>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.08.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: LaLiga - Kolejka 1
Godzina: 22:00
Spotkanie: Deportivo La Coruna - SD Eibar
Typ: Deportivo La Coruna
Kurs: 2.02
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Deportivo musiało zapomnieć ostatni sezon ponieważ zakończyło go na dopiero na 15 miejscu w tabeli, zaledwie 4 pkt przewagi nad strefą spadkową. Trener Victor Sanchez zapłacił wysoką cenę za słabe występy Depor i został zastąpiony przez Gaizka Garitano. 40-letni menedżer miał trzy sezony jako trener Eibar (od 2012 do 2015 roku), wprowadzając ich do La Liga po raz pierwszy w swojej historii. Nabyli kilku nowych graczy, ale najbardziej znanym z nich jest Florin Andone, który przybył z Cordoby za opłatą w wysokości 4 mln €. Ponadto, Carles Gil i Marlos Moreno zarówno przyszedł wypożyczony z Aston Villa i Manchester City odpowiednio. Pre-season Deportivo poszedł całkiem dobrze, świadczy o tym fakt iż wygrali pięć z ostatnich sześciu spotkań. Deportivo La Coruna powinien czuć się pewnie w tym starciu, ponieważ są niepokonani w ostatnich pięciu spotkaniach z Eibar we wszystkich rozgrywkach, wygrywając trzy i remisując dwa. Eibar, z drugiej strony, zaskoczył wielu w ostatnim sezonie kilkoma imponującymi wynikami. Tak czy inaczej, skończyli zaledwie 14. w tabeli La Liga. Złą wiadomością jest to, że Eibar stracił dwóch ważnych graczy w okresie letnim, jak Keko został sprzedany do Malagi do 5 mln €, natomiast Borja Baston zakończył okres wypożyczenia i wrócił do Atletico Madryt. Borja Baston strzelił 18 z 49 goli Eibar. Najbardziej znaczące transfery Eibar w okresie letnim to Alejandro Galvez z Werderu Brema, Florian Lejeune z Manchesteru City i Bebe z Benfiki. Pojedynki przed sezonem przyniosły kompletnie mieszane wyniki: trzy zwycięstwa, sześć porażek i trzy remisy.
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 770K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka nożna, Chiny
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Shanghai SIPG - Shijiazhuang
Typ: Shanghai SIPG wygra i w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365

W lidze chińskiej spotykają się zespoły z dwóch różnych krańców tabeli. Gospodarze mają aspiracje na czołowe miejsce gwarantujące grę w Azjatyckich pucharach. Goście walczą o utrzymanie w lidze. SIPG to uznana marka w tamtejszej lidze. Trenerem zespołu jest Sven Goran Eriksson. A olbrzymi wpływ na sile zespołu mają: Wu Lei (12 bramek w lidze), Kouassi (7 bramek), Elkeson (6 bramek), oraz Conca czy Hulk. Nie wiem czy tych 2 ostatnich dziś zobaczymy, ale pierwsza trójka wymienionych graczy powinna dać radę. Gospodarze zajmują aktualnie 4 pozycję w lidze. W 22 meczach strzelili 39 bramek (2 skuteczność w lidze) a stracili 24 bramki. Ostatnie mecze to trudne wyjazdy: Yanbin (bramki w lidze 29:25) - 1:1, R&amp;F (bramki w lidze 29:33) - 3:3, Liaoning (bramki w lidze 27:33) - 3:1. Teraz SIPG wraca na własny stadion i na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i poprawić swoją pozycję w lidze. A przeciwnik ku temu jest wyśmienity. Przed ostatnia pozycja w lidze - 4-8-10, bramki 18:31. Z ostatnich meczy warty odnotowania jest mecz z Shenhua (3 w lidze) - wygrana 2:1. Po za tym to remisy z Tedą (13 w lidze) 2:2, Hebei (5 w lidze, ale klub dołujący ze względu na konflikt piłkarzy z trenerem) 1:1, porażka z Lifan (10 w lidze) 1:0.
Dziś myślę presja jest na SIPG, a ma on w składzie zbyt doświadczonych zawodników, aby nie wykorzystać szansy na przełamanie złej passy. I wszystko sprzyja temu, żeby przełamać tą passę z przytupem.
pozdrawiam
m
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Chorwacja
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dinamo Zagrzeb - RNK Split
Typ: 1 połowa 0:0
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie chcę pisać &quot;wypracowań&quot;, jak kolega Szatar (bez urazy, szacun, solidne, ale przydługie), dlatego tym razem przedstawię analizę w stylu, w jakim sam bym chciał czytać ????
Lider ligi Chorwackiej podejmuje 6 drużynę ligi Split.
Dinamo jak zwykle w lidze dominuje, a Split&#39;owi nie udało się do tej pory wygrać spotkania (3 zremisował i 2 przegrał).
Dlaczego wg mnie typ na wynik 0:0 do przerwy ma rację bytu?
- dwa ostatnie wyjazdowe mecze Split zakończył wynikiem 0:0 (z Belupo i Zagrzebiem)
- trzy ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami zakończyły się wynikiem tylko 1:0 (dwie wygrane Dinama, jedna RNK)
- Dinamo we wtorek grało ciężkie wyjazdowe spotkanie z Salzburgiem w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów.
Mieli niewiele czasu na odpoczynek, więc mogą dzisiaj zwyczajnie być zmęczeni, a jeżeli trener wystawi dublerów, to brak zgrania zrobi swoje, powinni zagrać ostrożnie, przynajmniej 1 połowę
- Split strzelił do tej pory tylko 2 bramki (obydwie w domowym spotkaniu z Cibalią), 6 stracił, ale aż 3 z nich w pierwszej kolejce z obecnym wiceliderem Rijeką)
Kurs przyzwoity, zobaczymy
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
geloe 20

geloe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mężczyźni - Polska, II liga

Godzina: 19:00

Spotkanie: Polonia Warszawa - Olimpia Elbląg

Typ: 1

Kurs: 1.90

Bukmacher: OtoBet

Analiza:

Dziś, o 19:00, spotykają się dwaj beniaminkowie II ligi sezonu 2016/17 - jeden występujący w poprzednim sezonie w grupie łódzko-mazowieckiej III ligi, dzisiejszy gość zaś w grupie podlasko-warmińsko-mazurskiej III ligi.
Z dotychczasowych spotkań można odnotować dwie potyczki obu zespołów w sezonie 1991/92 w II lidze (grupa zachodnia):
Olimpia Elbląg (1-4) Polonia Warszawa;
Polonia Warszawa (1-1) Olimpia Elbląg.
Gospodarz, zespół Polonii Warszawa, po trzech kolejkach zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 4 punktów: 1 zwycięstwo, 1 remis, 1 przegrana; bilans bramek: 4-5 (-1). Czarne Koszule mają tendencję wzrostową, mianowicie sezon rozpoczęli od porażki:
2016.07.31 / Polonia Warszawa (0-3) Polonia Bytom;
2016.08.06 / Odra Opole (2-2) Polonia Warszawa;
2016.08.13 / Polonia Warszawa (2-0) Stal Stalowa Wola.
Dzisiejsi goście to zespół z dwoma punktami na koncie zajmujący obecnie 15 miejsce w tabeli ligowej: 2 remisy, 1 porażka; bilans bramek: 2-4 (-2).
2016.07.31 / Olimpia Elblag (2-2) Rakow Czestochowa;
2016.08.06 / Polonia Bytom (0-0) Olimpia Elblag;
2016.08.14 / Olimpia Elblag (0-2) Odra Opole.
Gospodarze to zespół z aspiracjami by w dwa sezony awansować na zaplecze ekstraklasy. Na ich korzyść przemawia własne boisko, gdzie potrafią (może nie ładnie, ale efektownie) grać, co pokazuje tabela z poprzedniego sezonu (III ligi) gdzie zwyciężała 12-krotnie, 3-krotnie remisując, 2-krotnie przegrywając.
Dodatkowo w spotkaniu nie zagra kapitan drużyny Olimpii, Dawid Kubowicz, ze względu na kontuzję w ostatniej kolejce z zespołem Odry Opole. Nie wiadomo również czy wystąpi podstawowy bramkarz gości: Wojciech Daniel. Wątpliwy jest występ piłkarzy Polonii: Bartosza Wiśniewskiego (pomocnik) i Przemysława Szabata (obrońca), oraz ze względu na rehabilitację nie zagra Piotr Petasz (obrońca).
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Olimpiada Mężczyzn
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hiszpania - USA
Typ: powyżej 185,5 pkt
Kurs: 1,82
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Hmm... To powinien być finał tych igrzysk ale nieoczekiwane problemy Hiszpanów w grupie dopiero 2 miejsce zmusiły ich do grania już w półfinale z Amerykanami i wiadomo, że szanse na zwycięstwo w tym meczu raczej żadne, chociaż wiadomo, że różne rzeczy sport widział.
Jednak mój typ to nie zwycięstwo a ilość punktów w tym meczu a dokładnie stawiam, że będzie powyżej 185,5 punktów. Czy to dużo? dużo ale nie na te drużyny.
Przed 4 laty mieliśmy taki finał i mecz zakończył się zwycięstwem przez Amerykanów ale uwaga na wynik 107:100 ! Łącznie łatwo policzyć 207 punktów.
Hiszpanie po falstarcie i 2 porażkach na samym początku turnieju 70:72 z Chorwacją i 65:66 z Brazylią zaczęła jakby odmieniona i gromi każdego przeciwnika (zapewne do dzisiaj) 96:87 z Nigerią, 109:59 z Litwą, 92:73 z Argentyną i 92:67 z Francją w ćwierćfinale.
Amerykanie tylko w 2 spotkaniach nie przekroczyło bariery 100 punktów mało im brakło do tego, na początku 2 słabych przeciwników i zabawa 119:62 z Chinami i 113:69 z Wenezuelą potem przyszły już poważne mecze z bardzo dobrymi drużynami i w sumie objawieniem tych igrzysk Australią 98:88(186 punktów) potem z Serbia 94:91(185 punktów) i z Francją 100:97(197 punktów) i w ćwierćfinale pokonali Argentynę 105:78(183 punkty).
Czy Hiszpania zwycięży USA grą defensywną? Wątpię, jedyna ich szansa to dotrzymanie kroku w ataku a wtedy w końcówce meczu mogą mieć szanse. Lecz muszą grać świetnie w ofensywie.
Przed nami świetnie zapowiadające się spotkanie z dużą ilością punktów. Myślę, że obie drużyny stać na zbliżenie się do 100 punktów.
Powodzenia.
⛔100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger ATP - Cordenons
Godzina: 15:30
Spotkanie: Daniel Gimeno-Traver - Jan Mertl
Typ: Daniel Gimeno-Traver DW: 2:0
Kurs: 1,73
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie dwóch bardzo doświadczonych zawodników. Hiszpan obecnie jest o wiele lepszym tenisistą od Czecha. Jego forma jest dość wysoka co potwierdza mecz poprzedniej rundy - ograł bardzo solidnego challengerowca Collariniego, 6:3,6:3. Mertl natomiast ograł słabego Sakharova, oraz miał wolny los.
Dodatkowym argumentem jest bilans spotkań pomiędzy zawodnikami.
Panowie rozegrali trzy spotkania na mączce, wszystkie wygrał Daniel nie tracąc nawet seta. Jan maksymalnie ugrał pięć gemów w secie.
Powinien to być łatwy mecz dla Gimeno.
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania
Godzina: 20:45
Spotkanie: Malaga - Osasuna
Typ: -1.75 Malaga
Kurs: 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zaczyna mi się coraz bardziej podobać handi, a konkretnie w Unibecie -1.75, które jest sporo wyższe od -1.5 u pozostałych buków.
Weszło mi już w tym miesiącu PSG, Feyenoord i wczoraj Fenerbahce, więc poniżej kolejne handi.
Wybrałem mecz pierwszej kolejki ligi Hiszpańskiej pomiędzy Malagi a beniaminkiem Osasuną.
Malaga dobrze zakończyła poprzedni sezon, na wysokim 8 miejscu, głównie dzięki dobrym bilansie spotkań na włąsnym boisku 8-6-5.
Z drużynami z dolnych rejonów tabeli nie mieli problemów, pod koniec sezonu wysokie wygrane z Levante 3-1 i Las Palmas 4-1.
Nawet z czołowką dobre wyniki, z Realem remis 1-1, z Barceloną przegrana 1-2, z Atletico wygrali 1-0.
8 miejsce nie dało prawa gry w europejskich pucharach, mogą spokojnie skupić się na lidze i mam nadzieję, że zaczną od pierwszego spotkania.
Grają u siebie porządnie, nie sądzę, aby Osasuna stawiła im jakiś większy opór.
W Secunda zajęli dopiero 6 miejsce, jednak udało im się w play-off pokonać Gimnastic i Goronę. Także nie był to powrót &quot;z przytupem&quot;.
Jej skład wyceniany jest na 20mln Euro, najgorzej w całej lidze. Przed sezonem wydali tylko 500 tys na Meridę z Huesca.
Laliga to inna bajka, bez wzmocnień nie wróżę im nic innego, jak walkę o utrzymanie.
Dla porównania, skład Malagi wycenionop na 70mln i wydali m.in. 5mln na napastnika Keko z Eibar, oraz 4mln na Santosa z River Plate.
Wiadomo, pieniądze nie grają, ale o wiele łatwiej zbudować skład mając kasę, a nie szukając wśród tych, którzy nie mieli pracy.
Typuję, że solidna u siebie Malaga odeśle do domu Osasunę min 2 bramkową różnicą.
Jak na razie 4/5 w tym miesiącu, mam nadzieję, że dobra passa będzie trwała.
⛔100
 
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja - Ligue1
Spotkanie: Lyon - Caen
Godz: 20:45
Typ: Lacazette strzeli pierwszy i Lyon wygra
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dopiero druga kolejka sezonu, więc początek, ale co już można zauważyć to forma Lacazette&#39;a, hattrick w poprzednim spotkaniu i spokojna wygrana Lyonu 3-0 z Nancy, generalnie Lyon na 10 ostatnich spotkań domowych wygrał 9 a raz zremisował.
Caen w poprzedniej kolejce wygrało 3-2 z Lorient (dla mnie jeden ze spadkowiczów w tym sezonie), w sumie za dużo o formie nie ma co się rozpisywać, bardziej o tym, że Caen leży ekipie z Lyonu, ostatnie dwa spotkania u siebie wygrali odpowiednio 3-0 i 4-1, trzeba zaznaczyć, że 3z7 bramek zdobył, Lacazette (raz otwierał wynik spotkania).
Podsumowując:
Forma Lacazette&#39;a, wyższość Lyonu nad ekipą Caen, domowe spotkanie i chęć zdobycia 3pkt daje prosty wniosek... Lyon wygra, a dla mnie Lacazette z taką dyspozycją otworzy dzisiaj wynik spotkania. Dla mniej odważnych polecam, że po prostu strzeli bramke po kursie 1,6. Pozdrawiam!
POLECAM!!!
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - Cincinnati
Godzina: 19:05
Spotkanie: Suarez Navarro - Kerber
Typ: Suarez Navarro
Kurs: 4,0
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś moim zdaniem czeka nas bardzo ciekawy pojedynek na kortach twardych w Cincinnati spotykają się dwie zawodniczki , które darzę dużą sympatią ponieważ osiągnęły dużo więcej niż przewidywano. Kerber była w grupie kilku Niemek(Lisicki, Petkovic, Goerges) którym przewidywani duże sukcesy. Jednak Kerber zrobiła zawrotną karierę wygrany Wielki Szlem i 2 miejsce w rankingu. Wszystko dzięki wielkiej pracy i charakterowi. Jednak Hiszpanka to jeszcze lepszy przykład sukcesu dzięki ciężkiej pracy obecnie na 12 miejscu na świecie. Zawodniczka mierząca 162 cm wzrostu i kilka ćwerćfinałów Wielkiego Szlema. Bilans bezpośrednich meczów 4-3 dla Keber. Moim zdaniem dziś może być ciekawie Kerber gra bez odpoczynku 6 meczów w Rio wcześniej Montreal. Natomiast Hiszpanka 3 mecze w Rio w Montrealu odpadła w I rundzie. Tutaj Hiszpanka grała krotko krecz Cornet i dość szybko z Vinci. Według mnie czeka nas zacięty mecz i Kerber niekoniecznie to wygra. Ostatni mecz wygrała w czerwcu Hiszpanka na trawie może dziś to powtórzyć.
⛔100
 
P 26

parasolki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: Man.Utd - Southampton
Godz: 21:00
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dzisiejszym meczu drugiej kolejki premier lig jak dla mnie mocnym faworytem jest Manchester Utd, ponieważ jeśli mamy spojrzeć na ostanie mecze obu drużyn, to gospodarze dzisiejszego spotkania wygrali w FA Community Shield z mistrzami anglii 2:1, gdzie stracili gola po koszmarnym błędzie Felainiego, który podał zbyt lekko do bramkarza. Warto też dodać, że pewnie wygrali w 1 meczu kolejki z Bournemonth, natomiast goście raptem zremisowali z Watford. Na dodatek trzeba się zastanowić kto teraz ma właściwie strzelać bramki w drużynie gości ? Mane sprzedany do Liverpoolu, Pelle sprzedany do Luneng i jeszcze nie zapominając o Wanyamie, który przeszedł do Totka. Co prawda przeszedł Redmond, ale czy on wystarczy, żeby pokonać De Gea w bramce, a jeszcze przedtem przejść obronę Man Utd, wątpię.
✅50
 
T 7

tracii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, Liga Juniorów U19
Godzina: 15:00
Spotkanie: FK Pribram U19 - Opava U19
Typ: Do przerwy/Koniec meczu 1/1
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza: Krótko, bo mecz za chwilę się zaczyna. Pribram - zeszłoroczny wicemistrz ligi, najlepsza drużyna domowa (16-1-1), Opava - 14. miejsce w zeszłym sezonie, najsłabsza wyjazdowo z całej ligi (1-4-14). Ze wszystkich zwycięstw Pribramu, tylko w 3 nie prowadzili do przerwy, a Opava wśród porażek w 6 nie przegrywała do przerwy. Rok temu wynik na koniec 5:0, do przerwy 2:0, wiadomo dla kogo. W tym sezonie Pribram pokonał już zeszłorocznego mistrza - Spartę - 3:1 u siebie. Nadal są mocni, polecam.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adzia07 47

adzia07

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Cincinnati
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Pliskova-Kuznetsova
Typ: Kuznetsova
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza na szybko bo jestem w pracy ;) Kurs na tenisistkę z Rosji bardzo fajny, czekałam na wystawienie kursów i jestem w szoku. Kuznetsova jest w bardzo dobrej dyspozycji do tego jest zawodniczka, która lepiej porusza sie po korcie. Chyba nie ma co tu dużo tłumaczyć Pliskova jest po prostu troszke drewniana :grin: Jak dla mnie Czeszka jedzie dziś do domu ;) Polecam typ. Wydaje mi się, że Kuznetsova szybko się z nią rozprawi! Powodzenia ???? ;):cool:
⛔100
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - rosja
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rubin k. - Anzi m.
Typ: over 2.5
Kurs: 2.56
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Jak dla mnie zdecydowanie zawyżony kurs na overka pomiedzy tymi druzynami. W okolicach 2.1 to tak ale ponad 2.5 to juz warte ryzyka. Głównym czynnikiem przemawiajacym za wybraniem wlasnie overka jest statystyka H2H - pomiedzy powyzszymi druzynami na 5 ostatnich spotkan - padły az 4 overki z czego trzy zakonczyly sie wynikiem 2-1. Patrzac na h2h mozna tez zauwazyc naprzemiennosc wygrywania obu druzyn - z taka statystyką powinno dzis typowac sie gospodarzy ;) ale to tak na marginesie. Kurs wysoki dlatego ze anzi na ostatnie 5 spotkan nie miala zadnego overka - dzisiaj licze wlasnie na dobry moment przelamujacy - poparty h2h. Rubin zaś na 5 ostatnich spotkan 3 overki, ale 2 ostatnie spotkania underowe. Biorąc 2.56 licze na przelamanie ostatnich underkow, naprzemienną wygrana oraz pojawiajace sie wyniki 2-1 - dzis na gospodarzy ;)
✅156
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Wisła Płock
Typ: 1
Kurs: 2,22
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj wybieram mecz z naszej rodzimej ligi. Stawiam tutaj na gospodarzy, bo Śląsk jest dużo bardziej doświadczoną drużyną na Ekstraklasowych boiskach i na własnym boisku myślę, że pokonają nieobliczalną Wisłę Płock. Drużyna z Płocka potrafi zagrać fenomenalnie by za kilka minut stracić bramkę z niczego i właśnie tym się kierowałem stawiając na Śląsk. Zespół z Wrocławia jednak gra równiej cały mecz a beniaminkowi jeszcze tego brakuje, by rozegrać na jednym poziomie całe spotkanie w Ekstraklasie. Wisła miewa szarpaną grę z przestojami. Jak wychodzi to wszystko ale jak się coś popsuje to na całego i potem Wisła jest w opałach. Śląsk pod tym względem jest napewno stabilniejszym zespołem i bardziej doświadczonym. Jeżeli chodzi o absencje to u gospodarzy nie zagra Augusto a niepewny jest występ Marioki. W Wiśle z kolei nie zagra Piotrowski a niepewny występu jest Sylwestrzak. Wszystko zweryfikuje boisko ale ja uważam, że to gospodarze zgarną dziś 3 punkty.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: Man.Utd - Southampton
Godz: 21:00
Typ: MU czyste konto-NIE
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Ostatnie trzy starcia pokazują że Southampton nie leży MU, teraz to inne drużyny, ale może coś w tym dalej będzie że MU będą mieli problemy
23.01.16 PL Manchester Utd Southampton 0 : 1
11.01.15 PL Manchester Utd Southampton 0 : 1
19.10.13 PL Manchester Utd Southampton 1 : 1
Kiepska analiza (trzecia i kolejna w miesiącu)
⛔100
 
stanley-63 811K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska LOTTO Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Śląsk : Wisła Płock
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.00
Betsson
Analiza:
No cóż idę w mój ulubiony typ czyli czerwoną kartkę , mecz pomiędzy Śląskiem z Wisłą P uważam że będzie dosyć brutalnym widowiskiem ze sporą ilością fauli , ostatni mecz Śląska kiedy grali z Arką sędziował D Stefański i dla Wrocławian pokazał 5 żółtek a gra Sląska rzeczywiście była brutalna . Dziś zawody poprowadzi Tomek Musiał który nie za bardzo jest chętny do pokazywania czerwieni ale nie znaczy to że jej nie pokazuje , zaglądając do jego statystyki to właśnie Śląsk powinien trochę dziś uważać bo w meczach z ich udziałem pan Tomek pokazał 54 żółtka i niestety dla nich 1 czerwień , co do gości to ci też nie zbyt fair play bo w 5 dotychczasowych meczach piłkarze zarobili już 11 żółtek tak wiec liczę na ostre starcia i pierwszą czerwień Tomka pokazaną w tym sezonie !
⛔100
 
bartsimpson 0

bartsimpson

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Tenis Cincinnati
Godz: 17:05
Spotkanie: Johnson S. - Dimitrov G.
Typ: 2-0 w setach Johnson S.
Kurs: 3.60
Unibet
Analiza:
Za około kwadrans wyskoczą na kort główny Yankes z Blugarem. Blugar zaskoczył wszystkich a napewno siebie samego ze trzyma się w tym turnieju. Za dużo go już tu widzimy. On po piękniej grze potrafi pokazać beznadziejny tenis i tak czyni w tym sezonie. Czy dziś będzie funkcjonował jednoręczny beckhend i serwis i Dimitrova ? Uważam że nie. Dziś już faworytem i będzie pod duża presja. No i poprzednicy nie potrafili z nim grać. Johnson dziś nie będzie miał wielu wyborów. On poprostu będzie szukał rozwiązań ofensywnych aby jak najszybciej wygrywać punkty. Będzie szukał trudnych zagrań po których Dimitrov będzie robił niewymuszone błędy. Yankes to przede wszystkim mocne uderzenie. Jest to serwismen który jest mobily. Wchodzi na każdą piłkę szukając wygrywające punktu. Bez względu czy to return czy po własnym podaniu. Na to liczę i na niską skuteczność Dimitrova.
⛔100
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Estonia
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Infonet - Paide L.
Typ:
HA -2 Infonet
Kurs: 2,07
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Infonet to lider estońskiej lig,i który jest w niezłym gazie. Dziesięć ostatnich spotkań to same zwycięstwa i remis z wiceliderem u siebie. Ogólny bilans bramkowy to 56-20. Ofensywnie prezentują się naprawdę bardzo dobrze jak na warunki ligi estońskiej.
Goście zajmują 6 pozycję z bilansem bramkowym 36-43. Ich defensywna gra nie imponuje. Szczególnie słabo wyglądają na wyjeździe, gdzie nie tak dawno, porażki z Levadią 7:1 i 4:0 nasuwają wnioski, że jak ich przycisnąć to się mocno gubią, a myślę że Infonet ma podobny, jak nie lepszy potencjał ofensywny niż Levadia. Ostanie 4 spotkania bezpośrednie to zwycięstwa drużyny gospodarzy 1:4, 2:0, 1:0, 0:2. Poza tym Infonet wygrywając ten mecz odskoczy wiceliderowi Levadi na 5 pkt więc ma o co walczyć i w moim mniemaniu przycisną gości od samego początku. Powodzenia.
⛔
100

 
gokusiek 914

gokusiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Southampton
Typ: Southampton +1 rożny (trzydrogowo)
Kurs: 3,50
Bukmacher: Unibet
Dziś startuje 2 kolejka angielskiej Premier League. Manchester United zmierzy się u siebie z Southampton. Nie jestem za bardzo przekonany co do składu jakim dysponują gospodarze, wiele gwiazd, głośne transfery, Jose Mourinho. Za kilka miesięcy zobaczymy jak to wypali. W dzisiejszym meczu w oczy rzucił mi się kurs na to, kto zdobędzie więcej rzutów rożnych. Na początek h2h z ostatnich meczy pomiędzy tymi zespołami:
1-5
3-5
5-5
4-4
W każdym z meczów Southampton miało tyle samo lub więcej rożnych. W ostatnich meczach Man Utd miało 2 z Bournemouth, 2 z Leicester. Średnia rogów w poprzednim sezonie na tym samym poziomie w obu zespołach - ~6. Drużyny Mourinho raczej nie dominują meczów od 1 do 90min, więc goście na pewno będą mieli swoje okazje, co powinno przełozyć się na rzuty rożne.
⛔100
 
czaro82 425,1K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Francja Ligue1
Godzina. 20:45
Spotkanie. Ol. Lyon - Caen
Typ. Lyon -1 HA
Kurs. 1.95
Bukmacher. Betano
Analiza.
Witam, na szybko bo mecz rozpoczynajacy druga kolejke we francuskiej Ligue1 pomiedzy Lyonem a Caen juz za pare chwil. A wiec tak, oba zespoly dobrze weszly w sezon, jedni
jak i drudzy bowiem zdobyli komplet pkt. na inauguracje sezonu gdzie druzyna Macieja Rybusa ograla na wyjezdzie Nancy 0:3 po hat-tricku Lacazetta a dzisiejsi goscie wygrali
z Lorient 3:2. W ostatnich pieciu spotkaniach gospodarze odniesli 4 zwyciestwa oraz jedna porazke z PSG w superpucharze Francji. W tych pojedynkach syrzelili 9 bramek tacac 6
(z czego az 4 w wyzej wspomnianym pucharze przegrywajac 4:1). W bezposrednich starciach obu zespolow prowadzi klub z Lyonu lecz warto zwrocic uwage iz na 17 spotkan
w obecnym millenim tylko dwukrotnie druzyne te podzielily sie punktami. Patrzac na obecna forme obu zespolw smiem twierdzic iz dzisiejszym gosciom trudno bedzie nawiazac rownorzedna walke z tak dobrze dysponowanym rywalem.
Spogladajac na ostatnie wyniki dzisiejszych delegatow widac iz ciezko gralo im sie mecze kontrolne z zespolami znacznie nizej notowanymi. Przeciwnicy drugiego ligowego Le havre ograli ich 3:0 a na rownym poziomie rozegrali dwa spotkania z ekipami National Ligue czyli odpowiednika trzecioligowca gdzie na 5 spotkan strzelili 5 bramek(z czego 3 tydzien temu Lorient). W bezporednichUwazam iz dzisiejsi gospodarze zdominuja to spotkanie od poczatku do konca kontrolujac przebieg calego spotkania a w koncowym rezultacie wygraja oni minimum dwoma bramkami.
✅95
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom