>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.10.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Sweden Allsvenskan
Godzina: 19:05
Spotkanie: Elfsborg - Norrkoping
Typ: Norrkoping DNB
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Do ciekawego mam nadzieję spotkania dojdzie dzisiaj w szwedzkiej lidze Allsvenskan. Piąty w tabeli Elfsborg podejmuje u siebie aktualnego lidera Norrkoping. Goście wygrali 62% swoich wyjazdowych meczy, w tym trzy ostatnie i w tabeli Away również prowadzą z dorobkiem 28 pkt. Norrkoping jest, jak to się mówi w gazie, wygrał siedem ostatnich meczy, a seria bez przegranej wynosi łącznie dziewięć spotkań. W spotkaniach wyjazdowych jest jeszcze wyższa /jedenaście/. Kontynuując statystyki, gorzej wyglądają mecze H2H w Elfsborgu. Ogólnie Elfsborg jest drużyną, z którą ciężko wygrać na Boras Arena. Nadal mają szanse, małe bo małe ale są, na grę w europejskich pucharach. H2H w ostatnich latach wygrywali tutaj kilkukrotnie gospodarze. Jednak ostatnio było to ponad rok temu. Liczę, że goście z obecną formą poprawią również te statystyki i przynajmniej nie przegrają. Kurs 2.1 dnb naprawdę dobry za średnią stawkę. Powinien to być otwarty mecz, obie drużyny sporo strzelają więc bts też dobry ale dużo mniej platny /1.44/. Norrkoping bez najlepszego strzelca Kujovica.
http://www.oddsportal.com/soccer/sweden/allsvenskan/elfsborg-norrkoping-AywYRTp4/
⛔100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 18:30
Spotkanie: Karlovic I. - Seppi A.
Typ: Powyżej 2.5 setów
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja sobie dziś pójdę w over setowy. Ivo i Seppi to gracze, którzy mają dobry serwis, ten pierwszy oczywiście znacznie lepszy ma. Włoch już urywał seta Karlovićowi, czy dziś tak będzie? Myślę, że tak. Ivo to naprawdę mocny gracz i serwując czasem potrafi naprawdę kilka głupich błędów zrobić, które z pewnością będzie chciał Włoch wykorzystać. Over gemowy nie za bardzo się opłaca, bo myślę, że jeden tie break na pewno będzie w spotkaniu - polecam też zagrać, nie wiem jaki kurs na ten typ. Kto wygra? Myślę, że Ivo pokaże klasę i wygra to spotkanie, ale z pewnością nie będzie miał łatwego pojedynku dziś.
⛔100
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Swansea - Stoke
Godz: 21:00
Typ: over 2.5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Betsson
Swansea jest znana z dobrej dyspozycji na własnym stadionie, zazwyczaj są w stanie strzelić gola lub więcej nawet dobrym ekipom więc myślę, że i dziś jest na to spora szansa. Stoke po początkowych problemach zdaje się wracać na odpowiednie tory co zaczęło przynosić bramki i punkty w lidze. W 10 ostatnich ligowych spotkaniach między ekipami zawsze padały minimum 2 gole. Zarówno w szeregach Swansea jak i Stoke znajdziemy świetnych ofensywnych piłkarzy jak i defensorów którzy lubią popełniać glupie błędy co tylko zwiększa szanse na trafność typu.
⛔100
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polaska Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie: Pogoń-Zagłębie

Typ:
BTS (obie strzelą)
Kurs:
1.83
Bukmacher: ComeOn

Analiza:
Dziś mecz niepokonanej Pogoni i groźnego dla każdego Zagłębia.
Pogoń z najlepszą defensywą (10 straconych bramek w 11 meczach) wydaje się kiepskim pomysłem na BTS, jednak kiedy przyjrzeć się bliżej okazuje się, że tylko w dwóch spotkaniach nie straciło bramki, raz u siebie raz na wyjeździe. Natomiast Zagłębie jako goście legitymuje się średnią 1.4 bramki na mecz(taką samą średnia ma Pogoń w roli gospodarza) . W pięciu wyjazdowych grach(+ 3 w PP) raz nie zdobyli bramki.
W jedenastu ligowych meczach Pogoni tylko dwa zakończyły się wynikiem w którym jedna z drużyn nie zdobyła bramki, identyczna sytuacja ma się z Zagłębiem.
Pogoń z nieco osłabioną brakiem Nunesa defensywą, Zagłębie bez Tosika(wg mnie niewielka strata) ale za to z będącymi w formie Papadopulosem i Janusem.
Kurs przyzwoity i w obliczu powyższych faktów wart zaryzykowania.
I jescze dwie ciekawostki: przedsezonowy sparing Pogoni z Zagłębiem zakończył się remisem 2:2, Polska liga(razem z Nową Zelandią i Malezją) znajduje się na pierwszym miejscu biorąc pod uwagę BTS 64% meczów kończy się w ten sposób.Pozdrawiam
⛔100
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina;Piłka nożna Grecja
Godzina;16;15
Spotkanie;Panathinaikos-Giannina
Typ;Panathinaikos i obie strzelą
Kurs;3.60
Bukmacher;Bet365
Analiza; Panathinaikos stracił w tym sezonie w 6 meczach ledwie 2 gole i większość bo aż 5/6 spotkań było na zero po jednej ze stron więc co przemawia za takim typem? Forma strzelecka gości a także bezpośrednie pojedynki. Giannina w 6 meczach strzeliła 9 bramek i każde spotkanie kończyła przynajmniej jednym trafieniem. Wyjazdy idą im różnie żeby nie powiedzieć słabo (jak to bywa w Grecji) ale w 20 ostatnich wyjazdach tylko 5 razy nie zdołali pokonać bramkarza rywali. H2H na boisku Panathinaikosu też dobrze sie układa dla mojego typu bo w 5 ostatnich pojedynkach w każdym Giannina strzelała bramkę najczęściej przegrywając,co ciekawe 4 z tych 5 meczów kończył się wynikiem 3-1 więc to też może być ciekawa alternatywa dla tego meczu kurs na 3-1 dla Panathi wynosi @13 więc coś tam za drobne można poszukać szczęścia. Podsumowując spodziewam się wygranej gospodarzy bo póki co dają radę ale łatwe zwycięstwo to nie będzie. Giannina ma już za sobą w tym sezonie mecze z Olympiakosem (niepokonanym i dobrze radzącym sobie w Europie) a także AEK i PAOK czyli uznanymi markami greckiej piłki co nieco zaciera obraz gry i stawia ich na niesprawiedliwej pozycji w tabeli.
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Gefle - Orebro
Typ: 2DNB
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W 28. kolejce szwedzkiej ekstraklasy 10. w tabeli Gefle podejmuje 11. Orebro. Gospodarze ostatnio w dosyć przeciętnej formie, na 10 ostatnich spotkań wygrali tylko 3 i aż 7 przegrali. Gdy wydawało się, że zaczną regularnie punktować po 2 zwycięstwach z rzędu z Djurgarden i Helsingborgiem to znów przyszła seria 3 porażek. Dzisiaj zagrają z drużyną która jest w niesamowitym gazie. Orebro jest niepokonane w ostatnich 8 spotkaniach z czego 7 wygrali. Efektownie wygrzebali się ze strefy spadkowej i już spadek w tym sezonie im raczej nie grozi. Dzisiaj na pewno będą chcieli podtrzymać dobrą formę, a okazję mają do tego ogromną, bo mierzą się z ekipą, która jest w słabej formie. Ja widzę tutaj skromne zwycięstwo ekipy Orebro.
Powodzenia.
ZWROT
 
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lublin
Typ: Pogoń Szczecin i powyżej 2.5
Kurs: 4.5
Bumacher:Bet365
Godzina: 18:00
W 12 kolejce ekstraklasy zmierzą się drużyny Pogoni i Zagłębia.Ostatnie 2 spotkania tych drużyn to remisy, Gospodarze według mnie są lekkim faworytem a ich gra znacznie bardziej mi się podoba od gry Zagłębia. Ponadto Pogoń jest wyżej w tabeli i to nie przypadkiem, dała radę pokonać swietnie spisującego się Piasta na własnym stadionie , co nie oznacza że Zagłębie gra słabo wręcz przeciwinie radzą sobie lepiej niż myślałem ale według mnie warto dzisiaj zaryzykować i zagrać na Pogoń dlatego sądze że dziś Zagłębie strzeli gola a cały mecz zakończy się wynikiem 2:1 dla Pogoni, stad taki typ ???? .
⛔100
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie C1, Grupa C
Godzina: 20:00
Spotkanie: Casertana - Catania
Typ: X2
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po zawirowaniach w Serie B i przyznaniu się ówczesnego prezesa do maczania palców w pięciu spotkaniach swojego zespołu, Catanii odjęto 12. punktów i tym samym spadła do Serie C1. Jak zwykle w takim przypadku wielu piłkarzy zdecydowało się odejść, inni zostali wypożyczeni, ci mniej przydatni zostali. W porównaniu ze składem z wyższych lig ten jest oczywiście słabszy, ale i tak znacznie ponad poziom ligowy Serie C.
Catania rozpoczęła sezon z -9 punktami na start, jednak nie zanotowała jeszcze porażki. Dzisiejszy mecz będzie natomiast pierwszym poważniejszym sprawdzianem dla &#39;Słoni&#39; i pokaże prawdziwy potencjał drużyny Giuseppe Pancaro, która ma oczywiście dużo wyższe aspiracje. Catania z trzema kontuzjami podstawowych zawodników, jednak nie są to kluczowi piłkarze i zmiennicy zagrają na podobnym poziomie. Gdyby nie ujemne punkty goście znajdowaliby się obecnie na pierwszej pozycji.
Z kolei gospodarze ulegli ostatnio na wyjeździe w Cosenzie, ale mimo tego nadal plasują się w czołówce i są mocni u siebie. Tutaj kontuzji jest dużo więcej niż u gości, a potencjalni zmiennicy są moim zdaniem słabsi. Upatruję wyrównanej gry ze wskazaniem na Catanię. W tym sezonie powinni wrócić do Serie B, bo poziom zawodników i ich gry jest w tej lidze ponadprzeciętny.
⛔100
 
K 2

kloc001

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka nożna
Godzina[:/B] 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin-Zagłębie Lubin
Typ: Over 2.5
Bukmacher: Bet365
Kurs: 2.10
Analiza:
Nie będę się tu teraz rozpisywał. Typ myślę do postawienia. Zagłębie w moim mniemaniu jest tu faworytem. Jest to ostatnio jedna z najbardziej bramkostrzelnych drużyn Polskiej Ekstraklasy, lecz rzadko gra z 0-em z tyłu. Liczę na wyrównany mecz z delikatną przewagą bramkową Zagłębia.
Ostatnie pojedynki obu zespołów:
Zagłębie:
Liberec Zagłębie Lubin 0 : 3
04.10.15 EKS Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 1 : 1
27.09.15 EKS Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 3 : 1
23.09.15 PUC Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 0 : 2
18.09.15 EKS Zagłębie Lubin Cracovia 4 : 2
11.09.15 EKS Legia Warszawa Zagłębie Lubin 2 : 2
29.08.15 EKS Zagłębie Lubin Ruch Chorzów 3 : 1
24.08.15 EKS Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 2 : 2
14.08.15 EKS Zagłębie Lubin Lech Poznań 2 : 1
11.08.15 PUC Blekitni Stargard Zagłębie Lubin 2 : 4

Pogoń:
EKS Ruch Chorzów Pogoń Szczecin 0 : 2
28.09.15 EKS Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 2 : 1
19.09.15 EKS Termalica B-B. Pogoń Szczecin 1 : 1
13.09.15 EKS Pogoń Szczecin Piast Gliwice 3 : 1
29.08.15 EKS Korona Kielce Pogoń Szczecin 1 : 1
21.08.15 EKS Pogoń Szczecin Wisła Kraków 1 : 1
17.08.15 EKS Podbeskidzie B-B Pogoń Szczecin 2 : 3
12.08.15 PUC Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 2 : 1
08.08.15 EKS Pogoń Szczecin Górnik Łęczna 0 : 0
31.07.15 EKS Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 1 : 1
Powtórzony typ
⛔100
 
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie : Swansea-Stoke
Typ: over 3,5 kartki
Kurs 1.83
Buk: Bet365
Godz: 19.10.2015 / 21:00
Analiza: Witam, na dziś wchodzę w overek kartek w meczu zamykającym 9 kolejkę Premier League. Typ wydaję się bardzo prawdopodobny bowiem obie drużyny mają w swoich szeregach kilku zawodników którym zdarza się często łamać przepisy i popełniać sporo fauli. Oba zespoły mają również średnią kartek ok. 2/mecz do tego dochodzi fakt, że arbitrem spotkania będzie Robert Madley, który lubi &quot;sięgać do kieszonki&quot;. W sezonie 2015/16 pokazał jak na razie 31 żółtych oraz 1 czerwo w 8 spotkaniach co daję nam śr. 4 kartek na mecz. Warto również wspomnieć, że w ostatnich 4 pojedynkach między tymi drużynami za każdym razem sędziowie pokazywali przynajmniej 4 kartki. Liczę na to, że dziś będzie podobnie. Powodzenia!
✅83
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Ligue 2
Spotkanie: Lens - Laval
Godzina: 20:00
Typ: bramkowy remis
Kurs: 4,75
Buk: Bet365
Dziś zainteresowało mnie spotkanie pomiędzy Lens i Laval. Gospodarze są zasłużonym klubem dla francuskiego futbolu, ale od kilku lat przechodzą kryzys i zadomowili się na zapleczu Ligue 1. Obecnie zgromadzili tylko dziesięć punktów i są w dolnych rejonach tabeli. Goście mieli trudną serię meczów z drużynami z czołówki tabeli. Przegrali wszystkie z nich z*Metz, Bourg Peronnais*i z Dijon. Wygrali jednak ostatni mecz z Creteil.
Lens zdobył 7 punktów w czterech meczach i wybił się z ostatniej pozycji ponad strefę spadkową. Lens jeszcze w żadnym meczu obecnego sezonu nie strzelił więcej niż jednego gola. Laval jest skuteczniejsze. Obie ekpiy straciły po 13 goli. Zapowiada się typowy mecz blisko remisu, myślę że żadną z drużyn nie stać na strzelenie więcej niż jednej bramki acz sądze że po tym jednym golu jednak zdobędą, typuje tutaj remis 1:1, a typ zapodaje taki jak powyżej. Po wczorajszym pudle liczę dziś na rehabilitację, czego sobie i wam życzę.
A jak będzie, zobaczymy...
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bzyqhax 87

bzyqhax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja Allsvenskan
Godzina: 19:05
Spotkanie: Elfsborg - Norrkoping
Typ: X2
Kurs: 1.57
Bukmacher: BET365
Analiza:
Passa jest, więc lepiej późno niż wcale, może ktoś wykorzysta. Jako że wybór był dziś dość ograniczony zmierzam do Szwecji na mecz Elfsborg (5 w tabeli) z Norrkoping (lider). Goście radzą sobie bardzo dobrze w tym sezonie na 10 spotkań aż 9 wygrali i raz padł remis, gospodarze, cóż, grają w kratkę i choć nie wygląda to tak źle jeśli chodzi o mecze u siebie, wciąż sądzę , że Norrkoping pewnie zmierza po tytuł i dziś przywiezie punkty, które pozwolą zdobyć zaliczkę nad drugim w tabeli Stokholmem. Powodzenia !
⛔100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Swansea - Stoke
Godz: 21:00
Typ: remis
Kurs: 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza: Bardzo dobry kurs na remis...Musze zdobywać punkty by piąć się w tabeli typów miesiąca więc ten mecz wydaje sie idealny. Ostatnio Swansea nie potrafi wygrać, to już ponad 5 spotkań ale dziś mogą się przełamać. Graja ze Stoke wśród których wierzę w przebudzenie Bojana i gola dla gości. Dla gospodarze Ayew lub Gomis i widzę tu 1:1, żaden over bo Fabiański w formie a i bramkarz Stoke (Butland) ostatnio tańczy. Tu minimalnym moim zdaniem faworytem jest Swansea jednak wierze w Stoke i w mój typ. Zapinamy pasy i startujemy!
⛔100
 
M 38

miechal89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Swansea - Stoke
Godz: 21:00
Typ: Swansea wygra i powyżej 2.5
Kurs: 2,9
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Swansea to ekipa która bardzo dobrze spisuje się na własnym obiekcie (4 w lidze pod tym względem). Nie przegrała jeszcze meczu gdy gra przed własną publicznością a poza słabym Newcastle podejmowali raczej mocnych rywali (United, Everton, Tottenham). Tylko w jednym z tych spotkań nie udało im się strzelić bramki (z Evertonem). Stoke natomiast to ekipa, która nie należy do &quot;mistrzów wyjazdów&quot; jednak poza jednym wyjazdem na stadion Arsenalu udaje im się co mecz wbić gola. Dlatego właśnie stawiam na wygraną gości i widowisko z minimum 3 golami.
⛔100
 
marian33 125

marian33

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata U-17 Chile
Godzina: 22:00
Spotkanie: Republika Południowej Afryki - Kostaryka
Typ: BTS
Kurs : 1.87
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
W niedawnym mailu dostałem ofertę 100% bonusu od depozytu u podanego powyżej buka z czego skrzętnie skorzystałem i właśnie tam znalazłem ten o to kurs na podane powyżej spotkanie. Ciężko dyskutować o personaliach w tych zespołach gdyż zapewne dla większości z tych zawodników turniej rozgrywany w Chile będzie największą imprezą w życiu choć może i niejedyną. Na pierwszy rzut oka chciałem zaproponować typ na Kostarykę z podpórką ale po dokładniejszym przejrzeniu wyników turniejów eliminacyjnych skłaniam się ku opcji bramkowej. Kostarykanie w 5 spotkaniach eliminacji zdobyli 13 bramek tracąc przy tym 5, udało im się zremisować 1:1 z silnym Meksykiem(na obecnym turnieju ograł Argentynę 2:0) oraz polegli z Kanadą 3:2. Następnie w play-offach o awans zrewanżowali się za jedyna eliminacyjną porażkę gładkim 3:0. Co do ekipy Bafana Bafana są to aktualni wicemistrzowie afryki w swojej kategorii wiekowej, w grupie tamtego turnieju remisowali dwukrotnie 2:2 odpowiednio z Mali i Wybrzeżem Kości Słoniowej oraz pokonali Kameruńczyków 3:1, w półfinale ograli Nigeryjczyków 1:0 aby ulec w Finale drużynie Mali 0:2.
Jak widać w meczach obu drużyn pada dość sporo bramek i na to liczę i dziś, myślę że obie drużyny będą chciały zacząć turniej od zwycięstwa i zobaczymy niezły ofensywny futbol z domieszką młodzieńczej fantazji i raczej spodziewałbym się kilku nieszablonowych zagrań niż pojedynku dla koneserów taktyki uwieńczonym 0:0 bądź skromnym wyszarpanym 1:0 dla którejś z drużyn ????
✅87
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom