>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.13.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 18 Marca



Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Dania 1
Lyngby - Odense
Over 3.5 gola
3.20
Tobet

Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy duńskiej. Zmierzy się ze sobą jedenaste w tabeli Lyngby i znajdujące się na ósmej pozycji Odense. Jest to mecz w ramach 21 kolejki spotkań.Stawiam w tym meczu na powyżej 3.5 gola. Swój typ opieram na statystykach ekipy gości. Ale zacznijmy od drużyny gospodarzy. Lyngby rozegrało w tym sezonie ligowym 20 meczy. W 6 spotkaniach mieli powyżej 3.5 gola. Ich średnia bramek na mecz (stracone/zdobyte) to 2.70 goli. Odense z kolei to najbardziej overowa ekipa w lidze. Oznacza to, że w meczach z udziałem tej drużyny pada najwięcej bramek spośród wszystkich drużyn &quot;Superligaen&quot;. Średnia goli Odense to 3.35 gola i co ważne zaliczyli oni aż 11 razy over 3.5 gola w 20 meczach. Jest to ponad 50% wszystkich spotkań. Moim zdaniem warto dzisiaj postawić, że w meczu z Lyngby wpadnie kilka bramek. Ja stawiam na remis 2:2 i over 3.5 gola.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Newcastle United - Norwich City
Typ: Powyżej 45 punktów za kartki.
Kurs: 3,00
Bukmacher: William Hill
Rezultat:

Analiza: Tym razem przenosimy się na byłe St. James Park, gdzie zawita beniaminek - Norwich City, by zmierzyć się z drużyną &quot;Srok&quot;. Najpierw zaczniemy od przedstawienia sędziego tego spotkania, bo jest to najważniejsza informacja. &quot;Grubego Phila&quot; chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, jednak jeśli ktoś nie bardzo wie o kogo chodzi to już piszę - Phil Dowd, obecnie po 22 spotkaniach zdecydowany lider tabeli, najczęściej kartkujących sędziów w Premier League - 90 żółtych kartek i 2 czerwone kartki. Ostatnio mnie nieco zawiódł, ale nie do końca, bo była to też większa wina Liverpoolu, który zagrał wręcz czysto w &quot;Derbach Liverpoolu&quot;. Ale dobrze, co zabrał wtedy odda dziś... Newcastle po porażce w poniedziałek z Arsenalem oddala się od miejsc premiowanych grą w Europejskich Pucharach, do piątego miejsca traci już cztery punkty i wygrana przeciwko beniaminkowi jest im potrzebna jak tlen... Jednak i dla &quot;Kanarków&quot; to spotkanie jest bardzo ważne... W przypadku zwycięstwa, w najlepszym wypadku drużyna prowadzona przez Paula Lamberta może wskoczyć na ósmą pozycję, a więc jest o co grać.

⛔100
 
koralgol 83

koralgol

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie:
Toronto Maple Leafs- Ottawa Senators
Typ: Toronto Maple Leafs
Kurs:
3,25
Bukmacher: bwin
Analiza:

Na niedziele wybrałem mecz, w którym spotykają sie 2 drużyny z Kanady z dywizji północnowschodniej, czyli klonowe liście i senatorowie. Play Offy coraz bliżej i nadeszła najwyższa pora dla Toronto żeby zacząc wygrywac. Klonowe liście po serii porażek obudziły się w piątek w wygrały z Tampa Bay. Liczę, że w niedzielnym meczu podtrzymają serię zwycięstw. Dla liści ten mecz jest najważniejszym meczem w sezonie. Ewentualna przegrana definitywnie eliminuje ich z walki o fazę PO. Ottawa natomiast jest już pewna gry w PO. Dlatego wieksza motywacja powinna byc po stronie liści. Liście mają 2 dni przerwy, więc do Ottawy przyjadą trochę bardziej wypoczęci niż senatorowie, którzy grali trudny mecz w sobotę. Ostatnie bezposrednie spotkanie odbylo sie ponad miesięc temu i górą bili Leafs. Wygrali w Ottawie aż 5-0. Tak więc trzeba się obudzic, wygrac kilka meczów z rzędu i załapac się do ósemki. Zagram na Leafs.

✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
anzelmo 138,7K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: Holandia:
Spotkanie: ADO Den Haag - Ajax
Data rozpoczęcia: 18.03.2012 11:30
Typ: 1 polowa over1,5 gola
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Oba kluby konkretnie kibice za sobą nie przepadają delikatnie mówiąc. krotko bo faworyt jest tylko jeden kursy na pewno w dniu meczu poleca.Popularna ekipa bocianów po świetnym poprzednim sezonie, gdzie o dziwo nie broniła sie przed spadkiem grała w europejskich pucharach, w tym sezonie znowu gra bardzo słabo.Mnóstwo bramek straconych, zmiany w kadrze odejście najlepszego napastnika tamtego sezonu do Ajaksu Rosjanina Bulykina zrobiło swoje.Ajaks po dołku formy ma fantastyczna serie 5 zwycięstw z rzędu gdzie średnio stracił 1 gola a strzelał 4. Miejsce 2 w tabeli starta nie wielka do Alkmaar ktore może byc zmęczone po europejskich pucharach. Szansa odrobienia strat i walka o mistrza bardzo realna.W 1 meczu 4-0 dla ekipy z Amsterdamu,można pograć overek bramkowy. Historia tych drużyn jest mocno zdominowana przez drużynę z Amsterdamu a wyniki często mocno hokejowe.

⛔100
 
xmessiiix 19

xmessiiix

Użytkownik
USA: NBA
Spotkanie: Charlotte Bobcats - Toronto Raptors
Typ : 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet at home

Analiza:

Dziś w nocy z Soboty na Niedziele o godz 00.00 Polskiego czasu odbedzie sie bardzo ciekawe widowisko sportowe natomiast druzyna walczaca o utrzymanie w tym sezonie druzyna Charllote podejmna na wlasnym parkiecie druzyne Toronto Raptors gospodarze juz nie maja nic do stracenia w tym sezonie tymi silami co dysponuja musza wyjsc grac i walczyc o kazdy punkt w tym meczu jezeli chca pozostac w NBA druzyna gosci juz mam pewne Play off wiec raczej nie bede grali na 100% i odpuszcza te spotkanie beda sie predzej skupiali na meczach u siebie chodz nikt nie powiedzial ze to bedzie lekka przeprawa w tym spotkaniu druzyna gospodarzy byla ostatnio o niemal sprawienia niespodzianki prawie pokonujac na wyjezdzie dallas mavericks pewnie nikt na nich nei stawial a ja dalem i prawie sie szczescie usmiechnelo i w dzisiejszym dniu to wkoncu nastopi bo widac w tej druzynie bardzo duzy potencjal ducha walki i charakter zawodnikow ze chca grac jak najlepiej. goscie natomiast beda grac na luzie bezz stresu tak zwanie co bedzie to bedzie jak przegramy nic sie nie stanie a jak wygramy no to fajnie w przeciwniestwe do gospodarzy nie moga tak mowic bo oni msuza wygrywac mecz za meczem jak najlepiej skoro beda chcieli pozostac w Nba wiec mysle ze moj typ na gospodarzy jest jak najbardziej sluszny nawet powiem ze na 100%.Dodam iz na ostatnie piec spotkan pomiedzy tymi oba zespolami piec razy gora byla druzyna Charllote wiec nie widze zbyt duzych szans w tym spotkaniu dla gosci mimo ze dysponuja ciekawa druzyna.

Prezentacja ostatnich pieciu spotkan pomiedzy tymi oba zespolami:

18.02.12 NBA Toronto Raptors Charlotte Bobcats 91 : 98
13.03.11 NBA Toronto Raptors Charlotte Bobcats 90 : 95
23.02.11 NBA Charlotte Bobcats Toronto Raptors 114 : 101
15.12.10 NBA Charlotte Bobcats Toronto Raptors 97 : 91
11.11.10 NBA Toronto Raptors Charlotte Bobcats 96 : 101

✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 29

mufanek

Użytkownik
USA: NBA
Spotkanie: Denver - Boston Celtics
Typ : 2 (+6,5)
Kurs: 1,90
Bukmacher: betclic
Analiza: Celtics są ostatnio w dobrej dyspozycji, wygrali 7 z 10 ostatnich spotkań. Big four prezentuje wysoką formę i każdy wykonuje swoją pracę na parkiecie bez zarzutów. Pierce trafia, Rondo asystuje, Garnett zbiera. Dodatkowo zespół z Bostonu zagra w najsilniejszym składzie. Tymczasem możliwe, że w szeregach Denver zabraknie Ala Harringtona, który rzuca średnio 14,5 punktów i zalicza 6,5 zbiórek na mecz. Wytransferowany z zespołu Denver został również ceniony center Nene, co jest dużym osłabieniem Nuggets. W tej sytuacji wydaje się, że Boston jest w stanie w Denver wygrać, a nawet jeśli nie wygrają, to nie przegrają większą ilością punktów niż zawartą w progu.

⛔100
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,3liga kuj-pom
Spotkanie: Poloniia Leszno-Sparta Brodnica
Data rozpoczęcia: 18.03.2012 12:00
Typ: 2 handi -1
Kurs: 4,2
Bukmacher: betsafe

Juz jutro kolejne spotkanie 3ligii kuj-pom-wielk w ktorej spotkania sie dwa zespoły ktore bedą walczyc w tym sezoniie o utrzymanie.Z goła inaczej obie ekipy przygotowywaly sie do sezonu.Gracze z Leszna rozegrali tylko kilka sparingow i nie wiadomo bylo do konca czy druzyna przystąpi do ligii ze wzgledu na kulejacą forme w budzecie.Na dodatek odeszlo dwoch czołowych graczy tzn najlepszych strzelcow zespołu.Przed tą rundą ekipa Unii pozyskała graczy takiich jak:Vladislavs Pavlucenko i Ihor Wons,z tym drugim nie wiadomo do konca czy zagra jutro bo jeszcze niedawno niie dostal pozwolenia na prace w Polsce.Trener gospodarzy wypowiadal sie ze chcą byc w 10-tce w co nie wierze bo nie stac wg mnie na to tą druzyne.Trener gospodarzy wypowiadał siie w gazecie:- Ataku na tę chwilę jako takiego nie mam. Jeszcze nie wiem co zrobię, jeśli oboje nie będą mogli zagrać w niedzielę. Dochodzi jeszcze sprawa Olejniczaka, który jest gotowy co najwyżej na 20 minut gry, gdyż nie wytrzymują jego nogi. Chłopak za szybko urósł i teraz będzie musiał mieć specjalne wkładki do butów - tłumaczy trener.

Obawa jest też o to jak spisywać się będzie defensywa. Trener szukał szczególnie środkowego obrońcy, ale nie znalazł, tym bardziej, że możliwości finansowe są bardzo skromne.

- Musimy grać tymi piłkarzami jakich mamy. Ja jednak w nich wierzę, a oni w siebie również. Musimy się wystrzegać błędów indywidualnych. Jesienią celem było ogrywanie się, zbieranie doświadczenia. Teraz plan jest taki by na koniec sezonu zameldować się w czołowej dziesiątce - kończy Tiereszczenko.
W Sparcie Brodnica przepracowała godnie okres przygotowawczy m.in wygrywajac z Łks 1-0 gdzie kilku znanych pilkarzy grało w Łks,zremisowali tez z liderem 3 ligii warm-maz 2-2 gdzie do 90min prowadzili.Do druzyny przybyli tacy gracze jak:podstawowy bramkarz Wdy Swiecie -Goszka,Velani z Brazylii ,Elvis Holić (Serbia),Rogalski doswiadczony gracz kiedys wystapował w drugiej lidze -Olimpii Grudziądz,Dejan Vukićević (Serbia) ,Filip Naumćevski(Macedonia) niedawno gral w reprezetacjii swojego kraju u19 i brazylijczyk Bruno Nogueira Figueiredo rozegrał 6 meczy w Santosie.Wg mnie to jeden z najwazniejszych meczy o utrzymanie ,dlatego gracze z Brodniicy wyjechali dzien wczesniej do Leszna bo gospodarze ustalili ze mecz bedzie o 12-stej ,chora troszke sytuacja.Z relacjii mojego kolegii ktory chodzi na mecze w Brodnicy (byl na sparingach)Sparta powinna sobie poradzic w tym meczu stawiiam Handi do konkursu a Wam polecam granie wlasnie na tą ekipe.


⛔100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
PRIMERA DIVISION ⚽

Spotkanie: Athletic Bilbao - Valencia
Typ:
Athletic Bilbao wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 3,50
Bukmacher: Gamebookers

Jutro wieczorem na San Mames, Bilbao podejmie Valencie. Będzie to bardzo ważny mecz w kontekście walki o Ligę Mistrzów. Valencia od dłuższego czasu zajmuje trzecią pozycję, lecz gra w kratkę sprawiła, że rywale zbliżyli się już niepokojąco blisko. Co do Athleticu, to jestem pod wrażeniem gry tego zespołu. Mecz na Old Trafford był znakomity w wykonaniu Basków. Byłem jednak pewien, że to spotkanie jest nie do powtórzenia. No i rzeczywiście w meczu z Osasuną, Athletic grał słabiej, chociaż pomimo zmęczenia potrafił wypracowywać groźne sytuacje i przy odrobinie szczęścia mógł uratować punkty. Mecz rewanżowy w Lidze Europy, przekonał mnie jednak do Athleticu. Po raz kolejny, Llorente i spółka robili z defensywą United co tylko im się podobało. Valencia to zespół chimeryczny i nigdy nie wiadomo jak zagrają, bo przecież po przegranych z Barceloną 2:0 w Copa del Rey i 5:1 w lidze przychodziły wygrane ze Stoke i Gijon, gdzie Valencia strzeliła łącznie 5 bramek nie tracąc żadnej. Bilbao to zespół, który zaraz po Barcelonie i Realu ma strzelonych najwięcej bramek w lidze, a obrona Valencii jeśli jest cały czas naciskana popełnia szkolne błędy. Wydaje mi się, że ostatni mecz z United nie wymagał od Basków tyle biegania co ten pierwszy na Old Trafford i jeżeli zespół Bielsy poradzi sobie ze zmęczeniem i presją, no bo teraz kibice oczekują od Bilbao kolejnych zwycięstw w pięknym stylu, to Valencia jutro będzie bez szans. Typuje 3:1 i mam nadzieję, że będzie to kapitalne widowisko.

⛔100
 
aqu 48

aqu

Użytkownik
Spotkanie: Formuła 1, GP Australii
Typ: Lewis Hamilton wygrana
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Już jutro o godzinie 7 rano czasu polskiego, ruszy pierwszy w tym sezonie wyścig Formuły1. Po pierwszych treningach i kwalifikacjach można z pewnością stwierdzić, że będzie to sezon dużo ciekawszy niż poprzednie, z nudnymi już zwycięstwami Vettela.
Do rywalizacji wyruszy aż sześciu mistrzów świata, ale nie ukrywajmy, że bardziej od ich indywidualnych zdolności będzie się jak zwykle w tym sporcie liczyła konstrukcja i szybkość bolidów. Tutaj już teraz widać że liderem są McLareny. Zespół swtorzył bardzo dobry bolid co odzwierciedlają dzisiejsze kwalifikacje wygrane przez Hamiltona, zaraz za nim Button.
Chociaż nie lubię Hamiltona, postawie na niego, już wyjaśniam dlaczego. Po pierwsze, wiadomo, pole position i bardzo dobry czas w Q3 (jako jedyny kierowca zszedł poniżej 1min 25s czasu okrążenia). Po drugie jeździ on dużo agresywniej niż Button, i przeważnie jeżeli jadą blisko siebie Hamilton po prostu musi go wyprzedzić, ryzykując czasem nawet wypadnięcie z toru. Z trzeciego miejsca rusza niespodziewanie Francuz Grosjean, który raczej będzie odstawał od reszty ekipy brakiem doświadczenia. Z kolejnych miejsc pojadą jeszcze Mercedesy i RedBulle jednak nie stawiałbym na to by ktoś z nich zdołał jutro wyprzedzić na torze dwójkę McLarena.
Kto wygra dowiemy się jutro, wg mnie na 90% będzie to (niestety) Lewis Hamilton.
Pozdrawiam ????

⛔100
 
lou1221 127

lou1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa, Polska
Spotkanie: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ: X H(0:1)
Kurs: 3,4
Buk: Bwin
Analiza:
Nie mogę wymyślić nic ciekawszego, także w oczy wpadł mi ten typ. Jest dość ryzykowny, ale czymże byłaby zabawa bez ryzyka?

Ruch ma wielką wolę walki. W Chorzowie mówi się nawet o mistrzowskiej koronie, z resztą patrząc na tabelę (6 pkt straty do lidera) ciężko myśleć inaczej. Przed wczoraj działacze Ruchu przedłużyli kontrakt z trenerem Waldemarem Fornalikiem, który również zapewnia ostrą walkę o Mistrzostwo. Według mnie, zwycięstwo Chorzowian jest niepodważalne, ale czy &quot;zmiotą&quot; z boiska beniaminek z Bielska-Białej? Szczerze wątpię.

Co ciekawe, Górale kilka dni temu również przedłużyli kontrakt z pierwszym trenerem - Robertem Kasperczykiem. Podbeskidzie, jak z resztą cała nasza liga, nie grają zbyt ciekawego futbolu. Ich taktyka opiera się głównie na solidnej obronie i trzeba przyznać, że to akurat beniaminkowi bardzo dobrze wychodzi. Na tym głównie opieram swój typ.

Ruch ma bardzo silną ofensywę, jak napisała oficjalna strona Podbeskidzia - &quot;Drugą piłkarską młodość przeżywa doświadczony pomocnik Marek Zieńczuk, bez którego zdobycz 37 punktów Ruchu nie byłaby możliwa. Zawodnik przypomniał o sobie już jesienią, m.in. hat-trickiem w konfrontacji z Koroną, wiosną natomiast kontynuuje znakomite występy. Do siatki trafił w rywalizacji z Lechem, a w minionej kolejce pokonał bramkarza Zagłębia. Pomocnika wspierają w ofensywnych dążeniach bramkostrzelni snajperzy Maciej Jankowski oraz Arkadiusz Piech, którzy w indywidualnym dorobku mają obecnie po siedem trafień. Gdy dodamy do tego grona Pawła Abbotta, autora sześciu trafień, to siła ataku chorzowian może robić wrażenie.&quot; Ale Podbeskidzie potrafi bronić się nawet przed taką siłą.

W Bielsku-Białej do zdrowia powrócili już nieobecni podczas ostatniego meczu Liran Cohen i Matej Nather, zabraknie jedynie pauzującego za nadmiar żółtych kartek Macieja Rogalskiego.
Z kolei Ruch wystąpi w najmocniejszym składzie, chociaż na drobne urazy narzekają Jankowski oraz Zieńczuk, ale nie są to na tyle poważne urazy, które wykluczałyby ich z niedzielnego spotkania.

Podsumowując powyższą analizę, uważam, że Ruch wygra u siebie to spotkanie, ale różnicą tylko 1 bramki.

Powodzenia.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków
Typ: Śląsk będzie prowadził po pierwszej połowie
Kurs: 2,20
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Jutro Śląsk Wrocław zagra u siebie z ostatnią w tabeli Cracovią.Dziwi mnie słaba forma Śląska i nie wiem czym może być to spowodowane. Obie te drużyny nie wygrały jeszcze w rundzie wiosennej żadnego meczu i myślę że swoje pierwsze zwycięstwo w tej rundzie zanotuje Śląsk Wrocław.Wrocławianie oddali pozycję lidera Legi i muszą w końcu zacząć wygrywać by nie wypaść poza czołówkę,jutrzejsze spotkanie poprostu muszą wygrać i myślę że dość szybko strzelą bramkę i po pierwszej połowie będą już prowadzić.
Kiepska analiza.
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Wlochy Serii A
Spotkanie: Daily goals Serii A 18 march
Typ: 22 or more goals
Kurs: 4,37
Bukmacher: Betfair
Analiza: W pierwszym spotkanie niedzielnych spotkan 28 kolejki wloskiej serii A spotykaja sie Cagliari i Cesena. Gospodarze zanotowali serii 3 porazek z rzedu i spadli na niebezpieczna 16 pozycja z 31 punktami i z przewaga 6 punktow nad strefa spadkowa. Goscie fatalnie sie spisuja w tym sezonie i z 17 punktami zajmuja ostatnia pozycja w tabelii. Napewno chcac oddalic sie od strefie spadkowej, gospodarze zrobia wszystko zeby zdbywac gole i pokonac Cesena wykorzestujac ich slaba gra w tym sezonie. Mysle ze stac gospodarze ze w to spotkanie wysoko wygrac zeby przerwac ta czarna seria. Slabo grajaca w tym sezonie Inter podjmuje u siebie podejmuje u siebie Atalanta. Gospodare tego spotkanie zajmuja 7 pozycja i jesli chca wywalczyc pozycja zeby zagrac za rok w lide mistrzow to musza dzis to spotkanie wygrac i przerwac seria 4 spotkan u siebie bez zwyciestwo. Atalanta nie przegrala od 6 spotkan i dzieki temu oddalila sie od niebezpiecznej strefie i napewno jej pilkarze zrobia wszystko zeby przedluzyc ta dobra seria. W dwoch ostanich spotkan pomiedzy oba zesppolami na ten boiku padlo az 11 gole, licze ze ponownie w t spotkanie pilkarze obie druzyn zdobeda kilku goli. 3 w tabelii Lazio zagra na wyjedzie z 8 druzyna Catania. Gospodarze tego spotkanie nie przegrali od 5 spotkan i u siebie sa iepokonani od 6 spotkan. Napewno chcac zagrac w Europejskich pucharach gspodarze zrobia wszystko zeby zdobywac gole w to spotkanie zeby siegnac po komplet punktow. Goscie walcza o pozycja ktoa umozlizi zagranie w lidze mistrzow, i napewno zrobia w to spotkanie wszystko zeby siegnac po komplet punktow i szybko zapomnic o porazka u siebie tydzien temu. Rok temu na ten boisku w spotkanie pmiedzy oba zespolami padlo az 5 gole. Licze ze ponownie stawka tego spotkanie zmobilziuje jej pilkarze zeby zagrac skutecznie i nie raz pokonac bramkarza rywale. W spotkanie srodek tabelii Bologna podejmuje Chievo. Gospodarze tego spotkanie nie przegrali od 3 spotkan i zapewnie zrobia wszystko zeby wykorzestac atut wlasnego boiska zeby zdobyc komplet punktow szczegolnie ze u siebie w tym sezonie maja zaldwie 17 bilans w lidze. Pilkarze Chievo nie przegrali na wyjedzie od 2 spotkan i jesli chcac pozostac jak najdalej od strefie spadkowej to zapewnie goscie zrobia wszystko zeby uniknac porazki i przedluzcy ta passa. W 6 ostanich spotkan pilkarze Bolonii zdobyli conajmniej jednego gola a w sumie 13, licze ze w to spotakanie potwierdza ta dobra skutecznoscia i nie raz uda im sie pokonac brmakarza rywale. 14 druzyna w tabelii Siena podejmuje przedostatnia druzyna w tabelii Novara. Gospodarze wygrali 3 ostanich spotkan u siebie wktorych zdobyli 8 gole. Napewno pilkarze Siene zrobia wszystko zeby przedluzyc ta passa i potwierdzic ta stytystyka zeby oddalic sie od strefie spadkowej i zwiekszyc ich 7 punktow przewaga. Goscie tydzien temu pokonali Udinesse i nadal maja szanse zeby pozostac w serii A. Mozemy sie spodziewac ze pilkarze Novara latwo sie nie poddaza w to spotkanie i takze zrobia wszystko zeby zdobywac gole i czmemu nie siegnac po waznych 3 punktow. 18 druzyna w tabelii Lecce podejmuje 10 w tabeli Palermo. Pilkarze Lecce po serii 5 spotkan bez porazki, przegrali tydzien temu z Milanem. Napewno gospodarze sprubuja wykorzestac slaba dyspozycja goscie zeby zdobywac gole i siegnac po komplet punktow. Pilkrze Palermi stracili az 9 gole w 3 ostatnich spotkan i nie zdobyli zadnego punktu. Mozemy liczyc ze goscie zrobia wszystko zeby przerwac ta fatalna seria szczeglnie ze kolejna porazka spowoduje ze ich przewaga nad strefa spadkowa spadnie do 6 punktow.rok temu na ten boisku padlo az 6 gole. Licze ze sytuacja oba zespole zmobilizuje jej pilkarze do walki i zagranie skutecznie zeby ponownie nie raz zdobywac gole. W hitem kolejki 5 druzyna Udinesse podejmuje 4 druzyna Napoli. Gospodarze po dbrm poczate sezonu graja w kratke i tydzien temu niespodziewanie przegrali. Goscie zanotowali sria 5 wygranych z rzedu i sa niepokonani od 7 spotkan. Moim zdaniem gospodarze tego spotkanie zrobia wszystko zeby zapomnic o porazka tydzien temu i przerwac seria 3 spotkan u siebie bez zwyciestwo wykorzestujac spadke nastroju pilkarze Napoli po porazka w srode z Chelsea. Z drugiej stronie goscie zrobia wszystko zeby przedluzyc ta swietna zwycieska seria w lidze zeby sie wzmocnic nad 4 pozycja oraz zeby zapomnic o wpadke w ostania srode. W dwoch ostanich spotkan na ten boisku to gospodarze byli gora. Czas wiec na rewanz badz potwierdzenie ta dobra seria. Licze ze stawka tego spotkanie zmoblizuje pilkarze obie druzyn zeby zagrac ponownie tak skutecznie jak w tych dwoch spotkan w ktocyh padlo po 4 gole. Widac wiec ze bedziemy mieli 7 ciekawych spotkan w ktorcyh nie zabrakna emocje i na co licze gole. Dlatego na dzis wybralem ze w niedzielnych spotkanie Serii A padnie w sumie 22 gole badz wiecej.

⛔100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Hiszpania, Segunda B, grupa I
Spotkanie: Reyes - Real B
Typ: Real B
Kurs: 1,40
Buk:


Wszystko wskazuje na to, że będzie to bardzo łatwa przeprawa dla rezerw Realu, które w tym sezonie w pierwszej grupie Segunda B nie mają sobie równych. Zespół ze stolicy, aby w przyszłym sezonie zagrać na zapleczu Primera División, drużyny pokroju Reyes musi po prostu bez problemu pokonywać.

Gospodarze zajmują odległe miejsce w strefie spadkowej, a w ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z zamykającym tabelę Montañeros. Także u siebie drużyna ta nie radzi sobie dobrze – w 2 ostatnich meczach poniosła 2 porażki: z Albacete i Getafe B. W ostatniej konfrontacji z jutrzejszym przeciwnikiem Reyes nie miało nic do powiedzenia, przegrywając gładko 3-0.

Real B przystąpi do tego meczu w silnym zestawieniu. Zabraknie co prawda powołanego przez Mourinho do pierwszej drużyny Mejíasa, ale absolutnie nie zmienia to faktu, że Madrytczycy powinny gładko rozprawić się z przeciwnikiem. Morata, Jesé i Joselu prezentują wysoką formę i jutro mogą to potwierdzić zdobywając kolejne bramki.

⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Dallas Mavericks - San Antonio Spurs
Typ: Spurs +4,5
Kurs: 1,71
Buk: bet365
Analiza: Przed nami derby Teksasu, a dokładniej pojedynek Dallas z San Antonio. Mavericks przystąpią do tego spotkania z dwoma wygranymi z rzędu, ale z Charlotte i Washingtonem, więc nie ma się czym chwalić, bo to słabe ekipy. San Antonio to rywal z o wiele wyższej półki i na pewno sprawi im wiele problemów. Co prawda Mistrzowie NBA mieli dzień odpoczynku w porównaniu do Spurs, ale jak dla mnie faworytami są goście. Obecna gra Mavericks kompletnie mnie nie przekonuje - męczyli się zarówno z Bobcats jak i Wizards, a przed tymi pojedynkami mieli na koncie trzy porażki z rzędu. Za to sytuacja w San Antonio jest odwrotna - pokonali ostatniej nocy kapitalnych Thunder i na dodatek na wyjeździe. SAS grają bardzo zespołowo i o wiele lepiej prezentują się od swojego najbliższego rywala. Blaire zaliczył świetny występ z Oklahomą, równie dobrze może to powtórzyć za kilka godzin. Ginobili nie wystąpił ostatniej nocy, ale z Dallas powinien zagrać. Także kolejny plus dla Spurs. Poprzednie trzy bezpośrednie starcie również zaletą dla przyjezdnych. Dwie wygrane San Antonio i jedna porażka po dogrywce. Dlatego też podsumowując formy obu drużyn, można powiedzieć, że faworytem jest niewątpliwie San Antonio. Ale NBA jest nieprzewidywalna i tym samym stawiam dodatki handicap, który raczej powinien wejść. Tak jak powiedziałem drużyna Popovicha raczej wygra z Dallas, lecz gram z zabezpieczeniem.

⛔100
 
M 64

mrozik9211

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Serie A
Spotkanie:Bologna-Chievo
Typ:1
Kurs:2.2
Bukmacher:bet365
We włoskiej serie A dojdzie do spotkania pomiedzy 9 Bolonia a 11 Chievo. Gospodarze sa ostatnio w bardzo dobrej formej. Udowodnili to w ostatniej kolejce w meczu z Lazio ogrywajec ich 3-1 na wyjezdzie i w przed ostatniej remisujac z walczacym o tytul Juventusem. Goscie ostatnio przegrali z Interem i moze to nie jest jakas wielka niespodzianka ale wiemy w jakiej formie jest ostatnio druzyna z Mediolanu. Stawiam na gospodarzy i mysle ze Acquafresca i spolka dadza rade.
Kiepska analiza.
 
siemawks 8

siemawks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Spotkanie: Calcio Catania - SS Lazio Roma
Typ: SS Lazio Roma
Kurs: 2,85
Bukmacher:
betsson
Analiza: Lazio po ostatniej &quot;wtopie&quot; z Bologną będzie chciało sie zrehabilitowaniach i utrzymać dobrą 3 pozycję w tabeli. Myślę że po odpadnięciu z ligi europejskiej zdarzyli się już otrząsnąć i będą w stanie wywieźć z catani 3 pkt. W pierwszym meczu padł remis 1:1 ale sezon wcześniej to Lazio triumfowało wygrywając 1:4 i moim zdaniem podobny wynik bedzie miał miejsce dzisiaj

Kiepska analiza.
 
majkel02 42

majkel02

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Primera Division
Spotkanie: Real Madryt vs. Málaga
Typ: BTTS (obie strzelą)
Kurs: 1,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Real w tym roku rozgrywa galaktyczny sezon. Wszystko wskazuje na to, że pobiją rekord strzelonych goli w lidze, nie oznacza to jednak, że ich rywale nie mogą ich trochę napocząć.
Jak na ironię, tylko 3 z 11 spotkań z czystym kontem, odbyło się na Bernabeu, a więc o dziwo właśnie w Madrycie łatwiej odgryźć się Królewskim chociaż jednym golem, co także potwierdza średnia 1.15 straconej bramki na mecz na własnym stadionie (0,62) wyjazd. Statystyka nie dość, że ładnie argumentuje typ, to jeszcze naprawdę ciekawi.
Jeśli chodzi o ostatnie mecze Los Blancos, to:


Ponadto mecze Malagi:


Jak widać, zarówno Real lubi stracić bramkę, lub dwie u siebie jak i Malaga nawet w przegranym meczu odgryźć się rywalowi przynajmniej jednym trafieniem. Nie sądzę, aby Andaluzyjczycy mieli w tym meczu do powiedzenia na tyle dużo, aby go wygrać, ale w końcu to czwarta drużyna PD i powinni strzelić przynajmniej bramkę honorową, co mimo rewelacyjnej postawy Królewskich w tym sezonie, nie jest czymś strasznie trudnym, nawet dla o wiele słabszych zespołów.
H2H również wygląda zachęcająco, co prawda Real często wygrywał z Malagą do zera, niemniej jednak Andaluzyjczycy też dochodzili do głosu - 6 spotkań z 10 zakończonych BTTS-em. Dodać jeszcze należy, że podobne wyniki meczów Malaga uzyskuje także w meczach z Valencią i Barceloną, a więc umieją napsuć trochę krwi bardziej renomowanym rywalom.
Kurs atrakcyjny, prawdopodobieństwo wysokie, naprawdę zachęcam i polecam.

Pozdrawiam.

✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Bundesliga
Spotkanie - Kaiserslautern : Schalke
Typ - ile goli strzeli team 2 ? 3 gole lub więcej
Kurs - 4.75
Buk - Bwin
Analiza :

Dzis na Fritz-Walter-Stadion miejscowe Kaiserslautern podejmować będzie Schalke . Gospodarze zamykają tabelę Bundesligi z dorobkiem 20 pkt. i niewątpliwie wyrastają na głównego kandydata do spadku .
Drużyna prowadzona przez Marco Kurza nie wygrała bowiem spotkania od 15 kolejek Czerwone diabły ostatnie zwycięstwo zanotowali 22.10.2011 kiedy to pokonali u siebie Freiburg 1:0 od tego czasu zanotowali 6 porażek i 9 remisów no i trudno uwierzyć aby dzisiaj pokonali zespół Schalke który jest ostatnio na fali wznoszącej . Schalke po lekkim kryzysie który dopadł zespół w ostatnich spotkaniach kiedy to przegrał najpierw z Moenchengladbach 0:3 póżniej z Bayernem 2:0 i z Freiburgem 2:1 teraz znowu odzyskał swoją skutecznosc i najpierw w lidze pokonał u siebie Hamburg 3:1 a w Lidze Europejskiej wygrał także u siebie z Twente aż 4:1 , a jednym z najlepszych zawodników był Klaas-Jan Huntelaar który zdobył 3 gole . Huntelaar zdobył też bramkę w wygranym spotkaniu z Hamburgiem . Schalke zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli i przy ewentualnym dzisiaj zwycięstwie będzie miało zaledwie 1 pkt. straty do 3 Moenchengladbach . Dlatego uważam że zespół gosci podbudowany awansem do ćwierćfinału Ligi Europejskiej i wskoczeniu wreszcie na własciwy tor w lidze oraz z wspaniałą skutecznoscią K.J Huntelaara spokojnie powinien to spotkanie wygrać aha i zrewanżować się za porażkę w pierwszym meczu tego sezonu kiedy to przegrali z Kaiserslautern u siebie 2:1 . Liczę przynajmniej na 3:1 dla gosci , jak to wszystko będzie wyglądać zobaczymy popołudniem !

✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 68

twm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier League
Spotkanie:
Lok. Moscow vs Anzhi Makhachkala
Typ: Anzhi Makhachkala
Kurs: 3,52
Bukmacher:
Pinnacle Sports
Analiza:
Dzis wybralem konfrontacje w lidze rosyjskiej do ktorej dojdzie juz okolo godziny 13:30.Lok Moskwa a takze
Anzhi Makhachkala znajduja sie w gornym rejonie ligi rosyjskiej.Patrzac na forme ostatnich 5 meczy gospodarzy to jest ponizej oczekiwan na 5 meczy 1 zwyciestwo 2 remisy 2 porazki. Co do gosci to rowniez ich forma ostatnimi czasy wacha sie i tak samo jak Lokomotiv maja 2 porazki 2 remisy i 1 zwyciestwo.Jezeli zobaczymy z kim obie druzyny graly na przestrzeni ostatnich 5 meczy widac ze to anzhi miala trudniejszy terminarz od Lokomotivu. Anzhi jak juz wiemy posiada nieograniczony budzet pieniezny, co daje im naprawde wielka przewage nad niektorymi klubami. Goscie traca 1 pnkt do Lokomotivu ktory znajduje sie w kwalifikacjach do Ligi Europy.Anzhi na pewno nie odpusci i bedzie chcialo wygrac za wszelka cene w Moskwie aby zapewnic sobie zwyciestwo i wskoczyc przed Lokomotiv w tabeli.
Typuje na skromna wygrana gosci.
Pozdrawiam ! ????


⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom