>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.01.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina : Puchar Włoch
Spotkanie : As Roma-Lazio Rzym
Typ : Lazio wygra pierwszą połowę
Kurs :4,05
Bukmacher : Expekt

Analiza :
Witam na dziś wybrałem ten mecz ponieważ są to derby Rzymu gdzie może wszystko się zdarzyć jak wiemy obie drużyny spisują się w tym sezonie świetnie Lazio zajmuje 3 miejsce a Roma 4 Dziś zagrają w pucharze Włoch Ciężko wskazać jednoznacznie faworyta ale Lazio ostatnio spisuje się bardzo dobrze i myślę że powinni wygrać to spotkanie do przerwy tym bardziej zachęcający jest kurs na to spotkanie myślę że warto zaryzykować za małą stawkę .
Pozdro
⛔ 100
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Ręczna
Spotkanie : Dania - Algieria
Typ : Ilość Goli Dani : Poniżej 32
Kurs : 2.00
Buk : Tobet
Analiza : Już dziś o godzinie 20:15 rozegrane zostanie przed ostatnie spotkanie w Pierwszej Fazie Mistrzostw Świata Piłkarzy Ręcznych . Zmierzą się ze sobą uczestnicy grupy C . Dania jest oczywiści faworytem tego spotkania . Jednak czy wygrają i zdołają strzelić 32 bramki ? Raczej wątpię . Bo przecież Algeria bardzo mało traci bramek i myślę że dziś będzie podobnie . NA razie na swoim koncie mają 3 porażki i nic nie wskazuje aby im się bilans zmienił na lepszy po dzisiejszym meczu . Uważam że wynik będzie oscylował gdzieś w Granicach 18-30 . Jeśli mój typ się nie powiedzie to myślę że bd to kwestia max 3 bramek.
Typ nieważny (podajemy co najmniej minutę przed rozpoczęciem meczu)
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Puchar
Spotkanie: Betis Sevilla - FC Barcelona
Typ: Over 3,5
Kurs: 2,4
Buk: Sportingbet
Analiza:

Witam! W dzisiejszym rewanżowym spotkaniu w ramach pucharu króla zagraja ze sobą drużyny Betisu oraz Barcelony. Jak wiadomo w pierwszym spotkaniu Barcelona wysoko wygrała z Betisem 5:0, do połowy wynik tylko 1:0 moze goście i mieli dużo szcześcia w pierwszej połowie i stracili tylko jedna bramke ale należy tez przyznać że zagrali bardzo dobrze, bronili się jak mogli i zostawili dużo potu i zdrowia na boisku. Mimo dużego zapasu Barcelony Guardiola wystawi dzisiaj prawie że podstawowy skład, który bedzie wygladał najprawdopodobniej tak: Pinto; Adriano, Piqué, Abidal, Maxwell; Mascherano, Keita, Iniesta; Pedro, Bojan, Villa. Jak można zauważyć po statystykach to Barca na wyjazdach strzela wiecej bramek na wyjeździe niż u siebie bo zdołali trafic 33 razy w 9 spotkaniach oraz zaledwie tylko 4 bramki w plecy, czyli średnio w wyjazdowych spotkaniach barcy pada 4,11 goli. Betis w dzisiejszym spotkaniu zapewne bedzie chciał wyjść z twarzą i pokazać na co ich stac, a u siebie w ligowych spotkaniach spisują się rewelacyjnie 9 wygranych i tylko jeden remis, strzelajac też przy tym bardzo dużo bamek bo maja ich na kącie 27 w dziesięciu meczach tracąc przy tym zaledwie 7 goli. Patrząc na osiagi obu drużyn, batisu u siebie a barcy na wyjeździe myśle ze dzisiaj padnie dużo bamek jak to bywało w wcześniejszych spotkaniach tych drużyn. Pozdrawiam!
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom