>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.10.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Iran 1 liga
Godzina: 13:30
Spotkanie: Padideh - Foolad
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1,55
Bukmacher: forbet
Analiza:

9 kolejka. Gospodarze niespodziewanym liderem z bilansem 5-2-1. Goście na 10 miejscu, bilans 2-3-3. W h2h na 5 spotkań na boisku Padideh, 4 zakończyły się w regulaminowym czasie remisem. Foolad w lidze zremisował 6 z ostatnich 10 spotkań wyjazdowych. Faworytem ze względu na obecną formę jest Padideh. Ja na podstawie statystyk liczę na remis, jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
zwrot
 
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaDANIA: 1st Division
Godzina: 19:00
Spotkanie:Hvidovre – Koge
Typ: btts
Kurs: 1,55
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dziś z bardzo słabej oferty wybrałem spotkanie w Danii gdzie w ramach 2 ligi zagrają ze sobą drużyny Hvidovre i Koge. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują 10 miejsce z dorobkiem 3 punktów mając na koncie 3 zwycięstwa, 4 remisy i 6 porażek a ich bilans bramkowy to 19-24. Hvidovre walczy o utrzymanie się w lidze gdzie od strefy spadkowej dzieli ich zaledwie 2 punkty. Gospodarze na swoim boisku strzelali bramkę w 10 kolejnych meczach, a że mają nóż na gardle to dziś też powinni strzelić przynajmniej jedną bramkę. Goście drużyna Koge w tabeli ligowej zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 23 punktów mając na koncie 7 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki a ich bilans bramkowy to 28-19. Przyjezdni walczą w tym sezonie o awans do Superligi i też będzie im zależało na zdobyczy punktowej, poza tym w meczach wyjazdowych na 10 ostatnich tylko w 2 nie strzelili bramki. Patrząc na wagę tego spotkania i to że obu ekipom zależy na punktach to wydaje mi się ze obie zdobędą przynajmniej po jednej bramce.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Z.Pruszków - St.Wola
Typ: over 2.5 gola i obie strzelą
Kurs: 1,97
Bukmacher: fortuna
Już 2 osoby opisały typ z udziałem tych drużyn,co tu jeszcze dodać?
14 spotkań i bilans bramek imponujący.
6.Znicz 21-19...40 goli
7.Stal 23-20..43 gole.
Jak na zespoły zajmujące dość wysokie pozycje w lidze zastanawiająca jest ilość straconych goli.
Obie drużyny grają mocno ofensywny futbol często zapominając o obronie.
Znicz u siebie bramki strzela,goście w ostatnich 3 wyjazdowych spotkaniach 6 GOLI.Forma jest ,ale wygrali tylko 1 mecz,czyli obrona mocno dziurawa.Mają jednak ,,tajną,,broń,Dziubińskiego,który w ostatnich 6 meczach strzelił 7 bramek.
Typ wydaje się dobry i w miarę bezpieczny,na podwojenie.
Za klepaki pozwoliłem sobie zagrać 1/+3,5,kurs 5,2...tak do popatrzenia.
⛔100
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, National
Godzina: 20:45
Spotkanie: US Avranches - Stade Lavallois

Typ: X Half-Time
Kurs: 1.92
Bukmacher: lvbet

Analiza:
W dniu dzisiejszym ubogo naprawdę ubogo w piłce, ale zawsze coś się znajdzie ciekawego. Mecz rozpoczynający 11 serie gier w 3 lidze Francuskiej. Lider jedzie do Avranches gdzie z pewnością nie będzie to łatwy mecz chociażby z prostego powodu- Gospodarze nie przegrali jeszcze na własnym stadionie w tym sezonie. Drużyna US Avranches to znani i ograni 3-ligowcy, występują w tej lidze już 5 sezon i zawsze plasują się w środku stawki. Stade Lavallois to drużyna która w sezonie 2016/2017 spdła z Ligue 2 i teraz z pewnością maja ochotę wrócić na wyższy poziom rozgrywkowy. Gdyby grali u siebie to pewnie byliby mocnym faworytem, natomiast na wyjazdach już im tak dobrze nie idzie na 4 mecze zdobyte 3 bramki i 6pkt. Jeżeli spojrzymy w zeszły sezon to również widzimy, że szło im mozolnie na 16 meczów wygrane tylko trzy. Ważne w tym typie jest to, że obie drużyny nie strzelają szybko bramek jeżeli chodzi o gospodarzy to średnio pierwszą bramkę strzelają między 40-45min spotkania a jeżeli chodzi o gości i ich pierwszą strzeloną bramkę w meczu to średnio około 60minuty. Kolejna ważna statystyka w zeszłym sezonie na 16 meczów u siebie US Avranches remisowało do przerwy aż 11 razy a z kolei na 16 meczów wyjazdowych Stade Lavallois remisowało do przerwy również 11 razy. Jeżeli chodzi o ten sezon to Avranches- 5 meczów i 4 remisy do przerwy, Stade Lavallois- 4 mecze wyjazdowe i 2 remisy do przerwy. W dniu dzisiejszym ufam statystykom i mam nadzieje, że mnie nie zawiodą. Powodzenia
⛔100
 
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ripensia Timisoara - Univ.Cluj
Typ: over 2.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W 13 kolejce drugiej ligi rumuńskiej - znajdujący się na 5 miejscu z dorobkiem 23 punktów - Univ. Cluj - zmierzy się z 14-tą drużyną Ripensii.
Faworytem w tym spotkaniu są goście, jednak mecze wyjazdowe w ich wykonaniu są mocno w kratkę. Punktem, który łączy obie drużyny są overowe wyniki - w ostatnich 10 meczach domowych: gospodarze 8-krotnie notowali wynik powyżej 2.5 bramki, natomiast goście w ostatnich 10 meczach wyjazdowych - 7-krotnie.
Obie drużyny tracą sporo bramek, co wynika z przeciętnych defensyw, to znowu sprzyja sporej ilości akcji ofensywnych, które kończą się golem. W tym spotkaniu spodziewam się podtrzymania dobrej serii overowej i kolejnego takiego wyniku. Przewidywany wynik 2-1 dla U. Cluj
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka
Godzina: 20:00
Spotkanie: Panathinaikos-Gran Canaria
Typ: Gran Canaria -1 w 1 kwarcie
Kurs: 4.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich bardzo serdecznie.Pod lupe wybralem spotkanie z koszykówki a konkretnie euroligi i spotkanie Panathinaikosu z Gran Canarią.Gospodarze wczoraj przegrali spotkanie z Bayernem jednym koszem 80:79 a Gran Canaria na własnym parkiecie wygrała z Barceloną 87:86.Mój typ na to spotkanie jest dosc ryzykowny bo stawiam na zwyciestwo gości w 1 kwarcie minimum 2 koszami po kursie 4.20 w Unibecie.Licze ze goście postawia sie w pierwszej kwarcie bo po zwyciestwie nad Barcelona na pewno podniosły im się morale.Spotkanie jest o 20.Bedzie to pierwsze bezposrednie starcie obu drużyn.Zycze wszystkim wysokich wygranych i powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom