>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.02.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Welsh Open 2016
Godzina: 21:00 CET
Spotkanie: Joe Perry v Ben Woollaston
Typ: Ben Woollaston
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet365
Analiza: Nie wiem jak można faworyzować Perrysława po tym popisie jaki dał wczoraj. Jakim cudem Trump wtopił z tak słabo grającym rywalem to pozostaje dla mnie zagadką i dużo mówi o psyche Trampka. Pewnie sam Perry był zdziwiony, w tym meczu Joe rozbijał 4 razy, z czego 3 razy wystawiał czerwone na łatwe wbicia, błędy wręcz juniorskie, raz z rozbicia nawet potrafił wbić niebieską (dawno nie widziałem czegoś takiego). Inna sprawa, że Trump tylko jeden z tych błędów zamienił na frejma, w innych przypadkach pudłował czarne z punktu oddając treningowy układ do czyszczenia. Aż dziwnie się to pisze, ale z Woollastonem nie będzie tak łatwo. Rudzielcowi najwyraźniej służy Walia, rok temu doszedł do finału, teraz również dużo lepiej wygląda niż zwykle, tylko z Hamiltonem miał problemy (4-3), resztę rywali odprawiał szybko, a zwłaszcza ostatnia wygrana z Gouldem (4-1) zrobiła spore wrażenie. Nie punktuje grubo (64, 65, 66, 68, 63, 52, 78), ale nawet jak nie wygrywa jednym podejściem to robi podejścia 40-60 które robią różnicę we frejmach. Momentum moim zdaniem po stronie Woollastona, a łatwiejszego rywala na drodze do półfinału nie mógł dostać (wystarczy spojrzeć na skład popołudniowych meczów). Dla mnie spore value stronę doga. ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER ⛔100
 
M 1

michciu0700880

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Bologna v Juventus
Typ:
Dokładny wynik 0:2dla Juve
Kurs: 6,00
Bukmacher
: Bet365
Analiza:
Tym na zwycięstwo Juve do 0 niestety już zajęty. Chciałem zagrać czystą 2, ale zaryzykuje z wytypowaniem dokładnego wyniku.
Tego że Juve nie straci bramki jestem pewien. Bezbramkowym remisem raczej też się nie skończy, a wydaje mi się że jakieś wielkiej kanonady też nie będzie. 0:1 albo 0:2. Celuje w 0:2, skłania mnie do tego forma Moraty i Dybaly bo pewnie ten duet zobaczymy dziś na boisku od pierwszych minut. Kursy na ten mecz są dość wysokie, ze względu na fakt, że Juve we wtorek podejmuje u siebie Bayern. Nie wierzę jednak żeby mistrzowie Włoch odpuścili to spotkanie, w końcu po długim pościgu nareszcie tydzień temu zasiedli w fotelu lidera, pierwszy raz w tym sezonie i zapewne będą chcieli w nim pozostać do końca sezonu. Napoli tanio skóry też nie sprzeda, więc takie mecze jak ten z Bologną Juve po prostu musi wygrywać. Zwłaszcza że i tak będą mieli 4 dni odpoczynku przed meczem z Bayernem (chwała włoskiej federacji za dbanie o swoich reprezentantów w europie), także nie sądzę żeby przydarzyła się dziś jakaś niespodzianka. Juve ten mecz wygra, oby 2:0 ;)
⛔100
 
black-star 53,9K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francuska Ligue 2
Godzina: 20.00
Spotkanie: Brest - Red Star
Typ: Powyżej 2,5 gola w tym spotkaniu
Kurs: 2,88
Bukmacher: Bet365
Analiza:
To mecz dwóch drużyn z aspiracjami. Brest jest głównie drużyną własnego boiska, gdzie to jego piłkarze wygrali 7 spotkań na 12 rozegranych, a przegrali tam tylko dwa. Jak do tej pory zawodnicy drużyny tej pory zdobyli na własnym terenie aż 17 bramek, a stracili 9. Na pewno więc zamierzają w tym spotkaniu podtrzymać ta serię. Może to być jednak trudne, gdyż goście tego spotkania - Red Star FC 93, to drużyna walcząca o awans do najlepszej ligowej trójki. Nie przegrała ona również już od 6 spotkań rozgrywanych na wyjeździe. Jest to również obecnie najlepsze &quot;wyjazdowy&quot; zespół w lidze. Piłkarze gości muszą działać dzisiaj szybko, ponieważ w przypadku zdobycia w tym meczu co najmniej jednego punktu już za 3 dni mogą opuścić pierwszą trójkę, jeżeli mająca obecnie tyle samo punktów, a trzecia obecnie drużyna Metz 22.02 ugra coś na wyjeździe z walczącym o utrzymanie w lidze Nimes. Myślę więc, że szykuje się bardzo ciekawy mecz pod względem liczby strzelonych w nim bramek.
⛔100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN, JPL - 20:30
Club Brugge vs. Westerlo
1 (-2 AH),
1.99
Pinnacle
Na start rywalizacja świetnie prosperującego Clubu Brugge z Westerlo. Przyjezdni ostatnio zaczęli łapać punkty, a to dość ciekawy obrót sprawy. Uciekli ze strefy spadkowej, ale dzisiaj jednak nie będzie tak łatwo. Rywal z najwyższej półki w Belgii. Brugia lideruje i nie ma zamiaru oddawać tego miejsca. Gospodarze są podbudowani wygranymi nad takimi zespołami jak Gandawa (i to dwukrotnie :! ???? , a także Oostende. Z rewelacją sezonu poradzili soie w poprzedni weekend ogrywając przeciwnika 2:0 na wyjeździe. Niby problematyczną wieścią przed meczem z Westerlo jest brak Vossena, który sporo trafia dla CB. Jednak można się zastanawiać czy to nie było zagranie taktyczne. Otrzymał żółtą kartkę w 93&#39; przeciwko Oostende. Dodatkowo nie był w tak świetnej dyspozycji jak wcześniej. Obecnie zawodnikiem, który ma prowadzić gospodarzy do wygraej jest Rafaelov. Strzelił on aż cztery brami w ostatnich czterech pojedykach. Poza tym u liderów nie ma większych braków w zespole. Gorzej to wygląda u gości. Wykluczony z gry za kartki został De Ceulaer. Ostatnio był naprawdę w dobrej dyspozycji i jego bramki pomagały Westerlo w łapaniu cennych zwycięstw. Poza nim nie zobaczymy Daesa. A to doświadczony defensor i jest ważnym ogniwem swojej formacji. Gospodarze będą musieli uważać na jednego zawodnika - Gounongbe, autora aż 12 bramek dla gości. Brugia ma jednak bardzo solidną obronę. Ostatnio puścili bramkę 31.01. Dodatkowo można wspomnieć, że Club Brugge lubi pojedynki ze swoim dzisiejszym przeciwnikiem, wszystko wygrywają. I ja sądzę, że dzisiaj nie powinni mieć kłopotu z wygraniem. Dodatkowo liczę na bardzo łatwy sukces. Niemniej ze stawką nie szalejemy ;)
✅99
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Bundesliga 2
Godzina: 18:30
Spotkanie: RB Lipsk vs Union Berlin
Typ: 0ver 5,5
Kurs: 10,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Stawiam na pokaźnego overa. Zapowiada się fajne starcie pomiędzy drużyną ze szczytu tabeli ( RB Lipsk ( 1 ) ), a rywalem z środka tabeli ( Union Berlin ( 12 ) ). Drużyna gospodarzy moim przekonaniem ma obecnie najlepszą drużyną w lidze i z pewnością są faworytami do awansu. Gospodarzę mają fajną ofensywną drużynę, na własnym boisku są piekielnie niebezpieczni, mają serie tu 6 zwycięstw z rzędu ! Padały już tu wyniki w okolicach 6 goli. Ostatni ich mecz przegrali, pomimo miliona sytuacji nie zdołali odnieść zwycięstwa nad ST Pauli. W ich ekipie jest parę kontuzji dziś może nie zagrać: Ilsanke, Coltorti, Halstenberg i Boyd. Kontuzję wyleczyli Poulsen i Demme.
Gospodarzę po dotkliwej jak dla nich porażce z pewnością bd. chcieli się odkuć i urządzić kabaret z golami.
Union ostatnio mile zaskoczył wygrywając przyjemnie 3 golami z 1860 Munchen, widać że, drużyna jest w niezłej formie. Strzelają sporo goli ale też i ich tracą w dość dużych ilościach, 20 meczy = 32 gole stracone. Na wyjazdach co prawda nie wygrywają ale bramki umieją strzelać.
W drużynie jest sporo kontuzji, ( Thiel, Schonheim, Leistner, Skrzybski, Korte ).
Cóż nie ukrywam że, taki over to loteria ale mam ku temu argumenty.
Szczególnie liczę na kontrataki gości i potężną siłę w ataku gospodarzy, zapowiada się parę goli ????
⛔100
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina : Greyhounds - wyścigi psów
Godzina : 20:25 czasu polskiego
Spotkanie : Belle Vue, 450m flat, A9
Typ : 6. Aghaburren Dawn wygra
Kurs : SP 3.50
Bukmacher :*Bet365
Analiza:
Ach, więc jak w jednej z piosenek Comy spadam, a wczorajszy upadek był dosyć bolesny gdyż mój faworyt przegrał o setne sekundy, dosłownie o głowę na mecie, a cały bieg prowadziła...
Dziś na Belle Vue o godzinie 19:25 czasu angielskiego, niespodziewanie dosyć organizatorzy zrobili nietypowe wieczorne rozstawienie w pierwszym biegu rozpoczynającym zmagania psów.
Na torze 6 pobiegnie faworyt Aghaburren Dawn, który zdziwił mnie biegnąc dziś w ostatniej, niemalże rezerwowej dywizji. Prawdą jest iż miał przerwę w biegach, przed nowym rokiem w grudniu trzymał poziom z czasami w okolicach 29.30, co na tą klasę i tak bardzo dobrze. Następnie 8 stycznia zaliczył urlop miesięczny i po powrocie 12 lutego forma nadal ta sama, być może nawet lepsza gdyż na testach zaliczył 29.13 z jak zwykle szybkim startem.
Więc co do konkurentów trener Fielding oprócz mojego faworyta wystawił również na torze 4 Jaxx On Sally, która ma raczej pomoc w zwycięstwie i zaklepac pozycje middle dla niego. Na torze 5 biegająca jeszcze gorzej z pozycji outside, gdzie oryginalną pozycją dla niej jest middle - inside w wyścigach, ale zabrakło dla niej miejsca wiec tor 5. Parodia trochę się zapowiada. No i pozycja inside... Trade Maddie z toru 2 przed swą przerwą wyśrubowała czas poniżej 29.00, lecz po przerwie ma słabe starty, spóźnione i ponadto jest już zbyt doświadczona, gdyż 6 - letni staż to nieco za długo jak na tą psine, więc dorabia sobie na torach czasem sprawiając niespodziankę, lecz po ostatnich wynikach powyżej 29.50, nie czuję by coś mogła osiągnąć więcej niż 4 miejsce w tym biegu, gdyż na torze 3 dość dobry, choć trochę tajemniczy zawodnik z bardzo szybkimi startami, a mianowicie TalahasSelassie. Biega w normie, choć starty ma jak błyskawica. Przyblokuje tutaj Trade Maddie. Jestem pewny. Natomiast co do toru pierwszego to jest dość silna zawodniczka, biegająca bardzo płynne biegi Elaines Rumble i wg mnie ma szansę w tym inside tłumie pokazać na co ją stać kończąc bieg w pierwszej trójce.
Podsumowując chyba tylko Aghaburren Dawn będzie biegł z oryginalnej jego pozycji outside, jak również Elaines Rumble. TalahasSelassie również bardzo szybki powinien wyczyścić miejsce inside, a na końcu osłabienie co często się jej zdaża, wg mnie ten pies powinien biegać krótsze dystanse. Wszystkie psy to niemalże psy biegające z pozycji inside, wewnątrz toru więc Trade Maddie nie ma chyba szans na dobry czas.
Dodatkowe opcje: Forecast 6x3, 6x1 I Tricast zagram za pół stawki 6x3x1 i 6x1x3.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: 2 Bundes
Godzina: 18:30
Spotkanie: RB Leipzig - Union Berlin
Typ: X/1
Kurs: 4,60
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Spotkanie 22 kolejki 2 ligi niemieckiej. Lider RB Leipzig podejmuje 12 zespół ligi Union Berlin. Różnica między tymi zespołami to 17 punktów na korzyść gospodarzy. Tylko 3 porażki w sezonie i bardzo dobra forma, choć przegrana w 2 meczu rundy wiosennej z ST Pauli na wyjezdzie. U siebie Braunshweig pokonali 2:0. Wczesniej praktycznie nie remisowali i miel 6 zwyciestw z rzedu. Goscie to typowy sredniak ligi, tylko 6 zwyciestw, az 9 remisów. Niezła ofensywa bo 3 bramki strzelone nawet więcej niz gospodarze, ale to gopodarze mają świetną defensywę (19 bramek). 3 mecze bezposrednie tych druzyn były zacięte 1:1, 3:2, 2:1. Wygrywali gospodarze.
⛔100
 
iscoalcaron23 573

iscoalcaron23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bologna - Juventus
Typ: Juventus Handi (-1,5)
Kurs: 2,75
Analiza :
Buki dzisiaj ostro poleciały, z kursem na Juve, który dzisiaj rano wynosił około 1,75 teraz spadł do 1,57 bo poleciała zapewne masówka. Goście przyjadą dzisiaj w lekko okrojonym składzie ale to nie powinno mieć wpływu na gre starej damy, ponieważ nie zabraknie największych gwiazd jakimi są Pogba czy Dybala. Drużyna Allegriego gra mecz Ligi Mistrzów we wtorek i Włoski menadżer zapewne nie będzie oszczędzał swoich kluczowych zawodników. Patrząc na statystyki, te również przemawiają za drużyną gości. Na ostatnich 15 spotkań z Juventusem Bologna u siebie zaledwie raz wygrała, 4 razy zremisowała i aż 10 razy przegrała. Tak więc Juventus jest w gazie i dzisiaj na spokojnie powinien pokonań Bologne, zwłaszcza, że w Serie A punkty ostatni raz stracił pod koniec października.
Powodzenia!
⛔100
 
butlarz 30

butlarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Proximus League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lommel Utd - St. Gilloise
Typ: 1
Kurs: 2,4
Bukmacher: betsson
Analiza :
Gospodarze bilans u siebie w lidze 7-3-1, bramki 24:7, w tym sezonie u siebie przegrana jedynie z liderem z Antwerpii. Goście zaś bilans wyjazdowy 5-1-5, bramki 17:14, ostatnio 2 wyjazdowe przegrane z 13 i 16 drużyną w lidze. W dodatku zimą odszedł z drużyny gości najlepszy strzelec Faure 18(11).
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
A 131

alwex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Brazylia Superliga Kobiet
Godzina: 22:30
Spotkanie: Minas - Volei Bauru
Typ: under 149.5 punkta
Kurs: 1.85
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
W przedostatniej kolejce sezonu zasadniczego brazylijskiej Superligi siatkarek zajmująca obecnie 4-te miejsce drużyna Minas podejmuje 10-tą w tabeli ekipę Volei Bauru. Gospodynie mają wprawdzie teoretycznie jeszcze szanse na zajęcie nawet 2-go miejsca przed fazą play off, jednak jest to raczej nierealne i tak naprawdę to walczyć będą o 3-cią pozycję, której zajęcie w przypadku zwycięstw za 3 punkty w obu pozostałych meczach (w ostatniej kolejce grają ze słabiutkim i zdegradowanym już Sao Bernardo) jest jak najbardziej prawdopodobne. Siatkarki gości Volei Bauru natomiast po serii 5-u porażek, mają co prawda jeszcze szanse na udział w play off, ale są one bardzo iluzoryczne i drużyna Volei pogodziła się już raczej z tym, że w play off w tym sezonie nie zagra. Ekipa Minas doskonale spisuje się w meczach domowych, mając na koncie tylko 2 porażki ( z obecnym liderem i wiceliderem ) przy 8-u zwycięstwach, natomiast Volei w spotkaniach wyjazdowych gra fatalnie. Odniósł zaledwie 1 zwycięstwo przy 9-u porażkach, w tym przegrał aż 6 spotkań 0:3. I ten właśnie fakt plus dużo większa motywcja drużyny Minas skłania mnie do przewidywania, że dzisiejszy mecz gospodynie wygrają bardzo gładko, prawdopodobnie w 3-ch setach, a więc i linia 149.5 punkta nie zostanie przekroczona.
✅85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom