>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.05.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Tour - Genewa
Godzina: 13:15
Spotkanie: Federico Delbonis - Marin Cilic
Typ: Federico Delbonis
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betsson
Analiza:

W dzisiejszym meczu na kortach Genewy zmierzą się Argentyńczyk Federico Delbonis(33 ATP) oraz Chorwat Marin Cilic(11 ATP). Wczorajszy wynik meczu Delbonisa z Belluccim bardzo mnie zaskoczył, nie tyle samo zwycięstwo, co jego rozmiar. Thomazowi co prawda nie kleiła się gra, ale trzeba też podkreślić znakomitą postawę Federico. Co do Marina, mączka nie należy do jego ulubionych nawierzchni, niby ograł wczoraj Gulbisa, jednak Ernests to nie ten sam zawodnik co kiedyś, dodam jeszcze, iż wcale nie było to takie łatwe zwycięstwo: 7:6, 6:4. Cilic dobrze serwuje i myśli na korcie, jest niezłym taktykiem, ale tutaj zabraknie mu regularności. Serwis z racji nawierzchni nie będzie jego atutem w takim stopniu jak na szybkich kortach, Gulbis potrafił przełamać Chorwata trzykrotnie, nie widzę powodów aby tej sztuki nie dokonał Argentyńczyk. Warto dodać iż ten turniej raczej nie jest ulubionym Marina, w ubiegłym roku po męczarniach z Rublevem, odpadł łatwo w drugiej rundzie z Santim Giraldo. Natomiast Delbonis zameldował się w półfinale, przegrywając po trzysetowej walce z Sousą. Jeśli Federico zagra na takim poziomie jak z Belluccim, typ powinien spokojnie wejść.
_______________
Jeśli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bd69 13

bd69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Galatasaray - Kayserispor
Typ: Galatasaray (-1) handicap
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet.365

Ostatnia kolejka w tureckiej lidze. Galatasaray ten sezon może uznać za niezbyt udany, ponieważ nie zagrają oni w następnym sezonie w lidze mistrzów, jednak dziś stoją przed ogromną szansą gry w lidze europejskiej, jednak to spotkanie trzeba wygrać. Drużyna gości to niezbyt wymagający rywal a utrzymanie w lidze jest już zapewniony, tak więc na dzisiejsze spotkanie wyjdą tylko żeby sobie pokopać i tyle dla nich na dzisiaj. To co moim zdaniem jest bardzo pewne, to że Galatasaray to spotkanie wygra, jednak ja idę odważniej i stawiam, że wygra co najmniej 2 bramkami w tym meczu.
A Galata nie jest przypadkiem na 2 lata wykluczona z pucharów?
 
A 332

abes1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, PLK
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Anwil Włocławek - Rosa Radom
Typ: 2
Kurs: 2.76
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Sytuacja Anwilu w półfinale play-off jest bardzo trudna. Dzisiejszy mecz to mecz o wszystko, jednak myślę, że pomimo przewagi własnego parkietu i trybun nie uda się Włocławianom wyrównać stanu rywalizacji. Przedwczoraj pewne zwycięstwo Rosy, a po tamtym meczu doszedł kolejny mocny insider - Robert Skibniewski doznał złamania nasady palca wskazującego i jest to dla niego koniec gry w tym sezonie. Do tego dochodzą problemy, które pojawiły się również we wtorek - cytując wypowiedź klubu &quot;Diduszko po kontuzji wciąż narzeka na problem z zerwanym mięśniem kłębu kciuka, Chyliński od kilku tygodni gra z bólem nadgarstka ze względu na stan zapalny. Do tego wszystkiego jeszcze Dmitriew zmaga się z anginą i we wtorek wyszedł na parkiet tylko na własną prośbę pomimo wysokiej gorączki. Co do występu gracza w meczu numer cztery, decyzja zapadnie w czwartek.&quot;
Myślę, że w obliczu tych problemów kadrowych Rosa powinna dać sobie radę i zakończyć tę serię we Włocławku. Kamiński jest zbyt doświadczonym trenerem, by pozwolić sobie na piąty mecz w Radomiu, w którym przecież wszystko może się zdarzyć. Według mnie, dziś zabraknie Anwilowi argumentów w ataku - Jelinek nie błyszczy, obrona rywali również jest już przygotowana na krycie Czecha, ponadto Andjusic (poza rzutami trzypunktowymi) również na warunki naszej ligi i dużo gry kontaktowej wypada blado. Boisko zweryfikuje przypuszczenia, jednak myślę, że ten typ zawiera w sobie value, dlatego go dzisiaj gram. ????
176
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Memoriał Huberta Wagnera
Godzina: 20:30
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: Serbia
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ups brakuje mi ostatnio czasu by się tu udzielać, no ale cóż...dziś wyjątkowo nudy w robocie wiec coś skrobne ????
O godzinie 20:30 nasza reprezentacja podejmie w Tauron Arenie reprezentację Serbii i wychodzi na to, że będzie to mecz o II miejsce w turnieju.
Serbia: po kompromitacji w Mistrzostwach Europy oraz kwalifikacjach do IO Serbowie będą chcieli wypaść tu jak najlepiej i udowodnić sobie i innym, że są mocni. Rozegrali tu dwa mecze jeden minimalnie wygrywając (z Belgią), w drugim ponosząc minimalną porażkę (z Bułgarią).
Polska: największym atutem naszego teamu jest wg mnie fanatyczna publika, nasi sa w trakcie przygotowań do mega ważnego turnieju do IO stad trener rotuje składem i szuka optymalnych rozwiązań co niestety nie zawsze wychodzi nam na dobre.
Ogólnie wydaje mi się że Serbowie wyglądają nieco lepiej na tym turnieju i mają do wyrównania rachunki z biało-czerwonymi min. za porażkę w kwalifikacjach do IO.
Są to zbyt wyrównane drużyny by wystawiać kursy 1,28 - 3,50 jak to zrobił Bet365, a mecz zapewne zakończy się 3-2 w jedną bądź drugą stronę, poza tym obie drużyny są w zupełnie innych miejscach i wygrana w tym meczu nie stanowi dla naszych siatkarzy priorytetu, stąd tez jestem skłonny po rewelacyjnym kursie postawić na Serbię.
250
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyski
Godzina: 19:15
Spotkanie: St. Gallen - Monchengladbach
Typ: 2 (-1 azjan)
Kurs: 1.5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Tour po Szwajcarii.
Głównie pojechali tam podstawowi, zabrakło tylko z kluczowych: Stindla (30 meczów, 7 goli) i Johnssona (26/6). Reszta nieobecnych w Szwajcarii rozegrała poniżej 10 spotkań ligowych.
2 dni temu pokonali Luzern 6 do 1. Pogrom. A warto dodać, że Niemiecka drużyna wystawiła dosyć słaby pierwszy skład. Chyba tylko 3 podstawowych było. Dopiero w 60 minucie było kilka zmian (chyba z 6) i weszło 4-5 podstawowych. Skoro grali 30 minut to w tym meczu zapewne co najmniej połówkę zagrają.
Ograli 6-1 Luzern, a przecież Gallen to teoretycznie słabsza drużyna. Luzern w lidze na 3 miejscu (50 pkt), a Gallen na 7 (38 pkt). W bramach +6 a -19 odpowiednio Luzern / Gallen.
ST Gallen ma przedostatnią kolejkę w niedzielę (czyli za 3 dni). Co prawda są pewni utrzymania i nie powalczą o LE, ale przy kibicach szkoda byłoby rezerwami wychodzić i przewalić mecz. Zawsze fajnie u siebie wygrać, nawet niewiele znaczący mecz. A sparing... na niego raczej mniej osób przyjdzie (mimo kilku gwiazd, które reprezentują Niemiecki klub).
ZWROT
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Tour - Genewa
Godzina: 13:15
Spotkanie: Garcia Lopez - Ferrer
Typ: Garcia Lopez
Kurs: 3,3
Bukmacher: Williamhill
Analiza:
DO ZAGRANIA ZA DROBNE !!!!!!!Bo H2H paskudne 8:1 na korzyść Ferrera w dodatku ostatni raz Garica Lopez wygrał z Ferrerem 11 lat temu na wimbledonie i to był ten jedyny raz .Kolejny argument przeciw typowi to ostatni mecz rozegrany całkiem niedawno w Rzymie i nieco wczesniej w Madrycie oba wygrał Ferrer.No ale David zdecydowanie pod formą wczoraj omal nie odpadł z Istominem.Gilermo ostatnio poprawił wreszcie H2H z Querreyem w dodatku rózne rzeczy zaskakujące się dzieją .
Razzano przezywa renesans , Delbonis zmiótł wczoraj Belluciego , Mannarino ogrywa Paire na cleyu i ja coś czuję że dzisiaj Gilermo poprawi bilans.Wiele na to nie postawie ale w kilka dubelków i trypelków za grosze to wstawiam.
100
 
forfa 118

forfa

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Godzina: 19:15
Spotkanie: Rosja - Niemcy
Typ: 1 tercja poniżej 1.5 bramki
Kurs: 2.40
Bukmacher: BaH
Analiza:
Zbliżamy się po mału do końca rozgrywek mistrzostw świata w Hokeju.
Dwie bardzo dobre drużyny miażdżące po kolei wszystkich swoich przeciwników spotkają się dzisiaj o 19:15.
Nie trzeba więc wnioskować jaki wyrównany pojedynek się szykuje.
1 tercja trwa 20 min, o ile padnie bramka to na pewno nie padną dwie. Obie drużyny w całych rozgrywkach traciły ich bardzo bardzo mało, co świadczy o świetnej defensywie i ofensywie obu drużyn. Będzie ciężko rozstrzygnąć spotkanie w regularnym czasie. Myślę że 1 tercja będzie analizująca przeciwnika i dopiero w drugiej zaczną się bramki.
140
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 57

albanczyk1988

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Godzina: 19:15
Spotkanie: Kanada - Szwecja
Typ: 1 tercja Handicap +0,5 Szwecja
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zaczynamy Play Offy mistrzostw świata w hokeju! Kanada która w grupie zajęła 2 miejsce ustępując jedynie Finlandii z która to przegrali 0-4 w ostatnim meczu grupy zmierzy się ze Szwecja która to zajęła 3 miejsce w grupie drugiej gdzie według mnie ta grupa była silniejsza i trudniejsza do wyjścia z dobrego miejsca. Szwedzi może i przegrają to spotkanie ale w pierwszej tercji na pewno się postawią Kanadyjczykom i nie będzie tak łatwo strzelić dużo bramek obronie Szwedzkiej! Szwedzi bilans ostatnich meczy nie mają dość dobrych bo aż 11 razy ulegli a 5 razy wygrali z ekipa z Kanady... Ale mam przeczucie że mało bramek będzie tak że jednym i drugim ciężko strzelać przyjdzie! Stawiam na Szwecję bo może ostatnie 3 porażki z Kanadą odwrócą na korzyść swoja!
100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, bundesliga baraże
Data: 20:30/19.05
Spotkanie: Eintracht-Nurnberg
Typ: -1 Eintracht
Kurs:3.75
Bukmacher:unibet
Analiza:
Gospodarze spotkania nie mieli szczęścia w ostatniej kolejkach, przyszło im zagrać wyjazdowe spotkanie z Bremą która zwycięstwem uciekła z topora w ostatniej kolejce zrzucając Eintracht do barażów.Na 3 miejscu 2 bundesligi uplasowała się Nurnberga i to oni będą rywalem Eintrachtu w walce o bundesligę.Myślę że w pierwszym spotkaniu to Eintracht będzie górą, ostatnie ich mecze były w całkiem dobrym wykonaniu wygrana min z Dortmund, Darmstadt czy Mainz, niestety nieszczęsna porazka z Werederm na koniec sezonu i walka o utrzymanie.Nurnberg w ostatnich kolejkach robił co mógł by bezpośrednio wywalczyć awans, jednak mieli systematyczne potknięcia i został mecz baraże.
Ostatnie spotkanie między tymi ekipami było prawię 2 lata temu Eitracht zwyciężył aż 5-2
100
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Godzina: 19:15
Spotkanie: Kanada - Szwecja
Typ: x
Kurs: 5.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Według buka zdecydowanym faworytem są Kanadyjczycy i pewnie większość się z tym zgodzi, ja jednak uważam że Szwedzi łatwo skóry nie sprzedadzą i postawią się drużynie kanadyjskiej. Jest to ćwierćfinał na pewno większą wagę obie drużyny przykładać będą do gry w defensywie, sądzę że remis po trzech tercjach jest jak najbardziej możliwy. Szwecja może nie prezentuje wspaniałej formy na tych mistrzostwach, ale co miała wygrać to wygrała w grupie. Kanadyjczycy są jak najbardziej do ugryzienia, pokazał to mecz z Finlandia, która zagrała przede wszystkim bardzo dobrze w obronie i jeżeli drużyna trzech koron zagra konsekwentnie w defensywie i będzie miała oparcie w postaci Jacob&#39;a Markstrom&#39;a to mogą sprawić niespodziankę. Próbować jeszcze można jakiś uder 5.5. Pozdrawiam
100
 
black-star 51,5K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna Primera B Metropolitana
Godzina: 20:30
Spotkanie: San Telmo - Deportivo Armenio
Typ: Over 3,5
Kurs: 5,1
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typ moim zdaniem ryzykowny, ale mimo wszystko myślę, że może wejść. Obydwa te zespołu juz od dłuzszego czasu nie znajdują się w optymalnej formie i zajmują pozycje w dolnej części tabeli, w tym goście ostatnie. Deportivo Armenio gra ostatnio na tyle słabo, że od 26.09.2015 r. jego piłkarze odnieśli zaledwie jedno zwycięstwo. W ostatnich meczach stracili również lacznie całkiem spora liczbę goli. Gospodarze z kolei na ponad dwadzieścia ostatnich meczy przegrali na własnym stadionie tylko ten ostatni (1:3), ale z zespołem aspirującym do mistrzostwa - Atletico Atlantą. Myślę więc, że i tym razem nie przegrają i postarają się nawet o spore zwycięstwo. Goście pomimo swojej ostatniej nienajlepszej postawy i tego, że do zespołu poprzedzającego ich w tabeli tracą po 14 rozegranych meczach aż 5 punktów, nie maja zbyt wiele do stracenia i będą mogli zagrać odrobinę luźniejszą piłkę. Nie maja oni także zbyt dobrej obrony - ich liczba straconych bramek jest wwyższa aż o 12 od liczby strzelonych goli. Również w ostatnich spotkaniach tych drużyn padły minimum cztery bramki. Uważam, że przy odrobinie szczęścia jest szansa na wejście takiego typu.
100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Belgia
Godzina : 20:30
Spotkanie : Oostende - Gent
Typ : 1
Kurs : 3.10
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Gent 3 w tabeli z dorobkiem 38pkt. Ostende piąte i 3 punkty straty do dzisiejszego rywala, które w tym meczu można odrobić. Mało tego, jest szansa przeskoczyć 4-te Genk, które ma 2 punkty więcej. Ostende Wygrali 3 z 4 ostatnich meczów. Gent 3 ostatnio przegrane mecze i wszystkie więcej niż 1 różnicą goli. Typ głównie przez beznadziejną formę Gent na wyjazdach. Na 10 spotkań aż 7 przegranych, w tym ostatnio a kiepskim Weregem aż 2-4. Drużyny grały całkiem niedawno ze sobą 21 lutego i gorą było Ostende. Mecz zakończył się wynikiem 5-2. Dzisiaj również powinni wygrać, ale nie będę ryzykował handi, bo kurs na czystą jedynkę 3.1 mi pasuje. Ostende dwie ostatnie wygrane u siebie, z Genk 2-1 i Anderlechtem 4-2. Liczę, że i z Gent sobie poradzą.
100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Memoriał Wagnera
Godzina : 20:30
Spotkanie : Polska - Serbia
Typ : Serbia wygra 1 Set i WYGRA cały mecz - kurs 5.0
Kurs : 5.00
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza :
Serbia wygrała z Belgią 3:2, przegrała z Bułgaria 2:3. My, Polacy przegraliśmy tak samo z Bułgaria 2:3, z Belgia wygraliśmy o jeden set lepiej 3:1, ale to tylko pokazuje jak wyrównane poziomy prezentują obie ekipy i cały turniej jaki jest wyrównany, dla mnie szanse 50-50 a kursy całkowicie nie adekwatne. Tym bardziej ze H2H, 7 ostatnich spotkań , Serbowie prowadzą 4-3 z nami.. Wszystko się tu może zdarzyć, tym bardziej mając w pamięci zbliżający się już kolejny turniej w walce o Igrzyska Antiga raczej nie będzie się tu zabijał o zwycięstwo, co innego Serbia która w tym turnieju nie gra, pozdro!
100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Memoriał Wagnera
Godzina : 20:30
Spotkanie : Polska - Serbia
Typ : Serbia
Kurs : 3.60
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza :

Serbia wygrała z Belgią 3:2, przegrała z Bułgaria 2:3. My, Polacy przegraliśmy tak samo z Bułgaria 2:3, z Belgia wygraliśmy o jeden set lepiej 3:1, ale to tylko pokazuje jak wyrównane poziomy prezentują obie ekipy i cały turniej jaki jest wyrównany, dla mnie szanse 50-50 a kursy całkowicie nie adekwatne. Tym bardziej ze H2H, 7 ostatnich spotkań , Serbowie prowadzą 4-3 z nami.. Wszystko się tu może zdarzyć, tym bardziej mając w pamięci zbliżający się już kolejny turniej w walce o Igrzyska Antiga raczej nie będzie się tu zabijał o zwycięstwo, co innego Serbia która w tym turnieju nie gra, pozdro!
Patrz post #25
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom