśc bo piłkarsko, wyglądali nie ma się co oszukiwać gorzej....
W APOE-lu powinniśmy zobaczyć znanych z występów w Ekstraklasie - Astiza (obrońca Legii Warszawa) oraz Mateusza Piątkowskiego (Jaga Białystok) kto wie może zobaczymy również Semira Stilica (Wisła Krk wcześniej Lech Poznań)
Widzimy tutaj też jak budowany jest ten klub... znajdują tutaj zatrudnienie piłkarze naszej rodzimej Ekstraklasy. Ogólnie taka zbieranina chłopaków do kopania... czy na Ligę Mistrzów ?? Nie wiem... ale wydaje mi sie że w pierwszym meczu tych drużyn nie będzie cienia wątpliwości kto jest lepszy i Astana wyra pewnie... przybliżając się do awansu do fazy grupowej... ????
Dodam jeszcze że FC Astana u siebie gra naprawdę dobrze i niezwykła przegrywać... czesto klepiąc po kilka bramek i spokojnie inkasując 3 pkt ????
Pozdrawiam ????
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
G 10

grota_pl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: BATE Borisov - Partizan Belgrad
Typ: Partizan Belgrad
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Gospodarze poza ostatnia przegrana w lidze z Dinemem Mińsk poprzednią wpadkę u siebie zaliczyli... W połowie listopada zeszłego roku. W poprzednich rundach ograli i Dundalk i Viedeoton przy czym oba mecze różnica jednej bramki a z Viedeotonem który jest w wyjątkowo słabej dyspozycji męczyli się aż do 82 minuty mimo zdecydowanej przewagi. Dzisiejszy rywal Białorusinów jest zdecydowanie bardziej wymagający o czym świadczyć może choćby wyeliminowanie Steauy w poprzedniej rundzie, która była uważana za zdecydowanego faworyta. Nie da się ukryć że Serbom pomogła czerwona kartka i gra przez blisko 45 minut w przewadze ale i tak wyjście ze stanu 1-2 do 4-2 w trakcie jednej połowy jest imponujące. Uważam że liga serbska jest mocniejsza od białoruskiej a Partizan gra porządny football. Kurs w okolicach 4 jest dla mnie dużą niespodzianka i uważam że warto to wykorzystać.
⛔ 100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 20:00
Spotkanie: Lopez F. - Raonic M.
Typ: Over 23,5g
Kurs: 1,94
Bukmacher: Pinnacle Sports
Raonic który będzie opierał się głownie na serwisie zmierzy się z zawodnikiem, któremu dobry serwis nie jest nieznany ( to już świadczy o tym jak ten pojedynek będzie się toczył) .
Tak że, spodziewam się dużej ilości gemów, nie wykluczam 3 setów.
Raonic jest trochę jednowymiarowym zawodnikiem ( gra głównie ofensywnie) co w przypadku grania z zawodnikami dobrze grającymi technicznie, uniemożliwia mu czasem odbieranie piłek.
Lopez z dobrym top spinem może być w stanie złamać go, jeśli dojdzie do tie breaka również widzę tutaj jego mała przewagę . W ostatnich statystyki H2H widzimy że, obaj gracze wygrywali przynajmniej po secie.
Myślę że gra na over jest najbardziej sensowna.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna , Niemcy 4 ( Regionalliga Bayern )
godz. 18:30
Spotkanie - Nurnberg II : Monachium II
Typ - over 2.5 gola
Kurs - 1.85
Buk - Bet365
No to znowu to samo co wczoraj czyli Niemcy ale Regionalliga Bayern i młodziki z Norymbergi i Monachium czyli to co wczoraj , w wczorajszym pojedynku w pierwszej połowie nic nie wskazywało na wynik 2:2 jednak druga połowa pokazała że derby to derby i tu liczę na to samo , gdy zajrzymy do H2H to tu u młodych nie ma tak równo jak u starszych i jest jeden dominator a jest nim Monachium ( 2-1-11 i br. 11:29 ) różnica widać bez okularów , a tu na terenie Norymbergi 1-1-5 i 3:10 czyli powtórka z rozrywki , a dziś ? sytuacja jest taka , różnica pomiędzy nimi to zaledwie 1 pkt na korzyść gości ale Norymberga u siebie w tym rozpoczętym sezonie 2 mecze u siebie 2 zwycięstwa i br. 4:1 natomiast goście wyjazdy to 1-1-1 i gole 5:3 i tu jest OK ! tak więc liczę na over 2.5 gola i oczywiście bramki zdobyte przez obie ekipy ( młodzi lubią sobie postrzelać ) !
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana
Godzina: 23:30
Spotkanie: Bolivar - Defensor Sporting
Typ: x2
Kurs: 3.24
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru w ramach meczu rewanżowego Copa Sudamericana staną naprzeciw siebie Bolivar i Defensor. Jak to zwykle bywa, drużyny południowo amerykańskie są dobre na własnych boiskach, lecz sądzę że w tym meczu będzie inaczej. W pierwszym meczu Defensor wysoko wygrał z Bolivarem 3-0, co więcej zagrał (według opinii ekspertów) świetne zawody, czego nie można powiedzieć o ich rywalach, którzy zagrali totalną kaszanke. Ciężko uwierzyć że w ciągu kilku dni sytuacja może się odmienić. Oczywiście, Bolivar nie odpuści, lecz wątpliwe jest aby byli w stanie zagrozić gościom, którzy są w rewelacyjnej formie. Dodatkowo kursy na te spotkanie są bardzo zachęcające, dlatego myślę że warto postawić na Defensora.
⛔ 100
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia League One
Spotkanie: Coventry - Crewe
Typ: Adam Armstrong (Strzeli)
Kurs: 2.05
Buk: Bet365
Godz: 20:45
Dziś wybieram spotkanie angielskiej League One, gdzie Coventry zmierzy się z Crewe. Zespół Coventry bardzo dobrze spisuje się na starcie rozgrywek, pokonując u siebie Wigan 2-0 i na wyjeździe zespół Millwall aż 0-4. Oglądałem skrót tego spotkania i rzeczywiście gra Coventry mogła się podobać.
Chciałbym się skupić na napastniku zespołu Coventry a mianowicie o Adamie Armstrongu. W jednym i drugim spotkaniu strzelił 2 bramki, potwierdzając swoją dobrą formę.
Ten utalentowany 18-letni napastnik został wypożyczony z Newcastle do Coventry na sześć miesięcy. W barwach Newcastle, których jest kibicem, zaliczył bohaterski występ z meczu z Crystal Palace, gdzie w doliczonym czasie gry sprawił dwie asysty przy golu, a jego Newcastle wygrało 3-2.
Doświadczenie z PremierLeague oraz obecna forma przemawia za bramką tego młodego Anglika.


✅ 105
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sporting Lizbona - CSKA Moskwa
Typ: over 3,5
Kurs: 4,05
Bukmacher: Oddsring
Większość widzi tutaj dziś wygraną SCP. Nie neguję tego - po kilku słabych latach Lwy są silniejsze i rzuciły rękawicę Porto i SLB.
Moim zdaniem jednak sporo jeszcze Sportingowi brak to nich. CSKA wydaje się mieć ciut mocniejszy skład i przede wszystkim większe doświadczenie w euro pucharach. Mecz powinien być bardzo otwarty i jestem przekonany, ze goście tu co najmniej raz trafią.
W takiej sytuacji kurs ponad 4 na ten over to value.
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - EUROPA: Liga Mistrzów

Sporting CP - CSKA Moskwa
Estádio José Alvalade, godz. 20:45
Sporting HA -1 @2.91 Pinnacle Sports

Jak dla mnie faworyt jest jeden i są nim gospodarze, którzy na własnym obiekcie radzą sobie po prostu doskonale. Drużyna CSKA tak naprawdę nie wygrała rywalizacji ze Spartą, tylko właśnie Czesi ją przegrali i dlatego to oni są w IV rundzie eliminacyjnej do LM, a nie drużyna z Pragi. Gospodarze u siebie są praktycznie niezwyciężeni, natomiast goście lubią tracić punkty w meczach wyjazdowych właśnie z tymi silniejszymi rywalami, a dzisiaj bez wątpienia jest nim Sporting CP. Drużyna z Moskwy bazuje praktycznie na tych samych nazwiskach co sezon - jak dla mnie to nie jest odpowiednie podejście bo świeżość jest wskazana w zespole i zdrowa rywalizacja, to co robi CSKA wystarcza na ligowe wzmagania, jednak na LM to za mało, zobaczymy jak będzie to wyglądało w LE kiedy odpadną po dwumeczu ze Sportingiem. Gram gospodarzy z HA -1, w przypadku zwycięstwa jedną bramką dostanę zwrot, jednak myślę, że tutaj zawodnicy z Lizbony pokażą siłę jaką dysponują i CSKA odjedzie w bardzo złych humorach do Moskwy.​
zwrot
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester Utd-FC Brugge
Typ: drużyna gości over 2,5 kartek
Kurs: 1.84
Bukmacher: Unibet
Faworytem dwumeczu jest zdecydowanie drużyna angielska która po dwóch kolejkach w PL zdobyła komplet punktów pokonując skromnie po 1-0 u siebię Tottenham i Aston Villa na Villa Park.Dzisiaj na Old Trafford zawita drużyna z którą należy się rozprawić na własnym terenie myśląc o Lidze Mistrzów, drużyna z Belgii jest u siebie wyraźnie groźniejsza dowodem na to może być chociażby ostatni dwumecz z Panathinaikosem z którym polegli w Atenach 2-1, wygrywając u siebie aż 3-0.
Belgowie przyjadą dzisiaj do Manchesteru wywieźć jak najbardziej korzystny wynik, z pewnością będą też chcieli coś trafić do siatki co jest bardzo istotne w dwumeczu na pierwszym spotkaniu wyjazdowym lecz priorytetem będzie oczywiście zachować realne szansę do awansu przed spotkaniem rewanżowym o co będzie z pewnością ciężko.Niezależnie jak się potoczy scenariusz spotkania Utd będzie atakować, Brugge będzie musiało się chwytać przewinień i te 3 karteczki powinni zarobić.
✅ 84
 
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów UEFA
Spotkanie: Fc Astana - APOEL
Typ: 2
Kurs: 3,72
Buk: Bet365
Godz: 18:00
Analiza:
Witam. Oglądałem mecz ostatni Astany z HJK i dla mnie to wyglądało jak kopanina 3 ligi polskiej. Zero jakiejkolwiek taktyki tylko wszyscy biegają gdzie chcą. Piłkarsko gospodarze także wyglądają o wiele słabiej szczególnie, że Apoel się wzmocnił w okienku transferowym. Od kilkunastu meczy są niepokonani u siebie, ale ... nie mają zadnego godnego rywala u siebie w lidze.
Apoel - drużyna, która kupiła paru zawodników ekstraklasy kadrowo jest mocniejsza. Kwestia nastawienia piłkarzy przez trenera i zwycięsto wysokie jest możliwe. Ostatnio przegrali sensacyjnie mecz o puchar, ale to przypadek przy pracy. Na wyjeździe radzą sobie dosyć pzyzwoicie, więc powinni pokazać, że są godni gry w Lidze Mistrzów.

⛔ 100
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: FC Astana - APOEL
Typ: Powyzej 1.5 gola
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Stawką tego pojedynku jest faza grupowa Champions League, kazachski zespół FC Astana spotka się z mistrzem Cypru APOELem Nikozja.
Kazachowie w poprzednich rundach pokonali słoweński Maribor (0:1, 3:1) oraz fińskie HJK (0:0, 4:3).
APOEL jest jedyną cypryjską drużyną, która awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, było to w sezonie 2011/12, a na drodze piłkarzy z Nikozji stanął Real Madryt. Nieudało się przejść tej przeszkody, ale świadczy to o poziomie futbolu z wyspy na Morzu Śródziemnym w porównaniu chociażby do naszej Ekstraklasy. W tym roku APOEL po raz kolejny ma ogromną szansę na grę w LM, ponieważ przeciwnik, z którym ma się zmierzyć jest jak najbardziej w ich zasiegu.
W poprzednich rundach APOEL pokonał macedoński Vardar Skopje (0:0, 1:1), oraz duński Midtjylland (2:1, 0:1). Co ciekawe mistrzowi Cypru nie udało się wygrać ani jednego meczu na własnym boisku.
Zespół z Cypru nie rozpoczął jeszcze rozgrywek ligowych, w meczu o Superpuchar piłkarze tego klubu przegrali z AEL Limassol po serii rzutów karnych. FC Astana jest w środku sezonu ligowego.
FC Astana dobrze gra na własnym boisku, piłkarze tego klubu w dwóch poprzednich rundach zdobyli na Astana Arena aż 7 goli.
Obydwie drużyny zagrają w osłabieniu, za czerwone kartki zawieszenie zostali Vinicius Oliveira (APOEL), oraz Patrick Twumasi (FC Astana).
Kurs na to ze padna przynajmniej 2 bramke bardzo fajny wiec wlasnie ten zaklad polecam na ten mecz.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: League Two
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barnet - Northampton
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 3 kolejki angielskiej LEague Two. Spotykają się beniaminek tej ligi Barnet i Northampton, które rok w rok walczy w okolicach play-offów o awans. I tak też zaczął się sezon dla obu ekip. Beniaminek z trudem, przegrał 2 pierwsze kolejki, nie strzelił bramki nawet ,a stracił 4. W obu przypadkach padał remis do przerwy. Northamtpon drugi biegun - 2 wygrane (dom + wyjazd). W domu spokojnie ograli Exeter 3:0, a na wyjeździe skromnie 1:0 wygrali nad Bristol Rovers - i tutaj też padł rmeis do przerwy. Mysle ze goscie są faworytem, są w lepszej formie, wieksza jakosc prezentują i powinni choc skromnie wygrać, a wiele wskazuje teżna remis do przerwy poniewaz te zespoly juz takie wyniki notowaly w tym sezonie w 75% czasu.
⛔ 100
 
nwo-will-fall 32

nwo-will-fall

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sporting Lizbona - CSKA Moskwa
Typ: 1 / bts-tak
Kurs: 4.25
Bukmacher: STS
Analiza:
Witam wszystkich forumowiczów, jestem tutaj nowy i oto moja pierwsza analiza.
Z dzisiejszych spotkań LM wybrałem mecz, który rozegra się w Lizbonie. Ostatni mecz tych drużyn rozegrał się dobre 10 lat temu, dlatego H2H nie ma brać co pod uwagę (CSKA wtedy wygrała 3:1). Obie ligi już ruszyły, Sporting zaczął od wyjazdowego zwycięstwa z Tondelą 2:1, natomiast w Rosji rozegrano już 5 kolejek, w których na CSKA póki co nie było mocnych tracąc zaledwie jedna bramkę (z drugiej strony strzelali max. 2 na mecz). Sporting przed sezonem zagrał z wzmocnioną Roma i wygrał 2:0 oraz wygrał Superpuchar Portugalii z Benficą (1:0). Ale ligą ligą, liga mistrzów ligą mistrzów. Zespół z Lizbony chce zagrać w elitarnych rozgrywkach i na pewno postawi mocne warunki dla gości, którzy również nie będą próżnować i grać tzw. &quot;autobusem&quot;. Stawiam na ofensywny mecz, z golami po obu stronach oraz minimalnym zwycięstwem gospodarzy.
PS. To moja pierwsza analiza, proszę o wyrozumiałość.
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom