>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.11.2021 (czwartek)

Status
Zamknięty.
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - Vive K
Typ: 2
Kurs: 4.15
Bukmacher: STS
Analiza:

krótko zwięzłe i na temat !
Vive grają teraz kosmos naprawdę maja fajna pakę są sklonni wygrać z każdym ! Natomiast Barcelona po zmianie trenera zawodzi i to mocno. Jak inni tutaj na forum pisali o Barcelonie ze inne drużyny zagroziły w meczu z nimi to ja jestem przekonany ze kielca są w stanie wygrać. Jeżeli zawodnicy pilskiego zespołu będą mieli dobry dzień to uważam ze Barcelona zejdzie z parkietu ze spuszczonymi głowami. Kurs jest dla mnie totalnie nie zrozumiały skąd bukmacher tak mocno faworyzuje gospodarzy . Zobaczyłem taki kurs wiec gram ponieważ moim zdaniem kursy nie grają wczoraj to pokazała Legia w koszykówce ! Kurs ponad 4 i wszedł dzisiaj będzie taki sam kurs na plusik

315
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1040
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Champion of Champions 2021
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: Ronnie O'Sullivan VS John Higgins
Typ: Liczba frame-ów - Powyżej (10.5)
Kurs: 3.90
Bukmacher: STS
Analiza:


Ja bym nie spisywał Higginsa w wieczornym meczu. Po pierwsze, to jest Higgins, duża klasa i potrafi wygrywać na wiele sposobów i nie potrzebuje do tego swojej najlepszej gry. Po drugie, w tym tygodniu widzieliśmy już nie raz że popołudniowe a wieczorne mecze potrafią się różnić w wydaniu zawodników. Niektórzy po prostu wolą grać wieczorem, widzieliśmy to w wykonaniu Trumpa, kiedy w pierwszym meczu grał bryndze, a później prawie jakby był w najlepszej formie. To samo wczoraj pokazał Wilson, więc na to jak grał Higgins z Dingiem bym nie spoglądał, tym bardziej że przecież wygrał. I po trzecie wreszcie, Higgins lubi grać z O’Sullivanem, trudno mówić że Rakieta to wygodny dla niego rywal, ale na pewno nie ma problemu grać z tak ofensywnie nastawionym graczem (chociaż można się spodziewać, że przeciwko Higginsowi akurat O'Sullivan nie będzie atakował wszystkiego co się nawinie). W każdym razie faktem jest że w tym roku Szkot wygrał z nim 3 z 4 meczów, począwszy od styczniowego Mastersa (6-3), a kończąc na niedawnym półfinale English Open (6-5), gdzie odwrócił wynik meczu z 3-5 na 6-5. A że w większości były to overowe i zacięte boje, to również dzisiaj over frejmowy wygląda na rozsądny typ, nawet ten najwyższy, czyli mecz na pełnym dystansie zakończony w decydującym frejmie. Ale głównie polecam po prostu obejrzeć ten snookerowy klasyk, oby starzy mistrzowie pokazali wszystko co mają.

100

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie:Real Madryt- Crvena Zvezda Belgrad
Typ: over 142,5
Kurs: 1,42
Bukmacher: betclic

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie się spotkanie w koszykarskiej Eurolidze pomiędzy drużynami Realu Madryt I Crvena Zvezda Belgrad. Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są gospodarze, którzy zajmują 3 pozycje w tabeli z 8 zwycięstwami na koncie. Goscie zaś w swojej dotychczasowej rozgrywce zajmują 12 miejsce z 4 zwycięstwami. W mojej opinii to gracze z Madrytu powinni dzisiaj dyktować swoje tempo gry. Swój typ skierowałem dzisiaj na wynik punktowy ponieważ analizując ostatnie mecze over 142 pubkty został pokryty w 8 ostatnich spotkaniach na 10. Gracze gosci natomiast pokryli over w 6 ostatnich meczach. Moim zdaniem Real w dzisiejszym spotkaniu będzie chciał wygrać z druza przewagą. Goscie nie mają nic do stracenia dlatego dzisiaj powinni pójść na całość i grac odważna koszykówkę. Im dłużej będzie wynik oscylowal wokół remisu tym Mój typ powinien szybko się pokryć. Obstawiam dokładny wynik 84:79. Dla bardziej odważnych polecam wyższy over i powodzenia.

42
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +637
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom