>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.10.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,euroliga
Spotkanie: Caja Laboral - Zalgiris Kaunas
Typ: over 158
Kurs: 1,85
Bukmacher: Pinnacle
19.10.2012 20:30

Analiza:
Kolejna seria spotkań w lidze europejskiej.Po wczorajszym dniu w którym zespoły słabo rzucały dziś przyszedł czas w którym z pewnością przynajmniej jedne spotkanie zagra ponad liczbę punktów które przygotowali nam bukmacherzy.Ja wybrałem mecz między hiszpanami a litwinami.Oba zespoły w eurolidze pokazały że jak grają ze sobą to wyniki są bardzo okazałe.dziś właśnie na to liczę że bez problemów większych osiągną sumę punktów nawet powyżej 160.Hiszpanie w swojej lidze rzucają w granicach osiemdziesięciu punktów , ale też litwini nie są chłopcami do bicia bo potrafią także troszkę nawrzucać.Jak będzie dzisiejszego wieczoru? Nie potrafię wskazać wygranego tego spotkania bo oba zespoły są bardzo dobrze dysponowane i mają wspaniałych graczy.W każdym więc razie będzie to wynik bardzo zbliżony do siebie i z wysoką liczą koszów z jednej i z drugiej strony.Myślę że w granicach dla każdego zespołu powyżej 80 oczek.Kurs nie jest zły na sumę punktów w meczu i myślę że w dzisiejszym dniu chociaż te jedne spotkanie pokaże jak należy rzucać kosze i osiągnie ten pułap.
⛔100
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 4 liga niemiecka
Spotkanie: VFC Plauen - RB Leipzig
Typ: 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Mecz VFC Plauen - RB Leipzig rozegrany zostanie w ramach 8 kolejki 4 ligi niemieckiej. Faworytem tego spotkania jest bez wątpienia zespół RB Leipzig (w serwisach bukmacherskich kurs na ich zwycięstwo waha się pomiędzy 1.40 a 1.50). Za wygraną gości przemawia wiele faktów - zaczynając od miejsca w tabeli (zespół z Lipska jest liderem - 19 pkt w 7 meczach, zaś Plauen 14 drużyna ligi - z 5 punktami na koncie), większy budżet oraz więcej doświadczonych graczy w składzie, a skończywszy na diametralnie różnej formie obu drużyn - RB Leipzig wygrał 6 ostatnich meczów (strzelając 18 bramek czyli średnio 3 bramki na mecz!), zaś Plauen nie wygrał od ... 6 spotkań (udało im się zdobyć zaledwie 2 punkty w dwóch ostatnich meczach, stosunek bramek 6-11).
Ostatnie 2 spotkania obu drużyn na stadionie w Plauen też kończyły się zwycięstwami Lipska (2:1 i 5:1).
Na zakończenie napiszę, że zespół z Lipska jest zdecydowanie za silny na tą ligę i spokojnie powinien sobie poradzić ze słabą drużyną gospodarzy. Typuję zwycięstwo RB Lipzig przewagą 2 lub 3 bramek.
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Austria Erste Liga
Spotkanie - Austria Lustenau : Horn
Typ - suma goli drużyny ? Austria Lustenau powyżej 3.5 gola
Kurs - 4.50
Buk - Bet365
Analiza :

Nawiążę do spotkania które opisał kolega wyżej a mianowicie mecz pomiędzy liderem Erste Liga Austrią Lustenau a beniaminkiem Horn . Austria w tym sezonie idzie po awans i po 12 kolejkach prowadzi w lidze mało tego piłkarze maja na swoim koncie 30 pkt i wyprzedzają już drugie w tabeli Groding o 6 pkt , mnie jednak interesują bramki w wykonaniu gospodarzy a Ci zdobyli już ich w tym sezonie 31 (najwięcej w lidze) a stracili zaledwie 7 , na swoim terenie w 6 dotychczas rozegranych spotkaniach na koncie bramkowym 16:4 . Goście natomiast o dziwo dosyć wysoko w tabeli bo na miejscu 4 jednak punktowo to raczej przepaść do lidera bo na ich koncie zaledwie 17 pkt i minusowy stosunek bramek bo 17:20 . W pierwszym ich pojedynku na terenie Horn padł wynik 3:0 dla Austrii i myślę że grając u siebie przed własną publiką strzelą 4 , no ale to moja teoria jak będzie zobaczymy . Pozdrawiam !
✅350
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Moskwa, 19.10.2012 12:35
Kirilenko - Arvidsson
typ: -5,5 gema Kirilenko
2,56
Pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju WTA w Moskwie, jedyna reprezentantka gospodarzy, ktora pozostala w turnieju singlowym, Maria Kirilenko spotka sie ze Szwedka, Sofia Arvidsson. Piękna Maria jest w bardzo dobrej dyspozycji. Troche narzeka na bol plecow, ale gra bardzo dobrze. W dniu wczorajszym we wspanialy sposob odwrocila losy pojedynku ze Shvedova, pokonujac ja ostatecznie bez straty seta. W pierwszej rundzie, rowniez w dwoch partiach pokonala inna Rosjanke, Vesnine. Dzis przyjdzie jej sie spotkan ze schematycznie grajaca Szwedka, Arvidsson. Sofia gra typowo na przezut, to troche taka Wozniacki, lecz w duzo slabszej wersji. Szwedka co prawda ograla tutaj Jovanovski i Bartoli, jednak Francuzka praktycznie nieporuszala sie po korcie. W Linzu bylo widac, jak Szwedka slabo wyglada przy ofensywnie i madrze grajacej zawodniczce, mozna bylo to zaobserwowac w spotkaniu z Goerges. Nie miala nic do powiedzenia. Kirilenko jest tutaj bardzo zmotywowana i widac, ze gra jej sie dobrze. Nie sadze, aby miala dzis jakiekolwiek problemy ze Szwedka.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAustria Erste Liga
Spotkanie: BW Linz - Kapfenberg
Typ: over 2.5
Kurs: 1.77
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Pojedynek dwóch najsłabszych ekip Erste Liga. Gospodarze BW Linz zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem 7 punktów bilans jak do tej pory to 1-4-7, bramki 12:25. Na własnym boisku jak do tej pory zanotowali tragiczny bilans 0-1-5, bramki 5:13. Formą tez nie powalają ostatnie pięć meczy to tylko 3 oczka na koncie. Goście okupują przedostatnią pozycję w lidze z 3 punktami przewagi nad dzisiejszym rywalem, bilans meczy jak do tej pory to 1-7-4, bramki 11:22. Na wyjazdach są najsłabszą ekipą ligi 1-1-4, bramki 2:13. Forma zdecydowanie wyższa od gospodarzy tylko 1 porażka w ostatnich pięciu konfrontacjach. Skąd tutaj typ na over. Po pierwsze obie ekipy defensywę do najlepszych nie zaliczają średnio wychodzi to dwie bramki stracone na mecz. Po trzecie oba zespoły potrzebują zwycięstwa w tym spotkaniu by nie stracić kontaktu z dołem tabeli. Po trzecie w tym sezonie obie ekipy rozegrały już jeden pojedynek zakończony remisem 2:2 tak więc bramek nie brakowało. Po czwarte goście jak na ligę Austriacką notuję długą serię underową bo aż 5 spotkań chyba czas na przełamanie.
✅77
 
marfik007 14

marfik007

Użytkownik
Piłka Nożna, Ligue 1
Angers - AS Monaco (18:45)
typ: remis
kurs: 3,25
buk: Unibet


Analiza:
Po krótkiej przerwie znowu powracam do typowania i na dziś postanowiłem wybrać spotkanie:Angers - AS Monaco.
Na wstępie od razu przedstawię swoje przypuszczenia dotyczące tego spotkania, a mianowicie liczę, że rozsądnie jest w tym spotkaniu postawić na remis, który powinnien satysfakcjonować obydwie ekipy. Wymagania wobec drużyny gości są na pewno duży, z każdym meczem oczekuje się od nich zwycięstwa. Jednak jest to spotkanie z wiceliderem, który na własnym stadionie jest szczególnie mocny. Pozwoliłem także sobie przejrzeć statystyki ostatnich spotkań i Monaco ostatnich pięciu meczach wyjazdowych jeszcze nie zremisowała, podobnie statystyka meczów u siebie wygląda u gospodarza. Myślę, że to spotkanie będzie dla obydwu ekip bardzo ważny gdyż pomiędzy nimi będzie się toczyć walka o awans z pierwszego miejsca. Na temat samej gry tych drużyn trudno powiedzieć coś konkretnego. Każda z drużyn zaliczała już w tym sezonie większą lub mniejszą wpadkę. Jednak ekipy te są w dosyć stabilnej formie. Jeszcze dodam jedną ważną dla mnie rzecz, że w starciach o takiej randze rzadko, któraś z ekip wygrywa, zazwyczaj są to spotkania bardzo wyrównane i przy odrobinie szczęścia wynik zmienia się w końcówce meczu. Myślę, żę tym razem żadna z ekip nie zaryzykuje i mecz zakończy się remisem. Pozdrawiam
⛔100
 
trzyha 11

trzyha

Użytkownik
Piłka Nożna, T-Mobile Estraklasa
Zagłębie Lublin-Lech Poznań
typ: 2
kurs: 2.40
buk: Sportingbet


Analiza:
Po lekkim przestoju powoli rusza nasza Polska piłka , dziś spotkają się drużyny z dwóch światów .... Zagłebie z dolnej części tabeli i walczący o fotel lidera Lech. Co do zwycięzcy tego spotkania wątpliwości niema ???? a i kurs jest nielichy. Lech bedzie się starać wyprzedzić Legie i powinien łatwo poradzić sobie z zespołem z Zagłebia podejrzewam że od pierwszych minut ostro zabierze sie do wywiezienia 3 punktów.
kiepska analiza
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Data: 19.10.12 (17:45)
Dyscyplina: Tenis, ATP Moskwa
Spotkanie: T. Bellucci - J. Janowicz
Typ: Janowicz AHC -1,5 seta
Kurs: 3,34
Buk: Pinnacle
Spróbujemy takie coś. Nawierzchnia w moskiewskiej hali dość szybka, na pewno preferuje zawodników z dobrym podaniem co widać zarówno na przykładzie Jerzyka jak i m.in takiego Karlovicia. Nie będę się długo rozpisywał bo logika co do tego typu jest prosta. Janowicz świetnie serwuje, jego styl gry jest stworzony do twardych, szybkich kortów, tak na powietrzu jak i w hali. Bellucci to przede wszystkim dobry ziemniak, na hardzie nie jest już taki mocny. Pokonał w poprzedniej rundzie Cipolle czym mnie trochę zaskoczył bo sądziłem, że Włoch nieco wyżej postawi mu poprzeczke a przy odrobinie szczęścia, że nawet awansuje. Stało się inaczej, ale to tym lepiej bo kursy na Janka od wczoraj rosną. Berlocq nie miał w meczu z Polakiem nic do powiedzenia, a to podobnie jak Bellucci również całkiem solidny clayowiec. Myślę, że dziś z Brazylijczykiem Jerzyk znowu narzuci swój agresywny, mocny styl gry i odniesie kolejne przekonywujące zwycięstwo. Co prawda złamać Bellucciego będzie dużo trudniej, ale równie dobrze mecz może się skończyć po dwóch tiebreakach. Sądzę, że Polak da radę.
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Górnik Zabrze - Korona Kielce
Typ: x2
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza: Osłabienia Korony to brak Vukovica i Golańskiego i Kuzery. Ci dwaj pierwsi do tej pory grali dużo słabiej niż w ubiegłym sezonie. Szczególnie Golański. Dlatego sądzę, że Korona aż tak nie odczuje ich braku. Jakość Vukovica zostanie zrehabilitowana umiejętnościami Janoty.
Korona przez 2 tygodnie miała na celu Górnika, zespół który ostatnio uchodzi za najmocniejszy w lidze. Wierzę, że solidnie popracowali przez ten okres i podnieśli swoją formą. Mobilizacji nie mogło im brakować.
Natomiast Górnik - Danch i Milik bylina reprezentacji. Sądzę, ze ich dyspozycja trochę spadła, podobnie jak całego zespołu. Nie mogą grać ciągle z takim gazem. Pytanie czy będą w stanie powtórzyć wyczyn z meczu ze Śląskiem? Albo Podbeskidziem? Moim zdaniem nie. Z prostej przyczyny. Śląsk i Pdobeskidzie to były zespoły w dołku fizycznym. O ile Śląsk potrafi nadrabiać to jakością, o tyle o Bielsku już tego nie można napisać. Dlatego sądzę, że teraz na drodze Górnika rywal dobrze przygotowany atletycznie i skonsolidowany. Który podejmie walkę. Tak łatwo Górnicy mieć nie będą.
⛔100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Górnik Zabrze - Korona Kielce
Typ: 2
Kurs: 5
Bukmacher:bet365

Analiza: Zgodze sie tutaj z kolega DiBetto, iz do tego spotkania z pewnoscia latwiej bylo sie przygotowywac zawodnikom z Kielc niz z Zabrza. Gornicy jak narazie prezentuja sie bardzo dobrze, choc osobiscie wydaje mi sie, ze mecze ze slabym Slaskiem po przejsciach oraz slabiutkim Podbeskidziem nie sa wiarygodne. Teraz jednak mieli dwa tygodnie przerwy i prawdopodobnie wybilo ich to troche z rytmu meczowego i morale sie zmienilo. Milik i Danch byli na meczach kadry i pewnie fizycznie tez nie bede sie swietnie prezentowac. Kielczanie, nie mieli tak rozowo i wiele musieli poprawic w swojej grze jesli chca myslec o spokojnym utrzymaniu sie w lidze. Jak narazie na wyjazdach prezentuja sie tragicznie tracac 8 bramek w 4 spotkaniach a strzelajac zaledwie 2. Mysle, ze Korona wyjdzie na ten mecz bardziej skoncentrowana i zmobilizowana niz zawodnicy z Zabrza. Mysle, ze Gornicy w tym meczu beda czesciej przy pilce i beda grac atakiem pozycyjnym lecz w tym upatruje szansy dla Korony ktora moze grac z kontry, a ze ma zawodnikow do tego dopasowanych nie trzeba nikogo przekonywac. Kazda passa musi sie kiedys skonczyc a passa nieprzegranych spotkan Gornika trwa juz od 7 kolejek. Spodziewam sie, ostrego meczu z duza liczba kartek i fauli i skromnego zwyciestwa gosci.
⛔100
 
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga II
Spotkanie: Bochum - Hertha BSC
Typ: 2
Kurs: 2.07
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Witam. Jest to mój pierwszy typ i analiza na forum. Wybrałem spotkanie na zapleczu niemieckiej Bundesligi. Nie będę się rozpisywał, ponieważ typ jest dla mnie jasny. Bochum to drużyna słaba, zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Piłkarze z Berlina na pewno od początku sezonu myślą o powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej, a limit straconych punktów się powoli wyczerpuje. W ostatniej kolejce pewnie pokonali u siebie 1860 Munchen, natomiast na wyjazdach 2 ostatnie mecze zremisowali. Dziś nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, szczególnie że rywal bardzo przeciętny.
✅107
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Typ: Lech -1
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:Lech w tym sezonie gra równo i nie notuje jakiś większych wpadek. Zagłębie zaś gra bardzo w kratkę. Potrafią wygrać z Polonią Warszawa 2:1(puchar) ale też przegrać z Beniaminkiem Ligi 4:0. Oczekiwania co do Lubinian były dość spore. Upatrywano ich jako zespół który może namieszać w Ekstraklasie. Nie sprostali jednak oczekiwaniom. W 7 meczach zdobyli zaledwie 2 punkty. W drużynie Kolejorza może nie zagrać Henriquez. W jego miejsce możemy spodziewać się Kamińskiego, Wilka lub Wołąkiewicza. Myśle iż nie przeszkodzi to jednak Lechowi w odniesieniu dzisiaj zwycięstwa. Zagłębie prezentuje sie bardzo słabo. Uważam iż mimo atutu własnego stadionu 3 punkty powędrują dziś do Poznania. Lech będzie zmobilizowany gdyż zagrają o fotel lidera.
⛔100
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Typ: 2(DNB)
Kurs: 1.66
Bukmacher: Pinnacle

Powrót do ligowej rzeczywistości po przerwie reprezentacyjnej jest w pewnym sensie niewiadomą. O ile zespół rozgrywa 1-2 mecze w tygodniu, możnaby wówczas stwierdzić, że są podbudowani ostatnim zwycięstwem i chcą kontynuować zwycięską serię bądź przełamać serię porażek. Tak się składa, że dzisiaj naprzeciw siebie staną właśnie takie zespoły. Z jednej strony Lech, który w ostatniej kolejce rozbił 4:0 Piasta Gliwice, z drugiej Zagłębie, które z 7 dotychczasowych spotkań przegrało 4, ulegając ostatnio 0:1 w Kielcach. W tym spotkaniu bardziej przychyliłbym się ku zwycięstwu Kolejorza. Co prawda na zgrupowania wyjechało kilku podstawowych zawodników, m.in. Henriquez czy Tonew (ten pierwszy do końca nie wiadomo czy dzisiaj wystąpi), jednak ich nieobecność nie wpłynęła z pewnością w znacznym stopniu na przygotowania do dzisiejszego meczu. Zagłębie co prawda potrafiło zremisować na własnym stadionie z Legią, a jedyne zwycięstwo odnieśli do tej pory na początku sezonu z Piastem Gliwice. Oprócz tego zanotowali bezbramkowy remis w Białymstoku, jednak Jaga w pierwszej części tego sezonu również nie gra tego, czego oczekują od niej kibice. Wracając do Lecha, dobrze prezentuje się obrona, która w 4 spotkaniach nie pozwoliła sobie na strzelenie bramki; również akcje ofensywne zaczynają napawać optymizmem. Zdarzają się co prawda słabe spotkania, jak choćby w Gdańsku, jednak Kolejorz już w nie jednym spotkaniu w tym sezonie zademonstrował swój potencjał w ataku, czego ostatnim przykładem była druga połowa przeciwko Piastowi. Podsumowując, Kolejorz ma w dzisiejszym spotkaniu spore szanse na wywiezieniu punktów z Lubina, a typ DNB po kursie 1.66 wydaje się zachęcający do grania.
✅66
 
K 3

kristobl

Użytkownik
Llanelli - Afaan Lido 19.10.2012 20.30
Pilka Nozna Walia Premier League
Llanelli - Afan Lido
Typ - Over4,5
Kurs - 3.50
Buk - Bet365

9.10.2012 Pomiedzy tymi druzynami padl wynik 6-3 dla Llanelli, dlaczego dzisiaj tez padnei duzo goli? Goscie to druzyna ktora w ostatnich 5 ligowych meczach stracila 14 goli dodajac bramki z 2 meczow pucharowych a bylo ich 8 daje nam 22 bramki na 7 meczy co daje srtednia 3 gole w meczu, liczac ostatnie 5 meczy wyjazdowych to stracili 15 bramek i znow wychodzi srednio 3 gole w meczu, ostatnie 5 meczy miedzy obydwoma zespolami to znowu goscie traca 14 bramek prawie srednio 3 w meczu ostatni korzystny wynik dla gosci byl 20.12.2002 kiedy wygrali na wyjezdzie 1-3. Jak widac minelo sporo czasu. Gospodarze na wlasnym boisku to typowa druzyna overowa na 5 ostatnich meczy ligowych stracili 10 bramek strzelajac 6 wychodzi srednio 3 gole na mecz dodac pucharowy mecz wlasnie z druzyna Afan Lido 6-3 to tych bramek naprawde duzo pada. Dlatego gram dzisiaj oover 4.5 bo po dyspozycji obu druzyn granie na jaka kolwiek druzyne bedzie trudne do wytypowania
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
Dyscyplina: FRANCJA: National
Spotkanie: Creteil - Frejus
19.10.2012 20:00
Typ:1
Kurs: 1,55
Bukmacher: Pinnacle


Spotkanie to będzie dla obu drużyn dwunastym w tym sezonie. Gospodarzem tego spotkania jest obecny lider Union Sportive Créteil-Lusitanos, który dotychczas tylko raz w tym sezonie oddał punkty przeciwnikowi a tym szczęśliwcem był vice-lider Metz.
Frejus walczy o wyjście z strefy spadkowej gdyż jak na razie udało się im, zdobyć zaledwie dwanaście punktów tylko dwukrotnie zwyciężając i aż sześciokrotnie remisując.
Dzisiejsi gospodarze nie przegrali dotychczas spotkania na własnej murawie a w ostatnich dwóch spotkaniach zniszczyli swoich przeciwników 4:1. Natomiast ich dzisiejszy przeciwnik na wyjeździe nie radzi sobie zbyt dobrze zdobywając w dotychczas rozegranych pięciu spotkaniach, trzy punkty przy czym nie wygrywając żadnego spotkania. W ostatnim pojedynku tych drużyn rozgrywanym na Stade Pourcin gdzie gospodarzem jest Frejus to własnie drużyna prowadzona przez Olivier Frapolli pokonała na obcym stadionie przeciwnika 0:4. Na pierwszy rzut oka widać w jak wspaniałej formie jest Creteil dlatego według mnie Frejus nie będzie miał wiele do powiedzenia i trzy punkty trafią w ręce gospodarzy.
✅55
 
akade 41

akade

Użytkownik
Tenis
Stosur, S - Zakopalova, K
Typ 2
Kurs 3.10
Unibet

Wczoraj Samanta odbyła bardzo ciężki mecz. Alize Cornet gdyby zachowała zimną głowę była by dziś w tym spotkaniu. Punkt za punkt. Przełamanie za przełamaniem. Bukmacherzy dawali bardzo mało szans Cornet, a jednak w h2h była do wczoraj lepszą zawodniczką i jak wcześniej napisałem. Nie był to mecz jednostronny. Samanta wyszła z kortu zmęczona. A teraz Zakopalova, nie jest to jakaś faworytka, nie ma formy życiowej ale powrót po kontuzji wcale nie jest taki zły, z Safarovą dobry mecz. Więc upatruję tu pokonanie zmęczonej Samanty.
⛔100
 
D 27

danielsan

Użytkownik
Hokej, Polska
19.10.2012 17:45
Sanok vs Cracovia
typ: remis
kurs: 5.00
bet365

Dzisiaj wielkie święto w Sanoku, będzie transmisja TV, spodziewana pełna hala i wspaniała promocja hokeja w Polsce. Czemu? Ano najlepszy gracz z polskimi papierami, prosto z Waszyngtonu, Wojtek Wolski debiutuje w ekipie gospodarzy. Ten znakomity gracz w obliczu lock-outu NHL podpisał tymczasowy kontrakt z mistrzem Polski. Prócz tego Ciarko, z wyjątkiem dwóch dogrywek (wygranych), wygrał wszystkie mecze od ponad 10 spotkań. Nadto jeszcze Cracovia nie potrafi grać za bardzo z Sanokiem, nie pokonali ich od ponad roku. Dodatkowo po stronie Cracovii możliwe osłabienia dzisiaj. Zatem wszystko, absolutnie wszystko przemawia dziś za Sanokiem.
Dlaczego więc remis? Ano często tak bywa, że gdy wszystkie atuty są po jednej stronie,
kroi się mega peffunia i masówa, kończy się to dosyć niespodziewanie. I taki też scenariusz może zdarzyć się dzisiaj, Cracovia się postawi i o zwycięstwie zadecyduje dogrywka, w której ostatecznie będzie Sanok. B365 daje nam 5x przebicie za coś takiego i myślę, że można parę groszy poszukać w ten sposób. Acz ostrożnie!
⛔100
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja, Lique 2
Spotkanie: Caen - Guingamp
Typ: 1
Kurs: 1,92
Bukmacher: Betfair
Analiza:

Bukmacherzy uznali,że w dzisiejszym spotkaniu nie ma zdecydowwanego faworyta. Kurs 1,92 sugeruje, że to będzie bardzo ciezki mecz dla Caen, których celem w tym sezonie jest powrót do elity. Ja oczywiście zgadzam się, że spacerek to nie będzie, jednak uważam, że gospodarze powinni sobie poradzić ze średniakiem ligowym. Dlaczego? Może najpierw przypomne w jakich okolicznościach spadło Caen. Otóż między drużynami z dołu tabeli walka była równie zacięta jak na górze. Nawet 13 miejsce nie mogło być pewne pozostania z elicie, co potwierdza to co napisałem wyżej. Caen zajęło 18 miejsce z dorobkiem 38 punktów, natomiast 13 miejsce z 42 punktami... to bardzo mała granica. Napisałem to, ponieważ chciałem pokazać, że ta drużyna to nie jakieś chłoposzki, które przegrywały każdy mecz kilkoma bramkami a ich spadek był już wiadomy w styczniu - to solidna ekipa, która napewno celuje w powrót do Lique 1 już w tym sezonie. NA razie idzie im to nie najgorzej. Czwarte miejsce i 2 punkty straty do lider to naprawdę niezły wynik, z którego można być zadowolonym i patrzeć &#39;w przód&quot;. Ostatnie mecze były bardzo nierówne w ich wykonaniu, a ostatnich spotkań u siebie raczej nie będą mile wspominać. Jednak ja postrzegam to jako dorby znak. Dwie porażki pod rząd zmotywują każdego, dlatego jestem niemal pewien iż gospodarze nie przegrają tego meczu. No a biorąc pod uwagę forme oraz ogólny obraz Guingamp (9 miejsce; 3-4-3; na wyjezdzie 1-2-2; rok temu 7 miejsce: na wyjazdach rok temu: 7-2-10) sądze, że szkoda byłoby przepuścić taki kursik przed nosem.
⛔100
 
T 12

terminator7007

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwajcaria, NLB
Spotkanie: Sierre- Aniviers : Martigny
Typ:2
Kurs: 2,10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Będzie to 12. spotkanie dla obu drużyn w tym sezonie drugiej ligi szwajcarskiej. Gospodarze to niekwestionowany kopciuszek ligowy, wystarczy wspomnieć, że do tej pory zdołali zgromadzić na swoim koncie raptem 4 punkty, zwyciężając.. jeden mecz. Bilans bramkowy 20:48 dużo mówi o ich obecnej dyspozycji, z resztą rolę ligowego kopciuszka Sierre-Aniviers pełni w lidze od paru ładnych sezonów. Martigny z kolei wraca w tym roku na tafle NLB po raz pierwszy od 4 lat. I to od razu w niezłym stylu. Po imponującym starcie i 5 wygranych meczach z rzędu, przyszedł co prawda kryzys. Cztery przegrane mecze z rzędu, choć wyrównane, chluby nie przynoszą. Martigny znów kontynuują zwycięską passę i w ostatnich 2 meczach odnieśli dwa zwycięstwa. Wydaje mi się, że goście, z racji, że w ostatnich sezonach nie występowali na zapleczu szwajcarskiej I. ligi, to zespół niedoceniany, posiadający jednak potencjał. W każdym razie nie powinni mieć problemów z ligowym słabeuszem, który punktuje jedynie od święta. Obstawiam zwycięstwo gości przy bardzo dobrym kursie.

✅1110
 
K 423

kar512

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Górnik Zabrze - Korona Kielce
Typ: Górnik Zabrze wygra w 1 połowie/Górnik Zabrze wygra w 2. połowie
Kurs: 4.75
Bukmacher:WilliamHill
Analiza:
W meczu otwierającym 8 kolejkę T-Mobile Ekstraklasy zmierzą się Górnik Zabrze - Korona Kielce.Gospodarze po 7 kolejce zajmują 3 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 13 punktów.Zdecydowanym faworytem w tym meczu są gospodarze którzy w tym sezonie prezentują się bardzo dobrze.W zeszłej kolejce zabrzanie w dobrym stylu pokonali w Bielsku Białej Podbeskidzie 1:3 a kolejkę wcześniej pokonali u siebie Śląsk Wrocław aż 4:1.W siedmiu dotychczasowych kolejkach tylko Górnik i Legia nie zaznały jeszcze smaku porażki.Goście obecnie zajmuje 11 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 8 punktów na koncie.Korona wygrywając u siebie w ostatniej kolejce z Zagłębiem odniosła drugie zwycięstwo w tym sezonie.Po bardzo słabym starcie w grze drużyny gości widać wyraźny postęp jednak myślę że w tym meczu piłkarze Korony nie powinni liczyć na zbyt wiele tym bardziej że po rozegraniu 4 meczów na wyjezdzie przegrali 2 i 2 zremisowali strzelając 2 gole a tracąc aż 8.Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami to wygrana Górnika u siebie 2:0.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom