>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.01.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 19. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21;15
Spotkanie Sociedad-Barcelona
Typ: x
Kurs 4.55
Buk Betsson
Analiza: Już jutro obejrzymy kolejne spotkanie w ramach pucharu Króla w Hiszpanii, Real Sociedad San Sebastian na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Barcelony, która jest faworytem według bukmacherów do zwycięstwa w dniu jutrzejszym jak i do awansu do następnej rundy tych rozgrywek, barcelona jednak ostatnio grywała róznie, czasem wygrywała pewnie,ale na przykład spotkanie z zespołem Athleticu Bilbao kilka dni temu nie wyglądało dobrze ze strony Katalończyków , którzy ewidentnie się tam męczyli. Sociedad natomiast na swoim stadionie nie liczac wpadki z zespołem Sevilli kilka dni temu nie może sobie mieć nic do zarzucenia bowiem punktuje praktycznie w każdym możliwym spotkaniu, niezależnie kto jest jego przeciwnikiem, jutro tez myślę że łatwo gościom się grało nie będzie, tym bardziej iż te ekipy spotykały się ze sobą od 2011 roku aż 8 razy i uwaga Barcelona na wyjeździe nie wygrała ani jednego z tych spotkań, po prostu Sociead im nie leży szczególnie grając na swoim boisku, a jak już wspomniałem Barcelona nie jest ostatnio w jakiejś dobrej formie, tak więc według mnie przy odrobinie szczęścia gospodarze mogą tutaj poszukać szans na wygraną lub chociaż na remis, stawiam na kilka bramek z obu stron i liczę na wynik 2:2 po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔ 100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Australian Open
Godzina:
09:00
Spotkanie:
Lucie Safarova - Serena Williams
Typ:
1
Kurs:
5,00
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1/32 finału, wielkoszlemowego Australian Open rozgrywanego na kortach twardych, w australijskim Melbourne, pomiędzy Lucie Safarovą a Sereną Williams. Lucie Safarova (WTA 61) do drugiej rundy awansowała w niezwykłych okolicznościach. W spotkaniu z Belgijką Yaniną Wickmayer Czeszka obroniła dziewięć piłek meczowych, z czego siedem własnymi efektownymi zagraniami. To musi jej dodać pewności siebie przed meczem z Sereną Williams (WTA 2). Amerykanka marnie zaprezentowała się w Auckland, gdzie w drugiej rundzie przegrała z Madison Brengle. W Melbourne wice liderka rankingu na początek odprawiła w dwóch setach, nie będącą jeszcze w pełni formy po kontuzjach, Szwajcarkę Belindę Bencić. Safarova problemy zdrowotne miała pod koniec sezonu 2015 i w okresie przygotowawczym do sezonu 2016. Dlatego nie zagrała w Australian Open 2016. Teraz nic Czeszce nie dolega i znów jest bardzo groźna. Forma Williams jest absolutną zagadką. Amerykanka ma wprawdzie z Safarovą bilans meczów 11-0, ale sześć zwycięstw odniosła po trzysetowych bojach, w tym w ich trzech ostatnich konfrontacjach, w 2014 roku w Pekinie, w 2015 roku w Pucharze Hopmana oraz w finale Rolanda Garrosa. Moim zdaniem tym razem Czeszce powinno się udać pokonać coraz mniej grającą Williams i całkiem możliwe, że będzie to po raz kolejny trzysetowa batalia. W ubiegłym roku Amerykanka rozegrała tylko osiem turniej, a to tylko utrudnia jej odnalezienie rytmu na korcie. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Debel - Australian Open
Godzina:
04:00
Spotkanie:
Cirstea/Witthoeft - Babos/Pavlyuchenkova
Typ: Dokładny wynik 0:2
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wczoraj w pewnym stopniu opisałem parę Babos/Pavlyuchenkova w analizie na mecz z siostrami Williams. Siostry oddały mecz walkowerem i zamiast z nimi, zmierzą się z debiutującą parą Cirstea/Witthoeft.
Wklejam link do analizy z wczoraj bo nie chcę mi się za bardzo kopiować tego samego. https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-18-01-2017-sroda-141988.html#post6274296
Na marginesie dodam, że obie zawodniczki będą wypoczęte gdyż nie grają dziś singla i zmiotą z kortu parę Rumuńsko-Niemiecką. Babos przegrała już singla i skupi się tylko na deblu a Rosjankę jutro czeka ciężki mecz z Ukrainką Switoliną, więc na pewno szybko będą chciały zakończyć ten mecz.
Cirsteą wczoraj po dość długich dwóch setach pokonała będącą bez formy i obolalą Suarez Navarro i nie jest bez szans w meczu kolejnej rundy z Alison Riske.
Co do Witthoeft, oglądałem obszerny skrót z meczu z Kerber, był to bardzo mozolny mecz z masą błędów. Witthoeft ma fatalny serwis, który Węgierka z Rosjanką na pewno będą agresywnie atakować. Na dodatek popełniła mnóstwo podwójnych błędów serwisowych, była ewidentnie zestresowana na początku meczu z Kerber, później już trochę lepiej ale generalnie bez szału. Jeszcze dużo czasu przed nią ;)
W deblu razem z Rumunką jeszcze nie grały, doświadczenie deblowe zerowe, a że jest to okazja do skasowania parunastu tysięcy dolarów za sam udział w pierwszej rundzie to czemu nie skorzystać. Babos z Pavluechenkovą zmiotą je z kortu w dwóch szybkich setach, fakt grają ze sobą w parze od nie dawna, ale zdążyły już w tym roku wygrać turniej w Sydney nie oddając nawet seta, wygrywając chociażby z parą Mirza/Strycova czy Hignis/Coco Vandeweghe czyli ze światową czołówką.
Co do wczorajszego ako podanego przeze mnie, Puig dała ciała niestety ale kto wstał rano ten skontrował lub zamknął gdyż był to ostatni mecz na kuponie.
Na dziś ode mnie w mojej opinii dubel morderca:
Babos/Pavluechenkova + Goffin.
Pozdrawiam i z fartem!
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:15
Spotkanie: Real Sociedad - FC Barcelona
Typ: Barcelona
Kurs: 1.58
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W ćwierćfinale Copa Del Rey Real Sociedad podejmie na Estadio Anoeta drużynę Barcelony. W 1/8 finału obie drużyny wyeliminowały mocnych przeciwników. Sociedad mierzył się z Villarealem a Blaugrana podejmowała Athletic Bilbao. Również w lidze obie ekipy spisują się dobrze. Real Sociedad zajmuje 5 miejsce a Barcelona jest trzecia i traci już tylko 2 punkty do liderującego Realu Madryt. Moim zdaniem w pierwszym meczu tych ekip w ćwierćfinale górą będzie drużyna Luisa Enrique.
Barcelona w ostatnich meczach grała naprawdę dobry futbol. Nie przegrała 3 kolejnych spotkań. Rozbiła 5:0 ekipę Las Palmas, która w tym sezonie radzi sobie naprawdę przyzwoicie. Wcześniej w pucharze pokonała 3:1 Athletic Bilbao i pokazała charakter, gdyż odrobiła straty z pierwszego meczu, który przegrała 1:2. Zremisowali także 1:1 z Villarealem. Wiadomo, że w Hiszpanii, gdy Real czy Barcelona tracą punkty, jest to odbierane tak jakby zawiedli. Jednak punkt &#39;wyszarpany&#39; po golu Messiego w 90 minucie na takim trudnym terenie ja traktuję jako plus dla Barcelony, ponieważ byli bliscy porażki.
Co prawda Barcelonie ciężko gra się na Anoeta, ale myślę, że jutro przerwą niefortunną passę na tym stadionie i pokonają drużynę Sociedad.
✅ 58
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Afryka, Puchar Narodów Afryki
Godzina: 20:00
Spotkanie: Senegal-Zimbabwe
Typ: Senegal -1 Handicap Azjatycki
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutrzejszego wieczora w drugiej rundzie meczów grupowych meczów w Pucharze Narodów Afryki zagrają reprezentacje Senegalu oraz Zimbabwe. Zimbabwe ostatni raz zameldowało się na Pucharze Narodów Afryki w 2006 roku i najlepszym wynikiem Zimbabwe jest grupa na Pucharze Narodów Afryki, gdzie zameldowali się w 2004 i w wspomnianym 2006 roku. Natomiast reprezentacja Senegalu ostatni raz zanotowała się na Pucharze Narodów Afryki w 2015 roku, a ich najlepszym wynikiem jest vice-mistrzostwo Afryki, który tytuł zdobyli w 2002 roku. Reprezentacje Senegalu oraz Zimbabwe rozegrają swoje spotkanie na stadionie Stade de Franceville, które może pomieścić 35 tysięcy ludności znajdujący się w Franceville. Senegal swoje pierwsze spotkanie w grupie pewnie wygrała, gdyż 2-0 z reprezentacją Tunezją, a strzelali bramki dla reprezentacji Senegalu: Mane oraz Mbodji K. Natomiast drużyna Zimbabwe sensacyjnie zremisowała 2-2 z Algierią. Wydaję mi się, że reprezentacja Senegalu będzie chciała sobie zapewnić awans z pierwszego miejsca oraz nie bać się spotkania z Algierią, które bezpośrednio jest ważne w sprawie ułożenia w grupie, kto awansuje z pierwszego miejsca. Większość senegalczyków jest z bardzo dobrych europejskich klubów oraz średniaków, uzupełniona 2 bramkarzami z ligi Senegalskiej oraz Gwinejskiej. Natomiast reprezentacja Zimbabwe składa się z przedstawicieli lig afrykańskich, uzupełniony o słabo-średnie kluby europejskie. Wydaję mi się, że Senegal spokojnie powinnien się rozprawić z reprezentacją Zimbabwe, spoglądając na to, co się dzieje obecnie na Pucharze Narodów Afryki, typ może być zagrożeniem, ale kurs kusi, więc chętnie skorzystam!
✅ 95
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Australian Open
Godzina: 06:00
Spotkanie: Zverev - Tiafoe
Typ: over 34,5 gema
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza: 3/3 z pierwszego wielkiego szlema w tym sezonie więc szukamy kontunuacji serii. Dziś na tapetę wziąłem tradycyjnie mecz, który w mojej opinii będzie wyrównany. Pojedynek nadal młodych zawodników, Niemca który miał świetny sezon z kolejnym przedstawicielem amerykańskiej młodej fali. Gra Zvereva jest naprawdę dobra jednak to co się rzuca w oczy to przestoje w grze które z racji wieku należy wliczyć w sukcesy. Uważam ze Frances to idealny przeciwnik, żeby taki przestój wykorzystać i urwać seta - kto wie może powalczyć o coś więcej. Zverevovi już krwi napsuł Haase który nie jest wybitny na hardzie. Tymbardziej powalczy Tiafoe i na dzisiejszą noc również ładuję w over. Powodzenia!
⛔ 100
 
krupnik 29

krupnik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Włoch
Godzina: 21:00
Spotkanie: AS Roma - Sampdoria
Typ: BTTS
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Spotaknie Pucharowe między Romą a Sampdorią zapowiada się ciekawie. Wojtek Szczęsny (będący w świetnej formie) raczej w tym meczu nie wystąpi, dlatego typowałbym, że obydwa zespoły strzelą po golu. Faworytem jest oczywiście AS Roma. Sampdoria w lidze ostatnio dużo nie strzela, ale Puchar zawsze jest szansą na przełamanie. Zawodnicy na codzień grzejący ławę chcą pokazać trenerom, że można na nich liczyć i będą grali podwójnie zmotywowani. Dlatego w tym upatruję szansę na powodzenie zakładu. PZDR
⛔ 100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Australian Open
Godzina: 05:00
Spotkanie: Alexander Zverev - Frances Tiafoe
Typ: Frances Tiafoe
Kurs: 5.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dwóch tenisistów młodego pokolenia - 19 i 18 latek. Zverev oczywiście ma większe doświadczenie i potencjał oczywiście na ten moment, a na rozkładzie już nazwiska z wysokiej półki, ale według mnie może dojść do powtórki z US Open, gdzie bardzo niespodziewanie poległ w drugiej rundzie z Evansem. Oczywiście Evans to zawodnik doświadczony w przeciwieństwie do Tiafoe, ale myślę, że Zverev przy gorszym dniu jest zdolny przegrać też i z (prawie) równieśnikiem. Tiafoe pokazał już kilka razy, że presja go nie zjada, był bliski sprawienia sensacji już na US Open, gdzie przegrał w pięciu setach (a piąty set w tie-breaku) z Isnerem. Oczywiście w późniejszych turniejach często notował wtopy, ale to jest Wielki Szlem i inna motywacja do pokazania się szerszej publiczności. Tiafoe jest skazywany na porażkę, ale to może być dla niego tylko plus. Po dość pewnym ograniu Kukushkina (w przeciwieństwie do Zvereva, który męczył się pięć setów z Haase), ma szanse na jak na razie największy swój sukces, czyli trzecią rundę Wielkiego Szlema. Zverev jest tutaj pod presją wygranej i przy meczu dwóch małolatów nie mogę przejść obojętnie obok takiego kursu. Być może to będzie przełomowy turniej dla młodego Amerykanina, bo to że będzie piął się w rankingu do góry, jest według mnie kwestią czasu. Nie jest to zawodnik, który ma do zaoferowania tylko serwis i możemy obejrzeć naprawdę ciekawe widowisko, w którym jest szansa na niespodziankę.
⛔ 100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Wizards - Grizzlies
Typ: Wizards -7,5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Drużyna Marcina Gortata u siebie wygrała 12 kolejnych meczów i są obecnie chyba najlepszą drużyną na własnej hali. Z drugiej strony Grizzlies którzy nie najlepiej radzą sobie na wyjazdach na 10 ostatnich meczy 6 przegrali i wszystkie porażki pokrywały linie podaną przeze mnie a z Lakersami którzy nie należą aktualnie do elity przegrali aż 14 punktami a dzisiaj grają przeciwko drużynie, która w swojej hali czuje się bardzo dobrze. Jak dla mnie kurs warty zagrania.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alvaroarmani 1

alvaroarmani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina:
17:45
Spotkanie: Francja - Polska
Typ:
Polska
Kurs:
30.00
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Witam i zapraszam na ostatni mecz reprezentacji w grupie z Francją(najlepszą,nie do zatrzymania reprezentacją która gra oczywiście u siebie). Skąd taki kurs wiadomo, gdyż według bukmacherów Polska jest bez szans w tym meczu. Z jednej strony można tak pomyśleć ale z drugiej jest to mecz o nic, po za tym jednym faktem że my gramy ostatni mecz a przed Francją jeszcze kilka o wiele ważniejszych. Nie twierdzę że Francja odpuści ten mecz ale jest to ostatni mecz Polaków i jestem pewny że pokażą nam naprawdę dobry mecz jutro czy na zwycięstwo, moim zdaniem tak. Polecam zagrać chociażby za te skromne 3 zł gdyż jest do wygrania 90 zł. Co do meczy Polacy wygrali jedno spotkanie z Japonią a Francja wygrała z każdym jak na razie . Jeśli chodzi o pojedynki między sobą od 2004 roku przegraliśmy 4 razy a wygraliśmy tylko raz. Tak jak mówiłem Polscy szczypiorniści lubią grać z wielkimi drużynami i jak najbardziej myślę że wyjdą bardzo skoncentrowani i głodni 2 zwycięstwa na tych Mistrzostwach. Powodzenia i pozdrawiam


⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
11:00
Mlada Boleslav - Trencin
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 5,30
Buk: unibet
Mecz towarzyski pomiędzy zespołami Mlady Boleslav, która w czeskiej lidze zajmuje obecnie piąte miejsce ze słowacką drużyną Trencin obecnie szóstą w tabeli ligi. Ponownie wybieram bramki, linia dość wysoka, lecz jak pokazują wyniki meczów towarzyskich drużyn czeskich i słowackich to jak najbardziej typ możliwy. Po wynikach choćby Winter Ligi widać że drużyny nie przywiązują znacznej wagi do gry defensywnej, pada dużo goli i na to też liczę w tym meczu. Wczoraj choćby grałem też na Ruzomberok z drużyną drugoligową linię 4,5 gola, kurs był super bo 4,50 i weszło to już do połowy bo było 5:0, a skończyło się 10:0. Myślę, że w tym meczu raczej za strzelanie goli weźmie się Mlada, bo chyba liga czeska trochę lepsza od słowackiej.
⛔ 100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Handball Mistrzostwa Świata
Godzina: 17.45
Spotkanie: Francja - Polska
Typ: Ile goli strzeli Team 2? Mniej niż 22,5
Kurs: 1.83
Bukmacher: bwin
Kadra w budowie.Nie ma stabilizacji w grze.Polacy chaos w ataku.Myślę,że przeciwko francuskiej obronie nie mają szans rzucić więcej niż 22 gole.Francuzi u siebie to na tych MŚ to jak pociąg TGV,a kibice prawie jak w Polsce ;) Jest moc,pomysł,doświadczenie i konsekwencja taktyczna w grze Francji. Do tego dowódca Karabatic.Dla naszej reprezentacji to będzie lekcja od przyszłych Mistrzów Świata ;)
Polacy z Rosją 20,z Norwegią 20.Czyżby się jutro mieli rozstrzelać? Nie sądzę.Francuzi chcą zgarnąć komlet zwycięstw.Z Norwegią stracili (28)bramek,z Rosją(24),ale już z Brazylią (16),Japonią(19).Nie ma u naszych siły w ataku.Kto tam nastrzela tych bramek? Życzę chłopakom,ale szczerze wątpię...
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:05
Spotkanie: Washington Wizards - Memphis Grizzlies
Typ: Memphis Grizzlies wygrają róznicą 1-5 punktów
Kurs: 4,80
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Washington Wizards jakoś się ogarnęli i odrabiają to co stracili na początku sezonu. Już awansowali na piąte miejsce na wschodzie. Jest to głównie zasługa dwunastu wygranych meczów z rzędu w swojej hali. Jest to długa seria i prędzej czy później powinna się zakończyć. Możliwe, że będzie to już teraz. Memphis Grizzlies lubi takie mecze. Oni uwielbiają mecze, w których nie są faworytem. Jako underdog Grizzlies zrobili już w tym sezonie wiele niespodzianek. Takie były ich dwa ostatnie mecze na wyjeździe. Najpierw wygrali z najlepszą drużyną w lidze Golden State Warriors. Potem ograli bardzo mocnych w tym sezonie Houston Rockets. Z Houston Rockets wygrali różnicą pięciu punktów. Skromnego zwycięstwa Memphis Grizzlies spodziewam się też w tym meczu.
⛔ 100
 
M 239

mikki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Copa del Rey
Godzina: 19:15
Spotkanie: Atl Madryt - Eibar
Typ: AH 2(+1)
Kurs: 2.85
Bukmacher: unibet

Analiza:
Jakkolwiek by to nie zabrzmiało to Altletico mimo 4 miejsca w lidze jest zupełnie bez formy. Ostatnie wyniki to maskują, chociaż i tak zwycięstwa po 1:0 z Las Palmas czy Betisem nie imponują. O meczu z Eibar pisałem już wcześniej. Zapraszam do mojego tematu. To nic, że rewanż w pucharze z Las Palmas był ostatecznie bez znaczenia, dali się ograć nawet takiej ekipie u siebie.
Patrząc nieco dalej, mecze z mocniejszymi rywalami kończyły się marnie. Villarreal 0:3, Real 0:3, Sociedad 0:2, Sevilla 0:1 i ani jednej strzelonej bramki!Eibar to nie ta sama półka, ale z drugiej strony na pewno nie są chłopcy do bicia. Jeśli zagrają jak ostatnio, a sędzia nie przeszkodzi to będzie dobrze.
Typ stosunkowo bezpieczny. Dla odważnych polecam także mniejsze handicapy aż czystej dwójki po 13,50 włącznie!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
diabel666 15

diabel666

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna | Turcja - puchar
Godzina: 14:00
Spotkanie: Gaziantepspor - Osmanli
Typ: 2
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Siemanko!
Idąc dalej tropem wygranych analiza tureckiego pucharu. Na ruszt idzie Gaziantepspor - Osmanli. Patrząc na analize tabeli jako goście i gospodarze sprawa wygląda następująco:
Gospodarze u siebie na 2 spotkania strzelili 2 bramki i 3 wpuścili. Wygrali z drużyną (która ma dorobek 1 strzelonego do 6 wpuszczonych- ostatni w tabeli) i przegrali 0:3 z drużyną i tak niżej niż goście!
Goście na wyjeździe są 1! Na 2 pojedynki.. uwaga!! 6 bramek i tylko 1 wpuszczona. Wygrali 3:0 z drużyną z 1 miejsca na wyjazdach i 3:1 właśnie z przeciwnikami którymi zmierzą się dzisiaj ponownie.
Osmanispor dużo strzela, mało wpuszcza. Mierząc się wcześciej z Gaziantepspor wygrali 3:1.. Moim zdaniem gospodarze nie mają argumentu by to wygrać. Stawiam na 2!
Powodzenia i pozdrawiam!
⛔ 100
 
E 13

emilkaminski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Afryka, Puchar Narodów Afryki
Godzina: 20:00
Spotkanie: Senegal - Zimbabwe
Typ: Senegal/Senegal (Do przerwy/koniec meczu)
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Senegal typowany na faworyta rozgrywek w pierwszym meczu poradził sobie 2-0 z Tunezją. Poradził to dobre słowo, ponieważ nie wiem jakim cudem Tunezja nie strzeliła przynajmniej bramki w tym spotkaniu. Krótko mówiąc, Senegal nie porwał, ale wspaniałe indywidualności jak na warunki Afrykańskie, dały wygraną. Zwycięstwo dali zawodnicy Liverpoolu i Anderlechtu, po asyście zawodnika Lazio. To o czymś świadczy. W Zimbabwe na próżno szukać takowych. Ba! Najlepszy zawodnik kadry Knowledge Musona (17 meczów, 9 bramek), podstawowy zawodnik rewelacji ligi belgijskiej Oostende, w meczu z Algierią nabawił się kontuzji ścięgna udowego i na 100% dziś nie zagra, co potwierdził sam jego trener. Co oznacza że jedynym zawodnikiem grającym w Europie w drużynie Zimbabwe będzie, znany z polskich boisk Costa Nhamoinesu, obecnie Sparta Praga. Z resztą, Zimbabwe nie jest lepsze od Tunezji. Okej, ale w takim razie, skoro są tak słabi, jakim cudem zremisowali z Algierią? A to tak, że Algieria dała po prostu ciała w obronie, a jedynym graczem działającym z przodu był Mahrez, który strzelił dwa gole. Przeważali, a Zimbabwe dzielnie walczyło. Przeglądając główny profil na facebooku popularnego CAF-u czyli właśnie Pucharu Narodów Afryki, jedynym argumentem kibiców z Zimbabwe, na ich korzyść, jest właśnie waleczność, a nawet nazywają ich &quot;Warriors&quot; czyli wojownicy. Ale szczerze mówiąc ja wolę swoje argumenty. Senegal dziś mocno usadowi się na pierwszym miejscu, przed najtrudniejszym meczem z Algierią. Mają lepszych zawodników, są lepiej zgrani, i mają prosty cel, wygrywać w każdym meczu. Powinno się udać. Powodzenia!
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:15
Spotkanie Sociedad-Barcelona
Typ: 1
Kurs 5.6
Bukmacher: Betsson
Dzisiaj swoją walkę o półfinał pucharu króla rozpocznie Sociedad i Barcelona. Ja skłaniałbym się ku zwycięstwo Sociedad i teraz pokrótce powiem dlaczego. Po pierwsze Sociedad gra u siebie, po drugie Barcelona ostatni raz wygrała na Estadio Anoeta w 2007 roku, notując od tego czasu 5 porażek i 3 remisy po trzecie kto widział ostatnie bezpośrednie starcie Sociedad Barcelona wie, ze to socciedad grało o niebo lepiej i gdyby nie sędzia który nie uznał prawidłowo zdobytego gola Realowi mecz zakończyłby się wynikiem 2-1 a tak mieliśmy 1-1 . Po czwarte to nie jest ta Barcelona co jeszcze rok temu, nie graja juz tak skutecznego futbolu a po piąte wiadomo jak drużyny mobilizuj się na teamy typu Barca czy Real!
⛔ 100
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker Masters
Godz: 20:00
Spotkanie: Fu vs. Allen
Typ: Frame handicap 0-2,5 Marco Fu
Kurs: 3,25
Buk: Betsson
Dzisiaj mecze drugiej rundy Mastersa i jesteśmy trochę mądrzejsi po pierwszych meczach w jakiej formie są aktualnie zawodnicy. W sprawie Marka Fu potwierdziły sie przedturniejowe przypuszczenia - jeśli utrzyma formę z końca ubiegłego roku będzie go ciężko zatrzymać komukolwiek..
Trzy setki w pierwszej rundzie i piec breakow 50+ mówią same za siebie. Natomiast Allen - dla mnie sporym zaskoczeniem jest ze przeszedł Higginsa, ale cóż bardziej tamten przegrał niz Allen wygrał; przeplatanka dobrej gry i przyzwoitych braekow z prostymi pudlami. Mniemam ze robot z Hongkongu szybko dziś zalatwi sprawę i zamelduje sie w polfinale Mastersa
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Tunezja - Angola
Typ: Tunezja (-11,5)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, ponownie decyduje się na spotkanie Mistrzostw Świata w piłce ręcznej, tym razem wypayrzyłem mecz który będzie najwcześniej dziś rozgrywany z sześciu zaplanowanych bo o godzinie 14:00. Pojedynek pomiędzy grającą świetne zawody na tym turnieju reprezentacją Tunezji, a nie da się ukryć że najsłabszą afrykańską reprezentacją Angolą. Moja propozycja na ten mecz to opcja handicapu dla Tunezyjczyków, którzy obok Egiptu są jednymi z najsilniejszych na czarnym lądzie. Tunezja na tym turnieju pokazała się z bardzo dobrej strony, mimo to na pewno odczuwają niedosyt gdzie prowadząc od początku spotkanie z Macedonią w efekcie słabej dyspozycji w ostatnich dziesięciu minutach przegrywają 34:30, podobna sytuacja ma miejsce w ostatnim meczu ze Słowenią gdzie również wyszli na prowadzenie aż czterema bramkami, ale zabrakło zimnej krwi w końcówce i dzielą się tylko marnym remisem 28:28. Jestem pewien, że dziś staną na wysokości zadania i nie oddadzą prowadzenia od początku do samego końca, narzucając swoje warunki gry i wysoko wygrywając, tym bardzie że wygrana z Angolą będzie ważnym czynnikiem decydującym o awansie do dalszej fazy turnieju. Jeśli chodzi o Angolę to jak wspomniałem obecnie najsłabsza reprezentacja tych Mistrzostw, przegrali wszystkie swoje mecze w wyraźny sposób, na otwarcie solidne baty od Słowenii 42:25, następnie z Macedonią 22:31, rozbici ponownie przez Hiszpanów 42:22 i ostatni mecz z Islandią również wysoko przegrany 19:33. Przytoczyłem te spotkania bo Tunezja na ich tle wypada znacznie lepiej , gdyż przegrali z Macedonią na władne życzenie 34:30, z Hiszpanami 21:26, zremisowali dwa bardzo ciężkie mecze z Islandią 22:22 i Słowenią, czyli zespołami które lekko rzucały Angoli dwanaście bramek, a pokazuje to tylko że siła Tunezyjczyków jest podobna do Islandii czy Słowenii więc spodziewam się podobnego wyniku i pokrycia bez większych problemów podanej prze zemnie lini.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom