>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.04.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 19. Kwietnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Real Sociedad - Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 2.23
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Atletico zajmujące aktualnie drugą pozycję jedzie w delegacje do San Sebastian. Goście aktualnie znajdują się 4 punkty nad inną drużyną z Madrytu, Realem. Oczywiście będą oni chcieli zrobić wszystko by utrzymać tę pozycję i pokazać, że nie są tą &quot;słabszą drużyną w Madrycie&quot;. Atletico cały sezon gra bardzo dobrze, dlatego nie wydaje mi się by miało się to zmienić w końcówce. Sociedad radzi sobie w tym sezonie trochę gorzej niż w tamtym i widać to gołym okiem. Nawet po odpadnięciu z LE, gdy teoretycznie mogli się skupić w 100% na lidze, ich gra i pozycja w tabeli nie są szczytem ambicji. Co prawda ostatnio zaliczyli kilka wygranych, jednak były to spotkania w większości z drużynami z dołu tabeli (nie wliczając wygranej z Gironą). Atletico ostatnio w delegacjach też nie punktuje zbyt wiele, jednak mieli oni za przeciwników samą śmietankę tej ligi (Real, Barcelona, Villareal). Podsumowując, Atletico do meczu w LE z Arsenalem ma jeszcze tydzień, dlatego wydaje mi się, że jeśli mieli by się oszczędzać to dopiero w weekend w meczu z Betisem. Z Sociedadem powinni zagrać na pełnych obrotach, a na nich są spokojnie w stanie pokonać drużynę, która jest cieniem samej siebie z zeszłego sezonu. Z fartem! ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 21:30
Spotkanie: Levante-Malaga
Typ: Levante
Kurs: 1.83
Bukmacher: fortuna
Witam! Na czwartek prawdziwa perełka - wygrana Levante nad spadająca z ligi Malagą. Analiza będzie prosta.. Levante musi takie mecze po prostu wygrywać jeśli chce być pewne utrzymania w lidze. Jest to idealna okazja do tego, żeby dopisać 3 punkty na swoje konto. Dodatkowy atut, który przemawia za drużyną gospodarzy jest fakt, że od zmiany trenera grają oni naprawdę lepiej i dobrze. Wygrali z dobrze grającym Eibarem czy Getafe. Zremisowali z Espanyolem i rewelacją sezonu - Gironą. Przegrali jeden mecz z Atletico Madryt, więc nie ma się co dziwić..
Ich 3 ostatnie mecze domowe to dwie wygrane i jeden remis. Jeśli chodzi o Malagę to ten zespół nie ma już raczej żadnych szans na utrzymanie. Kibice się z tym pogodzili, a piłkarze myślami są już w innych klubach. Jutro Levante musi po prostu wygrać,przybliżyć się do utrzymania i po raz kolejny pokazać się z dobrej strony. Jak dla mnie czysta jedynka na to spotkanie.
Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka FIBA Europe Cup
Godzina: 18:00
Spotkaniie: Pardubice - Usti n.L. handicap [0- 11,5]
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: Totolotek
Amnaliza.Jest to 5 pojedynek ćwierćfinałowy tej pary.Narazie stan rywalizacji jest 2-2,a gra się do 4 zwycięstw.W ostatnim pojedynku pomiędzy tymi zespołami Pardubice wygrały na wyjeżdzie 91-89.Gospodarze drużyna Pardubic w sezonie zasadniczym zajęli 2 miejsce w tabeli z 38 punktami zdobytymi.Na ten ich wynik złożyło się 16 zwycięstw i 6 pojedynków przegranych.Ich rywal - Usti n.L. uplasował się na 7 miejscu z 33 punktami.Na ten ich wynik złożyło się 11 zwycięstw,w tym 2 po dodatkowym czasie gry i przegrali również 11 popjedynków.Myśle że taj jak pokazały poprzednie 4 pojedynki będzie to w miare wyrównany i zacięty mecz.Napewno faworytami są koszykarze Pardubic,ale niesądze żeby wygrali ten pojedynek zbyt wysoko.W handicapie 11,5 punkta to Usti n.L powinno świętować zwycięstwo.
16/04/18 1.lC
Usti n. L. - Pardubice 89:91
15/04/18 1.lC
Usti n. L. - Pardubice 70:58
12/04/18 1.lC
Pardubice - Usti n. L. 76:75
11/04/18 1.lC
Pardubice - Usti n. L. 76:80
22/12/17 1.lC
Usti n. L. - Pardubice 78:77
05/10/17 1.lC
Pardubice - Usti n. L. 84:81
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkaniie: Oklahoma - Utah
Typ: Zwycięzca meczu i łączna liczba punktów 206,5 - W tym dogrywka
Oklahoma i poniżej 206,5pkt
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet
Witam. W barwach Utah możliwe, że nie zagra dziś Donovan Michell, czyli Utah pozbawione jest swojej głównej strzelby. Nawet jeśli zagra to możliwe, że dostanie mniej minut, a jego stopa może mu uniemożliwić punktowanie. Taktyka Utah by pokonać Oklahome to będzie bardzo solidna defensywa. W zeszłym meczu padło 224pkt, ale trzeba powiedzieć wprost, że dużą rolę w tym miała 4 tercja gdzie padło 71pkt. Dziś wątpie, by taka tercja się przytrafiła myślę, że będzie jak inne z tamtego meczu czyli max. 52pkt. Skuteczność tamtego dnia była bardzo duża z obu stron 47%, oraz rzucono sporo trójek 25. Utah pozbawione Mitchella będzie bronić, ale zabraknie im punktów na zwycięstwo i typ w Oklahome dziś myślę jest najlepszy, ale co mi tam pobawmy się w wysokie kursy. Jakby linia na Under była jeszcze wyższa byłoby wspaniale, ale nie ma co wybrzydzać bierzemy co jest i mam nadzieję cieszymy się z pieniędzy które wpadają nam następnego ranka. Z racji możliwego braku Mitchella, kapitalnej skuteczności w ostatnim spotkaniu oraz patrząc na poprzednie mecze tych drużyn stawiam na Oklahome i poniżej 206,5 pkt. Powodzenia.
⛔100
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Burnley - Chelsea
Typ: btts/+2,5
Kurs: 2,52
Bukmacher: fortuna
Analiza: Generalnie nie mam w zwyczaju stawiania na swój klub lub przeciwko niemu (Chelsea). Niemniej jednak w przypadku tego meczu pokusa jest silniejsza. Burnley przeżywa ostatnimi czasy świetny okres. Drużyna pod wodzą Seana Dyche`a wygrała pięć poprzednich spotkań ligowych, pokonując w przy tym Everton i Leicester u siebie oraz Watford, West Brom i West Ham na wyjeździe. W czwartkowy wieczór gospodarzy czeka zdecydowanie trudniejsze zadanie. Mierzyć się będą bowiem z zeszłorocznym mistrzem Anglii (niestety nie mogę nazwać Chelsea aktualnym mistrzem, bo takim jest już oficjalnie City). Tak czy inaczej nie skreślałbym The Clarets w tym starciu. Drużyna ta od samego przyjścia do Premier uchodzi za jednego z najbardziej niewygodnych rywali. Do niedawna mocni przede wszystkim w obronie, jednak teraz ciężko powiedzieć o tym zespole, że jest nastawiony typowo na defensywę. Burnley stało się groźnym przeciwnikiem, w każdym aspekcie. Pomimo dość wąskiej kadry fenomen tego klubu trwa w najlepsze. Nie wiadomo jak długo to potrwa, no ale dopóki trwa to warto skorzystać. Zarówno Burnley jak i Chelsea są zespołami, które nadal mają w bieżących rozgrywkach cele do zrealizowania. O ile wdarcie się The Blues do top4 graniczy z cudem, o tyle wyprzedzenie Arsenalu i wskoczenie na 6. pozycję (dającą prawo do gry w LE), jest z pewnością spełnieniem marzeń w ekipie Dyche`a. A że futbol potrafi być brutalny i nieprzewidywalny to wszyscy dobrze wiemy. Dlaczego więc nie miałby się spełnić piękny sen kibica Burnley? Skoro Leicester potrafiło wygrać tak silną ligę to i The Clarets stać na dogonienie Wengera i spółki. Według mnie to będzie dobry, wyrównany mecz. Gospodarze są w mocnym gazie, Chelsea to Chelsea, pomimo ciężkiego sezonu nadal klasowy zespół, który potrafi odpalić nieosiągalny (przynajmniej dla drużyn spoza czołówki ligi) bieg. Niestety ciągle przydarzają się błędy w obronie, co może poskutkować kolejnym brakiem czystego konta The Blues. Obie ekipy mają świadomość stawki tego pojedynku. Jeśli podejdą do niego na odpowiednim skupieniu to nie martwię się o swój typ. Być może sam btts byłby lepszym rozwiązaniem (na pewno mniej ryzykownym), no ale postanowiłem zagrać odważniej. Z fartem i powodzenia!
✅152
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja puchar
Godzina: 19:30
Spotkanie: Fenerbahce - Besiktas
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.5
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam serdecznie na jutro proponuję bts tym razem w Turcji gdzie będziemy świadkami gorących jak zawsze derbów Stambułu.
W półfinale krajowego pucharu zmierzą się dwie potęgi tureckiej piłki klubowej.
Jest to drugi mecz półfinałowy, w pierwszym spotkaniu padł remis 2:2.
Co tu dużo mówić- goście chcąc awansować do finału rozgrywek muszą strzelić. Posiadają wielu graczy dobrze usposobionych ofensywnie, liczę, że chociaż raz uda im się umieścić piłkę w siatce.
Gospodarze w roli faworyta przez dwie bramki strzelone na wyjeździe, jednak nie sądzę, by jutro się cofnęli i oddali inicjatywę. Najlepszą obroną jest atak i myślę, że nie raz gracze Fenerbahce pokonają bramkarza gości.
H2h także przemawia: w pięciu ostatnich meczach, 4 razy obie drużyny strzeliły.
Powodzenia i pozdrawiam
▶zwrot
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie: Burnley-Chelsea
Typ: 1
Kurs: 4.0
Bukmacher: Fortuna
analiza: Ciekawie zapowiada nam się rywalizacja pomiędzy ekipami Burnley oraz Londyńskiej Chelsey. Ekipa gospodarzy na chwilę obecną zajmuje 7 pozycję w ligowej klasyfikacji , traci zaledwie 2 punkty do będącego na 6 miejscu Londyńskiego Arsenalu, który jest na miejscu dającym mu udział w lidze europy jeżeli w tym sezonie nie wygra Ligi Europejskiej. Gospodarze w tym sezonie grają bardzo dobrze,juz nie raz pokazywali że są zespołem poukładanym , który walczy w każdym meczu niezależnie czy gra przed własną publicznością czy też na wyjeździe , nawet na wyjeździe zdobyli więcej punktów, Chelsea natomiast gra ostatnio w kratkę swoje spotkania, raz wygra raz przegra, czasem zanotuje podział punktów, myślę że w tym meczu nie jest przypadkiem iż kurs na Burnley leci na dół, gospodarze wygrali 5 swoich poprzednich spotkań ligowych, a goście po 5 porazkach wyjazdowych z rzędu w końcu zremisowali mecz z Leicester i zdołali wygrać z Suothampton pomimo tego że przegrywali juz 0:2 . W tym meczu pozwoliłbym sobie zaryzykowac i postawić na wygraną gospodarzy, myślę że goście bramkę tutaj strzelą, ale gospodarze wbiją o jedną wiecej pomimo tego iż na stadionie Burnley za często bramki nie padają, stawiam na wynik 2:1. po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Monte Carlo
Godzina: 13:00
Spotkanie:
Djoković - Thiem
Typ: Djoković - 1,5 seta
Kurs: 2,7
Bukmacher: Unibet

Analiza: Na dzisiaj wybieram typ na odradzającego się największego wojownika w całym ATP. Nole wraca na właściwe tory i wróżę mu szybki powrót do czołowej 8 ATP. Na jego drodze staje Thierry, jednak daleko mu do dyspozycji z poprzednich sezonów. W obecnym turnieju stracił seta z Rublovem. Ponadto jeśli w tym sezonie grał z kimś lepszym, to przegrywał. Czysty win 2:0 na Djoko to mój typ na dzisiaj.
⛔100
 
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkaniie: Cleveland - Indiana
Typ: V.Oladipo +23,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet

Oladipo... jest to gracz ,który przynosi Indianie najwięcej punktów... W pierwszym meczu zdobył sporo punktów i stawiam na niego ,że znowu będzie motorem &quot;punktowym&quot; w Indianie. Nie jest tajemnicą kryzys Cleveland. Uważam,że także dzisiaj weźmie na siebie grę i porzuca tych punkcików na plus ????
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Burnley FC - Chelsea FC
Typ: liczba bramek w meczu: 2-3
Kurs: 1.95
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Nareszcie porządnie weszło - Cukier Toruń pewnie wygrał. Teraz mecz o który poprzednicy już &quot;zahaczyli&quot; tyle, że ja pójdę trochę w inną stronę - przedział bramkowy 2-3 (choć nie lubię wstawiać meczów o którym inni już pisali).
Burnley (7 miejsce, 52 pkt, 14-10-9), &quot;na fali&quot;, pięć ostatnich meczów wygranych, w tym cztery wynikiem 2:1 i jeden 3:0. Z tego wynika, że można by tu pójść w kierunku dokładnego wyniku (2:1 dla Burnley), no ale bez szaleństw - bezpieczniej zagrać na ilość goli.
Chelsea (5 miejsce, 60 pkt, 18-6-9) obecnie jakby w dołku, pięć ostatnich meczy to 2 wygrane, 2 porażki, 1 remis.
Ciekawostką jest to, że pierwszy mecz tych drużyn, Chelsea na swoim boisku przegrało 2:3 (12.08.2017). Wcześniej zdecydowana większość spotkań między nimi kończyła się wynikiem właśnie w przedziale 2-3 gole. Dlatego sądzę, że i teraz ten mecz zakończy się podobnie, choć jak ktoś pisze na tym forum - z fartem. Powodzenia!
✅95
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder vs Utah Jazz
Typ: Russell Westbrook over 1,5 trafionych trójek (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2,3
Bukmacher: Unibet
Analiza:
No dobra idziemy w stronę zawodnika tym razem. W ostatnim meczu, czyli pierwszym w play off Russell nie trafił żadnej trójki, podejmując 4 próby. Generalnie w sezonie rzucał bardzo słabo zza lini. 7,24 i miał niecałe 30%. Rzucał średnio ok 4 trójek i trafiał jedną. Tej nocy może nie zagrać Paul George, jakiś problem z barkiem. A nawet jak wyjdzie to po ostatnim festiwalu trójek, gdzie bodajże trafił 8 Utah już mu tak nie pozwoli rzucać swobodnie. Play Off to już w pełni strategia, a Russella mogą sobie trochę odpuszczać przy rzutach z daleka. Nie wierzę, że znowu żadnej nie trafi drugi mecz z rzędu. Jak dla mnie fajny bet i przy lepszej defensywie ze strony Utah, Westbrook będzie musiał w pewnym momencie pociągnąć grę swojego zespołu i pewnie coś szalonego trafi z dystansu. Wszystko zależy od przebiegu meczu ja wchodzę w ten ryzykowniejszy typ i liczę na przełamanie. Powodzenia!
✅130
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Cleveland - Indiana
Typ: Indiana
Kurs: 4.42
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiejszą noc proponuję typ w stronę Pacers. James nie jest w stanie pociągnąć tego zespołu, Love totalnie wyłączony z gry w 1 meczu,jedynie Smith rzucił 15 punktów, gdzie reszta nie przekroczyła linii 10 punktów. Dzisiaj będzie to wyglądać podobnie. Indiana gra szybciej, zawodnicy wyglądają lepiej fizycznie, Oladipo robi naprawdę solidną robotę, Turner też punktuje i zbiera dosyć dobrze. Jak dla mnie od początku w tym pojedynku PO lekkim faworytem jest Indiana, nie wiem skąd, aż taka różnica kursów, ale dla nas, obstawiających to jak najbardziej jest na rękę. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 80:98, dzisiaj myślę, że zwycięstwo Indiany będzie mniejsze z przewagą 7-9 punktów. Po tym spotkaniu jadą na własny parkiet, gdzie przy dobrych wiatrach mogą postarać się o zakończenie serii 4:0. Cleveland już nie raz zawodziło w sezonie zasadniczym i pokazywało (także i mi), że nie warto na nich stawiać. Kawalerzyści jeżeli myślą o nawiązaniu jakiejkolwiek walki w tym PO, muszą liczyć, że James zagra na swoim poziomie, Love poprawi rzuty za 3 punkty, a także na o wiele lepszą gre Hooda i Hilla. Ławka słaba, tylko Nance i Clarkson w miarę ogarnięci. Zbyt dużo składowych, aby mogło to wyjść, lecz wiadomo, że w sporcie wszystko jest możliwe. Jak dla mnie kurs jest tak piękny, że nie można przejść koło niego obojętnie. Powodzenia!
⛔100
 
pewniak.webd.p 0

pewniak.webd.p

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers
Typ: Liczba rzutów 3-punktowych trafionych przez gracza — w tym dogrywka Victor Oladipo over 2.5
Kurs: 2,3
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Drugi pojedynek tych drużyn w play offach NBA. Pierwsze spotkanie na Quicken Loans Arena zakończyło się wynikiem, który przed meczem nawet goście wzięliby w ciemno. Szybkie uzyskanie dużej przewagi i trzymanie jej przez cały mecz to była bardzo skuteczna metoda, która skutkowała porażką aż osiemnastopunktową przez gospodarzy. Szalał Victor Oladipo, który rzucił ponad trzydzieści punktów, zdobywając w tym aż sześć trójek. Przy takiej skuteczności z jaką mieliśmy do czynienia (w sumie mielismy zaledwie sto siedemdziesiąt osiem punktów - 80:98) to w końcu wysoki Amerykanin zdobył około trzydziestu procent punktów swojej drużyny, więc wynik godny szacunku. Warto wspomnieć, że to było pierwsze w karierze przegrane spotkanie w play offach Le Brona Jamesa, jeśli chodzi o pierwszy mecz w play offach po sezonie zasadniczym (do tej pory dwanaście zwycięstw). Na pewno on jak i reszta Kawalerzystów będą chcieli się zrehabilitować i wrócić do gry w tym pojedynku. Goście zaś będą chcieli iść za ciosem, a do tego niezbędny będzie im Oladipo. Jak wspomniałem bardzo dobry mecz ostatnio, dużo celnych rzutów za trzy na dobrym procencie. Nie uważam, by dzisiaj miało mu pójść gorzej, w sumie czemu Indiana miała by nie wygrać drugiego meczu. Oladipo jeśli oddaje dużo rzutów to także dużo trafia. Uważam, że to może być inny mecz niż ten pierwszy, tutaj może być dużo bardziej wyrównane spotkanie, więc partnerzy mogą dużo grać przez niego. W sumie zobaczymy jak będzie, ale jestem pewien, że Victor postara się mnie nie zawieść.
⛔100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Cleveland - Indiana
Typ: Cleveland -7,5 / over 212,5
Kurs: 3,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj inaczej niż większość... Moim zdaniem Kawaleria po prostu nie może przegrać Game 2 i tak też podejdą do tego spotkania. Głównie LBJ, który uważam, że dziś rozbije bank punktowy... Ostatni mecz chciał sobie trener James pokreować kumpli i przez ich indolencję strzelecką mecz odjechał już w pierwszej kwarcie. Dzisiaj od początku 5 bieg i ogień z Indiańcami. Powinno to też stworzyć więcej miejsca dla pozostałych zawodników. Oglądałem poprzedni mecz i nie oddawał on faktycznej siły zespołów. Cavs nie są, aż tacy słabi, a Pacers aż tak silni... W NBA nic nie zdarza się dwa razy, zwłaszcza mecz po meczu. Wątpię, aby Cleveland znowu tak pudłowali zza łuku - ostatnio 8/34 - oraz, że znowu wybitny mecz rozegra Oladipo, który trafił 6/9 za 3pkt... Reasumując - liczę na pewne zwycięstwo Cavs po overowym meczu, bo gospodarze mają żałosną obronę więc zapewne stracą sporo punktów, ale mają też dobrych wykonawców do rozstrzelania zza łuku gości... No i mają też Kinga (albo w zasadzie to Król ma ich). powodzenia
⛔100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Dart - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Daryl Durney - Gary Anderson
Typ: Gary Anderson (handicap -1.5 lega)
Kurs: 1.71
Bukmacher: LV BET
Analiza:
Kolejny czwartek, a więc kolejna kolejka w Premier League w popularnych rzutkach. Od wczoraj Federacja i zawodnicy goszczą w Amsterdamie, czyli domu najstarszego i najbardziej doświadczonego aktualnie zawodnika - Raymonda van Barnevelda, a także moim zdaniem najlepszego dartera na świecie - Michaela van Gerwena. Co ciekawe - dzisiaj obaj zmierzą się ze sobą w wielkich derbach. Ja jednak wybrałem tutaj mecz Andersona z Gurney&#39;em. Na LV BET czyste zwycięstwo szkota jest po kursie 1.67, ale z handicapem -1.5 lega już 1.71. Praktycznie niczym się to nie różni, bo wygrana i tak musi wynieść minimum 7:5, a więc linia handicapowa się pokryje. J tak proponuję zagrać, a głównym argumentem jest sama gra Andersona we wczorajszych meczach. Pokonał pierw 7:2 Michaela Smitha - nie tak dawnego lidera rozgrywek i sensację w tej edycji PL, a później 7:3 Mistrza Świata Roba Cross&#39;a. Oba mecze zagrał bardzo dobre, miał kolejno 109 i 99 punktów średnio na trzech lotkach. Łącznie rzucił 7 maxów, a checkouty, które moim zdaniem są najważniejsze osiągnął na poziomie 138 i 120 oczek, a skuteczność miał 70% i 68%, co jest bardzo dobrym wynikiem. Praktycznie nikt by nie dał rady Garemu przy takich zakończeniach. Dzisiaj Jego rywalem będzie młody jeszcze Daryl, gdzie ten przegrał swój mecz z Cross&#39;em 7:4. Bardzo słaby początek, gdzie zawodziły właśnie Duble, czyli aspekty kończące rundy. Gurney zadowolić się musiał zaledwie jednym maxem i niską średnią na poziomie 91 oczek. Do tego Szkot tym spotkaniem może sobie bardzo ułatwić i przybliżyć drogę do ostatecznych play-offów. Aktualnie ma przewagę 4 punktów, gdzie za ewentualne zwycięstwo z Gurneyem będzie miał już 6 przewagi. Oprócz wieczoru w Amsterdamie - zawodnicy odwiedzą jeszcze trzy miasta grając w nich po jednej kolejce. Więc bardzo ważny wieczór i mam nadzieję, że nie skończy to się remisem, a wygraną w dobrym stylu Garego Andersona. Powodzenia!
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania
Godzina: 20:00
Spotkanie: Midtyjland - Brøndby IF
Typ: BTTS i Over 2.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: 1xBet

Analiza: Jeszcze raz typ na over i btts. Wczoraj szkoda że Benevento nie strzelilo bo miało ku temu okazję.
Dziś mecz na szczycie w lidze duńskiej. Walka o fotel lidera. Gospodarze w świetnej formie 7 meczów bez porażek i z atutem własnego stadionu. Goście jeszcze lepiej bo aż 30 meczów bez porażek! W H2H na siedem ostatnich meczów między sobą 6/7 over 2.5 5/7 btts. Midtyjland na ostatnie dziesiec meczów 7 zakończone overem. Brøndby 6/10. Myślę że waga spotkania da nam szybki i bramkowy pojedynek.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: siatkowka Grecja wyzsza liga kobiet
Godzina: 17:00
Spotkanie: Olympiakos - Aris
Typ: poniżej 129,5 pkt
Kurs: 1,725
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Olympiakos dominuje w Grecji w większkosci dyscyplin. W przypadku siatkówki kobiet ma to szczegolne uzasadnienie. W tym roku siatkarki tego klubu w rundzie zasadniczej miały prawie perfekcyjny bilans ....20 meczy, 20 zwyciestw i TYLKO dwa stracone sety. Do tego trzeba dodac udane występy w europejskich pucharach. Aris to aktualnie druga siła w Grecji. Zakładany under wydaje sie dosc niski....przy załozeniu trzech setów i 75 punktów zebranych przez gospodynie dla Arisu do dyspozycji zostaje tylko 54 punkty....średnio 18 na set. Warto jednak zerknąć na wyniki h2h z tego sezonu:
Październik 2017 Oly - Aris 3:0 (w małych punktach 75:42);
Styczeń 2018 Aris - Oly 0:3 (50:75)
Co ciekawe w ciagu ostatnich dwoch sezonów Aris tylko raz zdobył ponad 20 pkt w secie. Powodzenia
✅72
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Monte Carlo 2018 - Tenis ziemny
12:30
Djokovic N. - Thiem D.
Thiem D.
2,31 w 1xbet

Ciekawie zapowiada się te starcie z powodu H2H 5:1, rok temu w Rzymie podczas półfinału Thiem ugrał zaledwie 1 gema z Serbem, ale na RG Djoko już przegrał 0:3. Novak wraca powoli do formy i z nowym/starym trenerem. Na razie to się sprawdza, ale w meczu z Coricem pod koniec doszło do niezłej patologii gdzie Serb potrzebował aż chyba 10 piłek meczowych by skończyć Chorwata.
Thiem z drugiej strony też ma różne wzloty i upadki w sezonie, to sądzę, że na Novaka się mocno zmobilizuje za te wcześniejsze porażki. W 1 meczu na tym turnieju też już jedną nogą był poza turniejem, bo obronił piłkę meczową z Rublevem. Jak znam życie to takie sytuacji tylko wzmacniają zawodników. Liczę na 3 setówkę.
✅ 131
Pozostałe typy na dzisiaj...
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik

Dyscyplina:
hokej na lodzie, Szwajcaria

Godzina: 20.15
Spotkanie: Rapperswil – Kloten
Typ: Rapperswil
Kurs: 1,95
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Czwarty mecz barażowy o utrzymanie w lidze lub o awans jeśli chodzi o ekipę Rapperswil. Przypomnę, że ekipa Rapperswil wygrała rozgrywki na zapleczu National League, a Klotem zajęli ostatnie miejsce i muszą grać o utrzymanie.
Po trzech meczach Rapperswil prowadzą 2-1. Najpierw pokonali Kloten w delegacji 4-1, następnie u siebie nie dali im szans wygrywając 4-0. W trzecim meczu górą byli Kloten, którzy wygrali po dogrywce 3-2.
Drużyna Kloten na wyjeździe nie wygrali od 7 meczów i nie sądzę, by dziś mogło się to zmienić.
Rapperswil natomiast ma świetną serię meczów u siebie. Ostatni raz przegrali 31 stycznia, a było to 12 meczów temu. Stawiam dziś na pewna wygraną gospodarzy, którzy zrobią ogromny krok w stronę awansu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom