>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.09.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: Inter - Tottenham
Typ: Inter strzeli +1.5 bramki
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Liga Mistrzów wraca do Mediolanu. Wielu piłkarzy z Interu poczuje ten klimat po raz pierwszy a wielu po długiej przerwie. Oba zespoły nie najlepiej rozpoczęły sezon. Inter gra w kratkę, sporo nowych nazwisk. Drużyna musi się zgrać i szuka dla siebie najlepszych rozwiązań. Tottenham bez wzmocnień a na dodatek osłabiony brakiem kilku graczy. Ostatnie dwie porażki w lidze i w obu przypadkach stracone dwa gole. W Interze duża motywacja i wielkie oczekiwania w śród kibiców. U gospodarzy zabraknie Vrsaljko a u gości Llorisa, Alderweirelda i Alliego czyli trzonu zespołu. W braku podstawowego obrońcy i bramkarza widzę dużą szansę na ten typ. W składzie Interu obecny kapitan Icardi, niezawodny Perišić czy doswiadczony Nainggolan. Wynik to znak zapytania ale historia pokazuje że goli nie zabraknie a Mediolańczycy swoje strzela. Mój typ 3-2 / 3-1 Powodzenia!
✅128
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie :Leeds-Preston
Typ : Ponad 12,5 rzutów rożnych
Kurs : 3,65
Bukmacher : unibet
Analiza :Wszyscy skupiają się na lidze mistrzów też mam kilka typów na nią, ale do konkursu postanowiłam wziąć mecz championship : Leeds-Preston.
w meczach Preston w tym sezonie padało : 10,6,11,11,9,15,13 rzutów rożnych, a w meczach Leeds 6,8,11,8,7,14,10 rzutów rożnych. W dwóch ostatnich meczach między tymi drużynami padało dwukrotnie aż 18 rzutów rożnych, dzisiaj nie musi być ich tak wiele ale 13 żeby pokryć mój over ????
kurs zachęcający a na pewno nie niemożlliwy.
powodzenia
⛔100
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Inter - Tottenham
Typ: 2 [DNB]
Kurs: 1,9
Godz: 18:55
Bukmacher: Totolotek
Dziś wraca ta właściwa Liga Mistrzów, więc oferta spora. W Mediolanie ciekawe starcie Interu z Tottenhamem. Oba zespoły parę lat temu grały ze sobą w fazie pucharowej, ale po tych drużynach nie zostało już zbyt wiele delikatnie mówiąc. Sezon nie zaczął się najlepiej zarówno dla Tottenhamu, jak i Interu, a ostatni weekend to porażki po obu stronach. O ile jednak przegrana z Liverpoolem nie jest powodem do wstydu, mimo delikatnie mówiąc nienajlepszego występu to już przegrana z beniaminkiem nie świadczy o Interze najlepiej. Z Llorisem w składzie byłbym spokojniejszy Tottenhamu, ale wtedy i kursy byłyby inne. Dlatego DNB w stronę gości, bo Tottenham to moim zdaniem po prostu lepszy zespół.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:55
Spotkanie: Liverpool FC - Paris SG
Typ: Liverpool i powyżej 2,5
Kurs:
2,66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na ten mecz nie widzę innej opcji niż bramki... Obie drużyny mają piekielnie mocny przód z jednej strony Mane, Firmino, Salah z drugiej Neymar, Cavani, Mbappe.
Środek pola jest zdecydowanie po stronie Liverpoolu jeszcze jak M. Verratti nie zagra. Właśnie tym środkiem Liverpool ma duże szanse na zwycięstwo.
W lidze pokazuje, że będą się liczyć w walce o Mistrza, grają naprawdę bardzo dobrze a zwycięstwo nad Tottenhamem 2:0 na wyjeździe na pewno robi wrażenie. PSG od 3 lat ta sama śpiewka, walczą o zwycięstwo w LM a prawda okazuje się, że są w stanie dojść do ćwierćfinału i tak mi się wydaje, że będzie teraz. Ich potencjał nie wzrósł od poprzedniego sezonu natomiast Liverpool zdecydowanie tak... Allison świetny bramkarz N. Keita, Schaqiri czy Fabinho na pewno wzmocnili kadrę.
Liczę na kapitalny mecz i zwycięstwo Liverpoolu.
✅166
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Puchar AFC
Godzina : 18:00
Spotkanie : Al Jazeerra - Al Quwa
Typ : Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs : 1.80
Bukmacher : forbet
Analiza
Pierwszy mecz 1/8 finału, drużyna z Jordanii podejmuje zespół z Iraku. Gospodarze przez ostatni rok przegrali tylko 3 mecze u siebie, goście przez ostatni rok przegrali tylko 3 mecze na wyjeździe. Buki dają wyrównane kursy, dla mnie lekkim faworytem ze względu na własne boisko są gospodarze. Obydwa zespoly grały ze sobą w tym roku na wiosnę, dwa remisy 2:2 i 1:1. Dziś liczę na kolejny remis, jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Championship
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Leeds – Preston
Typ: over 3.5
Kurs: 3.90
Bukmacher: unibet
Analiza:

Powinniśmy dziś powrócić do wybryków ofensywnej gry Leeds (już trochę analiz o tym napisałem skąd ich ta gra w skrócie trenerem jest Bielsa), dwa ostatnie mecze bez wybryków jeśli chodzi o bramki ale rywale bardzo mocni taktycznie, skupiający się przez 90 minut na żelaznej dyscyplinie i trochę ten styl musiała przyjąć ekipa Leeds. Dziś to powinno wyglądać inaczej po drugiej stronie na pewno rywal stawiający mniejszy opór taktyczny i słabiej radzący sobie w defensywie. Do tego gospodarze bardzo chcą bronić pierwszego miejsca a w razie potknięcia mogą wypaść po za pierwszą trójkę albo niżej. Gospodarze u siebie jak zwykle ruchliwi, grający wysoko, pressingiem będą naciskać po zdobyciu bramki – to powinno być Leeds z pierwszych kolejek, a z taką grą w tych spotkaniach pod obiema bramkami mnóstwo się działo. Preston wyeliminowała właśnie Leeds końcem sierpnia z pucharów wygrywając 0:2 to jest jakiś impuls dla nich że da się grać odważnie i strzelać na wyjazdach bo do tej pory w lidze im ta sztuka się nie udała, dziś większe ryzyko w ich grze widzę w ofensywie tym bardziej że ostatnio złapali skuteczność cztery bramki w dwóch potyczkach ale pociągło to za sobą bardzo słabą grę w defensywie. Swoje w ofensywie będą potrafili także dziś zrobić ale ekipa Bielsy dziś wyjdzie w najmocniejszym składzie i zagra zgoła inaczej niż w pucharze.
⛔100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - CL
Godzina: 21:00
Spotkanie: Monaco vs Atletico
Typ: Monaco win i btts
Kurs: 10.5
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Duzy kurs na takie cos, ale jesli popatrzec na ofensywne mozliwosci tych zespolow, to czemu nie. Jedna i druga druzyna kiepsko sobie radzi w lidze, to moze w elitarnym turnieju sobie postrzelaja.Dla gospodarzy sa do tego powody, bo ostatnio polegli z Marsylia, a wygrawali 2;1. Atletico tez moze przelamac ta nudnodefensywna pseudo gre i troche zaszalec z bramkami. Po takim kursie, czemu nie ( tylko zeby nie bylo 0;0).
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Monaco- Atl. Madryt
Typ: Monaco strzeli gola w obu połowach- TAK
Kurs: 7,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Moja propozycja na dziś to typ nieco ryzykowny ale z możliwością powodzenia. Za zespołem Monaco na pewno przemawia to, że mecz rozgrywają na swoim boisku. Na ostatnich 10 meczów na własnym boisku drużyna z Monaco przegrała tylko raz ale w większości meczów padały przynajmniej 2 gole z ich strony. Wniosek jest taki, że u siebie radzą sobie całkiem nieźle.
Atletico jest na pewno mocnym przeciwnikiem ale nie jest też niepokonane- pokazuje to chociażby remis 1-1 u siebie z niezbyt wymagającym przeciwnikiem, jakim jest Eibar lub porażka na wyjeździe z Celtą Vigo. Jak Widać zespół z Madrytu traci gole nawet ze słabszymi przeciwnikami więc myślę, że ulegnie też solidnemu Monaco.
Obie drużyny z dzisiejszego spotkania prowadzą raczej otwarty futbol więc spodziewam się bramek z obu stron. Być może rewanżowy mecz w Madrycie zakończy się wygraną Atletico, jednak ten dzisiejszy myślę, że może należeć do Monaco- jeśliby nie udałoby się im wygrać całego meczu to mam nadzieję, że przynajmniej postrzelają trochę bramek.
Myślę, że kurs warty ryzyka. ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Schalke - FC Porto
Typ: FC Porto
Kurs: 3.1
Bukmacher: fortuna
Analiza

Arek już napisał krótka analizę, ja moge dodać tylko kilka słów. Schalke ma sporo problemów w swojej ekipie , fatalnie zaczęli rozgrywki notując same porażki. Dziś nie będzie łatwiej , ba nawet jeszcze trudniej bo Porto to stały bywalec LM. Dodatkowo nie mający problemów robią swoje jak co sezon , kadra mądrze rotowana i uważam że czują dziś krew . Osłabionego rywala trzeba brać chociaz w lm nie ma latwych meczy to jednak dzisiaj szala przechyla sie w ich strone. Porto na pewno ma apetyt na 1/8 bo to jest w ich zasiegu , natomiast gospodarze musza skupic sie na lidze bo watpie zeby z taka gra wystapili za rok w champions league. Ryzyko zawsze istnieje, ze wszystko nagle im wyjdzie wiadomo jaka jest pilka, ale ja na podstawie dotychczasowej obserwacji nie widze takich przeslanek i inwestuje swoja kase w Porto po jakims niezrozumialym kursie.
⛔100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka , Mistrzostwa Świata
Godzina: 21:15
Spotkanie: Włochy - Słowenia
Typ: Dokładny wynik: 3:0
Kurs: 2,05
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ostatnie spotkanie grupy A i mecz pomiędzy liderem, a 3 zespołem tabeli po pierwszej części rozgrywek. W tym spotkaniu faworyt jest jeden, a pytanie brzmi jaką przewagą wygrają Włosi. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się tak skutecznej gry zespołu włoskiego, ale i przeciwników do tej pory nie mieli najsilniejszych. Włosi stracili jak dotąd tylko jednego seta i obok USA oraz Polski mogą pochwalić się kompletem punktów. Grają bardzo solidnie, ale czas na prawdzie sprawdziany dopiero przed nimi. Z drugiej strony zespół Słowenii, który jest jeszcze większym zaskoczeniem. 23 zespół rankingu FIVB traci tylko punkcik do Belgów i zameldowali się już w drugiej części rozgrywek. Ku temu typowi przekonuje mnie jednak solidna gra Włochów. Słoweńcy jak dotąd przegrali jeden mecz z zespołem z Argentyny, których to Włosi dosyć gładki pokonali 3:1. Myślę jednak, że w takiej dyspozycji Włosi powinni pewnie pokonać Słowenię szczególnie biorąc pod uwagę dyrektywę FIVB na temat tego, iż w kolejnej fazie rozgrywek liczy się również liczba wygranych, a więc miejsca na kalkulacje raczej nie będzie. Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom