>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.02.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sevilla - M&#39;Gladbach
Typ: Remis
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dobra wracamy do stawiania i liczę na kolejne zwycięstwo w typerze dnia w tym miesiącu. Na oko wziąłem spotkanie hiszpańskiej drużyny Sevilla oraz Borussi Moenchengladbach. Obie drużyny ostatnio są w dość niezłej formie i nie trzeba tego ukrywać, że są wysoko w tabeli swoich krajowych lig. W Budenslidze Borussia zajmuje trzecie miejsce, a Sevilla w La Lidze uplasowała się na piątej pozycji. Ku mojemu zdziwieniu Sevilla jest w tym meczu dość dużym faworytem, raczej spodziewałem się bardzo wyrównanych kursów. Hiszpania to nie jest jakiś niesamowicie trudny teren z którym piłkarze Luciena Favre nie mogliby sobie poradzić. Dlaczego wybrałem w tym meczu remis? Z prostego powodu obie ekipy dążą do zajęcia jak najwyższego stopnia podium w Lidze Europejskiej, a wpadli na siebie pechowo już tak wcześnie. Nie odbiegają od siebie specjalnie poziomem sportowym i preferują raczej defensywne style gry. Również warto stawić zakład na poniżej 2,5 bramki. M&#39;Gladbach zakończyli Ligę Europy na pierwszym miejscu zaliczając trzy zwycięstwa i trzy remisy. Nie przegrali ani jednego spotkania, mierzyli się także z hiszpańskim Villarealem, z którymi zremisowali na ich terenie. Sevilla zajęła drugie miejsce w swoim grupie przegrywając z Feyenoordem. Na własnym terenie są dobrzy, ale według mnie nie na tyle dobrzy, aby zwyciężyć w tym spotkaniu. Polecam!
⛔100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: YB Bern-Everton
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam.
Sporo ciekawych meczy na dzisiaj, nawet wysokie kursy. Kurs na Ajax 2zł jak dla mnie to prezent od bukmacherów. Ajax niby nie jest w formie, tak, zgadza się tylko nie porównujcie ligi holenderskiej do polskiej. To jest nadal przepaść. I nawet Ajax w słabej formie jest lepszą ekipą od Legi. Oczywiście sercem jestem zawsze za polskimi ekipami, ale chcąc obstawiać mecze nie można kierować się sympatią czy sercem za swoją drużyną … Inaczej PRZEGRYWASZ!
Na dzisiaj prócz Ajaxu, AC Torino, Tottenhamu obstawiam jeszcze mecz pomiędzy YB Bern-Everton.
YB w fazie grupowej radziło sobie nieźle na własnym stadionie:
YB Bern - Sparta 2:0
YB Bern - Napoli 2:0
YB Bern - Slovan 5:0
Everton na wyjeździe:
Wolfsburg - Everton 0:2
Lille - Everton 0:0
FK Krasnodar - Everton 1:1
Jakie są ekipy ze Szwajcarii, każdy, kto interesuje się piłką wie, że to trudni przeciwnicy i gra się tam trudno. Ja obstawiam w tym meczu typ obie strzelą po kursie 1,7.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Ajax - Legia
Typ: X2
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj spróbuję połączyć patriotyzm i rozsądek. Po pierwsze nie brałbym w ogóle pod uwagę ostatnich dokonań obu zespołów, zwłaszcza Legii. Puchar, czy krajowa liga to zupełnie inne nastawienie niż jeden z kluczowych meczów w najbliższych miesiącach. Ten sezon dobitnie już pokazał, że stołeczny klub gra nierówno czego przykładami były męczarnie z TNS a później zwycięstwo z Celticem czy wygrane czwartkowe mecze w grupie LE, by w weekend przegrać z ligowymi średniakami w Polsce. Jedną z rzeczy, której się boję to klątwa w meczach wiosennych w rozgrywkach europejskich, które są zmorą dla polskich klubów. Liczę, że reforma która ograniczyła zimową przerwę, wyjdzie jednak Legionistom na dobre. Rewanż w Warszawie jest atutem ale tylko wtedy jeśli podopieczni Berga strzelą minimum jedną bramkę. To powinna być odpowiednia motywacja dla polskiego zespołu. Tak naprawdę nie ma się co rozpisywać na temat tego meczu, gdyż nie ma tu zdecydowanego faworyta. Kto stawia na Ajax znajdzie ku temu argumenty. Kto stawia na Legię, również. Nawet na zagranicznych portalach odradzają typowanie tego spotkania. Ja wierzę, że w Legia w końcu dorosła do gry z wymagającym przeciwnikiem i nie zaprzepaści swojej szansy na dzień dobry. mam wrażenie, że bukmacherzy nie doceniają trochę polskiego klubu. X2 na taki kurs naprawdę jest warty ryzyka.
⛔100
 
stanley-63 797,2K

stanley-63

Typer
⚽ Liga Europejska Godzina: 18:00
- AaB : Club Brugge
- Club Brugge strzeli w obydwu połowach
- 3.65
- Unibet
Dziś jest w czym wybierać a ja mój typ upatruję w meczu Duńskiego Aalborga z Belgijskim Bruggie i w/g mnie pomimo wysokiego kursu faworytem są tutaj goście , gospodarze w tym sezonie to zupełnie inny zespół niż w poprzednim sezonie gdzie chłopaki zdobyli tytuł mistrzowski wyprzedzając FC Kopenhagę o 6 pkt , bilans Aalbogra w tym czasie 18-8-7 a gole 60:38 , ale to już historia bo teraz po 17 kolejkach zajmują dalekie 6 miejsce a strata do lidera aż 18 pkt , no ale wiadomo to liga i inna bajka jednak zobaczmy jak sobie radzili w fazie grupowej a tu 3 zwycięstwa i 3 porażki a co gorsze to bilans bramek 5:10 powiem nie napawa optymizmem , teraz goście a ci liderują w swojej Jupiler League i po 26 kolejkach bilans 14-10-2 a br 61:25 i tu nie ma wątpliwości kto lepszy no ale to znowu liga i zobaczmy ich wyniki w fazie grupowej LE 3-3-0 i gole 10:2 i tu też to lepiej wygląda u nich niż u AaB , jest też coś ważnego w grze Bruggie , w swojej grupie mieli zespół z Danii a konkretnie FC Kopenhagę i w dwumeczu wyglądało to tak remis z FC u siebie a wyjazd to dominacja Bruggie bo wygrana 4:0 ( 3:0 ) do przerwy i dziś liczę na coś podobnego że goście wygrają ten mecz a gole strzelą w obu połowach ! ✅265
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie międzyklubowe
Spotkanie: Ranheim v Levanger
Typ: over3.0,3.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Godzina: 18:00
Spodziewałem się o &quot;ćwiartkę&quot; wyższej linii a tu bardziej bezpieczna w przypadku 3 goli. Sparingi między tymi ekipami:
06.02.14 Ranheim - Levanger 7 : 3
16.02.12 Ranheim - Levanger 2 : 2
Jak graja w tym roku towarzysko?
Ranheim: 3-1 Aalesund i 2-1 Stjordals Blink.
Levanger: 0-6 Rosenborg i 1-2 Bodo/Glimt.
Obie drużyny będą grać w tej samej lidze (2 Norweska), Ranheim etatowy drugoligowiec ocierający się o play off, poprzedni sezon zakończyli na 7 miejscu, pechowym bo od 6 były wspomniane baraże, awansowali z nich Mjøndalen.
Levanger awansowali z 3 ligi, wiec beniaminek vs faworyt.
W poprzednim sezonie grali w pucharze:
08.05.14 Ranheim - Levanger 6 : 2.
Sporo argumentów za bramkami, według liczb 3 bramki powinny być spokojnie, ja liczę nawet na więcej niż 4.
Tniemy over!
✅95
 
J 0

john-wayne-89753

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna LE
Spotkanie: Ajax- Legia
Typ: X remis do przerwy
Kurs: 2.10
Buk: Fortuna
Godz: 21:05
Analiza:
Witam w dzisiejszym spotkaniu faworytem zarówno tego meczu jak i do awansu jest Ajax tak typują Buki. Ale nie skreślajmy gości od razu , typuje że będzie remis do przerwy , Ajax gra w kratkę , Legia też nie błyszczy formą po przegranym meczu z Jagiellonia. Będzie to ciężki mecz mam nadzieje że oba zespoły zostawią serce na Boisku. Co tu się będę rozpisywał zobaczmy dziś wieczorem.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Spotkanie: Makarowa - Halep
Godzina: 16:00
Typ: Makarowa
Kurs: 2.87
Bukmacher: Pinnacle
Dzisiaj długo się zastanawiałem co pograć w Dubaju i doszedłem do wniosku, że godnym uwagi meczem będzie rywalizacja Rosjanki i Rumunki. Nie widziałem w Dubaju całego meczu żadnej z zawodniczek jedynie fragmenty meczu Halep z Pironkową. Według mnie bukmacherzy przesadzają z faworyzowaniem Simony. W tym sezonie wygrana w Shenzehn, ale była słaba obsada. W Melbourne ćwierćfinał i porażka właśnie z Makarową 4-6 0-6. W Pucharze Federacji porażka z Muguruzą. W Dubaju nie miała trudnych rywalek Hantuchowa wiadomo świetna ale kilka lat temu natomiast Pironkowa to zawodniczka raz dwa do roku potrafi osiągnąć wynik. Makarowa natomiast świetny turniej w Melbourne i półfinał tutaj gładkie wygrane z Diyas i Kozłową ,ale wiadomo nie jest to miarodajne. Moim zdaniem czeka nas ciekawy pojedynek bilans meczów 1-1. W rankingu Rumunka 4 Rosjanka 9 moim zdaniem po takim kursie grzech nie grać.
⛔100
 
K 21

kanonier1106

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Spotkanie: PSV Eindhoven - Zenit St. Petersburg
Typ: PSV -1
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Godzina: 19:00
Analiza:
W jednym z dzisiejszych meczy Ligi Europejskiej PSV Eindhoven podejmie na własnym boisku rosyjski Zenit St. Petersburg. Drużyna gospodarzy po wznowieniu rozgrywek po przerwie spisuje się znakomicie. Na sześć rozegranych spotkań wygrała wszystkie i pewnie zmierza po mistrzostwo Holandii i zapewne stanie się to już pare kolejek przed końcem, ponieważ przewaga nad drugim zespołem w tabeli wynosi 12 punktów. Co ciekawe ekipa z Eindhoven rozegrała w rozgrywkach ligowych 11 spotkań na własnym boisku i ani razu nie straciła punktu ! Bilans bramkowy u siebie: 35:6. Także widać, że u siebie nie tracą punktów i ciężko jest komukolwiek zawalczyć. Ostatnie trzy spotkania PSV:
Alkmaar - PSV 2-4
PSV - Utrecht 3-1
NAC - PSV 0-2
Natomiast Zenit jest drużyną która zajęła 3. miejsce w swojej grupie w Lidze Mistrzów tym samym kwalifikując się do rozgrywek Ligi Europejskiej. Walczyli do końca jednak przegrywając u siebie w ostatnim meczu z Monako 0-2 pozbawili się szans na awans do fazy pucharowej rozgrywek LM. Nic szczególnego nie można powiedzieć o formie gości, ponieważ nie wznowili jeszcze rundy wiosennej. Rozgrywali wyłącznie sparingi, jednym z nich był mecz z warszawska Legia wygrany 3-2. Ciekawostka: w Rosji kluby poniosą wielką stratę ze względu na bardzo niski kurs rubla. Sukcesem będzie utrzymanie kadry piłkarzy jaka jest obecnie. Może to źle wpłynąć na mentalność zawodników i zaangażowanie w grze.
Podsumowując, patrząc na to jak fantastycznie w tym roku spisuje się drużyna PSV, jakość gry, skuteczność w ataku uważam, że są faworytem tego spotkania. Na korzyść gości wpływa także to, że są w rytmie meczowym bo mają rozegrane w tym roku już 6 spotkań, natomiast goście dopiero rozegrają swoje pierwsze istotne spotkanie.
⛔100
 
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
Spotkanie: Dnipro Dniepropietrowsk - Olympiakos Pireus
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Typ: Olympiakos
Bukmacher: William Hill @ 2.50
Mistrz Grecji wybiera się dziś na pierwszy mecz Ligi Europejskiej do mroźnego Dniepropietrowska. Piłkarzom z takich rejonów jak Grecja zawsze ciężko gra się w niskich temperaturach, jednak prognozy pogody podają, że dzisiaj o godzinie 19:00 w Dniepropietrowsku będzie około 1 stopnia, więc nie jest tragicznie.
Kluczowe moim zdaniem w tym spotkaniu będzie to, że drużyna Olympiakosu jest już w rytmie meczowym, czego nie można powiedzieć o ekipie z Ukrainy. Ostatnio rozegrane przez Dnipro spotkanie to wygrany sparing 6 lutego z Legią w Warszawie. Między tym okresem Olympiakos rozegrał już 3 mecze, więc wydaje mi się, że będą lepiej przygotowani motorycznie do tego meczu.
Pomimo zmiany trenera ekipa z Pireusu kadrowo wygląda podobnie jak w poprzedniej rundzie. Wydaje mi się, że nie powinni mieć problemów z kiepsko zorganizowaną drużyną Dnipro i powinni dowieźć wynik do końca meczu. Ponadto za Olympiakosem przemawia fakt, że do kolejnej rundy awansowali strzelając w sześciu spotkaniach tylko cztery gole, więc w przypadku strzelenia gola przez gości prawdopodobne, że Dnipro nie odpowie żadnym golem.
⛔100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Villarreal-Salzburg
Typ: over 4,5 bramki
Kurs: 4.15
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie dwóch overowych drużyn w lidze Europejskiej bo wyniki w grupie drużyny Villarreal to 2-0, 2-2, 2-3, 4-1, 4-0, 1-1 ta drużyna w grupie zajęła drugie miejsce tuż za M&#39;Gladbach zdobyli 11 punktów i bramki 15-7, Salzburg ich wyniki w grupie to 5-1, 3-1, 5-1, 4-2, 2-1, 2-2 zajeli pierwsze miejsce 16 punktów i bramki 21-8 jak widzimy w meczach obu drużyn w lidze Europejskiej pada dużo bramek oba zespoły spotkały się też w lidze Europejskiej w grupie i Salzburg wygrał oba mecze 1-0 i 2-0 ale to było w sezonie 2009/10 to już było dawno i wszystko się pozmieniało. Ostatnie mecze w lidze Villarreal przegrał na wyjeździe z Rayo Vallecano 2-0 i zajmuje 6 miejsce a Salzburg wygrał na wyjeździe 2-0 z W. Neustadt.
Spotykają się dwa dobre zespoły wiadomo że liga Hiszpańska jest lepsza ale w tym typie nie o to chodzi kto jest lepszy itd. chodzi o bramki a w ich meczach w rozgrywkach europejskich te bramki padają i mam też taką nadzieję że dzisiaj też tych kilka bramek zobaczymy.
⛔100
 
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: PSV Eindhoven - Zenit Petersburg
Typ: Remis
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Witam. Dzisiaj w ramach Ligi Europejskiej zagrają (pod względem siły) bardzo podobne zespoły. Holenderskie PSV Eindhoven na własnym stadionie podejmie Rosyjski Zenit Petersburg. PSV w lidze jest nie do zatrzymania. Mają passę 15 spotkań bez porażki i tylko 1 remis. Niebywałe! Wyprzedzają drugi Ajax już o 12 pkt. Lecz dziś inne i o wiele trudniejsze zadanie czeka ich na swoim Philips Stadion, który zapełni się dzisiaj po brzegi (35 tyś kibiców). Forma Zenitu jest niewiadomą. W Rosji trwa przerwa w rozgrywkach ligowych i piłkarze grają jedynie mecze kontrolne z wieloma zagranicznymi zespołami ( w tym z warszawską Legią). Zenit zagrał 7 meczów kontrolnych, z tego 5 wygrał i 2 przegrał. Dzisiejsi goście wygrali z takimi klubami jak: Betis, BATE i wspomniana wcześniej Legia warszawa. Ciekawostką jest mecz sparingowy z Katarską drużyną Malia, z którą to Zenit wygrał aż 18:0!. Dzisiejszy pojedynek na Philips Stadion będzie bardzo emocjonujący choć na grad bramek bym nie stawiał. Może też brak goli spowodować że gra się zaostrzy a co za tym idzie posypią się kartki. Zenit posiada bardzo dobrych zawodników ofensywnych. Najbardziej znanym jest Hulk, który w meczach sparingowych grał bardzo dobrze i przez wielu jest bardzo chwalony. Odpowiedzią PSV na Hulka jest Depay Memphis, który na 25 spotkań ligwych strzelił aż 21 bramek. W tym meczu zadecyduje defensywa, kto będzie miał lepiej ułożoną i grającą odpowiedzialnie defensywę będzie miał większe szanse na zwycięstwo. Moim zdaniem padnie tutaj remis, liczę na 0:0 lub 1:1.
⛔100
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EUROPE: Europa League - Play Offs
Godzina: 21:05
Spotkanie: Ajax - Legia
Typ: Over 2.5 gola
Kurs: 2.075
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Liga Europy, Ajax Amsterdam (gospodarz, bilans 2-1-2) vs. Legia Warszawa (bilans 1-1-3). Nie będę się rozpisywał, bo sporo typów zostało już podanych na ten mecz (jak zawsze, gdy grają jakieś polskie drużyny w europejskich pucharach - czyli rzadko, stąd powszechny atak na taki mecz, który i ja wykonam). Ciągle brakuje mi w tym temacie typu na bramki. Ja typuję over 2.5 przy bardzo wysokim kursie (jak na to zdarzenie) - ponad 2!
Ostatnie mecze Ajaxu to kolejno: 6, 3, 1, 1, 0, 2, 2, 2, 4, 4.
Legia: 4, 2, 4, 6, 5, 2, 3, 4, 2, 4.
Równie kuszący jest kurs na over 1.5 bramki Ajaxu @ 2.10! ⛔100
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Liverpool- Besiktas
Typ: 2 DNB
Kurs: 5,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wyczuwam tutaj niespodziankę.
Jakoś w tym sezonie nie przemawia do mnie gra &quot;the reds&quot;. Cały czas widzę ich fatalną grę z początku sezonu, oraz ich postawę w fazie grupowej LM. Ledwo co załapali się na wiosenną grę na europejskich boiskach.Teraz faktycznie mają nawet fajne wyniki, które przemawiają za nimi, ale czy Liverpool w tym sezonie wogóle myśli o pucharach? Ja w to wątpie i dlatego jestem skłonny zagrac na Turków.Możliwe, że skupią się na lidze aby włączyc się do walki o pierwszą &quot;czwórkę&quot;, która daje możliwośc gry w LM.
Gospodarze zagrają dziś bez Markovicia, a niepewni występu są też Gerrard oraz Sterling. Wiadomo jaką robotę dla drużyny robi Steve ????
Mecze pomiędzy Anglikami i Turkami również mają swoje dodatkowe podteksty, na które liczę.
Besiktas u siebie w lidze jest liderem, a jesienią wyszedł z grupy LE z pierwszego miejsca, nie ponosząc przy tym żadnej porażki. W pucharze Turcji odpadli, więc teraz mogą skupic swoje siły na walce o mistrzostwo kraju, oraz na lidze europejskiej( do tej pory wygląda na to, że traktują ją poważnie). Liczę również na dobra grę Demba Ba.
Jasne, że faworytem jest Liverpool, ale jak mam postawic na gospodarzy z kursem 1,55, to zdecydowanie wolę tutaj poszukac niespodzianki.
Chyba wynik 8:0 sprzed laty sie nie powtórzy ????
Warto zaryzkowac, bo piłka nożna nie jest taka prosta i łatwa jak kursy wystwione przez buków.
Powodzenia!!
⛔100
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Marseille - R16
Godzina: nie przed 16:00
Spotkanie: Gilles Simon - Borna Coric
Typ: Gilles Simon (-1,5 seta)
Kurs: 1.763
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Można by powiedzieć chichot losu, hipokryzja, w poniedziałek grałem z Coricem, dzisiaj gram przeciwko niemu i to zdecydowanie, ale nie bez powodów, o czym niżej ???? Pisanie tej analizy to spore wyzwanie, zwłaszcza pod kątem obiektywizmu, ale zobaczymy jak wyjdzie ????
Druga runda turnieju w Marsylii, naprzeciw siebie stają Borna Coric - czyli wschodząca gwiazda touru z Chorwacji, autor paru sensacyjnych upsetów w poprzednim sezonie oraz Francuz Gilles Simon, doświadczony &#39;counterpuncher&#39;, zdobywca 11 tytułów w singlu. Osią gry dzisiaj będą głównie okolice linii końcowej, panowie raczej nie chodzą do siatki, zdecyduje zatem precyzja i cierpliwość oraz siła uderzenia. No właśnie - precyzja i cierpliwość ???? Francuz ma i to i to, przebijanko to jest to co lubi, do tego celownik ma dobrze skalibrowany, a zatem kroją się nam długie wymiany z głębi kortu. Borna dysponuje sporą siłą w uderzeniu jak na swój wiek, ale czy można powiedzieć że jest precyzyjny i cierpliwy ? Raczej nie, Coric to emocjonalny wulkan, jeśli jest w gazie i mu idzie, potrafi być bezwzględny, ale wystarczy mała seria niepowodzeń i głowa się gotuje, a wraz z tym zaczyna się pakowanie piłki w siatkę czy babole za linię boczną/końcową. Tutaj ogromna przewaga Francuza, który jest szalenie dokładny i cierpliwy, do tego bardziej doświadczony. Borna nie będzie mógł liczyć na błędy Francuza, będzie musiał szukać innej drogi do zdobywania punktów. Na tą chwilę szans dla Corica można upatrywać w meczach z pachołkami, miałkimi przeciwnikami, ewentualnie utytułowanymi zawodnikami przeżywającymi kryzys formy lub wracającymi do gry po urazach. Simon nie należy imho do żadnej z wyżej wymienionych grup.
Forma obu panów i ten sezon - Borna wygrał z Haase, który w tym roku chyba przeżywa kryzys, ponadto wygrał z bezpłciowym Istominem, który w drugim secie rozdawał prezenty i był na tyle hojny, że prowadząc 4-1 oddał seta 5-7. Miałem okazję oglądać Chorwata w dwóch spotkaniach w tym sezonie, z Wawrinką oraz ze Stakhovskym. Oba przegrał 0-2 i o ile przy Stasiu to było raczej do przewidzenia i nie dziwiło, o tyle ze Stakhovskym (dodajmy - w Zagrzebiu przed własną publicznością) Coric zawiódł niemiłosiernie, Ukrainiec spokojnie rozgrywał spotkanie, a Borna się tylko gotował i przez to psuł sporo piłek. Nie pomogła nawet &#39;przerwa toaletowa&#39; po 1 secie. Simon cieszy się z kolei punktami za półfinał w Rotterdamie po sensacyjnym wyeliminowaniu Andy&#39;ego Murraya (głównie przez to, że Szkot popełniał w tym spotkaniu błąd za błędem). Poza tym trzecia runda Australian Open. Nie sposób jednak przemilczeć porażki z Jamesem Duckworthem na początku sezonu w Brisbane, no i faktu, że Simon został wyeliminowany z turnieju w Montpellier przez naszego Szopa Pracza, który podobnie jak Borna, nie należy do ludzi zrównoważonych psychicznie na korcie. Mimo wszystko to Francuz w tym sezonie może się pochwalić większym dorobkiem, a Borna nadal czeka na swój moment.
Jakie są czynniki ryzyka w tym becie ? Borna w poniedziałek się przełamał - odniósł tak bardzo potrzebne zwycięstwo po serii porażek. Może być w gazie, może chcieć sięgnąć po więcej, determinacja i zaangażowanie mogą zredukować liczbę błędów Chorwata i zwiększyć jego szanse na ugranie chociażby seta w tym spotkaniu. Zastanawiające są też w tym kontekście porażki Simona z Janowiczem i to w dwóch setach oraz z Duckworthem - w spotkaniach, w których Francuz był zdecydowanym faworytem.
Bilansując zalety zawodnika na którego stawiam i czynniki ryzyka, skłaniam się do wejścia w win Simona 2-0, co jest bardzo prawdopodobne, a do tego ciekawie wynagradzane w przypadku zwycięstwa. Nie sądzę, abyśmy dzisiaj byli świadkami niespodzianki w Marsylii, a taką byłoby imho ugranie chociażby seta przez Corica.
Na koniec trochę statystyki (w kategoriach ciekawostki rzecz jasna). Simon wygrał w tym sezonie (pomijając pokazówki) 8 spotkań, z czego 6 bez straty seta (wczorajszego kreczu Herberta nie liczę). Jedynym wygranym spotkaniem Francuza, w którym oddał seta był pojedynek z Portugalczykiem Sousą. Z kolei jeśli brać pod uwagę porażki Corica z tego sezonu, to tylko w 1 przypadku na 4 zdołał ugrać seta z przeciwnikiem.
⛔100
 
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna LE
Spotkanie: Ajax- Legia
Typ: Obie strzelą - Tak
Kurs: 1,85
Buk: BetCkick
Godz: 21:05
Zacznę od faktu, który jest pomijany w analizach, że Ajax traci bramki. Nie jest to zawrotna ilość ale chociażby w 9 meczach, 7 razy tracił przynajmniej gola ale to coś znaczy. Przeciwników miał głownie solidnych i to trzeba im przyznać ale teraz, i to z dumą nareszcie można powiedzieć o polskiej drużynie, będzie wysoko jakość.
Trzeba Ajaxowi również przyznać, że bramki potrafi strzelać. Po nowym roku jakby dopiero budzili się do gry i meczach bez błysku pokazali jak grać konsekwentny futbol i wyrafinowanie pod bramką, 4 gole, które wynikały ze zdecydowania i jakości zawodników daje impuls, że zdają się ruszać.
Legia do Amdesradmu leci z dobrą kadrą, jedyne większe osłabienie to Duda, mają zawodników do wykonywania swojej taktyki. W tym sezonie w LE grali głównie defensywny futbol ale skuteczny co dobrze o nich świadczy przed tą potyczką i dlatego upatrywałbym z ich strony jakąś bramkę. Rewanż u siebie bez kibiców to nie będzie plus a raczej 0, nie dostaną nowego atutu wiec myślę że mają nakreślony cel zdobycia minium bramki na rewanż a przy dość często tracącej bramki obronie Ajaxu, jest to do zrobienia.
Ajax ma klase, aspiruje do europy, Legi się nie przestraszy i będzie szukał goli. Legia często dekoncetruje się na obronie, dodając do tego jakoś indywidualną gospodarzy bramka dla nich jest bardzo prawdopodobna.
Powodzenia
⛔100
 
M 0

mumeek

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna LE
Spotkanie: Ajax- Legia
Typ: AJAX -2
Kurs: 9,50
Buk: Rivalo
Godz: 21:05
Na dzisiejszy dzień proponuję zagrać pewną wygraną Ajaxu Amsterdam w meczu z Warszawską Legią, która niezbyt udanie zaczęła tą rundę. Patrząc na grę i wyniki Ajaxu w fazie grupowej Champions League typ wydaje się być rozsądny i warty zagrania.
kiepska analiza
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Celtic Glasgow - Inter Mediolan
Typ: F.Guarin strzeli gola
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj liczę na gola Guarina, który w ostatnich dniach wyrasta na lider linii pomocy mediolańskiego Interu. Kolumbijczyk w tym sezonie zagrał w 17 meczach i strzelił 5 goli. Co jednak najważniejsze dla mojego typu - aż 3 gole zdobył w ostatnich dwóch meczach także widzę u niego formę. Dzięki jego bramkom i Icardiego Inter ostatnio wygrał dwa mecze;
* 3:0 z Palermo
* 4:1 z Atalantą
Roberto Mancini ustawia tego gracza na prawej stronie pomocy i dzisiaj może to być klucz do wygrania z Celtikiem. Poniżej forma Guarina od początku lutego;
01.02 (W) 1:3 Sassuolo - 90 minut
04.02 (W) 0:1 Napoli - 16 minut
08.02 (D) 3:0 Palermo - 90 minut, gol i asysta
15.02 (W) 4:1 Atalanta - 90 minut, 2 gole
Widzimy, że ostatnie dwa mecze to popis gry Guarina, jest forma także dzisiaj powinien dorzucić kolejną bramkę do swojego dorobku.
⛔100
 
T 55

typy-1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Ajax - Legia
Typ: Legia over 1,5
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam
Zapraszam na mecz LE Ajax vs Legia. Na AmsterdamArenA szukuje sie naprawdę ciekawe widowisko. Gram taki typ dlatego że oborona Ajaxu to jakiś żart (kto widział ich mecze w eredivisie wie o co chodzi) to jest poziom max sredni w naszej ekstraklasie. Jedyne klasowym zawodnikiem w formacji defensywnej Holendrów jest bramkarz Cilesen ale on sam nie da rady.
Dodatkowo licze na ogromna motywacje żegnającego się z Legią Miro Radovicia
który powinien żadzić i dzielić w ofensywie mistrzów Polski.
⛔100
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

Wolfsburg - Sporting Lizbona
Piłka nożna, LE
Godzina 19:00
Typ : Wolfsburg + BTTS
Kurs : 3,10
Buk : Bet365
Witam, dziś raczej kierunek do gry niż bet, w który naprawdę warto iść dość mocno. Ostatnie dwa typy na LM weszły spokojnie, może i z wyższym kursem w LE się powiedzie ;)
Wilki czyli dzisiejsi gospodarze to rewelacja tego sezonu w Niemczech. Póki co zajmują drugie miejsce, z dość sporą stratą do Bayernu. Ostatnio grają jak z nut, wygrywając w lidze aż 4 z ostatnich 5 spotkań. Identyczny bilans jeśli chodzi o grę na własnym stadionie.
Sporting Lizbona to drużyna, która zajęła trzecie miejsce w grupie Ligi Mistrzów, dzięki czemu teraz gra w Lidze Europejskiej. We własnej lidze zajmują miejsce trzecie, tracąc parę punktów do drugiego Porto. Na wyjazdach grają całkiem przyzwoicie, ale raczej kojarzę ich grę z boisk europejskich bo ligi portugalskiej nie śledzę.
Skąd taki typ? A no przesłanek jest parę. Patrząc na to na pierwszy rzut oka, myślałem, że Wolfsburg jest spokojnie w stanie to wygrać i spodziewałem się chociaż 1,80 a tu biedne 1,60... Cóż, myślałem nad overem 2,5, który często jest pokrywany w meczach Wilków, ale po chwili gdy uznałem, że 3-0 lub 0-3 raczej nie będzie spojrzałem na BTTS, zarówno tu i tu kurs 1,66. No wszystkie trzy kursy słabe.
Mecz rozgrywany będzie w Niemczech, gdzie dobrze by było dla Wilków jeśli zrobią sobie pewną zaliczkę przed rewanżem w Lizbonie. Oglądałem ich parokrotnie w tym sezonie i grają bardzo dobrą piłkę, zwłaszcza na własnym obiekcie, często strzelając 2-3 bramki, a stracona bramka nie jest czymś rzadkim.
Sporting to ekipa, która jak pisałem nie gra na wyjazdach źle, często coś strzelając. Typ pokrył się choćby na Stamford Bridge gdy przegrali 3:1. Jeśli strzelą bramkę na wyjeździe, będzie to dobry prognostyk na rewanż, choćby przy przegranej 2:1 będą mogli realnie patrzeć na awans.
Ekipy nigdy jeszcze ze sobą nie grały, natomiast spoglądając na to jaki futbol grają Wilki i na to, iż mecz będzie toczył się w Niemczech - gdzie zapewne Wolfsburg wygra - a bramka dla Sportingu nie będzie niczym nadzwyczajnym i da im pozytywnie myśleć w kontekście rewanżu; uważam, że ten kurs na wygraną Wolfsburgu i strzelenie bramki przez oba zespoły trzeba wykorzystać. Zwłaszcza przy marnych kursach zarówno na win jak i na over i BTTS. Nie gwarantuje, że siądzie bo jest to typ ryzykowny, ale kurs mnie zachęca, więc i ja zachęcam Was, byle nie do mocnego grania na to ????
Powodzenia! ????
PS.
YB w fazie grupowej radziło sobie nieźle na własnym stadionie:
YB Bern - Sparta 2:0
YB Bern - Napoli 2:0
YB Bern - Slovan 5:0
Everton na wyjeździe:
Wolfsburg - Everton 0:2
Lille - Everton 0:0
FK Krasnodar - Everton 1:1
Jakie są ekipy ze Szwajcarii, każdy, kto interesuje się piłką wie, że to trudni przeciwnicy i gra się tam trudno. Ja obstawiam w tym meczu typ obie strzelą po kursie 1,7.
Kolego, to nie jest analiza.
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
*Tenis - ATP Marseille - R16
*18:00
*Wawrinka - Paire
*1 (-4,5 gema)
*2.42
*Pinnacle
Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Wawrinki. Szwajcar jest w świetnej formie, a nad rywalem ma jakieś 2-3 klasy przewagi. Wszak Paire obecnie nie prezentuje nic więcej jak poziom challengerowy. Ubiegły sezon tragiczny i aktualnie 121.a pozycja w rankingu ATP. Natomiast Staszek to ścisła czołówka. Dwa wygrane turnieje w obecnym sezonie mówią same za siebie. Teraz okazja na trzeci tryumf. Pasuje mu wygrać i odrobić straty punktowe z AO. Sądzę, że zacznie zawody z wysokiego c i nie da szans Francuzowi. Umiejętności i dyspozycja zdecydowanie są po jego stronie. Liczę na szybkie i łatwe zwycięstwo. Wystarczy dobrze trzymać swój serwis i pokusić się o jedno przełamanie na seta.
✅142
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom