>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.01.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Chile
Spotkanie: Union Espanola vs Rangers
Typ: X2
Kurs: 2,2
Bukmacher: bet365
Analiza: Spotkanie Pucharu Chile. Raczej mało liczące się rozgrywki więc i o niespodzianki nietrudno. U. Espanola zagra u siebie z Rangers według mnie warto postawić w stronę gości. U. Espanola w poprzednim sezonie zagrali znakomicie, dotarli do finału rozgrywek i przegrali dopiero w karnym mistrzostwo. Ale mamy nowy rok i co ważne gospodarze stracili kilku ważnych graczy. Przede wszystkim dwóch graczy, odpowiadających za ofensywę gospodarzy, Vecchio i Hernandez już nie ma. Nie ma też pierwszego bramkarza Lobosa, który powrócił do Colo Colo. Nie ma Diaza, który powrócił do River Plate. A to ci gracze stanowili o sile U. Espanioli. Rangers to drużyna typowa defensywna, siłą tego zespołu jest kolektyw i zabezpieczenie bramki. Przeciwnik bardzo niewygodny i co ważne rzadko przegrywający. Według mnie gospodarze są zbyt faworytzowani w tym spotkaniu.
⛔100
 
D 5

djibril

Użytkownik
Piłka nożna, Ligue 1
Olympique Marsylia - Montpellier HSC
typ: 1
kurs 1.91
bukmacher bet365
O 17:00 rozpocznie się hit soboty w 20. kolejce Ligue 1 - OM zmierzy się z obrońcą tytułu Montpellier. Marsylczycy obecnie zajmują trzecie miejsce w tabeli i depczą po piętach Paryżanom, którzy mają jeden punkt przewagi - dzisiejsze zwycięstwo obecnego triumfatora Pucharu Ligi pozwoli graczom OM przynajmniej do jutra zająć fotel wicelidera i zbliżyć się na 1 punkt do prowadzącego Lyonu. Poprzedni mecz podopieczni Eliego Baupa przegrali w haniebnym stylu 1:3 z będącym wówczas w strefie spadkowej Sochaux, więc teraz są coś winni swoim kibicom i będą chcieli zrobić wszystko, by utrzymać kontakt z czołówką i walczyć o najwyższe lokaty w tabeli ( tabela: om.net.pl/tabela/Ligue-1/2013). Atmosfera na Velodrome jest jedną z najlepszych we Francji, toteż piłkarze nie mają się co obawiać o brak wsparcia ze strony fanów. Skład OM będzie osłabiony brakiem Charlesa Kabore, Souleymane&#39;a Diawary i Foueda Kadira(który jeszcze ani razu nie wystąpił w barwach OM, gdyż po transferze udał się od razu na PNA), lecz trener zespołu ma świetnych zmienników. Montpellier w tym sezonie to już nie ta sama drużyna, która zdobywała mistrzostwo kraju w 2012 roku. Obecnie MHSC jest na 9. miejscu i brakuje jej 12 punktów do prowadzącego OL. Ich skład ma wielu kontuzjowanych graczy (np. Ait-Fana, Bocaly, Saihi, Estrada), a przede wszystkim jeden z ich najlepszych zawodników Younes Belhanda przygotowuje się do Pucharu Narodów Afryki. Myślę, że OM odbije się od dna, którego sięgnęło w tamtym tygodniu i zagra jak na klub takiej marki przystało. Ma przewagę swojego stadionu i praktycznie kompletnego składu - mocnego wyjściowego, jak i silnej ławki.
✅91
 
assecorr 12

assecorr

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka Plus Liga
spotkanie : Effector Kielce - Asseco Resovia Rzeszów
typ : under 160,5 punktu w meczu
kurs : 1.85
buk : STS
analiza :
na dzisiaj wybrałem spotkanie mistrza polski Asseco Resovii Rzeszów z Effectorem Kielce które rozpocznie się o godzinie 17:00 . Zdecydowanym faworytem jest drużyna gości. Po przegranej w Lidze Mistrzów z Maceratą skupią się na grze w lidze i pucharze bo wątpliwe żeby w rewanżu z Mistrzami Włoch wygrali mecz i złotego seta (z całym szacunkiem dla naszych siatkarzy). W +Lidze zajmują czwarte miejsce za Zaksą Delectą i Jastrzębskim. Z pewnością będą chcieli wyjść na trzecią pozycję bo przy takim układzie tabeli jak jest teraz to w pierwszej fazie play off zagrają ze Skrą a przy wczorajszej wygranej JW i w momencie pisania tej analizy Delecta prowadziła z Zaksą 2-0 to muszą się sprężyć. Wybrałem typ poniżej 160,5 punktu w meczu bo kurs na 3-0 dla Resoviaków był 1.30 nawet przy grze na przewagi i tak kilka punktów w zapasie zostanie. Na koniec rundy zasadniczej mają dosyć łatwy kalendarz w następnej kolejce grają z Politechniką Warszawską która wczoraj pokazała kiepską siatkówkę w Gdańsku. Kielczanie w tabeli plasują się na 8 miejscu i walczą o to by nie grać z Kędzierzynem w play off. Myślę jednak że &quot;Pasiaki&quot; ograją Effector 3-0 , w dobrej formie jest Schoops , kapitan Alek wraca po kontuzji i najlepszy środek w Polsce pociągną gre.
⛔100 - nieregulaminowy bukmacher
 
anzelmo 138,3K

anzelmo

Użytkownik
Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania Serbia - Słowenia
typ powyżej: 50.5
kurs 1,85
Tobet 19.01 20:15
Dla mnie bardzo niska linia, warta pogrania myślę ze obie drużyny zagrają o zwycięstwo. Serbowie podrażnieni bolesna porażka z naszym zespołem, myślę ze będą chcieli to spotkanie wygrać.Spodziewam sie w ich grze więcej determinacji w końcowych minutach. Obie ekipy posiadają bardzo dobry atak lubią rzucać z drugiej Lini.Serbów bym oceniał ciut wyżej w grze obronnej szczegolnie tak jak koledzy pisali wyżej dużo daje im Stanic.Jest wiele spekulacji na temat tego meczu nie przewiduje spotkania na śmierć i życie myślę ze zobaczymy dużo szybkich akcji -sporo rotacji w składzie. Obie ekipy zagrają ofensywnie myślę ze obie ekipy sa wstanie rzucić ok 30 bramek.Nie liczę tutaj na jakaś agresywna grę w obronie obie ekipy maja pewny awans następny mecz bardzo wazny wiec... może jakieś nowe wariaty w grze. Trenerzy wypróbują, dają pograć więcej zmienikom- spodziewam sie wysokiego wyniku.
✅85
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka- Orlen Liga
Spotkanie: Impel Wroław- Muszynianka Fakro Muszyna
Typ: 1
Kurs: 4,02
Bukmacher: Pinnacle

Już niedługo bo o godzinie 17 we Wrocławiu dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w ramach 15 kolejki Orlen Ligi kobiet w siatkówce. Miejscowy Impel podejmie wiemistrza Polski ekipę Muszynianki Fakro Muszyna. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest ekipa przyjezdnych, jednak ja stawiam tutaj na gospodynie tego pojedynku. P pierwsze po odejściu trenera Błaszczyka widać, że zespół z Wrocławia wyraźnie odżył. Przed sezonem Impel stawiany był w gronie faworytów do zwycięstwa w rozgrywkach, jednak jak widać po tabeli nie wszystko wyszło tak jak powinno. Dopiero zmiana trenera Błaszczyka na Tore Aleksandersena sprawiła, że zespół ten naprawdę się chyba odrodził. Dwa mecze dwa zwycięstwa po 3-0. Może pierwsze nie dziwi bo z ekipą Białegostoku która jest porozbijana wewnętrznymi sprawami i ma okrojony skład, ale w kolejnej kolejce pokonał mistrza Polski nie dość że bez straty seta to jeszcze w Sopocie. Sama Konieczna mówi, że w końcu ktoś to poukładał, dziewczyny rozumieją myśl nowego trenera i każda zdaje sobie teraz sprawę ze swoich zadań, czego chyba zabrakło gdy trenerem był Rafał Błaszczyk. Coraz lepiej spisuje się niedawny nabytek Wrocławianek Ognjenovic. Jak dla mnie gospodynie tego pojedynku powalczą w tym spotkaniu z Muszyną, która może być lekko zmęczona, gdyż n tygodniu grała w Pucharze Cev.
⛔100
 
K 126

kubson9

Użytkownik
Piłka ręczna
Spotkanie: Serbia - Słowenia
Typ: Serbia Handicap -4.5
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Słowenia wcale nie jest tak dobre jak pokazuje to tabela. Z nami wygrali dlatego, że nasi się rozluźnili, jak to zwykle bywa. Polacy na początku drugiej połowy pozwalali Słoweńcom na wszystko. Nie ma nic rewelacyjnego w grze drużyny, która wygrywa tylko dlatego, że ich przeciwinik gra jakby był oszołomiony i ma pełno prostych strat idealnych do skontrowania. Pierwsza połowa pokazała jednak, że Słowenie można spokojnie ograć. Podobnie dobrze sobie na początku ze Słowńcami radzili Arabowie i Białorusini. W drugiej połowie Słowenia odrabiała straty tylko dlatego, że te zespoły naprawdę do najlepszych nie należą. Tym razem zmierzą się z Serbią. Serbia poza tym, że ma duże możliwości jest także drużyną silną psychicznie. Oni się nie rozluźnią, nie zadowolą 2-bramkowym prowadzeniem. Ten mecz jest dla nich abrdzo ważny i będą walczyć na 120%. Poza tym ten Handicap to nie jest jakiś wielki wynik. Serbia może spokojnie wygrać obie połowy 2, 3 golami.
⛔100
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Piłka nożna
Spotkanie: Werder Bremen - Borussia D.
Typ: 2
Kurs: 1.62
Bukmacher: Betclic
Ostatnie dzisiejsze spotkanie zostanie rozegrane w Bremie. Faworytem w tym spotkaniu są Mistrzowie Niemiec. Osobiście uważam, że mają szansę dogonić Bayern (dzisiaj wygrali i mają już 15 punktów przewagi). Niezbędne są zwycięstwa Borussi. Do zespołu BvB wraca Sahin z wypożyczenia z Realu Madryt. Zdaniem fachowców dzisiaj nie zobaczymy go od pierwszej minuty na boisku. W zależności od potoczenia się tego spotkania, może na boisku wejść w drugiej połowie. Na pewno jest to dużo wzmocnienie drużyny mistrza Niemiec.
Zdecydowane lepszą końcówkę rundy jesiennej mieli podopieczni Jurgen Kloppa. 2 zwycięstwa, tyle samo remisów oraz jedną porażkę zanotowali, natomiast Werder ma bilans 1-2-2.
W ekipie gospodarzy zabraknie Marko Arnautovicia, Felixa Kroosa, Philippa Bargfrede i Predraga Stevanoviciaa..
Na papierze lepiej wygląda zespół &quot;polskiej Borussi&quot;, mają straty już 6 punktów do Leverkusen. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to powinni dzisiaj wygrać to spotkanie.
✅62
 
T 0

ts

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Washington Wizards - Los Angeles Clippers
Typ: handicap: Los Angeles Clippers -11,5
Kurs: 1,833
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Clippers grają przed własną publicznością i nie raz potrafili wysoko pokonać rywala. Wizards w tym sezonie nie spisują się najlepiej, zwłaszcza na wyjeździe. Po wczorajszym morderczym meczu powinni dziś przegrać sporą ilością punktów.
Kiepska analiza.
 
T 0

tristiny800

Użytkownik
Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania , Hiszpania - Chorwacja
typ : 2
kurs 3.140
pinnacle

Analiza :
Kurs wg mnie bardzo zawyżony z uwagi na fakt iż Hiszpania jest gospodarzem. Oglądałem dotychczas wszystkie spotkania Chorwatów i jestem pod ogromnym wrażeniem ich gry, twarda obrona, szybkie ataki, silny rzut z dystansu. Nie da się słowami opisać ich gry, kto oglądał sam wie. Obie drużyny wygrały dotychczas wszystkie spotkania, jednak dla mnie delikatnym faworytem jest reprezentacja Chorwacji. Stąd wszystkie kursy 2.50 w górę brałbym w ciemno.
Na pewno należy wspomnieć ,że na ostatnie 5 spotkań między tymi reprezentacjami aż 4 krotnie zwycięsko wychodziła drużyna Chorwatów! Ostatni mecz wygrała 5 bramkami, natomiast przedostatni 4. W roku ubiegłym między sobą drużyny miały bilans 2-1 dla Chorwatów, natomiast bilans ostatnich 10 spotkań to 8-2 dla Chorwacji. Bardzo gorąco polecam!!
Dla tych bardziej ostrożnych polecam kurs z handicapem.
✅214
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Piłka ręczna
Spotkanie: Hiszpania - Chorwacja
Typ: Chorwacja
Kurs: 3,55
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Witam! Spotkanie już za kilka minut więc nie będę się rozpisywał. Obie drużyny mają komplet zwycięstw w swojej grupie i spotkanie zapowiada się emocjonująco bo stawką jest pierwsze miejsce w grupie i granie z realnie słabszym rywalem. Historia spotkań przemawia za Chorwacją i dziwią mnie troszkę aż tak wysokie kursy na gospodarzy. Ostatni raz obie ekipy spotkały się w sierpniu 2012 wtedy górą była Chorwacja która wygrała spotkanie 25:30. Historia spotkań jest bardzo niekorzystna dla Hiszpanów którzy aż trzynaście razy przegrywali z Chorwatami natomiast wygrali tylko trzy spotkania. Myślę że będzie to bardzo zacięta potyczka z której wyjdzie drużyna Chorwacji. Kurs bardzo dobry więc warty zagrania za parę groszy. Pozdrawiam!
⛔100/ Powtórzony - post wyżej ;)
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna, Mistrzostwa Afryki
Spotkanie: Angola - Maroko Rzuty rozne
Typ: Powyzej 11
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: W drugim spotkanie grupie A fazej grupowej puhcaru narodow afryki spotykaja sie reprezentacje Angoli i Maroko. Do tej pory obie reprezentacje rozegrale ze soba 4 spotkanie, dwukrotnie padlo remis i dwukrotnie pilkarze z Maroka byli gora. Napewno dzis pilkarze z Angoli zrobia wszystko zeby po raz pierwsze pokonac Maroko, kiedy pilkarze z polnoc Afryki zrobia wszystko zeby przedluzyc serie bez porazki przeciwko Angoli. Przed chwila spotkanie pomiedzy gospodarze turnieju RPA i CAPE VERDE zakonczylo sie wynikiem 0-0. Ten wynik oznacza ze w tej grupie kazda z 4 druzynie ma realne szanse zeby awansowac do fazej grupowej a nie jak sie spodziewano ze oprocz gospodarze to walka o awans bedzie pomiedzy wlasnie Angola i Marokiem. Mozemy sie spodziewac ze pilkarze obie druwyn beda zmobilizowani i zdeterminowani zeby wywalczyc w to spotkanie dobry wynik. Moim zdaniem pilkarze z Maroka beda probowac przejac inicjatywa i ostro atakowac rywale. Napewno w tej sytuacje pilkarze Angoli beda musieli nie raz ratowac sytuacja wybijajac pilka poza linii bramkowej. Znajac styl gry Angoli mozemy sie spodziewac ze jej pilkarze beda grali kontrami co takze zmusi bramkarza z Maroko oraz jego obroncow do wybicie nie raz pilka poza linii bramkowej. Daltego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Angola i Marokem beda powyzej 11 rzutow rozne.
⛔100
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś, 20:00
Kosz, Francja, Kobiety
Bourges - Pays d&#39;Aix Basket 13 5.00
Bwin

W Bourges od dawna kontuzjowana Eldebrink. Za nią w końcu znaleźli zastępstwo:
Jo Leedham w miejsce Eldebrink.
Dziś był tryout, widać zaliczyła.
Leedham played last season in Australia with the Bulleen Boomers. There she averaged 10 points, 5.1 rebounds and 2.1 assists per game.
In the Olympics she averaged 16.2 points, 5.2 rebounds and 2.2 assists per game.
Leedham dobrze znana z Gorzowa z sezonu 10/11.
W Eurolidze 9.7 ppg, 3.1 rpg, 1.2 apg, 2.1 spg. W PLKK 10.8 ppg, 4.4 rpg, 1.5 apg, 2.2 spg.
Zastępstwo jest, ale jednak wg mnie Eldebrink &gt; Leedham.

No a ostatnio Joens im wyleciała:
Ledwo co zapełnili jedną dziurę, a już pojawiła się druga.
Cathy Joens nie zagra do końca sezonu zapewne, na razie prognozy to 4 miesiące. Wszystko przez popsutą stopę. Odnowił jej się jakiś uraz, przez który zaczęła sezon z opóźnieniem.
In 6 EuroLeague Women games, Joens has averaged 13.7 points and 3.2 rebounds per game.
Także dupa trochę. Bo za nią nie ma zastępstwa póki co.
Pierwszy mecz w tym sezonie 83:79 dla Aix. A skład Bourges był inny. Nie grała wtedy Joens, bo nie wróciła jeszcze po kontuzji. Także tu różnicy nie ma. Grała Eldebrink - 11 punktów, 2 przechwyty. Grała Dimitrakou - 5 punktów, 5 zbiórek. Grała Ballardini - 13 punktów, zbiórka, przechwyt. Za Eldebrink jest zastępstwo, ale gorsze wg mnie. To samo z Dimitrakou, bo jednak ciut wyżej ją cenię niż Kaltsidou. Zostaje jeden spot za Ballardini.
No i ostatnio w lidze i w Euro nie grała Myiem - 10.8 ppg, 5.2 rpg, 1 apg. Podstawowa PF w Bourges. W 1 meczu 7 punktów, 4 zbiórki i nieoceniona statystykami wartość obronna.
No a Aix pod koszem nawet niezłe - Murphy, Tolo i Francis sobie radzą. W 1 meczu 41 punktów, 29 zbiórek, z czeg 9 w ataku. Faulowane 12 razy. Więc potrafią być zagrożeniem na poważnie.
Bourges 3 dni temu ciężki mecz z Tarsusem, 4 zawodniczki 30+ minut.
Dla mnie warto spróbować.
⛔100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Primera Division
19.01.2013 22:00
Malaga - Celta
Typ: EH(0:2) 1
Kurs: 5.00
Bwin
20 kolejka Hiszpańskiej Primera Division, zaczyna się więc runda rewanżowa. Uważam że w spotkaniu Malaga - Celta zdecydowanym faworytem są gospodarze. Walczą oni o awans do eliminacji Ligi Mistrzów, mają na to spore szanse, ale by tak się stało w takich spotkaniach jak z Celtą potrzebny jest komplet punktów. Są dzisiaj na to duże szanse, Malaga potrafi grać u siebie, wygrali 6 z 10 spotkań, mają dobry bilans bramkowy 24:12. Ich dzisiejszy rywal Celta za to ostatnio spisuje się przeciętnie, przez co znaleźli się blisko strefy spadkowej a na wyjazdach radzą sobie bardzo słabo, wygrali tylko jedno spotkanie, a pozostałe dziewięć przegrali. Do składu gospodarzy wracają dziś Joaquin i Toulalan, nie może grać nadal tylko Julio Baptista, goście natomiast wystąpią bez Samuela, Mallo i Tuneza, czyli bez dwóch ważnych ogniw obrony. Malaga powinna dziś zdobyć komplet punktów.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom