>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.10.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
K 17

klajdi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Luksemburg
Spotkanie: A. Beck - K. Piter
Typ: Piter 2:0
Kurs: 4.33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Chyba mało kto spodziewałby się naszej rodaczki na tym etapie turnieju WTA w Luksemburgu. A jednak stało się. Katarzyna złapała super formę na koniec sezonu i według mnie ma bardzo duże szanse na wyeliminowanie kolejnej przeciwniczki, która nie gra zbyt porywającego tenisa. Beck na dobrą sprawę obudziła się dopiero w tym turnieju, gdyż kilka poprzednich turniejów zakończyła w pierwszych rundach, maksymalnie w drugiej. Jest to solidna zawodniczka ze słabym serwisem, która swoją grę opiera na dokładnym przebijaniu piłeczki na drugą stronę kortu. Myślę, że taka gra podpasuje Polce i odniesie ona kolejne pewne zwycięstwo. Bo jeżeli wygrywa się 2:0 z Flipkens czy McHale oraz 6:1 z Wickmayer to bez problemów powinno wygrać się również z nijaką w ostatnim czasie Beck. Liczę że występ Polki w tym turnieju będzie na miarę zeszłorocznego występu Janowicza w Paryżu i że nasza rodaczka sprawi nam miłą niespodziankę pod koniec sezonu tenisowego.
⛔100
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania- Superliga
Spotkanie: Aarhus- Nordsjaelland
Typ: 1 (Aarhus)
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet365

O godzinie 18.30 odbędzie się spotkanie które rozpocznie 12 kolejkę Duńskiej Superligi. Stawiam tutaj na gospodarzy którzy po ponad trzy tygodniowej przerwie wracają na swój stadion, na pewno będą starali się poprawić nastroje swoich kibiców i wygrać ze słabiutkim Nordsjaelland&#39;em który w tym sezonie jeszcze nie wygrał na wyjeździe i deklaruje się z bilansem 2:11 (bramki na wyjazdach).​
Co prawda Aarhus również nie może cieszyć się z dobrych wyników osiąganych na własnym stadionie ale sytuacja w drużynie gospodarzy jest dużo lepsza. Na 5 rozegranych meczy jako gospodarz mają 2 zwycięstwa, w tym właśnie z Nordsjaelland​
Wtedy to Aarhus wygrał pewnie 2-1, pewnie bo dopiero w 90&#39; min z rzutu karnego bramkę dla gości zdobył Stokholm N.
Powodzenia ????
⛔100​
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2.Bundesliga
Spotkanie: Energie Cottbus - Union Berlin

Typ: Zakład bez remisu - Union Berlin
Kurs: 2,12
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Walczący o awans do Bundesligi Berlińczycy nie chcą być gorsi od swoich wrogów ze Stadionu Olimpijskiego, Herthy i robią ku temu prawidłowe kroki. Trzecie miejsce i taka sama ilość punktów jak pozostałe drużyny &quot;z pudła&quot; robią dobre wrażenie. Jeszcze większy podziw budzi ich ostatnia forma, czyli nie licząc wpadki u siebie ze spadkowiczem (2:4 z Fuerth) Union odniósł 4 zwycięstwa z rzędu, przy czym strzelili 8 goli nie tracąc żadnego. Ogółem ich forma w tym sezonie jest niesamowita, bo gdyby nie falstart w 1. kolejce (1:2 z Bochum) oraz porażka z obecnym liderem (wspomniane Fuerth), to Union w meczach o stawkę odniósł aż 8 WIN i 2 DRAW.
Gospodarze z dawnych DDR w ostatnich 5 meczach mieli ogromne problemy ze strzelaniem bramek, bo ustrzelili ich 4...ale wszystkie w meczu z Bielefeld (4:2). Było to jedyne zwycięstwo jakie odnieśli od 18.08! Dwa miesiące i tylko 2 x WIN - to jednak nie jest najbardziej niepokojące. Bardziej ich fanów może martwić wspomniana niemoc strzelecka w ostatnich tygodniach i kolejne porażki 0:4 z Koln, 0:2 z KSC, 0:3 z Hoffenheim (po dogr.) czy ostatni rezultat, a więc 0:0 z Munich 1860. Szczerze nie wygląda to dobrze, a h2h wiele tu nie zmienia. Aby pomóc zmienić ten niekorzystny bilans z Berlina wybiera się ok.3000 kibiców, aby dopingować swoich ulubieńców.
Gram DNB, ale równie dobrze można na singlu puścić czystą &quot;2&quot;.
ZWROT
 
stanley-63 801,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Korona Kielce : Jagiellonia Białystok
Typ - czerwona kartka w meczu ? Tak
Kurs - 3.60
Buk - Betsson

Po przerwie wracamy na nasze ligowe boiska , w pierwszym spotkaniu rozpoczynającym 12 kolejkę zmierzą się Korona z Jagiellonią i jak to ostatnio u mnie bywa znowu szukam czerwonej kartki . Korona po fatalnym okresie w którym po 8 kolejkach miała aż 6 porażek teraz w 3 ostatnich meczach zgromadziła na swoim koncie 5 pkt po dwóch remisach najpierw z dobrze spisującym się Górnikiem u siebie 2:2 ( i tu była bliska zwycięstwa bo Górnik w 87 min doprowadził do remisu ) potem remis także 2:2 na Lechii Gdańsk ( tu prowadzili nawet 2:0 już po 20 min ) i ostatni mecz to zwycięstwo na Zawiszy 1:0 , tak więc w dobrych nastrojach wyjdą dziś na to spotkanie . Jaga natomiast ostatnio zalicza zniżkę formy i w ostatnich 3 spotkaniach dopisali zaledwie 1 pkt do swojego konta . Patrząc na to spotkanie w/g H2H to zdecydowanym faworytem są tutaj Kielczanie którzy na 9 spotkań u siebie z Jagą wygrali 6 , dwa razy podzielili się punktami i tylko 1 mecz przegrali stosunek bramek też zdecydowanie po ich stronie bo 15:4 , ale ja jak już wspomniałem szukam w tym spotkaniu czerwonej kartki i popatrzmy jak to się ma teraz i w przeszłości ..... teraz Korona w 11 meczach 22 żółte kartoniki i 1 czerwony ; Jaga po 11 kolejkach 28 żółtych i 1 czerwona ( i tu wygląda to w/g mnie fajnie ) .... teraz ich wspólne spotkania i tu daleko nie będziemy musieli zaglądać bo czerwień była w ich ostatnim pojedynku z poprzedniego sezonu właśnie tutaj w Kielcach , Korona wygrała 5:0 a w 31 min Słowik otrzymał czerwony kartonik , a ogólnie to gdy spotykają się obie drużyny to gra jest dosyć ostra bo żółtych kartoników co nie miara . Teraz sędzia a jest nim pan Bartosz Frankowski z Torunia i zajrzałem do jego statystyki : w tym sezonie pan Bartek sędziował jeden mecz z udziałem Jagiellonii B i pokazał w tym meczu aż 7 żółtych kartek a był to mecz ze Śląskiem Wrocław , w poprzednim sezonie sędziował jedno spotkanie z udziałem Korony i pokazał 8 żółtych kartek ( 5 dla Korony ) natomiast meczy z udziałem Jagi sędziował aż 3 i pokazał w tych meczach aż 15 żółtych i 1 czerwoną kartkę , tak więc sumując to wszystko to zbytnio nie lubi pan Bartek gry obu drużyn a jak wyżej wspomniałem obie w tym sezonie już tych kartek dosyć dużo nagromadzili tak więc jest szansa dziś na czerwień !
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Holandia
Spotkanie: Den Bosch-Excelsior
Typ: wygra Excelsior w przypadku remisu zwrot ( 2 DNB)
Kurs: 2,25
Bukmacher: William Hill

U gospodarzy dzisiejszego meczu panuje zła atmosfera. I nic dziwnego skoro drużyna po 12 rozegranych kolejkach zajmuje dopiero 19 miejsce z 2 zwycięstwami, 5 remisami i 5 porażkami. Początek sezonu Den Bosch miał dość ciekawy gdyż zaliczył aż 5 remisów z rzędu ale te nie pozwoliły drużynie wzbić się zbyt wysoko w hierarchii ligowej. W końcu passę remisów udało się przełamać lecz niestety zamieniając ją na 2 porażki z rzędu 3-0 z Venlo i 4-2 Volendam. Następnie Den bosch mógł się cieszyć z pierwszych 3 pkt ligowych pokonując na wyjeździe FC Oss 1-0 w kolejnej kolejce też zwycięstwo 2-1 nad Jong PSV. Trzeba jednak podkreślić że obie ekipy FC Oss i Jong PSV to drużyn z 18 i 20 miejsca czyli jak na razie Den Bosch wygrywała ale tylko z ekipami mocno okupującymi ostatnie pozycje w tabeli. W 3 następnych kolejkach gdzie przeciwnicy byli z wyższej półki Den Bosch przegrywał 2-0 z Achiles 29, 3-2 z Eindchoven i 2-0 z Maastricht. Czy dzisiaj pokonają Excelsior ? kiepsko to widzę gdyż przeciwnik radzi sobie ostatnio dość dobrze na 8 meczy zanotował tylko jedną porażkę 2-1 z Grefshap gdzie bramkę decydującą o porażce stracili dopiero w 85 min. Obecne 10 miejsce w tabeli to wynik złego początku sezonu gdzie zanotowali 2 porażki i 3 remisy teraz jednak widać dużą poprawę w grze. A okazja na kolejne 3 pkt jest gdyż jak już przedstawiłem Den Bosch to słaba drużyna, dodatkowo dzisiaj z delikatnymi brakami. Nie zagra Hofstede (obrońca 11/0), de Bock ( obrona 11/1),bakx ( atak 7/0) de Vogel ( pomocnik 7/1),Cruz Vicente ( obrona 8/0) i wciąż kontuzjowani są ban Weert (atak) Appels ( bramkarz) i Stam ( obrońca), którzy są kluczowymi zawodnikami dla tej ekipy lecz w tym sezonie praktycznie rozegrali tylko po jednym meczu.
⛔100
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - francja, ligue 1
Spotkanie: Reims - Toulouse
Typ: under 2.5
Kurs: 1.57
Bukmacher: unibet
Analiza:
Jak zobaczyłem te drużyny to pierwsza myśl under 2.5. I właśnie taki typ mam na ten mecz. Mimo, że cały czas kurs idzie w górę. Jednak jak zobaczymy na styl gry tych drużyn to ciężko mi uwierzyć w inny wynik. Gospodarze od początku sezonu prezentują się bardzo dobrze, jak na swoje możliwości. Nastawieni są w głównej mierze na defensywę i patrząc na ich bilans wolą remisować niż walczyć o pełną pulę 2-6-1 to pokazuje. Wszystkie ostatnie ich meczy to under i remisy. Defensywa bardzo solidna, sześć bramek straconych to potwierdza. W bramce dobrze sobie radzi Agassa, dwójka stoperów Weber i Tacalfred, również bardzo solidni. Defensywyni pomocnicy Devaux i Oniangue często schodzą w linie obrony. Toulouse to solidna ekipa ale nie radzi sobie najlepiej w tym sezonie, przez brak regularności. W ostatnich pięciu meczach aż cztery razy padał under! Lepiej sobie radzą w ofensywie od Reims, ale nie mają tam za ciekawych zawodników Ben Yedder czy Braithwaite, nie gwarantują strzelania regularnie bramek. W sześciu meczach H2H aż pięć razy padał under 2.5 i przypuszczam, że taki padnie również i dzisiaj.
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wideń
Spotkanie: Peya/Soares-Rosol/Mergea
Typ: DW: 2-0
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Konsekwentnie gram na parę brazylijsko-austriacką, o której pisałem wczoraj i mnie nie zawiedli gładko odprawiając duet Hanley/Dlouhy 6-2 6-3. Dziś na pozór zdanie wydaje się łatwiejsze co sugerują buki kursami, choć ja osobiście tak tego nie widzę. Myślę, że trochę się nie docenia pary czesko-rumuńskiej. Może Czech nie jest wybitnym deblistą (bo grywa go raczej dla urozmaicenia) jednak w tenisa grać potrafi. Co innego Mergea, który po wybitnej karierze juniorskiej (wygrane singla i debla w szelmach Wimbledon i Australian Open) jako senior skupił się niemal wyłącznie na grze deblowej. Z tym, że bardzo dużo miesza partnerami stąd pewnie jego wyniki nie są tak oszałamiające (jako junior sukcesy osiągał z rodakiem Horią Tecau). Jednak na ich tle Soares z Peyą, przy ich obecnej formie, to będzie próg nie do przejścia. Austriak i Brazylijczyk tworzą tak &quot;kompatybilny&quot; duet, że naprawdę ogląda ich się z prawdziwą przyjemnością. Peya dodatkowo umotywowany występem przed własną publicznością mierzy tutaj w wygraną i nie sądzę, aby Czech z Rumunem mogli im w tym przeszkodzić, choć nie zdziwię się jeśli postawią większy opór niż wczoraj Dlouhy z Hanleyem (choćby z tego powodu, że dysponują dużo lepszym serwisem). Jednak nie na tyle dużym aby urwać im seta.
⛔100
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Indian Open
Spotkanie: Stephen Maguire - Aditya Mehta
Typ: Powyżej 5.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: betsafe

Co do drugiego półfinału to szansa na over wydaje mi się jeszcze większa. Maguire wyraźnie odżył, solidna forma w tym tygodniu, wprawdzie jeszcze bez setki, ale masa brejków wygrywających (75, 83, 68, 72, 93, 90, 77, 73), które w dużej mierze doprowadziły go do półfinału. Wszystko to sprawia, że Szkot słusznie jest faworytem, ale wątpię, żeby Hindus był łatwym kąskiem. W tym tygodniu chłopak wygląda naprawdę solidnie we wszystkich elementach gry. Potrafi solidnie przyłożyć w jednym podejściu (127, 122), ale też wytrzymać długie batalie taktyczne jak we wczorajszym maratonie z Advanim. A że akurat wobec Maguire’a Hindus nie musi mieć żadnych kompleksów, to zacięty mecz wydaje się tym bardziej prawdopodobny. Okoliczności tego półfinał u sprzyjają wyrównan iu szans doga, bo wiadomo komu będzie kibicować publika. Dlatego nie zdziwię się, jeśli zobaczy my powtórkę sprzed 2 tygodni, kiedy to w Ruhr Open obaj panowie uraczyli nas zaciętym meczem, a kwestię awansu rozstrzygnęli dopiero w decydującym frejmie. ✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 45

ecko

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie (Ekstraliga Czechy)
Spotkanie: HC Sparta Praga - HC CSOP Poistovna Pardubice
Typ: HC Sparta Praga -1,5
Kurs: 2.40
Bukmacher: bwin
Analiza:
Kolejny raz wytypuję mecz z handi. 2 ostatnie weszły więc i tym razem może się uda. Tak jak pisałem w środę HC Sparta Praga to drużyna wyrastająca na głównego faworyta sezonu bardzo bramkostrzelna. Obecny lider i najlepsza drużyna u siebie z 6 wygranymi i 1 porażką. Ostatnie 2 mecze to wygrana na wyjeździe 6-0 z lokalnym rywalem Slavia i wygrana u siebie 4-2 z silną drużyną Zlin (prowadzili pewnie 4-1 a 2 bramkę dostali w samej końcówce). Zespół gra z finezją i polotem. Pardubice to również bardzo silny zespół, obecnie wicelider, na wyjeździe przegrali tylko 1 raz na 6 meczy i to w ostatnim spotkaniu w Trzyńcu. Byłem na tym meczu i powiem że grali bardzo słabo i pewnie przegrali 3-0. Sądzę że tym razem może być podobnie. Za Spartą przemawia obecna forma w tym sezonie na własnym lodzie i ostatnie spotkania między tymi 2 drużynami, ostatnie 5 meczy to 4 wygrane Sparty i 1 Pardubic (u siebie Sparta wygrała 3-2 i 9-2). W oczy rzuca się jeszcze jedna rzecz, Pardubice mają w 12 meczach dotychczas aż 240 karnych minut, zdecydowanie najwięcej w całej lidze, Sparta ma tych minut zaledwie 118. Gry w przewadze mogą tu zatem przesądzić o wygranej Sparty. Pewniakiem w tym meczu wydaje się typ że Sparta strzeli co najmniej 3 gole a tych bramek powinno być sporo. Pardubice w 5 ostatnich meczach tracili co najmniej 2 bramki, a Sparta na te 5 meczy 4 razy wbiła rywalom co najmniej 4 bramki. Tym razem powinno być podobnie. No a mecz z handi no bo wiadomo jak to w hokeju, prowadząc 1 bramką można zawsze wbić kolejną bramkę w ostatniej minucie do pustej bramki więc ryzyko warte świeczki, tak było wczoraj w meczu Slavi z Litvinowem, Slavia wbiła bramkę na 3-1 do pustej bramki po wycofaniu bramkarza.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaBundesliga 2013/2014
Spotkanie: Hoffenheim - Bayer Leverkusen
Typ: 2
Kurs: 2,13
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 18.10.13 20:30

Dziś o godz. 20:30 na Rhein-Neckar-Arena zostanie rozegrany inauguracyjny mecz 9. kolejki niemieckiej Bundesligi miedzy TSG 1899 Hoffenheim a Bayerem Leverkusen. Wieśniaki zajmują dziesiąte miejsce w ligowej hierarchii, natomiast Aptekarze zajmują trzecie miejsce w niemieckiej ekstraklasie, tuż za plecami Bayernu i Borussii. Jeśli goście wygrają to spotkanie to obejmą prowadzenie w tabeli.

Hoffenheim w ostatnich 3 ligowych potyczkach zdobył ledwie 2 punkty – to wynik porażki z Wolfsburgiem 1:2 oraz dwóch wysokobramowych remisów z Mainz i Schalke. Na własnym obiekcie Wieśniaki rozegrali 4 spotkania – raz zwyciężyli oraz trzykrotnie zremisowali ze swoimi rywalami. Tym razem TSG 1899 czeka mecz z druzyną z ligowego i europejskiego topu.

Bayer w hicie ósmej kolejki Bundesligi zremisował z Bayernem Monachium 1:1. Mimo, iż Bawarczycy dominowali w wielu elementach ofensywnych, stworzyli ponad 20 sytuacji bramowych oraz zdobyli aż 70% posiadanie piłki nie zdołali pokonać Aptekarzy. Duża w tym zasługa bloku defensywnego Bayeru złożonego z Donati’ego, Topraka, Spahicia oraz Boenischa.

Gospodarze dysponują młodym, dynamicznym zespołem. Najlepszym strzelcem Wieśniaków jest Francuz Anthony Modeste (rocznik 88’) – dla TSG zdobył 6 bramek w 8 spotkaniach. Po pięć trafień zaliczyli 22- letni Brazylijczyk Roberto Firmino oraz 21-letni Niemiec Kevin Volland. Niestety, blok defensywny przypomina ser szwajcarski – Hoffenheim straciło w tym sezonie najwięcej bramek ze wszystkich ekip w niemieckiej ekstraklasie, aż 20. Można więc określić tą ekipę stwierdzeniem – co strzelą to zaraz stracą.

Leverkusen ma równie ofensywny skład co gospodarze – 18 bramek w Bundeslidze oraz 4 trafienia w Lidze Mistrzów (2 kolejki) potwierdzają wysoką dyspozycję napastników Aptekarzy. Najlepszym strzelcem gości jest Sidney Sam, który sześciokrotnie wpisywał się na listę strzelców (to on doprowadził do wyrównania w meczu z Bayernem). 5 trafień to dzieło niezawodnego Stefana Kießlinga.

Jeśli Hoffenheim zagra odpowiedzialnie w defensywie to może pokusić się o niespodziankę. Lepszy jakościowo futbol prezentują goście i to na Aptekarzy stawiam w tym spotkaniu.
✅113
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie B
Spotkanie: Cesena - Bari
Typ: 1DNB
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
20:45 i Włoska Serie B. Cesena wysoko w tabeli Bari bardzo nisko ale goście maja ujemne punkty jednak mimo to nie błyszcza forma ostanie 3 mecze to 3 porażki. Były to mecze jednak z czołówką. Cesena aspiracje na Serie A ? chyba tak. Skoro chcą walczyc o włoską ekstraklase takie mecze trzeba wygrać, jednak jest to włoska liga i nie odważne sie dać czystej jedynyki bo w tej lidze mecze są czasami tak nudne i nieobliczalne nie raz sie o tym przekonałem.
Informacje kadrze Ceseny:
Ze zgrupowania kadry wraca LUKA KRAJNC - podstawowy obrońca
Zaś do grupy po urazach wracaja zawodnicy odgrywajacy ważna role w składzie Ceseny: D’ALESSANDRO MARCO, CONSOLINI NICOLO’
Lista powołanych: Ceseny
1 ROSSINI ANDREA
3 ALMICI ALBERTO
7 D’ALESSANDRO MARCO
8 DE FEUDIS GIUSEPPE
10 COPPOLA MANUEL
11 GRANOCHE PABLO
13 GALLI NICCOLO’
14 VOLTA MASSIMO
15 KRAJNC LUKA
16 GARRITANO LUCA
17 DEFREL GREGOIRE
18 INGEGNERI ANDREA
19 SUCCI DAVIDE
22 CAMPAGNOLO ANDREA
23 TABANELLI ANDREA
24 CAPELLINI NICOLA
27 CONSOLINI NICOLO’
30 ARRIGONI TOMMASO
33 RENZETTI FRANCESCO
34 CASCIONE EMMANUEL
36 COSER ACHILLE
Co do sytuacji kadrowej Bari nie znalazlem duzo tylko kadre ;/
Bramkarze
1 Guarna Enrico 1985 ITA
12 Pena Alex 1990 ROM
22 Miodrag Mitrovic 1991 SVI
Obrońcy
3 Chiosa Marco 1993 ITA
5 Polenta Diego 1992 URU
14 Samnick Richard 1993 FRA
15 Vosnakidis Dimitrios 1994 GRE
23 Ceppitelli Luca 1989 ITA
27 Calderoni Marco 1989 ITA
Pomocnicy
4 Romizi Marco 1990 ITA
6 De Falco Andrea 1986 ITA
8 Sciaudone Daniele 1988 ITA
17 Statella Giuseppe 1988 ITA
21 Fossati Marco 1992 ITA
25 Defendi Marino 1985 ITA
Napastnicy
9 Marotta Alessandro 1986 ITA
11 Galano Cristian 1991 ITA
16 Joao Silva 1990 POR
19 Fedato Francesco 1992 ITA
24 Alonso Matias 1985 URU
28 Beltrame Stefano 1993 ITA
✅50
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ATP Sztokholm
Spotkanie: J.Janowicz- E.Gulbis
Typ: 1
Kurs: 2,1
Buk: Bet365
Data i godzina: 18.10.13 12:00
JJ powrócił po kontuzji w rewelacyjnym stylu. W środę zdemolował rywala w równą godzinkę 6-2, 6-1. Warto dodać, że przeciwnik z tamtego spotkania nie tak dawno temu doszedł do finału w St. Petersburgu gdzie po zaciętej walce poległ z dzisiejszym rywalem Jurka, Gulbisem. Dwa dni temu Janowicz był świetnie dysponowany. Wszystkie zagrania od serwisu, przez forhand po charakterystyczne dropshoty były na wysokim poziomie, jednak mimo wszystko miałem wrażenie, że JJ grał na dużym luzie i nie pokazał jeszcze w 100% swoich możliwości. Myślę, że nasz AS jest bardzo zmotywowany na końcówkę sezonu. Wszystko za sprawą tego, że wielkimi krokami zbliża się turniej w Paryżu gdzie przed rokiem doszedł tam do finału i zgarnął solidną ilość punktów rankingowych. W tym roku o powtórkę w tym mocno obsadzonym turnieju będzie niezwykle ciężko i jakakolwiek wpadka może kosztować Janowicza stratę wielu pkt rankingowych, dlatego myślę, że niezwykle ważne dla tego zawodnika będą występy właśnie w takich turniejach jak w Sztokholmie, gdzie będzie mógł nazbierać dobrymi występami ilość punktów którą pozwoli mu utrzymać wysoką lokatę. Dziś rywal jak najbardziej w zasięgu Jurka. Gulbis to zawodnik, którego gra często opiera się na dyspozycji dnia i tym jak będzie funkcjonował jego niezły forhand. Jednak znacznie więcej atutów w dłoni na moim zdaniem Janowicz (znacznie mocniejszy forhand i backhand, atomowy serwis, dobra gra przy siatce, warunki fizyczne, arytmia gry jaką wprowadza w każdym spotkaniu). H2H również na korzyść JJ w stosunku 2-1. Kurs na Janowicza całkiem wysoki, ale myślę, że to z racji obaw bukmacherów przed tym jak będzie reagował jego organizm po kontuzji, ale jak pokazało pierwsze spotkanie nie widać po niej już ani śladu. Jak dla mnie czysta 1, a jak pisał kolega powyżej 2-0 całkiem możliwe.
⛔100
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Ouanna 2.50 bet365
dla tych którzy chcą dzisiaj zarobić polecam gorąco ten typ. Beck to paralityk, z zawodnikami którzy serwują mocno i co najwazniejsze wygrywają mecze tymi serwisami się męczy i to potwornie. Rzadko wygrywa takie spotkania zwłaszcza po kontuzji. Ouanna i Beck grali ze sobą 4 lata temu. Wygrał Niemiec po 3 setówce gdzie wlaściwie mógł też i wygrać Francuz. Wtedy Andreas był w swojej formie optymalnej. Teraz po kontuzji jak napisałem gra w kratkę mimo ze niektóre wyniki tego nie odzwierciedlają. 2.50 to spore value gorąco polecam
⛔100
ostatni raz przymykam oko na formę typu
 
F 1

futbolman

Użytkownik
Piłka nożna
Dyscyplina: Holandia, Eerste Divisie
Spotkanie: Helmond Sport - Jong PSV Eindhoven
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: bet-at-home.com
Analiza: Dzisiaj na stadionion drużyny Helmond przyjedzie młodszy brat „Wielkiego PSV” Jong PSV.
18 ekipa z PSV ostatnie dwa mecze wyjazdowe przegrywała. Do tej pory zgromadziła 12 punktów strzeliła 17 bramek, straciła 20. Helmond zajmuje 8 miejsce.
Helmond wygra ten mecz.
kiepska analiza
⛔
100
 
rell 44

rell

Użytkownik
ROSJA: Premier Liga
Zenit Petersburg-CSKA Moscow
Typ 2
Kurs 4.75
Buk: Bet365
Analiza
Dziś o godzinie 18:00 Można powiedzieć Wielkie Derby Rosji choć to Petersburg będzie podejmował Moskwę to jest to chyba najważniejszy
mecz w Premier Liga.Cska po Serii porażek bo aż od 4 spotkań nie wygrała co nie zdarzało się im to od wielu lat dziś ma nie co ciężkie
zadanie Zenit wielka potęga z wielkimi nazwiskami ostatnio całkowite przeciwieństwo niż CSKA widać powoli to zgranie.
Co by tu dużo nie mówić Cska nadal ma piłkarzy mocnych i stać ich by dziś zdobyć wreszcie 3 punkty z Zenitem.
Jedno jest pewne CSKA nie odpuści tego meczu nie zagra na pół gwizdka i po takim kursie warto próbować bo tutaj za Zenitem przemawiają
2 kwestie pierwsza z nich to ta że grają przed własną publicznością druga to , to że są w optymalnej formie ale te 2 argumenty w takim
pojedynku to nie przemawiają za mną ani trochę.
Polecam za drobne CSKA Moskwa 4,75
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, 1. Liga
Spotkanie: ROW Rybnik – Doclan Ząbki
Typ: over 3.5
Kurs: 3.75
Buk: William Hill
Godz. 18:00
Analiza:
W 13-stej kolejce polskiej 1 Ligi beniaminek będzie podejmować na własnym stadionie zespół z Ząbek. Drużyna gospodarzy przegrała zaledwie dwa spotkanie w tym sezonie co jest najlepszym wynikiem ale zremisował aż osiem razy przy dwóch zwycięstwach tak więc daje to 12 lokatę z przewagą punktu nad strefą spadkową. Ostatnio zespół jest w dość dobrej dyspozycji wygrana w Gdyni 0:2 u siebie z Łęczną 1:0 i ostatnio remis 2:2 z Bełchatowem. Największy problem zespół ma w grze defensywnej z GKS prowadził 0:2 do przerwy by ten mecz zremisować. Na własnym stadionie są skuteczni w ofensywie i słabi w defensywie remis 2:2 z Płockiem, przegrana z Sandecją 2:3 mimo prowadzenia do 60 minuty 2:0. Ogólnie rok temu w 2 lidze na własnym stadionie radzili sobie świetnie grając przy tym skutecznie. Dolcan jak co roku zaskakuje obecnie zespół jest na trzecim miejscu z stratą trzech punktów do lidera. Wszyscy wiemy że grają tym typowo włoskim stylem z trójką defensorów no i jak na Polskie warunki daje to ofensywne mecze z udziałem tego zespołu, zresztą 23 bramki strzelone jest jak na razie najlepszym bilansem w lidze. Niestety nie ma tak jak we Włoszech dobrych defensorów a w tym systemie jest to dość istotne dlatego tracą też sporo bramek jak na razie 16. Jest to zespół zdecydowanie swojego boiska bo po za inauguracyjnym 0:5 z Olimpią na wyjeździe nie wygrali od pięciu spotkań. Dziś będą chcieli przełamać tą serię i nie stoją na straconej pozycji tym bardziej że w ataku mają w tej chwili lidera strzelców a jak pisałem obrona gospodarze do świetnych nie należy. Krótkie podsumowanie spotkają się zespoły które to defensywie grających nie należą a patrząc na mecze w tym sezonie chyba można zaryzykować na to że dziś cztery bramki zobaczymy.
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
skvsky 5

skvsky

Użytkownik
Baltika - Orenburg
Rozpoczęcie: (18:00)
Typ: 1
Kurs: 2.3 / DNB 1.61
Bukmacher: bet365
Podczas analizy meczu tych drużyn sugerowałem się następującym informacjami:
- Najważniejszym czynnikiem, który może wpłynąć na losy meczu jest ilość km, którą musi pokonać drużyna gości by pojawić się na meczu (~2800km). Jest to 1 liga rosyjska, więc profesjonalizm i motywacja na pewno nie są na wysokim poziomie. Drużyny są ligowymi średniakami.
- H2H: Baltika będąc gospodarzem bezpośrednich spotkań, ostatnio nie przegrywała. Również grająć z innymi zespołami te statystyki wyglądają dobrze. Orenburg na wyjeździe nie błyszczy;
- Tabela: Po 17 spotkaniach różnica 5pkt na korzyść gości. Ostatnie mecze wskazują na to, żę drużyny są w podobnej formie. Nie zachwycają one jednak bilansem bramek. Baltika (15:18), Orenburg (19:16);
- Kadra: Wartość pierwszej drużyny to (gospodarze) 4.650.000 € - (goście) 3.400.000 £
- Kibice: Liczba widzów wspierających średnio drużynę- gosporzady u siebie to: 4.500; gości na wyjeździe: 2.425 (nie sądzę jednak, by wybrali się w tak daleką podróż tak licznie).
- Moje zdanie o typie: Myślę, że grając po tym kursie, mamy spore value. Warto zagrać za jakąś niewygórowaną stawkę.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: Polska, I liga
Spotkanie: Energetyk Row Rybnik - Dolcan Zabki
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mimo tego, że Dolcan jest dużo wyżej w tabeli (3. miejsce, 12 gier, 21 pkt, 22-15) niż Energetyk (14. miejsce, 12 gier, 14 pkt, 17-16), to w tym meczu moim faworytem w obecnej formie jest raczej ROW Rybnik. Opinię swoją oprę na porównaniu 2 meczów obu drużyn:
a) 5.10.2013 Energetyk wygrał z Arką na jej terenie 2:0, podczas gdy 13.10.2013 Dolcan u siebie pokonał skromnie Arkę tylko 1:0 zdobywając jedynego gola tuż po przerwie.
b) 29.09.2013 Dolcan przegrał sromotnie u siebie z Miedzią Legnica 1:4, podczas gdy 21.09.2013 Energetyk na terenie Miedzi zremisował 1:1.
Dodatkowo w ostatniej kolejce Energetyk zremisował na wyjeździe z liderem z Bełchatowa 2:2. GKS traci względnie niewiele bramek jeśli spojrzeć przekrojowo na I ligę (10 w 12 meczach), więc wbicie im 2 goli i urwanie 2 punktów świadczy o dużym potencjale zespołu Energetyka.
Ciekawą opcją może być również 1 DNB, w 365bet płacą za to 1,72. W Bet365 nie ma takiej opcji. Ale ja i tak wybrałbym czyste zwycięstwo gospodarzy bez podpórek. Powodzenia!
⛔100
 
sebabocian 9

sebabocian

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis.Luxemburg
Spotkanie: Beck.A-Piter.K
typ: 2
kurs: 2.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam i zapraszam na tenis dzisiaj stawiam na Piter która wyczynia cuda w luxemburgu nasza jest w znakomitej formie i wygrywa każdy mecz na tomiast jej rywalka zajmująca dobre 57 miejsce w rankingu WTA jest ostatnio w słabej formie i myślę ze przegra dzisiaj z nasza Katarzynka jest bardzo dobry kurs na Piter 2.75 to wypas nasza juz pokonała takie rywalki to czemu dzisiaj miała by przegrać? wątpie,myślę ze spokojnie wygra patrzeć na jej ostatnie osiągnięćia to tylko pozazdrościć myślę ze nasza jeszcze się podciągnie i będzie lepsza
kiepska analiza.
⛔100
 
T 215

tyczner

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie (Ekstraliga Czechy)
Spotkanie: Sparta Praga - Pardubice
Typ: x
Kurs: 4.2
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Witam . Na dzisiejsze popołudnie chcę zaproponować remis w meczu na szczycie w czeskim hokeju.
Typ swój opieram na wyliczeniach i prawach serii.
Sparta dzisiejszy gospodarz po 12 kolejkach jest liderem, u siebie 6win 1 lost.A w 12 kolejkach jeszcze bez remisu. Sprawdziłem w archiwum i w tamtym sezonie Sparta na 52 spotkania miała 8-9 remisów a wiec co ok 6 mecz kończył się remisem. Dwa lata temu mieli jeszcze wiecej remisów bo ponad 10 .
A więc każda seria musi mieć swój koniec. Dzisiaj jest duża szansa na remis, grają dwie na tą chwilę najmocniejsze drużyny w lidze. Co więcej między tymi drużynami od 3 lat (12 spotkań ) nie było remisu a więc kolejna szansa na przełamanie serii.
Jeszcze parę zdań o gościach,
Pardubice wprawdzie w ostatnich latach rzadko remisowali swoje spotkania ale w tym sezonie na 6 meczy wyjazdowych 4 z nich kończyli remisem.
Osobiście zaczynam progresje na Spartę i mam nadzieje,że nie potrwa zbyt długo. ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom