>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.10.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
stanley-63 802,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Japonia J-League /
Godz. 7:00
Spotkanie - Gamba O. : Kawasaki F.
Typ - Over 4.5
Kurs - 5.00
Buk - Sportingbet
28 kolejka J-League czyli 7 meczy do zakończenia sezonu i mecz na szczycie pomiędzy Gambą a Kawasaki , gospodarze to wicelider z 7 pkt stratą do Urawy natomiast goście są na pozycji 4 jednak od dzisiejszego rywala dzieli ich zaledwie mały punkcik , w ostatnim okresie los tak chciał że akurat obie 11 bardzo często się spotykały i tak w pażdzierniku odbyły się dwa spotkania w ramach Pucharu ligi gdzie do fianału awansowała Gamba a w dwumeczu padły wyniki najpierw 3:1 dla Gamby u nich a na wyjeżdzie 3:2 dla Kawasaki a tak ogólnie w meczach z udziałem tej pary pada sporo goli tym bardziej jak grają tu w Osace bo średnia goli tu to aż 4.92 , Gamba notuje też wspaniały okres swojej gry i na ostatnie aż 16 meczy zanotowali 13 zwycięstw 1 remis i dwie porażki tak więc nie sądzę aby tu dziś przegrali , ja jednak pokuszę się i pójdę w stronę goli a liczę na wiele bo aż 5 zobaczymy co z tego wejdzie !
⛔ 100
 
T 16

tippers

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna , Superliga mężczyzn
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chrobry Głogów - Stal Mielec
Typ: Stal Mielec
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Witam w sobotni poranek. Dziś w ofercie jak to zwykle bywa w soboty mamy multum spotkań do wyboru. Ja dziś zdecydowanie idę w stronę szczypiorniaka. Otóż o godz.18:00 w głogowskiej hali zagrają ze sobą zespoły Chrobrego Głogów i Stali Mielec. Nie wiem czym kierują się bukmacherzy stawiając tak wysoki kurs na Chrobrego. Zespół ten w chwili obecnej jest w totalnej rozsypce. Plaga kontuzji jaki ten zespół doskwiera jest niewyobrażalna.Strona sportowe fakty podaje iż zespół ten jest całkowicie rozbity przed potyczką ze Staleczką ???? Trener Chrobrego Krzysztof Przybylski ma niesamowity problem gdyż w zespole absencję ma bardzo duża ilość zawodników z pierwszej drużyny. Jakub Łucak , Wiktor Kubała, Ignacy Bąk oraz jeden z liderów głogowskiej siódemki Mariusz Gujski oglądają ten mecz z trybun. Do tego dochodzą świeżo kontuzjowani zawodnicy, których również najprawdopodobniej na parkiecie w Głogowie zabraknie, a do takich należą Adam Świątek, Bartosz Witkowski (naciągnięty mięsień) oraz Rafał Biegaj (skręcona kostka). To może sprawić że w sobotni wieczór trener Przybylski będzie mieć gotowych do spotkania tylko 8 ludzi!!!!!!! Lanie w Kwidzynie jakie tydzień temu Chrobry dostał 37:23 pokazuje że z zespołem nie jest najlepiej!!!!!A w Stali również ostatnio mieliśmy 2 porażki lecz zespół pokazał wolę walki, gdyż grał ze samą czołówką ligi Vive Kielce ,Wisłą Płock oraz Zabrzem.Szczególnie remis 25:25 osiągnięty na parkiecie Wisły Płock przed trzema tygodniami pokazuje że zespół Stali Mielec grać potrafi!!! Ja powiem Wam szczerze że to jest świetny typ i gram to za grubszą sumkę. Polecam gorącą i pozdrawiam tippers ???? )
⛔ 100
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: ???? WTA - SINGIEL: Moskwa (Rosja), twarda (w hali) - Półfinał
Godzina: 12:30
Spotkanie: Pavlyuchenkova Anastasia v Siniakova Katerina
Typ: Suma Gemów (Powyżej 20.5)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Dziś wybrałem spotkanie półfinałowe turnieju Kremlin Cup, reprezentantka gospodarzy Anastasia Pavlyuchenkova zmierzy się młodą Czeszką Kateriną Siniakovą. Rosjanka jak do tej pory nie miała jakiś wybitnych meczy, w Moskwie rozgrywa całkiem przyzwoity turniej, w tamtym roku było podobnie bo dotarła tu do półfinału, gdzie przegrała z Rumunką Simoną Halep. Statystyki na Hali również przyzwoite (8/0), Anastasia pokonała do tej pory Konjuh i Riske dość łatwo bo w dwóch setach, w ćwierćfinale musiała się napocić z inną Rosjanką Diatchenko. Po drugiej stronie kortu zagra młoda Czeszka która zaskakuje w Moskwie formą i osiągnięciami, ograła takie nazwiska jak Vesnina, Mladenovic czy Giorgi. Wczoraj wyglądała bardzo dobrze, silne returny oraz dobry serwis. Grała bardzo mądrze i skutecznie, a przypomnijmy że Czeszka ma zaledwie 18 lat. Statystyki na hali również przyzwoite (13/5). Sumując wszystkie za i przeciw, liczę na zacięty mecz i dobre widowisko.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premiership
Godzina: 13:45
Spotkanie: Manchester City - Tottenham Londyn
Typ: over 3.5
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
The Citizens w tym sezonie nie są już tak skuteczni jak w ubiegłych rozgrywkach, na swoim koncie mają 14 goli zdobytych w 7 spotkaniach ale wciąż jest to bardzo dobry wynik jak na angielską Premiership (lepszy wynik ma tylko Chelsea - 21 goli). Dziś na Etihad Stadium Manchester City podejmie Tottenham i wydaje się, że akurat w takim spotkaniu zarówno piłkarze Manchesteru jak i Tottenhamu mogą nieco poprawić swój bilans zdobytych bramek.
W ostatnich spotkaniach między tymi ekipami bramek padało naprawdę sporo. Wystarczy przypomnieć poprzedni sezon i dwa efektowne zwycięstwa podopiecznych Manuela Pellegriniego - 6-0 (u siebie) i 5-1 (na WHL). W sezonie 2012/13 również bramek padało sporo, City u siebie wygrało 2-1, a Tottenham zrewanżował się na własnym obiekcie wygrywając 3-1. W sezonie 2011/12 znów dwukrotnie lepszy okazał się Manchester City wygrywając 5-1 (na wyjeździe) oraz 3-2 ( u siebie).
Czy dziś również możemy liczyć na dużo emocji i bramki? Myślę, że tak. Obie ekipy mają naprawdę spore atuty w ofensywie, z jednej strony są przecież Dzeko i Aguero z drugiej Chadli i Adebayor, a przecież w obu ekipach jest naprawdę sporo zawodników kreatywnych potrafiących czy to genialnie podać czy też strzelić. Ponadto Manchester City dziś musi sobie radzić bez Mangali, który w ostatnim czasie był podstawowym środkowym obrońcą w drużynie City. Oprócz niego w barwach Citizens nie zobaczymy również Samira Nasriego i prawdopodobnie Fernandinho. Goście natomiast zagrają dziś bez Kyle&#39;a Walkera i Kyle&#39;a Naughtona, a na urazy w ostatnim czasie narzekali również Hugo Lloris i Nacer Chadli, choć obaj są przewidziani do gry od pierwszej minuty.
Podsumowując dziś dojdzie do spotkania, w którym obie ekipy raczej nie będą się bronić. Nie jest to bowiem w ich naturze, co zresztą widać po wynikach w meczach bezpośrednich z ostatnich sezonów. Wydaje mi się więc, że dobrym pomysłem jest zagrać tutaj over bramkowy, ja proponuje over 3.5 goli.
✅ 155
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Metz - Rennes
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Ja dzisiaj wybrałem mecz pierwszej ligi Francuskiej gdzie FC Metz poodejmować będzie zespół Rennes.
FC Metz: Jak na beniaminka ligi radzi sobie całkiem całkiem nieźle, zajmując po 9 kolejkach 9 pozycję (4-2-3 br. 10-9) u siebie grają znakomicie po 4 meczach na własnym stadionie 10 pkt wyrywając nawet z Lyonem 2-1. Więc dlaczego dzisiaj mają przegrać? Często bywa tak że beniaminek awansujący do wyższej klasy rozgrywkowej na początku sezonu daje z siebie 150% zaangażowania, siły itd ale jak długo można grać na 150%? później zadyszka zmęczenie i straty pkt na co dzisiaj liczę a grają z naprawde bardzo mocną liczącą się ekipą z Rennes
Rennes: po 9 kolejkach dopiero 12 pozycja (3-2-4 br. 11:13) nie jest to wymarzony początek sezonu dla drużyny która chciała by w następnym sezonie zagrać w Europejskich pucharach. Rennes w przeciwieństwie do FC Metz miało bardzo trudny terminarz na początku sezonu, stąd straty tych cennych pkt. Grali oni m in z Lyonem na wyjeździe (2:0), St. Etienne na wyjeździe (0-0), PSG w domu (0-0), Bordeaux na wyjeździe (2-1) te wyjazdy póki co im nie leżą, licząc na przełamania w dzisiejszym meczu. Co do składu Rennes,gra tam wiele dobrych piłkarzy m in nasz K. Grosicki który co pokazały mecze reprezentacji jest w formie, młody francuz grający nie dawno w Francja U-21 która to grała znakomicie
Paul-Georges Ntep (4 gole w obecnym sezonie), warto również wspomnieć o doświadczonym i wszystkim znanym Szwedzie O. Toivonen który to również złapał formę i często strzela bramki (3 gole w obecnym sezonie). Dlatego wydaje mi się że mają kim postraszyć bramkę dzisiejszego rywala, a kurs 3.10 to naprawdę dobry bonus, dający nam możliwość zarobienia paru groszy.
Pozdrawiam i życzę wygranych ????

⛔ 100
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Manchester City - Tottenham Hotspur
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Ja również skłaniam się do pogrania na The Citizens. Zgadzam się że granie handicapów może okazać się zabójcze, bo przerwa na reprezentacje, bo za moment LM w tygodniu, ale zwyciężyć Obywatele powinni.
Zacznę od zbicia argumentów przeciwko. Odpocznie Yaya Toure. Tylko że po &quot;aferze tortowej&quot; to nie jest ten sam zawodnik co w poprzednim sezonie. Stracił bardzo wiele, teraz jest raczej &quot;tylko&quot; dobrym zawodnikiem, lecz nie totalnym dominatorem środka pola. Pellegrini ma kim grać w tej formacji, jest w świetnej formie Fernandinho oraz jak zawsze wybitny Frank Lampard. To wystarczy na zdominowanie Kogutów w strefie środkowej.
Brak Sergio Aguero. Ale przecież &quot;Kuna&quot; brakuje niemal od początku sezonu. Gra nieregularnie, czasem wyjdzie w pierwszym składzie, czasem z ławki, nigdy jednak nie w pełnym wymiarze czasowym. I dalej, w fantastycznej formie znajduje się Edin Dzeko. Skłonny jestem stwierdzić, że ostatni raz w tak dobrej dyspozycji był jeszcze w Wolfsburgu, gdzie zdobywał mistrzostwo Niemiec. Z dobrej strony pokazuje się w tym sezonie Stevan Jovetić, a Aguero pewnie wejdzie z ławki i postraszy rywali.
H2H zdecydowanie na korzyść City, z pięciu ostatnich meczy wygrali cztery.
W Tottenhamie nie zagrają Walker i Naughton, niepewny jest też występ Llorisa i Chadliego. Zwłaszcza brak Nacera Chadliego byłby dużym upośledzeniem siły ofensywnej Kogutów, bo to na Chadlim opiera się głównie gra do przodu. W City na pewno zabraknie Mangali (zagrają Kompany i Demichelis) oraz Nasriego (co żadnym osłabieniem nie jest). City traci już pięć punktów do prowadzącej Chelsea i nie może sobie pozwolić na większe straty. Nie odpuszczą tego meczu, a Tottenham jest na tyle wysoko (6 miejsce) że nie zlekceważą ekipy z północnego Londynu.
Niewielkie, ale zwycięstwo City. Tottenham nie ma się kim przeciwstawić. Nie ma na kim oprzeć ataku, w drugiej linii Eriksen zawodzi, niepewna obrona... Miejsce w tabeli dużo wyższe niż ich poziom gry.
✅ 50
 
figo19 34

figo19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Coventry - Bristol City
Typ:
over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Lider
tabeli Bristol City przyjeżdża dziś do Coventry, które zajmuje aktualnie 16. pozycje w tabeli League One. Goście jak narazie są niepokonani i pewnie idą w drodze do awansu ligę wyżej. Ich bilans to (8-4-0). Kolejkę temu ograli mocne Chesterfield a trzy kolejki temu pretendenta do awansu Milton Keynes Dons. Obawiam się że dziś mogą zlekceważyć rywala z którym w ostatnim sezonie nie mogli sobie poradzić. Przegrali na Coventry aż 4:5 i u siebie 1:2. W ostatnich ośmiu meczach pomiędzy tymi drużynami Bristol City wygrali tylko dwa razy i aż w pięciu meczach padł over 2.5. Coventry ostatni mecz ligowy wygrali ponad miesiąc temu ze słabiutkim Yeovil Town. Nic tak nie motywuje jak mecz z liderem tabeli i po cichu wierze że to właśnie dziś będziemy świadkami pierwszej porażki Bristol City. Goście są zespołem który w każdym meczu strzela po 2-3 bramki, wydaje mi się że dziś nie zejdą ze swojej średniej i będą chcieli się zrewanżować za podwójną porażkę z tamtego sezonu. Tracą również dużo bramek co pokazali w niedawnym meczu wyjazdowym z Fleetwood remisując 3:3. Obstawiam sporo goli w tym meczu i być może nikłą wygraną Coventry.
✅ 80
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Walencja 2014 (Hiszpania)-kwalifikacje
Godzina: 16:30
Spotkanie: Berankis Ricardas-Gimeno-Traver Daniel
Typ: 1
Kurs: 1.84
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

W ciągu dwóch dni kolejny raz stawiam przeciwko Hiszpanowi. Nie będę się powielał także powtórzę moje słowa z przed 48 godzin. &quot;On jest typowym człowiekiem od mączki który raz na przysłowiowy ruski rok wygra coś na innej nawierzchni. Ten ruski rok wypadł właśnie w tym roku w Moskwie i powinno mu to już starczyć na ten sezon czy też turniej. Piszę tak,a nie inaczej ponieważ Gimeno-Traver ma bilans na clayu 442/268, na hardzie 35/50/, na halach 15/26 i na trawie 5/17 czyli fantastyczna linia pochyła. Ten zawodnik pod względem serwisu dorównuje jakiejś średniej zawodniczce z kobiecego świata tenisowego, a wiadomo,że na hali jest to bardzo ważny element. Hiszpan nie ma jakiegoś konkretnego uderzenia kończącego, jego tenis opiera się na wymianach, lewo...prawo...lewo...prawo...lewo...prawo i tak do usranej śmierci brzydko pisząc. Mimo wszystko na tak szybkiej nawierzchni, z takimi słabymi warunkami fizycznymi oraz stylem gry udało mu się sensacyjnie przebrnąć do drugiej rundy w Moskwie gdzie przegrał z Gulbisem 6:3, 7:6. Acha...zapomniałbym dodać,że Daniel jest na gazie ponieważ wygrał Kenitra challenger oczywiście na mączce lecz poza Ramosem w finale nie pokonał on nikogo groźnego także nie obawiam się jego gazu w tym meczu.&quot; Do tego dodam jeszcze parę słów po meczu z Gulbisem. Skończył się tamten mecz wynikiem aż 6:3, 7:6 ponieważ Gulbis wiele razy popisywał się swoje niekompetentnością. Ogólnie Hiszpan wyglądał słabo tak jak ująłem to we wcześniejszych słowach. To teraz coś o moim faworycie w dzisiejszym meczu. Ricardas, czuje się bardzo dobrze na halach ponieważ jego bilans to 91/50,a w tym roku 17/6. Wczoraj zakończył swój udział w Moskwie, także ma jeden dzień odpoczynku mniej niż Daniel. Przegrał tam z Bautistą-Agutem 7:5, 6:3 i również oglądałem ten mecz, Litwin miał wiele szans lecz Hiszpan w tych najważniejszych momentach grał fenomenalnie albo serwował asy. W każdym bądź razie Ricardas przechodząc przez kwalifikacje wygrał tam 5 meczów, pokonując pod drodze Raonica sprawiając przy tym niezłą sensację, Kanadyjczyk nie był optymalnej formie po chorobie ale mimo wszystko taki wyniki jest jak najbardziej dodał skrzydeł Litwinowi. Dlaczego mamy taki wysoki kurs na Berankisa? Dlatego,że Hiszpan gra u siebie oraz Ricardas miał mniej czasu na odpoczynek oraz ma więcej w nogach. Lecz to,że jest w rytmie meczowym akurat może być bardzo dobre, obawiam się najbardziej tego przelotu czyli zmiana szybka miejsca rozgrywania meczów. On raz w życiu grał w tym turnieju, było to w w 2012 roku gdzie swój udział zakończył na kwalifikacjach. Gimeno-Traver startuje natomiast w tym turnieju 10 raz i jego najlepszym osiągnięciem było dotarcie do II rundy, czyli furory tutaj nie robi. Stawiam mimo wszystko na Litwina ponieważ to jest typowy grajek na halę, mecz może być trudnym lecz myślę,że kolejny raz Hiszpan odpadnie dość szybko. Jakby to powiedział hardcorowy koksu...&quot;Nie ma lipy!!!!&quot; Panika w oczach Hiszpana mówi wszystko...
✅ 84
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Barclays Premier League
Godzina:16:00
Spotkanie:Burnley-West Ham
Typ:2
Kurs:2.60
Bukmacher:Bet365
Analiza:Burnley to tegoroczny beniaminek, ktory dotychczas pokazuje sie z slabej strony.Zajmuja obecnie przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 4 punktow i bilansem bramkowym 3:10. Po dokonaniu wzmocnien w tym okienku transferowym przez &quot;big Sama&quot; gra druzyny gosci wyraznie sie poprawila. Przeklada sie to tez rowniez na wyniki. W poprzednim sezonie West Ham do ostatnich chwil musial pilnowac sie, aby nie zgubic punktow i nie spasc z ligi. W tym sezonie po siedmiu kolejkach zajmuja wysokie 7 miejsce w tabeli z bilansem bramkowym 12:10. Gospodarzom w tym sezonie jeszcze nie udslosie wygrac i uwazam ze tak samo bedzie w tym przypadku. Do podbicia AKO mozna zagrac rowniez X2.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier Liga
Godzina: 17-30
Spotkanie: Lokomotiv M. - Terek Grozny
Typ: 1X
Kurs: 1.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
!0 kolejka rosyjskiej ekstraklasy. Goście z Czeczeni po 9 seriach zajmują 5 lokatę z bardzo dobrym bilansem 5-3-1, natomiast Kolejarze ze stolicy są dopiero na 9 miejscu z bilansem 3-3-3. Te statystyki tłumaczą wyrównane kursy w tym spotkaniu. Za moim typem przemawia przede wszystkim h2h, gdzie na 7 spotkań między tymi zespołami od roku 2005 w Moskwie to 6 zwycięstw gospodarzy i 1 remis! Terek z ostatnich 14 wyjazdów we wszystkich rozgrywkach tylko 2 razy przywoził komplet punktów, natomiast analogicznie Lokomotiv tylko 2 razy przegrywał u siebie w ostatnich 13 meczach - to kolejny istotny argument. Kurs nie za wysoki, jednak nie widzę tutaj zbyt dużych szans na zwycięstwo gości.
✅ 45
 
tlok 50

tlok

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: Athletic Bilbao - Celta Vigo
Typ: 2
Kurs: 3.94
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Na dzisiejszy typ dnia wziąłem spotkanie przedostatniej z szóstą drużyną z tabeli Primery Division. Poziom gry gospodarzy w tym sezonie po prostu sięga dna. Jedyne spotkanie jakie udało im się wygrać to mecz z Levante na początku sezonu. Reszta to same porażki lub remisy z niezbyt wysoko notowanymi rywalami. Nie licząc wygranego meczu z Levante 3:0, to udało im się zdobyć 1 bramkę na 6 meczów. Stracili natomiast ich 11. Drużyna gości zaś podniosła swój poziom gry względem ubiegłego sezonu i cały czas zwyżkuje. Oni za to w każdym meczu w tym sezonie zdobywali przynajmniej 1 bramkę. Warto również zauważyć, że Celta rozgrywała mecze z raczej lepszymi rywalami, niż drużyna dzisiejszych gospodarzy. Na pojedynki bezpośrednie nie ma raczej co patrzyć, bo sporo się zmieniło. Podsumowując, Celta jest dla mnie zdecydowanym faworytem do wygrania dzisiejszego meczu.
⛔ 100
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia serie B
Godzina: 21:10
Spotkanie: Joinville- Ceara
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: expekt
Analiza:
Joinville to drużyna, która ma najwyraźniej ochotę na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej.Od momentu awansu do serie B plasują się bardzo blisko czołowej czwórki. Dwa razy kończyli sezon na 6 lokacie, więc obstawiam, że do 3 razy sztuka i w tym roku wywalczą sobie serie A.
Jednakże do tego potrzebny jest powrót do formy jaką prezentowali miesiąc wcześniej, choc wygląda na to, ze mogą byc na najlepszej drodze.
Ostatnio wygrana z Villa nova i teraz powinni zdobyc również 3 punkty w starciu z sąsiadem z tabeli, co dałoby im 4 punkty przewagi nad 5 miejscem i byc może awnas wyżej.
Ceara to spadkowicz z serie A z 2011 roku, w zeszłym sezonie byli też blisko powrotu na najwyższy szczebel, ale uplasowali się o jedno miejsce niżej niż dzisjeszy gospodarz meczu. W swoim składzie mają lidera stzrelców ligi,Magno Alves z 17 bramkami, co może nieco straszyc, ale tuż za nim mamy piłkarza Joinville z 12 trafieniami Jaela.
W ostatnich 2 meczach między sobą dwukrotnie pewnie wygrywali piłkarze Joinville 3:0 i 3:1.
Liczę na powrót gospodarzy na ścieżkę zwycięstw i zdobycie kolejnego kompletu punktów, a kurs jaki dają bukmacherzy, według mnie jest zasugerowany pozycjami w tabeli, oraz ostatnią formą Joinville.
Pewniak dnia jak dla mnie, z fajnym kursem trzeba próbowac ????
Powodzenia!!
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Bundesliga
Godz. 18:30
Spotkanie - Schalke : Hertha
Typ - czerwona kartka w meczu ? tak
Kurs - 4.45
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Mecz pomiędzy Schalke a Herthą zapowiada się ciekawie i w/g mnie będzie to brutalne spotkanie patrząc od strony sportowej , obie drużyny sąsiadują w tabeli i obie zapewne głodne wygranych bo patrząc pod tym względem to u obu ekip po stronie wygranych meczy widnieje liczba dwa bo tylko po dwa mecze w 11 kolejkach już rozegranych na koncie obu drużyn ale ja patrzę pod względem kartek a tu zdecydowanie gorszą ekipą są gospodarze którzy już po dopiero 11 kolejkach zarobili 3 czerwone kartoniki i 24 żółte tak więc widać czarno na białym że jak się gra nie klei to skrada się nerwowość i sporo nie zbyt czystych fauli po ich stronie a że jak pokazuje statystyka ta gra nie idzie to dlatego uważam że i dziś będzie nie zbyt czysto pod względem sportowym , u gości co prawda mniej kartoników ale czerwień też zobaczymy a żółtych 18 , arbitrem dziś jest Knut Kircher który co prawda w tym sezonie nie pokazał jeszcze czerwonej kartki ale ma ich w swoich sędziowanych meczach 55 a H2H pomiędzy Schalke a Herthą pokazuje że zdarzają im się mecze z czerwienią a było też że i dwa czerwone kartoniki były pokazane tak więc liczę na czerwoną !
⛔ 100
 
szczypiorkowy 17

szczypiorkowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Typ: 1
Kurs: 1.77
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
No to zaczynamy następny dzień z polską piłką. Śląsk zmierzy się we Wrocławiu z zawodnikami Piasta Gliwice.
Wrocławianie znajdują się na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem 20 punktów po 6 zwycięstwach, 2 remisach i 3 porażkach. Co ważne, prowadzą w tabeli meczów rozgrywanych u siebie z dorobkiem 16 punktów po 5 zwycięstwach i 1 remisie bez porażki.
Piast na razie zajmuje miejsce w &quot;grupie spadkowej&quot; (10 miejsce) z dorobkiem 15 punktów po 4 zwycięstwach, tylu samych przegranych i 3 remisach. Na wyjeździe spisują się raczej przeciętnie. Na obcych boiskach zebrali tylko raz 3 pkt, 3 razy remisowali i 2 razy przegrywali.
Ostatni mecz Piasta to wygrana nad warszawską Legią, co uważam raczej za jednorazowy przebłysk.
Śląsk natomiast ostatni mecz zremisował z Podbeskidziem w Bielsko-Białej.
Ostatnie mecze między tymi drużynami w Ekstraklasie kończyły się remisami.
Mimo wszystko stawiam na Śląsk, który w składzie ma Mile po ostatnich znakomitych przebłyskach w polskiej reprezentacji powinien ponieść klub do zwycięstwa na swoim terenie.
✅ 77
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Burnley-West Ham
Typ: 0
Kurs: 3.23
Bukmacher: Bet-at-home
Witam, dzisiaj pod lupę wezmę mecz angielskiej Premier League. Beniaminek Ligi Barnley podejmie na własnym boisku drużynę West Hamu. Barnley czeka na swoją pierwszą wygraną w ten rundzie, a gdzie tego nie zrobić jak nie przed własną publicznością, która na pewno będzie dopingowała swój zespół. Barnley już pokazało że umie grać z lepszymi od siebie, nawet taka drużyna jak Manchester United straciła pkt na stadionie w Barnley &quot;Turf Moor&quot;. Bilans u siebie to dwa remisy i przegrana. Czas w końcu na zwycięstwo? nie sądzę. West Ham jak narazie w lidze radzi sobie całkiem nieźle. Zajmują 7 miejsce z 3 pkt straty do ligowego podium. Myślę że ten mecz będzie wyglądał wyrównanie. Barlney umie się bronić i dowozić remis z wyżej notowanym rywalem na własnym boisku. West Ham na wyjazdach gra słabo, dotychczas jedno zwycięstwo, remis i przegrana. Drużyna gości ma zdecydowanie lepszy atak, zdobyli 10 bramek na 7 spotkań, natomiast Barnley zdobyło ich tylko 3. Licze na &quot;zamurowanie&quot; bramki ze strony gospodarzy i czysty remis w całym meczu.
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Barcelona vs Eibar
Typ: Azjatycka suma goli - over 3.5 gola
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Faworytem meczu jest oczywiscie Barcelona i po przerwie reprezentacyjnej powracamy do rozgrywek klubowych.
Mecze na Camp Nou z reguly sa do jednej bramki,gospodarze stwarzaja duzo sytuacji bramkowych,ktore bardzo czesto sa zamieniane na gole co za tym idzie kibice zgromadzeni na stadionie moga ogladac kilka bramek na mecz.
W tym sezonie pod wodza nowego szkoleniowca Barcelona prezentuje sie nie co inaczej,glownie mam tu na mysli gre w defensywie.
Niby Barca tych bramek nie traci duzo ale...
Patrzac na to z kim grala do tej pory to - mecz u siebie z Elche,ktory gral cala druga polowe w przewadze zawodnika a mimo to stracili jeszcze dwa gole i nie stworzyli sobie bodajze zadnej sytuacji bramkowej mowi samo za siebie.
Na Camp Nou zawitaly tez takie ekipy jak :
*Bilbao - zupelnie bez formy,powazny kryzys.
*APOEL - mecz w ramach LM,z calym szacunkiem dla cypryjskiego zespolu ale nie jest to druzyna zaliczana do najmocnijeszych ekip w Europie.
*Granada.......licznik zatrzymal sie na 6:0 ale tak naprawde gdyby katalonczykom sie bardziej chcialo to moglo sie skonczyc bez problemu na dyszce a gra zawodnikow Granady nie byla godna Primera Division.
Oprocz tego mecze z - Levante,kolejna druzyna zaliczana do &quot;ogorkow&quot;,spotkanie z Malaga,ktora tez nie nalezy do czolowki ligi a raczej blizej im do sredniaka,mecz zreszta byl po prostu tragiczny do ogladania i oby juz takie mecze sie nie powtarzaly wiecej.
Jeszcze dwa ligowe mecze to potyczki z Rayo Vallecano,ktory dzieki swojemu ofensywnemu stylowi gry na starcie jest bez szans w meczach z czolowka ligi i skazany na straty bramkowe i mecz z Villarreal.
Tak naprawde tylko Villarreal jest godny uwagi tutaj.
Teraz popatrzmy na starcie z ekipa z innej bajki a wiec mecz z mistrzem Francji - PSG.
54 minuty - tyle potrzebowal francuski gigant aby strzelic Barcelonie 3 bramki,wiec z ta gra defensywna cos nie do konca jest tak jak byc powinno.
Kolejnym sprawdzianem defensywy bedzie mecz z Realem Madryt,ktory juz za niedlugo.
Eibar raczej sie dzisiaj nie otworzy,wiec pewnie bedzie kolejny mecz w ramach &quot;proba przejscia przez mur&quot;.
Gole jednak zaleza tylko i wylacznie od tego,czy podopiecznym Luisa Enrique bedzie sie chcialo ruszac po meczach reprezentacyjnych,bo jezeli zagraja sobie na pol gwizdka to moze byc ciezko.
Mimo wszystko dwa gole to dzisiejsze minimum ze strony Barcelony a licze na 3-4 gole.
Pod znakiem zapytania stoi Eibar,mozliwe,ze tez strzela jedna bramke.
Eibar w ostatnim ligowym meczu stracil u siebie az 3 gole z Levante,wiec nie spodziewam sie dzis znacznej poprawy gry w obronie z ich strony,zwlaszcza,ze rywal bedzie z zupelnie innej polki.
⛔ 100
 
M 4

mleko433

Użytkownik
Dyscyplina: Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sassuolo - Juventus FC
Typ: Juventus -1 (Juventus wygra różnicą 2 bramek)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zapraszam na mecz 7 kolejki spotkań Serie A, gdzie zmierzą się Sassuolo - Juventus. Faworytem tego spotkania są goście, gdzie w 6 poprzednich spotkaniach, żadnego nie przegrali, a co za tym idzie są na 1 miejscu w tabeli. Niestety tak dobrze nie powodzi się gospodarzom. Są na ostatnim miejscu z jedynymi trzema ,,oczkami,, na swoim koncie. W roku 2014 te dwa zespoły stoczyły już ze sobą walkę, a w obu dominował Juventus. Myślę, że to nie będzie jakiś większy problem dla gości, pokonać ostatnią drużynę w tabeli różnicą dwóch bramek.
⛔ 100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Pilka nozna, Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Koln - Dortmund
Typ: Borussia -2
Kurs: 5,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Juz dzisiaj o godzinie 15:30 odbedzie sie ciekawe spotkanie w Bundeslidze. A mianowice miejscowe Koln podejmie Borussie Dortmund. Faworytem tego spotkania sa oczywiscie goscie. Jednak ostatnimi czasy Borussia gra strasznie slabo. Mimo to decyduje sie zagrac w ich strone, poniewaz uwazam, ze kazda zla passa kiedys sie konczy. Zawodnicy z Dortmundu na pewno sa podraznieni niepowodzeniami w lidze i beda chcieli dzisiaj udowodnic, ze nie sa chlopcami do bicia. Dlatego beda chcieli rozgromic Koln wygrywajac minimum 3 bramkami. Aktualnie Borussia zajmuje 11 miejsce! Jak na nich to bardzo slabo. Mysle, ze w dzisiejszym meczu pokaza klase i tym meczem zacznie sie ich passa zwyciestw i beda pnac sie ku gorze.
Ostatnie spotkania miedzy tymi zespolami pokazuja, ze szanse na powodzenie typu jest dosc duze. Dlatego polecam zagrac.
⛔ 100
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Arsenal-Hull City
Typ: Pierwsze 10 minut meczu - powyżej 0,5 gola
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
W dniu dzisiejszym w ramach 8 kolejki Premier League zmierzą się ze sobą Arsenal Londyn i Hull City. Ofensywny potencjał Arsenalu jest ogromny, siłę rażenia stanowią Alexis Sanchez, Danny Welbeck, Jack Wilshere, Alex Oxlaide Chamberlain, nie zmienia tego faktu nawet kontuzja Mesuta Ozila, jednak nie jest już tak rózowo w defensywie Kanonierów, gdyż z gry w dzisiejszym meczu za kartki wypadł Calum Chambers, kontuzjowani są Lurent Koscielny i Mathieu Debuchy. Można się w dzisiejszym meczu spodziewać sporo bramek, gdyż Hull nie ma żelaznej defensywy, oby bramki padały od samego początku spotkania ????
⛔ 100
 
C 2

czetok

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Typ: handicap 0:1 - Jagiellonia Białystok
Kurs: 4.60
Bukmacher: STS
Analiza: Witam serdecznie.
W sobotę o 18:00 Jagiellonia podejmuje na własnym boisku Pogoń. Spotkanie to będzie jednocześnie otwarciem nowego stadionu miejskiego w Białymstoku. Włodarze klubu stawali na głowie, by zapełnić go w ten wieczór kibicami i wiele wskazuje na to, że ta sztuka im się uda.
Portowcy dotarli do Białegostoku z problemami. Mieli lecieć samolotem do Warszawy, lecz przez odwołany lot całą trasę do stolicy Podlasia pokonali pociągiem. Jak to wpływa na formę zespołu, nie trzeba specjalnie tłumaczyć.
Kolejna sprawa: kontuzje. W ekipie gości nie zagra Marcin Robak, czyli jeżeli nie gwarant goli, to przynajmniej ogromne zagrożenie w ofensywie. Niepewni gry są także Zwoliński i Frączczak. Wychodzi nam zatem, że ofensywa zostanie poważnie osłabiona. Jeżeli dodać to tego statystyczne podsumowanie tego, jak Pogoń spisuje się w tym sezonie w obronie (15 straconych goli, z czego aż 10 w sześciu spotkaniach wyjazdowych) widać jak na dłoni, że drużyna nie będzie tu faworytem.
Przejdźmy do Jagiellonii. Tutaj Michał Probierz fajnie poukładał zespół, w którym odnalazł się kapitalnie Piątkowski. Ten piłkarz już dawno powinien grać w ekstraklasie, nie od minionego sezonu a co najmniej od kilku lat. Ma fajne wsparcie, nawet mimo odejścia Daniego Quintany, co pokazało chociażby efektowne zwycięstwo nad Podbeskidziem (4:2). Na własnym boisku Jagiellonia rzadko oddaje punkty. Przegrała dwa razy: z Legią (0:3, nic na jej usprawiedliwienie nie mam, choć mistrz przyjechał rozeźlony po aferze z Celtikiem) oraz 1:3 ze Śląskiem (czerwona kartka bramkarza, która rozstrzygnęła losy meczu). W defensywie u siebie Żubrom trudno coś zarzucić. Kapitalnie wprowadził się do drużyny młody Drągowski, który jest pewnym punktem w bramce i młodzieżowym reprezentantem Polski.
Podsumowując: w tym meczu za Jagą przemawia wiele a za Pogonią niemal nic. Moim zdaniem uskrzydlona dopingiem drużyna Probierza wysoko pokona przeciwnika, któremu los przed tą kolejką wyjątkowo nie sprzyjał.
⛔ 100 // Nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom