>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.06.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 853,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 19. Czerwca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polska-Senegal
Typ: Polska wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs:
5,4
Bukmacher: fortuna
Witam! W końcu nadeszła ta chwila i już jutro będziemy mogli oglądać naszych reprezentantów na Mistrzostwach Świata w Rosji. Na pierwszy ogień idzie spotkanie z Senegalem, na które chyba najbardziej wszyscy czekamy. Z pewnością każdy z nas będzie mocno trzymał kciuki i kibicował naszej reprezentacji. Mimo wszystko Senegal będzie dla nas bardzo trudnym przeciwnikiem, lecz Adam Nawałka i jego sztab kładzie szczególny nacisk na to spotkanie. Nasz trener ma świadomość tego jak trudniej rangi będzie to mecz i przygotował naszych piłkarzy na to spotkanie. Mam nadzieję, że Polacy to spotkanie po prostu wygrają... ale łatwo na pewno nie będzie. Senegal ma naprawdę świetną drużynę. Posiadają w składzie fenomenalnych zawodników grających w najsilniejszych ligach europejskich - Mane,Koulibaly, Sow, Keita-Balde, Sane, Gueye, Diouf, Kouyate,Sarr i można tak wymieniać. Praktycznie każdą pozycję mają obsadzoną jakimś solidnym zawodnikiem. Dodatkowym atutem na korzyść Senegalczyków jest fakt, że w naszej obronie wystąpi Kamil Glik. Polskę czeka jutro naprawdę ciężka przeprawa... ale my również dysponujemy świetnym zespołem i fenomenalnymi graczami. Trzeba trzymać kciuki za Roberta Lewandowskiego i spółkę. Nie ważne jak, byleby wyszarpali te 3 punkty. POLSKA DO BOJU!!!!
Przewiduję wygraną Polaków po 90 minutach oraz bramki dla obu drużyn.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
⛔ 100
 
murinho44 10

murinho44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polska-Senegal
Typ: - 2,5 goli i Polska wygra
Kurs:
4,15
Bukmacher: Fortuna
Witam,
Czas na naszych. Drużyny afrykańskie ostatnio jak obserwuje się je na jakichś turniejach to większość gra taki defensywny, brudny futbol. Czasem oglądać się tego nie da - Puchar Narodów Afryki omijam szerokim łukiem - ze względu właśnie na ten paskudny styl gry i wnerwiające wuwuzele. Na pewno nasi będą tutaj musieli trochę barkami popracować, nie dać się zdominować fizycznie. Wiadomo w ekipie Senegalu perełka jaką jest Mane (gdyby w finale LM miał do pomocy Salaha to Real mógłby cienko zapiszczeć) - tego gościa nasi będą musieli mocno pilnować. Jakoś tak czuję, że będzie to raczej brudny mecz, więcej fauli, zagrań na pograniczu faulu niż finezji. Jakaś mega ilość bramek raczej nie powinna iść w parze z takim stylem gry. Liczę, że Nawałka przygotowuje naszą ekipę na taką ewentualność - na uważną grę w defensywie, na kontrowanie. Lewandowski w ostatnim wywiadzie powiedział, że nie ma presji na ściganie się na ilość goli z najlepszymi, że chce pomóc drużynie wygrać a kto strzeli bramkę to nieważne. Nieraz pokazał, że potrafi się poświęcać dla drużyny. Liczę, że nasi poradzą sobie z ekipą Senegalu. Po ciężkim boju wygrają 1:0, może 2:0. Może trochę patriotycznie, ale porównując obydwie reprezentacje, ich kadrę nasi wypadają jednak zdecydowanie lepiej. Odpowiednia motywacja psychiczna, koncentracja i powinno być ok.
Do boju Polsko!
⛔ 100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polska-Senegal
Typ: Senegal
Kurs: 3,55

Bukmacher: unibet
Opis:
Proszę nie bijcie mnie za to ???? . Na pocieszenie powiem, że w tym miesiącu mam skuteczność zerową ... każdy ma słabszy okres ;/. Liczę szczerze mówiąc, że znów się pomylę, ale niestety uważam, że Polska zajmie w tej grupie 2 miejsce. Mój typ to 1-Senegal, 2-Polska, 3-Kolumbia i 4- Japonia. Dlaczego Senegal? Wiadomo jest to afrykańska piłka, będą się zapewne kłócić o jakieś pieniądze, czy coś jeszcze im ważniejszego wypadnie, ale no niestety muszę oddać im, że na papierze wyglądają od nas po prostu lepiej. Senegal jest według mnie najlepszą reprezentacją w Afryce. Na mundialu w 2002 roku doszli do ćwierćfinału i uważam, że teraz też mają na to duże szanse. Ich największym problemem jest bramkarz, tutaj Polska ma przewagę zdecydowaną. W obronie u nas może zabraknąć Glika, a nawet jak zagra to przepraszam naprawdę, ale uważam Koulibalyego za lepszego defensora. Obok niego zagra Salif Sane, czyli gracz który jest przymierzany do czołówki Bundesligi po kapitalnym ostatnim sezonie w Hanoverze. Boki to Gassama i Sabaly, czyli nic szczególnego. Środek pomocy mają zbudowany z graczy z Premier League: Gueye, Kouyate, czy N&#39;Diaye z Wolves. Ofensywnym pomocnikem zapewne zostanie Sadio Mane i to pokazuje ich siłę na skrzydłach, ponieważ trzeba zrobić miejsce dla Balde Keity, Sarrowi czy Niangowi. W ataku powinniśmy obejrzeć Konate, czyli gracza Amines, który strzelił 13 goli w 33 meczach Ligue1. Mamy przewagę według mnie na bramce, prawej obronie, ofensywnym pomocniku (Mane to skrzydłowy jednak i tam jest najlepszy), napastniku. Może jeszcze w Krychowiak, Linetty oraz Grosicki są na poziomie graczy z Senegalu. Szczerze mówiąc boje się, że przewaga fizyczna, oraz wybieganie będzie dla nas zbyt ciężkie do pokonania. Napewno będziemy lepsi taktycznie, ale ten mecz może być do tak zwanej 1 bramki. Mane i Lewandowski mogą strzelić gola lub zrobić coś co przechyli szalę wyniku na drugą stronę. Jak już mówiłem jestem patriotą, wierzę w Polskę i stawiam na Senegal, by moja zła passa była poddtrzymana.
Typie proszę nie wejdź xDD
✅ 255
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
stanley-63 788,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / MŚ
Godzina 14:00
Spotkanie : Japonia : Kolumbia
Typ : powyżej 3.5 gola
Kurs : 5.40
Bukmacher : Unibet
No niestety jak na dziś te mistrzostwa nie zachwycają a już najbardziej pod względem bramek ale ja liczę że w końcu któreś spotkanie to przełamie i właśnie typ mój pada na to spotkanie , Kolumbia uważana jest jednym z faworytów tej grupy , na poprzednich mistrzostwach grali w grupie z Grecją WKS i Japończykami , wygrali tą grupę z kompletem pkt i br 9:2 , w meczu grupowym z Japończykami wygrali 4:1 tak więc liczę na mocne otwarcie Kolumbijczyków a Japończycy może też coś ustrzelą tak czy siak tylko 4 bramki a kurs powyżej 5 za drobne można spróbować !
⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mistrzostwa swiata
Godzina: 17:00
Spotkanie: polska-senegal
Typ: polska 1,5+zoltych kartek
Kurs: 2.20
Bukmacher: totolotek

Analiza:
stawiam kolejny mecz w ktorym typuje na zolte kartki-totolotek bardzo dobre kursy daje na takie zdarzenia.dla naszych bedzie to najwazniejszy mecz moze na lata bo mamy kilku wiekowych zawodnikow i juz moga nie zagrac wiecej.licze na naszych ale bedzie to bardzo ciezki boj,senegalczycy graja silowo choc maja kilku szybkich zawodnikow.bedzie to ciezka walka w srodku pola,kto bedzie mial przewage to wygra mecz-senegal maja przewage fizyczna i bedziemy musili ratowac sie faulami.uwazam ze bedzie to mecz obfitujacy w duze ilosci fauli i kartki.trzymajmy kciuki za naszych,pozdrawiam.
⛔ 100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rosja - Egipt
Typ: Egipt
Kurs: 4.00

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Rosja świetny mecz na otwarcie z Arabią Saudyjską ,ale pamiętajmy ,że Arabia nie jest zbyt wymagającym rywalem. Egipt zaimponował mi w pierwszym swoim meczu co prawda przegrywając z bardzo wymagającym rywalem jakim jest Urugwaj. Bramka strzelona przez Urugwaj była zdobyta pod koniec spotkania. Egipt był momentami lepszym zespołem. Przypomnijmy ,że ten mecz był grany przez Egipcian bez Salaha ,który ma wybitną formę w swoim klubie. Mohamend myślę ,że jest szansa że jutro wystąpi z gospodzarzem turnieju. Dla bardziej lubiących ryzykować polecam typ w stronę Egiptu po kursie około 4.00. W Rosji w pierwszym meczuzostał kontuzjowany Dzagoev kluczowy gracz tego zespołu. Egipcianie nie mają nic to stracenia jeśli chcą awansować ten mecz jutro muszą wygrać. Jutro śmiało idę w stronę Egiptu. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
czaro82 423,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / MŚ
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kolumbia - Japonia
Typ: Kolumbia i over 1.5 bramki w meczu
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W porze obiadowej przed hitem dnia, dojdzie do starcia lidera naszej grupy, czyli Kolumbi która zagra z Japonią. Dla mnie akurat zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest drużyna z Ameryki Południowej, a kurs na ich zwycięstwo traktuje jak mały prezent. Podopieczni Josè Nèstora Pekermana mimo braku wybitnej formy przed MŚ, potrafią grać w piłkę i zapewne pokażą to w tym turnieju. W swoim składzie Kolumbijczycy posiadają klasowych graczy jak Rodriguez, Cuadrado czy Falcao, który wraca do lepszej formy. Reprezentacje miały okazję zagrać przeciwko
sobie na tak dużej imprezie, a było to przed czterema laty na MŚ gdzie Kolumbia pewnie ograła rywali 4:1. Zapewne &quot;Samurajowie&quot; będą walczyć jak mają w zwyczaju, lecz wątpię aby ich chaotyczne ataki były w stanie zagrozić na poważnie bramce Davida Ospiny. Możliwe że strzelą jakąś bramkę, ale raczej niezagrozi ona wyżej opisanemu zakładowi. Większość zawodników z kraju kwitnącej wiśni zatrudnionych w rodzimych klubach. Kilku graczy kopiących teraz w Bundeslidze,
dwóch w Premier League, najbardziej znani i doświadczeni to Kagawa z Borussi i Okazaki z Leicester City. Ponadto wyróżnić można Unui Takashiego który trafił dwukrotnie do bramki Paragwaju w ostatnim sprawdzianie.
Podsumowując powyższe wypociny, śmiem twierdzić iż Kolumbia wygra to spotkanie. Wynik jaki bym tutaj typował to 2:0 lub 2:1.
⛔ 100
 
makaveli23 161K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 01:10
Spotkanie: Chicago White Sox @ Cleveland Indians
Typ: under 5.5 pierwsze 5 innings
Kurs: 1.54
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W ostatnim spotkaniu obydwu pitcherów i druzyn, które odbylo sie w poprzednim tygodniu padły 2 runy w pierwszych 5 inningach i mysle ze mozna spokojnie liczyc ze tym razem raczej napewno nie zobaczymy ich o az 4 lub wiecej. Cale spotkanie skonczylo sie wygrana White Sox 3-2 i tym razem rowniez propnuje pojsc w strone White Sox a czemu nie, np handicap +2.5 za 1.79 równiez wygląda całkiem dobrze. Po tym meczu 3-2 obie druzyny rozegraly 4 mecze i 3 z4 to byly raczej niskie wyniki a dzisiaj pitcherzy bardzo dobrzy po obydwu stronach czyli Dylan Covey dla Chicago White Sox najlepszy pitcher White Sox ostanie 3mecze to 18 ip 2-0, ERA 1.00, 19 Ks! Po stronie Cleveland BAuer ktory poprzednie spotkanie zagrał dobrze ale przegral teraz bedzie chcial pokoazac dominacje i wygrac, więc White Sox bedzie mialo cięzką przeprawę, ale zanosi sie na bliski niski wynik.
✅54
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Birmingham
Godzina: 17:00
Spotkanie: a.Barty - o.Dodin
Typ: Dodin win
Kurs: 5.1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Francuzka zdecydowany underdog. Ja tutaj upatruję niespodziankę. Barty jest świeżo po wygraniu Nottingham w niedzielę z Johanna Kontą i grała poprawnie, aczkolwiek dużo błędów ze strony Brytyjki bardzo pomogło. Uważam, że faktor zmęczenia zacznie wchodzić w grę, a poza tym jak wiadomo Barty słynie tez z tego, że w singlu tytułów nie podnosi, jak na tak wysoko rozstawioną zawodniczkę. Dodin zdecydowanie ma potencjał oraz warunki do tego, żeby katować na trawie, jeśli nabierze doświadczenia i poprawi technikę. Sądzę, że jeśli Oceana będzie miała dobry dzień na serwisie to wystarczy trzymać i czekać, a tak jak z Konta słabszy moment nadejdzie i wtedy wystarczy wywrzec presję na siatce i błedy przyjdą. Sądzę, że Barty raczej po wpisowe, a będzie bardziej skupiona na rozpoczęciu przygotowań pod wimbledon w grze deblowej, zwłaszcza ze DelAcqua skończyła karierę, wiec musi na nowo wypracowywac zgranie.
⛔ 100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polska-Senegal
Typ: X
Kurs: 3,24

Bukmacher: 1xbet
Opis:
Do pewniaka dnia tego bym nie zaliczył, ale mimo wszystko według mnie bardzo bardzo realny scenariusz na ten mecz to remis. Typowałbym 0:0 po twardej walce, gdzie mimo wszystko ekipy pod koniec meczu odpuszczają i remis ich zadowala albo 1:1 i tutaj bardziej mi to pasuje, że po 1 bramce obie ekipy strzelają. Polska ma oczywiście lepszy skład, tego nie da się ukryć, wiele zawodników ogranych na wysokim poziomie + klasa światowa czyli Lewandowski. Tylko, że Senegal oprócz tego, że ma Mane ( ale to jeszcze nie jest klasa światowa ) to też nie da się ukryć, że ma wielu zawodników ogranych w Europie, poza tym to afrykańska ekipa, mudżyni mocno zbudowani, twardo grający stąd też ten mecz będzie bardzo ciężki. Tu wiele bramek nie padnie, może nawet jakoś wiele sytuacji nie będzie, ale życzyłbym sobie tylko jednego jak tam użytkownik włodar1221 czyli oby mi ten typ nie wszedł ale również jemu, a chyba wszyscy będzie zadowoleni... Co nie zmienia faktu, że 1:1 to typ z głowy, a typ z serca to niech ich po prostu rozpierdolą ????
⛔ 100
 
R 655,9K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Islandia, Pepsideild
Godzina: 20:00
Spotkanie: Stjarnan - Vestmannaeyjar
Typ: 1 (-1) AH
Kurs: 1,83
Bukmacher: 1xBet

Analiza:


Mistrzostwa Świata w pełni. Reprezentacja Islandii jak wiadomo bierze w nich udział, a rozgrywki ligowe w Islandii toczą się bez przerwy. Gospodarze po 9 kolejkach na 4 pozycji ze zdobytymi 16 punktami i bez porażki od 7 kolejek, a na dodatek w ostatnich 3 komplet zwycięstw. Goście ze zdobytymi tylko 8 punktami z tego 3 zdobyte w meczach wyjazdowych, w których maja bilans 1-0-4 i 6:11 w bramkach. W meczach H2H w styczniu tego roku 4:1 dla gospodarzy. Liczę, że powtórzą dobre mecze z ostatnich kolejek i wygrają minimum 2 bramkami. W przypadku jednobramkowego zwycięstwa zwrot.
▶zwrot
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Kolumbia-Japonia
Typ: Kolumbia -1.5 gola
Kurs: 2.90
Bukmacher:Fortuna
godz: 14:00
Ewentualna analiza: Kolumbia w pierwszym swoim spotkaniu zmierzy się chyba z teoretycznie najsłabszym zespołem tej grupy czyli z reprezentacją Japonii, która w ostatnich swoich 6 spotkaniach zanotowała zaledwie 1 zwycięstwo , co prawda Japończycy wygrali swoją grupę eliminacyjną przed zespołem Arabii Saudyjskiej , ale od kwalifikacji mineło już kilka mięsiący i ekipa Japonii gra ostatnio niezwykle słabo, wygrana w sparingu z Paragwajem to wszystko na co było stać ekipę z kraju kwitnącej wiśni, wcześniej zanotowali porażki z zespołami Szwajcarii, Ghany, oraz Ukrainy. Kolumbia wyglądała trochę lepiej w sparingach bowiem udało im się ograć Chiny oraz Francję, zremisować z Egiptem i Australią oraz przegrac spotkanie z Koreą. Kolumbia obok naszej reprezentacji jest faworytem do wyjścia z grupy, bowiem ma w swoim zespole sporą ilośc klasowych zawodników . Kolumbia na pewno w tym spotkaniu również jest faworytem do zdobycia kompletu punktów, mają ekipę silniejszą niż zespół Japonii więc na pewno grając z nimi będą chcieli szybko strzelić bramkę i kontrolować przebieg spotkania. Myślę że w tym meczu warto postawić na over w bramkach bowiem Kolumbia potrafi tworzyć sobię sytuację podbramkowe i tutaj ich nie powinno zabraknąć. Mój typ to wynik 3:1 po 90 minutach spotkania.
⛔ 100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rosja - Egipt
Typ: Rosja -1.5 rzutów rożnych
Kurs: 1,96
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Jutro ważny dzień szczególnie dla naszej kadry narodowej. Nie wiem kompletnie jak ugryźć to spotkanie ale wpadło mi w oko od razu to zdarzenie. Rosja jako gospodarz tutaj stoi pod ogromnymi oczekiwaniami przed kibicami i narodem. Wygrali pierwsze spotkanie z Arabią Saudyjską 5:0 choć ich styl nie zachwycił mnie do końca. Rosja moze i kadrowo nie wygląda lepiej od rywali ale tutaj to oni powinni prowadzić mecz i atakować na połowie rywala częściej. Egipt widzę jako gdzieś schowani jak w 1 meczu przeciwko Urugwajowi, choć tej zespół trzeba pochwalić za solidną grę mimo porażki 1:0 .Egipt w tym jutrzejszym meczu widzę schowany, grający głównie z kontry i rozbijający ataki rywala i czekanie na błąd. Bramka na 1:0 dla Egiptu jest bardzo prawdopodobna i sprawiłaby cofniecie się formacji pomocy i defensywy na własną połowe. Egipt w meczu z Urugwajem nie miał ani jednego rożnego, rywale 5. Rosja jak gra tak gra ale te 6-7 rożnych notorycznie zdobywają w meczu. Stałe fragmenty dość mocno trenowane, kilku rosłych graczy . w sparingach z Brazylią mieli 5 rożnych przy 3 rywali (0:3), z Francją 5:4 przy wyniku 1:3, z Arabią 6:2 rożnych, z Austrią 6:4 więc te rożne nabijają bardzo regularnie. Tutaj atut własnych śmieci powinien dodać 1-2 rożne . Linia nisko a kurs okazały i in my opinion jest spore value w tym zakładzie.
✅96
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Halle, ATP
Godzina: 13:30
Spotkanie: Gasquet - Mayer
Typ: 2:0 Gasquet
Kurs: 1.89
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Angole strzelili na 2:1 w doliczonym czasie... żal.
Sezon na trawie w pełni, a ja wybrałem pojedynek turnieju w Niemczech pomiędzy Francuzem Richardem Gasquet (25 w rankingu ATP) a Niemcem Florianem Mayerem (82). Obaj doświadczeni (po 30-stce), jednak obecnie dzieli ich przepaść formy. W &quot;dorosłym&quot; tenisie spotkali się 6 razy i z tego 5-cio krotnie wygrał Francuz.
W tym roku Gasquet zdążył już rozegrać 4 mecze na trawie i dzięki temu wygrać turniej ATP w S-Hertogenbosch.
Mayer próbował coś ugrać w Stuttgarcie, ale odpadł już w 2 rundzie po łatwej porażce z Istominem (0:2).
Biorąc pod uwagę ich 5 ostatnich meczy, to Gasquet przegrał tylko 1 (we FO z Nadalem), a Mayer tylko 1 wygrał ze słabym Madenem właśnie w Stuttgardzie. Właściwie to za Mayerem przemawia tylko fakt, że turniej odbywa się w Niemczech i będzie miał za sobą kibiców - tylko tyle. Powodzenia!
⛔ 100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ziemny WTA Mallorca
Godzina:
11:00
Spotkanie: M.Kostyuk - L. Safarova
Typ: Safarowa -3,5 gema handi
Kurs: 1,80
Bukmacher:
forbet
Opis:

Kolejny pohedynek z cyklu: młoda gniewna kontra stary wyjadacz.
Mloda gniewna to Ukrainka Kostyuk....zawodniczka 16 letnia, 136 w rankingu. W tym roku nabiła bilans 25 zwyciestw i 10 porażek. Wieksxosc z tego nabita na Itf-ach drugiej karegorii, choć trzeba oddać że w australian open zagrała naprawde dobrze. W turniehach gra głownie na clayu i hardzie, czyli tam gdzie odnosiła juniorskie sukcesy. Na trawie grała oficjalnie raz...przegrała z nijaką Rosjanka Kalininskaja w dwoch setach...i tyle
Safarowa lata świetności ma za soba. To fakt. Jednak trzeba oddać że na trawie i w deblach zawsze trzymała poziom. Jutro pare mocnych serwisów, pare akcji przy siatce i młoda Ukrainka powinna spuchnać. W ubiegłym roku Safarowa na trawie bardzo solidnie...dwa półfinały w turniejach brytyjskich plus druga runda Wimbledonu. Jutro jej debiut na trawie w tym roku. Wejdzie ???? .
Sorki za błedy....ale pisze zazwyczaj z telefonu.
✅ 80
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kolumbia - Japonia
Typ: Kolumbia i powyżej 2,5
Kurs:
3,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

A więc to jest ten dzień gdzie wszystkie oczy Polaków będą zwrócone na mecz Polska - Senegal, nim to nastąpi rozegrane zostanie spotkanie naszej grupy Kolumbia - Japonia. Faworyt? Kolumbia.
Stawiam na otwarty mecz z obu stron ale koniec końców Kolumbia zgarnia 3 punkty a w meczu pada więcej niż 3 bramki.
Kolumbia z przodu ma R. Falcao, J. Rodriguez, J. Cuadrado.. do wyboru są również C. Bacca, L. Muriel.. ahh mają niesamowitą pakę z przodu. W tyle także nie wygląda to gorzej.. D. Ospina z Arsenalu, Y. Mina z Barcelony czy D. Sanchez z Tottenhamu.
Jeżeli chodzi o Japonię... są zagadką.. skazywanie na porażkę w tej grupie niby bez formy, zmiana trenera tuż przed Mundialem. Wyniki w meczach towarzyskich to są same porażki praktycznie - nieciekawie to wygląda.
Ale jeżeli spojrzymy na kadrę to mają naprawdę kim grać.. S. Kagawa, K. Honda, s. Okazaki (nie wiadomo czy zagra z powodu kontuzji),M. Hasebe, Y. Nagamoto, H. Sakai czy M. Yoshida - są to naprawdę nazwiska które mogą robić wrażenie...
Myślę, że obie drużyny strzelą gola co przybliży mnie do overa ale .. lepsza jest moim zdaniem jednak... drużyna Kolumbii i to Oni powinni wygrać a jeżeli strzelą dość szybko gola to może nawet wygrają dość wysoko.
Stawiam na wynik 2/3:1
⛔ 100
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Iceland » Pepsideild
Godzina: 20:00
Spotkanie: Stjarnan - Vestmannaeyjar
Typ: over 3 gola
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwsze spotkanie zostanie rozegrany w wtorkowy wieczór wraz z ostatnim meczem Mistrzostw świata. Mimo, że Islandia uczestniczy w tych rozgrywkach to najwyższa klasa rozgrywkowa w Islandii rozgrywa swoje mecze zgodnie z terminarzem. We wtorek odbędzie się spotkanie rozpoczynające dziesiątą kolejkę Pepsideild pomiędzy ekipami Stjarnan a IBV. Gospodarze tego spotkania w ubiegłym roku zdobyli wicemistrzostwo kraju dlatego też na zawodnikach ciąży presja powtórzenia lub poprawienia tego wyniku, jednak o to będzie ciężko ponieważ do tej pory w walkę o fotel lidera bierze udział aż sześć ekip. Stjarnan jak na razie zajmuje czwartą lokatę z dorobkiem czterech zwycięstw, czterech remisów i jednej porażki co łącznie daje szesnaście punktów i mimo czwartej pozycji strata do liderującego Valur wynosi tylko dwa oczka. Tegoroczny sezon zaczęli dość słabo bo od trzech remisów i porażki, jednak w tych spotkaniach padło mnóstwo goli jak i ze strony Stjarnan tak i z strony rywala, a pierwsze zwycięstwo przyszło dopiero w piątej kolejce kiedy to pewnie pokonali siódme Fylkir 3:0. Gospodarze są w formie - widać to na przełomie ostatnich spotkań gdzie na pięć rozegranych wygrali aż czterokrotnie i tylko raz zremisowali z trzecią ekipą Grindavík 1:1. Ekipa prowadzona przez trenera Sigmundssona jest piekielnie mocna w ataku ponieważ do tej pory strzeliła najwięcej bramek w lidze bo dwadzieścia dwie co daje średnio aż 2,44 bramek na mecz. O tym, że ekipa Stjarnan potrafi strzelił kilka bramek przekonała się ekipa Fjölnir, która w spotkaniu wyjazdowym dała sobie strzelić aż sześć bramek. Ogólnie patrząc na pojedynki domowe to UMF Stjarnan strzela jak na zawołanie w każdym spotkaniu, na sześć spotkań aż pięciokrotnie strzelali więcej niż dwie bramki i aż trzykrotnie więcej niż trzy bramki co daję średnio 2,83 bramek strzelonych na mecz. Oprócz fantastycznej obrony w ekipie gospodarzy mocno szwankuje formacja defensywna - czyste konto w spotkaniach domowych zachowali tylko raz natomiast w trzech spotkaniach stracili dwie i więcej bramek, a średnia straconych bramek to aż 1,67. Łącząc obie te średnie możemy powiedzieć, że cztery gole w spotkaniach na Samsung völlurinn to norma. UMF ma bardzo niekorzystny terminarz następnych spotkań ponieważ aż czterokrotnie (po dzisiejszym meczu) będą musieli rywalizować na wyjeździe - jeden mecz będzie łatwiejszy bo z ostatnią ekipą jednak pozostałe trzy będą bardzo trudne ponieważ spotykają się z ekipami bardzo nieprzyjemnymi dlatego też wygrana z Vestmannaeyjar jest dla nich obowiązkiem. Dodatkowo należy dodać, że gospodarze w swoich szeregach mają świetnego w tym sezonie Hilmara Halldorssona, który na dziewięć spotkań tylko raz nie wpisał się na listę strzelców - do tej pory strzelił aż dziesięć bramek. Goście muszą przebyć ponad sto trzydzieści kilometrów na wtorkowy mecz ponieważ tyle mniej więcej dzieli oba te miasta. Klub położony na malutkiej wysepce nie będzie raczej kluczową postacią jeśli chodzi o górną część tabeli, jak na razie wygrali tylko dwa spotkania, dwa zremisowali i aż pięciokrotnie przegrali swój mecz - taki bilans daje im jak na razie przedostatnie miejsce jednak z przewagą pięciu punktów nad ostatnią drużyną. Jednak ta przewaga nic nie daje ponieważ jedenaste miejsce także degraduje drużynę do niższej klasy rozgrywkowej. Trener Gudmundsson po słabym poprzednim sezonie nie zrobił zbytnio rewolucji w składzie, na ten sezon sprowadził między innymi dwóch obrońców Davida Atkinsona oraz Yanna Erichota - obaj mieli styczność w lidze angielskiej, a ten drugi grał przez kilka lat w lidze belgijskiej jednak transfery nie dały pożądanych skutków i tak jak w poprzednim sezonie tak i w tym ekipa IBV włóczy się w dolnej części tabeli. Terminarz sprawił, że IBV miał pod górkę w pierwszych kolejkach ponieważ trzy na cztery spotkania grał na wyjeździe gdzie nie zdołał zdobyć żadnych punktów i dopiero czwarty mecz wyjazdowy dał upragnione zwycięstwo - wygrali wówczas z ostatnią ekipą Keflavík 1:3. Po tym przełomowym zwycięstwie wygrali jeszcze raz u siebie z KR Reykjavik natomiast dwie ostatnie kolejki to dwie przegrane w tym w ostatniej kolejce z liderującą ekipą Valur, który po trudach zdołała zwyciężył 0:1. Z całą pewnością można powiedzieć, że goście nienawidzą gier na obcych terenach - w poprzednim sezonie przegrali aż siedem na jedenaście spotkań, a w tym sezonie cztery na pięć spotkań. Natomiast trzeba pochwalić linię ofensywną IBV ponieważ czterokrotnie zdołała strzelić bramki i skarcić linię defensywną ponieważ ani razu nie zachowała czystego konta i aż czterokrotnie traciła minimum dwie bramki na mecz. Łączna średnia zdobytych bramek w meczach wyjazdowych Vestmannaeyjar to 3,4 z czego oni strzelają średnio 1,2 i tracą 2,2 bramek na mecz. W poprzednim sezonie obie ekipy spotykały się az czterokrotnie - dwukrotnie górą był Stjarnan, którzy wygrali u siebie 5:0 i 4:1, w jednym spotkaniu padł remis 2:2 i raz wygrała ekipa IBV 1:2 (pucharowe spotkanie). Widzimy więc, że w spotkaniach tych ekip pada mnóstwo bramek, aktualnie Stjarnan przewyższa o klasę ich dzisiejszego rywala i to oni są zdecydowanym faworytem tego spotkania. Już sam kurs 1,4 na czyste zwycięstwo gospodarzy wydaje mi się zbyt dużym, ja natomiast proponuję typ na to, że w meczu padną przynajmniej trzy bramki ponieważ potencjał ofensywny jest po obu stronach, a do tego obie ekipy nie błyszczą w obronie (zwłaszcza IBV).
▶zwrot
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Polska - Senegal
Typ: x2
Kurs: 1.64
Bukmacher: Expekt
Godzina: 17:00
Bet ktory w glowie siedzi mi juz od dawna. Dlaczego? Wyrazne problemy w naszej defensywie + szybcy skrzydlowi Senegalu w tym Mane.. to nie brzmi najlepiej. Skoro drugi garnitur Chile byl w stanie strzelic nam 2 bramki, dlaczego nie mieliby zrobic tego pilkarze z czarnego ladu, dla ktorych pierwszy mecz jest rownie wazny jak i dla nas? Jestem pewien, ze przeciwnikom determinacji i motywacji nie zabraknie. Szczerze, to nie zdziwie sie jesli przegramy to spotkanie. Fakt, mamy Lewandowskiego ale Senegalczycy maja na niego idealnego &#39;plastra&#39; - Koulibaly&#39;ego. Mowie sie, ze Lewy bedzie skupial na sobie uwage obroncow robiac miejsce innym..tylko komu? Ok, Grosicki ma przeblyski, Zielinski tez gra co raz lepiej, Krychowiak nie jest w rytmie meczowym.. czy to wystarczy na Senegal? Nie sadze.
Obym sie mylil! ????
✅ 64
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polska - Senegal
Typ:
Liczba fauli popełnionych przez zawodnika: Michał Pazdan ponad 1.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Emocje z godziny na godzinę, potem z minuty na minutę będa rosnąć bowiem w końcu po 12 latach zagramy na MŚ. Środek obrony jeszcze nie jest pewny w stu procentach ale sporo na to wskazuje, że w pierwszym składzie wyjdzie Michał Pazdan. Ostatnio nie jest w swojej najlepiej formie, jak to było chociażby podczas ME. Zdarzają mu się błędy a czasem żeby je poprawić trzeba po prostu sfaulować zgodnie z zasadą: Piłka może przejść, zawodnik już nie. Ponadto ofensywni piłkarze są szybcy i czasami jakaś spóźniona interwencja podczas odbioru piłki może skutkować faulem, tymbardziej że powinnismy zagrać agresywniej niż zwykle.
Linia wystawiona na dwa przewinienia naszego obrońcy jest moim zdaniem niska a kurs nie taki zły więc polecam.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom