>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.11.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen - RB Lipsk
Typ: RB Lipsk over 1.5
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ten mecz byłby najciekawszym wydarzeniem bundesligi w tym tygodniu gdyby nie pojedynek ekip BVB i FCB. W mojej opinii goście będą chcieli podtrzymać dobrą passę i utrzymać pozycję wicelidera (mają taką samą ilość pkt. jak Bayern). Uważam, że stać ich na dwie bramki na BayArena i nawet ostatecznie zwycięstwo. W tą drużynę pompowane są niebagatelne środki, które w końcu muszą przynieść odpowiedni efekt. W tym sezonie są to puchary eurpoejskie.
Dla zainteresowanych polecam lekturę [klik]
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja Premiership
Godzina : 20:45
Spotkanie: Kilmarnock - Celtic Glasgow
Typ: +1,5 gola Kilmarnock HA
Kurs: 2,75
Bukmacher: BET365
Analiza:

W środę do Glasgow przyjeżdża wielka Barca. Trzeba się pokazać i zmazać plamę po 7:0 z 13. września. Na mecz z Barcą przyjdzie pół Szkocji; można było zremisować z City, to można i spróbować z Barcą w domu coś ugrać. I uważam, że Celtowie nie będą tutaj chcieli śrubować wygranej nie wiem iloma golami, tylko to 1 więcej trafienie im wystarczy. A może w ogóle potraktują mecz treningowo i zadowolą się remisem, bo wszak maja aż 10 pkt. przewagi i 1 mecz mniej nad 2. Aberdeen. Celtowie tylko 2 mecze poza domem wygrali więcej niż 1 bramką w tym sezonie, a 1 zremisowali 2:2 z Inverness (to jedyna strata punktów w tym sezonie). W poprzednich latach często punkty zostawały na Rugby Park- ostatnio ponad rok temu- sierpień 2015, było 2:2.
Dla odważniejszych polecam remis o kursie 8.0.
Widzę tutaj 1:1
Powodzenia
✅175
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Walia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Carmathen - TNS
Typ: ht/ft TNS/TNS
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Na półmetku miesiąca udaje się utrzymać na 1 meijscu w klasyfikacji typów dnia.
Myślę, że ten typ można spokojnie Wam polecić.
TNS rządzi w lidze Walijskiej. Dotychczas komplet UWAGA 14 wygranych. Bilans bramek 52-7!
Dlatego zdecydowałem się typować, że dzisiejsze spotkanie rozstrzygną szybko.
Moją uwagę zwrócił dobry kurs na ten typ 1.73 w Bet365, gdzie np. Unibet daje 1.58, a już Bet At Home tylko 1.46.
A tak wyglądały dotychczasowe pojedynki wyjazdowe lidera: z sąsiadującym z dzisiejszym przeciwnikiem 6 w tabeli Llandudno 5-0 (3-0 po 1 połowie), z 5 Cardiff 2-1 (2-1), z 11 Airbus 4-1 (0-1), z 4 Bala Town 2-0 (2-0), z 8 Aberystwuth 5-1 (2-0), z 3 Bangor 2-1 (1-1).
Carmathen to 7 drużyna ligi. U siebie mają kiepski bilans tylko 2 wygranych, 3 remisów, 3 porażek i ujemnym bilansem bramek 10-14.
Ostatnio zremisowali 2-2 z 9 drużyną ligi Driuds, przegrali z 5 Bala 2-3, przegrali też aż 0-5 z Aberystwuth... tak, tym samym, z którym TNS wygrał 5-1.
W h2h Cartmathen u siebie przegrał ostatnie spotkanie aż 1-6 do przerwy przegrywając 0-4.
Typ warty uwagi ;) Jak ktoś chce może pójść w stronę handi czy overa. Ja wybieram wygraną TNS po 45min i na koniec meczu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Betis - Las Palmas
Typ: over 5.5 kartek
Kurs: 1.76
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza;
Na dziś wybieram hiszpańską ligę, w niej mierzyć się będą Real Betis z Las Palmas w ramach 12 kolejki. Ciężko wytypować tu, kto zgarnie komplet pkt dlatego poszedłem w stronę kartek. Według buka to gospodarze są faworytem tego pojedynku ale to chyba tylko dlatego, że grają u siebie. Real Betis jest aktualnie na 14 pozycji z 11 pkt a ich rywal na 9 pozycji z 16 pkt. W lidze hiszpańskiej sędziowie bardzo często sięgają do kieszonki po żółty lub jak trzeba czerwony kartonik. Myślę, że dziś o 6 kartek w tym meczu można być spokojnym. Na przeciw siebie stają dwie ekipy, które na pewno będą chciały zgarnąc pełną pulę. Real Betis musi się pilnować bo już nie daleko im do strefy spadkowej, w której na pewno nie chcą się znaleść a gdzie zdobywać pkt jak nie u siebie. Bo na chwilę obecną to szału nie ma bo wygrali zaledwie 1 mecz i dwa remisy no i dwa w plecy i ich kibice nie zobaczyli za wiele goli z ich strony 4/9. Dziś będą chcieli się poprawić i nie będzie odstawiania nogi.
Las Palmas może o Champions League nie marzy ale po cichu na pewno o Europejskich Pucharach i aby dążyć do celku będą musieli wygrać te spotkanie i nie pozwolić aby czołówka uciekła.
Stawiam na minimum 6 kartek w meczu
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom