>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.06.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: TenisATP Londyn
Godzina: 16:30
Spotkanie: Goffin - Lopez
Typ: Goffin
Kurs: 1.78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dobry kurs ale też wielka niewiadoma. Pierwszy mecz na trawie od prawie 2 lat w wykonaniu Goffina. Przyzwyczaił nas raczej do bardzo wysokiego poziomu i tenisa przyjemnego dla oka, więc myślę, że w tym turnieju też będzie chciał jeszcze namieszać. Po drugiej stronie Hiszpan Lopez, który absolutnie nie zachwyca ostatnimi czasy. Bardzo dużo porażek i to na różnych nawierzchniach oglądaliśmy ostatnio w jego wykonaniu. Jedno trzeba przyznać, że Lopez na trawie czuje się zdecydowanie najlepiej, podejrzewam więc, że to z takiego względu kursy są tak mocno do siebie zbliżone, poza tym forma Goffina na trawie to też znak zapytania. Tak jak wspomniałem Belg przyzwyczaił nas raczej do świetnych występów, więc zdecyduję się zagrać po takim kursie gracza na 9 lokacie w rankingu. ;)
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polska-Senegal
Typ: LEWANDOWSKI strzeli 1 gola w meczu.
Kurs:
4.50
Bukmacher: fortuna
Analiza: Długo wyczekiwany pojedynek polskiej reprezentacji z Senegalem. Oczekiwania Polaków na tych MŚ są bardzo duże - tym bardziej jak śledzimy poczynania faworytów do końcowego triumfu, którzy męczą się z zespołami Meksyku,Islandii czy Szwajcarii (oczywiście nie ujmując niczego tym zespołom).
Według mnie ten mecz nie będzie dla nas łatwy - każdy mecz ma swoją skale trudności i nasza grupa jest b. wyrównana. Nie spodziewam się tutaj pogromu, chociaż nie wykluczyłbym overu bramkowego 2.5 / 3.5.
Skupiam się na liderze naszej reprezentacji, który musi udowodnić, że potrafi grać na wielkiej imprezie i wziąć ciężar tego spotkania na swoje barki. Typ, który biorę pod lupę to gol Lewandowskiego, ale obowiązkowo musi strzelić jako pierwszy. Typ jest bardzo trudny, ponieważ okoliczności do spalenia typu jest wiele - gol któregokolwiek innego piłkarza z Polski czy nawet Senegalu + bramki samobójcze. Jednak na plus działa to, że taktyka jest oparta na Lewandowskim, Lewy ma karne i rzuty wolne, a niewykluczone że to właśnie stały fragment będzie kluczowy. Bezpieczniejsza opcja: Gol Lewego po kursie 2.20
Przewidywany wynik 1-0 dla PL
⛔ 100
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Dyscyplina: TenisATP Halle
Godzina: 13:30
Spotkanie: Khachanov - M. Zverev
Typ: Over 22.5 gema
Kurs: 1.62
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Karen bardzo rzadko mnie zawodzi, jak już podkreślałem przy typie na niego na French Open - to mój taki wzór solidności w tourze, mimo młodego wieku na karku. Potrafi wybitnie trzymać serwis, a to cenne jak cholera w przypadku trawy, bo tam jedno przełamanie decyduje zazwyczaj o losie seta/meczu. Stawiałbym go tu w roli faworyta, aczkolwiek... Misza. Rozegrany w tym roku już na grassie, w Stuttgarcie urwał seta Rogerowi, a to znaczy naprawde wiele, dzisiaj w deblu z bratem udanie awansowali do następnej rundy po ciężkim meczu, a do tego gra u siebie więc motywacja będzie. Nie widzę tego meczu rozstrzygniętego w 2 setach, a nawet jeśli to typ wchodzi przy wyniku 7-6 6-4 dla jednego z panów, więc jest bezpiecznie.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rosja - Egipt
Typ: Remis, Rosja (gospodarz) wygra zwrot
Kurs: 1.65
Bukmacher: forbet
Analiza:
Dla Rosji remis dziś jest korzystny. W takim przypadku aby wyjść z grupy wystarczy w ostatniej kolejce zremisowac z Urugwajem, który po zwycięstwie z Arabia powinien mieć już zapewniony awans. Gospodarzom na MŚ często pomagają ściany i odpadniecie Rosji z tak słabej grupy byłoby zbyt dużą sensacją. Duże znaczenie będzie miał występ Salaha ale jest po kontuzji i myślę że w pojedynkę tego meczu nie wygra. Egipt pokazał z Urugwajem solidność i jest w stanie dziś zremisowac. Jeśli wygra Rosja mamy zwrot stawki.
▶zwrot
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / MŚ
Godzina 14:00
Spotkanie : Kolumbia - Japonia
Typ : Ht/Ft Kolumbia/Kolumbia
Kurs : 2.50
Bukmacher : fotruna
analiza:
Grupa H na którą wszyscy czekamy. Osobiście uważam, że Kolumbia jest faworytem do wygrania grupy. Trener Jose Pekerman ma do dyspozycji naprawdę mocny skład. Przede wszystkim James Rodriquez z Bayernu i Cuardado z Juventusu będą decydować o sile napędowej zespołu. Mają takich zawodników w pomocy, Bacca i Falcao na pewno mogą się spodziewać dokładnych piłek na wolną pozycję.
Jedynym mankamentem Pekermana jest uraz podstawowego obrońcy Zapaty, który mimo lekkiej kontuzji do Rosji pojechał. Dopiero dziś dowiemy się czy będzie mógł zagrać. Obok niego zapewne wystąpi gracz Tottenhamu – Sanchez. Jeśli tak, to na pewno wielki plus dla defensywy zawodników z Ameryki Południowej.
W Japonii wielka niewiadoma. Przypomnę, że zespół z Azji zwolnił trenera w Kwietniu, a nowy selekcjoner Nishino został postawiony przed trudnym zadaniem. Za jego kadencji przegrali dwa kolejne sparingi – kolejno z Ghaną i Szwajcarią oba 2-0. Wielu fachowców pisze o tym, że wynik nie odzwierciedla spotkania gdyż Japonia stworzyła sobie wiele sytuacji. Dopiero tuż przed mundialem sparing z Paragwajem, który wygrali 4-2 wlał w serca kibiców troszkę optymizmu. W Kraju Kwitnącej Wiśni wszystkie oczy będą zwrócone na największą gwiazdę jaką jest Kagawa. To on ma ciągnąć zespół ku dobrym wynikom. Niestety w mojej opinii Japonia jest zespołem słabszym od Kolumbii. Ekipa Pekermana ma więcej atutów, a przede wszystkim indywidualności zawodników, które w takich turniejach czasem bywają bezcenne. Zmiany personalne w Japonii również nie sprzyjają okolicznością dzisiejszego spotkania.
⛔ 100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polska-Senegal
Typ: POLSKA WYGRA I POWŻEJ 4,5
Kurs:
18,00
Bukmacher: LVBET
Analiza:

W końcu nadszedł ten dzień, w którym Polska reprezentacja zmierzy się z Senegalem na wielkiej imprezie zwanej mundialem. Jak na razie czołowe drużyny przynoszą wstyd, a ilość strzelanych bramek na tych mistrzostwach powoduje pewien niesmak. Mimo wszystko upatruję tutaj WIELKIEJ SZANSY dla Polskiej reprezentacji. Takiego składu nie mieliśmy od kilkudziesięciu lat!! Nawałka i jego ekipa wykonali tytaniczną pracę i jeżeli zagrają dzisiaj na miarę swoich możliwości to spokojnie zapakują 3 -4 bramki. Lewy jest wielki w kilka minut potrafi pokonać bramkarza rywali i strzelić 5 goli. Ludzie to jest absolutny rekord jednej z najmocniejszych lig na świecie - BUNDESLIGI! Ten człowiek ma nadludzką moc i mam nadzieję, że dzisiaj wykorzysta swój geniusz, a Nawałka po objęciu 2 bramkowego prowadzenia zbyt szybko go nie zmieni. A jak nawet zmieni to reszta składu jest naprawdę super. Zawodnicy grają w czołowych klubach - LEGIA, NAPOLI, BORUSSIA itd.
Po drugiej strony barykady SENEGAL. Oczywiście nazwiska już tutaj wymieniane zasługują na wielkie uznanie, ale według mnie bukmacherzy solidnie przecenili tę drużynę. Trzeba spojrzeć jakich rywali mieli w ciągu ostatnich kilkunastu spotkań, a to jest według mnie kluczowe dla powodzenia mojego typu. Zobaczymy tam same drużyny afrykańskie, ze świecą można szukać nawet towarzyskiej konfrontacji z jakimś mocnym zespołem. 0:0 z LUKSEMBURGIEM? Czy to jakaś zasłona dymna? A może po prostu Senegal jest mocny na Czarnym Kontynencie i to wszystko. Według mnie dzisiaj zobaczymy pogrom i Biało-Czerwoni uratują wizerunek tego mundialu aplikują rywalom 5 bramek w 9 minut ???? Jak się bawić to się bawić!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: TenisATP Londyn
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kyrgios N. - Murray A.
Typ: wygrana meczu Murray A. ( krecz = zwrot )
Kurs: 3.40
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Na dziś proponuje luźny typ, ponieważ aktualna dyspozycja Murray&#39;a jest niewiadoma .
Skupiając się na tym co wiemy, Kyrgios zagrał w tym sezonie na trawie 3 spotkania, wygrał dwa pierwsze z relatywnie mocnymi przeciwnikami, natomiast tracił w nich po secie, a później uznał wyższość króla Rogera, ale to akurat nikogo dziwić nie powinno . Kangur dysponuje bardzo dobrym serwisem, natomiast jak brakuje skuteczności szybko się denerwuje i zaczyna popełniać wiele głupich błędów.
W głównej mierze w nerwowości australijczyka upatruję szanse dla Andiego, powrót do gry po ponad pół roku, chęć poczucia smaku zwycięstwa no i gra na swoich kortach ????
Kort zweryfikuje !
⛔ 100
 
K 22

kabaczekgk12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa świata w Rosji
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polska - Senegal
Typ: 1 drużyna : liczba fauli mniej/więcej - over 11,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS
Analiza:
Fajny kurs i nawet niska linia jak na Polskę, może w meczach towarzyskich faulowaliśmy mniej.
Ale jeśli chodzi o mistrzostwa to Polska będzie zmotywowana i będzie grać ostro, do tego Senegal ma szybkich piłkarzy i jestem pewny że ta linia zostanie pokryta. Jeśli będzie 6 fauli w pierwszej połowie to na 100% typ wygrany bo w drugiej mecz będzie jeszcze ostrzejszy... Pozdrawiam
⛔ 100
Nieregulaminowy bukmacher
 
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina : Mistrzostwa Świata - Piłka Nożna
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kolumbia - Japonia
Typ: Kolumbia strzeli powyżej 1,5 bramki
Kurs: 2,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś o 14 zastanie rozegrane spotkanie w grupie H gdzie gra nasza reprezentacja a zagrają reprezentacje Kolumbii i Japonii. Faworytem tego pojedynku są zawodnicy trenera Jose Pekermana
,który ma dość mocy skład na tym turnieju. W kadrze Kolumbii są tacy zawodnicy jak James Rodriquez z Bayernu ,Cuardado z Juventusu, Bacca z Villareal, Falcao z Monaco co jest gwarancją goli. Reprezentacja z Ameryki Południowej ostatnio zanotowała 2 bezbramkowe remisy z Australią i Egiptem,wiec dziś liczę na przełamanie się gwiazd i kilka bramek. Goście drużyna Japonii też nie błyszczy skutecznością i formą bo w ostatnim sprawdzianie pokonali 4-2 Paragwaj czym przerwali serię 5 kolejnych meczy bez zwycięstwa. Największą gwiazdą reprezentacji Japonii jest Kagawa zawodnik niemieckiej Borusii Dortmund i to na niego wszyscy liczą. Mecz zapowiada się intersujaco, bo nikt nie zechce stracić punktów w pierwszym meczu ale ja uważam że Los Cafeteros jest lepszą drużyną i strzeli przynajmniej 2 bramki.
⛔ 100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polska-Senegal
Typ: Robert Lewandowski faulowany +3.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Podczas eliminacji Lewy był najczęściej faulowanym zawodnikiem. Odnotowano na nim 36 fauli, co daje wyliczenie, że na 900 minut gry zdarzało się to co 25 minut. 4 faule na Lewym w meczu z grającym w kontakcie Senegalem to raczej oczywistość, wszak wszyscy wiedzą, że trzeba go wyeliminować z gry, a stawka i ciśnienie jest tu nieporównywalnie wyższe niż w eliminacjach. Przyjrzyjmy się zresztą statystykom fauli na rosyjskim Mundialu. Na 14 rozegranych dotychczas meczów tylko w 2 nie było co najmniej 4 fauli na jednym zawodniku (Urugwaj - Egipt, Serbia - Kostaryka). W 3 dotyczyło to zawodników obu drużyn (Maroko - Iran, Francja - Australia, Belgia - Panama). Ranking wygląda następująco:
1. Neymar (BRA) - faulowany 10 razy
2. Etebo (NIG) - 8
3. Hernandez (Fra) - 6
4. Al Burayk (ASA), Hajsafi (IRI), Boussoufa (MAR), Kruse (AUS), Farfan (PER), Hazard (BEL) - 5
5. Ronaldo (POR), Messi (ARG), Son Heung-Min (KOR), Berg (SWE), Kimmich (GER), Godoy (PAN), Ben Youssef (TUN) - 4
Jak widać, w statystyce mieszczą się kluczowi gracze dla swoich ekip (Neymar, Messi, Ronaldo, Hazard, Son Heung-Min, by wymienić najbardziej znanych). Pozycje różne, od obrońców po napastników, ale wiemy, że Lewy często bierze się za podawanie, więc będą faulować go podwójnie: jako pomocnika i jako napastnika - i dorzucą też jeden faul, gdy będzie obrońcą. W sumie to nie sfaulują go tylko jako bramkarza. Oczywiście wszyscy gorąco pragniemy, by po meczu z Senegalem nasz piłkarski skarb narodowy wskoczył co najmniej na pudło klasyfikacji króla strzelców, ale prezentowaną powyżej statystykę rozwali po pierwszym meczu i wskoczy między Neymara a Etebo, albo przynajmniej zepchnie Hernandeza z trzeciego miejsca.
Aha, potrzebny jest do tego jeszcze sędzia z aktualnym badaniem wzroku. Ten wczorajszy z meczu Anglia - Tunezja chyba wziął od gospodarzy stadionu premię za wałowanie trawy zawodnikami, a Anglicy częściej przyjmowali pozycję horyzontalną niż wertykalną. W efekcie sędzia odgwizdał tylko 22 faule (14-8 dla Tunezji), a jedyne żółtko dał Walkerowi (no ale akurat to był karny, i to jeszcze taki, który był). Sędzią meczu Polaków jest Bahrajńczyk (?) Nawaf Shukralla. Na poprzednim mundialu sędziował dwa mecze, Hiszpania-Australia i Portugalia-Ghana. Pierwszy bez historii, 14-9, ale drugi, europejsko-afrykański: faule 21-16 i aż trzech zawodników faulowanych 4 razy. Podstawy typu są, plus znaczenie Lewego dla gry naszej repry, plus kontaktowi goście z Senegalu, plus ciśnienie razy znaczenie, podzielić przez 90 minut - i musi wejść!
⛔100
 
voxar 195

voxar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kolumbia - Japonia
Typ: 2:1, 3:1 lub 4:1
Kurs: 5.30
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Kolumbia jest faworytem spotkania, Japonia najsłabszą drużyną w tej grupie. W ostatnim meczu tych drużyn wygrała 4:1, ale było to dawno i nie ma co się tym meczem sugerować. Co prawda Kolumbia dwa ostatnie spotkania zremisowała, ale nie grała z jakimiś ogòrkami, potrafiła nawet wygrać z Francją, jednakże są to tylko spotkania towarzyskie. Japonia wygrała przed mundialem 4:2 z Paragwajem, a wcześniej? Same porażki za wyjątkiem jednego szczęśliwego remisu z reprezentacją Mali... Nie wygląda to dobrze. Według mnie Kolumbia rozbije Japonię 3/4:1. Japonia będzie pròbować się stawiać, dlatego myślę, że coś tam z kontry mogą ustrzelić, ale nic więcej.
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pohronie-Ruzemborok
Typ: Powyzej 5.5 Bramek
Kurs: 5.05
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz dość podejrzany,ale i ciekawy ze sportowego punktu widzenia-kursy na gości i na overy bramkowe spadają-co zawsze jest interesujące w meczach towarzyskich.
Ruzemborok bądź co bądź jest poziom wyżej od Pohroni,jednak Pohronie na własnym boisku bramki strzelac potrafią i licze, ze dziś przynajmniej 1 może dwie ustrzela. Na więcej licze,ze strony gości,ktorzy dziś zagrają może nie najsilniejszym,ale dość silnym skladem.
Moim zdaniem warto tutaj zainwestować w over bramkowy ???? Mecz powinien być dość otearty,ze spora iloscia okazji do zdobycia bramek ????
Pomoglem? Zostaw proszę reputke ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polska-Senegal
Typ: obie strzela/tak
Kurs:
2,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz szczegółowo opisany przez moich poprzedników .Chciałem zagrac gol/gol i na naszych. TYP zajęty,wybieram więc opcję ,że obie strzelą,a wynik meczu już mnie nie dotyczy.
Po obejrzeniu wszystkich meczów i to co zrobiła Japonia,oraz wyniki poprzednich spotkań już niczego nie można być pewnym.Jedynym zespołem ,który nie zawiódł to Belgia,ale też nie do końca.1połowa bez goli.
Polacy głodni sukcesów,ale Senegal to 2 siła Afryki,dobre warunki fizyczne i nasza obrona której do końca nie jestem pewny.Dzisiaj we środku ma wystąpić podobno Pazdan i Cionek/???????????/
Mecz a Chile uświadomił mnie o naszych mankamentach.Przy prowadzeniu 2-0 klasowa drużyna wychodzi zwycięsko z meczu.
Mane i spółka nie będa grali na remis i nie przestraszymy ich.
Liczę na gole z obu stron i OBY WYGRAŁA POLSKA.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mistrzostwa swiata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polska-Senegal
Typ: Polska (handi eu 0-1)
Kurs: 5,1
Bukmacher: Unibet

Witam,
widzę bardzo ostrożne typy na Polaków, które trochę mnie dziwią.
Nasza drużyna na dzień dzisiejszy to jedna ze potęg światowych. Jesteśmy w idealnym momencie by przystąpić do mistrzostw świata. Nasi czołowi doświadczeni zawodnicy uzupełniają się z narybkiem młodego pokolnia,które przy starszych kolegach zdobywa szlify i stara się równie błyszczeć. Jestem dziwnie spokojny o wynik ,zwłaszcza ,że gramy z Senegalem . Drużyną ,która w wielu wzbudza strach jednak to tylko Afrykański średniak z jednym bardzo dobrym graczem. Coś może bardziej &#39;ala Polska w 2012 na mistrzostwach europy.
Dziś nasz zespół to sami bardzo doświadczeni zawodnicy zarówno starsi -Lewy,Piszczu,Błaszczyk,Grosik,Glik,Krycha, jak młodsi zdobywający doświadczenie w dużych klubach i przy starszych kolegach Bednarek,Kownacki,Linetty ,Zieliński, Milik,Teo ....wielu zdaje sobie sprawę ,że to może być ostatni dzwonek aby coś osiągnąć i jestem przekonany ,że wyjdziey z 1 miejsca z grupy, a z Senegalem wygramy gładko.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ 2018
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rosja - Egipt
Typ: powyżej 4,5 żółtych kartek
Kurs: 3,3
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Sędziowie jak na razie nie rozpieszczają nas jeżeli chodzi o kartki, podobno dostali &quot;prikaz z góry&quot; aby za bardzo nie szastać kartkami i oszczędzać zawodników na następne mecze. Jest to trochę chore bo parę kartek ewidentnych np. za wymuszanie karnego czy uderzenie celowe w twarz nie zostało ukarane, sędzia tylko przywołuje zawodnika i go poucza. Szkoda bo trochę kasy już przez to uciekło.
W tym jednak spotkaniu stawiam mimo wszystko na kartki, Egipt z nożem na gardle, musi dzisiaj wygrać aby jeszcze zachować szanse na awans. Rosjanie jak to gospodarz mogą liczyć na przychylność arbitra wszak ściany pomagają gospodarzom no i może sam Putin zadbał o wynik ;)
Dzisiaj Egipt zmuszony wystawić od początku Salaha a wiadomo jaki to jest zawodnik. Rosjanie wiedząc po jakiej jest kontuzji zapewne nieraz zaatakują go bezpardonowo aby jak najszybciej wybić mu piłkę z głowy, kartki ze 2 powinni zobaczyć. Sędzia gwiżdżący pod gospodarzy mundialu może za byle co karać ekipę przeciwną kartkami i moim zdanie w nadchodzącym spotkaniu te 5 kartek spokojnie zobaczymy.
⛔100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Swiat - Mistrzostwa Świata
Godz: 20:00
Spotkanie: Rosja - Egipt
Typ: Rosja
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na Zenit Arena w Petersburgu gdzie w 2 kolejce grupy A zmierzą się ze sobą można powiedzieć o awans do fazy pucharowej zespoły gospodarza turnieju finałowego a mianowicie Rosja która zagra z Egiptem.
Rosja w pierwszym spotkaniu pokonała najsłabszą w grupie Arabie Saudyjską a Egipt przegrał z Urugwajem 0:1 po bramce w końcówce spotkania.
Teraz odnośnie spotkania które się odbędzie, u gospodarzy zabraknie Dzagoeva a u gości wystapi od pierwszych minut moim zdaniem nie do końca wyleczony Salah.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy turnieju Rosji która moim zdaniem jest trochę niedoceniana przez innych użytkowników a moim zdaniem dysponują silniejszym składem niż zespół z Afryki i żeby nie być gołosłownym można wymienić 22-letniego bardzo perspektywicznego Golovina do tego zawsze groźny tym razem od początku spotkania Dzyuba który strzelać gole potrafi po za tym z Villarreal Cheryshev który w Arabii Saudyjskiej strzelił 2 gole do tego na ławce zacznie Smolov który w ostatnich 3 sezonach strzela w Rosyjskiej Ekstraklasie sporo bramek a w Egipcie po za Salahem w dodatku nie wiadomo czy zdrowym do końca który może dostać od razu stempla i skończy się jak w finale Ligi Mistrzów bo rosjanie na pewno nie będą go oszczędzać i może po za Trezeguet z Kasimasy 23-latku innych w ogóle jak dla mnie ciężko rozpoznać i moim zdaniem w tym spotkaniu to Rosja u siebie przed własnymi kibicami w domu i pewnie kolejny raz przed najwyższymi oficjelami z Putinem na czele być może tylko mininalnie 1:0 ale wygra i zapewni sobie praktycznie awans do fazy pucharowej.
✅100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom