>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.06.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 19. Czerwca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – ME u21
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Polska U21 – Szwecja U21
Typ: Szwecja u21 over 1.5 bramki
Kurs: 2.40
Bukmacher: forbet
Analiza:
Szwedzi pokazali dobrą piłkę w starciu z faworyzowaną Anglią, mecz nie był jakimś porywającym widowiskiem ale Skandynawowie dobrze operowali piłką, szukali dużo kombinacyjnej gry czasami za dużo bo prosiło się o strzał, ale oba te warianty powinny dziś zdecydowanie lepiej funkcjonować – jestem przekonany że po prostu będą mieli zdecydowanie więcej swobody w tej kombinacyjne grze, a i zaczną uderzać z dystansu bo dla mnie Wrąbel nie jest pewnym bramkarzem. To jest ekipa bardzo ograna i wybiegana, do tego po tym niestrzelony karnym jest w nich na pewno sporo sportowej złości, mnóstwo też kibiców przyjechało wspierać swoją reprezentację co widzieliśmy w Kielcach.
Co do naszych to nie wyglądało to dobrze ze Słowakami, którzy jako zespół byli co najmniej o klasę lepsi a jak wspomniałem Szwedzi mocno ograni w starciach o stawkę. Po tym meczu według mnie mamy bardzo mało argumentów. Zacznijmy od tego że fizycznie chyba nie wyglądamy najlepiej, a jestem przekonany że my wyjdziemy mocnym pressingiem od początku co nas zgubi bo dostaniem zadyszki tak jak ze Słowacją. Defensywa nie zgrana, nie są to słabi gracze ale brakuje tych automatyzmów, zresztą kto wie czy w środku nie będzie roszady. Obawiałem się przed pierwszym starciem że ci gracze prawie w ogóle ostatnio nie grają i będą pojawiały się indywidualne błędy i tak tez było przy pierwszej bramce. Zobaczymy czy w środku pola trener coś zmieni bo tam trzeba będzie walczyć a tego też zabrakło. No i fakt że my to musimy wygrać w naszej grze wiele zmieni, my nie mamy solidnej defensywy by utrzymać korzystny wynik a jak już stracimy jaki pierwsi bramkę to ruszmy i zrobi mnóstwo miejsca rywalowi bo wówczas będzie się kłaniało przygotowanie fizyczne. Dla mnie oglądając pierwsze mecze tych ekip naprawdę mamy mało argumentów za tym by dziś nie stracić bramek.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Konfederacji
Godz: 17:00
Spotkanie Australia-Niemcy
Typ: Niemcy -2.5
Kurs 3.90
Buk Unibet
Analiza: W dniu jutrzejszym w pucharze konfederacji swoją rywalizację rozpoczynają reprezentację Australii oraz Niemiec. Goście są faworytem do wyjścia z grupy w której oprócz dwóch wcześniej wspomnianych ekip znajdują się jeszcze Chile oraz Kamerun. Pierwsze spotkanie na pewno będzie niezwykle ważne pomimo tego że goście na ten turniej wystawili skład rezerwowy i tak powinni spokojnie ograć Australię , która pokazywała już w poprzednich spotkaniach że jest daleka od wysokiej dyspozycji nie potrafiła pokonać w spotkaniach wyjazdowych tak słabych ekipa jak Tajlandia oraz Irak, wcześnie w grupie eliminacyjnej mocno męczyła się z zespołem Arabii Saudyjskiej i wcale nie była w tamtym starciu zespołem lepszym. Niemcy jak zwykle nawet grając drugim składem dadzą z siebie wszystko, większośc zawodników z tego turnieju nie ma nawet 10 spotkań rozegranych w reprezentacji niektórzy dopiero niedawno zaliczyli swoje debiuty,ale zdają sobie z tego sprawę że ten turniej będzie dla nich szansą żeby spróbować znaleźć się w szerokiej kadrze na przyszłoroczny mundial na który na pewno nasi zachodni sąsiedzi pojadą bowiem przewodzą w swojej grupie, nie chce prorokować ,ale myślę że Australię czeka tutaj porażka podobna do tej sprzed kilku tygodni z zespołem Brazylii, stawiam na 0:3 dla zespołu z Niemiec.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witajcie ! Ile dziś zabrakło do kursu 3.00? No 2 sekundy ???? Ale taka porazka nie boli,gdy Polacy wygrywają ????
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 00:10
Spotkanie: Argentyna-Bulgaria
Typ: Bulgaria -1.5 Handicap Setów
Kurs: 2.60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie będzie tutaj dużo analizy-kilka słów,gdyż ten typ nie wymaga większej rozpiski. Bułgarzy bezapelacyjnie potrzebują tutaj wygranej-ba potrzebują wygranej 3:0 lub 3:1.
Uważam,że są w stanie to osiągnąć i myślę iż mobilizacja w zespole jest ogromna-mogli skończyć Serbów wczoraj juz w 4tym secie,ale czegoś zabrakło,jednak nie złamali się i skończyli w tie-breaku. Rozegrali wczoraj o seta więcej niż Argentynczycy,ale i mieli te kilka godzin na regeneracje więcej. Myślę też iż czysto siatkarsko Bułgarzy powinni to wygrać,bo są zwyczajnie lepsi od Argentyńczyków+mocna mobilizacja powinny dać efekt w postaci wygranej. Jedynym problemem może być tutaj głowa zawodników-jeśli owe głowy będą mieli chłodne to jestem pewien,że to spotkanie wygrają tymi dwoma setami ;)
Moja stawka: 4/10
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Liga Światowa, 3 dywizja, finał
Godzina : 1:30
Spotkanie : Hiszpania - Estonia
Typ : dokładny wynik - 1:3
Kurs : 3,80
Bukmacher : Fortuna
Co tu dużo mówić, drużyna Estonii jest faworytem, tak też uwazaja bukmacherzy. Hiszpania wygrała z reprezentacją Niemiec której intencje dotyczące awansu są bardzo wątpliwe. Estonia prezentowała się w lidze światowej bardzo dobrze, można nawet nazwać ich pozytywną niespodzianka. Pokonali Meksyk 3:0 , tak samo jak swoich rywali pokonała Hiszpania. Jako że kurs na samą wygraną średni to ja zaryzykuje grę na wynik , 1;3. Jest to ryzykowny zakład gdyż w meczach drużyn o mniejszych potencjałach bardzo duże ma znaczenie forma dnia. Uwqzam że Hiszpanie stać na jeden set.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 00:00
Spotkanie: Sport Recife - Vitoria
Typ: Sport Recife wygra i under 3,5 gola w meczu
Kurs: 2,23
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Ostatnie 2 dni – idzie jak po gruzie. Na dziś kolejny raz Brazylia, którą strasznie upodobałem sobie w tym miesiącu i uważam ją za najciekawszą ligę w trakcie tej posuchy. Do rzeczy:
O północy Sport zagra w Recife z przyjezdnymi z Salvadoru. Faworytem po raz kolejny są gospodarze, którzy nie przegrali jeszcze meczu na własnym obiekcie (2-2-0). Ich bilans bramkowy przed własną publicznością to 7:4.
Drużyna gości słabo spisuje się w meczach wyjazdowych – przegrali 2 spotkania (z Sao Paulo i Fluminense) i raz zremisowali bezbramkowo (z Avai). W tych 3 meczach na wyjazdach stracili 4 bramki, a strzelili tylko 1.
Myślę, że gospodarze jak najbardziej są w stanie zgarnąć tutaj 3 punkty. Zdecydowałem się na taki under, ponieważ kurs na czyste”1” jest słabiutki, a i Sport nie strzela zbyt dużo bramek, poza jedynym, szalonym meczem z Gremio, kiedy dotychczas jako jedyni w lidze byli w stanie ich pokonać (4:3).
Vitoria będzie nastawiała się raczej na defensywę, a Recife będzie liczyło na 3 punkty i zadowolenie kibiców po bezbramkowym meczu z Sao Paulo. Liczę, że wynik będzie kręcił się w okolicach 1:0 lub 2:0. Ostatnio wyniki nie lubią się układać na moją korzyść, jednak każda passa, nawet zła, kiedyś musi minąć ;)
Liczę, że Sport zgarnie komplet, a w meczu nie padnie grad bramek.
Powodzenia i pozdrawiam. ⛔100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 02:05
Spotkanie: Houston Astros - Boston Red Sox
Typ: Boston Red Sox
Kurs: 2.14
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Mecz może się wydawać bardziej wyrównany niż podają bukmacherzy. Obie drużyny grają w tym sezonie bardzo dobrze. Astros prowadzą w konferencji AL z dorobkiem 46 zwycięstw, 23 porażki, Red Sox są na trzecim miejscu z bilansem 38 wygranych i 30 przegranych. Zapowiadanymi miotaczami na dziś są David Price (Boston) i Joe Musgrove (Astros). Obaj zmagali się z kontuzjami, ale wyglądają już dużo lepiej. ERA ani jednego ani drugiego nie jest rewelacją, ale Price będzie miał łatwiejsze zadanie by tą statystykę poprawić, bo zagrał tylko 4 pełne mecze w tym roku (1 wygrał, 1 przegrał, 1 no decision). Dodać mogę również fakt, że w całej swojej karierze jego ERA w meczach przeciwko Astros wynosi znakomite 2.68. Musgrove z drugiej strony na 11 startów wygrał 4, przegrał 5 i w dwóch decyzję zgarnęli jego zastępcy. Jeśli chodzi o pałkarzy, to przewagę niestety mają Astros. Najlepsza średnia uderzeń w MLB, w statystyce home runs wyprzedzają ich jedynie NY Yankees. Zapowiada się wyrównane spotkanie, jednak w mojej ocenie Red Sox wyjdą z niego zwycięsko. Wszystkim grającym życzę powodzenia!
✅114
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U21
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Polska-Szwecja
Typ:
Polska
Kurs:
2,95
Bukmacher:
Fortuna
Witam wszystkich. Na poniedziałek typ z tegorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Świata do lat 21. Zmierzy się tutaj gospodarz turnieju z zespołem ze Skandynawii.
Po meczu ze Słowacją każdy wiesza psy na Polsce i skreśla ich szansę w tym turnieju.. Ja jednak mam odmienne zdanie i sądzę, że jutro Polacy pokażą dobry football i postarają się wyjść zwycięsko w meczu ze Szwedami - w końcu gramy u siebie, a jest to mecz o &quot;być, albo nie być&quot;. Uważam, że nasi rodacy będą na tyle zmobilizowani aby wygrać to spotkanie. Moja osobista stawka na zwycięstwo Polski to 6/10. Jeśli nie chcecie podjąć ryzyka grając &quot;czystej 1&quot; to możecie zagrać 1X po kursie 1,55. Do boju &quot;Biało-Czerwoni&quot;!
Powodzenia!
Jeśli pomogłem, albo spodobał Ci się mój typ wciśnij &quot;dzięki&quot;.
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Godzina: 17:00
Spotkanie: Australia - Niemcy
Typ: 1 połowa - wygrana Niemiec
Kurs: 1.85
Bukmacher: forbet
Analiza:
Uderzam tym razem w niższy kurs. Moim zdaniem bukmacherzy poszaleli z tym kursem... 1,85 za 1 połowę dla Niemiec... biorę w ciemno! Zacznę od drużyny Australii. Oglądałem ich w meczu towarzyskim z Brazylią i zagrali na słabym poziomie przy wielu błędach defensywnych graczy... Brazylijczycy strzelili im bramkę już w 1 minucie.... Rozumiem , że w Niemczech zabraknie kontuzjowanego Neuera , emerytowanego Lahma czy Mullera ale to nie znaczy, że ta drużyna straciła jakikolwiek potencjał... wręcz przeciwnie drużyna moim zdaniem ma nową świeżość . Trener Niemców J. Low może nie należy do zbyt kulturalnych trenerów ale za to jest świetnym taktykiem i umie w bardzo dobry sposób ustawić swoją drużynę. Tutaj nie będzie kalkulacji i Niemcy moim zdaniem już w pierwszej połowie pokażą kto rządzi na boisku. Tacy piłkarze w ataku jak Draxler, Werner czy Younes na pewno strzelą bramkę już w pierwszej połowie , powodzenia !
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 00:10
Spotkanie: Argentyna-Bulgaria
Typ:powyżej 177,5
Kurs: 1,49
Bukmacher: efortuna
Analiza:
typ z kategorii tych bezpiecznych, myślę ze żadna z drużyn nie wygra tego meczu w gładkich 3 setach. Bułgarzy są bez wątpienia faworytem, mają po prostu lepszych siatkarzy, ale na korzyść Argentyńczyków przemawia fakt ze grają u siebie a za sobą mają 2 naprawdę świetne mecze z Serbią i Brazylią. ponadto jest to ostatni mecz fazy grupowej LS, zawodnicy są potwornie zmęczeni co również przemawia na korzyść zaciętego meczu
✅49
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Mallorca
Godzina: 17:05
Spotkanie: Kristyna Pliskova v Timea Babos
Typ: Pliskova
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:
1 runda turnieju na Majorce, nawierzchnia trawiasta. H2H 1:0 dla Pliskovej.
16/2014 R32 Kuala Lumpur Hard Kristyna Pliskova Timea Babos 7-6(6) 3-6 6-4
Timea jest ostatnio w tragicznej dyspozycji, porusza się po korcie z gracją słonia. Obie odpadły w pierwszej rundzie turnieju w Hertogenbosch na trawie, tyle, że Pliskova trafiła na późniejszą triumfatorkę Kontaveit, udało jej się wygrać seta. Babos przegrała z przeciętną Arantxa Rus, co więcej była to jej 5ta porażka w 1 rundzie z rzędu. Pliskova ma dobry serwis podobnie jak jej lepsza siostra Karolina. Po tym co widziałem przed tygodniem zdecydowanie większe szanse ma Pliskova.
✅76
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Dyscyplina: NA LCS Summer Split
Godzina: 00:00
Spotkanie: Team Dignitas vs Echo Fox
Typ: 0:2 Echo Fox
Kurs: 3.90
Bukmacher: bah
Analiza:
Co by tutaj pisać, Echo Fox aktualnie jest w gazie, te picki Froggena to jakaś bajka, co mecz MVP no ale co się dziwić jest jednym z najlepszych midlejnerów na świecie niezmiennie od 2 sezonu. Looper pokazuje że na topie nie ma równych, aczkolwiek spodziewam się tutaj zaciętego spotkania przeciwko SSumdayowi. Jungla echo fox jak najbardziej na +. Bot to już zagrywka Keitha jeśli nie bedzie padał i swoje farmił tak jak potrafi to bez kili wyciągnie full build do 30 ???? OStatnie mecze Echo wygrało na mocne NV i co mnie zdziwiło przegrali na C9 ale to był throw totalny ????
Dignitas to zlepek koreańców wyklętych a wiadomo że to nic dobrego, Xpecial na emeryture powinien lecieć. Jedynie SSumday prezentuje poziom, Cheaser mało pada ale za to ganki od niego są rzadkością.
TYP AUTORSKI ZAMIESZCZONY TAKŻE NA INNYM FORUM.
⛔100
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska-Szwecja
Typ: Polska i powyżej 1.5 bramki
Kurs: 3.90
Bukmacher: Fortuna
Witam! Podobnie jak Madridista09 uważam , że to my jutro wygramy starcie ze Szwedami a co więcej myślę , że padną jutro przynajmniej dwie bramki w meczu. Po meczu ze Słowacją gra naszych reprezentantów spotkała się z ogromną krytyką - słusznie . Jednak krytykując nie możemy zapominać o tym ,że w meczu stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji, a Słowacy po prostu zagrali znakomitą piłkę. Nasi młodzi piłkarze musieli być wściekli po tamtej porażce i jestem pewien, że jutro wyjdą jeszcze jeszcze bardziej zmotywowani żeby pokonać Szwedów. Wiedzą oni ,że oczekiwania kibiców w Polsce są ogromne. Dwie bramki w jutrzejszym meczu wydają się być formalnością . Reprezentacja Polski ,,gra o życie&quot;w turnieju , więc będzie musiała atakować. W dodatku w ostatnich dziewięciu spotkaniach nasza reprezentacja U 21 strzelała przynajmniej jedną bramkę w meczu. W naszej młodej kadrze jest wiele świetnych nazwisk i wierzę, że podopieczni Marcina Dorny,niesieni dopingiem kibiców ,,urządzą potop &quot; reprezentacji Szwecji, udowadniając tym swoją piłkarską jakość. Powodzenia ;)
⛔100
 
kamasutra10 604,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , ME U21, Turniej Finałowy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Anglia U21 - Słowacja U21
Typ: Anglia win/ BTTS
Kurs: 3.50
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Wybrałem ten mecz mimo tego iż początkowo myślałem o analizie naszego spotkania. Jednak jak to mówią masz grać przeciwko swoim to lepiej odpuść , więc stosuję się do tej zasady.
Po pierwszej kolejce mogliśmy zobaczyć obydwa rywalizujące dzisiaj ze sobą zespoły i dużo lepsze wrażenie zrobili na mnie Słowacy. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę klasę i poziom prezentowany przez rywali i w tym wypadku Anglicy mieli dużo cięższego rywala gdyż Szwedzi postawili tak jak przypuszczałem twarde warunki i byli bliżsi wygranej ( zmarnowany karny ).
Słowakom przyszło borykać się z naszą ekipą i jak to wyglądało wszyscy widzieli. Dzisiaj będzie zapewne dużo trudniej dla nich , szczególnie biorąc pod uwagę obecną sytuację w tabeli. Anglicy chcąc zając 1 miejsce w grupie muszą to spotkanie wygrać za wszelką cenę , dlatego uważam że będziemy świadkami bardzo ciekawego spotkania z bramkami.
Sądzę że nasi południowi sąsiedzi przy swojej dość ofensywnej grze zdołają zdobyć gola , ale zejdą z murawy pokonani...
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 17

jaskier7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , ME U21, Turniej Finałowy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Polska-Szewcja
Typ:
BTTS/Szwecja (kurs: 4,87
Bukmacher: bet-at-home
Niestety mecz ze Słowacją pokazał gdzie nasze miejsce. Według mnie nie mieliśmy pomysłu na grę, byliśmy słabsi fizycznie i taktycznie (kto kupi Labotkę i za ile? :&gt; ), Słowacja grała bardzo fajną piłkę. Szwecja w swoim meczu była lepsza, miała karnego, którego zmarnowała. Także szedłbym w stronie zwycięstwa Szwecji, jednak z dodatkiem BTTS. Zastanawiam się też nad typem: dokładny wynik 1:2, 1:3 lub 1:4 - scorecast za 5,87 ;)
Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Godzina: 17:00
Spotkanie: Australia - Niemcy
Typ: S. Wagner zdobędzie bramkę, obie drużyny zdobędą bramkę i Niemcy wygrają
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam
dziś pod lupę biorę mecz pucharu konfederacji, w którym zmierzą się reprezentacja Autralii z mistrzami świata - Niemcami. Niemcy nie przyjechali do Rosji pierwszym garniturem czym wywołali wściekłość, gdyż dla Rosji ten turniej to jeden z najpoważniejszych sprawdzianów przed mundialem. Podobno nawet Putin zareagował na dość eksperymentalny skład kadry Loewa, ale do rzeczy.
Już mecz eliminacji do mundialu pokazał, że ta kadra na puchar konfederacji może tak wyglądać (z tą różnicą, że w eliminacjach grali ze słabym San Marinoa w Rosji trzeba mierzyć się z najlepszymi reprezentacjami poszczególnych kontynentów)
Mimo to nie spisywałbym tutaj na straty kadry niemieckiej z trzech przynajmniej powodów:
1) podobnie jak w analizowanym tutaj kiedyś spotkaniu Białorusi z Nową Zelandią, tak i tutaj uważam, że w starciu drużyny z Europy z drużyną ze strefy Oceanii i Australii rozstrzygnięcie może być tylko jedno. Starcie tamtego futbolu z europejskim musi zakończyć się zwycięstwem futbolu europejskiego - jest to różnica przynajmniej klasy. Oczywiście w kadrze Australii są zawodnicy, którzy w większości grają w Europie, więc dla nich takie starcie nie będzie niczym nowym aczkolwiek nie są to zawodnicy z wielkich europejskich klubów ani nawet solidnych europejskich klubów (klasyfikuję ich jako europejskich średniaków bądź słabeuszy). Oczywiście takie myślenie jest czasem zgubne (w podobnym tonie wypowiadali się nasi reprezentanci o ekipach Korei i Japonii przed mundialem w 2002 i jak wyszło doskonale wiemy ???? ) ale wątpie, aby przeciwko Niemcom Australijczycy zdobyli choćby punkt
2) mundial w Rosji tuż tuż i z tej kadry Niemiec zawodnicy będą chcieli wykorzystać swoją szansę i rzutem na taśmę wywalczyć sobie miejsce w tej kadrze właściwej, która na mistrzostwa pojedzie. Wszyscy Ci młodzi zawodnicy będą chcieli dać jasny sygnał swojemu selekcjonerowi - JESTEM TEJ KADRZE POTRZEBNY - i tutaj widzę potancjał właśnie w napastnikach, a przede wszystkim w Sandro Wagnerze (Hoffenheim). To, że potrafi zdobywać bramki udowodnił już nie raz. Dziś niemal pewny jego występ od pierwszej minuty i uważam, że swoją szansę wykorzysta trafiając przeciwko Australii minimum raz
3) zawodnicy niemieccy będą chcieli udowodnić Rosjanom jak bardzo się pomylili wygłaszając nieprzychylne komentarze o powołaniach na puchar konfederacji, będą grać z maksymalnym zaangażowaniem, aby udowodnić, że nawet &quot;drugi garnitur&quot; (a pojawiały się komentarze, że ta kadra to nawet nie drugi garnitur) mistrzów świata może rozprawić się na tym turnieju z każdym
Oczywiście młody skład i brak niekwestionowanego nr 1 w bramce jakim jest Manu Neuer otwiera przed Australią szansę na zdobycie bramki. Uważam, że over 2.5 w tym meczu to niemal pewniak, a jeśli miałbym bawić się w dokładny wynik to uważam, że 1-3 dla Niemiec jest godne rozpatrzenia.
pozdrawiam i powodzenia
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Halle (Niemcy), trawiasta
Godzina: 12:00
Spotkanie: Andrey Rublev - Albert Ramos
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Patrząc na ranking ATP, doświadczenie i osiągnięcia to bez wątpienia faworytem tego spotkania jest Ramos ale ja tutaj próbuję niespodzianki i gram na zwycięstwo młodego Rosjanina. Albert na trawie nigdy nic wielkiego nie osiągnął i już raczej nie osiągnie. Jest to taki typowy ceglak i to na tej nawierzchni czuje się najlepiej i osiąga najlepsze wyniki. Na trawie jego gra to już zupełnie inna bajka i wolę tutaj iść w stronę Rubleva. Wprawdzie Andrey też nic wielkiego jeszcze na tej nawierzchni nie pokazał ale to jest młody zawodnik, który się jeszcze rozwija i on jeszcze postępy zrobi natomiast Ramos już na trawie nic nie osiągnie. Jego kariera jest podporządkowana pod korty ceglane a trawa to po prostu taka odskocznia i ten turniej to po prostu przetarcie się przed Wimbledonem, na którym też nic wielkiego nie osiągnie. Oczywiście to tylko moje zdanie, jeśli ktoś się z nim nie zgadza to ma do tego pełne prawo ja tylko pisze jak sam to widzę ;) Tak wiec wolę tutaj spróbować niespodzianki i zagrać na zwycięstwo Rubleva, który powinien tutaj lepiej się poruszać niż bardziej utytułowany rywal.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 104

kibic-fks

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ATP - Halle
Godzina : 15.00
Spotkanie : G. Monfils - R. Gasquet
Typ : R. Gasquet
Kurs : 2.08
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Witam , wczoraj Islandia nie zawiodła i rzucila sporo bramek.
Dzis wybrałem troszkę ryzykowny typ.
Pojedynek dwóch doświadczonych tenisistów francuskich, wyżej w rankingu Monfils.
W tym roku obaj jak narazie bez rewelacji, spotkali się obaj panowie na niedawnym French Open i przy stanie 1:1 w setach ,Gasquet skreczowal.
Pierwszy raz zagrają w tym roku na trawie, na Wimbledonie 2016 lepiej radzil sobie Gasquet .
W bezpośrednich starciach ogolnie ,w ostatnich kilku pojedynkach ,lepszy bilans ma Gasquet.
Łatwo nie będzie, oby Richard wytrzymal fizycznie ( bez kontuzji) .
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia!
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Korea Południowa, K League Challenge
Godzina: 12:00
Spotkanie: Busan - Seongnam
Typ: DW 1:0
Kurs: 6.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie pomiędzy dwoma drużynami bardzo dobrze prezentującymi się w obronie. Do tej pory Busan pozwolił wbić sobie 14 bramek przez 16 kolejek, goście piłkę z siatki wyciągali 12 razy, co jest najlepszym wynikiem w lidze do tej pory. Zajmują jednak dopiero 7 miejsce w tabeli, gdyż piłkę w siatce zdołali umieścić zaledwie 10 razy w 16 meczach. Patrząc na H2H drużyn, aż 6 ostatnich spotkań z rzędu kończyło się wynikiem 1:0, dwa spotkania sukcesem zakończyły się dla dzisiejszych gospodarzy, cztery dla gości. W tym sezonie znacznie lepiej jednak prezentują się gospodarze, 2 miejsce w tabeli i 32-punktowy dorobek, goście w 16 meczach zdobyli 20 punktów. Co prawda obie drużyny ostatnią porażkę poniosły ponad miesiąc temu, ale sądzę, że dzisiaj atut własnego boiska przeważy i to drużyna gospodarzy zwycięsko zakończy spotkanie.
⛔100
 
kaczysta89 0

kaczysta89

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport (CS:GO) - Dreamhack
Godzina: 15:00
Spotkanie: Immortals - Fnatic
Typ: Immortals
Kurs: 1.89
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pierwsza analiza którą tutaj wstawiam. Liczę na wyrozumiałość i ewentualne wskazanie błędów. Spotkanie które na dzisiaj przygotowałem to drugi pół-finał na turnieju DreamHack. Zdecydowanie faworyzuję tutaj ekipę z Brazylii, która o dziwo - według bukmacherów - jest w dzisiejszym meczu underdogiem. Zanim napiszę o Immortals - kilka słów o Fnatic. Szwedzkiej ekipie daleko od poziomu który prezentowali w swoim złotym okresie (2015-2016), jednak nadal jest to skład niebezpieczny, szczególnie na meczach LANowych. Szwedzi wyglądają lepiej z meczu na mecz, jednak ich drabinka w tym turnieju mnie zbytnio nie przekonuje (ugrali wczoraj słaby Gambit, a przedwczoraj przegrali z CLG w najdłuższym meczu BO1 w tym turnieju). Uważam że możliwość wygrana przez szwedów w dzisiejszym meczu zależy przede wszystkim od indywidualnego poziomu Olofa, Krimza i JW. Mam jednak wątpliwości że te trzy gwiazdy zaświecą dzisiaj równie mocno, i do tego jednocześnie. Z drugiej strony mamy Immortals - ekipę z Brazylii. Tutaj nastroje zupełnie inne. Dwa pewnie wygrane mecze (z Mouz i z SK) dały im bezpośredni awans do pół-finału, oraz jeden dodatkowy dzień odpoczynku. Jeszcze z miesiąc temu mocno zastanowiłbym się nad obstawianiem na ten młody team. Kick dla FNX&#39;a wydawał się być znacznym osłabieniem, jednak jak można było się przez ten czas przekonać - nie była to prawda. Owszem - FNX to świetny gracz, jednak jego obecność powodowała zgrzyty, a przede wszystkim - osłabiała mindset pozostałych graczy z Immortals. W jego miejsce pojawił się nowy zawodnik - KNG, znany między innymi z gry w RedReserve (brazylijski zespół grający jeszcze niedawno z terytorium EU). Pomysł na brazylijsko-europejski team nie wypalił, a KNG został sprawadzony do Immortals na próbę. Oczywiście, każdy zapewne miał wątpliwości czy gracz który do tej pory testował się jedynie w meczach niższego tier&#39;a, będzie w stanie nawiązać równą walkę z zespołami z TOP10. Jak się jednak okazało - zupełnie niepotrzebnie. KNG już od pierwszych swoich meczy w nowym zespole prezentował się z bardzo dobrej strony. Gracz bardzo uniwersalny, grający dobrze zarówno z AWP (nie na darmo mówią na niego &quot;new Fallen&quot;), z pistoli i karabinów. Mam wrażenie że na tym turnieju jest on już całkowicie zaaklimatyzowany w nowym teamie, a jego performance mówi sam za siebie. Nie bez przyczyny ChrisJ jako powód dotkliwej porażki przywołał właśnie tego gracza. To co wyczyniał KNG podczas tego meczu było nieziemskie. Stawiam jednak na Immortals nie dlatego, że mają nowego świetnego gracza, a dlatego że wydaje mi się iż rozwiązali swój największy problem - a więc problem z głową. Lepiej radzą sobie pod presją + nie muszą słuchać pretensji FNX&#39;a po każdej przegranej rundzie (a podobno tak to niestety wyglądało). Sądzę że Immortals bez problemu poradzi sobie dzisiaj ze szwedzkim Fnatic. Głównym zagrożeniem którego się obawiam jest to że jeśli Fnatic wygra pierwszą mapę po wyrównanej grze (np. 16-14, niezależnie od tego czy będzie to ich własny pick, czy pick Fnatic) - mogą się poddać i nie być tak bardzo skuteczni na mapie drugiej. Sądzę jednak że będzie to 2:0 lub 2:1 dla Immortals. Powodzenia i nie przesadzajcie ze stawką.
Aha, pasowałoby wspomnieć że mecz rozgrywany jest w Szwecji, dlatego kibice będą wspierać szwedzki team. Nie jest to jednak żaden poważny argument który mógłby wpłynąć na mój typ. CS:GO to nie piłka nożna, nie ma tutaj wyraźnej przewagi dla gospodarza (o ile można mówić tutaj o systemie Gospodarz-&gt;Gość). Miejscem spotkania w przypadku tego meczu przejmowałbym się bardziej, gdyby mecz miał miejsce w BR. Z tego co zauważyłem - gra u siebie ściska im gardła i odbiera luz. Innymi słowy - im większa chęć wygrania przed własną publiką - tym bardziej zachowawcza, i jednocześnie nieefektywna gra (podczas ESL Brazil nie wyszli nawet z grupy).
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom