>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 18.08.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 18. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Trencin - Rapid Wiedeń
Typ: Rapid
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
O drużynie Trencin już trochę wiemy, bo grali z Legią. Krótko mówiąc - nic szczególnego. Na ligowym podwórku grają w kratkę, a z naszymi &quot;mistrzami&quot; męczyli się niemiłosiernie. Spokojnie mogli ich wyeliminować, ale przeszkodziły w tym mała skuteczność i dziury w obronie. Nie wróżę im sukcesu w tym dwumeczu.
Szczególnie, że ich rywalem będzie znajdujący się w wysokiej formie piłkarze Rapidu. Podczas derbów Wiednia zniszczyli oni swoich odwiecznych rywali Austrię pokonując ich 4:1. Potem dołożyli u siebie zwycięstwo 4:0 z Admirą. Wcześniej 5:0 rozjechali Ried.
Uważam, że w tym pojedynku faworyt jest tylko jeden i są nim piłkarze z Austrii. Stawiam na nich. Zwyczajnie są w leppszej formie.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LE
Godzina: 20:00
Spotkanie Fenerbahce-Grashoppers
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 2 golami
Kurs 4.50
Buk Unibet
Analiza: Fenerbahce w tej ostatniej rundzie kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Europy trafiło na drużynę Grashoppers, gospodarze oczywiście mają znacznie wieksze szanse na awans do piłkarskiej Ligi Europy , myślę że w tym meczu obie drużyny postawią na ofensywę ponieważ goście będą chcieli strzelić co najmniej jednego gola, żeby powalczyć w rewanżu na swoim stadionie o korzystny wynik, natomiast gospodarze postarają się już na swoim boisku w pierwszym spotkaniu spróbować wywalczyć sobie awans do kolejnej rundy tych rozgrywek. Gospodarze na swoim stadionie rzadko traca punkty goście w meczach wyjazdowych grają bardzo słabo, ostatnie 10 kolejek wyjazdowych i zaledwie 2 zwycięstwa , nie jest na pewno powodem do dumu, według mnie tutaj gospodarze spokojnie powinni wygrać z niżej notowanym rywalem, stawiam na 1:0 do połowy spotkania, oraz 3:1 po 90 minutach tego meczu , ponieważ uważam że goście będą w stanie strzelić co najmniej jedną bramkę na wyjeździe.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europejska, Kwalifikacje
Godzinna: 21:05
Spotkanie: Trencin – Rapid Wiedeń
Typ: Rapid Wiedeń over 2.5 bramki
Kurs: 4.33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Trencin dobrze kojarzę z rywalizacji z Legią Warszawa i nie ukrywam na tym opiera swój typ. Bardzo młody zespół, z bardzo ofensywnym usposobieniem to że mistrz Polski nie stracił bramki to tylko cud, bo mieli całe mnóstwo sytuacji. Mają bardzo dużo szybkości w ataku, boczni defensorzy grając wysoko, ogólnie jak wspomniałem grają do przodu. Ten styl i bardzo młody skład wprowadza dużo nerwowości i błędów w defensywie które nasi wykorzystali raz ale nie ma co się dziwić przy takiej formie. Gospodarze w tym aspekcie są po prostu bardzo słabi ofensywnie grająca Olimpija w poprzedniej rundzie eliminacyjnej wbija w dwumeczu 6 bramek, na krajowym podwórku gdzie rywali równie słabi już 8 bramek straconych w 5 starciach.
Rapid coraz mocniej depcze po pięta Salzburgowi w lidze, już przed rokiem pokazali kawał dobrej piłki w Europejskich Pucharach, co ważne ofensywnej. Skład utrzymali i widać że są już od początku w bardzo wysoki ej formie, na krajowym podwórku w czterech spotkaniach już 12 bramek strzelonych a była już rywalizacji derbowa z Austrią Wiedeń oraz Admira odpowiedni 4:0 oraz 1:4 a to zespoły numer 3 i 4 poprzedniego sezonu – świetnie dysponowani w ataku i to dziś potwierdzą.
Gospodarze swojego stylu gry na dzisiejszy mecz nie zmienią, powinni mieć więcej szczęścia w ofensywie, ale ich problemem będzie destrukcja bo Rapid jak napisałem świetnej formie na początku sezonu i będzie tutaj strasznie cisnął w kontrach i ataku pozycyjnym, też potrafią zapomnieć o defensywie stąd typ na bramki wydaje mi się najlepszy.
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20.15
Spotkanie: Astra - WH
Typ: BTTS
Kurs: 2.04
Bukmacher: unibet
Analiza:
Kolejny mecz &quot;Młotów&quot; w eLE to kolejna szansa na zarobek. Ostatnio udało się sporo zarobić na ich wygranej co zresztą pisałem w analizie. Potyczka obu zespołów nie jest ich pierwszą w historii gdyż należy przypomnieć, że to właśnie Rumuni wyeliminowali angielski zespół w zeszłym sezonie. Zacznę może od tego, że w obozie WH wszyscy są zdenerwowani z porażki na inaugurację rozgrywek jednak moim zdaniem słusznie przegrali z dużo lepszą Chelsea. Dobry okres gry &quot;Młotów&quot; zaczął się po wejściu Payeta na boisko i tak naprawdę udowodnił, że z nim ta drużyna jest dwukrotnie silniejsza. Jutro będzie do dyspozycji Bilica ale czy zagra od początku tego nikt nie wie. Zabraknie za to Ayew, Feghouliego oraz kontuzjowanych już od dłuższego czasu Lanziniego oraz Cresswella. Jak widać po tych absencjach siła ofensywna jest troszeczkę osłabiona ale czy to znaczy, że WH nie strzeli jutro bramki? Bilic oraz zawodnicy mówią, że ten mecz jest dla nich bardzo ważny i ewidentnie od początku spotkania będą próbowali przejąć inicjatywę i strzelić bramkę. Jeżeli spojrzymy na to jak słaba jest defensywa zespołu rumuńskiego w tym sezonie to raczej nic trudnego w tym nie powinno być (ostatnie 6 spotkań: 4 ligowe oraz 2 eLM to aż 11 straconych goli!). No ale żeby wszedł zakład to przecież muszą oni też strzelać. Z tym także nie powinno być problemy gdyż ich ofensywa wygląda dość dobrze w szczególności na własnym boisku gdzie w każdym oficjalnym spotkaniu w tym sezonie strzelali przynajmniej 1 gola. Biorąc pod uwagę fakt, że obrona WH jest dość dziurawa a boczni obrońcy są bardzo ofensywni to gospodarze swoje sytuacji także powinni mieć. Ci, którzy oglądali spotkanie z Chelsea to widzieli na własne oczy, że WH stracił tylko 2 bramki głównie dzięki Adrianowi, który PODOBNO ma jutro nie wystąpić. Moim zdaniem jest to kolejny argument, który przemawia na tym aby zagrać BTTS w jutrzejszym spotkaniu a uni, które wystawiło aż tak wysoki kurs jutro powinno wypłacić spore pieniądze swoim graczom.
✅ 104
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 32

bredoms

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna IO
Spotkanie:Chorwacja-Polska
Typ: 2
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
W Siatkówce mieliśmy szanse większe i odpadliśmy ..... Teraz Piłka Ręczna ,mamy nikłe szanse ale wierzę w to że trener Vive Kielce pokaże jeszcze Polakom że warto było dać mu szanse .Chorwacja przegrała pierwszy mecz z Katarem ,ale wygrała z wielką Francją .Więc krótko mamy z nimi rachunki do wyrównania za Bieleckiego ???? i za Ostatnie ME kiedy nas roznieśli.Myślę że przy skutecznym Bieleckim i pomocy bramkarza mamy szansę.Mecz oceniam na 35% Polska i 65%Chorwacja .Jestem Polakiem i się tego nie wstydzę zawsze będę wspierał naszych ,chodź straciłem na nich najwięcej ale na czym innym się wygrało GO POLSKA DO BOJU !!! WALKA WALKA WALKA .
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: AS Trencin - SK Rapid Wiedeń
Typ: 2 i pow. 3,5 gola
Kurs: 6.00
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam wszystkich! Wczoraj po raz kolejny w tym miesiącu zabrakło mi 1 gola by typ wszedł (to chyba jakieś fatum). W każdym razie sami widzicie jak blisko jestem. Dzisiaj natomiast interesujących spotkań jest tak wiele, że miałem problem z podjęciem ostatecznej decyzji. Zdecydowałem się na mecz, który już wcześniej został po części opisany przez moich poprzedników. Zgadzam się z Nimi co do zwycięzcy spotkania oraz w związku z bramkami, które zapewne zobaczymy. Zatem zapraszam do analizy!
Po pierwsze, Rapid Wiedeń to drużyna będąca obecnie w wysokiej formie. Świadczą o tym uzyskiwane wyniki w ostatnich meczach. Mi szczególnie zapadły w pamięci podwójne derby Wiednia (najpierw z Austrią, a potem z Admirą), które miałem przyjemność oglądać. Spotkania te odbyły się odpowiednio 7 i 13 sierpnia i oba dzisiejsi goście wygrali (4-1 i 4-0). Co ciekawe ten pierwszy wynik padł na stadionie lokalnego rywala, czyli Austrii Wiedeń. To pokazuje, że Rapid gra równie skutecznie u siebie jak i na wyjeździe. Oglądając te mecze dostrzegłem nieustępliwość, dużą ochotę do gry i skuteczność w wykorzystywaniu sytuacji strzeleckich zespołu Rapidu. Nie ulega wątpliwości, że zawodnicy tego klubu są w świetnej formie, a wysokie zwycięstwa właśnie o tym świadczą. Co więcej nie wystarcza Im 1 czy 2 gole, gdyż dążą do strzelenia większej ilości bramek. Taka postawa jest godna pochwały i na jej podstawie można stwierdzić, że w meczu z równie ofensywnie usposobionym zespołem jakim jest AS trencin, goli nie powinno zabraknąć.
Po drugie, każdy widział jak gra drużyna słowacka, więc nie muszę Wam długo opisywać Jej stylu. Mogę jedynie podać kilka wniosków. Przede wszystkim to młoda ekipa, która stawia na atak, z obroną jest różnie, gdyż często popełnia proste błędy. Taka strategia przynosi korzyści w lidze gdzie AS Trencin wygrywa mecz za meczem choć jednocześnie traci sporo bramek. Na rozgrywki europejskie jednak jest to za mało, ponieważ uczestniczą w nich drużyny silniejsze. Już w II rundzie eliminacyjnej do LM mistrz Słowacji miał nie lada problemy z mistrzem Słowenii, którego ostatecznie pokonał w dwumeczu większą ilością bramek strzelonych na wyjeździe (w samej ilości goli było 6:6). W III rundzie natomiast drużyna ta podejmowała zespół z Warszawy, a słabo dysponowana Legia tylko dzięki szczęściu i fenomenalnym interwencjom Arkadiusza Malarza zawdzięcza, że nie straciła żadnego gola. Wątpliwe by taki scenariusz powtórzył się w meczu dzisiejszym, gdyż Rapid Wiedeń w przeciwieństwie do Legii jest w wysokiej formie, a poza tym AS Trencin nie zmieni swojego ofensywnego usposobienia, które powinno przynieść tym razem jakiegoś gola lub nawet kilka. Spodziewam się w związku z tym otwartego meczu i dużej ilości sytuacji strzeleckich. Austriacy mają większą jakość i większe doświadczenie, więc są faworytem. Z kolei Słowacy to nieobliczalna drużyna, która potrafi strzelać gole.
Po trzecie, warto zwrócić uwagę na pozostałe spotkania, które odbyły się niedawno, gdyż one także pokazują aktualną dyspozycję dzisiejszych rywali. Rapid Wiedeń w okresie przygotowawczym rozegrał 6 sparingów i 5 razy wygrał. Szczególnie zwycięstwo z naszpikowaną gwiazdami Chelsea Londyn 2-0 czy z Rubinem Kazań 1-0 bardzo dobrze świadczą o tym zespole. Później wziął udział również w 4 kolejkach ligowych i 1 spotkaniu krajowego Pucharu. W lidze 3 razy wygrał (5-0, 4-0, 4-1) oraz 1 raz przegrał (0-1). W Pucharze Austrii natomiast wygrał 3-1. W poprzedniej rundzie eliminacyjnej do fazy grupowej LE najpierw zremisował 0-0 z białoruskim Zhodino by potem wygrać rewanż 3-0. Warto na chwilę zatrzymać się przy spotkaniach, których nie wygrał. Jedyny mecz ligowy zakończony porażką był rozegrany między dwumeczem z Zhodino, więc porażkę tę można zrozumieć i usprawiedliwić. Wskazuje ona także na to, że Rapid za wszelką cenę chce dostać się do fazy grupowej LE, a to naprawdę dobra wiadomość przed meczem dzisiejszym. Z kolei bezbramkowy remis na wyjeździe ze Zhodino również można zrozumieć, gdyż Białorusini bronili się przez całe spotkanie i tylko szczęściu zawdzięczają, że nie stracili gola. Takiej sytuacji nie będzie w meczu dzisiejszym, gdyż AS Trencin nie postawi przysłowiowego autobusu co jest wbrew naturze tej drużyny. W związku z tym sytuacje strzeleckie na pewno będą, a ze względu na wysoką formę Rapidu, gole także powinny paść. Z kolei zespół słowacki rozegrał 5 meczów towarzyskich i tylko wygrana 3-1 ze Spartą Praga jest godna wyróżnienia, gdyż porażki 1-2 z Mlada Boleslav czy z drużyną Nove Mesto 0-1 chluby nie przynoszą. Potem odbył się dwumecz ze wspomnianym wcześniej mistrzem Słowenii i obfitował on w bramki. Warto tutaj zaznaczyć, że O. Ljubljana zwyciężyła na Słowacji 3-2, a skoro takiej ekipie udała się ta sztuka to z jakiego powodu również dzisiaj nie będziemy świadkami festiwalu strzeleckiego? W lidze natomiast zespół AS Trencin rozegrał 4 spotkania i 2 razy wygrał (3-0, 3-2) oraz 2 razy przegrał (1-2, 0-1). Odbył się także 1 mecz w krajowym Pucharze wygrany aż 9-0, ale z przeciwnikiem grającym na co dzień w lidze amatorskiej. Wypisane rezultaty jasno pokazują, który zespół jest w lepszej dyspozycji. Rapid Wiedeń wygrał więcej spotkań, a grał z silniejszymi zespołami od AS Trencin. Oglądałem Ich mecze i mogę Wam napisać, że ta ekipa ma jakość nie tylko w ofensywie, ale też w defensywie. Widać, że panuje tam bardzo dobra atmosfera, a osiągane wyniki tylko ją wzmacniają. Dzisiaj Austriacy przyjadą z zamiarem wygrania meczu i zdobycia kilku-bramkowej zaliczki przed rewanżem. To naprawdę możliwe, gdyż AS Trencin traci sporo goli. Ten fakt Austriacy powinni umieć wykorzystać bezwzględnie.
Po czwarte, w ekipie słowackiej zabraknie głównego rozgrywającego (Matus Bero), który odszedł już do Turcji (Trabzonspor), a był to zawodnik potrafiący dokładnie podać, ale też strzelić. W samym poprzednim sezonie zaliczył 15 bramek i 8 asyst, a to wynik godny podziwu, ponieważ gracz ten jest pomocnikiem. W kadrze nie ma też najlepszego strzelca z poprzednich rozgrywek (Gino van Kessel), który strzelił 17 bramek i zaliczył 5 asyst. Ten gracz odszedł do Slavii Praga. Teoretycznie może się zatem wydawać, że ekipa straciła na jakości i teraz nie ma komu strzelać. Nic bardziej mylnego, gdyż w zespole głównym napastnikiem jest Rangelo Janga, który już w dwumeczu z Legią pokazał się z dobrej strony. Na skrzydle wspiera Go młody Nigeryjczyk: Samuel Kalu, którego chętnie widzieliby w kadrze Legii kibice tego klubu. Jest to gracz dynamiczny, nieustępliwy i zadziorny. Z pewnością dzisiaj także zobaczymy choć kilka Jego rajdów. Z kolei drużyna austriacka jest dużo bardziej skonsolidowana. Tam nie ma 1 gracza, na którego barkach spoczywa obowiązek strzelania goli. To nie jest ekipa zależna od 1 osoby. To grupa zawodników tworzących monolit, a najlepszy strzelec z poprzedniego sezonu - Stefan Schwab (8 goli) nadal reprezentuje ten klub. Dzięki temu w zespole tym bramki strzelają różni zawodnicy co dodatkowo utrudnia przeciwnikom grę, gdyż nie wiedzą kogo powinni obawiać się najbardziej. Uważam to za duży atut, który w meczu dzisiejszym przyniesie efekty w postaci kilku strzelonych goli przez Rapid Wiedeń.
Podsumowując, po przeczytaniu analizy i dotarciu do tego momentu wiecie już jakim potencjałem dysponują obie ekipy i w jakiej dyspozycji obecnie się znajdują. Rapid Wiedeń choć gra na wyjeździe jest faworytem. Ich zwycięstwo jest bardzo możliwe szczególnie jeśli pod uwagę weźmiemy argumenty podane przeze mnie. Z kolei drużyna AS Trencin strzela dużo bramek nawet po odejściu kluczowych zawodników, jednak jednocześnie też często traci. Obrona tego zespołu jest złożona z młodych piłkarzy, więc o błędy nie jest trudno. Taki przeciwnik jakim jest drużyna austriacka na pewno będzie potrafił to wykorzystać i tylko od Jego skuteczności zależy wynik końcowy.
Z innych typów proponuję chociaż 2 gole Rapidu Wiedeń (@2.10) oraz typ, że obie strzelą, a w meczu padną chociaż 3 gole (@2.30). Hej
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Kwalifikacje Ligi Europejskiej - Finał
Godzina: 16:00
Spotkanie: Fc Astana - BATE
Typ: BATE DNB
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet-At-Home (nie polecam)
Analiza:
Witam, dzisiaj Roma zaksięgowana już po pierwszej połowie, mam nadzieje, że ktoś pograł ;). Dziś pierwszy mecz jaki rzucił mi się w oczy to mecz mistrza kazachstanu z mistrzem ligi białoruskiej, kursy mnie trochę zdziwiły, chwile w necie poczytałem i klub nie ma długów, zmian dużo nie było, więc skąd taki kurs? Pewnie przez mecz z Dundalk, jednak Astana grała sezon temu w lidze mistrzów i nie radziła sobie najgorzej, w sumie ilość punktów i bramek niemal identyczna, z małym szczegółem, że przeciwnicy BATE byli nieporównywalnie mocniejsi. Wracając do meczu z Dundalk, analizował ktoś te bramki, które BATE straciło? Po tym pierwszym golu grali jakby za kare, aż mi się obraz niektórych meczów tenisowych przypomina. Druga opcja może być taka, że nie chcieli grać w LM, niby wpada dobra kasa, ale jak mieli by znowu trafić na Leverkusen, Rome czy Barcelone, to może woleliby coś ugrać w LE, taka teoria pewnie ktoś się zaśmiał, to może być całkiem realne. Porównując dwie ligi w których grają oba zespoły to nie mam pojęcia jak je porównać, bo swoje ligi wygrywają, a i kluby to nie są jakieś potęgi europejskie, Astana wygrała ligę przewagą 7 punktów oraz bilansem bramkowym 34:14. BATE to nawet nie ma co porównywać, bo oni tam nie raz kończą hokejowymi wynikami, a ligi na pewno są dosyć równe. Jeżeli BATE naprawdę przegrało z Dundalk po tak żałosnym dwumeczu, to na pewno są głodni gry i pokazania czegoś w LE wiem, że Astana to nie chłopcy do bicia, jednak bardzo dobry kurs z opcją remis zwrot na pewno do gry. Gram również te dwa typy goście wygrają 1 lub 2 połowę oraz Bate powyżej 1.5 goli. Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: AS Trencin - SK Rapid Wiedeń
Typ: Rapid over 1.5 gola
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Porto wczoraj nieźle zawaliło typ nietrafiając tej drugiej bramki wydaje mi się, że załatwili sobie w ten sposób pożegnanie z LM. Dzisiaj idziemy w gole Rapidu i mam nadzieję, że typ okaże się trafiony. Rapid musi być w gazie co pokazał ostatni wynik wyjazdowy z lokalnym rywalem gdzie rozniesli Austrię 4:1 tak silnemy rywalowi nie strzela się 4 bramek przypadkiem i do tego jeszcze na terenie wroga. W lidze świetny wynik bramkowy 13:2 po 4 kolejkach robi wrażenie. Trencin dzisiaj z tego co widzę bez dwóch swoich obrońców Madu - powołanie do reprezentacji i Skovajsa kontuzja. Trencin gra ofensywną piłkę z obroną jest niestety gorzej, a dzisiaj nie mają wyboru muszą ruszyć na Rapid co może się źle skończyć widzę tutaj jakiś wysoki wynik i nie mam co do tego wątpliwości tym bardziej, że Joelinton, Schaub i kapitan Schwab po stronie Rapidu ostatnio są w bardzo dobrej formie strzeleckiej.
Powtórzony typ - wcześniej podany wyższy over golowy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nozna LE
Data, godzina: 18.08.2016 16:00
Spotkanie: Astana-Bate
typ: Astana -1
kurs: 5.4
buk:betano
Typ trochę eksperymentalny gdyż nie śledzę losów tych drużyn, natomiast oglądając wczorajsze spotkanie rywala Bate z el LM ekipę Dundalk z którą przegrali 3-0 i odpadli z ligi mistrzów jestem zmuszony do zagrania takiego typu chociażby 4fun.Bate odpadło z Dundalk wygrywając u siebie 1-0, jednak na wyjeździe w Irlandii oberwali 3-0 i w konsekwencji mierzą się z Astaną, którą to jednak bardziej można pochwalić za występ z Celticiem 1-1 u siebie, w Szkocji przegrali 2-1 niemal nie sprawiając niespodzianki w końcówce a wynik 2-2 premiował by właśnie Kazachów.
Astana na dzień dzisiejszy wydaje się mieć wyraźniejsze parcie na grę w pucharach więc stawiam na ich zwycięstwo w tym meczu i to zdecydowane min 2-0
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
bdgr79 10

bdgr79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europy
Godzina: 18:15
Spotkanie: Sonderjyske - Sparta Praga
Typ: 2
Kurs: 1.92
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Witam wszystkich!
Sonderjyske jak gra - mieliśmy okazję przekonać się niedawno w meczach z Zagłębiem. Taki solidny średniak ligi duńskiej, który często dawał Zagłębiu narzucić jego styl gry - nawet grając przed własną publicznością. W lidze - miernie - po 5 meczach bez wygranej, tylko dwa remisy (choć jeden z FC Kopenhaga), stosunek bramek 3:9. A teraz petarda - w ostatnich 17 (!!) meczach z rzędu tracił min. jednego gola. Dlaczego więc Sparta miałaby tego nie dokonać?
Sparta okazała się słabsza w eliminacjach do CL odpadając ze Steauą. Dla Czechów LE to plan B, oczekiwania zarządu zdecydowanie sięgały gry w CL, czas więc by pokazać się w Europie choćby w Lidze Europejskiej.
Sparta od lat skupuje najlepszych grajków z innych czeskich klubów, skład uzupełnia solidnymi 2-3 obcokrajowcami (Konate, Costa). W ataku niezawodny Dockal i Lafata (w maju w ligowym meczu strzelił 5 bramek).
Obecnie to Sparta ma więcej do zaoferowania i ja skłaniam się do typowania w ich stronę.
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Fenerbahce - Grasshoppers
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2,12
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam, w decydującej czwartej rundzie eliminacji Ligi Europejskiej zmierzą się wicemistrz Turcji - Fenerbahce Stambuł z czwartą drużyną Szwajcarskiej Ekstraklasy - Grasshoppers Zurich. Jakos tak od połowy ubiegłego sezonu zespół ze Szwajcarii boryka się z problemami, które odbijają sie znacząco na wynikach zespołu. W ubiegłym sezonie zespół miał walczyć o mistrzostwo a po serii kiepskich wyników zakończyło się na 4 pozycji. W tym sezonie zespół ze stolicy zaczął fatalnie. Na start wygrali z Loussane 2:0, a później kolejne trzy mecze zakończyły się porazkami kolejno z Luzern, St.Gallen i Thun i z dorobkiem 3 punktów zamykają tabelę. Fenerbahce jeszcze nie rozpoczęło sezonu ligowego, ale ich grę można było obejrzeć w dwumeczu z AS Monaco w walce o Champions League. Pojedynki z 3 zespołem Francji stały na bardzo wyrównanym i wysokim poziomie, u siebie Turcy wygrali ale nie dali rady obronić wyniku we Francji. Wzmocnienia poczynione w okresie transferowym mówią same za siebie że celem będzie odzyskanie tytułu Mistrza Turcji oraz walki w Europejskich Pucharach. Tacy zawodnicy jak: Martin Skrtel, Roman Neustadter czy Gregory Wan der Wiel na pewno będa realnym wzmocnieniem składu. W klubie pozostali też Robin van Persie, Fernandao, Emenike czy Miroslav Stoch, tak więc kadra jest bardzo mocna i zespół pokroju Grasshoppers nie powinien stanowić realnego zagrożenia w walce o awans do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Spodziewam się jednostronnego meczu i myślę że Fenerbahce już dziś wypracuje sobie spora zaliczkę przed rewanżem w stolicy Szwajcarii. Powodzenia!
✅ 112
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
geloe 20

geloe

Użytkownik
Dyscyplina: Shot put, mężczyźni - Olympic Games

Godzina: 14:55

Spotkanie: Tomasz Majewski

Typ: zdobędzie medal

Kurs: 10.00

Bukmacher: betano

Analiza:

Reprezentacja Polski ma dość mocny skład na konkurs pchnięcia kulą:
Michał Haratyk - vice-Mistrzostwo Europy / Amsterdam (2016); 21,23;
Konrad Bukowiecki - Mistrzostwo Świata Juniorów / Bydgoszcz (2016); 23,34;
Tomasz Majewski - 6 miejsce na Mistrzostwach Świata / Beijing (2015); 20,82.
Ten ostatni - faworytem to On nie jest, ale fajnie byłoby gdyby zdobył medal na tegorocznych Igrzyskach. Bukmacherzy różnie typują, ale w większości większe szanse na medal mają Haratyk z Bukowieckim (H2H).
Tomasz Majewski najlepsze lata ma już za sobą, co pokazuje progresja jego wyników. Jeszcze cztery lata temu, na IO w Londynie, miał 3 wynik na świecie (co dało mu w tedy złoty medal w jego konkurencji), jednak jak już wspomniałem progres jego wyników z roku na rok oscyluje w dół (zaś lata w górę):
2013 / 11 wynik na świecie;
2014 / 14 wynik na świecie;
2015 / 16 wynik na świecie.
Myślę, że bardzo dużą role w dzisiejszych zawodach odegra psychika zawodnika. Jeśli zdobędzie medal to będzie to uhoronowanie pięknej kariery sportowej tego zawodnika. Sam o sobie mówił, że &quot;do Rio nie polecę jako turysta&quot;. Choć z drugiej strony dość mizernie ocenia swoje szanse na medal.
Mój dzisiejszy typ to ciekawe powiązanie dzisiejszego kursu na naszego kulomiota z tą wspaniałą zabawą jaką są &quot;Typy dnia&quot;.

Można to powiązać również z Panią Marią Andrejczyk - dziewczyną która pobudza, nie tylko sportowo!
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europy
Godzina: 19.00
Spotkanie: Slavia Praga - Anderlecht
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.91
Bukmacher: unibet
Analiza:
Anderlecht w tym sezonie liczył na występ w Lidze Mistrzów, ale niestety na otarcie łez pozostaje im rywalizacja w LE. Przegrali oni z rosyjskim Rostov dwumecz 4-2. W pojedynku z czeską Slavią są faworytami. Ogólnie rzecz biorąc liga belgijska jest poziom wyżej od czeskiej (jak nie dwa poziomy).
Piłkarze z Brukseli zeszły sezon zakończyli na 3 miejscu. Slavia natomiast w swojej rodzimej lidze uplasowała się na piątej pozycji co dało jej prawo gry w kwalifikacjach LE od drugiej rundy, a spotkali się tam z estońską Levadią. W dwumeczu wynik 3-3, ale dzięki bramce na wyjeździe dalej przeszła Slavia. W 3 rundzie na ich drodze stanęli Portugalczycy - Rio Ave. po 180 minutach wynik 1-1 i znów dzięki bramce na wyjeździe zawodnicy ze stolicy Czech grają dalej.
Dziś rywal znacznie trudniejszy i nie sądzę by dali rade awansować do fazy grupowej.
Chciałem zagrać czystą dwójkę, ale remis gospodarze są w stanie ugrać więc podpieram się zwrotem, ale dla bardziej ryzykujących polecam grać na gości.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Darts, Sydney Masters
Godzina: 15.00
Spotkanie: Raymond van Barneveld - Kyle Anderson
Typ: Kyle Anderson
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
W pierwszych rundach pokazówek zawodnicy TOP8 zawsze trafiają na miejscowych ogórków żeby pograć troszkę pod publiczkę. Tutaj jednak miejscowi gracze mają dwóch mocnych przedstawicieli - Australijczyków Whitlocka i Andersona. Liczę, że przynajmniej jeden z nich odniesie zwycięstwo, a to już daje nam zysk. Wiadomo, że pokazówki to nie turnieje rankingowe i jednak zawodnicy z czołówki podchodzą do nich inaczej.
Barney w tej czołówce już jednak jest troszeczkę &quot;pod&quot;. Słabo też liczę na jego ambicje. Na 4 pokazówki tylko raz pokonał rundę ćwierćfinałową. Kasę dostanie, to może wystarczy. Na Matchplayu też odpadł w pierwszej rundzie, forma nie ta. Anderson ostatnio nieźle, w czerwcu półfinał Austrian Open i ćwierćfinal z Whitlockiem na World Cup of Darts. Poza tym jako tako idzie ale liczę, że na swojej Ziemi się zmobilizuje, szczególnie mając za rywala RvB.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Cincinnati 2016
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Tomic B. - Nishikori K.
Typ: Tomic B. +1,5 seta

Kurs:
1.96
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 1:2 z lat 2012-2016, grali ze sobą w tym roku w Brisbane i wygrał po 3 setach Tomic. Tak szczerze to na to samo liczę i tym razem. W następnej rundzie czekał będzie pewnie Andy Murray chociaż kto tam wie, w teorii spiskowej można wysnuć wniosek, że Kei może olać ten mecz, bo z Murrayem gra mu się niezwykle źle (H2H 1-7) czego świetnym przykładem jest chociażby ich ostatni mecz na Igrzyskach Olimpijskich gdzie Japończyk ugrał zaledwie 5 gemów.

Tomic taki trochę nieobliczalny zawodnik, gdzie niekiedy potrafi naprawdę odpalić i zagrać dobre spotkanie, a przecież ma on dopiero 23 lata i ranking 21, więc całkiem nieźle. Potrafi nieźle serwować co potwierdził w meczu z Goffinem, 16 asów przy tylko 2 podwójnych błędach robi wrażenie. Uważam, że w tym meczu padnie jakiś tie-break ewentualnie dojdzie do 3 setówki. Taki Youzhny miał 6 BP.


Dziś coś czuję, że może powiać zwycięstwami underdogów w Cincinnati. Każdy mecz tak jakby &quot;podejrzany&quot;.
✅ 96
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 7

tracii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Estonia, Esiliiga B
Godzina: 18:00
Spotkanie: Raasiku FC Joker - JK Tulevik Viljandi II
Typ: Do przerwy/Koniec meczu 1/1
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza: Dość spory kurs jak na takie zdarzenie skusił mnie do gry. Obie drużyny w tabeli dzielą jedynie 2 miejsca, ale gdy spojrzeć głębiej, tj. bilans Jokera u siebie 5-5-1 27:17, bilans Tulevika II na wyjeździe 0-0-12 8:62, to wszystko się klaruje. Joker to jest typowy średniak ligi, w zeszłym sezonie środek tabeli, w tym również, grają całkiem nieźle w domu. Tulevik natomiast nie dość, że wyjazdowo przegrał wszystko co się da, to w tych 12 meczach w 11 przegrywał już do przerwy. Jedyny &quot;wypadek&quot; zaliczyli z 3. Elvą o dziwo, jakiś mecz życia. W H2H z tego sezonu 3:2 dla Jokera u siebie (2:0 do przerwy, bramki Tulevika z końcówce meczu), a na wyjeździe pewne 3:0 (1:0 do przerwy). Ogólnie normą jest tracenie przez Tulevik po 3-5 goli w meczu, polecam wszystkim ten typ.
✅ 66
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Fenerbahce - Grasshoppers
Typ: -1.75 Fenerbahce
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Fenerbahce w eliminacjach do Ligi Mistrzów wygrało u siebie z AS Monaco 2-1. Wyjazdowy mecz zakończył się jednak ich porażką 1-3 i odpadnięciem z dalszej fazy rozgrywek.
Dzisiejszego przeciwnika Grasshoppers ciężko porównywać do Monaco, nawet w lidze Szwajcarskiej prezentuje się kiepsko, ostatnio przegrał na wyjeździe z Thun, St. Gallen, a przypominam, że nie jest to czołówka ligi, zdobyły w zeszłym sezonie odpowiednio 6 i 7 miejsce.
Tym bardziej nie dziwi przegrana z Luzern (3).
Fenerbahce to wicemistrz Turcji, który poprzedni sezon zakończył z najlepszym bilansem meczów u siebie w lidze 14 zwycięstw i 3 remisów, 0 porażek i bramkami 32-10.
W lipcu do drużyny dołączył m.in. doświadczony obrońca Martin Skrtel,który na ligę europejską powinien stanowić solidne wzmocnienie zespołu, wprowadzając pewność i spokój w szykach obronnych, co powinno przełożyć się na wzrost efektywności ataku.
Typuję, że dzisiaj wygrają to spotkanie pokrywając mój handi.
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: AEK Larnaka - Slovan Liberec
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie drużyny z Cypru z zespołem z Czech. U siebie Larnaka to całkiem inna drużyna niż na wyjazdach. Na własnym stadionie drużyna ta była w stanie grać jak równy z równym w spotkaniu ze Spartakiem Moskwa w poprzedniej rundzie. W wyjazdowym meczu w Moskwie co prawda stroną dominującą był Spartak jednak cypryjczycy strzelili gola i szczęśliwie awansowali dalej. Liga cypryjska jeszcze nie wystartowała więc AEK może narazie spokojnie skupić się tylko na Lidze Europejskiej. W Czechach z kolei liga już ruszyła, jednak na początku sezonu Liberec nie wygląda najlepiej. Liberec w 3 meczach ligowych zgromadził jak narazie tylko 1 punkt, przegrywając na wyjeździe z Mladą Boleslav 0-3, remisując u siebie z Jihlavą 1-1 i przegrywając w ostatniej kolejce ze Zlinem 1-2. W Lidze Europejskiej czeski zespół rozpoczął zmagania w poprzedniej rundzie w której wyeliminował Austriacki zespół Admira Wacker wygrywając oba mecze i u siebie i na wyjeździe. Jeżeli chodzi o absencje to obie drużyny zagrają dzisiaj w swoich najmocniejszych składach. Jedynie w Libercu napewno nie zagra kontuzjowany napastnik Sevcik ale nie jest to jakiś wielki problem dla gości. Larnaka na własnym stadionie jest bardzo groźnym zespołem i jest w stanie wygrać dzisiaj z faworytem tego dwumeczu. Liberec jak pisałem wyżej na początku sezonu nie jest w najwyższej formie a drużyna z Cypru grając u siebie jest w stanie wygrać z tak dysponowanym zespołem z Czech.
⛔ 100
 
gokusiek 914

gokusiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:30
Spotkanie: Istanbul Basaksehir - Shakhtar Donetsk
Typ: Kto pierwszy zdobędzie X rzutów rożnych? Shakhtar 7
Kurs: 3,00
Bukmacher: Betano
Mecz pomiędzy czwartą drużyną ligi tureckiej z wicemistrem Ukrainy. Shakhtar mimo że wygrał 1 mecz u siebie 2:0, odpadł z dalszej walki o ligę mistrzów. Basaksehir awansował do kolejnej rundy po 2 remisach z Rijeką. Dziś skupiam się na rzutach rożnych ukraińskiej drużyny. Nabijają ich dużo. W lidze w 4 meczach zdobywali kolejno: 9, 11, 7, 13. W dwumeczu z Young Boys 7 i 9. W każdym z meczów dobijali do granicy 7 rożnych. Basaksehir w poprzednim sezonie w lidze zdobywał 4,7 rożnego na mecz. Shakhtar powinien być stroną dominującą w meczu i to oni zapewne będą prowadzić grę i stwarzać sobie więcej sytuacji, co powinno przełożyć się na większą liczbę rzutów rożnych. Linia na ich rogi to 5,5 po kursie 2,00, natomiast kurs na to, że jako pierwsi zdobędą 7 rożnych wynosi 3,00. Moim zdaniem lepiej zagrać po wyższym kursie jeden róg więcej, bo wykluczam sytuację, w której to gospodarze zdobywają jako pierwsi 7 rożnych.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom