>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.09.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Man City - Lyon
Typ: Man City wygra i BTS
Kurs: 2.61
Bukmacher: fortuna
Analiza: City jest głównym faworytem, w ataku grają szybko i skutecznie. Lyon jednak może tutaj zaskoczyć, w lidze radzą sobie średnio, ale Liga Mistrzów to zupełnie inne rozgrywki, co potwierdził Inter. Lyon ma w swoim składzie zawodników, którzy są w stanie zdobyć bramkę bo sytuacji powinni mieć kilka. City gra świetnie u siebie, jednak pamiętajmy że w LM bywa różnie z ich strony. Mam nadzieję, że Francuzi zdołają zdobyć bramkę jak najwcześniej, bo wtedy Manchester rzuci się bezpośrednio do ataku. Najprawdopodobniej do gry wróci Aguero, więc o wygraną Manchesteru można być o niemal trochę pewniejszy.
⛔100
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Valencia - Juventus
Typ: 2
Kurs: 2,00
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Wczorajszy mecz w Mediolanie to dość pechowa końcówka, ale może to także na dobre powrót Serie A do europejskiej czołówki. W ostatnich latach tylko Juventus radził sobie na tym poziomie i dziś to właśnie w &quot;Starą Damę&quot; postanowiłem zainwestować. Juve weszło w sezon jak maszyna, a w poprzedniej kolejce wreszcie przełamał się Ronaldo. Jak wiemy Liga Mistrzów to po prostu rozgrywki Portugalczyka. Ronaldo dominował w ostatnich edycjach. Dzisiejszy rywal jest groźny na papierze, lecz start sezonu w wykonaniu Valencii nie jest specjalnie imponujący. Moim zdaniem Juventus to jeden z głównych kandydatów do wygrania całych rozgrywek, a &quot;Nietoperze&quot; z pewnością będą szczęśliwe jeśli w ogóle uda sie wyjść z grupy.
Powtórzony typ
⛔100
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna cfl
Spotkanie:
Brozany- Benesov
Typ: poniżej 2,5
Kurs: 2,7
Godz: 17:00
Bukmacher: unibet
dziś na celowniku 3 liga naszych południowych sąsiadów jest to jak najbardziej overowa liga a ....... wybrałem spotkanie ostatniej drużyny która zgromadziła 5pkt w 7 meczach stosunek bramek nie zachwyca 9:14 goscie okopują 13 pozycję na 18 zespołów z dorobkiem 9 pkt i bramkami 8:11 przypominam ze mamy w tej lidze 7 kolejkę ,tak więc obie drużyny nie zachwycają skutecznością i w miarę tracą mało bramek .Historia spotkan między tymi klubami też przemawia na wynikiem poniżej 2,5 a i kurs 2,7 jest bardzo zachęcający powodzenia
✅170
 
N 182

nafal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Ajax Amsterdam - AEK Ateny
Typ: Ajax - 1,5 rzutu rożnego w pierwszej połowie
Kurs: 2,15
Godz: 18:55
Bukmacher: forBet
A ja coś od siebie z rożnymi w meczu Ajaxu a AEK-iem.
Ajax faworyt i wydaje się że 3 punkty must win.
AEK na wyjeździe w meczach kwalifikacyjnych LM zdobyli 2 rożne z MOL Vidi, 2 z Celtikiem pozwalając na kolejno 3 i 6 rożnych gospodarzom. Astenasowi w lidze ostatnio napakowali 7 korków ale co ma Astenas poziomem do Ajaxu ? NIC.
Spójrzmy na Ajax. U siebie grali z Dynamem Kijów i 6 rożnych (a mieli ustawiony mecz i wystarczyło bronić zaliczki), z St. Liege 8 korków gdzie szybko zdobyli 2 bramki a ciąg mimo wszystko dalej był.
W lidze klepią je aż miło i tylko ostatnio z Groningen zdobyli zaledwie 4 korki dając nabić 2 gościom.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: Ajax- AEK Ateny
Typ: handicap 0:2 - AJAX WYGRA
Kurs: 4
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dziś zabieram się za rozpiskę meczu holenderskiego Ajaxu z greckim AEKiem Ateny. AEK przy ofensywnej grze drużyny z Amsterdamu wydaje się nie mieć szans, choćby na strzelenie jednego gola. Ajax jest aktualnie w szczytowej formie, w lidze są niepokonani od 9 spotkań i w każdym meczu strzelają zazwyczaj 2-3 bramki. Co do AEKu to w swojej lidze radzi sobie całkiem nieźle ale nie ma co porównywać klasy bądź co bądź solidnej ligi holenderskiej z niezbyt dobrą aktualnie ligą grecką. Spodziewam się dziś dużej ilości bramek ale tylko ze strony gospodarzy, obstawiam, że Ajax wygra w tym meczu bez problemu 3 a nawet jak nie większą ilością bramek.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Champions League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Benfica - Bayern Monachium
Typ: Bayer 4 lub więcej rzutów rożnych w 1 połowie
Kurs: 2,55
Buk: ForBET
Analiza:
Typ ten opieram na prawdopodobnym scenariuszu tego meczu. Rui Vitoria na konferencji prasowej zapowiadał że nie zamierza pogodzić się z porażką, zamierza zaatakować Bayern i grać jak równy z równym. Nie sądzę jednak żeby Benfica od pierwszych minut ruszyła na Bayern ofensywnie. Podejrzewam że Benfica zagra w głębokiej defensywie w pierwszej połowie spotkania i ewentualnie kiedy będzie się utrzymywać wynik na styku zaryzykują w drugiej połowie. Pójście na wymianę z Bayernem od początku spotkania byłoby samobójstwem. Fakt głębszej defensywy Benfiki oraz zagęszczenia środkowego sektora boiska sprawi że większość akcji Bayernu będzie prowadzonych bocznymi sektorami co mocno sprzyja rzutom rożnym.Tym bardziej że od pierwszej minuty zagrają Arjen Robben oraz Franck Ribery, którzy lubią grać 1 vs 1 oraz dostarczać piłkę Robertowi . Jardel oraz Dias nie będą mieć łatwego życia z Polakiem i zapewne większość górnych piłek będą wybijać po za boisko, żeby nie popełnić jakiegoś błędu.
⛔100
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: City-Lyon
Typ: Sterling strzeli gola
Kurs: 2
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Witam, czekałem na składy i się doczekałem. City gruby faworyt do wygranej, wszyscy przewidują, że nastukają nie wiadomo ile bramek, kursy na handicapy i ilości goli śmieszne, a kto ma je strzelać. Oczywiście, że Sterling! I to po takim kursie...Panowie nie no szacun ???? Gość ma formę ostatnie dwa mecze i dw agole, oglądając dłuuugi skrót z meczu Fulham Sterling miał leciutko 4 okazje na bramki. Dzisiaj dodatkowo na spzicy Jesus, który uważam, że nie nadaje się na taki team jak City. Aguero tylko ława z nim w składzie bramka Sterlinga byłaby pewniejsza. Myślę, że z takim charakterkiem jaki ma Sterling, a chodzi mi głównie o małe samolubstwo gość będzie walił z każdej pozycji żeby udowodnić trenerowi, że jest na 100% graczem podstawowym. Bo wiemy dobrze, że Pep lubi rotować. Jeśli już o trenerze, Pep stawiam w tym roku wszystko na LM - moja opinia jest taka, że jak nie teraz to nigdy. Czyli nigdy:p Ale po wygranym meczu z Fulham zabrał pilkarzom dzień wolny bo stwierdził, że mieli za dużo strat i zrobił im w niedzielę trening taktyczny :] WOW. Perfekcja musi być. Dzisiaj City będzie miało na pewno masę okazji bo nie oszukujmy się Lyon i piłka francuska nie może się równać angielskie --&gt;patrz Lfc-Psg :] Do boju Sterliczku !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom