>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.04.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Rosja Premier League
Godzina: 12:30
Spotkanie: CSKA Moskwa-Krasnodar
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 2.07
Bukmacher: bet365
Analiza: Ciekawy mecz nam się dzisiaj zapowiada w Rosji zmierzy się z sobą trzecie z drugim miejscem Krasnodar niespodzianka tego sezonu dobra gra i duża ilość bramek w meczach idealna drużyna do grania overów dzięki dobrej grze Krasnodar zajmuje drugie miejsce i ostatnie wyniki to wygrane 4 mecze z rzędu, CSKA jest na trzecim miejscu ostatnia forma nie zbyt 4 przegrane z rzędu ale nadal zajmują trzecie miejsce mają strate do Krasnodaru 4 punkty. Faworytem w tym meczu jest CSKA ale tylko dlatego że gra u siebie widzi się w tym meczu dobry wyrównany mecz z dużą ilością bramek.
CSKA zajmuje 3 miejsce 43 punkty 14-1-8 bramki 50-23 ostatnie ich mecze to wyniki 0-1, 1-2, 1-2, 1-2, 4-1.
Krasnodar zajmuje 2 miejsce 47 punktów 14-5-4 bramki 41-21 ich ostatnie mecze to wyniki 3-2, 2-1, 4-0, 2-0, 1-1.
Ich bezpośrednie spotkania to wyniki 1-2, 0-1, 0-1, 5-1, 1-0.
Według mnie typ powinnien wejść bez większych problemów mecz widzi się overowy i ja go gram.
⛔100
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Niemcy, Bundesliga
Godzina: 14:30
Spotkanie: Werder - Hamburg
Typ: Goście poniżej 0.5 gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: Betgun

Typ od razu wpadł mi w oczy i to po takim kursie.. Hamburg na ostatnim miejscu w tabeli i ciężko będzie im cokolwiek zrobić z taką dyspozycją, jaką teraz prezentują. Werder jest w środku tabeli, jednak traci 6 punktów do miejsca premiowanego grą w europejskich pucharach więc mają o co walczyć. Teraz skupimy się na typie - ile Hanurg strzelił bramek na wyjazdach w tym sezonie? Tylko... 6. Ostatnie H2H tych drużyn, kiedy grali na stadionie Werderu: 1:0, 1:0, 2:0, 1:0. &quot;Trudno powiedzieć, jak zaprezentuje się zespół HSV pod wodzą Labbadii, ale sądząc po wcześniejszych „osiągnięciach” i nieudanych roszadach na stanowisku trenera, gwałtownego przełomu nie należy się spodziewać&quot;. Moim zdaniem nie zdołają strzelić nawet jednej bramki. Tak więc powodzenia!
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 13

hardtrec

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka ręczna - Liga mistrzów
Godzina:
15:30
Spotkanie:
Vive - Vardar
Typ: handicap Vive -3.5
Kurs:
2.27
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Już dziś wielka bitwa o final four ligi mistrzów . Po pierwszym meczu bliżej awansu są piłkarze z Kielc , lecz dwu bramkowa przewaga nie pozwala jeszcze mysleć o pewnym awansie . Dobitnie pokazał to dwumecz z francuskim Montpellier . Pewnie wygrany wyjazd na boisku rywala 29:25 nie przełożył sie na spokojną wygraną u siebie . W pewnym momencie Vive u siebie przegrywali już w końcówce nawet 3 bramkami!
Dzisiaj wydaje mi się , że będzie inaczej . Gospodarze wyjdą od pierwszych minut skoncentrowani i mam nadzieje , że przypieczętują pewnie awans .
W przypadku meczu na styk remisowym goście pewnie będą szybko starali się rzucać a zapewnie nie wszystko będzie wpadać . Wtedy też licze na odskoczenie mistrzów Polski i wygraną minimum 4 bramkami !!

⛔100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 Hiszpania
Spotkanie: Tenerife - Llagostera
Godz: 19
Typ: 2 DNB
Kurs: 3,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wydaje mi sie ze znalazłem perełke na dzisiaj. Spotkanie 16 w tabeli Tenerife z 9 w tabeli Llagostera. Nie rozumiem osobiście takich kursów, tak wielkiego premiowania ekipy gospodarzy, Llagostera nie przegrała meczu od 31 stycznia! Miejsce w tabeli dobitnie świadczy o tym że lepszą drużyną jest ekipa gości, szukałem w sieci osłabień i nie znalazłem zadnej powaznej kontuzji po stronie ekipy gości. Tenerife u siebie spisuje sie ostatnio dobrze jednak ja nie zamierzam grać w ich strone nie po takim kursie. w rundzie jesiennej Llagostera wygrała u siebie 2:0. Powodzenia;)
ZWROT
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 21:05
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
Typ: Under 203,5 pkt
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj gościmy w Cleveland, gdzie gracze Cavaliers, wymieniani jako jedni z faworytów do końcowego zwycięstwa, witają u siebie graczy Celtics, dla których samo dojście do play-offów jest w tym sezonie sukcesem. Dzisiaj gospodarze pierwszy raz od dłuższego czasu zagrają z Celtics&#39;ami najprawdopodobniej w pełnym składzie. W ostatnich spotkaniach wyjątkiem wydaje się tylko mecz właśnie w Bostonie prawie pół roku temu, w którym obie ekipy rzuciły razem 255 pkt, za sprawą 58 punktowej dogrywki. Linia dzisiaj jest minimalnie zawyżona, co daje dobrą okazję do gry. Gracze gości nie powinni mieć w dzisiejszym spotkaniu większych szans, Cavaliers powinni kontrolować to spotkanie od początku do końca i tempo tego meczu będzie także zależało od nich. Ja stawiam tutaj na pewne zwycięstwo graczy gospodarzy. Nie widzę w ekipie Bostonu zawodnika, który mógłby poziomem przewyższyć dzisiaj kogokolwiek z napakowanej gwiazdami drużyny Cavs. Nie chce mi się wierzyć, żeby goście dzisiaj przekroczyli granicę 90 punktów i chociaż rzadko gram undery, to według mnie dzisiejsza opcja jest jak najbardziej do zagrania.
Powodzenia! :]
⛔100
 
otocanin 125

otocanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Puchar FA
Godzina: 16:00
Spotkanie: Aston Villa - Liverpool
Typ: 1X
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Idąc wczorajszym tropem i bardzo słabym meczem w wykonaniu Arsenalu postawię dzisiaj na wygraną lub remis w regulaminowym czasie Aston Villi.
Jak każdy wie, puchary rządzą się swoimi prawami, szczególnie w Anglii. Liverpool łapie ostatnio małą zadyszkę. W pucharze ledwo przeszli średniaka Championship, Blackburn, potrzebując do tego aż dwóch meczy. Dzisiaj powinni wyjść w optymalnym zestawieniu, jednak to wiele nie zmienia, ponieważ kilku piłkarzy ostatnio gra w kratkę ( Sterling, Markovic, Henderson...).
Aston Villa zaś ma o co walczyć. W lidze muszą zdobyć jeszcze kilka punktów by się utrzymać i to by było na tyle. Puchar daje im przepustkę do europejskich pucharów, które Liverpool ma już praktycznie zapewnione (chociaż wszystko się może zdarzyć). Na pewno wyjdą bardzo zmotywowani na ten mecz, ostatnio grają lepiej ( m.in wygrana na wyjeździe z Kogutami), zaś ich najlepszy piłkarz, Benteke, przypomniał sobie jak się strzela bramki. Typ ciut ryzykowny, ale ja takie lubię. Powodzenia!
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
betme 138

betme

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis kobiet
Spotkanie: Radwańska U. - Hingis M.
Godz: 14:00
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Conors podebrał mi typ, już teraz daję plus do jego profilu. Mianowicie miał rację że Isia przegra z Bacsiszansky, już w pierwszym secie jest 3:0 dla Szwajcarki. Długo myślałem nad innym typem na ten dzień. Myslałem o zaproponowaniu zwycięstwa Anderlechtu albo Udinese, ale rozsądniej będzie skupić się jednak na zdarzeniu dwudrogowym.
Tak jak wczoraj nie miałem wątpliwości, że Isia nie wypuści więcej jak 4 gemy Hingis, to dziś nadal się upieram, że Martina to pół-zawodowiec i setna rakieta jaką jest Ula musi sobie z tym wyzwaniem poradzić. I tu by się mógł mój wywód skończyć. Ale dodam jeszcze, ze lubię grac przeciw rynkowi, poniewaz wychodząc z założenia, że gracze bukmacherscy zwykle się mylą dlatego preferuję rosnące kursy na Polkę.
Jeśli Ula nie miała argumentów przeciw Timei, a Isia nie ma argumentów przeciw Timei również, a potrafiła wygrać wysoko z Martiną, to Isia może wygrać z byłą jedynką rankingu, nie będzie łatwo, ale powinna!
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, SHL, Szwecja
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Vaxjo Lakers - Skelleftea AIK
Typ: J.Hennessey zdobędzie pkt
Kurs: 2.45
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Ostatnio proponowałem zawodnika Skelleftei, dzisiaj próbujemy gracza Vaxjo. Na ten moment finał ligi szwedzkiej cechuje brak wygranej drużyny gospodarzy. Trzy mecz, trzykrotnie wygrywała drużyna przyjezdna. Dzięki temu Lakers stają dzisiaj przed szansą zdobycia wielkiego handicapu czyli prowadzenia 3:1 po czterech spotkaniach. To pozwoliłoby im mieć trzy mecze &quot;mistrzowskie&quot;. Inaczej mówiąc, aż trzy szanse na zamknięcie finału i zdobycie pierwszego w historii klubu Mistrzostwa Szwecji. Ostatnio zaproponowałem Patrika Zackrissona. Dzisiaj typ nieco bardziej underdogowy, ale wcale nie skazany na porażkę. Dzisiaj skupiam swoją uwagę na Joshu Hennessey&#39;u. 30 letni center sezon rozpoczął w KHL, ale w trakcie niego przeniósł się do Vaxjo. W 20 meczach sezonu regularnego zdobył 5 bramek i zanotował 8 asyst. Wynik może nie rewelacyjny, ale jak na wejście do nowego zespołu całkiem przyzwoity. Zdecydowanie lepiej idzie mu w Play Offach, a najlepiej w wielkim finale. Do tej pory zgromadził 8 punktów, ale, aż 3 z nich już w finale. Josh zyskuje przede wszystkim na tym, że gra w jednej formacji z najlepszym strzelcem Play Offów Rhettem Rakhshanim, który zdobył już 8 bramek, aż cztery z nich w finale. I to właśnie przy jego bramkach asystuje Josh. Formacje ofensywną domyka Jeff Tambellini. Cała trójka naprawdę rozumie się doskonale i dzięki niej Lakers prowadzą na ten moment 2:1. Kurs wystawiony przez Unibet na Josha to, aż 2.45! Przy formie jakiej on prezentuje, a przede wszystkim jego bramkostrzelny współpartner z formacji warto sobie taki kurs przechwycić i zagrać. Dla porównania na Rhetta jest tylko 1.90, a prawdopodobieństwo, że kiedy zapunktuje Rhett również uczyni to Josh jest bardzo wysokie. Stąd też underdogowy kurs, ale na pewno wart gry.

⛔100
 
S 0

sebeczek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria: Super League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Young Boys vs Thun
Typ:Young Boys
Bukmacher: WZB Millenium
Analiza:
Gospodarze na swoim boisku mają dobrą pasę na 5 ostatnich meczy wygrali wszystkie, goście na wyjezdzie 2 wygrane , 2 porażki i remis , uważam , że warto grać zagrać 1 po przyzwoitym kursie.
Powodzenia! :]
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - ANGLIA: Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Manchester City - West Ham
Typ: Man. City -2
Kurs: 2.16
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Co tu dużo pisać.. Manchesterowi ucieka czołówka i oddala się miejsce na podium - tracą 4 punktu do United. Jeżeli chcą jeszcze myśleć o walce o 3 czy 2 miejsce muszą takie mecze jak dzisiaj wygrywać. Ostatnie ich 2 mecze to przegrane na wyjeździe, w tym derbowe spotkanie z United 4:2. City u siebie radzi sobie bardzo dobrze, co potwierdzają wyniki - w 15 meczach zdobyli 33 punkty po 10 wygranych i 3 remisach, przy bilansie 31 strzelonych bramek oraz 12 straconych.
West Ham ma bezpieczną pozycję w środku tabeli, nie walczy ani o europejskie puchary, ani o utrzymanie. W meczach wyjazdowych nie zachwycają, zdobyli 15 punktów w 15 meczach po 3 wygranych oraz 6 remisach. Wychodzi im jednak strzelanie bramek, bo mają średnią 1.25 na mecz - 19 strzelonych i 21 straconych w delegacjach.
H2H na boisku City wygląda tak, że od 8 meczy gospodarze nie przegrali z dzisiejszymi przyjezdnymi, z czego raz padł remis.
Dzisiaj widzę pewną wygraną City, które ma jeszcze szanse na podium PL, jednak spotkania z takimi zespołami jak dzisiaj musi wygrywać, aby taki cel osiągnąć. Wygrana 3 bramkami to nie dużo jak na taką drużynę, jednak zabezpieczam się zwrotem przy wygranej 2 bramkami. Myślę, że Aguero pociągnie drużynę za sobą i odniosą zwycięstwo.
ZWROT
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter Mediolan - AC Milan
Typ: X
Kurs: 3.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na San Siro dojdzie dziś do derbów Mediolanu w których Inter zmierzy się z Milanem. Obie drużyny w tym sezonie zawodzą na całej linii i o upadku tych dwóch drużyn świadczy fakt, że celem(marzeniem) na ten sezon zarówno dla Interu jak i Milanu jest zajęcie miejsca dającego prawo gry w Lidze Europy w przyszłym sezonie. Choć patrząc na aktualną formę i sytuację w tabeli będzie to o to naprawdę ciężko.
Kto jest faworytem tych nieco wyblakłych derbów? Osobiście uważam, że bardzo ciężko wskazać w tym meczu faworyta, raczej możemy chyba spodziewać się podobnego rezultatu jak w pierwszym meczu tych ekip czyli remisu. Zresztą zarówno Inter jak i Milan w tym sezonie sporo meczów remisują w Serie A. Inter ma na koncie 11 remisów, natomiast Milan 12, dla obu ekip rezultat remisowy jest najczęstszym rezultatem jaki w tym sezonie notują.
W ostatnich sezonach co prawda mieliśmy zwykle w derbach wyniki rozstrzygnięte, a remisy były dość mało popularne. Wydaje mi się jednak, że dziś zarówno Inter jak i Milan są w podobnej sytuacji (obie ekipy są w przebudowie, obie myślami są już przy okienku transferowym w którym zarówno jednych i drugich czeka spore przemeblowanie). Remis więc jest bardzo prawdopodobny i taka też jest moja propozycja na to spotkanie.
W tym meczu obie drużyny nie zagrają w najsilniejszych składach. Inter musi sobie radzić bez Guarina, Brozovica, Jonathana, Dodo i Campagnaro (dwóch pierwszych pauzuje za kartki). Jeśli chodzi o Milan to z powodu urazów w derbach nie zagrają Agazzi, El Shaarawy, Mastour, Montolivo, Essien i Destro.
Podsumowując, przed nami mecz drużyn, które w tym sezonie najczęściej remisują, mecz drużyn, które aktualnie zmagają się z podobnymi problemami i mają podobny potencjał piłkarski. Myślę, że ciężko będzie tutaj zdominować mecz przez jedną z drużyn, raczej będzie to mecz walki, mecz na tzw. remis w której o losach meczu może zdecydować jedna akcja. Ja jednak nie przewiduję tutaj zwycięstwa którejś z ekip i przychylam się do remisu w tym starciu.
✅235
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Granada - Sevilla
Typ: 1 (+1azjan)
Kurs: 1.5
Bukmacher: bet365
Analiza:

Granada ogólnie u siebie średnio co drugi mecz remisuje, a nawet 8/15 meczów w domu to remisy.
Lubię ich oglądać. Niby taka defensywna drużyna, ale potrafią czasem ofensywnie rywala przycisnąć. Po straconych bramkach widać, że defensywnie są niezłą ekipą. Gorzej jest wyjazdowo gdzie tracą masę goli. Wracając do straconych goli u siebie: są siódmą drużyną pod względem najmniejszej ilości straconych. Niezły wynik jak na drużynę z przedostatniego miejsca. Potrafili ugrać remis z Valencią, Villarreal, wygrać z Malagą. Porażki: z Barcą 1-3 i z Realem 0-4. Sevilla tak mocna nie jest na wyjeździe jak Barca i Real. Poza tym Sevilla ciężki terminarz. Przed meczem z Granadą mają LE i po meczu z Granadą mają LE. Odpowiedzcie sobie sami które mecze są dla nich bardziej priorytetowe. Mogą wygrać LE na co mają sporą szansę, co da im grę za rok w LM (teraz taki przepisz wszedł, że zwycięzca LE zagra w LM i to w grupie od razu o ile dobrze pamiętam).
✅50
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nożna Bundesliga
Godzina;15.30
Spotkanie;Werder-Hamburg
Typ; Wynik/obydwie strzelą- Brema i nie
Kurs;3.75
Bukmacher;Bet365
Analiza; mecz 10 z ostatnią drużyną w tabeli. Hamburg w 6 ostatnich meczach nie strzelił gola,co prawda mieli za przeciwników ekipy dość mocne ale myslę że dzis także im sie nie uda pokonać bramkarza rywali. Na wyjazdach trafili zaledwie 6-krotnie w tym sezonie w tym 3 razy w meczu z Padeborn kiedy jeszcze powiedzmy &quot;coś grali&quot;...werderowi nie idzie ostatnio zbyt dobrze,zawsze tracili bramki ale tez duzo strzelali. Nawet ostatnio ze Stuttgartem była niezła strzelanina ale dzis przewiduję trochę inny scenariusz. Kurs wysoki bo z Werderem nigdy nic nie wiadomo ale myślę że wart zagrania za jakieś drobne
✅275
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Challenger Mersin
Godzina: 14:00
Spotkanie: Ilhan - Coopejans
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
h2h 1:0 Dla Turka ktory wlasnie pokonal Coopejansa na ziemnej rok temu. Final Challengera w ktorym nie rozumiem dlaczego na gospodarza jest wyzszy kurs. Ilhan 95 Coopejans 145. Fakt w tym roku Coopejans ma dobre wyniki lecz to Turek pokonal faworyzowanych przez bukow Hanescu i Krajinovica turniejowa 1. Wniosek jest prosty. Turek wyzej w rankingu, wygral juz z Belgiem, gra u Siebie ponadto na tym turnieju spisuje sie znakomicie. Belg jedynie gral ciagle na twardej lecz mysle ze w finale trafi na swojego pogromce i Ilhan bedzie mogl cieszyc z zwyciestwa bo na tym turnieju poprostu na to zasluzyl.
⛔100
 
B 13

blastojz

Użytkownik
Piłka Nożna, holandia
Spotkanie: Ajax breda
Godz: 14 30
Typ: X
Kurs: 6.5
Bukmacher: Pinnacle sports
Analiza:Spotkanie w konczacej sie powoli eredivisie.Ajax ktory po 4 latach straci mistrzostwo na rzecz psv podejmuje u siebie druzyne roberta maaskanta nac breda.Gospodarze maja 66 punktow i raczej na pewna zajma juz 2 miejsce dajace prawo walki o chmpions league.Natomiast goscie znajduja sie obecnie w strefie spadkowej,majac 1 punkt straty do bezpiecznego miejsca.W tym meczu remis wydaje sie zadowaalc obie strony,ajax prawie zapewnia sobie wicemistrzostwo,breda przybliza sie do utrzymania.Jak wiemy ajax w tym sezonie zaliczyl w lidze kilka wpadek nie jest to ta sama druzyna co w poprzednich latach,takze mysle ze breda ma spore szanse na sprawienie niespodzianki.Polecam
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Holandia
Spotkanie: Utrecht - Twente
Godz: 16:45
Typ: over 2,5
Kurs: 1,6
Bukmacher: bet365
Analiza:
W 31 kolejce Eredivisie zagrają ze sobą drużyny Utrecht i Twente. W tym meczu trudno wytypować zwycięzcę więc zdecydowałem się zagrać na liczbę bramek. Uważam, że zawodnicy obydwu zespołów stworzą dzisiaj bardzo widowiskowy spektakl i zobaczymy przynajmniej strzelone 3 gole. Po 30 kolejkach Utrecht zajmuje obecnie 13 lokatę z 33 punktami, a różnica ich bramek wynosi 52-57, co daje 3,6 gola na mecz. Na własnym stadionie ich bilans bramkowy jest równie imponujący gdyż po 15 rundach wynosi 29-29, co daje średnią 3,8. Natomiast ekipa Twente z 40 punktami zajmuje 9 pozycję i uzyskała stosunek bramkowy 50-47, zatem w meczach z ich udziałem średnio pada 3,2 gola na spotkanie. Na wyjazdach mają bilans 27-26, co daje 3,5 bramki. W poprzedniej rundzie Twente wygrało u siebie 3-1 zatem zawodnicy Utrechtu z pewnością będą chcieli dzisiaj się zrehabilitować, a biorąc pod uwagę ich otwartą grę, a także ofensywny styl gości spodziewam się podobnie wysokiego rezultatu, niekoniecznie na korzyść Twente.
⛔100
 
optimusmt06 66

optimusmt06

Użytkownik
Piłka Nożna, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Górnik Łęczna - Lech Poznań
Godz: 15:30
Typ: BTS
Kurs: 2,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie w naszej rodzimej lidze, Lech walczący o tytuł jedzie na trudny teren do Łęcznej, trudny bo w tym roku piłkarze Górnika polegli tylko z innym Górnikiem z Zabrza. Poległa tu między innymi Legia. Ostatnie dwa mecze Górników to remis bezbramkowy u siebie i porażka w Kielcach , również bez gola. Na mecz z kolejorzem kibice z Lubelszczyzny robią mobilizację ,chcą zapełnić całą trybunę z bramką i mocno wspierać swoich piłkarzy. Punkty są obu ekipom potrzebne 13 pozycja w jakiej się znajdują (gosp) nie jest bezbieczna, Lech zanotował ostatnio remis z Koroną ,myślę że obie ekipy zaprezentują ofensywną grę i padną bramki po obu stronach.
✅100
 
zasqrniak 43

zasqrniak

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: USA: NHL - Play Offy
Godzina: 18:00
Spotkanie: New York Islanders - Washington Capitals
Typ: New York Islanders OT
Kurs: 1,69
Bukmacher: Unibet
Witam na dziś polecam typ na zwycięstwo w tym w dogrywce, drużynę New York. Po dwóch meczach rozegranych w Waszyngtonie stan rywalizacji jest 1 -1. W pierwszym meczu zespól New York wygrał 1:4 zaś, w drugim Waszyngton wygrał 4 : 3. Jak dla mnie drużyna z New York poradzi sobie dziś z Waszyngtonem a strzelcem przynajmniej jednej bramki będzie Tavares w obu poprzednich meczach zanotował po asyście, czas na bramkę.
✅69
 
P 1

pedoka

Użytkownik
Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie: Newcastle - Tottenham
Godz: 17:00
Typ: 2
Kurs: 2.3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze tego spotkania ostatnio bardzo pod formą. W ostatnich pięciu meczach, pięć razy przegrali strzelając zaledwie JEDNĄ bramkę. W meczowej osiemnastce zabraknie dziś pauzujących za kartki Sissoko i Cisse, oraz kontuzjowanych: Paula Dummetta , Massadio Haidary, Cheicka Tiote i Steven Taylora. Nie sądzę, żeby Sroki przerwały dzisiaj fatalną passę 5 meczów bez porażki, ponieważ na ich teren przyjeżdża siódma siła Premier League. W drużynie Kogutów zabraknie dzisaj jedynie Walkera, a do składu wracają Hugo Loris oraz Jan Vertonghen. Drużyna z White Hart Lane musi w końcówce sezonu zacząć punktować jeżeli marzy o miejscu premiowanym pucharami. Ostatnie pięć spotkań to: P,R,Z,P,Z także z ich formą też jest nie najlepiej. Wierzę jednak, że Koguty wyjdą dzisiaj na boisko mocno zmotywowani po ostatniej wpadce (0;1 u siebie z Aston Villa) i będą chcieli pokazać na co ich stać.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zelka43 843

zelka43

Użytkownik
Piłka Nożna: Ekstraklasa
Spotkanie: Legia-Zawisza
Godz: 18:00
Typ: 2
Kurs: 5.75
Bukmacher: Bet365

Czarna seria mnie dorwała 3 złych typów dnia ,więc pewnie nikt tego nie pogra ,ale i tak napiszę kilka słów .
Lider naszej ekstraklasy ,nasza nadzieja na Champions League, nasz ligowy potentat z budżetem kilku krotnie większym od reszty stawki ,po dość niespodziewanym odejściu Radovicia gra słabo . Odpadli w fatalnym stylu z Ajaxem z LE ,pogubili punkty z Koroną ,czy Wisłą ,a w ostatniej kolejce dali popis bezradności w ataku z Lechią ,i zasłużenie przegrali .Grali zupełnie bez pomysłu ,nie przeprowadzili żadnej groźnej akcji pod bramką gdańszczan W dodatku bezmyślnie zachował się Duda dostając niepotrzebną nikomu czerwoną kartkę . W obronie trochę lepiej ,ale jak wiadomo najlepszą obroną jest atak i bez niego nie mają co liczyć na korzystny rezultat z ...
Tak jest z najlepszą obecnie drużyną Ekstraklasy Zawiszą Bydgoszcz . W przerwie zimowej Rumak dokonał cudu i z pewniaka do spadku zrobił świetną drużynę ,która w mojej opinii napewno się utrzyma . Grają solidnie w obronie i z pomysłem w ataku ,nie łamią się po straconej bramce jak w Bełchatowie i pewnie punktują nawet z takimi zespołami jak Lech ,czy Lechia . Nie ma tam gwiazd ,ani jednostek ,na których barkach leżą wyniki drużyny ,za to jest zespół, kolektyw . Na Legię napewno pojadą zmotywowani ,zresztą jak każda polska drużyna . Przemawiają za nimi wyniki ,i mimo wszystko brak presji ,bo to przecierz Legia ma obowiązek wygrać .
Jednak czy wystawiając takie kursy buki ,nie strzeliły sobie w stopy, a może nawet w kolana ? To nie Legia jest na fali ,i to nie Legia gra jak z nut ,w dodatku zabraknie : Dudy , Dossy Juniora(wciąż) ,a nie pewny występu jest Vrdoliak i Kucharczyk . Trener Rumak za to ma do dyspozycji wszystkich ,na których dotąd stawiał .
Dla mnie value miesiąca kursy spadły bo wczoraj było 6.5 ,a na Marathonie nawet 7.3 . Cudnie wyglądają też z mniejszym ryzykiem 2 DNB @4.33 i x2 @2.6 !!! .
Także powodzenia ;)
Ps. I tak wszystkie Janusze z STSa pograją Legię po 1.5
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom