>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.09.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
T 95

typychecmana

Użytkownik
Ac Milan wygra do zera 2.25 bet365
4 obrońców + 3 defensywnych pomocników z rzadkim ciągiem na bramkę wiele nam mówi. Mozna grać under 2.5 ale kurs jest niższy. Milan napewno strzeli potencjał ofensywny jest ogromny. Grają u siebie i jeżeli chcą powalczyć z Barcą o 1 miejsce w grupie to muszą takie spotkania wygrywać, a Celtic jest bez formy grają beznadziejnie ofensywa sztywna wątpie ze będą mieli nawet jakąś sytuacje zwłaszcza że Milan wystafia dośc defensywny skład

✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - Ajax Amsterdam
Typ: Over 3.5
Kurs: 1,67
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Pierwsza myśl jaka mi się nasuwa przed tym spotkaniem to to, że większość drużyn będąc na miejscu Ajaxu zagrałaby na Camp Nou tak aby stracić jak najmniej bramek. Trener ustawiłby swoją drużynę bardzo defensywnie i próbował przeszkadzać rywalom w rozgrywaniu kolejnych akcji. Według mnie Ajax tak nie zagra, Mistrz Holandii jest drużyną, która ma swój wypracowany styl, który według mnie będzie starał się pokazać również w starciu z Barceloną na Camp Nou. Będą starać się kreować swoje akcje i próbować stwarzać zagrożenie pod bramką Victora Valdésa, a jak pokazały ostatnie mecze ligowe Barcelony ich defensywna nie jest zaporą nie do przejścia i można strzelić im bramkę.
Postanowiłem więc zagrać tutaj over 3.5 goli. Barcelona w 4 meczach ligowych strzeliła 14 bramek, jest to ekipa, która jak chyba każdy wie nie ma problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji podbramkowych i zdobywaniem bramek. Ostatnio jednak również je tracą. Dziś może być podobnie ponieważ Gerardo Martino nie może skorzystać z usług Carlesa Puyola i Jordi Alby czyli dwóch podstawowych obrońców w drużynie. Oprócz nich na boisku na pewno nie zobaczymy również Isaaca Cuenci i Ibrahima Afellaya.
Jeśli chodzi natomiast o Ajax to jest to drużyna, która w ostatnich dniach okienka transferowego straciła dwóch bardzo ważnych zawodników, a mianowicie Toby Alderweirelda (Atletico Madryt) oraz Christiana Eriksena (Tottenham Londyn) i są to zawodnicy, których tak łatwo zastąpić nie będzie. Oprócz tej dwójki Frank De Boer nie zabrał również do Hiszpanii: Rubena Ligeona, Lucasa Andersena, Eyong Enoha i Joëla Veltmana.
Podsumowując uważam, że dziś na Camp Nou bramek nie powinno zabraknąć. Real wczoraj wygrał zdecydowanie i to na wyjeździe z Galatasaray 6-1, Barcelona zapewne nie będzie chciała być gorsza i również zechce efektownie rozpocząć przygodę z tegoroczną Ligą Mistrzów. Rywal wydaje się do tego idealny, Ajax bowiem jest zespołem technicznym, który na pewno nie zamuruje dziś dostępu do własnej bramki, a raczej będzie starał się grać jak równy z równym z Barceloną. To oczywiście sprawi, że Barcelona będzie miała łatwiej jeśli chodzi o zdobywanie bramek. Oczywiście nie należy lekceważyć Ajaxu, mimo, że już bez Alderweirelda i Eriksena to wciąż są w tej drużynie naprawdę ciekawi piłkarze i myślę, że również będą szukali swoich szans pod bramką Barcelony. A jako, że ostatnio i Valencia i Sewilla swoje szanse potrafiła wykorzystywać to myślę, że również Ajax takie będzie miał i będzie potrafił je wykorzystać. Myślę, że over 3.5 na to spotkanie to niezłe rozwiązanie i typ warty zagrania.

✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis. ATP Metz 11:00
Spotkanie: Zverev - Olivetti
Typ: Olivetti +1.5 gem
Kurs: 2,00
Bukmacher: Unibet
Spotkanie pierwszej rundy turnieju rozgrywanego w hali we francuskim Metz. W spotkaniu tym zmierzy się reprezentant gospodarzy - Olivetti z obywatelem Niemiec- Zverevem. Olivetti nie jest w tym spotkaniu faworytem, lecz ja w tym spotkaniu widzę spore szanse aby Francuz pokrył to handi. Zverev męczył kwalifikacje do tego turnieju w trzysetowych pojedynkach. Czasami traci koncentracje i gra wyjścia do siatki bez sensu. Jest rozkojarzony i gdy nie wchodzi serwis to olbrzym z Francji może pokusić się o brejka. Na to liczę w tym spotkaniu. Korty w Metz z tego co widziałem wczoraj bardzo dobre dla takich serwismenów jak Albano. Ostatnio Olivetti zanotował sporo wyników na poziomie finałów czy półfinałów w może nie najwyższych rangą turniejach lecz prezentuje się coraz lepiej. Często wykonuje swój najlepszy serwis przy trudnych dla siebie momentach w meczu. Zverev nie wykorzystał najlepiej swojego potencjału. Już kilka lat temu był nawet w 50 a teraz gdy gra nawet z przeciwnikami z trzeciej setki to wszystko jest możliwe. Polecam pograć przed południem takie zdarzenie. Mogą tutaj być tie breaki czy trzy sety, lecz myślę że Olivetti na swojej ziemi będzie utrzymywał należytą koncentrację i nie da się przełamać w tym meczu a to będzie kluczem do księgowania tego handicapu.

✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzow
Spotkanie:
Schalke 04 - Steaua Bukareszt
Typ: 1 (handicap 0-1)
Kurs: 2.05
Bukmacher: bwin
Analiza:
Na dzis proponuje spotkanie Ligi Mistrzow po miedzy niemiecka druzyna Schalke 04 a mistrzem Rumunii Steaua Bukareszt. Druzyna Schalke niezaciekawie rozpoczela sezon, ale po malu wraca do dobrej gry. Ostatnie dwa mecze w lidze wygrali nie tracac bramki i rowniez wyeliminowali PAOK awansujac do Ligii Mistrzow. Wzmocnili sie (to bylo dla mnie zaskoczenie) Kevinem-Princem Boatengem z Milanu. Mistrz Rumunii to typowo druzyna swojego podworka. W lidze nie ma sobie rownych na 5 meczy 4 wygrala i jeden zremisowala. W Europie w tamtym sezonie ladnie sie zaprezentowali, ale teraz jest nowy sezon i sorry ale ze slaba spisujaca sie ekipa Legii w Europie ledwo awansowali. Nie interesuje mnie to, ze mieli przewage w obydwu meczach. Klasowa druzyna by wykorzystala ta przewage a Steaua moim zdaniem nie jest taka druzyna i polegnie dzis w Niemczech. W tej grupie jest jeszcze pewna druzyna do zajecia pierwszego miejsca czyli Chelsea i mocny (napewno mocniejszy zespol od mistrza Ruminii) szwarjarski Basel i wlasnie miedzy tym zespolem bedzie Schalke walczyc o awans z grupy wiec mecz z druzyna z Bukaresztu musza u siebie wygrac. Niektorzy spodziewaja sie tu niespodzianki ale ja stawiam na pewne zwyciestwo Schalke 04 minimum 2 bramkami.

✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 27

rafit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Liga Mistrzów, Faza Gruopwa
Spotkanie: Chelsea Londyn - FC Basel
Typ: Chelsea
Kurs: 1.36
Bukmacher: bet365
Godzina spotkania 20;45
Spotkanie w którym łatwo wskazać faworyta. Bez wątpienia jest nim drużyna z Londynu. Za Chelsea przemawia atut własnego boiska, na którym gospodarze nie zwykli oddawać punktów. W ostatnim ligowym spotkaniu Chelsea przegrała na wyjeździe z evertonem przez rażącą nieskuteczność. W tym spotkaniu czas na rehabilitację i pewne zwycięstwo. Jednak nie będzie to takie łatwe. Basel juz nie raz udowodnił, że potrafi grać jak równy z równym z teoretycznie mocniejszymi rywalami. Czeka nas twardy, wyrównany mecz, w którym z pewnością zobaczymy kilka kartek jednak Chelsea rozstrzygnie ten mecz na swoją korzyść. Myślę, że mecz zakończy się wynikiem 2-1.

⛔ 100
MINIMALNY KURS WYNOSI 1.40 !!!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
AC Milan - Celtic
Typ : Poniżej 2 gole (asian) @ 2,710 Pinnacle
Ważny mecz dla Milanu, ale kim mają go wygrać hm ? Kontuzje dotknęły większość graczy ofensywnych i skład który jutro wystawi Allegri będzie wyglądał kiepsko.
A więc tak : Kaka, Montolivo, El Shaarawy, Poli, Niang wypadli z powodu kontuzji.
Zatem pomoc będzie wyjątkowo mało kreatywna bo w środku pola zagra trzech przecinaków - De Jong, Muntari i Nocerino. Żaden z nich mistrzem kreowania gry do przodu nie jest, ok Muntai potrafi huknąc z daleka czy fajnie przerzucić, Nocerino to taki harujący wszędzie pomocnik, a De Jong wiadomo, pitbull. Rozgrywającego ma więc zagrać Robinho, tylko że Robinho gra fatalnie, jest wolny, bez błysku, formy to on nie miał dawno. Jedyna nadzieja w Balotellim, potrafi sam coś sobie wykreować, ale też wiadomo jaki chimeryczny jest. Matri musi dostać dobra piłkę by coś strzelić.
Celtic wiadomo, z Karagandą na wyjeździe nic nie pokazali, żenująco wręcz. Jutro też pewnie postawią autobus i Milan będzie się męczył w ataku pozycyjnym a tak jak pisałem, nie ma komu rozdzielać i kreować gry. Będą męczarnie i może jakoś uda się wymęczyć te 1:0, ale zobaczymy.
Już z Torino Milan ledwo ledwo wyciągnął remis, niby posiadali długo piłkę ale nic z tego niewynikało, a tam grali i Kaka i Montolivo i Poli...

ZWROT
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 18.09.13 20:45
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - Celtic Glasgow
Typ: Milan Handicap Azjatycki -2 gole (jak wygraja dwiema bramkami to zwrot)
Kurs: 3.90
Buk: Bet365

Milan powinien wygrac wysoko ten mecz. Przeciez Celtic jest jednym z najslabszych uczestnikow w tej edycji Ligi Mistrzow, awansowali rzutem na tasme strzelajac w doliczonym czasie bramke na 3:0 u siebie z Szachtiorem Karaganda bo tak bylaby dogrywka i nigdy niewiadomo jak to sie moglo skonczyc. Celtic szczesliwie awansowal a przez cale eliminacje meczyl sie pokazujac ze to juz nie jest ta druzyna co kiedys. Brak Rangersow w lidze obnizyl wartosc calej ligi szkockiej inne zespoly poza Celticem dostaja lanie w pucharach, a samym Celtom tez potrafia zagrozic przecietne europejskie kluby. W eliminacjach Celtic wygral tylko jeden wyjazdowy mecz z Cliftonville, a z Elfsborgiem tylko remis, z Szachtiorem porazka 0:2. To nie wiem jak oni maja wywiesc punkty z San Siro i nie wiem czemu kursy na Milan sa takie wysokie. Wlosi powinni to wygrac roznica kilku bramek, 3:0 albo i wyzej na pewno ich stac na to. Nie wydaje mi sie zeby Celtic mogl im zagrozic w jakikolwiek sposob, caly sezon graja z przecietnymi ligowymi klubami, oslabili sie przed tym sezonem jeszcze, eliminacje ledwo ledwo przeszli, awans to ich sukces ale w grupie nie wroze im niczego dobrego.

ZWROT
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna1. liga
Spotkanie: GKS Katowice – Arka Gdynia
Typ: Arka Gdynia
Kurs: 2.88
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Będąca nieco pod formą w ostatnim czasie Arka zagra dzisiaj zaległy mecz w Katowicach. Wcześniej spotkanie zostało odwołane na wniosek Żółto-niebieskich z powodu braków kadrowych mających związek z powołaniami do reprezentacji młodzieżowych. Ekipa Pawła Sikora w dwóch poprzednich meczach kompletnie zawiodła. W Gdyni przegrała z Okocimskim KS Brzesko (1-2) i zremisowała z Miedzią Legnica (0-0). Jeden punkt zamiast sześciu – fatalnie. Zwłaszcza, że Arka na wyjazdach nigdy nie błyszczała, a GKS w tym sezonie wygrał wszystkie trzy potyczki w Katowicach. Na pewno nie zanosi się łatwe spotkanie dla walczącej w bieżących rozgrywkach o awans do ekstraklasy Arki. Jednak ja mam wrażenie, że przełamanie dziś nastąpi – po części w najmniej oczekiwanym momencie. GKS swój pierwszy mecz ze spadkowiczem już przegrał (w Bełchatowie aż 0-5). Wynik raczej niemożliwy do powtórzenia przez Arkę, ale rozstrzygnięcie jak najbardziej tak. Poziom 1. ligi jest na tyle wyrównany, że wygrać może każdy z każdym i przyjezdni w dzisiejszym starciu nie są bez szans. Tym bardziej, że do Katowic pojechał najmocniejszy skład – nie ma żadnych, nawet najmniejszych ubytków kadrowych. Jeśli Arka potrafiła w poprzednim sezonie (w maju tego roku!) wygrać na wyjeździe z GKS-em (a nie była faworytem), to dlaczego miałaby nie powtórzyć tego wyniku? Czuję, że będzie dziś przełamanie.

⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Puchar Czeskiej Poczty
Spotkanie: HFK Olomuc-Slavia Praga
Typ: Slavia Praga wygra więcej niż 2 bramkami ( EH -2 Slavia Praga )
Kurs: 2,40
Bukmacher: Sportinbet

Dzisiaj w 1/16 finału pucharu Czech spotkają się drużyny z dwóch różnych światów piłkarskich. Slavia Praga na co dzień grająca w lidze Grambinus Lig ( najwyższy szczebel rozgrywkowy w Czechach) zajmując na razie 13 miejsce oraz HFK Olumuc drużyna na co dzień grająca w MSFL ( 4 szczebel rozgrywkowy w Czechach ) zajmując 8 lokatę. Różnica poziomu piłkarskiego obu ekip jest duża, co musi dać wysokie zwycięstwo Slavie. I głównym faktem który mnie w tym utwierdza jest wynik jaki osiągnęła Slavia Praga w 1/32 tego pucharu a mianowicie grając przeciwko Chamutov wygrali aż 7-0 . Chamutov to drużyna ligi CFL czyli ligi o jeden poziom wyższy niż Ich dzisiejsi rywale. Analogicznie zbierając fakty do kupki to dzisiaj Slavia Praga która w 1/32 rozgramia słabszego przeciwnika 7-0, powinna osiągnąć jeszcze lepszy wynik, w końcu dzisiejszy przeciwnik jest jeszcze słabszy.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
18.09.13 / 20:45
Piłka nożna, LM
FC Barcelona - Ajax Amsterdam
Typ: Powyżej 45 punktów za kartki w meczu
Kurs: 3,50
Buk: WilliamHill
Ciekawy typ jak na mój gust. Barca będzie atakować bez dwóch zdań, Ajaxowi pozostanie postawić autobus w bramce i liczyć na kontry. Tyle, że taka taktyka do tego zespołu jakoś mi nie pasuje. Bardziej liczę na to, że zagrają w miarę otwarcie a przy tym nie będą się patyczkować z Dumą Katalonii. To, że Barca ma ogromne problemy z grą gdy przeciwnik zagęszcza środek pola i jest niezwykle agresywny wiedzą już chyba wszyscy. Wielokrotnie podobną taktykę stosował Mourinho prowadząc Real i wielokrotnie dawało to wymierny efekt. Taka strategia ma jednak swoją cenę - w postaci konieczności częstego przerywania akcji faulem i narażania się na kartki. Piłkarze Barcy rzadko kiedy łapią żółte czy tym bardziej czerwone kartoniki, ale za to z oskarowym zacięciem potrafią prokurować sytuacje, po których rywale łapią kolorowe kartoniki. Na coś takiego liczę między innymi dzisiaj. Póki wynik 0:0 będzie się utrzymywał Ajax będzie musiał często faulować żeby rozbijać akcje FCB, jeśli stracą gola wtedy pozostanie im się otworzyć a to z kolei zaowocuje większą okazją do stosowania zabójczych kontr przez Blaugranę, po których również mogą się sypać kartki dla Holendrów bo jakoś trzeba będzie te kontry czy inne groźne akcje przerywać. Ogólnie widzę tu mecz overowy i pod względem goli i kartek także po takim kursie jak wyżej podany przeze mnie typ uważam za jak najbardziej godny gry.

⛔ 100
 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FK Austria Wien - FC Porto
Typ: 2
Kurs: 1,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Na dziś kolejna analiza z Ligi Mistrzów. Wczorajszy pewniak Juve położyło wielu osobom kupony. Zobaczymy jak dziś kolejny pewniak Porto. Ostatnio moja skuteczność w kratkę, wychodzi że dziś będzie na plus. Nauczony wczorajszym meczem, nie kładę tak wielkiej wagi na ligę. Porto spisuje się w niej dobrze 4 meczy 4 wygrane 9-1 bilans. Austria 8 meczy 3-3-2, 18-13 bilans czyli średnio. Austria ostatnie 2 mecze w lidze to przegrana i remis. Oba u siebie. LM to LM zobaczymy jak dziś będzie. Grupa jet bardzo wyrównana. Porto, Atletico i Zenit mogą z niej wyjść. Więc Porto nie powinno odpuścić dzisiejszego meczu jak wczoraj Juve. Powodzenia ????

✅ 50
 
vvv 28

vvv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: ATL.MADRID - Zenit
Typ: ATL.MADRID (-1,5)
Kurs: 2,15
Bukmacher: BET365
Analiza :
Jesli chce ktoś zarobić warto stawiać atletico handi a to z kilku powodów.
Kibice w Madrycie oszaleli na jego punkcie ( byłem świadkiem w sierpniu tego roku na wakacjach ).
Po odejściu Falcao klub zasilił D. Villa i momentalnie stał sie ulkubieńcem miejscowych kibiców.
Po rozpoczęciu sezonu widać moc w tym zespole gdzie maszynką do strzelania goli będzie D. Villa.
Zenit jak zenit co tu pisać ..
Każdy wie ze na wyjazdach nie idzie im zbytnio .
Bedzie masowka na Atletico po kursach ok 1,40 a po co tak stawiać skoro można łapać okazje i Atletico handi z kursem powyzej 2 do tego Porto i mamy ładne Ako do zagrania .
Ps. dziś nie będzie numerów jaki wczoraj urzadził Juventus ????​

✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Shanghai Masters
Spotkanie: Mark Allen - Ryan Day
Typ: Powyżej 8.5
Kurs: 3.50 Bukmacher: william hill

Chyba trochę przesadzony kurs, bo moim zdaniem jest to mecz ze sporym potencjałem o v erowym. Przede wszystkim przedmeczowy faworyt ostatnio rzadko udziela się w tourze i przez to jego forma jest mocno nieokreślona. Jeden solidny występ w Bluebell Wood Open (ćwierćfinał), a poza tym to Irlandczyk nie ma za bardzo czym się pochwalić. Przegrane z Linesem i Davisem wstydu nie przynoszą, ale też pokazują, że Allen jest jak najbardziej do ugryzienia dla solidnego gracza w formie. Moim zdaniem Day wypełnia te warunki, wprawdzie w pierwszej rundzie Lu nie stawił mu żadnego oporu (5-1), ale przecież nie wbił za Walijczyka kilku solidnych podejść (65, 67, 88, 51) znamionujących jego niezłą formę. Obaj mają smykałkę do budowania brejków, więc pewnie nie zobaczymy dużo taktycznej gry, za to kilka solidnych podejść jest prawie gwarantowanych. Zestawienie obu graczy wydaje mi się bardziej wyrównane niż sądzą buki, spodziewam się zaciętego meczu i niewykluczone, że kwestia awansu będzie decydowała się w decydującym frejmie. Stąd mój typ.

⛔ 100
 
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Dyscyplina:pilka Nozna Liga Mistrzow
Zdarzenie : Marsylia - Arsenal
Typ : pierwsza/druga polowa - 2/2 Arsenal
kurs : 3.75
Buk : WillHill
Analiza:
Dzisiaj bedzie bardzo krotko. Arsenal to druzyna w gazie , ktora pozyskala Ozila moim zdaniem kluczowego zawodnika, ktory bedzie obslugiwac napastnikow. Jednym z wysunietych napastnikiem jest Gourd, drugim to oszukany Ramsey. Obydwoje maja juz za soba strzelone bramki.
Marsylia jak pamietamy z poprzednich edycji ligi mistrzow ma zaczarowana bramke. Kto pamieta poprzednie edycje lg ?
Jednak dzis zadecyduje forma, ktora prezentuje Arsenal. I tak Rsenal ma uwaga : 14 meczy z rzedu wygranych na wyjezdzie pod rzad, wlacznie z LG . To jest dowod na to ze Arsenal na wyjezdzie nie czuje presji zwyciestwa. Czy Marsylia nagle odzyska forme na LG . Moim zdaniem nie i juz w pierwszej polowie powinna przegrywac i przegrac caly mecz .
Good Luck

⛔ 100
 
T 2

traveler

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - Turcja, Izmir Challenger
Spotkanie: Mertens - Cipolla
Typ: Mertens
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kursy na Flavio wyglądają aż za dobrze, a to na poziomie Challengerów trochę mnie odstrasza. Włoch mimo niezłego bilansu w ostatnich tygodniach, gra dość chimerycznie i dobre zagrania przeplata juniorskimi błędami. Wygrywane gemy często są na przewagi. Belg po dłuższym okresie w końcu zagrał dobry mecz tutaj w poprzedniej rundzie. Yannick jest jak na razie cieniem gracza z ubiegłego sezonu, gdzie nawet nieźle sobie pogrywał. Challengery mają swoje prawa i pewnie warto też będzie rzucić trochę grosza na handicap Belga (+4.5 w Bet365 na ten moment), aczkolwiek zwycięstwo Włocha nie jest na tyle prawdopodobne i warto spróbować value w stronę Mertensa.

⛔ 100
 
L 26

legionistaa-101821

Użytkownik
18.09.2013 20:00
Hokej, FINLANDIA: Mestis
Jukurit-JYP-Academy
Typ: 1(-1,5)
Kurs: 1.72
Unibet
Na dzisiaj typ z drugiej fińskiej. Jukurit w poprzednim sezonie kompletnie zdominował ligę i jestem pewien, że i w tym będzie to samo. Wygrał sezon zasadniczy z niezłą przewagą, ale na większe uznanie zasługuje to co zrobili w fazie play-offs, którą przeszli do końca bez porażki! Nie przypominam sobie, takiej sytuacji odkąd interesuje się hokejem (a będzie tego już ładnych parę lat) w żadnej z silniejszych lig europejskich, aby drużyna w fazie play-offs, gdzie w zasadzie nie ma już słabeuszy wygrała wszystkie spotkania (a konkretnie Jukurit wygrało wszystkie 10 spotkań). Niestety nie udało im się awansować, bowiem na ich drodze stanęło jeszcze Ilves, które to okazało się najsłabsze w pierwszej lidze, jednak jak się później okazało dla najlepszego zespołu drugoligowego i tak zbyt mocne.
Jednak brak awansu nie podziałał negatywnie na Jukurit. Drużyna dobrze prezentowała się w okresie przygotowawczym, a w lidze na początku uporała się bardzo łatwo z SaPKo 2:0 - dom i z Jokipojat 6:2 - wyjazd.
Z kolei goście w poprzednim sezonie nie załapali się nawet na pierwszą ósemkę, która gwarantuje walkę w play-offs. W tym sezonie też łatwo nie będzie, chociaż wydaje mi się, że miejsce w okolicach 6-8 jest w ich zasięgu. Początek sezonu przeciętny, pokonali u siebie K-Vantaa 3:1 i przegrali na wyjeździe z KooKoo 4:1.
Podsumowując w dzisiejszym spotkaniu zmierzą się za sobą, absolutny faworyt do wygrania ligi, który już na samym początku sezonu wygląda świetnie z typowym średniakiem ligi, który w mojej opinii sezon zasadniczy skończy w okolicach środka tabeli i który raczej w spotkaniu z takim rywalem jest skazany na porażkę, nie mówiąc już, że mecz zostanie rozegrany na lodowisku mistrza.

✅ 72
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - SZWECJA: Superettan
Spotkanie: Falkenbergs - Landskrona
Typ: 1/1
Kurs: 2.25
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Witam. Dziś znowu odpuszczę sobie LM i masówki na overy w meczu Napoli - Dortmund i przyjrzę się spotkaniu w szwedzkiej Superettan w której zmierzą się zespoły Falkenbergs i Landskrony. Gospodarzem tego meczu jest zespół Falkenbergs, który jest faworytem tego spotkania oraz liderem tabeli. Są w morderczej formie, zgromadzili 49pkt. a ich bilans to 15-4-4. Strzelili 47 bramek (najwięcej w lidze) a stracili 22. Na ostatnie 5 spotkań, wygrali 4 i 1 zremisowali. Są pewniakiem do walki o awans i nie mogą odpuścić tego meczu, gdyż ich rywale tylko czekają na ich potknięcie - zespół Örebro, 2 miejsce w lidze, ma tylko punkt straty. Ich rywale to zespół Landskrony - ligowy średniak. 31 pkt. z bilansem 9-4-10 oraz 36 bramek strzelonych i 29 straconych, co daje im 8 miejsce. Na wyjazdach radzą sobie bardzo słabo - 2-2-7 - czyli tylko 8 pkt zdobytych na wyjazdach. Dziś, według mnie, tego dorobku nie powiększą. Zwłaszcza na tak trudnym terenie. Gospodarze będą chcieli udowodnić swoją wyższość od początku, dla tego stawiam na ich prowadzenie do przerwy i końcowe zwycięstwo. Powodzenia!

⛔ 100
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
18.09.13 / 20:45
Piłka nożna, LM
Napoli - Dortmund
Typ: over 3.5
Kurs: 2.75
Buk: Betsafe
Hit kolejki w Neapolu. Generalnie grupa generująca hity co kolejkę. Z pewnością nikt nie będzie narzekał na brak emocji, a moim zdaniem, również bramek. Kwartet ofensywny Dortmundu dorobił się już bardzo wielu różnych dziwacznych określeń. Jakby ich nie określać i nie ważne czy w podstawowej jedenastce wyjdzie Kuba czy Gabończyk o trudnym nazwisku ;-), to siła jest niesamowita. Jej ów niesamowitość można obserwować od początku sezonu. Nie ma wśród tych piłkarzy stricte podziału na strzelców, asystujących czy kreujących akcje. Uniwersalność każdego z czwórki (Lewy, Aubameyang, Mkchitarjan, Reus) nie pozwala obronie rywala na &quot;eliminowanie&quot; pojedynczego zawodnika. I to wszystko wsparte jeszcze świetnym i równie kreatywnym środkiem pola. Takie połączenie musi, i daje, grad strzelanych bramek. Nie wiem, czy ktoś jeszcze w tym sezonie zdoła strzelić cztery razy Bayernowi, chyba, że znów chłopcy Kloppa. Po drugiej stronie bardzo dobrze prezentująca się defensywa Napoli oraz nieco według mnie słabszy, ale również bardzo groźny kwartet z przodu. Napoli w trzech dotychczasowych spotkaniach wbiło rywalom osiem bramek, Dortmundczycy w pięciu spotkaniach piętnaście. W ostatnich ligowych spotkaniach rozegranych na własnych boiskach obie drużyny oddały łącznie 51 (!) strzałów na bramkę rywala. Co jednak jeszcze warte podkreślenia obie ekipy mimo bardzo solidnych bloków obronnych często dopuszczają rywali pod swoją bramkę. Gospodarze dzisiejszego meczu zachowali co prawda dwa razy czyste konto, jednak i w meczu z Bologną, i z Atalantą pozwolili gościom na wiele, a czyste konto zawdzięczają ich nieskuteczności. Borussia swoje okazje wykorzysta, jestem wręcz przekonany, że nie jedną. Chociaż właściwie powyższe zdanie można by skopiować i podmienić jedynie nazwy drużyn. Wicemistrzowie Niemiec grają równie efektowną co otwartą piłkę. Gdy tylko po drugiej stronie stawał co najmniej solidny zespół, dawali sobie wbijać nie mniej niż jedną bramkę. To wszystko reasumując powinno dać dziś świetny piłkarski spektakl okraszony czterema lub więcej bramkami.

⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Spotkanie: Austria W. - Porto
Typ: Porto (-1,5)
Kurs: 2,35
Bukmacher: b e t 3 6 5
Analiza:
Gospodarz tego pojedynku ciekawe czy zdobędzie w ogóle bramke w meczach swojej grupy ? Austria awansowała do LM dzięki nie udolności graczom z Zagrzebia gdzie wygrała wyjazdowe spotkanie a kto wie to dzięki zasłudze kibiców i działaczów z Zagrzebia gdzie kibice nie przychodzą na mecz a działacze sa skłuceni z piłkarzami i kibicami , ale to taka ciekawostka . Fc Porto jest stałym bywalcem LM . Pierwsza kolejka pierwszy mecz dla druzyny z Portugali musi przynieść 3 pkt bo gdzie tu szukać pewniaka jak nie w takim meczu ! . Z zenitem i Atletico madrid bedzie o pkt bardzo trudno i to te 3 drużyny będą się biły o awans . Austrai W. będzie dostarczycielem punktów ;)
Dzis pewnie ostrożniej sie gra takie mecze bo jak wiadomo Juve wczoraj bubla zrobiła a widziałem posty na tym forum na HA (-2 ) a tu tylko remisik Juve w Kopenhadze .
Wczoraj były jaja dzis już nie bedzie i typ warty grania bo te druzyny dzieli przepaść klasowa . Ciekaw jestem Czy Austria coś pogra piłką czy tylko ustawi mur autokarowy przed swoja bramką hehe .
Dwa gole dla Porto jak najbardziej możliwe a typ jest warty grania .

⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Cherepovets - Medvescak Zagreb
Typ: over 5.5
Kurs: 2.45
Buk: bet365
Godz. 17:00
Analiza:
Gospodarze po serii czterech gier wyjazdowych gdzie po za wygraną z Ekaterinburgiem zostali zlani przez Astanę 10:1 a także przegrali z Omskiem 4:3 i Yugrą 3:1., w ostatnim spotkaniu po raz pierwszy zaprezentowali się własnej publiczności pokonując Dynamo Minsk 4:2. Już raz pisałem że kuleje szczególnie gra defensywna a jednym z powodów jest nowy „zestaw” bramkarzy na ten sezon. Grając u siebie zazwyczaj kibiców nie brakuje a to mobilizuje do raczej bardziej ofensywnej i widowiskowej gry. Kolejny plus dla typu to gospodarze jak do tej pory łapią dużo kar w ostatnim meczu osiem, w sumie średnia z pięciu spotkań to sześć wykluczeń , za to sami są też dość skuteczni w grze w przewadze.
Medvescak Zagreb to Chorwacki debiutant w rosyjskiej lidze KHL, który na stracie zszokował wszystkich gromiąc na własnej tafli aż 7:1 ekipę CSKA, ale to był raczej falstart gości bo następne mecze to porażki z Dynamo Riga 1:5, Lev Praga 1:3 i Slovanem 3:4 wszystko u siebie i z rywalami którzy też są z poza granicy Rosji niedawno dołączając do tych rozgrywek, tak więc widać że zetknięcie się z inną rzeczywistości jest bolesne. Jeśli ktoś śledzi hokej w Austrii bo tak rok temu występowali to jest to bardzo overowa liga gdzie nie ma wybitnych bramkarzy i tak jest i w tym zespole. Nadzieję na dobry dzisiaj wynik jest ostatnie starcie z potęgą KHL Petersburgiem mimo porażki 3:0 na wyjeździe zostawili naprawdę dobre wrażenie i swoje szasnę w tym spotkaniu mieli zresztą oddali więcej strzało niż gospodarze a dziś inna klasa zespołu w każdym calu i powinno być luźnie na tyłach.
Jak dla mnie powinno dziś być żywo na tablicy wyników, goście po inauguracyjnym zwycięstwie będą chcieli wreszcie po tej serii porażek coś wygrać i nie spodziewam się w ich wykonaniu asekuranckiej gry podobnie jak u gospodarzy. Do tego dochodzą jeszcze nie wybitny bramkarze a więc bramki powinny dziś być.

✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom