>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.11.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 19. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis challenger, Toyota-singiel
Godzina
: 05:05
Spotkanie: Ebden - Hemery
Typ: Hemery
Kurs: 2.45
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W tym miejscu mogłaby się pojawić analiza z wczorajszego pojedynku z Millmanem. Tak się składa, że Ebden wzeszłym tygodniu również został pokonany przez Hemerego 6-4,6-3 w drodze do finału w Kobe. Byłoby to duże rozczarowanie gdyby Hemery przegrał drugi finał z rzędu zwłaszcza, że te japońskie challengery bardzo mu leżą. Już wczoraj Hurkacz był bliski pokonania Ebdena i zameldowania się w finale, no ale czegoś zabrakło. Jak dla mnie prezent od buka, kurs 2,45 z pocałowaniem ręki.
Co do samych statystyk z tego turnieju:
Hemery pokonał: Bolta 2-0, Mousleya 2-0, Whittingtona 2-1, Millmana 2-1
Ebden pokonał: Takahashi 2-0, Shimizu 2-0 i Lee 2-0 i Hurkacza 2-1.
No niby nie skreślam Ebdena ale jednak wszystko wskazuje na Francuza także do pogrania na pewno.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Typ: Śląsk Wrocław
Kurs: 2,50
Bukmacher: forBet
Analiza:
Ależ Pogoń Szczecin podniosła ciśnienie w piątkowy wieczór strzelając w ostatnich chwilach (szczęśliwie) nie uznanego gola... Tym razem przenosimy się do &quot;Twierdzy Wrocław&quot;. Drużyna ze Śląska ma ostatnio słabe wyniki, ale grali głównie na wyjazdach. Bardziej zamierzam przyjrzeć się ich poczynaniom na własnym stadionie. Stadion Wrocławian nie bez powodu nazywany jest twierdzą - grając u siebie od dziesięciu spotkań przegrali tylko raz i raz zremisowali! W ostatnich pięciu spotkaniach domowych wygrywali z takimi klubami jak Lech Poznań i Legia Warszawa. Zdobyli przy tym 9 bramek i stracili tylko 4 kompletując przy okazji 12 punktów na 15 możliwych co jest wynikiem godnym podziwu. Również w starciach z piłkarzami z Gdyni na wrocławskim boisku ekipa ze Śląska wychodziła zwycięsko z czterech konfrontacji w pięciu ostatnich spotkaniach. W dobrej dyspozycji Marcin Robak - 10 strzelonych goli co daje mu trzecie miejsce w klasyfikacji, więc po raz kolejny może powalczyć o koronę króla strzelców Ekstraklasy. Co do drużyny gości - choć u siebie radzą sobie całkiem przyzwoicie (2-2-1) to na wyjazdach jest trochę gorzej: 1-2-2, zwycięstwo ze słabym Piastem, zarobione 5 punktów, do tego tylko 3 trafienia i 7 straconcyh bramek. Ciężko wytypować ilość bramek w tym spotkaniu, ponieważ gospodarze częściej kończą z wynikiem overowym, a goście underowym. Trzeba też dodać, że w 4 ostatnich spotkaniach ligowych ekipy ze Śląska i w 3 spotkaniach Gdynian nie padł remis, ale nie spodziewam się remisu we Wrocławiu. Myślę, że seria obu zespołów zostanie jutro przedłużoa. Osobiście spodziewam się wyniku 2:0 dla Wrocławian, a stawiam na &quot;czystą jedynkę&quot;.
⛔ 100
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa-Górnik Zabrze
Typ: 0 (Remis)

Kurs: 4,14
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Witam, na niedzielę wybieram mecz ,,na szczycie&#39;&#39; z naszej rodzimej Ekstraklasy.
Zacznę od Legii. Zespół od początku sezonu wygląda bardzo słabo. Zresztą już w rundzie wiosennej zeszłego sezonu to nie wyglądało najlepiej. Mistrzostwo wygrali tylko dzięki Vadisowi Ofoe. Korzenie problemów sięgają od nieudolnego zarządu na czele z prezesem Miodulskim ,aż po zawodników, którzy w niejednym meczu pokazali swoją ,, ambicje&#39;&#39;. Nie udało się im zakwalfikować do LM ani nawet LE, a po 11 kolejkach zdobyli tylko 16 punktów. Co prawda w ostatnich 4 meczach zaliczyli 4 wygrane i aktualnie mają tych punktów 28, ale każdy kto oglądał te mecze ( może z wyjątkiem meczu z Wisłą ) widział , że Legia grała po prostu słabo. Ostatnio mieli nawet problemy z ostatnią Pogonią . Dlatego myślę, że aktualna forma Legii jest myląca i świadczy bardziej o szczęściu niż dobrej grze. Po obejrzeniu kursów na każdy mecz w aktualnym sezonie wniosek jest prosty- bukmacherzy faworyzują Mistrzów Polski i myślę, że w tym meczu jest podobnie.
Zwolennicy typowania w tym meczuna Legię w tym meczu mogą powiedzieć, że Legia gra świetnie u siebie i ani razu nie przegrała jednak nie zgodzę się z tym.Tylko w jednym meczu, z beniaminkiem- Sandecją, Legia całkowicie zdominowała przeciwnika i to po czerwonej kartce w 21 minucie dla jednego z gości .W pozostałych meczach 3 razy Legia miała lepsze statystyki , a 3 razy ich przeciwnicy. Dodam jeszcze, że po głośnym incydencie po meczu Lech-Legia relacje piłkarzy z kibicami dalej są nienajlepsze. Bilans bramkowy warszawskiej drużyny to :19:14
Teraz Górnik. Rewelacja sezonu , beniaminek który jest na półmetku sezonu zasadniczego jest liderem. Przegrali tylko 2 razy, zdobyli 29 punktów. Są rewelacyjni w ofensywie , strzelili aż 33 bramki, nieco słabiej w defensywie- stracili 22 bramki. Gwiazdą gości jest Igor Angulo, który strzelił aż 16 bramek
Trener Górnika ma do dyspozycji wszystkich zawodników z podstawowego składu, natomiast w Legii zabraknie Czerwińskiego, Radovica, Jędrzejczyka oraz możliwe, że Michała Pazdana.
Statystyki statystykami, ale mecz rostrzygnie się na boisku.Jest to mecz aktualnie dwóch najlepszych drużyn w Polsce, więc raczej nie spodziewam się otwartego spotkania,obie drużyny zagrają z szacunkiem dla rywala. Gónik ma świetny atak, jednak Legia posiada silną defensywę, która powinna zneutralizować zabrzan W Legii natomiast są problemy z ofensywą, jednak jak pisałem wcześniej Górnik w defensywie również jest nienajlepszy..Mimo, że na chwile obecną Górnik jest , moim zdaniem, lepszym zespołem to jednak Legia ma w sobie duży potencjał oraz mimo wszystko gra u siebie co powinno wyrównać szansę. Podsumowując w kursie 4,14 widze spore value. Powodzenia
⛔ 100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis - CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Toyota (Japonia), twarda (w hali)
Godzina: 05:00
Spotkanie: Hemery - Ebden
Typ: Hemery
Kurs: 2,28
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Faworytem tego spotkania wedlug bukmacherów jest Ebden. Nie ukrywam, ze dziwi mnie fakt, ze faworyzuja w tym pojedynku australijskiego zawodnika. Jeszcze nie tak dawno bo 9 dni temu przyszło im się zmierzyc w turnieju poprzedzajacy obecny. Wynik? 2 do 0 dla Francuza. Wtedy kurs na niego był jeszcze wyższy ponad 3. W tym spotkaniu wedlug mnie kursy zostały wystawione zle. Faworytem do zwyciestwa w mojej opini jest Hemery. Skoro ponad tydzien temu grali ze soba i bez wiekszych problemow wygrał Francuz to ja nie wiem nagle forma u obu sie zmieniła, ze kursy na to spotkanie sa wystawione jak sa? Jak dla mnie po takim kursie aż żal nie brać. Chciałem dać dokladny wynik 2:0 na Francuza, ale po ostatnich &#39;wtopach&#39; Socka gdzie dawałem, ze gdy był dogiem wygra bez straty seta. To wygrywał owszem, ale tracił przy tym jedną partie. Wracając do Francuza we wczorajszym meczu z Milmanem tez był skazywany na porazke wedlug bukow kurs w granicach 3. Wygrał dość pewnie w 3 setach. Uwazam, ze dzisiaj zwyciezy Hemery bez wiekszych problemow. Polecam
⛔ 100 - powtórzony typ
 
blake-veyn 98

blake-veyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wietnam, V-League
Godzina: 11:00
Spotkanie: Hà Nội F.C. - QNK Quang Nam
Typ: over 2.5
Kurs: 1.52
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wczorajszy typ siadł bez problemu i był siódmym wygranym z rzędu, co czyni że mam nadal stu procentową skuteczność w tym miesiącu i mam nadzieje że utrzymam ją do końca. Z trzeciej ligi niemieckiej, lecimy do piłkarsko egzotycznego Wietnamu, gdzie odbędzie się spotkanie drużyn Hà Nội F.C. - QNK Quang Nam. Tutaj najwyższa liga w tym kraju, zawsze oferuje nam duże widowisko, w którym zawsze widzimy bardzo dużo bramek. Jej średnia goli na mecz wynosi 2.85 i po tym spotkaniu powinna pójść w górę, ponieważ spotykają się dwie najbardziej bramkostrzelne drużyny w lidze. Ha Noi jest aktualnym mistrzem kraju, drużyną która zazwyczaj nie ma problemu z wbiciem dwóch bramek w meczu czy to wygranym, czy to przegranym. Przyzwyczaiła, że co rok kończy sezon w górnej części tabeli, najczęściej w top trzy ligi. Aktualnie, jest druga w tabeli, a liderem jest ich rywal z którym się spotkają. Ha Noi gra u siebie i musi wygrać, jeśli chce się przesunąć na pierwsze miejsce w lidze. Nie będzie miało lepszej okazji i wydaje mi się że tę okazje wykorzysta. Na sześć ostatnich meczy, sześć razy został pokryty over 2.5 i wierzę że i w tym spotkaniu zostanie bez problemowo pokryty. Liczę na szybką bramkę w meczu i jestem pewien że potem worek z bramkami się rozwiąże i zobaczymy ich więcej niż trzy. Co do QNK Quang Nam, to oni z roku na rok są coraz lepsi. Kiedyś ligowy średniak, dziś lider w najwyższej lidze Wietnamskiej. Jeśli grają mecze, zazwyczaj wygrywają skromnie, różnicą jednej bramki, lecz w dziewięćdziesięciu procentach mecz kończy się tak że obie drużyny strzeliły bramkę. W tym spotkaniu wierzę, że również się tak wydarzy. Mecze bezpośrednie wyglądają tak,że pada tam dużo bramek i siedem na dziewięć meczy kończy się tym, że obie drużyny strzelają co najmniej po jednej bramce. Ten typ gram za bardzo dużą stawkę, jeśli ktoś gra większe ako, to polecam go dodać do jakiegoś dubla. Może kurs dla kogoś za niski, lecz ja uważam że bardzo bezpieczny, typ który pozwoli nam oskubać buka i powiększyć nasze saldo. Warto również zagrać wygraną Ha Noi oraz że obie drużyny strzelą bramkę. Grającym ze mną życzę wysokich wygranych. Jeśli podoba Ci się moje typowanie możesz zostawić reputacje lub polubienie, ponieważ zauważyłem że to strasznie motywuje do dalszego działania. Powodzenia ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 15:00
Spotkanie Sampdoria-Juventus
Typ: 2/2
Kurs 2.28
Buk Fortuna
Analiza: Ciekawie zapowiada nam się spotkanie Sampdorii Genua z zespołem Turyńskiego Juventusu, goście są oczywiście stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, pomimo iż nie będą występowali tutaj na swoim stadionie. Sampdoria jest zespołem niezwykle niewygodnym , potrafi urwać ligowe punkty znacznie mocniejszym od siebie rywalom, w poprzednich 5 ligowych spotkaniach zanotowała aż 4 zwycięstwa, obecnie znajduję się na 6 pozycji w ligowej klasyfikacji. Jest to na pewno dobry wynik jak na ekipę , która nie ma swoim składzie tylu gwiazd co czołówka włoskiej ekstraklasy . Juventus natomiast po 12 seriach spotkań jest wiceliderem włoskiej serie a , ma na swoim koncie 10 zwycięstw remis oraz porażkę i tylko 1 punkt straty do zespołem Napoli . W tym meczu jak już wspominałem goście mają moim zdaniem większe szanse na zdobycie kompletu punktów , tym bardziej iż Juventusowi pasuję gra z zespołem z Genuy , bowiem ostatnimi czasy wygrywał za każdym razem, nie ważne czy grał na swoim stadionie czy na stadionie Sampdorii. Mój typ na ten mecz to wynik 0:1 do połowy oraz 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔ 100
 
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania La Liga
Godz: 16:15
Spotkanie: Espanyol-Valencia
Typ: 2
Kurs 2.25
Buk totolotek
Analiza: Witam na jutro pierwsze co rzuca sie w oczy mecz w hiszpańskiej lidze miedzy Espanyolem a Valencia kursy są dla mnie nie zrozumiałem ale dobrze dla Nas stawiających ;) Espanyol zajmujący obecnie 13 lokate z bilansem 3-3-4 bramki 9-13 ostatnie 5 meczy to 1 zwycistwo 2 ramisy 2 porażki ostatnia porażka ze słabym Alvesem na wyjeżdzie pokazuje chyba w jakiej sa formie natomiast po drugiej stronie stoi drużyna z 2 miejsca tabeli z bilansem 8-3-0 bilans bramek 30-11!!! mówi samo za siebie i 5 meczy wygrane a w sumie 8 pod rząd licząc 1 mecz pucharowy ! statystki mówią same za siebie ???? Dodam że ostatnie 5 meczy miedzy tymi druzynami wygrala drużyna z Valencii jedno starcie przegrała!!! wiec odpowiedzcie sobie sami na to pytanie kto wygra? ???? Pozdrawiam????
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie A
Godz: 20.45
Spotkanie: Inter - Atalanta
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Totolotek
Ostatni mój typ na rzuty rożne dla Arsenalu na plusik więc dziś liczę na to samo. Przyznam, że Inter w ostatniej swojej kolejce przed przerwą reprezentacyjną trochę mnie zawiódł, ponieważ liczyłem na ich wygraną, a niestety był tylko remis. Dziś Inter Mediolan zmierzy się przed własną publicznością z Atalantą Bergamo. Podopieczni Luciano Spallettiego rzecz jasna wybiegną na boisko w roli faworyta. Inter póki co w lidze radzi sobie bardzo dobrze, bo nie doznał jeszcze porażki i Obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dwoma punktami straty do lidera (Napoli). Jak już wcześniej wspominałem, drużyna z Mediolanu przed przerwą reprezentacyjną trochę zawiodła swoich fanów remisując u siebie z Torino, więc dzisiaj liczę na przełamanie i pokazanie, że ta mała wpadka to tylko wypadek przy pracy. Ich rywalem będzie plasująca się obecnie na dziesiątym miejscu Atalanta, co ciekawe ta drużyna na ostatnie 5 spotkań zdołała zdobyć tylko 2pkt, więc formy nie ma, a o przełamanie z takim rywalem jak Inter i jeszcze u nich będzie im na prawdę ciężko. Nie jestem do końca pewien czy na boisko wybiegnie od początku Icardi, ale z tego co czytałem, to ma być gotowy na to spotkanie, więc ja śmiało gram w stronę gospodarzy, a i wam też polecam tak zrobić.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Philadelphia - Golden State
Typ: 1/2 (połowa/koniec)
Kurs: 5.60
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Ja dalej twardo stawiam na mój typ 1/2 i śmierdzi mi nim w dzisiejszym meczu. Wiadomo, Goldeni to Goldeni, jak im się chce to mogą wygrać 40 pkt. Ostatnio przegrali w Bostonie mimo że większość meczu prowadzili ale z pewnością najbardziej zabolała zdobycz drużyny - 88 pkt... Natomiast Phila jest na fali, wygrała 2 mecze z obiema drużynami z Los Angeles a Joel Embiid - rzeźnik. Sam wygrywa mecze. Myślę że spotkanie będzie zacięte, Phila będzie dzielnie stawiać czoła ale końcówkę zdominują Goldeni. Powodzenia i pozdrawiam
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska, TBL
Godzina: 12:40
Spotkanie: Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Typ: Anwil (handicap -8.5)
Kurs: 1.60
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Mimo, że chyba przełamałem złą passę w nożną (Pilzno do przerwy prowadzi 2:0), to wracam do koszykówki i mojego ulubionego Anwilu. Włocławianie są na wysokiej fali wznoszącej i pomimo jednej wpadki (przegrana po dogrywce w Turowie) przekonywująco wygrali pozostałe 7 meczy. Przeciwnicy z Ostrowa Wielkpolskiego spisują się poniżej oczekiwań, na 5 rozegranych meczy przegrali 2.
Pomiedzy sobą grali wielokrotnie, jednak od czasu powrotu Stali do najwyższej klasy rozgrywkowej w 2015 roku, z Anwilem jeszcze nie wygrali. Nawet sam trener gości nie bardzo wierzy w odniesienie wygranej twierdząc: &quot;Anwil gra teraz najlepszą koszykówkę w Polsce. Świetnie prezentuje się w ofensywie, zdobywa mnóstwo punktów&quot;. Stawiam na zwyciestwo Anwilu różnicą dwucyfrową, choć przyznaje stawiam ostrożnie. Powodzenia!
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SŁOWACJA: Fortuna liga - Kolejka 16
Godzina:14:00
Spotkanie:

Slovan Bratislava - Trnava
Typ: 2
Kurs: 4,05
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam,
wybrałem to spotkanie z uwagi na to,że goście wydają się być dobrze poukładanym zespołem kontrolującym przebieg gry a ich spotkania wyróżnia mało przypadkowości a dużo umiejętności.
Z uwagi na ich postawę w tym sezonie nie kieruję się ostatnimi h2h obu zespołów ,tylko wysokim prawdopodobieństwem wygranej gości po bardzo fajnym kursie.
Może troszkę o formie obu zespołów na podstawie ostatnich 5 zmagań ligowych:
Gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach - 1-2-2 bramki 9-10.
Goście - 4-1-0 bramki 10-2 .
Typ ryzykowny bowiem Slovan w tym sezonie u siebie bez porażki . Ogólnie rzadko kiedy zdarzają im się porażki w domu ,ostatnio 13 lipca gdy Lyngby (0-1) wyeliminowało ich z LE.
Natomiast goście na wyjazdach ogólnie wygrywają ostatnia porażka w 25 sierpnia z Ziliną (3-1) w lidze.
Dodam tylko ,że Slovan zajmuje obecnie 6 miejsce ,natomiast Trnava 1.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Sacramento Kings
Typ: Jusuf Nurkić suma zbiórek (10) lub więcej i drużyna 1 wygra
Kurs: 3.74
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiejszej nocy skupiam się na meczu, który odbędzie się w Portland. Będzie to tzw. revenge game. Zeszłej nocy te same drużyny spotkały się na parkiecie Sacramento, gdzie gospodarze po bardzo słabym spotkaniu zdołali wygrać z jeszcze słabiej spisującymi się PTB. Wynik 86 - 82 w obecnych czasach w NBA nie zdarza się często. Kings u siebie radzą sobie jeszcze nie najgorzej (3WIN-3LOSS), ale na wyjeździe są fatalni (1W-8L). Ostatnio zostali rozgromieni przez Hawks... 46 punktami. Portland jest dla mnie typową drużyną własnej hali. Dobrze, że od razu trafia się okazja do rewanżu. W ostatnim meczu rzucali ze skutecznością 28% za 3pkt, gdzie ich średnia trafionych trójek to 38,5% co jest 7 wynikiem w lidze. Faworyt do zwycięstwa niepodważalny, ale ja idę krok dalej i próbuję wytypować liczbę zbiórek Nurkicia. PTB bardzo dobrze zbiera, jest na 5 miejscu w lidze (Kings zajmują przedostatnią - 29 pozycję). Wyjściowym centrem Blazers jest Nurkic, ale pomimo tego najlepszą średnią reboundów szczycić mogą się Nigeryjczyk Aminu oraz Amerykanin Ed Davis (w poprzednim meczu najwięcej zbiórek w drużynie - 8 - pomimo tylko 22 min na boisku). Nasuwa się pytanie - to dlaczego Nurkic? Otóż Aminu kontuzjowany już od kilku meczów, a przed chwilą wyczytałem, że wątpliwy jest występ Davisa, który narzeka na ból kostki. W tym momencie Nurkic dostanie jeszcze więcej minut. On sam ma coś do udowodnienia Kingsom, ponieważ w meczu ubiegłej nocy nie mógł pokazać pełni umiejętności, bo pod koniec spotkania musiał grać pod presją, ponieważ nabił sobie 5 fauli osobistych. powodzenia
⛔ 100
 
Z 619,7K
Dyscyplina: Koszykówka Hiszpania ACB
Godzina: 12:30
Spotkani Morabanc Andorra - Malaga razem z dogrywka
Typ:eek:ver 165,5
Kurs: 3,55
Bukmacher Unibet
Analiza.Gospodarze tego spotkania drużyna Morabanc Andorra w tym sezonie spisuje się bardzo przeciętnie i zajmuje 14 miejsce w tabeli z 6 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 3 zwycioęstwa i 5 pojedynków przegrali,w tym 2 po dogrywce.Ich bilans koszy wynosi 670-660 i jest dodatni.W ostatniej kolejce pokonali wysoko na swoim parkiecie Real Betis 96-68.Ich przeciwnik Unicaja Malaga to znany i utytułowany zespoł.Obecnie zajmują 9 miejsce w tabeli z 4 zwycięstwami i tyleż meczy przegrali.W ostatnim swoim spootkaniu przegrali na wyjeżdzie z Gipuzkoa 71-63.Myśle że w tym pojedynku często drużyny bedą rzucac za 3 punkty i padnie zdecydowanie dużo punktów.
16/04/17 SA
Unicaja Malaga - Morabanc Andorra 93:69
27/12/16 SA
Morabanc Andorra - Unicaja Malaga 92:87
17/04/16 SA
Unicaja Malaga - Morabanc Andorra 82:71
22/11/15 SA
Morabanc Andorra - Unicaja Malaga 82:79
⛔ 100
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Dallas - Bucks
Typ: Bucks (-6.5)
Kurs:
1.91
Bukmacher: unibet
Analiza:

Dallas b2b, Bucks po dwóch nocach odpoczynku. Dla mnie tutaj nie ma wgl o czym dyskutować i młoda ekipa Kidda bierze to bez większego problemu. Dirk jest tragiczny w obronie i jak on będzie miał kryć Giannisa to ja tego zupełnie nie widzę. Poczekam na linię na Antka i to też zapewne zagram. Bledsoe może nie daje dużo jako indywidualność, ale sporo wniósł do rotacji Bucks. Sporo zyskał Middleton, a Giannis został odciążony od grania prawie każdej akcji w ataku. Nie widzę tutaj opcji żeby Kozły nie wygrały tego spotkania bez większego problemu.
⛔ 100
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Typ: strzeki gola - Igor Angulo / TAK

Kurs: 2,7
Bukmacher: - Fortuna

Cytat z &quot;Przeglądu Sportowego&quot;
To było zaledwie cztery miesiące temu. a wydaje się jakby minęły lata. Górnik na wszystkich rywali spogląda ze szczytu ligowej tabeli, po pierwszej rundzie ma nie tylko najwięcej punktów, ale też najwięcej strzelonych goli, oddaje najwięcej strzałów na bramkę rywali, w swoich szeregach posiada bezdyskusyjnie najlepszego snajpera. Pokazuje najbardziej widowiskowy i ofensywny futbol, a eksperci zgadzają się, że na tak grającą drużynę trudno nie patrzeć z przyjemnością, niezależnie od temu, komu na co dzień się kibicuje.
WItajcie, to nie jest mecz, który można poddać racjonalnej analizie. To jest historia polskiej piłki nożnej. Jeżeli jakiś mecz można nazwać klasykiem to właśnie ten. Nawet w skali europejskiej i mówię to całkiem serio. Czy można analizować mecze Realu z Barceloną, każdy wynik jest możliwy. Mecze Górnika z Legią komentowane przez mistrza i wirtuoza mikrofonu Jana Ciszewskiego rozpalały kibiców w Polsce niczym Wyścig Pokoju. Kto pamięta tę serię?
  • Olympiakos Pireus – Górnik Zabrze 2:2 (0:2) (Wilczek 8, 36 min.)
  • Górnik Zabrze – Olympiakos Pireus 5:0 (1:0) (Wilczek 1, Skowronek 62, Szołtysik 70, Banaś 82 (k), 84 min.)
  • Glasgow Rangers – Górnik Zabrze 1:3 (0:2) (Lubański 5, 87, Szaryński 11 min.)
  • Górnik Zabrze – Glasgow Rangers 3:1 (0:1) (Olek 63, Lubański 77, Skowronek 81 min.)
  • Lewski Sofia – Górnik Zabrze 3:2 (2:1) (Szołtysik 5, Banaś 52 min.)
  • Górnik Zabrze – Lewski Sofia 2:1 (1:0) (Lubański 44, Banaś 56 min.)
  • AS Roma – Górnik Zabrze 1:1 (0:1) (Banaś 28 min.)
  • Górnik Zabrze – AS Roma 2:2 (0:1, 1:1, 2:1) (Lubański 90 (k), 93 min.)
    • baraż
  • Górnik Zabrze – AS Roma 1:1 (1:0, 1:1, 1:1) (Lubański 40 min.) – losowanie dla Górnika
    • Finał
  • Manchester City – Górnik Zabrze 2:1 (2:0) (Oślizło 68 min.)

Taka była droga do finału Pucharu Zdobywców Pucharów sezonu 69/70 ubiegłego stulecia.
A dzisiaj Górnik znowu jest na szczycie i gra z Legią, pewniakiem do mistrzostwa Polski. No bo jeżeli nie Legia to kto? No właśnie, kto? Nie wiem kto wygra, może będzie remis ale już słyszę trybuny na Łazienkowskiej, słyszę komentatora w pewnym kanale z plusem, Goooooooool, cudowny Angulo strzela siedemnastą bramkę w sezonie.... Jak myślicie? Tak będzie? Panie Włodzimierzu, będzie Pan oglądał?
Pozdrawiam Wszystkich prawdziwych kibiców i już się cieszę na jutrzejszy mecz.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dani23 38

dani23

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska Kobiety
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bielsko Biała - ŁKS Łódź
Typ: ŁKS Łódź (-9.5)
Kurs: 2.13
Bukmacher: fortuna
Analiza: Spotkanie 6 kolejki z polskiej ligi siatkówki kobiecej pomiędzy Bielsko Białą a ŁKS-em Łódź. Bielsko Biała zajmuje miejsce 9 (2 zwycięstwa i 3 porażki) z ugranymi setami (11-11) zaś ŁKS Łódź zajmują miejsce 2 (5 wygranych) z setami (15-3). ŁKS Łódź wygrał z Bydgoszczą, która jest na miejscu 4 aż 21 pkt różnicy i to na wyjeździe, więc handicap (-9.5) powinien spokojnie wejść. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia Eliteserien
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lilleström - Molde
Typ: 2
Kurs: 2.6
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Analiza bedzie szybka i konkretna
Najpierw gospodarze - dwie kolejki do konca i Lillström ma juz zapewniony pobyt w ekstraklasie norweskiej na przyszly sezon takze wydaje mi sie ze podejda do meczu bez wiekszej spinki.
Molde zas niby aktualnie 2 miejsce i 3 pkt przewagi nad Sarpsborgiem lecz ostatnie spotkanie w tym sezonie beda grali wlasnie z druzyna Sarpsborg
Molde - 47:33 50pkt
Sarpsborg - 47:34 47pkt
Wnioski same sie nasuwaja i jutro obie ekipy odniosa zwyciestwa w swoich meczach.
Molde nie moze tego meczu przegrac bo wtedy zrownalo by sie punktami i bramkami z Sarpsborgiem.
Podsumowujac Lillström nie gra o nic zas dla Molde stawka jest wysoka.
Losy vicemistrzostwa beda chcieli rozstrzygnac juz dzis.
Molde win
Pograles ? Daj reputke ????
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja,
Godzina:
15:00
Spotkanie:
Caen - Nice
Typ:
x draw remis
Kurs: 3.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Czesc. Krotko i na temat.
Bartosz choc niesmialo ale wszedl w pole karne i bardzo ladny gol dla Freiburga ktory zabral mi podwojny handicap, ale te bramke mozna wybaczyc, oby tak dalej. Tyle o poprzednim typie.
Na dzis szybciutko, typ oparty o statystyki. Gospodarze nie zremisowali od 17 (!) spotkan z czego 12(!) w lidze. A liga jaka jest wszyscy wiemy. Goscie tez ostatnio 1 zwyciestwo 4 porazki. Balotelli na boisku, moze byc roznie. Podobne braki w wyjsciowych skladach ale polecam pograc remis za jakies grosze albo ryzykowne ako a noz widelec!
Pozdrawiam
✅ 215
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Atlanta Hawks - Boston Celtics
Typ: (-1,5) Atlanta win

Kurs: 3,05
Buk: fortuna

Witam,
Piękna seria Celtów zwieńczona wygraną z Golden. Piszę w ten sposób bo dziś moim zdaniem koniec tej serii. Atlanta gra coraz lepiej, grali 11 dni temu ze sobą, Atlanta tak jak dziś w eoli gospodarza przegrała 107:110.
Są naładowanii, rozbili Sacramento w okolicach40 pkt, a Boston...w pewnym sensie spełniony.
POWODZENIA ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom