>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.12.2021 (sobota)

Status
Zamknięty.
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon
Godzina: 13:00
Spotkanie: Bieg pościgowy kobiet
Typ: Hanna Sola-TOP 3
Kurs: 5.00
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Dziś czas na biegi pościgowe.Hanna Sola z roku na rok prezentuje się coraz lepiej.W swojej karierze na podium stawała 5-krotnie.Warto zaznaczyć,że po raz pierwszy było to w lutym tego roku na MŚ.Ten sezon zaczęła od słabego startu w biegu indywidualnym,ale potem prezentowała się znakomicie.Stawała po razie na każdym stopniu podium,a dodatkowo wraz z koleżankami zajęła 2 miejsce w biegu sztafetowym.W generalce PŚ znajduje się na 3 pozycji,a za bieg pościgowy zajmuje 2 lokatę.Prezentuje świetną formę biegową.Potrafi uzyskiwać czołowe czasy i wczoraj za sam bieg 3 lokata.Białorusinka potrafi też szybko strzelać i wczoraj w tym elemencie miała również 3 czas.Na strzelnicy skuteczność to 83% czyli bardzo duża poprawa względem ostatniego sezonu gdzie było to 70%.Wczoraj miała 2 karne rundy,a mimo to zajęła wysokie 7 miejsce.Dziś na trasę wyruszy ze stratą 38 sekund do Olsbu,ale już do 2 Bescond traci 23 sekundy,więc w granicach jednego błędu podczas strzelania.Kilka sekund za nią ruszą inne świetne biegaczki jak Oeberg czy Simon.Na pierwszej rundzie może to dać małą grupę pościgową.Dziś liczę na podtrzymanie dobrej formy i włączenie się do walki o podium.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Abu Dabi
Godzina 16.00
Spotkanie A.Murray - A.Rublev
Typ Murray
Kurs .2.7
Bukmacher betclic
Analiza:
Hm mam mieszane odczucia co do powrotu Muraya na korty ale coraz więcej pozytywnych.Wczorajszy mecz z Nadalem mógł się podobać.Rafa nie zagrał źle , ale nawet nie powąchał breicpointa.Andy Murray w tym sezonie kilka świetnych meczów przeplatał z fatalnymi , ale fakty są takie że pokonał Hurkacza , Alcaraza , Siera rownożedne pojedynki z Tsitsipasem i Zverevem , wczorajszą wygrana z Nadalem , choć to pokazówka i pierwszy mecz Rafy po przerwie to jednak Nadal jest to Nadal.
Rublev wczoraj 3 sety z Schapovalovem , nie zdążyłem obejrzeć ale ostatnie występy w Pucharze devisa były niezłe.
DZISIAJ 50/50 W H2H TEZ 1 DO 1 ale ten wczorajszy występ Andego napawa optymizmem.Murray w tym sezonie może być groźny zwłaszcza na trawie.
W Abu Dabi sporo Anglosaskich kibiców i dzisiaj trzeba próbować grać Szkota value w kursie gdzie niegdzie już kursy poleciały lekko w dół.
No zobaczymy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Arab Cup
Godzina: 16:00
Spotkanie: Tunezja - Algieria
Typ: Algieria zdobędzie tytuł
Kurs:
1.87
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Finał najdziwniejszego turnieju w oficjalnej rozpisce FIFA.

Śledząc na bieżąco cały turniej mogę powiedzieć, że Algieria jest zespołem, który do tej pory grał lepiej i ciekawiej dla oka. W fazie grupowej bardzo pewnie pokonali Sudan (4:0) i Liban (2:0), a następnie w meczu trochę o pietruszkę zremisowali z Egiptem (1:1). Jednak wiadomo - w ostatnim meczu fazy grupowej grali dosyć spokojnie i trener testował inny wariant ustawienia.

W fazie pucharowej mecze Algierii oglądało się na pewno z największą fascynacją. Najpierw ćwierćfinał z Maroko, który był najlepszym meczem na tym turnieju do tej pory - Algieria awansowała po karnych. Następnie w nieprawdopodobnych okolicznościach wyeliminowała w półfinale gospodarzy - Katar. O ile ćwierćfinałowe spotkanie było bardzo wyrównane, to w półfinale Algieria była zespołem lepszym. A trzeba pamiętać, że Katar był faworytem do zdobycia tytułu. I było blisko, by miał na to szansę, ponieważ Algieria popełniła spory błąd - po strzeleniu bramki na 0:1 bardzo mocno się cofnęła i niemal całkowicie oddała inicjatywę przeciwnikom. Mam nadzieję, że w tym meczu nie wywiną podobnego fikoła.

Tunezja w tym turnieju nie za bardzo mnie przekonuje. Niby w grupie udało im się pokonać 1:0 całkiem niezłe ZEA i wysoko wygrać z Mauretanią, ale przydarzyła im się spora wpadka w postaci porażki 2:0 z Syrią. Takiego czegoś nie spodziewał się niemal nikt. Następne mecze to skromna wygrana 2:1 z Omanem, który nie za bardzo zabłyszczał na tym turnieju - ta ekipa zdecydowanie zagrała poniżej swoich możliwości. Następnie nastąpiło bardzo bardzo szczęśliwe zwycięstwo w półfinale z Egiptem 1:0. Szczerze mówiąc, to w tym spotkaniu Egipt miał dogodniejsze sytuacje do strzelenia bramki, jednak padli ofiar swojej słabej skuteczności. Tunezja nie była lepsza, bo jedyna bramka jaka padła to bramka samobójcza.

Podsumowując tą szybką analizę - myślę, że Algieria wyciągnie wnioski z półfinału i nie cofnie się do obrony po zdobytej bramce. Takie mecze jak ten się wygrywa, a nie gra, więc to spotkanie może nie być tak okazałe dla oka jak poprzednie w wykonaniu Algierczyków. Jednak mają oni już na tym turnieju doświadczenie w stresujących końcówkach jak i rzutach karnych, co może zaplusować przy doprowadzenia do serii jedenastek

87
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1216
K 69,1K

krzepki89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 15:30
Spotkanie:Słupsk -Spójnia
Typ:Kacper Młynarski poniżej 9,5 pkt
Kurs:
1.8
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Na Ewinner podobny typ jest 7,5 pkt na Kacpra, szukałem zdarzenia z tego meczu który można pograć na pkt, niby na Graya 13,5 lub 14,5 oraz na Neala 16,5 pkt tam można atakować overy , ale linie wydają mi się być wysokie i nie wiadomo jak mecz się ułoży, dlaczego więc gram under na Kacpra? sugeruje się tym że po Covidzie i kłopotach zdrowotnych nie dostanie tak dużo minut gry oraz rzut mu nie siądzie co ostatnio miało miejsce. Nawet gdy z Anwilem zagrał 22 minut a gospodarze rzucili 95 pkt Kacper zdobył 5 pkt .ze Śląskiem 3 grudnia czyli całkiem nie dawno w ogóle nie zagrał. Licze na wolne tempo , oraz na to że Amerykanom będzie siadał rzut co spowoduje ze Kacper nawet jak dostanie minuty to bedzie mało rzucał. Dodatkowo w Spójni od 2 meczy jest Gilder a także Wrócił Steel co powoduję, że nawet przy 20 minutach nie powinien przekroczyć 9 pkt , no i generalnie ma problem z faulami a dynamicznych graczy w Slupsku nie brakuje więc tu może być podobnie
ewentualnie można próbować SZymkiewicza under do znalezienia na bodajże forbet ,

80
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1158
patryk7 577,7K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Szwecja, HockeyAllsvenskan
Godzina: 15.00
Spotkanie: Troja/Ljungby - Tingsryds
Typ: Troja/Ljungby
Kurs: 2.17
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Tingsryd po dwóch zwycięstwach z rzędu (wyjazd Mora 2:1 oraz dom AIK 5:2) przegrało ostatnio u siebie w Nelson Garden Arena 0:4 z HV71. Skład na ten sezon mocno okrojony, gdyż w przerwie letniej zespół opuściło kilku kluczowych graczy jak choćby kanadyjski skrzydłowy Liam Finlay (przeniósł się do niemieckiego Freiburga), czy łotewski skrzydłowy Romans Semjonovs (powędrował do Troja/Ljungby). Ponadto kontuzje leczą kluczowy obrońca Nilsson Lindelof i doświadczony goalie Tomas Ryden.
Troja / Ljungby po 26 rundach rozgrywek zajmuje ostatnie miejsce w rankingu ze stratą 5 punktów do bezpiecznej lokaty. Mimo to nie składa broni w walce o utrzymanie. Skrzydłowy Eric Engstrand został wypożyczony z Malmo Redhawks (na początku tego tygodnia zagrał już w meczu przeciwko Sodertalje w wygranym domowym spotkaniu 4:2), a środkowy Arvid Degerstedt został sprowadzony trochę wcześniej z Borlange (i okazał się już sporym wzmocnieniem).
Troja/Ljungby w piątek przegrała w Norrkoping z Vitą Hasten 3:5, ale dzisiaj zagra w domu. A tutaj tegoroczny beniaminek HockeyAllsvenskan zdobywał punkty (lub wygrał) w pięciu ostatnich meczach z rzędu (między innymi ograł solidne Bjorkloven 5:2 i urwał punkty Modo po 1:2 w ET).
Pod okiem doświadczonego Rogera Forsberga drużyna gospodarzy gra z miesiąca na miesiąc coraz lepiej. Punkty są szalenie potrzebne by jak najszybciej dogonić w tabeli rywali, którzy mają taki sam cel na ten sezon - utrzymanie w HockeyAllsvenskan bez gier barażowych.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 14:45 CET
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Warta Zawiercie
Typ: Handicap punktowy - Warta Zawiercie (+0.5)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Coś się wydarzyło w ostatnim tygodniu, jakieś absencje w Aluronie? Nic o tym nie słychać, a tu Resovia jest faworytem. Ja rozumiem, że Resovia ostatnio wygrywa z Aluronem, ale bez przesady, bilanse bezpośrednie coś mówią, ale nie wszystko. Przecież Podpromie już od dobrych 3 lat nie jest żadną twierdzą i ostatnio mieliśmy tego dobitne przykłady. Przyjeżdża LUK Lublin i wywozi trzy punkty, przyjeżdża dołujący w tym sezonie Trefl i łoi rzeszowian do zera. Ostatnia wygrana na wyjeździe ze Ślepskiem zdecydowaie na plus dla rzeszowian, ale też warto zaznaczyć, że suwalczanie w tym sezonie bez formy. Jeśli już to jest to raczej potwierdzenie chwiejności Resovii, bo trzeba uczciwie przyznać że mieli też dobre momenty wcześniej jak wygrana z Projektem czy dobry, ale przegrany po tiebreaku mecz w Bełchatowie. Tylko że właśnie potem przyszły te dwie żenujące wtopy we własnej hali. W tym czasie Aluron ogrywał Jastrzębskiego (na wyjeździe) i Skrę (u siebie), za to przegrał w Warszawie z Projektem. Chyba zdecydowanie lepiej wyglądające wyniki od Resovii. Jasne, 4 ostatnie mecze bezpośrednie wygrała Resovia, ale h2h nie gra tylko aktualna forma, a to Zawiercianie grają lepszą siatkówkę.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SIATKÓWKA

85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1558
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FIfa Arab cup
Godzina:
16:00
Spotkanie: Tunezja-Algieria
Typ: Tunezja strzeli w obu polowach-TAK
Kurs:
5.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Typ na potrzebe konkursu.w dziale Mecze miedzynarodowe kursy beda bardziej "racjonalne".
Po tym co ogladalem w meczu z Katarem nie jestem absolutnie zwolennikiem Algierii.Mecze wiadomo jak u Arabow minimaizm do szpiku kosci.Tutaj jednak co rzucilo mi sie w oczy to to ze Katar spokojnie mogl sie przedostawac w pole karne Algierii ale chyba sami wystraszyli sie ze jest tak latwo i partaczyli juz przy samym dosciu do pola karnego.Tunezja jak dla mnie jest zbyt doswiadcozna ekipa by wystraszyc sie dosc slabo oragnietych rywali.Wiadomo ze jest to tylko Turniej ale mysle ze Tunezja ma lepsza wieksza kadre i bedzie potrafila to wykorzystac juz przed przerwa.Jak dla mnie swietnie kursy na Tunezje.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Gruether Fürth vs Augsburg
Typ: powyżej 4.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 2.33
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Przed nami derby Bawarii, które nie mają wyraźnego faworyta. Gospodarze po niespodziewanej wygranej nad Unionem poczuli swoją szansę, że można odwrócić swoje losy. Oczywiście wyraźnie odstaja od swoich rywali, ale jeszcze druga część sezonu przed nami i wiele może się jeszcze zmienić. Augsburg dosyć szczęśliwie zremisował z RB Lipsk i również będzie walczył o pozostanie w elicie. Derby, mecz z dołu tabeli to wszystko wskazuje mi na kartki, a jeżeli arbitrem jest Sascha Stegemann to tym bardziej chętnie pobieram sobie typ na upomnienia. Liczę na wiele walki i fauli taktycznych z obu stron.

133
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1549
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League, Anglia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Leeds - Arsenal
Typ:1X
Kurs: 2.04
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Gdyby Arsenal wygrywał takie mecze, to nikt by z niego nie drwił przez tyle lat i zapewne Kanonierzy mieliby na swoim koncie parę tytułów PL w XXI wieku i przynajmniej jedną LM. Kanonierzy nie potrafią wygrywać oczywistych do wygrania spotkań, a tak słabo dysponowane Leeds wydaje sie być wręcz łatwymi 3 punktami. Myślę, że Leeds się postawi i to Arsenal bedzie walczył o remis, a nie odwrotnie. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła. Spodziewam sie minimum 1X, które ma na papierze sens.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia, Liga Portugal
Godzina: 21:30
Spotkanie: Gil Vicente - Sporting
Typ: Sporting wygra
Kurs: 1.72
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Nie ukrywam, że po ostatnich wpadkach wiążę spore nadzieje z tym typem. Mierzący wysoko Sporting mierzy się dziś na wyjeździe z Gil Vicente, które aktualnie plasuje się na 8. pozycji w tabeli. Rywal dość niewygodny, ale ekipa z Lizbony jest w gazie i ciężko przypuszczać, by miała stracić dzisiaj punkty. Gospodarze zdają się czuć lepiej w spotkaniach wyjazdowych, gdzie na 7 prób przegrali tylko raz, z kolei u siebie legitymują się bilansem: 2 wygrane, 2 remisy i 3 porażki. Typowy ligowy średniak. Popularne Lwy z kolei w spotkaniach wyjazdowych spisują się bardzo dobrze. Sporting w delegacjach zdobył 16 punktów na 18 możliwych, a ostatnio pokonał w meczu derbowym Benficę 3:1, gdzie wiadomo, że pojedynki pomiędzy tymi ekipami oraz Porto potrafią często decydować o późniejszym mistrzostwie kraju. Uważam, że goście są na fali i będą w stanie kontynuować dziś zwycięską passę. Sporting zagra w optymalnym składzie, w tym sezonie strzela dużo bramek i bardzo mało ich traci (24:5), a co za tym idzie - istnieje spora szansa na wyśrubowanie tego bilansu.

72
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1043
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków
Typ: ponad 27,5 fauli
Kurs: 1,68
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Śląsk obecnie zajmuje 9 miejsce w tabeli a Cracovia 12 miejsce a obie drużyny w tabeli dzieli zaledwie 1pkt. Wygrana pozwoli któremuś z klubów mocno oddalić się od strefy spadkowej i na spokojne przepracowanie przerwy zimowej.
Problemem dla Cracovii może być to, że ostatni raz wygrali we Wrocławiu w 2013 roku, od tamtej pory grali tutaj jeszcze 10 spotkań i zaledwie 2 razy zremisowali i aż 8 razy przegrali. Co więcej obecnie notują serię 6 porażek z rzędu we Wrocławiu także liczby nie są dla nich zbyt optymistyczne.
Co istotne te wszystkie ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami we Wrocławiu obfitują w sporo fauli i kartek. Ja wybieram w tym spotkaniu typ na faule bowiem sędziuje Raczkowski, który w tym sezonie nie jest zbyt skory do pokazywania kartek jak to miało miejsce w poprzednim sezonie, w którym to miał najwyższą średnią (obecna średnia to 3,64 - poprzedni sezon to 5,41). Liczby przewinień z tych spotkań rozegranych na stadionie Śląska poczynając od najstarszego:
28, 25, 21, 36, 32, 25, 28, 30, 32, 33 i ostatnio 27.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
isztwan 255,9K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League, Anglia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Leeds - Arsenal
Typ: 1x / under 1.5 gola
Kurs: 7.80
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Typowo dla kursu typ, gdyż nic nie przemawia raczej za wygrana dzisiaj gospodarzy. Leeds od dawien dawna nie wygrało z dzisiejszym przeciwnikiem a nóż dzisiaj się przełamią i komuś progresja pięknie siądzie ;] Od 6 spotkań padały minimum te dwie bramki i dzisiaj może podwójny fart będzie i tutaj również się wynik będzie zerowy ? Typowo na przełamanie. Arsenal wydaje sie byc pewnym faworytem też będą chcieli przełamać zapewne wyjazdową niemoc od kilku spotkań. Typ typowo pod kurs i na p

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Mordu 37,5K

Mordu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NIEMCY: BBL - Kolejka 11
Godzina: 20:30
Spotkanie: Chemnitz vs Bamberg
Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: STS
Analiza:
Odwiedziłem stronę Chemnitz i dowiedziałem się, że w dzisiejszym meczu Chemnitz może zagrać bez pięciu ważnych zawodników,przez co złożyli wniosek o przełożenie meczu który został odrzucony.W internecie znajdzie się jeszcze garść informacji na niekorzyść gospodarzy-Chemnitz.Myślę że nawet gdyby Chemnitz nie mieliby problemu ze składem to, mieliby problem z pokonaniem Bamberg.Bamberg nie jest byle jaką drużyną w przeszłości byli dziewięciokrotnym mistrzem Niemiec. Obecnie Bamberg nie gra na tyle dobrze, żeby być mistrzem Niemiec, ale jest drużyną, co do Play-offów w każdym sezonie może się dostać.Doświadczenie podpowiada mi że Bamberg wygra. Wielokrotnie typowałem mecze Bamberg i wiem, że Bamberg czasami zagra o wiele lepiej niż się zapowiada.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie : Sevilla - Atletico Madryt
Typ : Sevilla strzeli gola, Sevilla powyżej 29.5 pkt. za kartki, obie powyżej 2.5 rzutów rożnych
Kurs : 3.95
Bukmacher : Forbet
Analiza: Ostatnio wtopa, gdyż Płock w ostatnich minutach postanowił nałapać kartek. Dziś idę w moją ulubioną ligę, czyli hiszpańską LaLigę i hit kolejki w którym Sevilla podejmie Atletico ze stolicy. Nie przekonuje mnie w tym sezonie ekipa Simeone, typowałem że popłyną z Porto, jednak wyszło ich doświadczenie i ostatecznie zdołali wypunktować rywala. O ile w minionych rozgrywkach Atletico wyglądało znakomicie w obronie. Ich mecze zazwyczaj końćzyły się niskimi wygranymi, jednak wydawały się ani na chwilę zagrożone. Obecna edycja nie jest już tak udana i w obronie, jak i bramce pojawiają się luki. Dziś gracze ze stolicy muszą się liczyć z każdym rywalem, czy to Alaves, Mallorca czy nawet Levante.
Liczę dziś na interesujący mecz, na pewno będzie ostro, gdyż Sevillę kojarzę z wielu kartek, zestawiając ich z Los Colchoneros nie widzę tu miłego meczyku, gdzie zawodnicy będą klepać się po plecach.
Z racji słabszej obrony Atleti typuję, iż Sevilla strzeli przynajmniej jednego gola. Dobrze by było, jeśli szybko padłaby bramka dla jednej z drużyn, to podostrzy mecz i zwiększy szansę zarówno na kartki, jak i rogi. Linia 2.5 na kornery jest po prostu według mnie atrakcyjna, do tego po fajnym kursie, a stałe fragmenty z narożnika w tym meczu również nie powinny być rzadkością.
Wszystko to składa się na ciekawy kurs, który według mnie jest absolutnie wart ryzyka. Na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán na pewno będzie dziś gorąco, ja typuję minimalną wygraną gospodarzy 2-1.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Hiszpania La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie : Sevilla - Atletico Madryt
Typ : Athletico over 5.5 rzutów rożnych
Kurs :
3.10
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybieram spotkanie na szczycie w Hiszpanii. Druga Sevilla podejmuje piąte na te chwilę Athletico Madryt. Jeśli gospodarze myślą o doścignięciu Realu Madryt (strata osiem punktów, ale mecz rozegrany mniej) muszą zagrać o komplet punktów w potyczce z obecnymi mistrzami. Atletico jest obecnie na piątym miejscu i traci do dzisiejszego rywala pięć „oczek”. Gospodarze w tej kampanii świetnie grają u siebie, gdzie są nie pokonani (sześć wygranych i remis). Goście w delegacji w tym sezonie bilans 4-2-2. Nie potrafię wskazać faworyta tego pojedynku. Niby wszystko wskazuje na miejscowych, ale podopieczni Simeone to przecież mistrz z zeszłego sezonu i w każdej chwili mogą zaskoczyć. Idę w rogale przyjezdnych. Skoro w dwóch ostatnich grach potrafili nabić odpowiednio 6 - Real i 8 - Cadiz rzutów rożnych w delegacji to dlaczego dzisiaj nie mieliby przynajmniej sześć razy ustawiać piłkę w narożniku. Średnia rożnych w tym sezonie na wyjeździe "Los Colchoneros" to 4,63 rożnego na mecz. Ja jednak liczę dzisiaj na mocne zaangażowanie w ofensywę przyjezdnych co pozwoli na wykonanie co najmniej 6 rożnych. Jak będzie zobaczymy, ja zaryzykuje takie zdarzenie po fajnym moim zdaniem kursie.

210
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1124
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jastrzębski wegiel - Czarni Radom
Typ: Powyżej 134.5 pkt w meczu
Kurs: 1.91
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Gospodarze w bardzo dobrej formie co doskonale opisują ich ostatnie wyniki czyli 5 spotkań z czego 2 w Lidze Mistrzów i 3 w lidze wygrali 3:0. Po 12 ligowych meczach maja 11 setow straconych i wszystko wskazuje na to że dziś ta liczba nie powinna się zmienic. Ja tutaj nie będę szukał niespodzianki w postaci seta dla gości, idę w linie która dla mnie jest jak najbardziej do osiągnięcia. 3 sety do 20 i Typ wchodzi a zawodnicy z Radomia mają swoje przebłyski. Gospodarze grają w tym roku ostatni mecz w lidze, jeszcze Spotkanie w ramach 1/16 finału pucharu polski z Piła i święta. Liczę na to że nie będzie dziś parcia na pogrom tylko dadzą coś Czarnym popunktować i wymagany over zostanie pokryty.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom