>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.03.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 19. Marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Denver Nuggets - Houston Rockets
Typ: Houston Rockets
Kurs: 1,71
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Podoba mi się Denver jednak Gallinari, Chandler a także Arthur to bardzo ważne ogniwa tej układanki Mike&#39;a Malone&#39;a a dzisiaj oni nie zagrają. Houston jest fantastyczne w tym sezonie i w porównaniu z ubiegłym gdzie do ostatniego spotkania walczyli o ósemkę jest to zupełnia inna drużyna. Przyjście Pringlesa tchnęło nowego ducha w Rakiety co zresztą widać bardzo wyraźnie w ich bilansie - aktualnie trzeci w całej NBA. Swoimi trójkami sieją smiertelne zagrożenie a pozyskanie w lutym marnującego się w Lakersach Lou Williamsa, jeszcze bardziej zwiększyło siłę ognia a także znacząco wzmocniło ławkę. Denver to trudny teren zgadza się, jednak 3 miesiace temu Denver grające w pełnym składzie Rakiety były bardzo łatwo w stanie ograć (grając 3 mecz na przestrzeni 4 dni), więc dzisiaj wobec chwilowych problemów Bryłek liczę na powtórkę z rozrywki.
✅ 71
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lecz Poznań - Górnik Łęczna
Typ: -1,5 Lech (handicap azjatycki)
Kurs: 1.775
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jakże inaczej typować, gdy spotyka się druga drużyna w tabeli (ostatnio niezwykle skuteczna) z ostatnią. Forma Lecha Poznań w rundzie wiosennej naszej rodzimej Ekstraklasy robi wrażenie. W 6 meczach poznaniacy zdobyli 17 goli i stracili tylko jednego w Gdyni. Lech to drużyna znakomicie ułożona, z pełnowartościowymi zmiennikami. To jaki progres zrobili w drużynie młody Bednarek, Kędziora czy Kownacki to można Lechowi tylko pozazdrościć szkolenia. Górnik Łęczna plasuje sie zupełnie po przeciwnej stronie. W rundzie rewanżowej Górnik zaliczył 3 porażki, 1 remis i zaledwie 1 wygraną (1:0 z Piastem Gliwice). Ich ogólny bilans również nie prezentuje się zbyt okazale: 5-7-13. Myślę, że obok Piasta Gliwice, Górnik Łęczna jest głównym kandydatem do spadku z Ekstraklasy. Wygrana Lecha jest pewna (choć w sporcie, a szczególnie w Polskiej Ekstraklasie zdarzają się różne cuda), natomiast zagadką pozostaje rozmiar zwycięstwa. Ja stawiam, że poznaniacy wygrają co najmniej dwoma bramkami. Powodzenia!
Jedno zdanie od siebie...po porażce Nishikoriego z Sockiem długo już nie postawię na tenis ????
⛔ 100
 
D 0

degos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lecz Poznań - Górnik Łęczna
Typ: -3,0 Lech (handicap azjatycki)
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zgadzam się z moim przedmówcą, Lech jest w rewelacyjnej formie, odprawia kolejnych rywali różnicą kilku bramek, więc główny pretendent do spadku powinien być tylko formalnością. W przypadku wygranej trzema bramkami dostajemy zwrot, a Lechowi kilka razy w rundzie wiosennej zdarzyło się przecież wygrać trzema bramkami. Liczę na wysokie zwycięstwo podopiecznych Bjelicy.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie PSG-Lyon
Typ: over 3.5
Kurs 2.15
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie , które zakończy nam 30 serię spotkań We Francuskiej ekstraklasie piłkarskiej, PSG , na swoim stadionie podejmowało będzie drużynę Lyonu. Gospodarze na chwilę obecną są wiceliderem w lidze z dorobkiem 65 punktów na swoim koncie, goście natomiast zajmują 4 pozycję i tych punktów ugrali aż 15 mniej. PSG na swoim stadionie w tym sezonie jeszcze nie poniosło porażki, gospodarze wygrali 9 razy i zanotowali 5 podziałów punktów bilans bramkowy to : 28:5, goście natomiast na wyjazdach grają w kratkę i traca sporo bramek bowiem aż 17 w rozegranych 13 spotkaniach, nie wygrali na wyjeździe od spotkania z Monaco w grudniu roku poprzedniego, ostatnio ne licząc potyczki z Alkmaar gdzie poszło im dobrze to teraz grają niezwykle słabo w czwartkowy wieczór przegrali również spotkanie w Lidze Europejskiej z zespołem Romy, goście potrafią sobie tworzyć sytuację podbramkowe,ale problemem jest ich gra defensywna , nie potrafią zagrać na zero z tyłu stąd też tak wiele bramek straconych , tutaj gościom również będzie niezwykle ciężko bowiem PSG ma już tylko spotkania w Lidze Francuskiej do tego gospodarze muszą zapomnieć porażkę z Barceloną i najlepszym sposobem będzie kilka wygranych spotkań szczególnie na swoim stadionie, goście natomiast mają na pewno mniej świeżości bowiem grali 3 dni temu spotkania z Romą, był to cięzki bój, tutaj stawiam na wynik 3:1 dla zespołu gospodarzy ze stolicy Francji.
⛔ 100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: ITF MEN - SINGLES: Bakersfield (USA), hard - Semi-finals
Godzina: 00:30
Spotkanie: Coppejans K.-Smith K.
Typ: 2
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niedzielę zaczynam od półfinału ITF w USA. Kurs mnie do tego głównie zachęca. Ale kilka faktów na początek. Kimmer Coppejans to zawodnik belgijski sklasyfikowany na pozycji 200 w rankingu ATP World Tour. Jest to zawodnik bardzo regularny bez jakiegoś silnego serwisu. Można go określić jako przebijaka. Na hardzie jego rekord to 76/44. To zawodnik, który głównie występuje w challengerach. Tutaj jednak postanowił zagrać od kwalifikacji. Do meczu z Koepferem nie stracił seta. Ale nikogo dobrego na swojej drodze nie miał. Więc ciężko powiedzieć, że miał trudną drabinkę. Jednak 20 marca startuje challenger w Guadalajarze i myślę, że o wiele bardziej będzie mu zależało na osiągnięciu tam dobrego rezultatu niż w tym ITF. Teraz kilka słów o rywalu. Keegan Smith to osiemnastolatek, który robi tutaj furorę. Gra od kwalifikacji, a nie stracił nawet seta. Trzeba jednak przyznać, że miał trudniejszą drabinkę niż rywal. Bo Hiltzik czy Klahn w szczególności Klahn to zawodnik, który był notowany najwyżej na pozycji 63 w rankingu ATP. Może i teraz nie jest w swojej najwyższej formie, ale przegrał gładziutko. Sam po cichu liczę na młodego Amerykanina. Gra na własnej Ziemi to też jest ważny argument. Mam też cichą nadzieję, że Coppejans już odpuści od poniedziałku ma challengera, więc przerwę musi też sobie jakąś zrobić. Trzeba lecieć 5 godzin z USA do Guadalajary. Liczę, na młodego gra tu dobrze. Więc czemu ma nie grać w finale?
⛔ 100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 15:00
Spotkanie: Caen - Monaco
Typ: 2 i over 2,5
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tu dużo pisać, goście w rewelacyjnej formie, dużo strzelają, bodajże najwięcej w Europie, ale zdarza im się też tracić bramki. W ostatnich 10 meczach tylko 3 razy z czystym kontem. Caen gra ostatnio w kratkę, ale w ostatnich 5 meczach 4 razy zdobyli co najmniej jednego gola. Monaco ucieka od PSG, które mierzy się w tej kolejce z Lyonem i jest szansa powiększyć przewagę przed przerwą reprezentacyjną. Po zwycięstwie w Lidze Mistrzów pójdą za ciosem, a będący w rewelacyjnej formie Mbappe da się we znaki obrońcom Caen. Gospodarze to czwarta najgorsza obrona Ligue 1. Stawiam na 3-1 dla gości.
✅ 137
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Górmnik Łęczna
Typ: ht/ft Lech/Lech
Kurs: 1,73
Buk: Bet365
Analiza:
Lech prezentuje się na tę chwilę wyśmienicie. Wskoczył na pozycję wicelidera za Jagiellonią,.
Nadarza się wyśmienita okazja do objęcia 1 miejsca w tabeli, bo Jaga zremisowała dzisiaj bezbramkowo z Pogonią. Lech traci w tym momencie 2pkt.
Lech wygrał 6 kolejnych domowych spotkań, strzelił 13 goli bez straty choćby jednego. Łęczna jest na straconej pozycji z ekipą z Poznania,z Jagiellonią i Legią przegrali 0-5.
Z Lechem powinno być podobnie, a skoro handi zajęte, gram, że będą prowadzili już po pierwszej połowie.
Lech nie tylko u siebie gra dobrze, pogonił na wyjeździe Arkę aż 4-1. Jeżeli podejdzie do meczu jak powinien (czyt.zdeterminowany, aby adobyć 3pkt),o wynik jestem spokojny.
Lechia gra niemrawo, jeżeli Lech wskoczy na pozycję Lidera, Legia będzie miała ciężko ... ;)
⛔ 100
 
L 0

lipton1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Liverpool
Typ: BTTS
Kurs: 1,57
Buk: Bet365
Analiza:
Witam. Na jutro wybrałem szlagier w Premier League gdzie Man City będzie podejmował na własnym stadionie Liverpool. Gospodarze ostatnio odpadli z LM po kiepskim meczu z Monaco więc nie zostało im nic innego jak walka o jak najlepszą lokatę w PL. Co do gości, mieli dużo czasu na zebranie sił i motywacji aby poprawić swoje ostatnie wyniki na wyjazdach (porażka z Hull i Leicester). Co do typu, uważam że obie ekipy grają bardzo ofensywny futbol i powinismy zobaczyć kilka bramek w meczu. Samo spotkanie jest starciem druzyn, które są na tym samym poziomie według mnie dlatego zdecydowałem, że pójdę w stronę bramek. Z H2H wynika, że mój typ pokrywał się w 4 z 5 spotkań w ramach PL, gdy City podejmował Liverpool u siebie.
Warto zaznaczyć, że drużyna z Anfield w tym sezonie nie przegrał swoich spotkań z drużynami z TOP6 także typ X2 także wydaje się sensowny (@ 1,83). Powodzenia!
✅ 57
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Lechia Gdańsk- Legia Warszawa
Typ: 1
Kurs:3,2
Buk: Bet365
Analiza:
Mecz rozgrywany w Gdańsku gdzie może paść rekord frekwencji na tym stadionie(na chwilę obecną sprzedano 34 tys wejściówek).Nie jest to żaden mecz na szczycie tak jak piszą co niektórzy dziennikarze,gdyż grają ze sobą 3 i 4 zespół tabeli,ale jest to niewątpliwie hit tej serii spotkań.Lechia jest głodna zwycięstwa, gdyż zanotowali 2 porażki z rzędu.Lechia jest drużyną ,która najlepiej w Ekstraklasie gra na własnym stadionie-10 zwycięstw,1 remis,1 porażka.Legia z kolei jest drużyną najlepiej grającą na wyjazdach- 8 zwycięstw,1 remis,3 porażki.Moim zdaniem potencjał gospodarzy ,szczególnie w ofensywie jest większy od piłkarzy ze stolicy i dlatego stawiam w tym meczu na ich zwycięstwo.Dodatkowo atut własnego boiska po stronie drużyny Lechii,dlatego po takim kursie stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
⛔ 100
 
K 37

kamil1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Typ: Lechia i powyżej 2.5
Kurs: 5.10
Buk: Betclic
Analiza:
Witam, jednak chwilowa przerwa się przydaje ponieważ wczorajszy typ na Leicester i obie gol po kursie 4.90 na plus ale to tyle na ten temat. Dzisiaj kolejna perełka jak na moje oko całkiem możliwa do spełnienia. Lechia drużyna która na swoim boisku nie przegrała od sierpnia ubiegłego roku(1:2 z Termalicą która w tamtym czasie bardzo dobrze sobie radziła), w dodatku na 5 ostatnich meczów z udziałem gospodarzy zawsze padało +2.5 gola(4:2,3:0,3:0,3:0,2:1). Aby nie było kolorowo 2 ostatnie wyjazdowe mecze Lechii to porażki, co wydaje mi się będzie dodatkowym bodźcem do spięcia pośladków na ten mecz. W dodatku przyjeżdża nie byle kto tylko Mistrz Polski, uczestnik tegorocznej edycji Ligi Mistrzów i Ligi Europy drużyna Legii Warszawa. Forma na ostatnie 5 wyjazdów to 5 zwycięstw, jednak tylko dwa rozegrali w tym roku(patrząc na LM i LE forma na 5 meczów wyjazdowych to: 2/1/2). W czterech ostatnich pojedynkach w Gdańsku 2 razy wygrywała Lechia, raz był remis i raz wygrała Legia. Do tej pory gospodarze zgromadzili 46 punktów w ligowej batalii, goście mają oczko mniej. Po obydwóch stronach zabraknie kilku piłkarzy a są to zawieszeni Peszko i Milinković-Savić po stronie Gdańszczan, zaś po stronie ekipy ze stolicy zabraknie Necida i Jodłowca. Powodzenia!
⛔ 100
 
E 3

eloelo520365

Użytkownik
siatkówka plażowa

Behrens/Schumacher vs Artacho/Ngauamo 1 @ 1.72 Bet365
za 10j.

Artacho/Ngauamo już w 1/4 ledwo co wygrały mecz. behrens/Schumacher na luzie powinny je rozpykać.
zła formuła typu oraz brak analizy
 
artis 24

artis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Empoli - Napoli
Typ: over 2.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expert
Analiza: Na niedzielny typ wybrałem mecz włoskiej ekstraklasy. Gospodarze będący siedemnastą drużyną w tabeli podejmować będą trzecią drużynę w lidze. Bilans bramek Empoli po 28 kolejkach jest fatalny. Strzelili 15 bramek, a stracili 43. Dodatkowo na ostatnie pięć spotkań wszystkie przegrali. Napoli natomiast cały czas goni drugą w tabeli Romę tracąc do niej dwa punkty. Ostatnie pięć meczy to dla nich cztery wygrane i remis. Ten mecz to świetna okazja do kolejnych punktów, ponieważ słabszych zespołów w lidze od gospodarzy jest tylko trzy. Bilans gości z Neapolu to 65 bramek zdobytych przy 30 straconych. Statystyki mówią jasno. Zobaczymy w tym spotkaniu co najmniej 3 gole. Napoli w ataku jest bardzo mocne dodatkowo gospodarze powinni też coś strzelić.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1.
Godzina: 15:00.
Spotkanie: Caen - Monaco.
Typ: Kylian Mbappé Lottin zdobędzie gola.
Kurs: 2.40.
Bukmacher: Bet365.
Analiza: Kylian Mbappé Lottin. Młodziutki piłkarz urodzony 20 Grudnia 1998 roku. Francuz, z pochodzenia Kameruńczyk. Najmłodszy debiutant w historii klubu (pobity rekord Thierry&#39;ego Henry&#39;ego!). Dziś filar młodzieżowej reprezentacji i co ważniejsze jedna z najważniejszych i najbarwniejszych postaci w elitarnym francuskim klubie. Myślę, że warto napomnieć jeszcze parę słów o tym człowieku.
Każdy, kto interesuje się piłką nożną, na pewno słyszał o nim w ostatnich tygodniach - nie ma innej możliwości. Ja śledzę jego ostatnie wyczyny i jestem pod wrażeniem. W 5 ostatnich meczach młodzian (a raczej Pan Piłkarz, patrząc na jego umiejętności) zdobył 5 bramek - i to nie z byle kim! W ostatnim spotkaniu trafił do siatki Machesteru City, a więc miał wielki udział w historycznym awansie do ćwierćfinału LM klubu z księstwa. Ogółem łup bramkowy ,,świeżaka&#39;&#39; wynosi już 10 trafień, do tego dołożył 5 asyst, a należy pamiętać, że od niedawna gra regularnie, a tylko 10 z 30 meczy rozegrał w pełnym wymiarze czasowym. Ponadto konkurencja na ataku w Monaco jest piekielnia mocna - trener może obsadzić tą pozycję zawodnikami takimi jak Radamel Falcao, Valere Germain czy Carillo.
Mbappé jest jednak nieoceniony, przekonał do siebie trenera. Ma wielki wkład w grę i śmiało mogę napisać, że jest to obecnie jeden z najwybitniejszych piłkarzy młodego pokolenia. To talent na skalę międzynarodową i trudno się dziwić temu, iż po ostatnich występach, gdzie brylował na boisku, zbiera same świetne recenzję, a ludzie ściśle związani z futbolem wypowiadają się na jego temat w samych superlatywach. Ruszyły też plotki transferowe, jednak ja jestem pewien iż Kylian zasili szeregi jakiegoś giganta jeszcze w letnim okienku transferowym, jest skazany na sukces. Być może mamy do czynienia z gwiazdą formatu legendarnego Henry&#39;ego, bo przecież on również zaczynał podobnie, właśnie w Monaco. Kto wie. Zdolności motoryczne, techniczne oraz chłodną głowę posiada, a do tego piekielnie szybka noga - wszystko zależy od niego, jest na dobrej drodze aby wejść na piłkarski szczyt i zapisać się w kartach historii. Powiew świeżości jaki wniósł ten piłkarz na futbolowe salony bardzo mnie cieszy, bo lubię obserwować rozwój młodych zawodników, szczególnie tak widoczny progress. Lottin do pierwszego składu dobił się głównie ciężką pracą oraz tym, że potrafił świetnie wykorzystać swoją szansę, gdy tylko ktoś wypadał ze składu.
Jutrzejszy mecz z Caen nie powinien być dla podopiecznych Leonardo Jardima ciężki. Scenariusz inny niż powrót do księstwa z trzema punktami wydaje się być sensacją. Może martwić to, że w środę zawodnicy rozegrali bardzo ciężki bój zakończony sukcesem, jednak uważam, że czasu na regenerację wystarczy. (przykładowo zespoły grające w LE, np. ManU mają jeden dzień mniej na odpoczynek). Po takim spotkaniu jak środowe w LM sił i zaangażowania na murawie nie braknie, a motywacja i morale będą na wysokim poziomie. Na pewno nie boję się też o brak ochoty do gry Mbappé, gdyż jego chęć do gry, ambicja i cechy wolicjonalne są na wysokim poziomie, jest on bardzo głodny gry. Ten gość kocha to, co robi - dlatego odnosi sukcesy.
Bonne chance!
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Dania, Superliga
Spotkanie: Viborg FF – Aalborg BK
Godzina: 17:00
Typ: 2 AH(0)
Kurs: 1,86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Viborg to ważne miasto w historii Danii, miejsce elekcji królów od XI do XVII w. Dzisiaj m.in. tutaj zdecyduje się kto trafi do grupy mistrzowskiej w Superlidze. Chce się w niej znaleźć Aalborg i potrzebuje zwycięstwa w tym meczu. Ważne rzeczy z tym związane będą się działy też na 2 innych stadionach. Klub Viborg FKz kolei jest na ostatnim miejscu w tabeli i walczy o ligowy byt, od końca listopada prezentując się lepiej niż wcześniej. Viborg FF nie był mistrzem Danii, w 2015 r. awansował do Superligi, ma kadrę wycenianą na 7,35 mln. euro. Zespół trenuje trener Moberg też od 2015 r. Aalborg był 4-krotnie mistrzem, wyceniany jest na 8,40 mln. euro. Od stycznia 2017 r. trenuje go trener Wieghorst. Stadion w Viborgu mieści 10.000 widzów, średnio przychodzi 3.600 kibiców. Przypuszcza się, że na tym meczu pojawi się sporo kibiców Aalborga, te miasta dzieli niecałe 80 km. W porze meczu zapowiadany jest brak opadów, zachmurzenie, 4’C, wiatr 18 km/h.

12. Viborg 25 5-7-13 br. 27:39, dom 12 1-5-6 br. 10:20, u/o 2,5 11/14, śr. goli 2,64 (2,50)
7. Aalborg 25 9-6-10 br. 27:36, wyjazd 12 3-2-7 br. 10:24, u/o 2,5 13/12, śr. goli 2,52 (2,83).

Forma: 10. Viborg 6 1-4-1 br. 7:6, dom 3 0-3-0 br. 4:4,
4. Aalborg 6 3-1-2 br. 7:9, wyjazd 3 1-0-2 br. 2:8.

H2H: 51 13-7-31 br. 62:99, w Viborgu 27 9-3-15 br. 35:42., śr. goli 3,16 (2,85)

W okienku zimowym: z Viborga odszedł podstawowy obrońca Rask (21/4), pomocnik Bruhn (13/0) i 2 innych. Przyszło 4 graczy, z których 3 od razu dołączono do kadry meczowej: obrońca Moberg z Orebro (Szwecja), pomocnik Jacobsen, napastnik Vatsadze (w sezonie 2014/2015 zdobył 20 goli).
Z Aalborga odszedł napastnik Bassogog (21/4), przyszedł napastnik Sylvestr już ma staty (4/4)!

Kadra w najbliższym meczu: w Viborgu nie będzie absencji wśród piłkarzy pierwszego wyboru,
W Aalborgu brak pomocnika Risgaarda (21/2),obu od grudnia, Wraca napastnik Pohl (13/1), w kadrze meczowej jest Sylvestr, wbrew info portalu i.&amp;s.!

Wnioski i uzasadnienie typu: to jest mecz b. dużej wagi dla obu ekip i żadna go nie odpuści, Obie mają doświadczonych trenerów, brak istotnych absencji. Wszystkie statystyki pokazują przewagę gości. Zaliczyli oni wpadkę w Odense, ale potem potrafili zremisować trudny mecz u siebie z Midtjylland. Notabene jest to ich rywal w ¼ Pucharu Danii. Zabierają pełną pulę napastników gotowych do gry. Zwraca uwagę statystyka zdobytych i straconych bramek obu ekip, Te liczby są prawie identyczne. Ale Aalborg ma przy tym 11 pkt. więcej! Może tylko mają więcej szczęścia, ale jestem faktem, że więcej zbierają punktów, zwycięstw. Nawet jeśli to tylko szczęście, to lepiej jest mieć je po swojej stronie! Viborg przeciwstawi im własny stadion, którego słabo broni. Pokaże dobrą formę jaką faktycznie ma w tej części sezonu. Viborg podobnie jak Aalborg nie ma zawodnika , który zdobyłby więcej niż 4 bramki. Nie powinno się lekceważyć Viborga, widziałem ich mecz z Aarhus u siebie 20 dni temu, gdzie z determinacją odrobili stratę bramki i to pomimo błędu sędziego, który nie dał im karnego. Było tam takie 10 minut, gdzie wręcz zamknęli gości na ich połowie. Mogli nawet wygrać. Ale wcześniej, w 1 połowie tego meczu zostali zepchnięci do defensywy przez ofensywnie wtedy grających gości. Myślę, że Aalborg też będzie atakował od początku, ale po zdobyciu bramki nie pozwoli już odebrać sobie zwycięstwa, nie cofnie się, nie odda pola. Być może skończy się tak jak 2-krotnie z Silkeborgiem: w Pucharze i w lidze. Wybrałem tylko AH(0), bo gram teraz ostrożnie, bo przeżywam dekoniunkturę w typowaniu.

⛔ 100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Austria Bundesliga
Godzina 16:30
Spotkanie : Salzburg - Austria Vienna
Typ : Salzburg over 3.5 gola
Kurs : 4.33
Bet365
Mecz na szczycie w Austriackiej Bundeslidze pomiędzy liderem a Austrią która jest na 3 miejscu , obie ekipy dzieli 6 pkt jednak ja tu widzę zdecydowanego zwycięzcę po stronie lidera , obie ekipy w tym sezonie należą do najskuteczniejszych gdyż liczba zdobytych bramek po stronie Salzburga to 50 a Austrii 49 stąd też liczę na sporo bramek ale większą ilość widzę po stronie Salzburga , Salzburg w ostatniej kolejce zawiódł swoich fanów i zremisował z Admirą 1:1 ba nawet musiał sporo się napracować bo bramkę na 1:1 zdobyli w 80 min gry , dziś jednak liczę na okazałe zwycięstwo , Salzburg u siebie z bilansem 9-1-2 i br 23:7 , w tym sezonie dwukrotnie strzelili w meczach u siebie 4 bramki , raz z Altach 4:1 i z dzisiejszym rywalem Austrią 4:1 a zaglądając do H2H to sporo takich meczy z overem 3.5 po stronie Salzburga , w drugim meczu pomiędzy nimi w tym sezonie po 4:1 u siebie Salzburg również był lepszy w Wiedniu wygrywając 3:1 tak więc zaryzykuję 4 bramki po stronie lidera !
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 17

arktos888

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska 1
Godzina: 15.30
Spotkanie: Korona Kielce - Cracovia Kraków
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Korona zajmuje 9 miejsce zdobywając 32 punkty. Cracovia zajmuje 15 miejsce zdobywając 27 punkty.
Korona jako gospodarz ma bilans 8-1-3. W ostatnich pięciu meczach na stadionie w Kielcach Korona wygrała pięć meczy.
Cracovia w meczach wyjazdowych ma bilans 1-6-5. Cracovia w ostatnich pięciu meczach wyjazdowych zdobyła 5 punktów (za zwycięstwo z Ruchem Chorzów oraz remisy z Wisła Kraków i Piastem Gliwice).
W ostatnich pięciu bezpośrednich meczach na Koloprter Arena jes bilans 2-0-3.
Ja widać z powyższego drużyny przedstawiają podobny potencjał.
Korona Kielce ma obecnie bardzo długą serię bez remisu - wynoszącą 22 mecze.
Dziś seria ta zostanie przerwana i padnie remis.
⛔ 100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzinna: 15:15
Spotkanie: Tottenham - Southampton
Typ: Alli strzeli i Tottenham wygra
Kurs: 3,8
Buk: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie! Po wczorajszym, jakże udanym typie (kurs 6,25:grin ???? , wypada pójść za ciosem. Okazja nadarza się już dzisiaj. I to jaka!!! Najlepiej punktujący zespół BPL (12-2-0, 33-7), kontra przeciętnie spisujący się zespół Świętych (wyjazd: 4-3-7, 18-20). Ostatni mecz rozegrany pod koniec grudnia piłkarze Soton przegrali u siebie 4:1. Dwie bramki zdobył Alli. Pod nieobecność pierwszej strzelby Harrego Keana (22 m - 19 b), wydaje się oczywistym, że bramki zdobywać będzie drugi strzelec, Alli (26-13).Gość jest w formie. Strzelał bramki w trzech ostatnich meczach. Jestem przekonany, że dzisiaj Ostrogi gładko pokonają Świetych, a bramki zdobywać będzie, nie kto inny jak Bamidele Alli.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
karolas0611 3,9K

karolas0611

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Ligue 1 Francja
Godzina 21:00
Spotkanie : PSG - Lyon
Typ : Obie strzelą i powyżej 2.5 bramki
Kurs : 1.80
Bet365
Już na sam widok nazw drużyn nasuwa się jedna myśl: &quot;to będzie ofensywne widowisko&quot;. PSG po &quot;frajerskiej wtopie XXI&quot; bije się o mistrza który i tak raczej nie uratuje &quot;skóry&quot; dla trenera. W tym meczu liczy się tylko zwycięstwo a co za tym idzie - gra ofensywna. A to, że po przeciwnej stronie stanie Lyon który rowniez gra widowiskową i efektywną piłkę sprawia, że ten typ ma bardzo wielkie szanse na wejscie.
Ostatnie 6 spotkan obu ekip H2H wyglada wysmienicie. 5 razy pokrył się mój typ. Jesli goscie pierwsi zdobeda bramkę to posypie sie worek z golami. Polecam grać bo na prawdę warto. Powodzenia! ;)
✅ 80
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzinna: 17:30
Spotkanie: Manchester C - Liverpool
Typ: X
Kurs: 3,8
Bukmacher: bet365
Witam po krótkiej przerwie, gram dziś remis w meczu na szczycie w PL , Manchester nie gra teraz zbyt dobrej piłki, Liverpool z resztą też teraz a szczególnie na wyjazdach, proponuję też btts lub 2,5 gola ale chyba kursy są niezbyt zachęcające. Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, dzieląc się punktami nie zmienią układu tabeli. Mancester odpadł z pucharów po wpadce z świetnie grającym Monaco więc muszą dać z siebie wszystko żeby zmazać plamę, ale dzisiaj przyjeżdża Liverpool który też nie błyszczy ale moim zdaniem nie będzie to łatwy mecz ani dla jednych jak i drugich, zapowiada się ciekawe spotkanie i na pewno je zagram i pooglądam......powodzenia
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom