>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy dnia - 19.05.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Dusseldorf
Spotkanie: Hajek - Donskoy E
Typ: 1
Kurs : 1,71
Buk: PinnacleSports
Analiza:
Moim zdaniem lokata na dzisiaj ten mecz musi zakończyć się zwycięstwem Czecha w ostatnich meczach pokazuje równą i bardzo dobrą forme, z ostatnich 13 meczy wygrał aż 9 bardzo dobrze radzi sobie na ziemi. Jego rywalem będzie Donskoy Rosyjski tennisista jak dla mnie kompletnie bez potencjału gra bardzo słabo a na ziemi ostatni raz wygrał ponad rok temu. Biorąc pod uwage taki kurs to warto opstawić ten mecz za grube pieniądze ponieważ nie powinno być tutaj żadnej niespodzianki
✅ 71
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina – ŻużelSpeedway Ekstraliga
Spotkanie: Włókniarz Częstochowa - Lechma Start Gniezno H(0 - 14.5)
Typ: 1
Kurs: 1,85
Buk: Tobet

Dziś o godz. 17:30 na Arenie Częstochowa przy ulicy Olsztyńskiej zostanie rozegrany mecz miedzy CKM Włókniarzem Częstochowa a Startem Gniezno. 4-krotny Mistrz Polski jest szósta ekipą ENEA Ekstraligi, Lechma jest 10.

Goście w tym meczu wystawią do składu Mateja Zagara (10 ptk we wczorajszym GP Czech) oraz Antonio Lindbaecka (5 ptk wczoraj). „Do siebie” przyjedzie Sebastian Ułamek (śr/bieg 1,391). Ekipę z Gniezna wspierać będzie również Piotr Świderski (1,375) oraz Watt, Fajfer i Lisiecki. Goście w tym sezonie wygrali tylko spotkanie u siebie z Wrocławiem, pozostałem 4 spotkania to pasmo porażek.

Gospodarze oprócz oczywistego faktu, iż będzie sprzyjać im własny, nie mają w końcu żadnych problemów kadrowych. „Flying Sajfutdinow” (wczoraj 17 punktów, taśma w finale, zwycięstwo w GP Szwecji) – lider klasyfikacji GP powraca do składu Lwów i wydaje mi się, iż będzie to wydarzenie kolejki. Włókniarz wystawi do składu Grisze Łagutę oraz Rune Holtę. Trzy częstochowskie Lwy powinny pokazać w tym meczu pełnie możliwości przywożąc bardzo dużą ilość oczek. Ponadto w składzie ujrzymy Michaela Jepsen Jensena (1,733), Rafała Szombierskiego (1,294) oraz Adama Strzelca i Artura Czaje.

Obstawiam wielki mecz Włókniarza i wysoki handicap. Nikt z kibiców speedwaya nie ma wątpliwości że wysokie zwycięstwo Lwów jest nieuchronnym wydarzeniem.

⛔ 100
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs vs Memphis Grizzlies
Typ: Marc Gasol (+5.5) vs Tony Parker
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Już dziś o 21:30 pierwszy mecz walki o miano najlepszej drużyny na Zachodzie. Szczerze mówiąc nie widzę tutaj zbytnio sensu na granie w stronę któregoś zespołów i znalazłem ciekawy zakład na większą ilość punktów Gasola (z handicapem) w pojedynku z Parkerem. Obaj są liderami swoich zespołów i obaj rzucają podobną ilość punktów w PO. Średnia Gasola w PO to 18,3 punktów na mecz, Parkera 22,4. Różnica trzech punktów, ale akurat w meczach Memphis którzy w głównej mierze bazują na defensywie pada po prostu mało punktów, w serii z OKC nie było meczu w którym padłoby więcej niż 200 punktów, jeśli chodzi o Spurs to oni grali z bardzo ofensywną drużyną i dorzucając do tego to że oni sami grają bardzo ofensywnie, było mnóstwo akcji i dlatego Parker oddawał bardzo dużo rzutów, poza tym w serii z LAL i GSW miał na przeciwko śmiesznych rywali, tutaj będzie miał na pewno trudniej z Allenem. Patrząc również na to jak gra obecnie Memphis w obronie i jak głównie zdobywa punkty Parker to po prostu w tej serii będzie moim zdaniem rzucał o wiele mniej. Gasol w serii z SAS będzie mógł robić co będzie chciał, Spurs po prostu nie mają dobrego centra, a ich najlepszy czyli Splitter jest po prostu słaby i Gasol będzie z nim robił co będzie chciał tak jak chociażby w pierwszej rundzie Howard, czy w drugiej Bogut. Gasol w obecnej chwili jest chyba najlepszym centrem w lidze więc tutaj naprawdę sporo rzuci, bo jeśli do Boguta nie należy zdobywanie punktów, to akurat od Gasola w Memphis oczekuję się że oprócz pracy w obronie będzie też zdobywał punkty. Parker w ostatnim meczu miał 1-13 za dwa punkty, 2-3 za trzy i dodając do tego bardzo dobrą obronę Memphis może mu się znowu zdarzyć tak słaby mecz. Myślę więc że z handicapem +5.5 Gasol bez problemu pokryję tą linie.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, I liga
Spotkanie: Cracovia - Flota
Typ: Drużyna 2. powyżej 1,5 gola
Kurs: 4.2
Buk: Sportingbet
Analiza: Według mnie ostatnio Craxa traci coś za dużo goli. Na taki mecz trzeba być poukładanym przede wszystkim w obornie. Kolejrzowi nie tak dawno dali sobie wbić dwie bramki u siebie. Potem stracili aż trzy w Bydgoszczy. Ja czuję tu jakieś rozregulowanie w szykach obronnych. Zwycięstwo z przeciętną ostatnio Termalicą tez nie przekonuje. Tym bardziej, ze Flota pewnie nastawi się na kontrę i będzie jej łatwiej budować groxne akcje i przedostawać się pod bramkę Craxy. Cracovia niby ma fajny terminarz do konca, ale jeśli dzisiaj przegra srawy się skomplikują. Zwyciestow z Termalicą moze im dodać zbytnej pewności siebie. Cracovia moze dzisiaj tęz czuć presję kibiców. Dla mnie zwycięstwa Floty wyjazdowe z Dolcanem i z broniacą się przed spadkiem Wartą są wartościowe. Swiadczą o tym, że Flota nie pęka, psychicznie i fizycznie tez odzyskała siły. Cudem ten zespół nie ugrał aż takiej ilosci punktów na jesień. Ostatnio jakby wracali na właściwe tory. Myślę, ze jest duża szansa by tego meczu nie przegrali, a dwie bramki też są bardzo możliwe. Po takim kursie, jest to zachęcające.
⛔ 100
 
M 1

marcustyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna (ARGENTYNA: Primera División - Torneo Final)
Spotkanie: Union Santa Fe - River Plate
Typ: River Plate
Kurs: 2,05
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Już dzisiaj o godzinie 20:15 rozpocznie się w Argentynie mecz między Union Santa Fe a River Plate. Typuje drużyne gosci, czemu? Ostatnie mecze pokazały że umią zawalczyć o to co będzie im potrzebne. Puchar? dla każdego jest rzeczą cenną. River Plate to druzyna złozona z dobrych obronców , ale napastników też mają naprawde dobrych, taki Luna C. potrafi naprawdę zabłysnąc w meczu o wszystko. Typ jest typem idealnym dla kogoś kto chce dziś sobie dobrze zarobic ponieważ kurs kusi. Zapraszam serdecznie do brania szybko tego meczu, bo zostało tylko 14 minut do zaczęcia spotkania! Oby było tak jak piszę. Pozdrawiam!
⛔ 100
 
E 19

erfelur

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs- Memphis Grizzlies
Typ: Marc Gasol zbiórki powyżej 8
Kurs: 1.85
Bukmacher: betsafe
Analiza:

Dzisiaj o godz. 21.30 odbędzie pierwsze spotkanie finału konfenrencji zachodniej między San Antonio a Memphis. Faworytami bukmacherów są gospodarze, lecz nie pozbawiam Niedźwiedzi szans na wygraną. Szczególną rolę bedzie w ich ekipie pełnił center M. Gasol, który nie będzie miał większej konkurencji ze strony Splittera. Spodziewam się zatem przewagi Memphis pod koszem, a Hiszpan to zdobywający wiele punktów i zbiórek zawodnik. Mozna grać też over 26 pkt+ zbiórki na Gasola, lecz moim zdaniem bezpieczniejszy jest typ na same zbiórki, gdyż 9 w całym meczu dla Hiszpana to nie jest żadne wyzwanie. Spójrzmy na staty w meczach z OKC Thunders- kolejno 7,11,9,5 i 10 zbiórek Gasola. Dzisiaj jednak walka pod koszem powinna być wygrywana przez ekipę Memphis, głównie dzięki grze Gasola.
⛔ 100
 
B 0

betplayer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Pacif Coast Soccer League Women godz: 22:00
Spotkanie: NSGSC Eagles Women - Okanagan Women
Typ: Okanagan Women ah -1,75
Kurs: 1,8
Bukmacher: bet365
Analiza:

Okanagan Women grają z najgorszą ekipą ligi. W 2012 NSGSC Eagles Women nie wygrały ani jednego spotkania zdobywając przez sezon 2 punkty dzięki 2 remisom. Bilans bramek to 12-61 strzelone-stracone.
W tym sezonie rozegrały 3 mecze wszystkie 3 przegrały z bilansem bramek 2-12.
Obie ekipy grały ze sobą niedawno, zakończyło się wynikiem:
5 maja Okanagan FC 5-2 NSGSC Eagles
Lindsay Briggs, Michelle Smith, Melanie Shannon (2), Taylor Sarchet
Skjerka, Samobójcza
Czyli tylko jedna strzelona bramka z gry, druga samobójcza.
Pozostałe mecze NSGSC Eagles przegrało 3:0 i 4:0.
Na ten sezon wyczytałem, że ekipa Okanagan Women dokonałakilku ciekawych transferów, a w ekipie gospodyń, są jeszcze dodatkowe osłabienia związane, ze sprzedarzą zawodniczek, i wstawieniem juniorek do składu.
⛔ 100
 
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies
Typ: Zach Randolph over 9.5 zbiórki
Kurs: 1.65
Bukmacher: BetCity
Data (i godz): 19.05.2013 godz. 21:30
Analiza:

No i mamy pierwszy mecz finalu konferencji na zachodzie. Ciekawy prób wystawił BetCity, 10 zbiórek na Randolpha to nie wiele, ale też kurs na to nie jest za wysoki. Taki sam próg jest na Tima Duncana ale ja jednak zdecydowałem sie zagrac na koszykarza Memphis. Na ostatnich 5 spotkan zanotował on odpowiednio 10,8,10,12,14 zbiórek, myśle że dziś też powinien pokryć tą linie. Gra on stosunkowo długo, przebywa na parkiecie srednio 40 min, on i Marc to najlepiej zbierający w Memphis, tylko że Z-Bo umie powalczyć o piłke pod koszem przeciwników. Memphis gra bardzo dobrze defensywie, nie pozwalając przeciwnikowi na rzut z łatwej pozycji, przy tak dobrze grającej obronie cięzko o dobre rzuty co za tym idzie będzie sporo niecelnych rzutów no i ktoś to musi zebrać. SAS nie mieli do tej pory tak wymagającego przeciwnika, nie wiem czy sobie poradzą z Miśkami, na pewno dużo będzie zależalo od walki pod koszem, a w tym fragmecie gry faworyzowałbym Memphis i uważam że Zach stanie na wysokości zadania i zbierze co najmniej 10 razy.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom