>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.12.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka Szwecja
Spotkanie:Sodertalje Kings-Eco Orebro
Typ: over 155 z ew. dogrywką
Kurs:2,05
Bukmacher:pinnacle
Mecz szwedzkiej ligi koszykówki i spotkanie pomiędzy Sodertalje Kings a Eco Orebro,to temu meczowi postanowiłem poświecić dziś trochę więcej czasu.Mecz który rozpocznie się o godzinie 19:04 jest dość dobrym spotkanie do głębszej analizy a kurs na over 156 jest bardzo zachęcający.Pierwsze i co najważniejsze zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są gospodarze którzy obecnie znajdują się na siódmym miejscu w tabeli a także dość dobrze prezentują się na własnym parkiecie.Rywale z Orebro natomiast znajdują się w strefie spadkowej i wygrali do tej pory zaledwie trzy z szesnastu meczy.Króle bo taki przydomek noszą gospodarze grają dziś z najłatwiejszym przeciwnikiem w ostatnich tygodniach i po dość ciężkiej serii ostatnich pięciu meczy gdzie przyszło im się mierzyć odpowiednio z drugą,trzecią,piątą i ostatnią drużyna ligi oraz w międzyczasie w rozgrywkach EuroChallenge z Vetsplisem dziś znów mają bardzo duże szanse na zwycięstwo bo z pięciu ostatnich meczy wygrali tylko jeden i to z outsiderem ligi.Ciekawym faktem jest to że obie ekipy w meczach bezpośrednich stawiają raczej na atak a fakt że w ostatnich 5 spotkaniach gdzie gospodarzem byli króle zawsze padał łącznie wyższy wynik niż over 155 punktów.Uważam że i dziś będzie podobnie i gospodarze dadzą powody do radości swoim kibicom wygrywają pewnie wysoko i efektownie tak jak miało to miejsce w ostatnich latach.Polecam bo warto szczególnie że kurs jest także zachęcający
✅105
 
C 0

cronaldo97

Użytkownik
Dyscyplina: Puchar Niemiec
Spotkanie: Schalke-Mainz
Typ: Schalke 1
Kurs 1.7
Bukmacher: expekt
Mecz Schalke-Mainz może być jednym z najlepszych spotkań dzisiejszego dnia w pucharze Niemiec. Faworytem tego spotkania jest Schalke ponieważ są bardzo zmotywowani i głodni zwycięstwa po ostatniej wpadce w Bundeslidze z Freiburgiem 1-3 to była katastrofa dla zespołu gości lecz teraz będą chcieli udowodnić że to był przypadek. Druga sprawa to zmiana trener w zespole z Gelserkirschen odchodzi Stevens a na jego miejsce przychodzi Jens Keller dotychczasowy trener Młodego zespołu Schalke U17. Napewno będzie chciał ten mecz zakończyć zwycięstwem żeby zapewnić sobie dobre morale u zarządu Schalke.Drużyna z Mainz zakończyła zdecydowanie lepiej ostatnie spotkanie poniewaz pokonali na włąsnym stadionie Stuttgart który całkiem nieźle do tej pory sobie radził mecz zakończył sie wynikiem 3-1 dla zespołu z Mainz. Ten fakt mnie nie przekonuje aby zespół gości mógł ugrać coś na Veltins Arena. Gospodarze tak jak juz pisałem będą chcieli udowodnić ze osatnie spotkanie było wypadkiem przy pracy. Sądze też że bedzie tu dużo bramek i zaryzykował bym over 2.5 ????
⛔100
 
matul9 298

matul9

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Finlandia, SM-liiga
Spotkanie: Lahti Pelicans - Hameelinna zwane HPK.
Typ: 1
Kurs: 2.66
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Ostatnio zanotowałem kilka porażek i szanse na jakiekolwiek zaznaczenie się w tabeli w tym miesiącu zdecydowanie spadły. Po tym jak 5/5 z hokeja przyszła czarna seria 3 porażek...
Jednak wracając do meczu, poprzedni sezon gospodarze zakończyli na 2[!] miejscu dziś jest to 13 pozycja i ciężko będzie cokolwiek uzyskać gdyż Play-offy oddaliły się na 12pkt. Jednak nie tyle co myśl o play offach co spadek zagraża. Ostatnia drużyna Ilves traci zaledwie 1 punkt, więc dzis trzeba wygrać żeby uniknąć kompromitacji i okupować ostatnie miejsce. Szanse 50 na 50 gdyż HPK nie jest jakąś wybitną drużynyą tylko typowym średniakiem, który na wyjeździe gra znacznie poniżej oczekiwań. W tym sezonie już mieliśmy ten mecz w którym gospodarze ulegli 3:4. Tracąc głupio w 3 tercji trzy bramki w 4 minuty... A więc dziś doskonała okazja do rewanżu. Ostatnie mecze u siebie mogą napawać gospodarzy lekkim optymizmem do ugrania jeszcze coś w tym sezonie. 3 zwycięstwa na 5 meczy jak na przed ostatnia drużynę w lidze to dobry wynik z czego 2 z rzędu mają. Wiec dziś walka o 3 wygraną z rzędu.
Do jakiś większych betów nie polecam, lecz za 10 zł do kupony warto. ja swój w sts juz postawilem z Lahti 1 ;)!
⛔100
 
dyrczu 46

dyrczu

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna- Puchar Niemiec
Spotkanie: Karlsruhe - Freiburg
Typ: Freiburg
Kurs: 1.70
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się na mecz 1/8 finału Pucharu Niemiec. Na stadionie 3 ligowego Karsluche zawita aktualnie zajmujący 5 pozycję w Bundeslidze Freiburg. Swój typ opieram na tym, że drużyny dzieli ogromna przepaść, bo aż 2 ligi.
Freiburg w tym sezonie wysoko zawiesił sobie poprzeczkę i myślę, że w ostatnim spotkaniu przed przerwą świąteczną będą chcieli pokazać swoją klasę.
Drużyna Karsluche ma świetny sezon w lidze, wygrali oni swoje ostatnie 10 spotkań, a od 14 są niepokonani. Zawsze kiedyś takie dobre passy się kończą i wydaje mi się, że jest to akurat ten moment.
Prawdą jest że na pewno większą motywację na ten mecz będzie miała drużyna gospodarzy, do tego własne boisko, ale nie oszukujmy się Freiburg przyjedzie tutaj aby wygrać.
Na pewno gracze gości są podbudowani swoim ostatnim zwycięstwem w Bundeslidze nad Schalke na wyjeździe, to tylko świadczy o tym że potrafią grać na wyjazdach skutecznie. Mają też bardzo udaną 1 połowę sezonu ligowego, ale to nie jest żadna niespodzianka czy coś w tym stylu, oni po prostu od paru sezonów są w czołówce. Na ostatnie 13 meczy ponieśli oni jedynie porażki z dwoma najlepszymi niemieckimi zespołami tj. Borussia Dortmund i Bayern Monachium.
Myślę, że w tym meczu nie będzie tzw. &quot;niespodzianek pucharowych&quot; i Freiburg zakończy ten mecz z czystym kontem, mój typ 0:2. Czysta 2 na dzisiejszy wieczór.
Powodzenia! ; )
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
midq 677

midq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Del Rey
Spotkanie: Eibar - Malaga
Typ: Połowa/Wynik końcowy - Typ: X / X
Kurs: 5
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: 3 ligowe Eibar zagra dzisiaj z 4 siłą La Liga jaką jest Malaga. W tym sezonie Malaga spisuje się bardzo dobrze, jednak w sobotę grają z Realem Madryt i na ten mecz pucharowy wychodzą głębokimi rezerwami. Nie zagra między innymi Isco, Demichelis i Joaquin. Eibar nie powinno dzisiaj zrobić krzywdy rezerwom Malagi i stawiam tutaj na bezbramkowy remis lub 1:1 po pierwszej połowie i tyle do końca.
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 3

asmadeusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Portugalii
Spotkanie: Maritimo - Sporting
Typ: BTS
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet 365

W tym meczu pachnie mi remisem 1:1 albo 1:2, Maritmo strzeliło bramkę nawet Benfice na wyjeździe, Sporting jest dla mnie lepszym piłkarsko zespołem i powinien spokojnie strzelić tą jedna bramkę, jak nie dwie.
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 3

asmadeusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 liga francuska
Spotkanie: Niort - Sedan
Typ: BTS
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet 365

Niort powinien pokonać Sedan ale II liga francuska jest zdradliwa - wziąłem pod uwagę ze w 3 ostatnich meczach Sedan zawsze coś strzelało i wyszedł mi BTS przy ładnym kursie, może być 1:1.
Może najpierw zapoznaj się z regulaminem, a potem dopiero zacznij pisać cokolwiek...
 
anzelmo 137,6K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Holandii KNVB Beker 18.12.2012 20:45
Spotkanie-Rijnsburgse-PSV
Typ: over4,5
Kurs:2,3
Bukmacher:Unibet
Krotko dzisiaj kolejna runda pucharu Holandii.Gdzie potentat holenderskiej piłki zmierzy sie z prawdziwym kopciuszkiem.PSV jest na 1 miejscu wyprzedzając Twente bramkami, jeśli chodzi eredevise jest to naj bramko-szczelniejszy zespól w lidze- zdobył bramki, praktycznie zawsze zaliczając overa w swoim meczu. Dzisiaj rywal z bardzo niskiej polki na pewno zobaczymy jakiś mieszany skład, ale nawet rezerwy czy młodzież Psv nie powinny mieć problemu z wygraniem tego meczu. Pytanie tylko ile? jak wysoko ja uważam ze zobaczymy dużo bramek. Kadra zespołu z Eindhoven jest bardzo szeroka i wyrównana, poza tym jest to liga w której rzadko dochodzi do niespodzianek w krajowym pucharze z powodu dużej dysproporcji po miedzy poziomami danych zespołów.Dla gospodarzy dzisiejszych zawodów to wielkie wydarzenie ,prawdziwy zaszczyt zagrać z tak utytułowanym zespołem. Male miasteczko jakim jest Rijnsburg na pewno cale żyje tym meczem.Pracując w tym mieście miałem okazje oglądac miejscowy zespól i naprawdę jestem przekonany ze Psv wygra kilkoma bramkami. Taka linia jest spokojnie do pokryć przez Psv nawet młodym składem, jaki ma dzisiaj wystawić Advocat.Na oficjalnej stronie klubu pisze ze jest to nagroda dla młodych piłkarzy którzy ciężko trenują i chcą sie pokazać- wskoczyć do 1 zespołu.Sam trener jest zadowolony z podopiecznych mimo wpadki w ostatniej kolejce, oraz dość przeciętnych występów w europejskich pucharach.Zawsze nastawia zespól na ofensywna grę i chce zawsze wygrywać.Z ciekawostek warto dodać ze Grali raz bardzo dawno temu w pucharze oba zespoły i Psv wygrało u siebie bardzo wysoko 11-0 było to 1984 roku.Młodzież Psv nie zachwyca w lidze, bo zajmuje 7 miejsce na 12 zespołów.Talentów tam na pewno nie brakuje- 3-2-3 to bilans drużyny, ale bramkowy wygląda ciekawie 22 strzelone -21 straconych, czyli ponad linie.Do końca nie znalazłem składu jakim Psv zagra czy to będzie cały młody zespól. Myślę ze nie maks to chyba 5-6 młodych grajków w 11-ce, za parę drobnych można spróbować singielka na ta linie po fajnym kursie.
✅130
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
pilka nozna, puchar holandii
spotkanie:den bosch-cambur
typ den bosch - 1,5(w przypadku remisu zaklad przegrany)
kurs 4,1
bwin
analiza:
przed nami 1/8 finalu pucharu holandii. los na tym etapie rozgrywek skojarzyl dwie ekipy zaplecza holenderskiej eredivisie. den bosch zmierzy sie z druzyna Cambur. przesledzmy pierwej forme obu ekip na tle spotkan ligowych. gospodarze dzisiejszego meczu graja ostatnio w kratke . po dwoch porazkach na wlasnym terenie gdzie nie strzelili nawet gola wygrali w Vendam 3-0 by w takim samym stosunku ulec przed parpma dniami w de grafschap.camburz kolei sygnalizuje zwyzke formy.wygral 4 ostatnie ligowe spotkania. co do samego pucharu. den bosch jak widac po poprzedniej rundzie ulgowo go nie traktuje .rozprawil sie bowiem z samym twente wygrywajac 2-1. cambur pokonal po karnych telstar. dzis spodziewam sie pewnego zwyciestwa gospodarzy pokrywajacego handi - 1,5
⛔100
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
18.12.12 / 20:30
Koszykówka, Puchar Belgii
Okapi Aalstar - Verviers Pepinster
Typ: Powyżej 162,5 pkt
Kurs: 1,85
Buk: Bet365
Typ oparty głównie na statystykach bo nie ulega wątpliwości, że spotkanie to jest mimo wszystko pewnego rodzaju egzotykiem, na temat którego ciężko zebrać więcej konkretnych informacji, które mogłyby bardziej wzbogacić analizę. Okapi jest tutaj zdecydowanym faworytem, w lidze przewodzi stawce, podczas gdy Verviers jest czerwoną latarnią. W Pucharze Belgii Okapi jak na razie również prezentuje się znakomicie, a przypomnijmy, że zespół gra jeszcze w EuroChallenge. Gra na 3 frontach to trochę dużo, jednak Okapi pokazuje, że potrafi to wszystko skutecznie pogodzić. Drużyna ta znana jest przede wszystkim z bardzo ofensywnej gry. Tak w lidze jak i pucharach wyniki jakie widzimy w meczach z ich udziałem budzą niekiedy zdziwienie bo rozmiary tych wyników mogą aspirować do miana NBA, a przecież pamiętajmy, że w Europie kwarta ma 10 minut, podczas gdy za oceanem gra się 12. Przeglądając statystyki meczów obu ekip z ostatnich tygodni zauważyłem ciekawą prawidłowość. Zarówno Okapi, jak i Verviers grają w Pucharze Belgii bardzo otwartą koszykówkę. O ile w lidze zdarzają się mecze underowe, bardziej zachowawcze, to już w pucharze obie ekipy popuszczają wodze fantazji i grają w myśl zasady, żeby więcej trafić niż samemu się straci. Wyniki Okapi z meczów Pucharu Belgii to jak na razie: 100:97, 100:83, natomiast wyniki Verviers: 92:77 i 102:100. Jak widać bardzo ofensywne spotkania obu ekip. Z tego względu w bezpośrednim meczu obu drużyn również nie powinno być szachów na parkiecie, tylko powinniśmy widzieć szybką, widowiskową grę, z nastawieniem na atak, kosztem luźniejszej defensywy. Okapi jest tutaj zdecydowanym faworytem i powinno ten mecz wygrać wysoko. Wysokie prowadzenie sprawi, że również goście powinni mieć łatwiej pod tablicami Okapi, ponieważ przy wysokim prowadzeniu rozluźnienie szyków obronnych jest zjawiskiem naturalnym. Uważam, że wzorem poprzednich spotkań pucharowych także i to będzie bardzo ofensywne i zobaczymy tutaj grubo powyżej 160 pkt.
✅85
 
M 26

madridplayer

Użytkownik
Dyscyplina: SZKOCJA: Dywizja 3
Spotkanie: Rangers - Annan
Typ: Over 6.5
Kurs: 6.50
Bukmacher: bet365
Analiza: Spotkanie szkockiej Dywizji 3. Gospodarze, którzy przez problemy finansowe znaleźli się w tej lidze musza od nowa walczyć o awans do 1 ligi. W tym momencie ekipa z Glasgow gra rewelacyjnie 6 meczy z rzędu wygranych i oczywiście 1 lokata w tabeli.
Natomiast ekipa gości przegrała 4 ostatnie spotkania, jest 7 w tabeli (na 10 zespołów), a przy tej formie na stadionie w Glasgow, ekipa Rangersów może sobie urządzić ostre strzelanie. Rangersi na własnym stadionie grają rewelacyjnie, Annan traci dużo bramek (25:29) - wydaję mi się, że typ, który na 1 rzut oka jest wręcz śmieszny, może okazać się doskonały ! Oczywiście to duże ryzyko, ale przy otwartej grze obu ekip ilość bramek powyżej 6.5 jest możliwa.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 40

skendzielao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Coppa Italia
Spotkanie: Inter Mediolan- Verona
Typ: Połowa/Koniec spotkania: X / Inter Mediolan
Kurs: 4.50
Buk: bwin
Analiza: W Pucharze Włoch wicelider Serie A zmierzy się z trzecią drużyną Serie B. Teoretycznie Inter powinien spacerkiem wygrać to spotkanie. Ale Inter to jednak Inter i nie może być tak łatwo. Ostatnio na własnym boisku na zmianę wygrywa i remisuje. Hellas Verona z pewnością wyjdą nastawienie bojowo i nie oddadzą bramek za darmo. Przynajmniej przez pierwszą połowę w której Mediolańczycy mogą ich zlekceważyć i oddać zbyt dużo pola. Hellas w pierwszej połowie powinni być świeższą drużyną i dążącą do ataku i jednocześnie do zachowania czystego konta. Stawiam, że mecz rozstrzygnie się w drugiej połowie na korzyść Interu ale nie będzie to powalające zwycięstwo.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom