>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.06.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U21
Godzina: 18:00
Spotkanie: Słowacja - Anglia
Typ: Słowacja
Kurs: 5.00
Bukmacher: iforBet
analiza: Kurs warty ryzyka, bardzo zbliżone były kursy w meczu Anglia - Szwecja, na Szwedów był kurs nawet 5.25, a mecz był wyrównany, a gdyby w 80 minucie Szwecja wykorzystała rzut karny to prawdopodobnie by wygrali. Anglicy mają kilku dobrych zawodników np. bramkarza za 30 milionów funtów , ale Słowacja również nie przypadkiem awansowała na ten turniej. Udział wywalczyło tylko 11 drużyn na całą Europę. Oglądałem zarówno pierwszy mecz Anglików jak i Słowacji z Polską, Słowacy zasłużyli na wygraną, chociaż drugi gol z naszych błędów, pozostawili dobre wrażenie, pewnie operowali piłką w meczu z gospodarzem, może na naszym tle wyglądali tak dobrze, a z Anglią będzie gorzej, ale na pewno widzę w tym typie value, gdyż oceniam szanse 50/50. Słowacja z pewnością nabierze jeszcze większej pewności siebie po zwycięstwie w pierwszym meczu, mają komfortową sytuację w grupie, natomiast Anglicy nie mogą sobie pozwolić na drugi remis, będą pod większą presją, co może się przełożyć na słabszą grę. Uważam, że podobnie jak ze Szwecją są faworyzowani po nazwie. Polecam tez azjana h+1 za 1.68, w przypadku przegranej Słowacji jednym golem jest zwrot.
⛔100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U21
Godzina: 18:00
Spotkanie: Słowacja - Anglia
Typ: Słowacja +1
Kurs: 2.14
Bukmacher: unibet
Witam wszystkich. Na dzisiaj wybrałem typ z ME U21 i z meczu grupy A gdzie Słowacja podejmie Anglię . Na wstępie zaznaczę, że dziwią mnie tak wysokie kursy na reprezentację Słowacji. Słowacy wygrali z nami 2-1 i pokazali, że się nie poddają nawet po bramce straconej w 1min. Anglia w meczu ze Szwecją mnie nie zachwyciła i nie uważam aby dzisiaj zagrali lepiej. W tym meczu proponuję zagrać na Słowację w handicapie +1 czyli Słowacja co najmniej musi ten mecz zremisować aby zakład był na plus. Moim zdaniem szansa na powodzenie tego zakładu jest spora. Słowacja ma 3 pkt na koncie a Anglia tylko 1. To Anglicy będą grać pod presją wyniku i sądze, że mogą tego najzwyczajniej nie wytrzymać. Życzę powodzenia.
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Superettan
Godzina : 19:00
Spotkanie : Trelleborgs - Gefle
Typ : Gospodarze zdobędą bramkę w obydwu połowach
Kurs : 2.45
Bukmacher : Unibet
Goście czyli spadkowicz z poprzedniego sezonu z Allsvenskan spisuje się w tym sezonie fatalnie i po 12 kolejkach zamykają tabelę z bilansem 1-2-9 i br. 12:28 ostatnie 8 meczy to 8 porażek i co tu dużo mówić i liczyć na jakieś przełamanie stąd też liczę że i dziś nie będzie za dobrze , gospodarze natomiast zajmują 7 miejsce jednak gdyby dziś zgarnęli komplet pkt awansują na miejsce 5 a mało tego do 3 w tabeli Helsingborga będą tracić zaledwie 3 oczka tak więc jest o co walczyć tym bardziej że grają u siebie gdzie jeszcze nie zaznali porażki 3-2-0 no i br 15:5 stąd liczę że gospodarze powinni dziś parę goli strzelić a że goście w delegacjach 0-2-4 i br 5:12 myślę że strzelanie bramek gospodarze zaczną już w pierwszej połowie a drugiej coś dołożą , no ale wiadomo typy typami a rzeczywistość rzeczywistością jak będzie zobaczymy !
⛔100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – ME U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska U21 – Szwecja U21
Typ: 1 handicap(-1)
Kurs: 5,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W konkursie i tak już szans nie ma, więc można próbować coś ryzykownego. Bardziej wierzę w to, że Słowacja wygra z Anglią niż, że nasi wygrają dwoma bramkami ze Szwecją, ale nie uważam, że są bez szans i powtórzenie wyniku z 2013 roku, kiedy Polska grała u siebie, jest możliwe. Wszyscy widzieliśmy pierwszy mecz ze Słowacją i ewidentne błędy trenera w wyjściowym składzie. Dziś mam nadzieję, że się ich ustrzeże. Jak to możliwe, że Kapustka całkowicie bez formy zagrał prawie godzinę nie będąc w pełni zdrowym, Moneta po wejściu zrobił trochę wiatru. Lipski zagrał dobrze przez pierwszą minutę, a Dawidowicz gdyby nie dwie okazje bramkowe to miałby notę 3/10 (proponuję za niego Bielika). Mam nadzieję, że trener zmieni ustawienie, zagra odważnie na dwóch napastników, Niezgoda jest w lepszej formie niż Stępiński, Piątek również. Szwedzi zagrali dobry futbol z Anglią, nabrali pewności siebie i zapewne są pewni wygranej z Polską. Mam nadzieję, że zbytnia pewność siebie ich zgubi, a Polska wykorzysta dwie akcje i zagra na zero z tyłu.
⛔100
 
sanchez1 93

sanchez1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis / WTA SINGIEL: Birmingham 1/16
Godzina: 13:30
Spotkanie: Barbora Strycova - Yulia Putintseva
Typ: DW 2:0
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam dnia dzisiejszego. Niestety jak widać na poniedziałek mamy dosyć ubogą ofertę. Mało piłki, siatkówki, koszykówki, ale za to więcej tenisa. Zatem bierzemy się do roboty. Za niecałe pół godziny ma odbyć się mecz z kategorii WTA w Birmingham. Co prawda jest to pierwsza faza tego turnieju i mogą zdarzać się niespodzianki, lecz tak doświadczona tenisistka jak Barbora Strycowa nie powinna mieć tutaj większych problemów. Nie ujmując niczego Julii Putincewej, to jednak Czeszka rozstawiona z numerem 8 jest tutaj faworytką. Obie zawodniczki prezentują całkiem dobry poziom jak na warunki kobiecego tenisa. Mają również podobną charakterystykę, podobny wzrost oraz styl gry. Kazachska tenisistka rosyjskiego pochodzenia to jednak jeszcze można powiedzieć - młoda zawodniczka. Według mnie wygra tutaj doświadczenie, tym bardziej że Strycowa zdecydowanie dużo lepiej gra na trawie i będzie chciała zacząc turniej z wysokiego C. Myślę, że to szybka nawierzchnia + mocny serwis + doświadczenie Czeszki zaprocentują tutaj i obejrzymy całkiem dobry mecz(bo to hicior jak na tę fazę). Stawiam na 2:0 na zwycięstwo Strycowej.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
M 0

makiaveli

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Mistrzostwa Europy - Kobiety
Godzina: 15:00
Spotkanie: Serbia - Słowenia
Typ: 2
Kurs: 2,36
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Za chwilę rozpocznie się ciekawe spotkanie w ME Kobiet. Moim zdaniem faworytem tego meczu nie są Serbki a Słowenki. Na tych mistrzostwach zaprezentowały się o wiele lepiej minimalnie przegrały z Francuzkami i pokonały Grecję. Serbki natomiast przegrały dwa pierwsze mecze w tym z Francuzkami 73:57. Jestem pewien,że to spotkanie Słowenki wygrają.
⛔100
 
K 22

kabaczekgk12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliteserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Brann - Stabaek
Typ: Brann wygra druga polowe
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam na dzisiaj przygotowalem tylko dwie propozycje. Przy drugiej z nich pozostaje takze przy Pilce Noznej. Spotkanie z Eliteserien konczace 13 kolejke w poniedzialek w Bergen. O godzinie 19:00 Brann podejmie Stabaek. W tym spotkaniu gospodarze sa faworytem po kursie 1.58 i trudno sie z tym nie zgodzic patrzac na tabele. Moja propozycja bedzie dotyczyc zwyciestwa gospodarzy w 2 polowie po wyzszym kursie niz na caly mecz. Aktualnie na dluzsza mete zadna z druzyn w Norwegii nie potrafii utrzymac rownej solidnej formy ale mamy pare ekip ktore nie zawodza w domu jedna z nich jest ekipa z Bergen. Ogolem gospodarze zajmuja 3 miejsce i w przypadku dzisiejszej wygranej zrownaja sie z Rosenborgiem ktory przegral 0-1 w Haugesund pokazujac po raz kolejny ze cos nie dobrego dzieje sie w tej ekipie. Brann ogolem zgromadzil wynik 6 wygranych 4 remisy i 2 porazki strzelajac 24 bramki i tracac ich 10 zdecydowanie najlepszy atak i druga obrona w calej lidze na koncie 22pkt. Goscie jeszcze 7 pozycja ale ich ostatnie wyniki nie napawaja optymizmem porazka 1-3 w Molde i 2-4 u siebie z Lillestrom ktory odbil sie od dna po 3 wygranych . Stabaek ogolem 5 wygranych 3 remisy i 4 porazki 19:18. Jednak wlasne boisko to podstawa w Norwegii a gospodarze u siebie graja bardzo dobrze 4-2-0 17:4 przy wyniku gosci 2-1-2 8:9. Gram tutaj zwyciestwo w drugiej polowie po kursie 1.95
✅95
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21
Spotkanie: Polska - Szwecja
Godzina: 20:45
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,75
Bukmacher: unibet
To już będzie inny mecz obu zespołów aniżeli ten z 1 kolejki. Tutaj już nie ma czasu na cofanie się i granie na remis. Obie ekipy potrzebują 3 punktów, tylko i wyłącznie 3 punktów bo widzimy, że do awansu z 2 miejsce nawet 6 punktów może nie wystarczyć.

Każdy kto zna się i interesuję tymi mistrzostwami doskonale wie jak oba zespoły zagrały. Polska rozczarowanie a Szwecja... hm .. dla wielu remis z Anglią był dobrym wynikiem. Dla mnie ten zespół nie pokazał też nic szczególnego. Ktoś powie rzut karny, poprzeczka.. ok ale nawet karnego nie potrafili wykorzystać a po 2 ten karny był przez głupotę Angielskiego obrońcy bo nie było zagrożenia dużego. Jeden strzał w poprzeczkę na 90 minut? Trochę za mało.

U nas zapewne będzie kilka zmian, już teraz wiemy, że Kapustka nie zagra bo ma kontuzje. Kownacki wróci do pierwszego składu.

Ja osobiście zmienił bym bramkarza na Drągowskiego bo Wrąbel jest słaby.

Dawidowicza posadziłbym na ławkę a w jego miejsce Murawski i zmiana z przodu musi być bo prócz bramki Lipski nie pokazał nic, może Piątek? Niezgoda?

Nie ma czego bronić. A w obronie nie jesteśmy jakoś wybitni to i Szwedzi pewnie coś strzelą.

Powodzenia.
✅75
 
T 37

tyxante

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka ME- kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Czechy - Hiszpania
Typ: Czechy
Kurs: 6.5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Czeszki przegrały poprzednie dwa swoje mecze grupowe i są ostatnie w grupie z dwoma punktami, nie znam się na punktacji w kosza za bardzo, ale wyłapałem to spotkanie majac na uwadze dwie przegrane Czeszek przed wł publiką, wysoki kurs i to, że ew. wygrana z prestiżowymi Hiszpankami z pewnością poprawi ich kibicom humor, licze na przełamanie Czeszek, tak jak miało miejsce niedawno przelamanie Wlochow z Francuzami ktorzy wygrywali mecze jeden za drugim. Kurs raz spadal z 6.5 na 5.7 i znow wrocil do 6.5, co tez mi daje do myslenia(slusznie czy nie niewazne). Hiszpania ma już(chyba, nie znam sie na koszu)awans i troche odpusci, za to Czeszki wciaz sa bez wygranej w grupie i mysle ze zepna poslady 3x bardziej niż Hiszpanki aby pozegnac sie z klasa wygrywajac- jak będzie zobaczymy;).
Powodzenia wszystkim!
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Marterer vs Thiem
Typ: Marterer
Kurs: 5,10
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 19.06.2017/18:20
Analiza:
Za kilka minut rozpocznie się spotkanie 1/16 finału turnieju w Halle. Zagrają w nim zawodnik gospodarzy z Austriakiem Thiemem. Marterer ma już za sobą trzy mecze rozgrywane na trawie. Thiem ani jednego. Po tym jak odpadł z RG w meczu z Nadalem 3-0, odpoczywał przygotowując się do sezonu trwającego zaledwie miesiąc na trawie. Marterer natomiast odpadł w Stuttgarcie z Johnsonem, wygrywając pierwszego seta, ale później dwa w plecy. Tu natomiast w Halle pokonał Istomina i Bublika. Na uwagę zasługuje wygrana z Istominem 2-0, dwa sety wygrywając w tie-breaku. Z Bublikiem wczoraj Marter stracił zaledwie trzy gemy. Zaserwował 4 asy. 74% skuteczności pierwszego serwisu. Do tego również warto dodać wypowiedź Dominica, który po skończonym meczu z Nadalem powiedział sezon na trawie jest sezonem wyjątkowym. Podkreślił, że można przegrać ze znacznie słabiej notowanymi zawodnikami, jeśli oni będą mieli dobry dzień. Na Wimbledonie Thiem nie dotarł jeszcze ani nigdy do III rundy, więc dziś upatruję szanse dla Niemca-powodzenia
⛔100
 
donviehos 14

donviehos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21
Spotkanie: Polska - Szwecja
Godzina: 20:45
Typ: pierwsza bramka w meczu - Szwecja, zakład bez remisu
Kurs: 1,79
Bukmacher: Unibet
Analiza: Skoro typy już poszły, mogę dodać jedynie, że niestety obawiam się, że dzisiejszy mecz o wszystko lepiej rozegrają goście zza wielkiej wody. Porażka ze Słowacją ujawniła braki i niedociągnięcia, nie spodziewam się by przy tej presji, jaką sami sobie wymyślą chłopcy, bo nigdzie jej nie będzie jak w ich mniemaniu podczas grania. Oczywiście całym sercem za Polską, ale popatrzcie na te trzy przegrane 1-2 ostatnie mecze. Obyśmy wygrali, jednak taki to scenariusz napisałem JA : Szwedzi będą grać jak z Anglią, z którą wyszli na zero, a więc nie tak źle na start. Widać szczelność obrony, to da im spokój. Strzelenie pierwszej bramki może pogrążyć naszych synków, a wiadomo jak działa prawo Murphy&#39;ego. Czarno to widzę..
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Estonia
Godzina: 19:00
Spotkanie: Flora - Kalju
Typ: Poniżej 2,5 gola
Kurs: 1,88
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich w kolejnym dniu, wczorajsza analiza zakończyła się plusem po fajnym kursie. W dniu dzisiejszym miałem nie dodawać typu gdyż oferta była bardzo słaba, jednak natrafiłem na bardzo ciekawe spotkanie z ligi estońskiej pomiędzy obecnym liderem Flora Tallin, a trzecim Kalju. Moja propozycja odnośnie tego meczu dotyczy underu 2,5 gola ponieważ jedno jak i drudzy w ostatnim czasie grają bardzo równo i pinktują swoich rywali. Gospodarze dzisiejszego meczu notują fantastyczną serię czternastu meczy bez porażki co robi wrażenie, jednak z zespołom Kalju zawsze grało im się trudno i gubili punkty remisując mecze, a nawet przegrywając. Jeśli chodzi o gości to seria zwycięstw jest mniej obiecująca gdyż od ośmiu spotkań są niepokonani. Kolejnym czynnikiem przemawiającym za moją propozycją są mecze bezpośrednie w których bardzo rzadko padał Over 2,5 a mecze najczęściej kończyły się skromnymi wynikami, ostatni mecz rozegrany przez te zespoły zakończył się rezultatem 1:1, wcześniejsze wyniki były nastepujące, dwa razy padł wynik 1:0 dla gości, kolejne 1:1, wysoki remis po 3:3, następnie 0:0 czy 2:0, spotkanie te odbyły się w zeszłym roku więc nie tak dawno. Jak widać na siedem meczy rozegranych w zeszłym roku padł tylko jeden mocno overowy wynik, a to wszystko dlatego że oba zespoły prezentują podobny poziom piłkarski, dzięki czemu mecze są bardzo wyrównane i nie pada dużo bramek. Uważam, że podany typ jest godny uwagi i zagrania po obiecującym kursie jaki w tej chwili widnieje. Bardzo prawdopodobne, że ujrzymy dzisiaj wynik bezbramkowy lub skromne zwycięstwo gospodarzy 1:0 którzy na papierze są bardziej doświadczoną i drużyną niż goście.
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sanchez1 93

sanchez1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ISLANDIA: Pepsideild
Godzina: 22:00
Spotkanie: KR Reykjavik - Breidablik
Typ: Goście zdobędą bramkę w obu połowach
Kurs: 5.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Kolejna moja analiza, tym razem bardzo agresywnie. Od razu wpadł mi w oko ten potężny kurs, jakim jest 5.60. Liga islandzka można powiedzieć dopiero co wystartowała i jest to ledwo 8 kolejka rozgrywana pomiędzy drużynami KR Reykjavik a Breidablikiem. Goście są ostatnio w dobrej formie i w gruncie rzeczy to skłoniło mnie do pójścia za takim typem. Co prawda nie we wszystkich spotkaniach te bramki się pokrywają(w 4 na 7 ostatnich spotkań wyjazdowych od początku tego roku Breidablik zdobywał bramki i w pierwszej i drugiej połowie). Z drugiej strony ekipa ze stolicy Islandii w ostatnim czasie jest w słabej dyspozycji(wygrana po męczarniach dopiero w rzutach karnych z lokalnym rywalem z niższej ligi to ich jedyne zwycięstwo na 5 ostatnich spotkań, reszta to 3 porażki oraz remis, z czego w pięcu meczach dali sobie strzelać bramki w pierwszej i drugiej połowie). Dzisiaj liczę na można powiedzieć niespodziankę i solidną wygraną Breidabliku, który w gazie jest w stanie strzelać mnóstwo bramek.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska-Szwecja
Typ: Szwecja -1
Kurs: 4.2
Bukmacher: Unibet
Analiza:
No cóż jak Polacy zagrali ze Słowacją wszyscy wiedzą i widzieli nawet nie chodziło o sam wynik ale i o styl. Słowacja zniszczyła nas taktycznie, nasz bramkarz niestety się nie popisywał i trochę wstyd przed własną publicznością się pokazywać z taką formą a młodych piłkarzy mamy przecież nie najgorszych. Dodatkowo po meczu doszło do spięcia między Bielikiem a trenerem Dorną, który otwarcie skrytykował treningi i to, że go nie wpuścił co raczej drużynie nie posłuży i świadczy o tym jaki trener ma szacunek wśród młodych grajków skoro już tak podskakują. Z drugiej strony Szwcja, która była raczej w roli przegranego w meczu z Anglią a jednak zremisowała dodatkowo Szwecja to zespół który umie wygrywać z handicapem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom