>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.01.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
Tenis - Australian Open
V.Azarenka - J.Hampton
typ: Hampton(+5 gemów)
kurs: 4,63
bukmacher: Pinnacle
analiza: Młoda Amerykanka wykonuje ostatnio świetną robotę na korcie , jej wyniki naprawdę budzą zachwyt . W Auckland przegrała dopiero z późniejszą triumfatorką , Agnieszką Radwanską , ale po dwóch tiebreakach . Tu pokonała łatwo młodszą z Radwańskich 6-2,6-4 i jeszcze łatwiej 6-1,6-2 utalentowaną Tajkę Luksikę Kumkhum .
Przeciwko Azarence nawet świetna forma Amerykanki to raczej będzie za mało do zwycięstwa , ale nie zanosi się też na spacerek dla Białorusinki . Ta jest w formie . A jak wiadomo ona w formie potrafi zagrac winnera nawet w sytuacji , w której inne grają jedynie defensywny slice . Pytanie czy Azarenka będzie regularna , czy będzie trafiać , czy nie ustrzegnie się dużej ilości błędów własnych i co na to wszystko Hampton ?
Myslę ze wyniki Amerykanki to nie przypadek . Dziewczyna jest w sztosie i łatwo skóry nie sprzeda . Typuję 7-6 , 6-3 dla Azarenki , co jest dozwolone w tym typie . 5 gemów przewagi Azy to oczywiście zwrot stawki .
✅363
 
retoox 414

retoox

Użytkownik
Sportowiec Roku 2012 portalu Onet.pL:
Janowicz - Stoch
Typ: Janowicz
kurs: 2.5 1/10
betsafe
W rundzie eliminacyjnej o 17k głosów lepszy był Stoch, runda ta jednak miał miejsce tuz po konkursie w Zakopanym gdzie o Stochu było głośno a przed AO w którym startował Janowicz. Podczas weekendu trochę głośniej będzie na pewno o Stochu, ale spróbuje to zniwelować publikacja tego typu. Dodatkowo o Janowiczu też sie mówi ze względu na kare jaką dostał a dziś może jeszcze powalczyć w deblu.
Rok temu Stoch wygrał zawody w Polsce, było o nim bardzo, bardzo głośno 2-3 dni później był plebiscyt w którym rywalizował z Radwańska (a więc też tenis - wtedy bodajże Radwańska miała jakąś kontuzje nogi/stopy i przed AO wcale nie grała w momencie kiedy była ankieta była jedynie po 2-3 meczach w AO) i Stoch przegrał sromotnie różnicą 27k głosów.
Wg mnie po tym kursie warto spróbować manipulować wynikami, no a w przypadku wyrównanego boju zawsze można poprosić znajomych o dodatkowe głosy ;)

Głosowanie startuje jutro o 12:00
⛔100
 
D 3

debiutant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, A-League
Spotkanie: Sydney - Wellington
Typ: Sydney
Kurs: 2.180
Bukmacher: Pinnacle Sports
Witam, wczesnym porankiem ważny pojedynek w samym dole tabeli. Gospodarze podejmują ostatnie w tabeli Welington. Każda z obu ekip podchodzi bardzo poważnie do spotkanie.Dobra nowiną dla Trenera Sydney jest powrót napastnika Joel Griffiths zaś przeciwnicy obejdą się bez głównego obrońcy Pascala Bosschaart. W grudniu Sydney na wyjeździe wygrało wyraźnie 1:2 z Phoenix (szybko przechodzili z obrony do kontrataku i mogło się skończyć 4:0 + gol z karnego za zagranie ręką w polu karnym). Widać, że Sydney są w formie(ostanie 2 mecze 4 punkty) są mocno zdeterminowanie z Del Piero na czele aby móc spokojnie grać bo następny mecz będzie dużo cięży z Melbourne V
✅118
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 39

domuji

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Spotkanie: Hilde - Kofler
Typ: Hilde
Kurs: 1,62
Bukmacher: Bet365
Typ na prawdę polecam. Do jakiegoś dubla jak znalazł. Hilde w tym sezonie stały, wysoki poziom, dobra seria próbna w Sapporo gdzie zajął 7 miejsce przy 20 miejscu Koflera. Mniejsza nawet o same Sapporo, tak jak pisałem wyżej Hilde prezentuje teraz wysoką formę a Kofler jest w wyrażnym dołku, ciężko załapać mu się do pierwszej dziesiątki a Hilde zazwyczaj czai się w tamtych rejonach. Polecam jeszcze zajrzeć do działku skoki i skorzystać z moich 3 pozostałych typów, z fartem ????
http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch][/URL
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
karcze 51

karcze

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Afryki
Spotkanie: Republika Południowej Afryki - Wyspy Zielonego Przylądka
Typ: over 2.5 goli
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet
Już jutro równo o godzinie 17:00 startuje początek Mistrzostw Afryki. Niewątpliwie jest to bardzo prestiżowy turniej który nawet w Europie budzi wielkie emocje. Na otwarcie drużyna Południowej Afryki podejmie Wyspy Zielonego Przylądka. Od razu po zobaczeniu kursów jakie wystawili bukmacherzy na to spotkanie, wiedziałem, że jest to wielka okazja.
Może zacznę od kilku statystyk. W historii spotkań tych dwóch zespołów (zmierzyli się dwukrotnie w 2004 i 2005 roku) padł wynik 2:1 dla RPA. Jak dla mnie bukmacherzy pokierowali się zdecydowanie statystykami (ostatnie spotkania RPA to wyniki 0:0, 0:1 natomiast Wyspy Zielonego Przylądka to 0:0 i 0:1) które niewątpliwie skłaniają na zagranie undera, ja jednak jestem innej myśli. Bardzo dobra siła ofensywna RPA którą pamiętamy jeszcze z 2010 roku z mistrzostw Świata własnie w RPA. Tacy zawodnicy jak Tschabalala czy Mahlangu niewątpliwie mają nieprzeciętne umiejętności techniczne. W ekipie gości też nie braknie dobrych zawodników: Fernando Varela - obecnie gra w FC Vaslui (1 liga rumuńska), Odair Fortes (Reims), Julio Tavares (Djion) czy Heldon Ramos grający regularnie w Maritimo. Wydaje mi się, że obie drużyny na start będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony i będziemy mogli oglądać dużą ilość goli. Myślałem też nad hc na drużynę Przylądka, ale kurs na over 2.5 był bardziej korzystny. Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli, zawodnicy wykażą się dobrą skutecznością to typ wejdzie bez większych problemów. Przypominam, że jest to start Mistrzostw Afryki więc nawet pierwszy inauguracyjny mecz jest bardzo ważny.
⛔100
 
J 8

johnaddison

Użytkownik
Dyscyplina – Piłka nożnaPremier League, Anglia
Spotkanie: Newcastle United - Reading
Typ: 1
Kurs: 1,71
Bukmacher: Betsafe
Dziś na St Jame’s Park szesnaste w tabeli Newcastle United podejmować będzie przedostatnie Reading.
Gospodarze dzisiejszego spotkania, podopieczni Alana Pardewa to jedno z większych rozczarowań tego sezonu angielskiej Premier League. Ekipa „Srok”, która jeszcze kilka miesięcy temu biła się o udział w Lidze Mistrzów dziś musi ze strachem oglądać się za siebie i mocno walczyć o to, aby jak najszybciej oddalić się od strefy spadkowej.
Doskonała okazją do podreperowania skromnego konta punktowego będzie właśnie starcie z teamem Briana McDermotta.
Reading bowiem to zespół, który na wyjazdach gra katastrofalnie (Newcastle zresztą nie dużo lepiej, ale to „Royals” grają dziś na obczyźnie). W rozegranych do tej pory jedenastu starciach tylko dwa razy zremisowali i aż dziewięć razy schodzili z boiska pokonani. W tym czasie strzeli ledwie osiem bramek inkasując dwadzieścia jeden.
Drugim znaczącym czynnikiem, który sprawia że dziś postanowiłem postawić na „Sroki” to fakt, że do gry powoli wraca Yohane Cabaye. Francuz to prawdziwy mózg drużyny i z nim w składzie wachlarz akcji ofensywnych Newcastle znacząco wzrasta.
To wszystko właśnie sprawia, że postanowiłem zaryzykować i postawić na przełamanie gospodarzy i ich wygraną w dzisiejszym meczu. W końcu to wciąż niezła ekipa i mimo licznych kontuzji i słabszej formy z takim Reading powinni sobie poradzić.
Na koniec wspomnę jeszcze o nieobecnych:
Newcastle: Ben Arfa, Simpson, R. Taylor, S. Taylor, Tiote
Reading: Roberts, McCarthy, Leigertwood, Robson-Kanu.
⛔100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Angola - Maroko
Manucho bramka TAK
3.50
B365
Zawodnik swego czasu wynaleziony przez Carlosa i ściągnięty do United, oczywiste było,że będzie miał ciężko ale jednak zaliczył epizod w Anglii. Po podpisaniu kontraktu zawodnik został wypożyczony do Grecji, gdzie w strzelił 4 bramki w Panathinaikosie.
Udało mu się tego dokonać w 7 meczach, potem wypożyczony do Hull gdzie strzelił
zaledwie 2 bramki w 13 spotkaniach. Wiadomo było,że kariery nie zrobi w Anglii dlatego
sprzedano go do Valladolid w którym gra do dziś i gdzie strzela. Zresztą pomógł im wejść
do Primmiera Divison. Jest to czołowy napastnik swojej reprezentacji, dobrze gra głową,
wykonuje karne. Skoro w La Liga ukuł 6 bramek w 13 spotkaniach to moim zdaniem warto
zainwestować drobne w ten typ. Ja robie sobie z tego progresję :wink: Ostatni raz w reprezentacji grał
w kwalifikacjach do PNA, gdzie Angola wygrała 2-0 i obie bramki strzelił Manucho.
Warto zaznaczyć,że na ostatniej edycji PNA, Angola strzeliła 4 bramki a 3 z nich były autorstwa Manucho.
Moim zdaniem value i ja próbuje

⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Afryki
Spotkanie: Angola - Maroko
Typ: over 3.5 goli
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365

Bukmacherzy wystawiając kursy na under/over w dzisiejszych spotkaniach Pucharu Narodów Afryki uważają, że będą to spotkania zdecydowanie underowe. Ja jednak jestem nieco innego zdania i uważam, że warto zaryzykować w tych spotkaniach overy.
Maroko mimo, że do RPA przyjechało bez swoich dwóch gwiazd (Chamack i Taarabat znaleźli się poza kadrą na ten turniej) to jednak i tak drużyna wygląda naprawdę nieźle. Są w niej tacy piłkarze jak Mehdi Benatia (Udinese Calcio), Younes Belhanda (Montpellier), Abdelaziz Barrada (Getafe), Nordin Amrabat (Galatasaray), Oussama Assaidi (Liverpool FC), Youssef El Arabi (Granada). Jak można zauważyć w większości są to zawodnicy ofensywni. Również w Angoli na najważniejszych zawodników drużyny wybijają się piłkarze ofensywni tacy jak Manucho Goncalves (Real Valladolid), Mateus (CD Nacional) i Djalma (Kasimpasa).
Ponadto przeglądając kadry obu drużyn łatwo zauważyć, że nie mają wybitnych zawodników jeśli chodzi o pozycję bramkarza. W Angoli mamy Lama (Petro Atletico Luanda), Landu (C.R.D. Libolo), Neblu (Primeiro de Agosto) w Maroko natomiast Nadir Lamyaghri (Wydad Casablanca), Khalid Askri (Chabab Rif), Anas Zniti (Maghreb Fez). Uważam, że nie będą to jasne punkty swoich zespołów a może nawet wręcz przeciwnie mogą to być najsłabsze punkty swoich zespołów co w przypadku drużyn z Afryki zdarza się dość często.
Liczę, że w tym spotkaniu zdecydowanie bardziej będziemy mogli podziwiać zawodników ofensywnych w obu ekipach i nie będzie to asekuracyjny z obu stron. Uważam, że bramka na początku spotkanie zdecydowanie otworzyłaby ten mecz i kolejne bramki mogłyby być kwestią czasu.
Na koniec warto sprawić historię spotkań między tymi reprezentacjami, która pokazuje, że wysokie over 3.5 wcale tak nierealne nie są w ich bezpośrednich starciach i liczę, że również dziś będziemy mogli się o tym przekonać:
31.03.09 MEC Angola Maroko 0 : 2
16.01.08 MEC Maroko Angola 2 : 1
17.01.06 MEC Maroko Angola 2 : 2
31.03.04 MEC Maroko Angola 3 : 1
⛔100
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Dyscyplina:Jupiler League piłka nożna
Spotkanie: Kortrijk-Beerschot
Typ:Beerschot
Kurs: 5.00
Bukmacher: Expekt

Analiza;
Po krótkiej przerwie zimowej w znawia rozgrywki I liga belgijska.Będzie już to 23 kolejka Jupiler League i do końca rundy zasadniczej zostało tylko 8 kolejek.Do szczegółowej analizy wziełem mecz zaprzyjażnionych sobie druzyn są to Kortijk-Beerschot i będe szukał tutaj niespodzianki i wygranej gości.Jak na razie Kortijk zajmuje 8 pozycje z 29 pkt i do 6 miejsca gwarantujacego play-offy o mistrzostwa traci 7 pkt,powiedzmy sobie szczerze,mają nikłe szanse na awans po sostatnich ich poczynaniach.gdzie w 5 meczch zdobyli 1 pkt z Club Brugge.Beerschot zajmuje14 pozycje ,obecnie zajmuje miejsce premiowane walka o lige Europy,ale nie do konca mogą byc pewni tego miejsca,ponieważ muszą walczyc o utrzymanie poniewaz 15 druzyna ma tyle samo pkt co Beerschot,zaś Cercle Brugge 16 pozycja 4 pkt straty.
Dlatego Beerschot musi zaczac wygrywac jak nie chce spasc,w ostatnich spotkaniach to 1 pkt w 5 meczach czyli tak samo jak Kortrijk.
Jak ktoś śledzi moje typy to wie że opieram je na podstawie 3 za 3.
A więc spójrzmy na h2h2 ostatnich sezonów.
Sezon 2009/2010 -3pkt-3pkt
Kortrijk-Beerschot 3-0
Beerschot-Kortrijk 1-0

Sezon 2010/2011 4 pkt-4pkt
Kortrijk-Beerschot 4-0
Beerschot-Kortrijk 3-1
Kortrijk-Beerschot 1-1
Beerschot-Kortrijk 0-0

Sezon 2011/2012 6pkt-0pkt
Beerschot-Kortrijk 0-1
Kortrijk-Beerschot 2-0

sezon 2012/2013 0pkt-3pkt
Beerschot-Kortrijk 2-1
Grali tez w pucharze w sezonie 2011/2012 w 2 spotkaniach wygrywali gospodarze.
Jak widac od 4 sezonów kluby dzieliły się po równo pkt,był wyjatek w sezonie 2011/2012 gdzie Kortrijk zdobyło 6pkt.A wiecie dlaczego zdobyło
6 pkt .ponieważ w drugim meczu gdzie przypadało aby wygrac kolej miał Beerschot ,wygrał Kortrijk ponieważ był to ostatni mecz sezonu zasadniczego 30 kolejka Beerschot zajmował 10 pozycje i o nic już nie walczył,Kortrijk zaś miał 7 pozycje i z 43 pkt miał tyle samo okt co Genk 6 pozycja i 3 pkt mniej niz Cercle Brugge 5 pozycja,a więc aby się liczyc w walce o miejsca play-off o mistrzostwo musieli ten mecz wygrac i tak włąśnie się stało.Do tego przy porażce Cercle Brugge awansowali
na 6 pozycje.Dzisiaj licze na oddanie pkt przez Kortrijk dla Beerschotu aby byc z nimi na fer i pomóc 3 pkt w uratowaniu drużyny walczacej przed spadkiem.
Buki zachowuja się różnie w innych kursy spadaja na Kortrijk w innych na Gości np. w pinnacle na Beerschot jest 4,37 z 5,24!!!
Powodzenia.
⛔100
 
B 51

bartdidi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie Klubowe
Spotkanie: Hansa Rostock - Osters
Typ: Osters
Kurs: 4.58
Bukmacher: Pinnacle Sports
Sobota o godzinie 13:00 towarzyskie spotkanie pomiędzy Hansą Rostock,a Osters.
Hansa - klub wszystkim dobrze znany, ale to nie jest ta sama drużyna ktura kilkanaście lat temu biła się jak równy z równym Z Bayernem czy Borussią w Bundeslidze. Ktoś kto dawał kursy na tem mecz chyba musi dobrze pamietać tamte czasy. Obecna Hansa Rostock to trzecioligowy średniak, który po 21 kolejkach zajmuje 10 miejsce w 3 Bundeslidze. Dodatkowo jest to druzyna, która przegrała swoje wszystkie tegoroczne spotkania, 2 ligowe z Unterhaching (0:1) i Stutt. Kickers (0:2) oraz towarzyski mecz z Augsburgiem (1:4). Dodatkowo kolejne ligowe spotkanie grają z mocnym zespołem Preussen Munster (3. plac) i wątpię, żeby w towarzyskim meczu ryzykowali kontuzję, czy przemęczali podstawowych zawodników, raczej będzie to przegląd kadr.
Osters - to szwedzka drużyna, która w ubiegłym sezonie wywalczyła awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwecji Allsvenskan, wygrywając Superreten i kończąc sezon z przewagą 5 pkt nad drugą drużyną ponadto wyraźnie odpuszczając końcówkę sezonu kiedy mieli już pewny awans (2 przegrane i 2 remisy w ostatnich 4 kolejkach). Problemem może być to, że sezon w Szwecji skończył się w listopadzie, a rozpocznie się dopiero w marcu, w takiej sytuacji trudno mówić o rytmie meczowym.
Mimo wszystko uważam, że wartość beniaminka najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwecji jest większa od 3 ligowego niemieckiego średniaka. Tak jak przy wczorajszym typie, nie uważam go za ryzykowny, ale przy tak wysokim kursie warty spróbowania, ja zaryzykuję. Wczoraj się udało, mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie.
⛔100
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dyscyplina: Premier League - Anglia - piłka nożna
Spotkanie: FC Liverpool - Norwich
Typ: Liverpool (handicap -1.0)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt
W dzisiejszym dniu w ramach 23 kolejki angielskie premier league zmierzy się FC Liverpool z Norwich. Zapowiada się bardzo interesujące spotkanie, gdyż oba zespoły zajmują środkową część tabeli.
Gospodarze po przegranym ostatnim meczu z Czerwonymi Diabłami (2-1) będą chcieli się zrehabilitować na własnym terenie. Pierwszą połowę z liderem zagrali w bardzo słabym stylu. Druga była zdecydowana lepsza, akcje się zazębiały, drużyna grała składnie. Niestety zabrakło szczęścia na wyrównanie. Napawa to optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem.
Kanarki w ostatnich 5 spotkaniach ligowych nie odnotowały zwycięstwa, zaledwie raz remisując. Liverpool jak wygrywa to przeważnie różnicą co najmniej dwóch bramek.
Kadra gospodarzy na to spotkanie wygląda dobrze, tylko Kelly oraz Enrique są kontuzjowani, a Assaidi wyjechał na turniej do Afryki.
Liczę mocno na Sturridge, który znakomicie się wkomponował do składu The Reds. Glen Jonhston powinien dobrze zastąpić Enrique.
Trener Norwich nie może skorzystać z kilku graczy: Surmana, Ruddy’ego, Whittakera oraz Morisona.
Historia ostatnich spotkań między tymi drużynami jest zdecydowanie na korzyść Liverpoolu: 6-2-1.
Kanarki zdecydowanie więcej punktów zdobywają na własnym terenie. Na wyjazdach tylko do tej pory zdobyli 8 punktów, wygrywają tylko raz i pięciokrotnie remisując, przy okazji tracąc 21 bramek.
Wszystko wskazuje na minimum dwu bramkowe zwycięstwo The Reds i przybliżenie drużyny do europejskich pucharów.
Przewidywane składy:
Liverpool: Reina - Wisdom, Agger, Skrtel, Johnson - Downing, Gerrard, Henderson, Sterling - Suarez, Sturridge
Norwich: Bunn - Martin, Turner, Bassong, Garrido - Snodgrass, Johnson, Tettey, Pilkington - Hoolahan - Holt
sędzia: Michael Oliver
Powodzenia!
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Anglia-Premier League
Spotkanie: Manchester City vs Fulham
Typ: City(-1)
Kurs: 1,57
Bukmacher: WilliamHill
Dziś na Etihad Stadium przyjedzie drużyna Fulham.Faworyt oczywiście jest jeden i bez wątpienia są to The Citizens.Podopieczni Manciniego bardzo dobrze weszli w nowy rok i odnotowali od początku stycznia do dnia dzisiejszego trzy przekonujące zwycięstwa(Odpowiednio:3-0 u siebie ze Stoke,następnie również na własnym obiekcie odprawili w takim samym stosunku bramkowym Watford w FA CUP i ostatnio zwyciężyli z Arsenalem na The Emirates 0-2).Trzy mecze,trzy wygrane,bilans bramkowy 8-0.To potwierdza tylko bardzo dobrą dyspozycje w jakiej znajdują się gospodarze dzisiejszego spotkania.Nie wiem z jakiego źródła kolega wyżej wziął listę absencji na dzisiejsze spotkanie,bo z tego co dziś przeczytałem Rodwell i Aguero są już do dyspozycji Włocha tylko na pewno nie na pełne 90min.Ponadto wraca po zawieszeniu spowodowanym czerwoną kartką z Norwich Nasri ale nie wiem czy jego powrót można uznać za znaczącą wartość dodatnią przy obecnej formie innego pomocnika The Citizens,Jamesa Milnera.W dodatku anulowano niesłusznie przyznaną kartkę w meczu z Arsenalem Vincentowi Kompanemu co napewno jest bardzo dobrą wiadomością w kontekście dzisiejszego starcia.Teraz wypadałoby napisać coś o ekipie gości.Londyńczycy w nowym roku zdążyli rozegrać już cztery spotkania.Ciężko jest powiedzieć o ich grze coś pozytywnego,bo na początku zwyciężyli na wyjeździe z WBA 1:2 ale mając przy tym furę szczęścia,następnie zremisowali u siebie ze słabiutkim Wigan 1:1 aby następnie dwukrotnie osiągnąć taki sam wyniki w FA CUP z zespołem z Championship,Blackpool.Ich gra opiera się na piłkach do ich niewątpliwie najlepszego zawodnika Berbatova i wątpie aby dzisiaj sam zrobił coś extra na boisku.W dodatku drużyna Jola na wyjazdach jest po prostu słaba co pokazuje bilans 2-4-5.Patrząc na czynniki czysto sportowe goście nie powinni mieć za wiele do powiedzenia lecz nie grałbym dużych handicapów ze względu na możliwe dziś niekorzystne warunki pogodowe.Podobno Anglia w śniegu więc może być różnie.Ciekawostką jest to iż podczas meczu obu ekip na Etihad w poprzednim sezonie w drugiej połowie padał obfity śnieg i wtedy grało się na prawdę ciężko.Dla mnie zwycięstwo City dwoma bramkami jest rozsądną granicą i tak właśnie zamierzam zagrać.
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mati_czarny 4

mati_czarny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Francuska Ligue 1
Spotkanie: Sochaux - Reims godz.16:00
Typ: Sochaux - wygra do zera
Kurs: 3.20
Bukmacher : Bet365
Analiza:
W sobotnie popołudnie o godzinie 15:00 na Stade Auguste-Bonal w Sochaux odbędzie się mecz dwóch drużyn broniących się przed spadkiem. Mimo mojej sympatii dla Reims w którym gra Grzegorz Krychowiak to jednak stawiam na Sochaux i to że wygra do zera,prawdopodobnie 1:0. Reims mimo dobrego początku w lidze nie wygrało żadnego spotkania od 6 października a na wyjeździe nie wygrało w tym sezonie ani razu , w dodatku przeważnie przegrywało właśnie do zera , zazwyczaj 0:1 . Natomiast Sochaux to zespół który podniósł się ostatnio z kolan wygrywając w lidze z Marsylią u siebie i w pucharze ligi na wyjeździe 1:0 z Thaon. Prawda jest taka że oba zespoły strzelają bardzo małą ilość bramek i razem z Nancy zajmują ostatnie miejsce &quot;w zdobywaniu bramek&quot; w Ligue 1 więc nie liczę tutaj na jakieś popisy strzeleckie, a dochodzi do tego fakt że jest to taki bezpośredni pojedynek o utrzymanie więc liczę na skromne 1:0 dla Sochaux ???? Pozdrawiam
✅220
 
N 2

nananaro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Championship
Spotkanie: Ipswich - Barnsley
Typ: 1
Kurs: 2,01
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Podczas kolejnej rundy angielskiej Championship Ipswitch o godzinie 16,00 podejmie na własnym stadionie znajdującą się obecnie w strefie spadkowej drużynę Barnsley, mająca na swoim koncie zaledwie 24 punkty w 27 meczach. Sądzę, że nadszedł dzisiaj czas na wygraną gospodarzy u siebie, po ostatnim dobrym występie na wyjeździe na stadionie aktualnego lidera tabeli (0:0). Barnsley nie radzi sobie w tym sezonie w spotkaniach wyjazdowych, do tej pory w 13 z nich zdobywając zaledwie 11pkt i tracąc w nich aż 24 bramki przy 16 zdobytych. Drużyna z Ipswich nie wygrała 2 ostatnich spotkań i sądzę więc, że właśnie ten mecz może stanowić dla nich dobrą odskocznię i że dzięki niemu mogą być w stanie powrócić do swojej niedawnej serii kilku spotkań bez porażki.
⛔100
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Premiership
Spotkanie : Newcastle - Reading
Typ : X2
Kurs : 2.05
Bukmacher : Tobet
Spotkanie w ramach 23 kolejki Premiership pomiędzy Newcastle, a Reading.
Zacznę analizę od gospodarzy, którzy w tym sezonie wszystkich zaskakują.. tylko, że na minus. 16 pozycja w tabeli z zapasem tylko dwóch punktów nad strefą spadkową, świadczy o poważnym kryzysie w drużynie Pardew. W dodatku w bardzo ważnym dzisiejszym meczu nie wystąpią:
Danny Simpson (złamany palec), Hatem Ben Arfa (ścięgno), Dan Gosling (kostka), Ryan Taylor (kolano) i Haris Vuckić (kolano) oraz Cheik Tiote(PNA).
Warto nadmienić, pozbycie się najlepszego strzelca zespołu Ba, oraz słabą dyspozycję Cisse, a więc kto ma strzelać gole dla gospodarzy dzisiaj?
Reading, można użyć dosyć odważnego stwierdzenia że złapało wiatr w żagle.
Genialny pościg w ostatnim meczu z WBA dał im jakże ważne 3 punkty. Zespół w lidze może nie zachwyca, ale jeśliby porównać obecną formę obu drużyn to goście w ostatnich spotkaniach zdobyli prawie dwa razy więcej punktów niż Newcastle.
Forma w ostatnich sześciu meczach:
Newcastle - DLLLLW
Reading - WWLWDL
Decyduje się w tym meczu na tym w stronę gości z podpórką, obu zespołom potrzebne są punkty, dlatego zapowiada się dzisiaj zacięta rywalizacja. H2H na korzyść gospodarzy, jednak obecna ich forma nie zachwyca dlatego pragnę to wykorzystać.
✅105
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia- Premier League
Spotkanie: West Ham United- Queens Park Rangers
Typ: 1 zwycięży a w meczu over 2,5 bramki
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam!!!
Długą przerwę jak na TD sobie zrobiłem i czas powrócić. Na pierwszy ogień idzie spotkanie derbowe pomiędzy WHU a QPR. Gospodarze już tak nie błyszczą jak w połowie rundy jesiennej, obniżyli troszkę loty i plasują się na 11. miejscu. Zdobyli 26 punktów z czego 18 zdobyli na Boleyn Ground. Ostatnie 5 spotkań na tymże właśnie stadionie to 2 zwycięstwa (Chelsea 3-1 i Norwich 2-1), remis(Stoke 1-1) oraz 2 porażki(Liverpool 2-3 i Everton 1-2). Suma bramek 17 ---&gt;śr. na mecz 3,4.
QPR okupuje ostatnie miejsce w tabeli, dorobek 14 punktów z czego 6 na wyjazdach.
Ostatnie 5 spotkań w delegacji to 1 zwycięstwo (Chelsea 1-0), 2 remisy (Sunderland 0-0 i Wigan Athletic 2-2) oraz 2 porażki (ManU 3-1 i Newcastle 1-0). Suma bramek 10 ---&gt;śr. na mecz 2. Ostatnie miarodajne spotkanie odbyło się w Pażdzierniku na Loftus Arena i zakończyło się wygraną WHU 2-1.
Jak pisałem WHU obniżyło trochę loty a QPR wprost przeciwnie. Jak do tej pory nie przegrali jeszcze w tym roku. Cóż, mam nadzieję że dziś zejdą z boiska pokonani. Świetny mecz na przełamanie dla gospodarzy i im gorąco kibicuję,
pozdrawiam zilzil
⛔100
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - The Masters 2013
Spotkanie: Neil Robertson – Shaun Murphy
Typ: Powyżej 9.5
Kurs: 2.06
Bukmacher: Betsson

Trzeba przygotować się na kolejny hicior w Masters, zdecydowanie ciekawszy z półfinałów. Obrońca tytułu kontra finalista sprzed roku i były triumfator Masters, w dodatku obaj to byli mistrzowie świata. Ale najważniejsze, że zarówno Robbo i Murphy pokazali w tym tygodniu świetną formę, która doprowadziła ich do tego etapu. Murphy’emu można trochę wypominać, że czasami brakuje mu trochę zimnej krwi, by wykończyć przeciwnika szybko łatwo i przyjemnie (Walden), za to na pewno nie brakuje mu determinacji by odwrócić losy meczu nawet z najbardziej beznadziejnych sytuacji (Higgins). Anglikowi wydaje się służyć forma w ostatnich tygodniach, po finale w UK Championship w Masters również już zanotował świetny wynik, a może być jeszcze lepiej. Moim zdaniem Murphy jest w tej chwili poważnym contenderem do końcowego tytułu. Z kolei Robbo przeszedł przez ten tydzień najtrudniejszą z możliwych dróg, bo w obu wygranych w deciderach meczach miał furę szczęścia i na dobrą sprawę powinien już 2 razy odpaść z turnieju. Pierwszy raz kiedy Dingowi nieszczęśliwie rozbił czerwone bez kontynuacji przy prowadząc 5-3, a drugi raz w decydującej partii z Allenem, kiedy wyszedł z potężnego snookera wbijając czerwoną z idealną pozycją na czarną (polecam filmik poniżej). Oczywiście, Australijczyk wydatnie pomógł szczęściu, bo jest jednym z najlepszych graczy na świecie, ale szczęście nie zawsze będzie mu sprzyjać, tym bardziej, że limit mu przysługujący na ten tydzień został wykorzystany z naddatkiem. Wprawdzie Robertson gra solidnie, pod presją czasami pokazuje swój najlepszy snooker, ale zauważyłem, że w tym tygodniu nie do końca jest sobą na długich uderzeniach i to może przysporzyć dużo więcej niż zwykle szans Murphy’emu. Osobiście większe szanse daje Murphy&#39;emu, ale w takim meczu trudno wyrokować kto wygra. Dlatego lepiej skupić się na typach, które trochę uniezależniają nas od końcowego wyniku. Nie wyobrażam sobie, żeby ten mecz mógł skończyć się wynikiem niższym niż 6-4 dla któregoś z graczy, dlatego moim zdaniem over w tym meczu jest najlepszą opcją.
⛔100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
siatkowka, polska men
spotkanie: Zaksa- Delecta
typ DW 3-2
kurs 5,10
expekt
analiza:
przed nami szlagier siatkarskiej Plus ligi. w 16 serii gier los skojarzyl dwie przodujace w tabeli ekipy. Zaksa Kedzierzyn kozle podejmie Delecte Bydgoszcz. gospodarze aktualnie sa liderem tabeli z dorobkiem 34 pkt. 11 wygranych oraz 4 porazki to ich bilans. jesli chodzi natomiast o spotkania przed wlasna publicznoscia to jedna tylko porazka w 7 meczach. Delecta zajmuje 2 miejsce i ma tylko o jedno oczko mniej. na wyjazdach legitymuja sie bilansem 4 zwyciestw oraz 3 przegranych. Obie ekipy sygnalizuja ostatnio zwyzke formy. Zaksa odniosla cenne zwyciestwa w Jastrzebiu 3-0 oraz w Lidze mistrzow 3-0 z Noliko. Delecta duzo meczy rozstrzyga ostatnio po 3-0 na swoja korzysc oraz pokonala Skre w 15 kolejce 3-1. Dzis jesli Zaksa wygra za 3 pkt to pewnie zapewni sobie pozycje lidera po rundzie zasadniczej. Delecta jednak latwo nie odpusci. podzial pkt wielce prawdopodobny. mysle ze zobaczymy taki wynik jak przed rokiem czyli 3-2 dla ZAKSY
⛔100
 
R 10

ryba-czewa

Użytkownik
dyscyplina: piłka ręczna, MŚ mężczyzn
spotkanie: Węgry - Algieria
typ: Węgry wygrają różnicą 7-9 bramek
kurs: 4,25
bukmacher: Bet365
godz: 21:15
analiza:
przed nami ostatni dzień rozgrywek grupowych w rozgrywanych w Hiszpanii MŚ piłkarzy ręcznych, do rozegrania pozostała jeszcze ostatnia seria spotkań w grupach C i D. Na tapetę wziąłem dziś spotkanie między Węgrami, a Algierią. Obie drużyny sprawiają niespodzianki w tym turnieju, Węgrzy zaskakują in minus, natomiast Algierczycy in plus. Do tej pory Węgrzy ponieśli 2 porażki oraz dwa razy wygrali. O ile turniej zaczęli dobrze od wygranej z solidnym Egiptem 32:23, później wygrali ze słabiusieńką Australią. O tyle w meczach z silniejszymi drużynami zaprezentowali się bardzo przeciętnie przegrywając z Hiszpanią 28:22 i z Chorwacją 30:21. Algieria spisuje się w turnieju dość dobrze o ile w meczach z Hiszpanią i Chorwacja nie mogli wiele wskórać, o tyle w meczu z Egiptem spisali się bardzo dobrze i wywalczyli remis 24:24, a o wygranej z Australią nie ma co się rozpisywać, bo z nimi wygrałoby nawet San Marino. Patrząc na dotychczasową formę obu drużyn oraz ich potencjał kadrowy najbardziej prawdopodobna jest właśnie taka różnicą zwycięstwa Węgrów.
⛔100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Anglia
Spotkanie:Newcastle-Reading
Typ: powyżej 12 rzutów rożnych
Kurs:2,60
Bukmacher:Bet365
Dziś punkt 16:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Newcastle a drużyna Reading.W gruncie rzeczy,mimo wszystko mecz należy do tych w których wszystko się może zdarzyć a to za sprawą ekipy z Reading która jest nieobliczalna.Ja dziś jednak postanowiłem wziąć pod lupę ten mecz jednak,jak widać po typie będzie to trochę inny zakład niż te standardowe.Otóż przyjrzałem się rzutom rożnym w tym meczu i trzeba powiedzieć że linia 12 wygląda ciekawie.Gospodarze notują średnio ponad 7 rzutów rożnych na mecz a tracą prawie 5, co w sumie daje średnią ponad 12 rzutów rożnych na mecz,jednak dużą role w powodzeniu tego typu odegrają zawodnicy Reading.Przyjezdni w tym sezonie notują także średnio ponad 12 rzutów rożnych na mecz,ale co warto podkreślić w 4 z 6 ostatnich meczy suma rzutów rożnych jaka padała przekraczała 12.Warto też dodać że Reading to dość ofensywna ekipa i obrońcy nie maja łatwo stąd mój dzisiejszy typ.Do tego dorzucę że matematyczna szansa na więcej niż 12,5 rzutów rożnych w tym meczu to 50% więc po takim kursie chyba warto spróbować a dodając do tego usposobienie gości szanse na powodzenie wzrastają i to znacznie.Polecam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom