>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.12.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina:
14:30
Spotkanie:
Bournemouth-Southampton
Typ: 1
Kurs: 3.2
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Witam. Nie wiem skąd takie kursy w dzisiejsym meczu dla mnie ten mecz to tak 70%-30% na korzyść gospodarzy i już wyjaśniam dlaczego. Po pierwsze forma w ostatnich tygodniach Wisienki są w dużym gazie robią z przciwnikami co chcą wygrana i piękny comeback z Liverpoolem ze stanu 1-3 do 4-3 wygrana z obecnym mistrzem tylko 1-0 gdzie powinno się skończyć z 3,4 do 1 wcześniej remis z mocnym Tottenhamem, rozgromienie HuLL 6-1 i tylko wpadka z Sunderlandem 1-2 gdzie przeważali całe spotkanie w posiadaniu piłki 70%-30%, czy tez sytuacje bramkowe 22-9, ale i takie mecze sie zdarzają. Co do gości nie jest to zespół jak w poprzednich sezonach który mógł walczyć z najlepszymi, oczywiście może jeszcze zaskoczą, ale nie sądzę żeby miało to miejsce w tym meczu, puki co święci wyglądają mizernie 9 miejsce w lidze 5 zwwycięstw tyle samo porażek i 6 remisów, z czego w delegacjach zanotowali tylko jedno zwycięstwo trzy remisy i cztery porażki strzelając w ośmiu meczach tylko sześć goli. Myślę że Wisienki wygrają dzisiaj 2-0 i wskoczą na siódme miejsce w tabeli, tak od siebie dodam że jak dla mnie jest to top5 PL klubów które świetnie operują piłką chodzi mi o atak pozycyjny Eddie How robi w tym klubie świetną robotę. Życzę wszystkim powodzenia

⛔100
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie, Channel One Cup, Moskwa
Godzina: 11:00
Spotkanie: Czechy - Szwecja
Typ: Zwyciestwo Czechow
Kurs: 3.50
Bukmacher: Betsson
Analiza:



Tutaj jest tak, ze zywo zainteresowani tym meczem sa Rosjanie, ktorzy przegrali mecz otwarcia niespodziewanie ze Szwecja i teraz jesli ruscy chca wygrac turniej rozgrywany w Moskwie, to musza pomoc Czechom dzis wygrac. to sa tylko trzy mecze fazy grupowej, nie ma finalu i meczu o 3 miejsce, a dla Rosjan turniej jest swietem hokeja.

Rosjanie obchodza 70 rocznice hokeja w Rozji (a wczesniej Zwiazku radzieckiego) i zakladam ze wplyna na sedziow, zeby ci sedziowali pod Czechow. Szwecja moze tez sie usunac z drogi.

Szwecja to nie jest taka druzyna, zeby wygrala wszystkie mecze, nie pasuje mi 9 punktow dla nich w trzech meczach. Przyslali mlody sklad, z wieloma debiutantami na ten turniej i wygrana na dzien dobry takiego turnieju sprawilaby, ze mlokosy nabralyby duzej pewnosci siebie.

Ogladalem mecz Rosji z Czechami, to byl mecz do jednej bramki, nawet nie ma o czym mowic. Ale to wynikalo z tego, ze to Rosja jest mocna i wpadka z meczu otwarcia byla wypadkiem przy pracy, a mniej, ze Czesi sa mega...beznadziejni. Slabi sa, to fakt.

Ale jak mowie, nie pasuje mi 9 punktow odmlodzonych Szwedow na turnieju w Rosji w 70ta rocznice rosyjskiego hokeja. Licze, ze Czesi odpoczywali przed dzisiejszym meczem i jak to druzyny z bylej Czecho-Slowacji, ale i takze Polski zaczynaja grac dopiero wtedy, gdy juz wszystko jest przesadzane.

Nomen omen Legia w Lidze Mistrzow, gdy juz bylo przesadzone, ze nie awansuja dalej do fazy pucharowej, zaczeli grac fajnie, na luzie i nawet osiagac niezle wyniki. Na ten sam syndrom licze w wypadku Czechow, ktrzy maja juz pozamiatane

✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
opocznowidzew 0

opocznowidzew

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina:
22;00
Spotkanie:
Vancouver Canucks vs Columbus Blue Jackets
Typ:
2 w tym dogrywka i seria rzutów karnych
Kurs:
1,58
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
krótko i na temat gospodarze nie powalają swoją formą na ostatnie 5 spotkań przegrali 3 a dwa zdołali wygrać na tafli nie zobaczymy też 4 zawodników gospodarzy którzy sa wykluczeni przez kontuzje natomiast drużyna przyjezdna ma się czym pochwalić na 5 ostatnich meczy wygrali wszystkie a ich forma na wyjazdach mówi sama za siebie ze również są nie pokonani w drużynie nie ma kontuzji wiec wyjdą w pełnym ustawieniu



✅58
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina:
12:30
Spotkanie:
Sassuolo - Inter Mediolan
Typ:
2/powyżej 2,5
Kurs:
2,50
Bukmacher:
Sportingbet
Analiza:

Typ przede wszystkim ze względu na osłabienia jakie są po stronie gospodarzy, nie zagra aż 9 zawodników! Z powodu kontuzji bądź nadmiaru kartek nie zagra: D. Berardi, D. Biondini, P. Cannavaro, A. Duncan, M. Gazzola, T. Letschert, F. Magnanelli, L. Pellegrini, F. Peluso. Przede wszystkim rzuca się w oczy fakt, że defensywa jest bardzo osłabiona, nie zagra aż 3 podstawowych obrońców co Inter będzie próbował wykorzystać, dodatkowo 2 pomocników nie zagra co także może skutkować brakiem zgrania. Inter jest po 2óch zwycięstwach z rzędu nad Spartą 2:1 w lidze europejskiej oraz 2:0 nad Genoa w lidze , zajmują Oni 9 miejsce z dorobkiem 24 punktów i jeśli dziś zwyciężą mogą awansować nawet na 7 pozycję. Sassuolo w tamtym sezonie było jedną z pozytywnych niespodzianek w lidze a teraz już są w dolnej połówce tabeli, zajmują 15 lokatę i mają tylko 17 punktów. Ostatnie 2 pojedynki wygrał Sassuolo co też jest świetną okazją aby przerwać tę złą passę Interu. Powodzenia.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
18:00
London Polonia - Fino Kaposvar
Typ: 1
Kurs: 5,10
Buk: unibet

To chyba pierwszy mecz siatkarski, który stawiam, w którym nie znam ani jednego siatkarza z obu drużyn. To ciekawe wydarzenie. Mecz odbędzie się w Bełchatowie. London Polonia to drużyna że stolicy Anglii, która współpracuje ze Skrą Bełchatów, trenerem jest tam Polak i chyba dwóch czy trzech Polaków tam gra. Drużyna z Londynu ma być mocno wspierana przez doping kibiców Skry. Co ciekawe mecz ten transmituje nawet Polsat Sport. W pierwszym meczu Węgrzy wygrali 3-0 w setach do 20, 18, 21. No zatem nie było jakiejś katastrofy. London mocno wspierany przez kibiców polskich na pewno da z siebie maxa. Nie sądzę żeby tam była jakaś przepaść pomiędzy tymi dwoma drużynami. Kurs zajefajny żeby nie spróbować, handikapy +1,5seta czy +2,5seta na London zachęcające bo nie sądzę żeby tu Węgrzy znów wygrali 3-0.

✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Mecz: Holandia K - Norwegia K
Typ: Holandia (+1,5)
Kurs: 2,00
Buk: Bet365


Witam wszystkich w kolejnym dniu. Dzisiejsza oferta jak to na weekendzie jest bardzo bogata, dlatego można wypatrzyć kilka ciekawych zdarzeń. Niewątpliwie takim spotkaniem jest mecz finałowy w Mistrzostwach Europy Kobiet pomiędzy dwiema najlepiej spisującymi się reprezentacjami, które były w gronie drużyn które typowałem do wielkiego finału, a mowa o Holandii i Norwegii. Faworytem tego pojedynku przez wielu bukmacherów uważane są Norweżki co może być bardzo mylne, gdyż są tą reprezentację na podobnym poziomie i niczym nie ustępuję jedna drugiej. Bardzo duże doświadczenie po dwóch stronach, gdzie zawodniczki grają w najlepszych europejskich klubach, do tego dochodzą indywidualności poszczególnych szczypiornistek które robią przewagę w grze. Holenderki jak i Norweżki są mistrzyniami wyprowadzania szybkich kontr ataków. Najbardziej dziwią mnie rozbieżności jeśli chodzi o kursy, gdyż Holandia od początku tego turnieju była dla mnie czarnym koniem, więc nie zdziwi się jeśli dziś staną na najwyższym podium. Na początek turnieju Holenderki wygrały pewnie mecz otwarcia z Serbią 31:29, następnie przytrafiły im się dwa mecze dużo słabsze i poniosły porażki z Rumunią 23:24 i Niemcami 27:30, co stawiało ich w beznadziejnej sytuacji mimo to kolejne mecze to seria samych zwycięstw, rozbita nasza reprezentacja 21:30, wygrana w mecz z Francją 18:17 gdzie przebieg tego spotkania był pod dyktando Francuzek, mimo to holenderki pokazały charakter i wygrały arcy ważny mecz, kolejne zwycięstwa z Szwecją 30:33, rozbite Serbki 27:35, z Hiszpanią 24:29 i ostatni mecz z Danią gdzie cały mecz przebiegał pod kontrolą pomarańczowych i zakończył się 26:22 co przypieczętowało awans do finału. Uważam, że mecz będzie bardzo wyrównany bramka za bramkę, co pozwoli spokojnie pokryć linię handicapu jaką dziś proponuję.

✅100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Manchester City - Arsenal Londyn
Typ:
2
Kurs:
3,4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na wstępie chciałem tutaj nadmienić, żeby odczepić się od kolegi Szakala bo tyle kasy co wygrałem na jego typach to moje. Tak to już jest z bukmacherką, że czasami jest &quot;czarna&quot; seria, którą po prostu trzeba przeczekać. Teraz do rzeczy absolutny hit angielskiej Premier League do Manchesteru zagląda ekipa Guardioli. 3,4 na gości to na prawdę jakieś nieporozumienie. Ja rozumiem, że kanonierzy przegrali ostatnie spotkanie w Liverpoolu. Ja wiem, że City to nie są jakieś ogórki, z którymi jadą wszystkie ekipy PL. Trzeba jednak nadmienić, że obywatele bez Aguero to inna ekipa. Ten zawodnik dla The Citiziens jest jak Sanchez dla Arsenalu. W tym meczu jak wiemy ten pierwszy nie zagra a ten drugi i owszem. Obowiązkiem dla mnie jest informacja o absencji Fernandinho (dużo osób go nie docenia a on na serio robi robotę na boisku). Nie wychyla się przed szereg ale bez niego środek pola jakiś inny. Historia pojedynków między oboma ekipami bardzo różnorodna. Często o końcowym wyniku decydują detale i dyspozycja dnia. Uważam, że tak będzie i tym razem. Głównym czynnikiem jaki biorę pod uwagę grając na kanonierów jest brak Aguero i świetna forma Sancheza. Kurs na gości delikatnie spada i wcale mnie to nie dziwi. Zakładam zobaczyć ofensywny pojedynek z dużą ilością bramek, których strzeli więcej ekipa Wengera. Byle nie remis bo nie pałam sympatią do Chelsea ???? Pozdrawiam



⛔100
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania LaLiga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Osasuna
Typ: La Coruna over 1,5 bramki
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Wczoraj dzień na plus, także dzisiaj też cos uderzymy. Dziwi mnie ten kurs na powyżej 1,5 bramki La Coruny. Nie gra źle, ale ciągle trafia na bardzo dobrych przeciwników. Głównie idę w stronę meczy które grali i komu strzelali bramki. Poniżej 5 ostatnich meczów La Coruny.

3:2 z Realem Madryt przegrana
5:1 Z Realem Sociedą wygrana ( a wiemy w jakiej formie jest Socieda teraz)
4:3 z Malagą ( Z Malagą na wyjezdzie się gra trudno, swiadczy chociazby o tym remis Malagi z Barceloną 0:0 mimo ze Malaga otrzymala czerwoną kartkę w tamtym meczu
2:3 z Sevilą, wiadomo ze Sevila na wyjezdzie nie jest tak dobra jak u siebie ale Sevila to Sevila.

Teraz wniosek. Skoro La Coruna jest w stanie strzelać takim drużynom, to wydaje mi się że nie będzie problemem strzelić 2 bramek Osasunie.

✅66
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina Rugby Union
Godz; 14:00
Spotkanie Castres Olympique– Montpellier Herault RC
Typ: 2 (-4)
Kurs 1,90
Bukmacher Bet365
Analiza:

Po raz kolejny z mojej strony typ z ligi rugby. European Rugby Champions Cup wchodzi w decydującą faze jeśli chodzi o rozgrywki grupowe. Stawiam na gości i to z dość sporym handicapem -4 ponieważ zwyczajnie uważam że to jest lepszy zespół co zresztą pokazał w ostatnim meczu z drużyną Castres 11 grudnia pokonując ich u siebie 32:14. gospodarze jeśli chcieliby awansować musieli by wszystko wygrac a jest to wg mnie nie mozliwe. Tym bardziej że kontuzjowani w drużynie gospodarzy są
Ebersohn, Jenneker i Samson a podobno też nie zagrają Ortega, Grosso, Combezou, Babillot oraz ich kluczowy gracz Tulou. Obstawiam bezproblemowe zwycięstwo gości. Pozdrawiam

⛔100
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Scottish Open 2016
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Marco Fu - John Higgins
Typ: Wyższy break w meczu - Marco Fu
Kurs: 2,25
Bukmacher: betsafe
Analiza:

Finał i starcie dwóch zdecydowanie najlepszych graczy turnieju. Wobec tego co wyczynia Fu w tym tygodniu w budowaniu brejków to stawianie go w roli doga do wyższego brejka meczu jest nieporozumieniem. Chińczyk wbił w Glasgow 10 setek (104, 110, 142, 135, 113, 126, 141, 132, 100, 130), w tym najwyższy break turnieju, w każdym meczu przynajmniej jedna setka. Tu nawet nie trzeba nic wyjaśniać. Dla porównania Higgins tylko 3 setki i to raczej z tych niższych (101, 104, 110). Forma Szkota świetna, a wczoraj dostał jeszcze zastrzyk pewności siebie po odwróceniu meczu z Trumpem z 1-5 na 6-5. Ale no właśnie, Jasiek skupi się na wygrywaniu frejmów, przedłoży efektywność nad fajerwerki, zostawiając to Fu, bo jest w tym świetny i przychodzi mu to naturalnie.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

⛔100
 
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Espanyol
Typ: I połowa over 1.5 gola
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dziś w Hiszpanii mamy derby Barcelony. Oczywiście faworytem do kompletu pkt są gospodarze, którzy potrzebują pkt gdyż gonią Real Madryt. Barca aktualnie traci 6 pkt do swojego odwiecznego rywala i dziś nie powinni mieć problemu z Espanyolem i spokojnie 3 pkt zostaną w domu. Dziś mecz Valencii z Realem prawdopodobnie przełożony więc jeżeli Barca wygra to zbliży się na 3 pkt.
Wiemy czego możemy się spodziewać po Barcelonie i jakich ma zawodników. Trio Messi 11 goli Suarez 10 goli Neymar 4 gole(ale za to 6 asyst) nie powinni mieć problemu ze strzeleniem dwóch goli już w pierwszej części spotkania aby później spokojnie bez żadnych komplikacji dowieść ten wynik albo i nawet coś dorzucić w drugiej połówce.
Espanyol to aktualnie 9 ekipa z 22 pkt. Ostatnio wygrana z Gijon u siebie 2-1 i jakże ważny remis z Atletico Madryt 0-0 na ich terenie. Ogółem mają dobrą serię bez porażki - naliczyłem 9 spotkań bo ostatnia porażka u siebie z Celtą Vigo. Myślę, że dziś nie dobiją do nr 10 i będą musieli uznać wyższość Barcelony.

Historia derbów to 36 zwycięstw Barcelony 5 zwycięstw Espanyolu i 13 remisów. Nie chce tu skreślać drużyny Espanyolu ale patrząc na sytuację Barcelony, która nie może pozwolić sobie na jaką kolwiek wpadkę o wygraną bądź remis będzie trudno. Lecz wiadomo jaki sport lubi być okrutny i zarazem piękny. Niespodzianki się zdarzają

⛔100
 
smajters 37

smajters

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja, Ligue 1
Godzina: 15:00
Spotkanie: Nice vs Dijon
Typ: Nice
Kurs: 1.55
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Tym razem gramy na Lidera z Francji, Nice gra bardzo dobra Pilke co widac po tabeli. Mierza sie z Dijon&#39;em ktory walczy o utrzyamnie w lidze. Niestety ale nie maja wiekszych szans na pokonanie Nice w roli gospodarza chociaz by dla tego ze w ostatnich 10 meczach wyjzadowych wygrali tylko raz a 3 razy dzielili pkt. reszta na tarczy.. Nice stracilo tylko 6 bramek w roli gpospodarza w 9 meczach i zdobya az 21 goli. Napewno chca zostac na szczycie tabeli na nowy rok i nie pozwola sobie na strate pkt z ogolnie slabsza druzyna bo Monaco i PSG tylko czeka na podkniecie. Mam nadzieje ze bez niespodzianki i Dijon ulegnie dzisiaj atakom Nice. Niech wam sie nadzieje 5!

✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 16:15
Spotkanie: CD Leganes - SD Eibar (1 połowa)
Typ: 2
Kurs: 3,98
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dramat w tym miesiącu z moimi typami dnia ale dalej mimo wszystko będę podawał. Dzisiaj to spotkanie z Hiszpani z najwyższej klasy rozgrywkowej. Tabeli podawać nie będę bo LaLigę każdy doskonale zna. Leganes u siebie ma bilans 1 zwycięstwa, 2 remisów i 4 porażek, natomiast Eibar na wyjazdach ma identyczny bilans 1 zwycięstwa, 2 remisów i 4 porażek. Jest to więc doskonała szansa na przełamanie się dla którejś drużyny i polepszenie nieco swojego bilansu. Ja tutaj skłaniam się ku wygranej gości. Sytuacja kadrowa u gospodarzy jest dość ciężka. Leganes zagra dziś bez pierwszego bramkarza Serantesa (13 wystepów w tym sezonie), obrońców Diaza (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Montovaniego (13 występów w tym sezonie) i Rico (11 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocników Szymanowskiego (10 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie, najlepszy strzelez w drużynie), Ibaneza 5 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie, 2 najlepszy strzelec w drużynie) i Sastre (1 występ w tym sezonie) i napastnika Kone (5 występów w tym sezonie), do tego niepewni występu są obrońca Marin (5 występów w tym sezonie) i napastnik Luciano (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Ich udział stoi pod znakiem zapytania. Po stronie gości nie zagrają pierwszy bramkarz Riesgo (13 występów w tym sezonie), obrońca Ramis (8 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i pomocnik Rico (12 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie). U jednych i drugich ważne absencje ale zdecydowanie więcej ich po stronie gospodarzy i uważam, że większe szanse na wygraną dzisiaj mają goście. Jedni słabo grają u siebie drudzy mają słabe wyjazdy, jednak ze względu na te absencje w obozie Leganes postanowiłem tutaj postawić na Eibar i zaproponować ten mecz jako typ dnia. W tym miesiącu z moimi typami w tym dziale bardzo kiepsko także ostrożnie, bo w grudniu wybieram kiepskie typy. Już użytkownik morela tak proponuje stawiać, więc ja tutaj zaproponuję, że Eibar wygra pierwszą połowę, żeby nie było -100 punktów chociaż bardziej skłaniam się ku końcowej wygranej :wink: powodzenia
⛔100
 
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Udinese - Crotone
Typ: Udinese -1HA
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet365
Analiza:

Gospodarze ostatnio złapali wiatr w skrzydła i wygrali w 15 i 16 kolejce włoskiej ekstraklasy kolejno z Bologna i Atalantą. Są w formie i nie podejrzewam dziś niespodzianki. Beniaminek Crotone w tym sezonie zaliczył tylko 2 zwycięstwa, znajduje się w strefie spadkowej. Bilans drużyny Gospodarzy na własnym obiekcie w 5 ostaniach spotkaniach to 2-1-2 gdzie 2 porażki to mecze z silnymi ekipami Napoli i Lazio oraz remis z solidnym Torino. Goście w wyjazdowych spotkaniach nie zdobyli w tym sezonie nawet 1 punktu i mają najgorszy bilans w lidze 0-1-7. Myślę, że ten HA na gospodarzy po takim kursie to spore value i ja to gram.

✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Włochy, Serie A
Godz: 20:45
Spotkanie: Genua - Palermo
Typ: Genua -1
Kurs: 2,5
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam serdecznie! 17 kolejka Serie A. Na Stadio Comunale Luigi Ferraris, niepokonana u siebie Genua podejmuje ostatnie Palermo. Jakże odmienne nastroje w obu ekipach. Gospodarze u siebie 4-4-0 i 12-4 w bramkach. Odprawili z kwitkiem takie zespoły jak Milan (3-0), Juventus(3-1) i ostatnio Fiorentine(1-0). Palermo, to obraz nędzy i rozpaczy. Zespół nie zdobył ani jednego punktu w 9 kolejnych meczach ligowych!!!! Pozostaje także jedynym zespołem Serie A bez zdobyczy punktowej na własnym boisku (0-0-8 i bramki 3-17).Te 6 punktów w 16 meczach wywalczyli na boiskach rywali na początku kampanii 16/17. To, że Genua ich pyknie, wydaje się pewne. Niewiadomą pozostaje jedynie rozmiar porażki. Ja gram hc-1, po bardzo przyzwoitym kursie i tylko katastrofa może spowodować, że typ nie wejdzie. Tylko nie stawiajcie domów i samochodów;).
Pozdrawiam i powodzenia życzę! Tradycyjnie.

⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Anglia Premier league
Godz: 17:00
Spotkanie: City - Arsenal
Typ: over 3,5 goli
Kurs: 2,72
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Przed nami kolejny hit w ekstraklasie angielskiej, tym razem na Etihad Stadium City będzie podejmować Arsenal. Co do formy obu drużyn jest wiele niewiadomego bo tak tydzień temu City dało ciała ze słabym w tym sezonie Leicester 4:2 jednak w tygodniu dali rade Watfordowi wygrywając dwa zero z drugiej strony Arsenal który niszczył rywala za rywalem i wydawało się (jak zwykle), że w tym sezonie mogą bić się o mistrza (w sumie dalej mogą) to w tygodniu przegrali z Evertonem który raczej w optymalnej formie nie jest no cóż ale to liga angielska i wszystko się może zdarzyć. Dlatego nie celuje w przewidywanie wyników tylko over bramkowy bo obie drużyny strzelają jak i tracą wiele goli. W ośmiu meczach Arsenalu padło powyżej 3,5 bramki i w 8 nie dał rady pokryć tej linii natomiast CIty ma o jeden mecz mniej w którym nie pokrył tej linii co mnie trochę zachęca do zagrania tego typu.

⛔100
 
czarny-kotek 36

czarny-kotek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Maroko Botola Pro
Spotkanie: Berkane - Tanger
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 3.27
Bukmacher: Oddsring
Godzina: 18:00

Analiza:

Jak dla mnie taki kurs na to zdarzenie to okazja. Berkane u siebie gra bardzo dobrze, a ich piłkarze przegrali przed własną publicznością zaledwie 1 spotkanie na dziesięć. Tanger pretenduje do wejścia do czołowej trójki, ale żeby tak się stało jego zawodnicy muszą dziś zwyciężyć. A na wyjeździe przegrywają naprawdę rzadko. Ostatnio ograli na wyjeździe poprzedzającą ich w tabeli drużynę Raji Casablanki, widać więc u nich wolę zwyciężania. Po ostatniej porażce u siebie moim zdaniem postarają się dziś zawalczyć o coś więcej. Berkane na własnym terenie sporo strzela, a wyniki 3:0 zdarzają im się dość często. Żadna drużyna nie powinna tego spotkania odpuścić, a moim zdaniem za tym pójdą gole. Ja liczę na co najmniej trzy.

⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: ANGLIA: Premier League - Kolejka 17
Spotkanie: Manchester City - Arsenal
18.12.2016 17:00
Typ: X2
Kurs: 1,70
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiaj o godzinie 17,00 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w Premier League pomiędzy drużynami Manchesteru City i Arsenalu. Gospodarze z dorobkiem 33 punktów zajmują 4 pozycje, natomiast goście z dorobkiem 34 punktów plasują się na 3 pozycji. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna Guardiolii zaliczyła trzy zwycięstwa, natomiast goście trzy zwycięstwa i jeden remis . Dla obydwu dużyn jest to bardzo ważne spotkanie. Arsenal w ostatniej kolejce przegrał na wyjeździe z Evertonem, dlatego dzisiaj zapewne będzie chciał pokazać się z dobrej strony i zdobyć jakieś punkty. Drużyna gospodarzy ma ostatnio spore problemy z optymalizacją składu, ponieważ kluczowi zawodnicy są kontuzjowani a Aguero jest zawieszony. Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami wyraźnie pokazują, że Arsenal nie jest wygodnym rywalem dla Manchesteru City. Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi drużynami to 2 zwycięstwa Arsenalu i trzy remisy. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gości, którzy będą liczyć na szybkie kontry i będą szukać z nich bramek,dzięki czemu spokojnie powalczą o komplet punktów. Mój typ to po bardzo ciekawym spotkaniu.

⛔100
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina Piłka nożna, Anglia Premier league
Godz: 17:00
Spotkanie: Tottenham - Burnley
Typ: Burnley więcej kartek
Kurs: 1.62
Bukmacher: unibet

Czekałem na składziki do ostatniej chwili żeby podać wam moim zdaniem 3 ciekawe bety na dzisiejsze spotkanie. Faworyt jest jeden i są nim Koguty, ale kurs ewidentnie nie jest warty gry. Prawda jest taka, że jeżeli Tottenham strzeli bramkę szybko to powinni rozstrzelać Burnley a jak nie to zapewne mecz będzie wygląda tak jak na OT. Burnley głęboko cofnięte, które za wszelką cenę będzie chciało przerywać ataki &quot;Kogutów&quot;. Jakieś stałe fragmenty gry i przede wszystkim kontry Burnley mogą im jedynie przynieść. Ja znalazłem jednak inny bet, a mianowicie więcej kartek ekipy gości. Prawda jest taka, że Tottenham na własnym boisku dostaje mało kartek w szczególności, gdy przeciwnik jest dużo słabszy, a wynik nie jest zagrożony (0 kartek z Hull, 0 z Swansea oraz 0 z Gillingham). Dzisiaj także liczę na spokojnie spotkanie, dlatego nie dopuszczam do siebie myśli żeby Tottenham miał wycinać swoich przeciwników. Inaczej ma się w przypadku gości, którzy w meczach wyjazdowych otrzymują niecałe 2 kartki na spotkanie (zaniża to mecz bez przeszłości z WBA, gdzie otrzymali 0 kartek). Dzisiejszy sędzia średnio pokazuje ponad 4 karki na mecz i myślę, że dzisiaj także powinien podtrzymać swoją średnią. Newralgicznym miejscem na boisku będzie środek, gdzie Marney oraz Hendrick powinni próbować przerywać akcje ekipy &quot;Kogutów&quot;. Obaj Panowie mają po 2 kartki w meczach wyjazdowych co stanowi 1/3 kartek na wyjeździe. Irlandczyk dzisiaj ustawiony na pozycji &quot;6&quot;, a nie jak ma to miejsce, gdy gra Defour na &quot;10&quot;. Jestem zdania, że któryś ze środkowych pomocników Burnley otrzyma kartkę, dlatego polecam zagrać tak.

✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 7

jackers

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Espanyol
Typ: Diop otrzyma kartkę - TAK
Kurs: 1,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Kurs nie powala, liczyłem na jakieś 1.90, ale przejdźmy do rzeczy. W barwach Espanyolu Diop grał z Barcą 3 razy i w tych meczach dostał 3 żółte i 1 czerwoną kartkę:
FC Barcelona 5-0 Espanyol Barcelona - żółta kartka
FC Barcelona 4-1 Espanyol Barcelona - żółta kartka
FC Barcelona 4-1 Espanyol Barcelona - żółta i czerwona kartka

Diop grał z Barcą jeszcze 10 razy w barwach Levante i Racingu. Bilans 5 kartek:

FC Barcelona 5-0 UD Levante - bez kartki
UD Levante 0-5 FC Barcelona - bez kartki
UD Levante 1-1 FC Barcelona - bez kartki
FC Barcelona 1-0 UD Levante - żółta kartka
UD Levante 0-4 FC Barcelona - bez kartki
Racing Santander 0-2 FC Barcelona - żółta kartka
FC Barcelona 3-0 Racing Santander - żółta kartka
Racing Santander 0-3 FC Barcelona - żółta kartka
FC Barcelona 4-0 Racing Santander - bez kartki
Racing Santander 1-4 FC Barcelona - żółta kartka

Do tego jest w &quot;formie&quot; kartkowej, 3 ostatnie mecze 3 żółte.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom