>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.04.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 19. Kwietnia



Swoje typy mogą zamieszczać tylko osoby z minimum 10 postami.

Każdy uczestnik konkursu, musi posiadać ustawiony Avatar.

Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
G 68

gb11

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Anglia
Godzina:20:45
Spotkanie:Newcastle-Manchester City
typ:2
kurs:1,61
bukmacherskie:bet365
analiza: ah ta Politechnika już przegrałem typ dlatego muszę nadrobić -100 pkt bardzo pewnym typem.Ostatnie 2x typy na nich dały mi ponad 300 pkt.Newcastle ostatnio 3:0 z Szansę dlatego takie wysokie kursy na Obywateli.MC potrzebuje punktów bo coraz jaśniejsze są sprawy wicemistrzostwa dziś liczę na win Stoke.Arsenal Tylko zremisował z Crystal Palace a City z meczu na mecz coraz lepsza forma.Ostatnie 3:0 z Chelsea to jeden z argumentów na typ na nich.Po powrocie Kevina i Semira gra z przodu jest coraz lepsza.Mecz zapowiada sie na jednostronny dla odwazniejszych polecam handicapa .Wreszcie Aguero odżył bo potrzebował tych bramek.Zwyciezca może być tylko jeden.Com e on City!!!Powodzenia ;)

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Koszykowka Nba
Godz 4:35
Spotkanie: Golden st Warriors-Houston Rockets
Typ: 1. polowa - Zaklad na zwyciestwo Houston Rockets
Kurs: 5.25
Buk: Bet365
analiza:

Stawiam tutaj na zwyciestwo do 1 polowy na Houston Rockets po bajecznym kursie @5.25 ! Wjezdzam w taki kurs jak po swoje a jutro bede liczyl pieniedze ! Czemu dokonalem takiego wyboru ? Przedewszystkim jezeli Houston chce pomyslec o zwyciestwie musi probowac narzucic swoja skuteczna koszykowke , swoje warunki, aby to Golden gonilo i szukalo odpowiedzi. Jezeli im to sie uda, a Golden spusci z tonu to przynajmniej Rockets wygraja do ht . a co pozniej to mnie juz nie interrsuje. Szanse na ten typ oceniam na 40/60. Ponadto ostatnie spotkanie James Harden do polowy mial 4/17 bodajrze (ludzie to sie nie powtorzy ) , i ogolnie Rockets zagrali taka slabizne na niskich pozycjach ze to jest niemozliwe do powtorzenia ! A Wysoki Howard jak i Capela pokazali ze grac z Golden potrafia. Rzutowo za dobrze ost zagralo Warriors i licze na absencje Curry&#39;ego ktory moim zdaniem nie zagra (na ten moment status pod znakiem ? Z nastawieniem na nie !) a bez niego Goldeny traca 60% minimum. Pobierac polecam ten kurs plaska stawka. Zdrowia zycze i @5.25 w singlu !

⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria
Godzina: 19:45
Spotkanie: FC Zürich - Grasshopper Club Zürich
Typ: Grasshopper over 1.5 bramki
Kurs: 2.13

Wracam z typowaniem do mojej ulubionej ligi i gram typ na mój ulubiony zespół z tej ligi. Grasshopper Club Zürich, bo o nich tu mowa to w tym momencie drużyna z mega mocną ofensywą, lecz nie do końca szczelną obroną. Dabbur, Caio, Tarashaj to zawodnicy z samej czołówki tabeli strzelców obecnego sezonu. Jeśli dołożyć do tego Källströma - genialnego asystenta, to razem tworzą według mnie najlepszy atak Raiffeisen SL. Coś jednak niedobrego dzieje się z moimi ulubieńcami ostatnimi czasy i w tym momencie potrzebują punktów jak mało kto, bo gra w kwalifikacjach LM w następnym sezonie się od nich niestety gwałtownie oddala. Jednakże pozostaje gra półkę niżej, w LE, ale na to też obecnie potrzebują jeszcze punktów, bo na ogonie mają Sion i zaraz po nich Luzern. Myślę, że Zürich Derby jest znakomitą sytuacją do przełamania dla Hoppers, albowiem w tym sezonie ich rywal nie powala grą i plasuje się ledwie nad strefą spadkową.
Myślałem również nad pograniem na gości i to z handicapem (-1) - kurs 5.05, ale jednak derby rządzą się swoimi prawami a do wejścia mojego typu wystarczą 2 bramki Hoppersów, więc stwierdziłem że nie warto jednak ryzykować. (chociaż mogłoby się okazać że warto, wtedy gryzłbym się w język ???? )

Pozdro

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 20: 45
Spotkanie: Newport - Oxford Utd
Typ: Goście wygrają
Kurs: 1.66
Bukmacher: Sportingbet


W meczu 43 kolejki angielskiej League Two drużyna Newport podejmie na swoim boisku z drużyną Oxford Utd. Gospodarze w tabeli zajmują 22 miejsce z dorobkiem 41 punktów po tym jak zanotowali 10 zwycięstw,11 remisów i 21 porażek a ich bilans bramkowy to 41-60. Zespół Newport
nie zachwyca swoich kibiców w ostatnim czasie bo mają oni serię 7 kolejnych meczy bez zwycięstwa z czego 6 ostatnich to porażki. Gospodarze na 4 kolejki do końca sezonu mają 11 punktów przewagi nad strefą spadkową więc ciśnienia nie ma w drużynie Newport. Goście natomiast w lidze zajmują 2 miejsce z dorobkiem 76 punktów mając na koncie 21 zwycięstw,13 remisów i 8 porażek a ich bilans bramkowy to 76-40.Przyjezdni nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów w tym spotkaniu ,ponieważ ten cel mają jeszcze 3 zespoły które tracą tylko 1 lub 2 punkty.
Oxford w meczach wyjazdowych spisuje się znakomicie ,bo na 15 ostatnich takich meczy przegrali tylko 2 razy. Większą motywację będą mieli przyjezdni i to oni powinni zdobyć 3 punkty i tym samy zrobią duży krok w kontekście awansu.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin
Typ: over 3.5
Kurs: 3.95
Bukmacher: unibet
Analiza:
Trzy dni przerwy i wracamy do rywalizacji w Ekstraklasie, w grupie mistrzowskiej o miejsce na trzecim stopniu podium walczy aż sześć ekip i dlatego jednym z najciekawszych spotkań tej serii będzie starcie w Gdańsku gdzie miejscowa Lechia będzie podejmować gości ze Szczecina.
Lechia ma ogromne szansę na zajęcie miejsca na podium, i nie ukrywajmy był to cel przedsezonowy. Wreszcie znaleziono trenera który potrafi wykorzystać ten potencjał kadrowy który niewątpliwie Lechia ma ogromny, szczególnie dotyczy to kwestii ofensywnych co potwierdził po pierwszym spotkaniu rundy mistrzowskiej Stokowiec trener Zagłębia – indywidualności były kluczowe w tym starciu. Była to pierwsza wygrana Lechii na wyjeździe która trzeba przyznać u siebie to całkiem inna ekipa. Dziś tym bardziej po tym zwycięstwie z bardzo mocnym Zagłębiem zobaczymy naładowany niesamowitą energią zespół i trzeba też powiedzieć że poprzez wywalczenie miejsca w grupie mistrzowskiej zeszła z nich trochę presja. Wracając do Lechii grającej w Gdańsku, od początku do końca nastawiona ofensywnie z wysokim pressingiem z którym do tej pory rywale wiosną sobie nie radzili. Wiosną u siebie w pięciu starciach strzelili aż 16 bramek przy tylko 3 straconych, jednak mankamenty w defensywie są przy takich ustawieniu a wydaje mi się że Pogoń to takie pierwszy wiosną rywal który będzie wstanie wykorzystać te luki które momentami się pojawiają gdy Lechia wychodzi wysokim nieudanym pressingiem. Ważnym aspektem będzie też dla gry gospodarzy brak Janickiego czyli jednego z czołowych defensorów przy ustawieniu z trójką w tyle, zobaczymy jak to wpłynie na jakość w tym aspekcie.
Pogoń kontynuuje wiosenna serię remisów był to już osmy remis w dziewięciu ostatnich starciach. Nie jest to gra której oczekiwali kibice ale wciąż i tak są na trzecim miejscu, ale dzisiejsze strata punktów moim zdaniem sprawi że stracą to miejsce. Te remisy nie oznaczają że zespół gra defensywie, Michniewicz chce ofensywnego zespołu i ostatnia dyspozycja połączona z miejsce w grupie mistrzowskiej sprawia że trener szuka tej gry. Ostatnio z Ruchem próbował wariant z trzema defensorami i nie wyszło to źle, mieli dużo sytuacji która jednak marnowali. Nie wolno też zapominać o licznej młodzieży w składzie które chce gra do przodu. Po tym co zobaczyłem w starciu z Ruchem wydaje mi się że będziemy dziś oglądać odważną Pogoń, która nie będzie się bała zaatakować większą ilością graczy.
Lechia jest na fali pokazuje stabilną formę i dziś zagra tak jak dotychczas w domu czyli bardzo odważnie, Pogoń jak wspomniałem chce grać ofensywnie i moim zdaniem mogą pójść na wymianę ciosów, a pokazali tutaj w ostatnich czterech starciach że dobrze się czują nie przegrywając żadnego starcia.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Newcastle - Manchester City
Typ: Manchester City -1.5 Handicap
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Arsenal stracił punkty u siebie z Palace, była to spora niespodzianka, City wskoczyło na 3 miejsce, i już raczej go nie odda, a Arsenal mimo naprawdę dobrej pierwszej połówki, były realne szanse na walkę o mistrza, tradycyjnie już pewnie skończy sezon na 4 miejsc. City złapało gaz, wygrało 3 ostatnie mecze w lidze, 4:0 z Bournemouth, 2:1 z West Brom, i ost 3:0 w Londynie z Chelsea! (3 gole Kuna). Do tego co by nie było w 1/4 LM wyeliminowali faworyzowane PSG. Są w gazie, Arsenal podaje im rękę, nie mogą zaprzepaścić takiej szansy i wypaść z trójki, jak Arsenal w niej nie chce być.Newcastle im do tego leży, wynik pierwszego meczu to 6:1, a jeszcze mecz wcześniej 5:0, tutaj przewiduję lekkie zwycięstwo, dwa, trzy do zera. Powodzenia!

⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli-Bologna
Typ: Napoli wygra dokładnie 2 golami
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Napoli po porażce w poprzednim spotkaniu z ligowym z zespołem Mediolańskiego Interu w tej kolejce będzie zapewne chciało jak najszybciej strzelić gole niżej notowanemu zespołowi z Bologny, który wyjazdy grywa raczej z marnym skutkiem , ostatnie 4 mecze wyjazdowe to 2 remisy oraz 2 porazki, gospodarze natomiast na swoim stadionie zazwyczaj punktują za 3 i myślę że w starciu ze znacznie niżej notowanym rywale m również są faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie. Napoli u siebie w tym sezonie nie przegrało ani jednego spotkania zanotowało w tym czasie 3 remisy oraz aż 12 wygranych jest to na chwilę obecną najlepszy wynik w lidze , Bologna natomiast w lidze już praktycznie się utrzymała wiec moim zdaniem w tej kolejce włoskiej ekstraklasy piłkarskiej zespołem , który będzie w stanie stworzyć sobie wiecej okazji do zdobycia bramek będą zawodnicy zespołu Napoli, mój typ to wynik 3:1 po końcowym gwizdku sędziego.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: ATP
Godzina: 11:00
Spotkanie: Ram R. - Youzhny M.
Typ: Ram R.
Kurs: 4.25
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Ja rozumie że Ram to zawonik na szybkie korty, ale aż takie faworyzowanie zawodnika, który gra z nieobliczalnym zawodnikiem z Rosji to dla mnie ciekawostka i pobieram ten kurs. Obaj na clayu mają 1 porażkę i 1 wygraną na koncie w tym roku. Youzhny grał w Monte Carlo i odpadł w kwalach z Herbertem. W Barcelonie korty są bardzo szybkie jak na clay,przykład Gabashiliego, któr dzisaij ograł Almagro odrabiając straty. Ram to właśnie serwis,często s&amp;v. Dla mnie to będzie wyrównany mecz ????

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Puchar Francji
Data, godzina: 19.04.2016 21
Spotkanie: Lorient - PSG
typ: PSG -1.5
kurs: 2.20
buk: unibet

Analiza:
Ostatnia rzecz w tym sezonie, o które walczą jeszcze Paryżanie. To że ze zdecydowaną przewagą sięgneli po mistrzostwo nikogo nie dziwi, bo to był wręcz ich obowiązek. PSG mierzyło też w Ligę Mistrzów, ale w ćwierćfinale za mocne okazali się piłkarze Manchesteru City. Dziś stają przed szansa na awans do finału Pucharu Francji, z którym mogliby skompletować dublet. Wierze w to, ze piłkarze ze stolicy mają w sobie tyle ambicji by jeszcze ugrać jakieś trofeum w tym sezonie. Już w ostatnim meczu ligowym pokazali, ze choć przegrali Ligę Mistrzów to każdy mecz traktują poważnie o czym bardzo boleśnie przekonali się piłkarze Cean, którzy wrócili do domu z bagażem sześciu goli. Na uwagę zasługuje szczególnie trafienie Di Marii, które było czystą piłkarską poezją w wykonaniu Argentynczyka. Tak wysokiego wyniku się nie spodziewam, ale na dwa trzy trafienia gości chyba można liczyć. Zwłaszcza że wysoką formę strzelecka ostatnio utrzymują zarówno Ibrahimovic jak i Cavani. Nie pomogło to na Anglików, ale Lorient to zupełnie inna para kaloszy. To ligowy sredniak, który ani nie drży przed spaskiem, ale daleko mu też do pucharów. Na pewno natomiast mogą mówic o kompleksie PSG, bo przegrali z nimi ostatnie siedem meczy. Nie inaczej powinno być i tym razem. Forma mistrza jest wysoka, w przeciwienstwie do gospodarzy, ktorzy wygrali zaledwie jeden mecz z ostatnich sześciu, a do tego zaliczyli ostatnio wpadkę z Angers 1-5. Ich defensywa też nie należy do najmocniejszych, bo w Ligue 1 więcej goli straciły tylko zespoły Troyes i Bordeaux. Czy gospodarze będa wstanie przeciwstawić się ogromnej sile razenia PSG?? Moim zdaniem to bardzo wątliwe. W pólfinale jest tylko jeden mecz, a Paryżanie chcąc sięgnąć po dublet muszą dzis awansować do finału. Moim zdaniem temu zadaniu podołają i pewnie zameldują się w finale. Stawiam na pewną wygrana PSG

⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: National Hockey League
Godz: 1:00
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Washington Capitals
Typ: Shenn Brayden over 0,5 points
Kurs: (1,90)
Buk: Unibet

Lotnicy dzisiaj muszą wrócić do &#39;&#39;gry&#39;&#39; bo w serii maja 2-0 w plecy i gdzie łapać zwycięstwo jak na swoich śmieciach? Pierwszy mecz tej rundy, był niemal ospały w wykonaniu Flyers. Kompletnie nic im nie wychodziło i grali mega słabo. Mimo, że tylko dwie bramki stracone, to w ostatnim meczu widać już był lekki progres. Próbowali się postawić Stołecznym, bombardując ich bramkę ale jednak zabrakło efektów, dopiero tylko Voracek zdołał pokonać goalie Capsów. Dzisiaj też będzie ciężkie zadanie, bo ekipa Oviego cały sezon pokazała, że są gotów wygrać swoją konferencję i zrobili to bez zarzutu. Defensywa, ofensywa a także goalie zagrali fenomenalne zawody. Pewnie też by ucieszyli się ze zdobycia Stanleya, ale tutaj jednak będą schody. Ja jednak postanowiłem, że pójdę w kierunku Shenna, który także podczas sezonu zasadniczego wykonywał świetne cyferki. No może trochę przed PO spuścił z tonu, ale jednak w tych ważnych meczach nie zawodził. Podczas gry w przewadze, wielu gra na niego i ten też potrafi się odnaleźć w najmniej oczekiwanym momencie, dla rywala. Momentami też wysunie krążek, poda to kolegi z zespołu. Nie jest egoista na tafli i to jest najważniejsze. Liczę, że Caps trochę też wyjdą lekko z dekoncentrowani, bo w końcu dwie wygrane to i mogą czuć się za pewnie. Spodziewam się dobrego meczu, ale i również jakiś wkład Braydena. Po cichu wierze, że się odmieni wynik tej serii... Mecz o 1! :hokej: :hokej:

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań v Piast Gliwice
Typ: rzuty rożne - powyżej 10
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Jutrzejszy mecz jest ważny dla obu ekip piast walczy o mistrzostwo a Lech o gre w europejskich pucharach, mecz zapowiada się naprawdę ciekawie Lech ostatnio złapał dołek formy a piast nie może wygrać od 7 spotkań na wyjeździe więc jutrzejszy wynik jest ciężki do przewidzenia, obie ekipy są bardzo zmotywowane tu już nie ma miejsca na błędy, jestem wręcz przekonany że o wynik meczu obie ekipy będą walczyć przez pełne 90 minut chyba wiadomo jak to się ma do rzutów rożnych, obie ekipy potrafią mieć ich pełno by w następnym meczu mieć zaledwie 4. Ale myśle że tutaj będzie ich sporo.

⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Newcastle - Manchester City
Typ: over 2,5 and BTS
Kurs: 2.1
Bukmacher: bet 365
Analiza:
W Anglii coraz bliżej rozstrzygnięć. We wtorek o 20:45 &quot;sroki&quot; będą podejmować ekipę &quot;obywateli&quot; z Manchesteru. Dużo osób faworyzuje przyjezdnych. W sumie racja bo wystarczy popatrzyć na wyjściowe jedenastki, ale ile to razy Ci bogatsi przegrywają z teoretycznie słabsza drużyną. City w gazie pewne zwycięstwo nad Chelsea, awans do półfinału LM. Uważam, że nie warto jednak nie doceniać drużyny Newcastle. Benitez małymi krokami stara się poukładać swoją drużynę. Ostatnio bardzo ważne zwycięstwo nad Swansea. Teraz już tylko 3 punkty straty
do upragnionego bezpiecznego 17 miejsca. Angielskie ekipy walczące o byt potrafią zadziwiać i &quot;gryźć trawę&quot; dla trenera, pieniędzy i kibiców. Jutro spodziewam się takiego meczu. Nie mówię, że City przegra ale na pewno
nie będzie to prosty mecz. Zakładam ofensywny mecz bo tak naprawdę nikogo tu remis nie urządza. To, że Manchester strzeli raczej jest pewne ale Newcastle w mojej opinii też coś ustrzeli. Jeśli zawodnicy zagrają otwartą piłkę to myślę, że któraś z drużyn przechyli szalę zwycięstwa na swoja korzyść i zobaczymy over plus BTS. Pozdrawiam

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina:4:30
Mecz:Warriors-Rockets
Typ: Rockets +13
Kurs:1.91
Buk:William Hill
Analiza: Rockets zrobią dziś wszystko co w ich mocy by wygrać mecz jednak nie oszukujmy się nie mają większych szans nawet gdy nie w pełni sił będzie Stephen Curry aktualny i przyszły MVP. Harden jednak jest w pełnis sił i po fatalnym 1 meczu w 2 zapewne zagra o niebo lepiej.Do tego Howard zagrać gorzej chyba nie może więc mam nadzieję że mecz będzie zacięty.Skąd ta pewność? Bowiem w NBA nie ma nic pewnego i nawet z Currym mogą dziś mieć małe kłopoty.13 punktów to patrząc na poziom obu drużyn to niewiele bo wydaje się że znów może być blowout.Jednak nie jeden już stwierdził że ta seria się skończyła zanim jeszcze się zaczęła jednak bez kitu bez Currego w pełni sił jakieś szanse na nie przegranie tymi. 14 punktami lub wyżej mają Teksanczycy.Także biorąc pod uwagę liczbę pogromow w 1 meczach na zachodzie dziś większość będzie zacięta.Harden pewnie rzuci z 50 punktów i jeśli ktoś mu będzie kompanem dla Brody to dziś będzie ciekawie i będziemy mieli crunch time.Rockets gdy nie mają wiele do stracenia zazwyczaj grają dużo lepiej.Howard musi zacząć być wykorzystywany w ataku a w obronie również nie może chyba zagrać gorzej jak w meczu 1.Ariza i Beverley zagrają jeszcze bardziej agresywnie i +13 handi wejdzie gładko.Kerr jednak myślę że blefuje i Curry zagra z 30 minut i będzie prowadził team do kolejnej wygranej.Polecam grać Raptors dziś bo to ich ostatnia szansa na pozostaniu w play offs.Aha póki pamiętam grajcie na majstra na Heat Clippers i OKC bo każda z nich może wygrać tytuł a Kursy są kosmiczne...

✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
galaktycznyy 47

galaktycznyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Puchar Niemiec
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bayern Monachium - Werder Brema
Typ: Handicap -3 bramki Bayern
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Półfinał pucharu Niemiec! Myślę, że Bayern łatwo przejedzie gości z Bremy ponieważ po tak jakby to powiedzieć małej wpadce w Lizbonie 2-2 w rewanżu Ligi Mistrzów i w sumie po fartownym jednak można to też powiedzieć awansie bo mało co by nie awansowali :;/: to dziś rozgniotą Werder aby udowodnić że mała wpadka jeśli to można tak powiedzieć była pewnie spowodowaną małą obniżka formy! Choć goście mieli trudniejszych rywali jak na razie w pucharze ale to nic nie znaczy bo Bayern to BAYERN! Pewnie zagrają we finale z Borussia aby zelektryzować całe Niemcy! Więc postrzelają sobie aby pokazać MOC! Powodzenia!

⛔100
 
A 57

albanczyk1988

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia - Jupiler League Grupa Mistrzowska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Oostende - Waregem
Typ: Handicap -1 Bramka Oostende
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zapraszam na 4 kolejeczkę grupy mistrzowskiej w Belgii! Gospodarze po trzech meczykach zajmują piąte miejsce z sześciu możliwych a cztery pierwsze dają puchary europejskiej ;) Ooostende po trzech spotkaniach przegranych do zera bez ustrzelenia żadnej bramki przeciwnikowi cienko jak na razie. Dziś pewnie koniec ich cienkiej passy z golami jak i z przegranymi meczami! Daję na grube zwycięstwo gospodarzy którzy włączą się do walki o puchary! Ustrzelą dobrze przyjezdnych i dadzą radochy w serca swoich kibiców i pokażą, że trzeba mieć cały czas ich na uwadze!

⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Newcastle - Manchester City
Typ: S Aguero strzeli pierwszy, MC wygra mecz
Kurs: 4,0
Bukmacher: Bet.365

Najlepsi strzelcy Premier League strzelają jak na zawołanie ( dają zarobić ;) ) ale i buk to zauważył i oczywiście zareagował. Kurs że Sergio Aguero strzeli gola jest moim zdaniem nie warty grania (1,72) Już lepiej zaryzykować Aguero 2+ gola kurs 4,0 lub tak jak ja dzisiaj próbuję także kurs 4,0. kane i Vardy strzelili gole powiększając swój dorobek bramkowy więc może i S Aguero się dołączy i nie będzie chciał być gorszy i też strzeli może nawet niejednego gola, powodzenia

⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - Stutgartt
Godzina: 19.00
Spotkanie: C. Suarrez Navarro - O. Dodin
Typ: O. Dodin handicap +5 gemów
Kurs: 1.909
Bukmacher: pinnacle
Analiza:

Ciekawe spotkanie i chyba za drobne zagram też czysty win młodej Francuzki.
Suarez Navarro w sobotę ograła w Pucharze Federacji na mączce Robertę Vinci oddają jej zaledwie 2 gemy czyli forma powinna być ale na Robertę Carla od dawna ma patent.
W ubiegłym roku Hiszpanka w Sztutgarcie doszła do trzeciej rundy gdzie uległa Karolinie Woźniackiej w dwóch setach 6:0 6:3 i była to nie lada niespodzianka bo Wozniacka na mączce jakąś mistrzynią nie jest.Hiszpance po prostu kompletnie ten mecz nie wyszedł i od czasu do czasu jej się to zdarza a przespać seta , słabo wejść w mecz te przypadłości zdarzają się jej dużo czesciej .
Dzisiaj po drugiej stronie kortu młoda utalentowana Dodin która parę razy już odprawiła dużo wyżej notowane rywalki i która moim zdaniem posiada nietuzinkowe umiejętności.
Miała ostatnimi czasy trochę problemów z kontuzjami i oczywiscie brak jej jeszcze doświadczenia ale myślę że w niedługim czasie zobaczymy ją w pierwszej setce WTA jesli nie dużo wyzej.Gra na prawdę fajny tenis , jest waleczna nie brakuje jej też kortowego sprytu.Trochę o niej zapomniałem ale w zeszłym sezonie kilka razy bardzo fajnie sprawdziła się w roli underdoga .W Sztutgarcie przeszła eliminacje wygrywając 3 mecze bez straty seta.Szczególnie ta wygrana z Madison Brengle 6:4 6:1 robi wrażenie , bo po pierwsze Brengle ostatnio w niezłej formie a po drugie w ubiegłym roku w tym turnieju zrobiła półfinał .Oczywiście Suarez Navarro to 2 półki wyżej ale miewa słabe dni , potrafi przespać seta , zdarza się jej też zlekcewazyć przeciwniczkę .No zobaczymy ja mocno kibicuję młodej , utalentowanej Dodin.

⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Malezja Premier Lig (odpowiednik 2 ligi)
Godzina: 10:45
Spotkanie: Perlis – Kuala Lumpur
Typ: over 2,5
Kurs: 1,60
Bukmacher: bet365


Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 8 kolejki Malezyjskiej Premier Lig w którym to zmierzą się będący aktualnie na 8 pozycji ekipa Perlis z prowadzącym Kuala Lumpur. Gospodarze tego meczu wywalczyli sobie w poprzednim sezonie awans z FAM League (3 stopień w hierarchii klubowej piłki w Malezji) z trudem teraz radząc sobie na boiskach Premier Ligi gdzie jak dotąd rozegrali 7 spotkań w których to 2x wygrali 2x zremisowali a 3x przegrali. Goście natomiast z trudem utrzymali się w poprzednim sezonie zajmując 11 – przedostatniej miejsce w Premier Lig i tylko dzięki reorganizacji ligi pozostali oni na drugoligowych boiskach. Co ciekawe obecny sezon ekipa Kuala Lumpur rozpoczęła perfekcyjnie wygrywając 5 z 7 dotychczas rozegranych spotkań oraz 2x remisując co bardzo szybko uplasowało ich na pozycji lidera. W pojedynku tym naprzeciw siebie stają dwa bardzo trudne do przewidzenia drużyny. Z jednej strony beniaminek natomiast z drugiej zespół który tak naprawdę powinien być na trzecioligowych boiskach. Wszystko to sprawia, że trudno wytypować faworyta a warto zaryzykować i pobrać typ na over 2,5 bramki bo według mnie powinniśmy tutaj zobaczyć 3 bądź więcej goli. Reasumując stawiam na over 2,5 po średnim co prawda kursie 1,6 lecz kurs ten według mnie jest warty zaryzykowania.

✅ 60
 
A 21

adrianziomek18

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Barcelona
Godzina: 12:30
Spotkanie:
Donskoy Evgeny ----- Dolgopolov Aleksandr
Typ: Donskoy Evgeny
Kurs: 3,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś kolejny mój typ Z TURNIEJU ATP W BARCELONIE I KOLEJNY RAZ STAWIAM NA ROSJANINA. wczoraj wygrał gabashwili po świetnym kursie jak mówiłem a dziś zagra Ukrainiec Dolgopolov Aleksandr który od turnieju w meksyku gdzie osiągnął półfinał odpada w 1 lub max 2 rundzie i co najważniejsze od 19 lutego nie zagrał na mączce , więc jest to takie jego przejście z hardu na mączke co może być dużym problemem. Ogólnie najwięcej meczów rozegrał na mączce ale również wiele ma na hardzie. obecnie klasyfikowany na 30 miejscu ATP. W Barcelonie odpadał 2 razy w 1 rundzie a tylko raz doszedł do 2 rundy , więc kiepsko, rok temu w ogóle w tym turnieju nie wystąpił więc żadnych punktów nie broni. Rywalem jest Rosjanin w którego dziś inwestuje swoje pieniądze mianowicie Donskoy Evgeny który jest klasyfikowany niżej niż rywal w rankingu atp mianowicie na 68 pozycji. Podonmoe jak rywal bez sukcesów w Barcelonie gdzie odpadał w 1 runzi, ale warto dodać że jest już zapoznany z kortami w Barcelonie gdzie po zaciętym pojedynku pokonał Bagnisa który byl faworytem i to w 2 setach! To daje bardzo dużo ponieważ poznał i wyczuł nawierzchnie a co najważniejsze pokonał już Bagnisa w 1 rundzie. Podobnie jak Ukrainiec również lubi grać na hardzie ale podobną ilość meczy rozegrał na mączce. Na początku marca wygrał też chalenger w Izraelu. Reasumując lepsza forma Rosjanina i co najważniejsze jest obeznany z mączką czego o rywalu powiedzieć nie mogę , dlatego wybieram t spotkanie a kurs to mega value.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom