>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.11.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 18. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka NBA
Godzina : 02:00
Spotkanie : New Orleans Pelicans : Denver Nuggets
Typ : Nuggets Handicap +6
Kurs : 1.92
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Przyznam się szczerze, że nie mam zielonego pojęcia czemu Pelicans są tu tak mocno faworyzowani? Czy jest to typowy overreaction oddsmakerów na wysoką porażkę Nuggets z Suns? Sporty Amerykańskie uczą aby nie reagować/podniecać się po jednym spotkaniu bo tak na dobrą sprawę nic to nie zmienia.
Pelicans notują tragiczny początek rozgrywek i naprawdę ciężko w ich grze szukać pozytywów. Do tego jak co sezon ich kluczowi zawodnicy są kontuzjowani. Na obecną chwilę coach Gentry nie może korzystać z usług takich graczy jak : Cole, Pondexter, Perkins czy Evans. O ile pierwszą trójkę spokojnie można zastąpić, tak Evans był kluczowym zawodnikiem Pels w poprzednim sezonie. Warto też wspomnieć o limicie minutowym dla byłego All Stara Jrue Holidaya, który występuje max ok. 20 minut na spotkanie. Gentry nigdy wielkim trenerem nie był i nie wydaje mi się aby wytrwał długo na swoim stanowisku. Mając jednego z najlepszych graczy na świecie(Davis) koniecznie trzeba notować lepsze wyniki. Bilans 1-9 jest śmieszny i warto dodać, że ta jedyna wygrana przyszła z Mavs, którzy są mocno chimeryczni i potrafią do ostatnich sekund męczyć się z 76’ers. Co gorsze dla dzisiejszych gospodarzy ich porażki nie były nawet ‘close’.
Przegrali oni kolejno : 16/18/14/9/6/9/8/19/8 pkt.
Podobnie jak wcześniej opisywani przeze mnie Rockets mają mega problemy z defensywą.
W 9 na 10 spotkań dali sobie rzucić przynajmniej 100 pkt.
Nuggets o nic w tym sezonie nie walczą(chyba, że o pick). Skład jest solidny, ale niestety na zachodzie nie mają szans awansować do PO. Kontuzje również dopadły drużynę z Kolorado. Nie wystąpi już Chandler. Daleki od powrotu jest Nurkic. Bardzo fajnie w drużynę wprowadził się Barton, który jest utrzyma obecną formę na pewno będzie jednym z kandydatów do tytułu 6th man.
Na obecną chwilę to Nuggets prezentują się lepiej. Bilans 5:5 mówi sam za siebie. Wydaje się, że faworyzowanie gospodarzy aż o 6 pkt jest zbyt duże dlatego pobieram ten handicap.
✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina:
00:00
Spotkanie:
Paragwaj - Boliwia
Typ: Paragwaj(-1,5)

Kurs:
1.9
6
Bukmacher:pinnacleSports

Analiza:
Drużyna boliwijska oparta jest głównie na graczach dwóch klubów tamtejszej słabej ligi The Strongest oraz Bolivar. Ostatnio udało im sie przerwać passe przegranych meczów, uczynili to z najsłabszą w tej chwili na kontynencie Ameryki Południowej Wenezuelą. Wcześniej zanotowali pięć porażek z rzędu z bilansem bramkowym 1-19. W drużynie Paragwaju można zobaczyć kilku zawodników z ciekawą przeszłością jak N.Valdez czy L.Barrios. Do tego D.Lezcano(top 3 strzelców ligi szwajcarskiej, 9goli dla Luzern) R.Bobadilla(Augsburg)D.Gonzales(Dynamo Kijów)I.R.Piris(Udinese)C.Ortiz(Alkmaar) oraz zawodnicy głównie lig argentyńskiej i meksykańskiej,zdecydowanie wyżej notowanych od boliwijskiej. Paragwaj myślący o awansie takich przeciwników musi ogrywać, a że mają kim grać to i stać ich na dwubramkową wygraną nad Boliwijczykami. Tym bardziej przed własną publicznością.Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami to spotkanie z przed 2lat i wygrana gospodarzy 4:0.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jonak 68

jonak

Użytkownik
Dyscyplina : hOKEJ Rosja, VHL,
Godzina : 14:00
Spotkanie : Saryarka - Buran Voronezh
Typ : 2
Kurs : 2.46
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza :
Witam dzis postawiłem na Rosyjską lige hokeja VHL 15 w tabeli Saryarka podejmuje u siebie 7 Buran Voronezh .
Ostatnie 5 spotkan drużyny Saryarka to 3 wygrane i 2 porazki natomiast Buran Voronezh 4 spotkania wygrane i 1 porazka w tym 2 wygrane wyjazdowe co daje + w tym spotkaniu kurs u bukmacherów są tak naprawde wyrownane. wyzej w tabeli jest Buran Voronezh i bilans ostatnich 5 meczy jest lepszy niż Saryarka dlatego stąd taki moj typ.
⛔ 100
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
Typ: Brooklyn Nets
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na pierwszy rzut oka może się wydawać szalonym pomysłem granie na Brooklyn, jednak widzę pewne przesłanki które mówią, że pierwsza domowa wygrana Netsów nastąpi właśnie tej zbliżającej się środowej nocy.
Na początek skupię się na Atlancie. Forma sportowa - nie zachwycają jak przed rokiem, aktualnie zanotowali dwie porażki z rzędu, nie mając za wiele do powiedzenia w tych meczach ( Boston wyjazd i Utah dom). Kontuzje - Na pewno nie zagra w tym spotkaniu dwóch bardzo ważnych zawodników z rotacji Mike&#39;a Budenholzer&#39;a tj. Jeff Teague i Kent Bazemore, który po odejściu do Toronto Raptors DeMarre Carrolla zyskał miano startera.
Co do Brooklynu, nie można nie zauważyć progresu w ich grze po ich ostatnich wyczynach. Ograli Houston Rockets w Toyota Center (co patrząc na aktualne wyniki Rakiet wydaje się niespecjalnym wyczynem, jednak chyba nikt z nas nie postawiłby wtedy na przyjezdnych złamanego grosza). Przez 3 kwarty totalnie dominowali w Sacramento jednak w czwartej coś się zacięło a dodatkowo nie do zatrzymania był tego dnia DeMarcus Cousins i ostatecznie wyjechali z niczym. Ostatnim przystankiem było Oakland i starcie z aktualnymi mistrzami NBA - Golden State Warriors, absolutnymi dominatorami, drużynie która przekracza wszelkie granice. I jak wypadli na ich tle? Wystarczy spojrzeć w statystyki tego meczu lub obejrzeć jego skrót. Panowali absolutnie nad Wojownikami przez 90% meczu! To się wydaje nieprawdopodobne, ale w świątyni lwa prowadzili nawet 17 punktami! Potrafili narzucić swój styl gry, konsekwentnie go realizować i zdominować Warriors. Niemniej na 10 sekund przed końcem meczu (przy prowadzeniu Netsów 3 punktami) Andre Iguodala trafił 3 na wagę dogrywki (do której wcale nie musiało dojść ponieważ goście mieli jeszcze czas na swoją akcję, ale Brook Lopez nie trafił spod samego kosza bardzo prostej piłki) a tam zostali już rozjechani bez litości przez gospodarzy.
Na koniec warto wspomnieć o bardzo wyrównanej serii play-off z poprzedniego sezonu, kiedy to nikt nie dawał Brooklynowi żadnych szans (mówiło się nawet o sweepie), jednak potrafili nawiązać walkę z dużo silniejszą drużyną Hawks aniżeli ta dzisiejsza (z 0-2 doprowadzili na 2-2 wygrywając oba mecze domowe, jednak później Paul Millsap i spółka zrobili co należy i skończyli serię 4-2).
Uważam, że ta seria bądź co bądź bardzo udanych wyjazdów musi zadziałać pozytywnie na graczy Lionel&#39;a Hollins&#39;a i jak najbardziej stać ich na pokonanie Atlanty przed swoją widownią.
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaeliminacje
Spotkanie: Urugwaj-Chile
Typ: Urugwaj wygra dokładnie 1 golem
Kurs: 4.00
Buk: Oddsring
Godz. 00:00 / 18/11/2015
Analiza: Jutro wybrałem spotkanie z Kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw świata w którym to Urugwaj przed swoją publicznością podejmował ekipę Chile. Gospodarze sa moim faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, ponieważ u siebie nie grają źle , właśnie tutaj punktują najczęsciej na wyjazdach natomiast ich gra wygląda niezwykle słabo, goscie natomiast w ostatnich 5 meczach zanotowali 4 porażki oraz jedną wygraną w ostatnim meczu na stadionie Peru,ale gospodarze grali od 23 minuty w osłabieniu jednego piłkarza goście i tak bardzo się męczyli stracili tam aż 3 bramki, zajmują drugą pozycję w tabeli, Urugwaj natomiast jest na miejscu 3 , ma jeden punkt mniej niż Chile, gospodarzom zawsze leżała ta drużyna na swoim stadionie często ich ogrywali w poprzednich latach , zagrali przeciwko sobie 28 razy na stadionach w Urugwaju , goście zanotowali w tym czasie tylko 1 zwycięstwo, padło 4 podziału punktów i aż 23 krotnie wygrywali gospodarze , myślę że dziś może gospodarze nie są w najwyższej formie,ale tego spotkania nie przegrają.
⛔ 100
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - St.Louis Blues
Typ: 2 (-1.5) 60&#39;
Kurs: 3.5
Bukmacher:Betsson
Analiza:
Na dzisiejszy typ dnia wybieram spotkanie najlepszej hokejowej ligi świata - NHL, czyli starczie w którym Columbus Blue Jackets podejmą we własnej hali ekipę
St.Louis Blues. Wydaje mi się, że w tym meczu kurs na Nutki jest zbyt wysoki i dlatego decyduje się na pobranie typu i zagranie z lekkim handi w stronę gości. Ekipa Jackets przed własną publiką gra fatalnie i wygrała zaledwie 1 spotkanie na 7 rozegranych, zdobywając 18 goli a tracąc aż 31. Nutki z kolei na wyjazdach radzą sobie całkiem nieźle bo wygrali 7/10. W ostatnim czasie St.Louis poniosło 2 prestiżowe porażki i dlatego w dzisiejszym meczu bardzo potrzebują punktów, by reszta stawki nie uciekła.
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
:hokej: NHL
01:30 CET
Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche
Lefs ML @ 1,93 Pinnacle

Po wczorajszej fatalnej nocy polecam dziś granie Liści. Tak naprawdę nie sądziłem że kiedyś nastąpi ten dzień. Ale ostatnio coś zaczęło się dziać w szeregach Kanadyjczyków. Leafs zaczęli seryjnie wygrywać mecze (bo za taką można uznać 3 meczowy zwycięski streak). Ostatnia porażka też po dobrym spotkaniu i stracone punkty dopiero w ostatniej minucie meczu, na Madison Square Garden z miejscowymi Rangers może nie jest powodem do dumy z racji porażki, ale na pewno jest to prognostyk na lepsze dni. I dziś moim zdaniem kolejny z nich. Rywal nie zbytnio wymagający choć ostatnio w formie naprawdę znakomitej. W bramce zagra Berra który zastępuje kontuzjowanego Varmalova ale spisuje się znakomicie. Uważam jednak że po ostatnich zwycięstwach (m.in. 6:1 w Montrealu) drużyna Lawin jest już troszkę nasycona zwycięstwami i dziś zagrają na lekkim luzie. Tak naprawdę jest to ciężki mecz do typowania, obydwie drużyny są hot i podnoszą się z kolan. Liczę jednak na doświadczenie Babcocka i własny lód hokeistów z Toronto i czutka mi mówi że 2 punkty zostają w stolicy hokeja.
✅ 93
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
hellu 0

hellu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: MIAMI HEAT - MINNESOTA TIMBERWOLVES
Typ: Chris Bosh powyżej 19.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: betsafe
Analiza: Chris Bosh jest w sztosie, można powiedzieć że przewodzi drużynie i w każdej sytuacji świetnie sobie radzi, dobrze rzuca z każdej pozycji. Poprzednie spotkania: 25/30/23. Dobry kurs a wygrana niemal że pewna.
Kiepska analiza
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna (Ameryka Południowa, kwalifikacje MŚ)
Godzina: 0:00
Spotkanie: Urugwaj - Chile
Typ: Urugwaj strzeli gola w obu połowach
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza: Atut w postaci własnego boiska to w piłce nożnej jest duża przewaga, a w przypadku reprezentacji tego kontynentu nabiera jeszcze większego znaczenia. Można podać wiele przykładów, jednym z nich na pewno jest Urugwaj, który u siebie może ograć każdą inną reprezentację, stać ich na to. W kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2014 Urugwaj u siebie nie przegrał ani jednego meczu, pięć wygrał, trzy zremisował. W tamtych eliminacjach wygrali nawet z Argentyną 3:2, strzelając gole w obu połowach. Urugwaj wtedy wygrał też bardzo wysoko, bo 4:0 z Chile. W obu połowach strzelili reprezentacji Chile po dwa gole. O tym jak trudno się gra z Urugwajem na ich terenie przekonała się Kolumbia, która niedawno przegrała tam 0:3. Chile w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018 grało dotychczas jeden mecz na wyjeździe. Z Peru choć wygrali, to stracili trzy gole, w tym dwa w pierwszej połowie i jeden w drugiej. Urugwaj z Kolumbią strzelił w obu połowach, a Kolumbia defensywę ma solidniejszą niż Chile, więc z Chile też mogą strzelić.
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
shop 504

shop

Użytkownik
;)Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Nashville Predators - Anaheim Ducks
Typ: 1
Kurs: 1.91
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dzisiejszej nocy ponownie wybieramy się na lodowiska NHL, a dokładniej do stolicy stanu Tennessee czyli Nashville, gdzie spotkają się drapieżniki z kaczorami . Wynik może być tylko jeden, kaczory zostaną „rozszarpane” ;). Drapieżniki na własnym terenie radzą sobie dobrze w 9 meczach zgromadzili 14 punktów , a ich ostatni mecz wygrany z Winnipeg Jets 7-0 był fantastyczny. Natomiast kaczory w delegacji zanotowali 2 zwycięstwa i 6 porażek. W tym sezonie drużyny już 2 razy grały ze sobą i jak do tej pory jest 1-1, zawsze wygrywał gospodarz. Myślę, że i tym razem będzie podobnie , a drapieżniki będą chcieli się zrewanżować za porażkę w Anaheim.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
NHL
3:00 AM
Calgary Flames v New Jersey Devils
@New Jersey Devils -1.5 (4.20)
Betsson

Porzucam na jakiś czas strzelców i wracam do tego co daje mi korzyści. Na Scotiabank Saddledome dzisiejszej nocy o godzinie 3:00 czasu polskiego Calgary Flames podejmie ekipę New Jersey Devils. Kto by przypuszczał, że podopieczni Johna Hynesa tak się zaczną rozpychać w konferencji wschodniej i po 17 rozegranych meczach będą zajmować wysokie 5 miejsce tracąc jedynie 2 punkty do trzeciego Washington Capitals. Znakomita seria Diabłów nie jest dziełem przypadku skoro dwukrotnie pokonali aktualnych mistrzów Chicago Blackhawks a w ostatniej serii przejechali na własnej tafli Pittsburgh Penguins aż 4:0. Płomienie nie grają już niestety tego co w poprzednim sezonie i wydaje mi się, że zespół pogodził się z miejscem poza play-off. Praktycznie ostatnie miejsce wśród całej ligi i stracone aż 72 bramki w 19 meczach pokazują jak bardzo dziurawa jest defensywa ekipy z Alberta. Devils w obecnej formie powinno łatwo pokonać Flames i to na ich terenie.
⛔ 100
 
B 0

bogu777

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 00:36
Spotkanie: Trynidad i Tobago - USA
Typ: USA
Kurs: 1.80
Buk: Sportingbet
Analiza: Za USA przemawiają wyniki bezpośrednich spotkań, w których zawsze zwyciężali z drużyną Trynidadu i Tobago. USA rozpoczęło z przytupem eliminacje pokonując drużynę Saint Vincent i Grenadyny aż 6:1. Trynidad i Tobago wymęczył natomiast zwycięstwo z Guatemalą 2:1. Wierzę zatem, że passa wygranych USA w meczach bezpośrednich będzie trwała nadal.
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:05
Spotkanie: Bucks@Wizards
Typ: Wizards
Kurs: 1.65
Bukmacher: williamhill
Analiza: Po wielu dniach dzis wreszcie obejrzę spotkanie w NBA i odrazu z moimi drużynami tzn tymi które obecnie mam ochotę oglądać. Lubię bardzo Bucks ale kibicuję Gortatowi i Wallowi z Wizards. Wiadomo że nie zagra niestety Bradley Beal najlepszy strzelec z Washingtonu ale wierzę że dwójka Wall-Gortat przejmie mecz. Chociaż Bucks to drużyna co ostatnio sporo wygrywa w tym ostatni mecz z Cavs u siebie ale zwróćmy uwage że są zbyt młodzi żeby grać ciągle równo. Giannis myślę że nie rzuci dziś 17 punktów na co mamy kurs 1.83 także świetna alternatywa, albo Gortat over 7.5 zbiórki. wierzę że Washington zagra w swoim stylu i Michael Carter Williams nie da rady Johnowi Wall&#39;owi a to podstawa tego pojedynku na pozycjach 1 myślę. Wszystko zależy znów od formy Walla i zgraniu m.in z Marcinem w pick&amp;rollach. Kurs trochę zaniżony ale ja jestem kibicem Gortata a dziś jak nie wygrają to przynajmniej zwolnią wreszcie tego nieudolnego trenera. Chcę tu kogoś innego. Jednak logiczniejsze wydaje się zwycięstwo Wizards mimo wszystko. Stawkę dziś i tak mam ograniczona więc robię kupon a tam takie perełki jak np Pelicans u siebie czy Miami Heat kursy niskie ale spokojnie myślę że pewnie wejdą. Tak samo Raptors+10 z Warriors radzę przypatrzeć się temu typowi. Myślę że dziś Dinozaury mogą nawet pożreć wojowników a jak nie to 12-0 i dalej sielanka chłopców Luke Waltona. Co ciekawe Ron Harper ostatnio powiedział że Bulls&#39;96 zrobili sweep z obecnymi Warriors. Zgadzam się i nie uważam ich za nie do pokonania a właśnie Raptors ostatnio trochę pechowo przegrali końcówkę z Sacramento. Podsumowując sporo można wybierać w NBA dzisiejszej nocy ja zaczynam typem na Wizards i niech trwa ta noc.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: MŚ kwalifikacje
Godzina: 1:00
Spotkanie: Brazylia - Peru
Typ: DW 2:1,3:1,4:1
Kurs: 4.66
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Spotkanie 4 kolejki eliminacji do Mistrzostw Świata w strefie Ameryki Południowej. Dziś Brazylia mierzy się z Peru. Co prawda kurs na Brazylię wynosie ok 1.20 i jest to nadal marka, to jednak dziś sądze, że nie są aż tak silni jak kiedyś i nie należy wystawiać aż tak niskich kursów na to spotkanie. Ich środek pola i obrona nie funkcjonują tak dobrze, a atak jest niezgrany i polega na błyskach indywidualnych Neymara, Costy i Williana. Reszta raczej gra przeciętnie. Z Peru nigdy Brazylii nie grało się dobrze, a mecze kończyły się dość niskimi wynikami, często remisami i choć Peru przegrywało bardzo wiele meczów, to chocby w ostatnim w 2015 roku potrafili strzelić jedną i ten mecz skonczył się wynikiem 1:2. Peru potrafiło wygrać z Paragwajem 1:0 w tych eliminacjach i przegrać z Chile 3:4. Jednak sądze, że mają szanse strzelić choć tą jedną bramkę, a że Brazylia jest faworytem to jasne że może wygrać.
⛔ 100
 
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Finlandia - Liiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jyvaskyla - Vaasan Sport
Typ: Vaasan Sport (+1.5)
Kurs: 1.52
Bukmacher: Betsson
Analiza: Nie wiem, skąd tak duży kurs na zwycięstwo gości. Gospodarze na własnym stadionie mają najmniej zdobytych punktów, bo na 10 meczów wygrali tylko 3 zdobywając 9 punktów. Sport na ostatnich 5 meczów wygrali aż 4. Forma gospodarzy jest przerażająca, bo na 5 meczów wygrana tylko w jednym. Vanttinen (Sport) w obecnej klasyfikacji strzelców zajmuje pierwsze miejsce w ilości zdobytych bramek. W pierwszej dziesiątce pod względem asyst plasuje się też dwóch zawodników gości. H2H między tymi drużynami to 2:3,a ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami został rozegrany 2 miesiące temu i to właśnie zawodnicy Vaasen zwyciężyli. Życzę powodzenia ;)
✅ 52
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP CHALLENGER BRESCIA
Godzina:
12:00
Spotkanie:
Basic - Kuzmanov
Typ:
Basic 2-0
Kurs:
1.83
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Kuzmanov to na dobrą sprawę &quot;król&quot; ITF-ów, którym to zawdzięcza niezły ranking. W challengerach, o ile się pojawia, to na ogół przegrywa szybko i gładko. Tutaj zameldował się w 2 rundzie w dość szczęśliwych okolicznościach. Do MD dostał się jako LL a do tego wczoraj wycofał się Marterer i dzięki temu za rywala dostał innego LL, Włocha Pellegrino. Ograł go niby 2-0, ale z całą pewnością patrząc na wyniki Włocha wielkim wyzwaniem to on nie był. Kuzmanova co prawda w akcji dawno już nie widziałem, ale z tego co pamiętam to nie jest mistrzem defensywy a dziś przyjdzie mu się zmierzyć z wyjątkowo ofensywnie nastawionym rywalem. Atuty Mirzy są doskonale znane. Dobry serwis a potem jak najszybciej ustawić wymianę mocnym forehandem. Atut jakim jest hala (może w Brescii nawierzchnia nie jest najszybsza z możliwych, ale wystarczająca aby być sporym dla Mirzy) plus umiejętności i doświadczanie Bośniaka powinny mu zagwarantować gładkie 2-0.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP World Tour Finals - Londyn 2015
Godzina:
15:00
Spotkanie:
Murray A. - Nadal R.
Typ:
Murray A.
Kurs:
1.55
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 6:15 z lat 2007-2015. Czekam na mecz Murraya z Nadalem podczas Australian Open gdzie obaj by byli w genialnej formie. Teraz sytuacja jest trochę inna bo Nadal jak dobrze wiemy ma jeden z najgorszych sezonów w karierze, ale pomimo to walczy i gra całkiem przyzwoicie lecz nie genialnie. Murray za to jest w tym roku światową 2, świetny sezon, już raz w tym roku pokonał Nadala w stolicy Hiszpanii. Zmasakrował &quot;Rafę&quot; oddając mu tylko 5 gemów. Teraz gramy w Londynie gdzie hala premiuje zdecydowanie Szkota. Kursy na początku tego meczu były nawet po 1,70-1,80 więc kto zagrał wcześniej ten może się cieszyć. Ja się wcale nie dziwię, że Murray jest tutaj zdecydowanym faworytem i poleciały kursy tak ostro w dół. 5 zwycięstw Andiego na hardzie nie wzięło się znikąd. Bilans ze wcześniejszych lat jest w tym przypadku kompletnie złudny przynajmniej w mojej opinii.
Drugi typ!
⛔ 100
 
stanley-63 802,5K

stanley-63

Typer
⚽ Puchar Polski
Godzina 20:45
- Legia Warszawa : Chojniczanka
- Legia W strzeli over 3.5 gola
- 4.00 / Bet365
W pierwszym pojedynku w Chojnicach Legia nie zagrała dobrej piłki chociaż wygrali 2:1 jednak dziś liczę że piłkarze z Chojnic nie będą mieli wiele do powiedzenia i to Legioniści powinni prowadzić grę , wyniki jakie do tej pory osiągnęli Legioniści pod wodzą Stanislava Cherchesova to 3 zwycięstwa 2 porażki i remis tak więc nie jest to jakieś wybitne osiągnięcia a i sama gra nie powalała jednak liczę że po tej przerwie będzie to a przynajmniej powinno być dużo lepiej , Legioniści od 1/16 zaczęli przygodę w PP i na początek wygrali 2:0 mecz wyjazdowy z Łęczną potem u siebie mieli już dużo bardziej wymagającego rywala bo Lechię jednak Legia wygrywa i to 4:1 i to jedyny mecz w tegorocznych rozgrywkach o PP rozegrany u siebie i pójdę tym tropem dlatego liczę że dziś na obiekcie przy ulicy Łazienkowskiej znowu kibice będą mieli sporo okazji do zadowolenia a Legia strzeli przynajmniej 4 bramki i zamelduje się w półfinale tych rozgrywek !
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP World Tour Finals 2015
Godzina: 15:00 CET
Spotkanie: Murray, Andy - Nadal, Rafael
Typ: Powyżej 113.5 Minut
Kurs: 1,87
Bukmacher: unibet
Analiza: Murray wyrósł ostatnio na etatowego vice-Djokovicia, tylko problem w tym, że od Serba dzieli go dokładnie taka przepaść sama jak Federera, Wawrinkę czy Nadala. To jego wice liderowanie to umówmy się tylko nazewnictwo, bo blisko 7,000 punktów między liderem a wiceliderem to największa różnica w historii rankingu ATP. Na przestrzeni roku Szkot był słusznie drugim najlepszym tenisistą świata, ale czy tak musi być również w Finałach ATP? Nie sądzę. Po pierwsze rywale podnieśli swój poziom, co chyba najbardziej widać właśnie po Nadalu, który biedował cały sezon, ale już jesień była jego wykonaniu bardzo dobra, a momentami widać było nawet tryb turbo Rafy (finały w Pekinie i Bazylei, półfinał w Szanghaju), przegrywał tylko z najlepszymi (Djokovic, Federer, Tsonga, Wawrinka). Wprawdzie w tym roku Murray 2 gładkie zwycięstwa nad Hiszpanem, ale było to na początku roku, kiedy jego forma była kiepska, teraz to już inny zawodnik i wydaje się, że całkiem prawdopodobny będzie scenariusz zaciętego meczu na dwóch mistrzów defensywy. Już w Londynie obaj bez straty seta, Murray planowa wygrana z Ferrerem (6-4 6-4), za to Nadal zaskakująco łatwo zlał Wawrinkę (6-2 6-3). Jeśli Nadal zagra swój najlepszy tenis z ostatnich tygodni, to stać go nawet na wygraną, a na pewno na przysporzenie faworytowi sporych kłopotów, moim zdaniem całkiem możliwe, że podzielą się setami, a wtedy kurs na doga będzie miał już zdecydowanie większą wartość. Over minutowy również całkiem rozsądnie wygląda biorąc pod uwagę styl gry obu graczy i fakt, że te gładkie wygrane Murraya z Nadalem z tego roku (6-2 6-0 i 6-3 6-2) trwały po 90 minut, dzisiaj gładko być w żadnym razie nie powinno i ta linia do przekroczenia nawet w 2 zaciętych przedłużonych setach, nie mówiąc już o pełnym dystansie meczu, a linia 113,5 bardzo przyjemna, sporo niższa niż gdzie indziej. Dla mnie dobry bet.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU TENIS
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom