>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.05.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 19 maja




Typy podajemy według wzoru:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Chicago - Miami
Typ: Gospodarze wygrają różnicą 6-10 pkt
Kurs: 5,0
Buk: Bwin
Analiza:
Wiadomo Chicago było faworytem pierwszego spotkania finalowego konferencji wschodniej, lecz na pewno ja się nie spodziewałem, że tak pewnie wygrają bo aż różnicą 21 punktów. Wcześniejsze 3 spotkania w sezonie zasadniczym też Chicago wygrywało ale były to przewagi 1, 3 i 4 punktów, a więc bardzo minimalnie. Dziś spodziewam się zdecydowanie bardziej zaciętego meczu, Miami wie, że jeżeli nie wygra to będą mieć taką sytuacje jak Boston miał z nimi. Ale myślę, że na pewno tym razem James i Wade tak słabych zawodów nie rozegrają, ja wiem Chicago to świetna drużyna w defensywie ale Miami też potrafi bronić. Obie ekipy nie mają żadnych kłopotów kadrowych, wręcz przeciwnie do Miami powrócili ostatni kontuzjowani. Miami nie często się zdarza zagrać dwa mecze pod rząd słabe dlatego dziś jestem przekonany, że jeżeli nawet nie wygrają to stawią już opór. Stąd też mój typ na to spotkanie to zwycięstwo Chicago różnicą 6-10 punktów i wydaje mi się, że jest to bardzo realny typ. Bulls są mocni u siebie, do tego mają lepszą ławkę i to powinno zawarzyć na ich wygranej. Polecam !!!
⛔ 100
 
arty 8

arty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Holandia Playoff
Spotkanie: Den Bosch - Excelsior
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W czwartek 19 maja dojdzie do kolejnej rundy playoff`ów w Holandii. Spotkanie pomiędzy drużyna z Rotterdamu a Den Bosch, będzie bardzo ważne, ponieważ jedna z tych drużyn zagra w finale o awans do Eredivisie. Den Bosch próbuje się przebić z 2 ligi do najwyższej klasy, natomiast Excelsior jest to 3 drużyna od końca zakończonego sezonu Eredivisie. Sezon w ich wykonaniu nie był udany, lecz kóńcówka była bardzo dobra, dlatego pozwala to wybrać gości jako zwyciężców tego spotkania. Również statystyki przemawiają na korzyść gości, którzy tylko raz przegrali z gospodarzami, 3 razy zremisowali i 5 razy wygrali. Dodatkowo atut własnego stadionu i chęć utrzymania się w Eredivisie motywuje zawodników do walki o zwycięstwo.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 1

gizmoluk

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Chicago - Miami Ile punktów zdobędzie Chicago?
Typ: Więcej niż 92
Kurs: 1,85
Buk: bwin
Analiza:
Drugi mecz pomiędzy Chicago a Miami rozpocznie się jutro o 2-30 am polskiego czasu. Ja obstawiam, że drużyna gospodarzy rzuci więcej niż 92 punkty w meczu bez dogrywki. Dlaczego?
1) Pierwszy mecz playoff Chicago wygrało 103-82
2) W rundzie zasadniczej Chicago wygrało dwa razy 93-89 i 99-96
3) Ostatnie mecze we własnej hali; Chicago Bulls vs Atlanta Hawks 95:83, Chicago Bulls Atlanta Hawks 86:73, Chicago Bulls Indiana116:89
Prawie zawsze byki rzucały więcej niż 92 punkty, wiec z czystej statystyki sądzę ze w tym meczu padnie więcej niż 92 punkty dla Chicago.
⛔ 100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Haka - Honka
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: expekt
Analiza:
5 kolejka fińskiej Veikkausliga. Dziś oferta też jest dosyć uboga, czuje się już po prostu wakacje i będziemy teraz obstawiać ligi nordyckie/skandynawskie. Wybrałem ponownie mecz, w którym faworytem jest zespół wyjazdowy - Honka. Sezon w Finlandii dopiero się zaczął więc powinniśmy bazować raczej na statystykach poprzedniego sezonu. A w tych - Honka zajęła 4 miejsce w lidze (41 punktów), na wyjazdach ugrali 18 punktów (5 zwycięstw, 3 remisy, 5 porażek), bilans bramkowy 16:16, czyli bardzo skromny. Haka zajęła 8 miejsce w lidze (33 punkty), większość punktów ugrała u siebie (21 punktów), bilans bramkowy 16:15 więc podobny do wyjazdowego Honki. Haka kilka lat temu była drużyną lepszą od Honki (tak do 2007r.) i do tego czasu najczęściej wygrywała z Honką (dlatego bilans meczów bezpośrednich jest mniej więcej równy - 7 wygranych Honki, 6 Haki i 2 remisy). Sytuacja zmieniła się w 2008r i od tego momentu Honka wygrała właśnie te 7 meczów. Oto te mecze:
05/02/11 Honka 4 - 2 Haka
16/10/10 Haka 2 - 0 Honka - przegrana
04/07/10 Honka 4 - 2 Haka
20/09/09 Honka 2 - 0 Haka
04/05/09 Haka 1 - 1 Honka - remis
24/01/09 Honka 1 - 0 Haka
29/10/08 Haka 0 - 1 Honka
23/08/08 Haka 1 - 2 Honka
15/05/08 Honka 7 - 0 Haka
W ostatnim czasie pada sporo bramek w meczach tych drużyn. W drużynie wyróżnia się Dudu, który grał kiedyś w Wiśle Kraków (8 bramek w 11 meczach poprzedniego sezonu, ściślej - pół sezonu). Honka to zespół celujący w podium, Haka raczej walczy o środek tabeli/utrzymanie. Moim zdaniem Honka skromnie powinna pokonać Hakę (ależ mylą się te nazwy). Powodzenia.
⛔ 100
 
P 1

ptak87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holland Jupiler League – Play offs
Spotkanie: Cambuur Leeuwarden v FC Zwolle
Typ: 2 (AH 0, +0,5)
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Runda play off zaplecza Eredivisie. Drugi zaspół ligi FC Zwolle jedzie do drużyny, która zajęła w sezonie zasadniczym miejsce piąte. Zwolle było w tym sezonie bardzo blisko bezpośredniego awansu, zawaliło jednak 3 ostatnie kolejki, w których zdobyli zaledwie 2 punkty. W ostatnim meczu rundy zasadniczej grali ze swoim dzisiejszym rywalem, i mimo, że 3-krotnie wychodzili na prowadzenie, ostatecznie zremisowali 3:3. W grudniu drużyna Zwolle wygrała u siebie z Cambuur 2-0. Faworytem wydaje się być Zwolle, ale to nie będzie dla nich łatwy mecz. Liczę jednak, że będą chcieli wywalczyć korzystny wynik przed rewanżem i postarają się przynajmniej o remis, na który z pewnością ich stać. Powodzenia !
⛔ 100
 
B 6

betholic

Użytkownik
Spotkanie : Start - Rosenborg
typ: x
kurs: 3,76
bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Jak dotychczas liga norweska jest chyba przekleństwem typerów . Ciężko cokolwiek przewidzieć , gdyż zespoły grają strasznie w kratkę a poziom jest póki co dość wyrównany . Brakuje zdecydowanych faworytów , oraz analogicznie outsiderów . Właśnie ze względu na to spodziewam się dużej ilości meczów kończonych podziałem punktów . Drużyna gospodarzy jeszcze jak dotychczas nie zremisowała , natomiast goście ledwie raz . Myślę , że poprawią tę statystykę jutro . Prawdopodobieństwo jest dosyć spore , a kurs proponowany przez Pinnacle bardzo zachęcający .
✅ 276
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie:
Vancouver Canucks - San José Sharks
Typ: Daniel Sedin 2 or more points (goals + assists, OT including)
Kurs: 3,15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś w nocy rozpoczynamy drugą odsłonę spektaktlu na Zachodzie..Vancouver podejmie ekipę z San Jose..W poprzednim meczu w niezwykłych okolicznościach Vancouver wygrało 2:1, strzelając obydwa gole w ostatniej tercji..Po raz kolejny Daniel Sedin nic nie upolował..W ostatnich 11 meczach Play Off ustrzelił &quot;zaledwie&quot; trzy bramki i dorzucił dwie asysty..Jak na najlepszego &quot;punkciarza&quot; sezonu zasadniczego to tyle co nic..Po pierwszym finałowym meczu odezwały sie głosy krytyki pod adresem braci Sedin...Moim zdaniem nieuzasadnione, bo obydwaj graja niesamowicie, jeśli nie w ofensywie to odwalają kawał dobrej roboty w defensywie..I tak to tłumaczył trener Vancouver..Daniel Sedin przyznał, ze ostatnio nieco przystopował ale skoro Kessler nadrabia i wygrywają mecze to nie widzi w tym większego problemu..Zapowiedział również, że dzis da z siebie więcej..A jeśli dotrzyma słowa to 2 pkt są jak najbardziej realne..Jeden gol i asysta..Kurs wygląda obiecująco..Typ równiez..Gramy Panowie..
Mniej zorientowanych w NHL pragnę poinformować że Daniel Sedin w sezonie zasadniczym strzelił 41 bramek (czwarty w NHL)i zdobył łacznie 104 pkt (lider rankingu)..
A co do meczu i wyniku..To zdecydowanie stoję po stronie gospodarzy..San Jose juz po raz kolejny pokazało jak można przegrać wygrany mecz..Po objeciu prowadzenia oddają cała inicjatywę przeciwnikom, a Ci bezwzględnie to wykorzystują..Gdyby nie opoka tego zespołu jaką jest bramkarz Niemi to San Jose już dawno miało by wakacje..A tak zagrają jeszcze ze 2-3 mecze..
Kursy na które zwracałem uwagę wybierając ten typ..Kto pierwszy strzeli 3 gole..Over 5,5..Vancouver -1,5..San Jose poniżej 2,5..over na sumę strzałów..
Ale zdecydowałem się na najwyzszy..I chyba jeden z pewniejszych ????
Powodzenia..
Przypominam po raz kolejny, ze NHL jest sportem nieobliczalnym, tu nie ma pewniaków..I nie gramy za sumy, z której stratą nie bylibysmy w stanie sie pogodzić..
✅ 215
 
P 195

porugalia

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Vancouver Canucks - San José Sharks
Typ: X2
Kurs: 1,74
Buk: Unibet
Analiza:
19 maja o godzinie 3:00 odbędzie się drugie spotkanie dwóch najlepszych zespołów rundy zasadniczej z conferencji zachodniej.
Vancouver Canucks zmierzy się z San José Sharks. W pojedynku tym trudno wskazać zdecydowanego faworyta.Każde roztrzygnięcie jest tu możliwe. W pierwszym meczu zwyciężyli Canucks.Dlatego też uważam że Sharks będom bardziej zmotywowani żeby wygrać to spotkanie i wyrównać stan pojedynku na po jeden.Również zespół z Vancouver zdaje sobie sprawe że wygrana tego meczu znacznie przybliży ich do finału rozgrywek.Dlatego też spodziewając sie zacietego pojedynku typuje X2.
⛔ 100
 
nkmichal 8

nkmichal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Boliwia
Spotkanie: Aurora - Real Potosi
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Real zajmuje obecnie drugie miejsce w lidze z 34 pkt, tracąc zaledwie 1 pkt do lidera. Aurora na siódmym miejscu ma punktów 28. Liga jest dosyć wyrównana i wszystko może się zdarzyć, ale Real po ewentualnym zwycięstwie z Aurorą może awansować na fotel lidera. Dodatkowo goście grają szczególnie dobrze na wyjazdach - zajmują pierwsze miejsce w tej klasyfikacji. Gospodarze grają u siebie słabo - na 12 drużyn zajmują dopiero 10 miejsce. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami wygrał Real. Myślę, że warto postawić na zwycięstwo gości, szczególnie po takim kursie.
⛔ 100
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
Dyscyplina : NBA
Spotkanie: Chicago v.s Miami
Typ: over 181,5, over 91,5 Chicago , Miami 2
Kurs: 1,9 , 1,9 , 2,1
Bukmacher: bet365
Analiza:
Co do sumy pkt w tym spotkaniu uważam iż ta linia ustawiona przez bukmacherow jest nieco przesadzona, tzn. na plus dla grających, bynajmniej dla mnie. Moim zdaniem patrząc na poczynania obydwu zespol i ilość pkt jaką rzucają w ostanich spotkaniach smiem twierdzic iz ten typ jest najpewniejszy ze wszystkich, dlatego większej głębi w to wprowadzać nie bede.
92 pkt w wykonaniu Bulls nie jest niczym nie mozliwym zwazywszy na to jakim potencjalem ofensywnym dysponuje ta druzyna ???? Bosh, Boozer, i Rose i wszystko jasne ???? Ta trojka panow jezeli utrzyma poziom z ostatniego meczu a w przpadku tego ostatniego gdy bedzie ona jeszcze wyzsza to ta liczba zostanie pokryta bez problemu ????
Dlaczego Miami? Ponieważ dwoch tak slabych meczy dawno nie zagrali James i Wade oczywiscie pod rząd. Dzis ich forma powinna być lepsza a co za tym idzie, jezeli nie chcą wrócić do domu z bagarzem 2 porazek i glowić się z presją, ktora nie wątpliwie siedziala by w ich glowach i przeszkodzałaby w skoncentorwaniu się na 100 %. Uwazam, ze dzis James i Wade dadzą popis a co za tym idzie Heat wyrównaja stan rywalizacji.
zły zapis ⛔ 100
 
phobos 26

phobos

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA Playoff
Spotkanie: Chicago Bulls - Miami Heat
Typ: Miami over 89,5 pts @ 1,85
BUK: Betclic
Analiza: Zanim cokolwiek zostanie napisane, przyznam że wynik Mavs - OKC trochę mnie przeraził. Trochę minęło odkąd mieliśmy okazję ujrzeć taki wysoki score, choć przyznam że zwycięstwo Mavs nie zdziwiło mnie wcale.

Wrócmy do dzisiejszego spotkania. Bulls w game 1 nieco polecieli z Heat, nieco nazbyt można powiedzieć. Ciężko powiedzieć czy i dzisiaj Byki będą w tak znakomitej formie - za to Heat z pewnością nie pogodzą się z drugą taką porażką. Wade, Bosh i James zapewne plują sobie w brodę, że nie wykrzesali z siebie choć grama więcej, ale dzisiaj nie popełnią tego błędu. Wprawdzie Byki nieźle radzą sobie z obroną, to i tak sądzę że Heat poprawią ostatni wynik, a próg 90 punktów to minimum które muszą ugrać, by myśleć o zwycięstwie. Choć faworyzuję Bulls i życzę im finału, sądzę że przeciwnicy utrą im nosa nie jeden raz.
Przyznam że nie lubię dodawać kolejnych typów na spotkanie, które już się przewinęło w typach dnia, ale niestety o takiej porze akurat siadam na buka. Typ się nie powtórzył, więc powinno być w porządku. Polecam.
⛔ 100
 
T 1

tranzystor

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Chicago Bulls - Miami Heat
Typ: Miami zwycięstwo różnicą 6-10 punktów
Kurs: 5,0
Buk: Sportingbet
Drugie spotkanie w półfinałach play off pomiędzy Chicago Bulls i Miami Heat. Pierwszy mecz to wysoka wygrana Byków 103:82. Wygrania nie dziwi ale rozmiary już tak. Dobre zawody rozegrali liderzy Chicago oraz nie zawiodła jak zawsze mocna ławka rezerwowych. Za to w Miami tylko Bosh zagrał solidne spotkanie z wielkiej trójki bo Wade i James mieli kiepski dzień, a i pozostali zawodnicy nie potrafili pociągnąć zespołu. Każdy mecz jest jednak inny i Miami nie powinno się przydarzyć drugi raz takie spotkanie. Sytuacja kadrowa Heat jest coraz lepsza, do kadry wrócił Haslem co może być dużym wzmocnieniem. W RG widzieliśmy trzy spotkania tych drużyn i wszystkie były zacięte, tym bardziej może dziwić tak wysoki rozmiar porazki Miami. Bo co prawda przegrwało Heat wszystkie te mecze ale były to minimalne różnice. Na dzisiejszy mecz wybrałem zakład 6-10 punktów przewagi Miami. Po prostu wierzę w Heat, jestem przekonany, że dziś zagrają całkiem inaczej i znajdą sposób na Chicago. Czego taka przewaga ? Jeżeli Heat będą minimalnie prowadzić pod koniec meczu to rzutami wolnymi mogą powiększać przewagę.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, towarzyski
Spotkanie: Lech v Borussia
Typ: 2
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gdyby to było spotkanie o stawkę to pewnie nikt nie miałby wątpliwości i od razu stawiał na Borussię. Oczywiście tak nie jest i drużyny zmierzą się towarzysko, ale ja uważam, że taki kurs trzeba wykorzystać. Tak naprawdę stroną, która w tej potyczce będzie oszczędzała piłkarzy będzie Lech, Kolejorz bowiem w niedzielę pojedzie do Gdańska na arcyważne starcie z Lechią w lidze. Dortmund natomiast jest po sezonie, będą mogli zagrać najlepsi. Poza tym jeśli Bakero da pograć zmiennikom to zespół niemiecki będzie o klasę lepszy, bo nie ma co ukrywać, że Lech nie ma bardzo szerokiej i silnej kadry, rezerwowi często odstają od gwiazd. W Borusii natomiast system szkolenia działa bardzo dobrze (patrz na przykłady Goetze czy Grosskreutza) więc podejrzewam, że nawet jeśli taki nieopierzony młokos z dość głębokiej rezerwy wyjdzie na boisko to i tak nie będzie odstawał nawet od najlepszych lechitów.
⛔ 100
 
T 215

tyczner

Użytkownik
SPOTKANIE: B. M&quot;GLADBACH - BOCHUM
TYP: 1 (-1HA)
KURS: 2.25
BUK:B365
ANALIZA:
Z dzisiiejszej oferty wybrałem pojedynek w Niemczech awans/spadek .
Drużyna gospodarzy grająca do tej pory w 1 bundeslidze zajeła 3 od końca miejsce i musi ratować się przed spadkiem grając w barażach. Borusia dal mnie jest wyraźnym faworytem tego pojedynku.Dlaczrgo wygrają gospodarze
---- Ostatnimi tygodniami prezentowała wysoką formę 3-1-0 wygrywając ciężkie mecze ( min z mistrzem z Dortmundu 1-0)
----Gra u siebie gdzie wygrała ostatnie 3 mecze
---- więcej doświadczenia po zakończonym sezonie w bundeslidze.
Goście to 3 druzyna 2 bundesligi, bezpośredni awans przegrła gorszą różnicą bramek.
Jakiekolwiek porównania nie będą adekwatne - Różnica lig przemawia za gospodarzami,
Rok temu w barażach Nurynbergia rozbiła wtedy 2ligowy Augsburg 3-0,1-0. Stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy.

---------------------------------------------------
klik dzięki klik

zwrot
 
suti 16

suti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Grecja
Spotkanie: Olympiakos - Aris
Typ: Pierwsza Kwarta - Olympiakos (-4.5)
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś czas na Play - Off w lidze Greckiej. O godzinie 16:00 na parkiet w Piraeus&#39;ie wybiegną gracze Olympiakos&#39;u oraz Aris&#39;u. Faworytem oczywiście gospodarze. Ale kurs 1.01 raczej mało zachęcający. Mój typ to Handicap na pierwszą kwartę. 5 punktów różnicy po 1/4 spotkania to myślę że dużo nie jest. Ostatnie mecze tych dwóch drużyn prezentują się następująco :
Olympiakos-Aris Sal. 23.01.2011 97:70 1.Grecja
Aris Sal.-Olympiakos 23.10.2010 65:78 1.Grecja
Aris Sal.-Olympiakos 03.05.2010 75:85 1.Grecja
Olympiakos-Aris Sal. 01.05.2010 75:63 1.Grecja
Olympiakos-Aris Sal. 31.01.2010 82:77 1.Grecja
Aris Sal.-Olympiakos 20.01.2010 93:83 Puch.Grecja

Tak więc widzimy różnicę klas. Oczekuję dobrego rozpoczęcia spotkania a później kontrolowania meczu, oraz nabijania coraz większej przewagi ????
✅ 91
 
R 6

roms303

Użytkownik
Spotkanie: HOUGANG vs TAMPINES ROVERS
Typ: OVER 3,5 gola
Kurs: 2,25
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Jako że we wczorajszym meczu wszyscy typowali over 2,5 i over 3,5 a ja UNDER 2,5 i kolejny raz mój typ był trafiony. Dzisiaj bedę typował over 3,5 gola w tym meczu. Chciałem dawać na początku over 2,5 ale kurs słaby, kurs over 3,5 jest bardzo prawdopodobny w tym meczu. Drużyna z czołówki (1 miejsce) podejmie ligowego outsidera. Tampines będzie chciało umocnić swoja pozycję w lidze. Będzie cisnęło od samego początku jak to zwykle bywa w meczachz ta drużyną. Dla mniej odważnych kurs over 2,5 myślę, że 100% pewny! W tym meczu zobaczymy kilka bramek na 100%. Tampines nigdy nie odpuszcza w ataku. Polecam!
⛔ 100
 
Z 4

zgryrus90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Klubowe Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Lech Poznań vs. Borussia Dortmund
Typ: X
Kurs: 3,30
Buk: Bet365
Analiza:
Witam. Dzisiaj czeka nas prawdziwa gratka w Poznaniu! Na Bułgarską przyjeżdża świeżo upieczony mistrz Niemiec z trzema Polakami w składzie. Mało tego, przyjeżdża on w najsilniejszym składzie. Jest to efekt zapisku w kontrakcie przy sprzedaży Roberta Lewandowskiego. Spotkanie obejrzy komplet 42 tys widzów, a więc czeka nas wspaniałe widowisko.
Gdyby był to mecz o jakąś stawkę to śmiało postawiłbym pewną 2, lecz jako, że jest to mecz towarzyski, który w 99% jest zrobiony pod publikę to sądzę, iż w tym meczu padną 4 bramki, po dwie dla każdej z drużyn. Ani Lech ani Borussia nie będą się zbytnio wysilać, a wynik remisowy z pewnoścą zadowoli każdego, włącznie z kibicami ????
Pozdrawiam
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Dyscyplina: Piłka nożna - 1 liga Norwegia
Tromso Il - Viking Fk

Typ: 1
Kurs: 1.83


Spotkanie lidera z drużyną, która ma na swoim koncie tylko jedno zwycięstwo w tym sezonie, powinno zakończyć się korzystnie po stronie gospodarzy. Sezon dopiero zaczyna się w Norwegian 1st Eliteserien 2011. Rozegrano bowiem zaledwie 7 kolejek, lecz już mniej więcej widać kto będzie liczył się w stawce o pozycje na podium. Będzie to drużyna Tromso, która jak widać, bardzo dobrze przygotowała się do sezonu. Jako jedyna z całej ligi jeszcze nie przegrała swojego meczu. Oprócz tego straciła najmniej bramek. Jest to dość ważny argument, zważywszy na to, że drużyna Viking Fk w 3 meczach wyjazdowych strzeliła tylko jedną bramkę. W poprzednim sezonie ekipa Tromso uplasowała się na podium, zajmując 3 miejsce. Viking był 9 z dużą przewagą nad drużynami które spadały z ligi, można więc rzec iż byli solidnym średniakiem ligowym. Jakoś tego nie widać od początku obecnych rozgrywek. Zajmują obecnie niechlubne 15 (przedostatnie) miejsce i kibice nie mają jak na razie powodów do zadowolenia. Mecz wyjazdowy z liderem także nie będzie należał do najprostszych. Uważam, że Tromso stać nawet na dwubramkowe zwycięstwo, lecz nie ma co szaleć i wystarczy postawić na czysta jedynkę, po i tak dość dobrym kursie. Gospodarze mają silniejszy kadrowo zespół i powinno być to widoczne w niemal każdym aspekcie gry. Mecz odbędzie się w czwartek 19 maja o godzinie 19:00. W poprzednim sezonie Tromso wygrało u siebie 1:0, jestem za tym, aby ten wynik się powtórzył.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 161

poozon

Użytkownik
Wozniacki - Wickmayer typ 2 kurs 3.45 stawka 2/10 buk Ladbrokes
Nadchodzi czas kiedy panna Wozniacki , zaczyna symulować ,że coś boli , że nie idzie gra itd. itp. ROLAND GAROSS i wszystko jasne . Chyba nikomu nie trzeba mówić ,że wielkimi Krokami zbliża się jeden z czterech najważniejszych turniejów w tym roku , więc po co się przemęczać jak można trochę odpocząć . Dlaczego akurat to spotkanie ?? Karolajna ma w zwyczaju odpuszczać sobie takie marne turnieje jak ten w Belgii przed szlemami . Przykład : Sydney 2011 przed AO odpada w pierwszej rundziej z Cibulkoa , ała jak boli czyli Zheng w Warszawie przed RG w zeszłym roku , ała jak boli part 2 czyli Kremer przed WTA Doha champs czyli słynne &quot; Karolajna nie możesz wygrać &quot; przy stanie 75 50 tatuś mówi córa robi . Trochę o Wickmayer . Grały ze sobą w tym roku 2 razy , h2h 2:0 dla Wozniacki ale były to inne spotkania bo grały o pewną stawkę . Pierwsze spotkanie mogło się spokojnie zakończyć zwycięstwem Wickmayer walka doczyła siędo samego końca skończyło się 4-6 6-4 6-4 dla Wozniacki drugie spotkanie 6-1 7-6(4) . Dzisiaj więcej ochoty do gry będzie wykazywać Wickmayer , ma coś do udowodnienia Wozniacki , po drugie gra u siebie więc powinno jej bardzie zależeć , a po trzecie brak zaangażoawania do gry w tym turnieju Wozniacki pokazała wczoraj wygrywając po trudach z Lepchenko 64 75

zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom