>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.12.2022 (niedziela)

Status
Zamknięty.
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Siatkówka
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Barkom Każany Lwów - Trefl Gdańsk
Typ: Trefl i poniżej 3,5 seta
Kurs: 2.50
Bukmacher: GO+BET


Kursy na Gdańsk mocno spadły, ale nie widzę tutaj niespodzianki. W poprzednim meczu staw skokowy skręcił lider Lwowa, Vasyl Tupchii. To ogromne osłabienie. Zastępujący go Tevkun, to nie ten rozmiar kapelusza. Trefl to naprawdę solidna ligowa marka. Znakomity Bołądź, solidny Sawicki i mózg zespołu Kampa to oni dziś powinni grać pierwsze skrzypce. Widzę w tym kursie value i to gram. Liczę, że goście wygrają pewnie w 3 setach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 94K

michalkin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Argentyna - Francja
Typ: Lionel Messi powyżej 0,5 celnego strzału, Kylian Mekambe powyżej 0,5 celnego strzału
Kurs: 1,9
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Dużo typów na dzisiejszy mecz, czy to zwycięzca, liczba goli btts, strzelcy it. Ja skupie się na dość ciekawym typie na niedzielne popołudnie. No i niech mi od razu ktoś powie, że to nie jest Value. 1 celny Messiego chodzi po bukach 1.14 a Kyliana po 1.25maks. Wiem, że to tak nie działa, ale nawet gdybyśmy pomnożyli te 2 kurs to da nam 1.42. Realnie mówiąc taki typ wg mnie jest wart maks 1.5. Gram ten typ dość mocno jak na moje stawkowanie,a to ze względu, że obaj Panowie walczą nie tylko o tytuł Mistrza Świata, ale także o koronę króla strzelców. W każdym z dotychczasowych spotkań Messi zaliczał minimum 1 celny strzał, natomiast Kylian spotkanie z Angolami skończyl bez celnego strzału. Mając na uwadzę to, że w swoich kadrach są to zdecydowanie najlepsi zawodnicy, z najlepszym dorobkiem bramkowym to śmiem twierdzić że prób strzeleckich po obydwu stronach może być całkiem sporo. Liczę na powodzenie tego typu już w 1 połowie. Mam nadzieję, że determinacja obu Panów będzie na tyle duża i po 1 celnym to będzie formalność. Typ dostępny w zakładce Superbets.
Powodzonka i miłego oglądania!
PS. Ciekawe czy klątwa Drake dopadnie dziś graczy z Ameryki Południowej.

90
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +969
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Argentyna - Francja
Typ: Argentyna wygra + obie strzelą
Kurs:
6.00
Bukmacher: Totalbet
Analiza:

Obie drużyny są bramkostrzelne. W sześciu dotychczas rozegranych meczach Argentyna strzeliła 12 bramek, Francja 13, czyli średnio przynajmniej 2 na mecz. Obie drużyny mają gwiazdy (Mbappe i Messi) i egzekutorów (Giroud i Alvarez). Z tak dużym potencjałem w ofensywie, znacznie większym niż defensywa (obie drużyny straciły po 5 bramek na turnieju), btts jest bardzo prawdopodobny.

Dlaczego Argentyna? Uważam, że to będzie najważniejszy mecz w karierze, pewnie dla każdego piłkarza, ale szczególnie dla Lionela Messiego. Messi świetnie wygląda w Katarze. Z powodzeniem dźwiga ciężar i presję jaka na nim ciąży. 8 lat temu przegrał finał, mimo że był w topie swojej kariery. Na brazylijskim turnieju wyglądał średnio, wręcz blado. Francuzi oczywiście też znają smak finalu, nawet i zwycięstwa. Jednak jak przysłowie mówi "człowiek uczy się na błędach". Myślę, że Messi będzie głównym aktorem dzisiejszego spektaklu. Nie jestem pewien czy strzeli bramkę, może zaliczy asystę, ale na pewno zrobi różnice. Typuje 3:2 dla Argentyny, powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Argentyna - Francja
Typ: Multiwynik 1:0, 2:0, 3:0
Kurs: 4,10

Bukmacher: fortuna
Analiza:


O ile w meczu o 3 miejsce spodziewam się otwartego widowiska. O tyle tutaj spodziewam się szachów, zachowawczej gry do pierwszej bramki. Ten kto pierwszy strzeli, ten wygra. No i obie drużyny mnie jakoś nie przekonują na tym mundialu. Ale w sumie 4 lata temu przy finale miałem to same odczucie a zachowawcza strategia okazała się skuteczna i tak też okaże się tym razem. Obie drużyny mając mega potencjał ofensywyny decydują się oddać piłkę rywalowi, wycofać i grać z kontry, mimo bycia faworytem meczu. Tak było w Półfinałach tych drużyn. Teraz też pewnie będzie zachowawczo i czystą loterią dla mnie jest kto zdobędzie ten arcywazny pierwszy gol. Dlatego gram pod to że za szybko on nie padnie i w tym meczu będzie mało goli, mało rogów, mało strzałów.
Jeśli jednak musiałbym postawić na kogoś (a kursy zachęcają) to jest to Argentyna. Nie licząc wpadki z Arabią niesamowita seria bez porażek, więc są na fali. Awans po karnych w 1/4 ich uskrzydlił i patrząc na wynik mocno się przejechali po Chorwacji. Poza tym aż huczy w mediach, że idealna okazja do ukoronowania pięknej kariery Messiego i wszystko mi się składa, że tak właśnie będzie. Mam wrażenie, żę wszyscy będą temu kibicować i to będzie ten 12 zawodnik po stronie Argentyny, który może zrobić różnice na korzysć. Francja tym składem już wygrywała 4 lata temu więc tu nikt nie ma głodu, że teraz albo nigdy. Będą kolejne imprezy dla tych zawodników, w których mogą wygrać turnieje. A ten mają już wygrany i nie ma takiego musiku na powtórke. Niby to może zadziałać pozytywnie bo mała presja. Mimo wszystko myślę jednak że będzie jak w 98 roku gdzie sytuacja byłą identyczna. Brazylia broniąca trofeum i wspierana przez 12 zawodnika Francja która wreszcie mogła coś wygrac po latach posuchy. Wygrała ten mecz 3-0 i tutaj nie zdziwi mnie taka sama analogia.

Zatem zarówno 1-0, 2-0 jak i 3-0 dla Argentyny pasuje mi pod ten scenariusz. Kurs - EXTRA

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Francja - Argentyna
Typ: Będzie seria rzutów karnych
Kurs: 5.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Od 2006 roku nie mieliśmy konkursu rzutów karnych w finale Mistrzostw Swiata i myśle, że nadszedł czas na powtórkę. Nie ma sensu analizować aspektów gry obu drużyn, gdyż wszystko już zostało powiedziane oraz napisane. Teoretycznie drużyną mocniejszą na papierze jest Francja, aczkolwiek czynnik Messiego może objawić się w każdym momencie spotkania. To ostatnia szansa Leo na zdobycie najważniejszego trofeum w piłce, więc będzie niesamowicie zdeterminowany. Przewiduje remis i roztrzygnięcie w konkursie jedenastek.

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +4009
M 72,5K

mazinho87

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Polska Liga Kobiet
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ślęza Wrocław - Basket 25 Bydgoszcz
Typ: Ślęza Wrocław - 29.5
Kurs: 2.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Ślęza -29.5 1 2.65 (fortuna) 9/10

To zdecydowanie najlepszy typ z kosza kobiet w ostatnim czasie. Bydgoszczanki jak wiadoma 3 tygodnie temu rozstały się z najlepszymi zagranicznymi koszykarkami - Taylor (Lublin), Evans (hiszpanski Jairis) i Kostowicz. Grajac w mocno okrojonym składzie udało im się rozegrać w miare dwa spotkania w kontakcie: https://www.flashscore.pl/mecz/ITEtvfqi/#/szczegoly-meczu/player-statistics/0

Jednak tutaj większość dobrej roboty robił zagraniczny duet Milijkovic i Marginean. Obie te zawodniczki opuściły już Bydgoszcz. Wszystko to z powodów finansowych. Jakby było mało problemów - kontuzji w meczu puchatowym w Turcji nabawiła się Karina Michałek!
Basket na mecz do Wrocławia jedzie z dwoma seniorkami - Pyką i Wieczyńską oraz samymi młodymi koszykarkami z czego tylko Zasada i Krupa prezentują jakikolwiek ligowy poziom. Na ławce rezerwowych zasiadają bardzo młode koszykarki z drugiej drużyny.

Bydgoszczanki - jeszcze z Michałek i bez zagranicznych w składzie grały w czwartek w europejskich pucharach i tam straciły aż...109 punktów! ---->https://www.flashscore.pl/mecz/jZfQ9zP9/#/szczegoly-meczu/sklady

Bydgoszcz dzisiaj grajac w niemal juniorskim zestawieniu znów straci dużo punktów a linia 29.5 jest smiesznie niska - patrzac na problemy bydgoszczanek i skład w jakim dzisiaj wystąpią. Na to kurs powinien być z 1.10 , maks 1.15. Bukmacherzy zapewne jeszcze nie wiedzą o tych kolejnych trzech kluczowych osłabieniach bydgoszczanek.

Powodzenia!

165
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1983
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Francja - Argentyna
Typ:
Nahuel Molina otrzyma kartkę
Kurs: 6.0
Bukmacher: STS
Analiza: Witam! Na dziś proponuję typ, na kartkę bocznego obrońcy Argentyny. W tym sezonie Molina w Atleti do tej pory 2 żółte kartki i czerwona. Swój typ opieram jednak na na fakcie, że Molina na przeciw siebie będzie miał francuskie TGV, a więc Mbappe. W każdym meczu MŚ, skrzydłowy Trójkolorowych rzucał wyzwanie obrońcom w wyścigach przy linii bocznej. Namacalnym przykładem jest mecz z Polską i kartka Mateusza Casha po faulu na Mekambe :) Bardzo prawdopodobne jest, że będą momenty, kiedy Francja będzie wychodzić w szybkim ataku, a jak inaczej zatrzymać Kyliana, kiedy ten wygra pozycję? Oczywiście faulem. Nie można zapominać o lewym obrońcy, a więc o Theo Hernandezie, który też umie "depnąć". Jeśli chodzi o arbitra, to nasz rodak, Szymon Marciniak, jest w TOPIE arbitrów, więc nie boję się o "kwiatki" w jego wykonaniu, jak miało to miejsce wczoraj w meczu Chorwacji i Maroka, bo sędzia z Kataru, wczoraj odstawiał le cabaret :> Reasumując, nie przewiduję bandyterki na boisku, ale już faule taktyczne w tak ważnym meczu to będzie konieczność, jeśli wynik będzie na styku. Zieloności Zipy!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
black-star 50,4K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania 2
Godzina: 19:00
Spotkanie: Burgos CF - Huesca
Typ: powyżej 2, 5 bramki
Kurs: 3,4
Bukmacher: STS

Obydwa zespoły nie notują ostatnio żadnej dłuższej serii zwycięstw, gospodarze mają nawet na koncie serię trzech porażek z rzędu. Obydwa zespoły swoje ostatnie spotkania przegrały. Zawodnicy Burgos w każdym z ostatnich trzech spotkań u siebie strącili co najmniej dwie bramki. Gości dotyczy w obecnej chwili ta sama prawidłowość. Gospodarze w ostatnich występach sporo stracili i wygrana w tym spotkaniu pozwoli im na złapanie im dystansu że ścisłą czołówką. Typuję, że padną tutaj przynajmniej trzy bramki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
FNM99 714,3K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 23:00
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins
Typ: Pittsburgh Penguins wygra mecz + under 6.5 goli w meczu (RT)
Kurs: 4.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Jeszcze dzisiaj zobaczymy spotkanie pomiędzy bardzo solidnymi ekipami bieżącego sezonu. Szykuje się wyrównany mecz, a nieznacznym faworytem jest drużyna gospodarzy. Ja natomiast w tym pojedynku postawię na Penguins, którzy tym spotkaniem spróbują podtrzymać obecną serię 7 wygranych meczów z rzędu. Hurricanes ostatnio pokazują, że również są w dobrej formie ale teraz będą grać po 22h przerwy od ich ostatniego, dość wymagającego spotkania z Dallas, co jest malutkim plusem na korzyść drużyny gości. Pod koniec listopada zespoły te spotkały się w bezpośrednim meczu, gdzie padł wynik 2:2 po regulaminowym czasie. Tym razem typuję wygraną Penguins po 60', a dodatkowo gram under bramek ze względu, iż drużyny te nie rozgrywają dużo meczów, gdzie pada wiele goli. Typ dość ryzykowny, ale to NHL także w sumie wszystko wydaje się ryzykowne, a podany scenariusz ma szansę się spełnić.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +161
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom