>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.12.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 19. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
T 8

tmk1929

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wczorajsza porażka Jagiellonii i Lechii utwierdza mnie w przekonaniu, że Ekstraklasa jest nieprzewidywalna. Generalnie rzecz biorąc obecna forma gliwiczan na wyjazdach pozostawia wiele do życzenia (ostatnie zwycięstwo odnieśli w październiku w Gdyni). W ciemno biorę zwycięstwo Miedziowych.

Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Bilbao-Celta
Typ: Bilbao wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.70
Buk : Unibet
Analiza: Spotkanie pomiędzy drużynami Athleticu Bilbao oraz Celty Vigo zakończy nam 16 serię spotkań w Hiszpańskiej ekstraklasie piłkarskiej. Gospodarze są tutaj delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów po pierwsze są wyżej w ligowej klasyfikacji (miejsce 7 zdobyli do tej pory 23 punkty ) po drugie grać będą przed własną publicznością , gdzie w poprzednich 9 spotkaniach ligowych oraz pucharowych zanotowali 8 wygranych oraz 1 podział punktów, więc bilans mają rewelacyjny. Goście natomiast zdobyli do tej pory 2 oczka mnie,ale tabela La liga jest tak ciasna że są dopiero na pozycji 13 . Na wyjazdach idzie im średnio w 7 spotkaniach zanotowali tylko 1 zwycięstwa 3 remisy oraz 3 porażki, poza tym traca sporo bramek, tylko ostatnie 4 spotkania wyjazdowe i aż 12 straconych goli, dlatego ja w tym spotkaniu celuje w over 0,5 gola już do połowy spotkania , bowiem myślę że tak ofensywnie usposobione drużyny nie będą się w takim meczu bronić. Myślę że wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach spotkania jest jak najbardziej realny, tak też postawię.

✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grelunio 32

grelunio

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Anglia
Godz: 20:00
Spotkanie Everton vs Liverpool
Typ: gospodarze over 1,5
Kurs: 2,95

Na początek tygodnia, derby Liverpoolu na Goodison Park.
Wygrana Evertonu z Arsenalem 2:1 w dodatku przed derbami jest idealnym motywatorem oraz momentem by utrzymać stabilną forme i przestać grać w kratkę.
Drużyny Kloppa są bardzo ofensywne, ale też dużo bramek tracą, Liverpool z 20 bramek 14 stracił na wyjazdach.
W Evertonie za czerwoną pazuje Jagielka, Barry nie zagrał z Arsenalem ale bardzo możliwe że wróci na derby.
W zespole The Reds, zabraknie najlepiej notowanego pomocnika Coutinho który już w tym roku nie zagra, nie wiadomo czy zagra Sturridge i środkowy obrońca Matip który ma kontuzje kostki.
Niechce tu mówić jakie wyniki obstawiam, ale wacham sie miedzy 1 X i 2, to jest chyba najlepszy wybór po pieknym kursie na ten moment.

⛔100
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna. Hiszpania, La Liga
Godz: 20:45
Spotkanie Bilbao-Celta
Typ: Bilbao
Kurs 1.90
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
W poniedziałek czeka nas ciekawe spotkanie w lidze hiszpańskiej. Spotkają się dwaj uczestnicy Ligi Europy - Athletic Bilbao i Celta Vigo. Moim zdaniem faworytem jest Bilbao.
Mecz na pewno będzie zacięty. Bilbao spisuje się jednak rewelacyjnie na własnym stadionie w tym sezonie. Ligowe punkty z tego terenu wywiozły tylko Barcelona (wygrała tam 1:0) i Osasuna (zremisowała 1:1). W 7 meczach u siebie stracili oni tylko 7 bramek. Myślę, że średnia 1 gola straconego na mecz to dobry wynik.
Wyjazdowy bilans Celty to 1-3-3. Zajmują aktualnie w tabeli 13 miejsce. Ich gra jest strasznie nierówna, wprawdzie potrafili ograć w tym sezonie Barcelonę, ale na wyjazdach jak widać nie radzą sobie jakoś wybitnie. Ostatnio zagrali też słaby mecz z Sevillą - przegrali 0:3.
Myślę, że Bilbao podtrzyma dobrą passę na własnym stadionie, nie przegrali tam bowiem meczu od 28 sierpnia, wliczając w to wszystkie rozgrywki.

✅90
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie Everton vs Liverpool
Typ: Everton wiecej kartek 3-drogowo
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jutro siadamy głęboko w fotelach zapinamy pasy i będziemy startować w Merseyside derby. Postawiłbym czysty win Liverpoolu jednak znalazłem typ który wydaję się być pewniejszy i po znacznie wyższym kursie o dziwo. W ostatnim meczu Everton złapał 2 3 żółte w tym jedna dla tego samego zawodnika a więc czerwona czyli daje nam to aż 5 kartek (tak rozlicza bet), w meczu z Watfordem 2 żółte kartki z United 2 żółte kartki z Southampton 2 żółte kartki ze Swenea znów 5 żółtych kartek natomiast Liverpool 0, 2,2, 1, 1 więc jest trochę lepiej. Za typem przemawia też to, że wizja Kloppa różni się nieco od tej znanej twardej gry ligi angielskiej a raczej gra podaniami i robieniem sporej ilości kilometrów natomiast Everton tak myślę do tego spotkania wyjdzie bardzo ale to bardzo nastawiony na kopanie po nogach bo w ostatnim starciu z Liverpoolem praktycznie ich nie była na boisku a ostateczny wynik to 4:0 dla czerwonej części miasta.

✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
odrodzony-m 462

odrodzony-m

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godz: 00:05
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz -2 pkt (handicap)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Drużyna Memphis Grizzlies w ostatnim starciu trochę się skompromitowała przegrywając z Sacramento Kings na swoim terenie (nawet mimo absencji Gay&#39;a w Kings). Brakowało im swobody w grze. Powodem gorszej dyspozycji Griizz był powrót startowego PG Mike&#39;a Conley&#39;a. Był on całkowicie bez rytmu, jak i jego drużyna. Utah Jazz mimo ostatniego zwyciestwa z Dallas, zagrala na niskim poziomie i odnieśli minimalne zwycięstwo 103:100. Dziś Gobert będzie trudnym rywalem dla podkoszowych Grizz. Utah Jazz nie zagra 2x tak bez wyrazu. Na tle takiego rywala Jazz musi dominować, zwłaszcza na dystansie dysponując większym bogactwem obwodowych graczy. To Jazz ma więcej talentu i wynik tego spotkania to nam dziś odzwierciedli.

✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marian33 125

marian33

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin-Piast Gliwice
Typ: under 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ligowe ostatki na ekstraklasowych boiskach, w ostatnim meczu 2016 roku Zagłębie podejmie Piasta i nie spodziewam się zbyt emocjonującego spotkania, w obu ekipach brakuje strzelb najlepsi strzelcy Janus i Badia odpowiednio 4 i 3 bramki. Goście do tej pory jedynie sześć trafień w dziewięciu wyjazdowych spotkania z czego aż cztery zdobyte na pomorzu w spotkaniach z Arką i Lechią, nie spodziewam się żeby byli oni w stanie pokonać Polacka dwukrotnie. Gospodarze u siebie 12 bramek zdobytych w 9 meczach co daje nam średnio 1,3 bramki na mecz więc szału niema.W klatkach staną solidni fachowcy Szmatuła i wyżej wspomniany Słowak, osobiście spodziewam się podobnego spotkania do ostatniego meczu Zagłębia z Pogonią gdzie dopiero błąd Jakuba Słowika sprawił że ujrzeliśmy jakąś bramkę i spotkanie się trochę rozkręciło, osobiście widzę tutaj raczej solidne męczenie buły i maksymalnie 2 bramki w tym spotkaniu gdyż obie ekipy końcówkę rundy mają dość słabą i obie ekipy uszanują nawet punkt zdobyty na koniec roku.

⛔100
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Dart - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Mervyn King - Steve West
Typ: West over 3.5 180-tki
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin
Analiza:

Zdecydowanie jeden z najlepszych betów na razie na mistrzostwach. Wszystkie buki dały na Steve&#39;a linię 4.5 przy kursie ~1.80, bądź 5.5 przy jakimś ~2.20. Tutaj Bwin wyskakuje z linią 3.5, gdzie West to klasyk do grania 2.5 w formacie bo11, bądź ogólnego over 4.5 w jego meczach w formacie popularnym z ET. Tutaj gramy bo5 setów i to w bardzo wyrównanym spotkaniu. Ciężko wskazać faworyta, aczkolwiek patrząc na formę z tego roku, to nie stawiałbym na straconej pozycji Westa. Potrafił grac kapitalne mecze, gdzie stukał avg sporo ponad 100. Merv słabiutko w tym roku. Bez rewelacji. Wcześniej King potrafił grać dobrze, a za tym szło rzucanie sporej ilości maxów. Anglik podupadł w tym aspekcie i jego gra również wygląda już słabiej. West za to bardzo często robił te 3-5 maxów w jakichś 10 legach. Tutaj minimum 3 sety po 3 legi, a obstawiałbym co najmniej 4 sety, więc powinno być te 16 legów. Przy tym czasu na 4 maxy powinno być dużo i imo taka linia na Steve&#39;a jest bardzo dobrą okazją i po prostu trzeba to pobrać.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU DARTA! TRWAJĄ MISTRZOSTWA ŚWIATA! TRZY TYGODNIE Z DARTEM NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE, WIELE EMOCJI I DOBRYCH TYPÓW!

✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie: Everton vs Liverpool
Typ: Liverpool over 2,5 bramek
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365

Derby Liverpool&#39;u. To od jakiegoś czasu bardzo ciężkie i wyrównane mecze, przynajmniej na stadionie Evertonu. Liverpool ma szanse znowu wskoczyć na fotel wicelidera po porażce Arsenalu z Manchesterem i wydaje mi się że Jurgen odpowiednio zmotywuje chłopaków do tego meczu. Chwilową zadyszkę złapali w poprzednich meczach ale wydaje mi się że po meczu z Middlesbrough wygranym 3:0 wszystko powinno już wrócić na właściwe tory pomimo kilku kontuzji w drużynie Liverpool&#39;u. Jeśli chodzi o Everton, u siebie trzyma poziom lecz jeśli chodzi o wyjazdy średnio to wygląda. Mimo wszystko że u siebie trzymają poziom wydaje mi się że Liverpool narzuci takie tempo, że mecz będzie bardzo over&#39;owy i możemy spodziewać się ciekawego widowiska z kilkoma bramkami. Z racji tego z Klopp bardzo dobrze przygotowuje zespół do tych ważniejszych meczy z silniejszymi drużynami a zdarzają się wpadki z tymi słabszymi przeciwnikami to myślę że jutro zespół Jurgena powinien wygrać i strzelić kilka bramek. Zakładam że też coś stracą ale właśnie taki przebieg meczu wydaję mi się realny i wynik oscylujący w granicach 3:1 lub 3:2 dla The Reds. Dla tych ostrożniejszych polecałbym typ over 2,5 goli w meczu. Z mojej strony tyle. Powodzenia ????

⛔100
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godz: 19:00
Spotkanie: Trefl Sopot - Kutno
Typ: 1 (-2,5)
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj coś z zupełnie innej bajki jeśli chodzi o moje typy. Mianowicie polska koszykówka. Trefl Sopot znacznie poniżej oczekiwań w tym sezonie po 11 kolejkach zajmuje 13 miejsce. Zespół z Kutna niewiele gorzej 15 miejsce po 10 spotkaniach. O ile na wyjazdach Trefl gra słabo to u siebie jest bardzo mocny. na 5 ostatnich spotkań u Siebie wygrał 4 przegrywając z aktualnie na 6 miejscu Szczecinem. postawiłem dziś na handicap - 2,5 ponieważ we wspomnianych zwycięstwach domowych przewaga drużyny z Sopotu była wyraźna a jeśli jeszcze dodatkowo spojrzymy na H2H meczów z Kutnem u siebie no to tym bardziej tym jest słuszny dwa mecze wygrane (61:48 i 90:83) Powodzenia!

✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
G 13

gientus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie: Athletic Club Bilbao -Celta Vigo
Typ: Wynik Athletic + liczba goli over 1,5
Kurs: 2.33
Buk: Betsafe
Analiza:

Nie powtarzając się zbytnio odnośnie tego meczu dołożę informację, że na ostatnie 10 spotkań gospodarzy powyżej 2,5 bramki padało 5 razy a gości 6. Średnia na 10 meczy obu drużyn to 1,7 bramki na mecz. Swoją drogą warty uwagi jest też BTTS po kursie 1.83 Pozdrawiam i powodzenia!

✅133
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie: Everton vs Liverpool
Typ: 2/X
Kurs: 15,00
Bukmacher: Bet365

Witam, miałem zrobić sobie przerwę po nieudanym typie, Arsenal znowu zawiódł, ale jeszcze dzisiaj gram ;)
Piszę z pracy więc szybko, gram że Liverpool wygra 1 połowę, bo oni często w pierwszych połówkach stosują pressing i strzelają gole, jednak nie potrafią utrzymać dosyć często wyniku stąd remis na koniec spotkania. A że często w tych meczach zdarzają się remisy, to proponuję zagrać czysty X jeśli nie gracie 2/X. Zobaczmy H2H

04.10.15 PL Everton Liverpool 1 : 1
07.02.15 PL Everton Liverpool 0 : 0
23.11.13 PL Everton Liverpool 3 : 3
28.10.12 PL Everton Liverpool 2 : 2

ostatnie cztery spotkania na bosiku tofików to X, myślę że dzisiaj też tak się skończy to derbowe spotkanie.....powodzenia

⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka / Czechy
Godzina: 20:10
Spotkanie: Brno - Kladno
Typ: Kladno 3:0 win
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365

Witam,
Tak jak mówiłem, będę grał już do końca wyższe kursy. W trakcie weekendu mi się po prostu nie chciało zajmować Bukmacherka, ale dziś co pewnie zagram więc dzielę się z wami. Tu pogram za jakieś drobne, polecam czysty win na gości po 1,50.
Cóż by tu powiedzieć. Kladno to rewelacja czeskiej ligi, jak dotąd przegrali tylko w pierwszej kolejce że Zlinem 0:3, później to kolejno 10 wygranych,dziś również powinno się to zdarzyć i seria przedłużona do 11 spotkań bardzo prawdopodobna. Bagatela Kladno posiada bilans 30-6, czyli pomijając spotkanie że Zlin to w 10 meczach stracili tylko 3 sety.
Typ ryzykowny, ale warty grania myślę.

Powodzenia ????

✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie Everton vs Liverpool
Typ: Lakaku strzeli
Kurs: 3
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam serdecznie! Po wczorajszym, mega śmierdzącym ustawką typie(Genua wygrywa 3-1, by w końcówce dać sobie wbić 3 gole, zespołowi, który w tym sezonie NIGDY nie strzelil więcej niż 1 gola????). Dobra, do typu. Kilku typerów przede mną napisało o meczu praktycznie wszystko. Zgadzam się w 100%, że obrona Czerwonych Diabłów to nie monolit. To ser. Szwajcarski;). W trzech ostatnich meczach na Goodison Park padały remisy(po3, po0 i po 1). Jak padały bramki, to ich strzelcem był Romelu Lakaku (strzelił 3 z tych 4). Widać, że piłkarz spręża się na derbowe spotkania. W tym sezonie 9 bramek belga, do tego 5 w EMŚ. Nie podejmuje się typowania zwyciężcy tego pojedynku (jak dla mnie od 0-0 do 5-5), dlatego wybieram &quot;bezpieczniejszą&quot; opcję strzelca bramki. Osobiście pogrywam w dublu z bramką młodego Adama Buksy.
Pozdrawiam i powodzenia życzę! Tradycyjnie.

⛔100
 
I 19

ignas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hellas Verona vs Entella
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: bet365

Ostatni mecz 19 kolejki zaplecza włoskiej ekstraklasy. Hellas jest wiceliderem ze stratą jednego punktu do lidera, na 34 zdobyte punkty w 18 meczach 20zdobyli u siebie, a Entella to ligowy średniak w 9 wyjazdowych meczach wygrali tylko raz, cztery razy remisowali i tyle samo razy przegrywali. Do tej pory oba zespoły grały ze sobą tylko raz w 2012 w pucharze Hellas wygrało 3-2. Nie widze innej możliwości jak wygrana gospodarzy którzy będą chcieli wrócić do Serie A

✅57
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie: Everton vs Liverpool
Typ: Liverpool
Kurs: 1,96
Bukmacher: unibet

Hit kolejki, bo chyba nikt mi nie powie, że bardziej czekaliście na City z Arsenalem niż na wielkie derby rzeki Mersey. Bukmacherzy faworyzują zespół gości i w sumie nie można się do tego przyczepić. Ekipa Kloppa przed tą kolejką zajmowała 2 miejsce i jeżeli dziś wygrają swoje spotkanie to utrzymają się na pozycji vicelidera. To spotkanie jest mega ważne nie tylko ze względu na to, że to derby, ale głównie przez pryzmat ligowej tabeli. Ekipa Chelsea odniosła kolejne zwycięstwo i jeżeli LFC nie wygra dzisiaj swojego spotkania to zapewni sobie pozycję lidera po rundzie jesiennej z przewagą 7 punktów nad drugą drużyną jaką teraz jest City. Klopp jak i jego podopieczni wyraźnie mówią, że dzisiaj mają zamiar wyjść zmotywowani w 100% i chcą wygrać to spotkanie. To samo ma się jednak w ekipie z niebieskiej części Liverpoolu, która w zeszłym tygodniu przerwała passę 5 spotkań bez wygranej w lidze pokonując Arsenal. Ekipa holenderskich braci wykorzystała spadek formy &quot;Kanonierów&quot; i mimo, że jakoś dużo lepsza nie była to wygrała dzięki solidnej grze i wyrachowaniu przez 90 minut. Patrząc na to co prezentują obie drużyny i jak toczyły się ich ostatnie mecze to typowym betem nasuwa się tutaj remis lub btts, a nawet DW: 1-1. Uważam jednak, że czysto piłkarskie umiejętności oraz forma przechylają szalę w stronę ekipy Niemieckiego szkoleniowca. Czytałem wiele opinii, że brakuję Sturridge oraz Coutinho i to jest wielkie osłabienie dla Liverpoolu. Angielski napastnik to cień zawodnika, która grał w duecie ze Suarezem, a brak brazylijskiej &quot;10&quot; na pewno jest odczuwalny, ale w ostatnim czasie duet Mane-Origi zastępuję go bardzo dobrze. Ten pierwszy robi niesamowity szum na boku boisku, gdzie ogrywa rywala za rywalem tworząc dużą ilość sytuacji bramkowych dla kolegów, a Belgijski snajper strzela jak na zawołanie. Do rekordu Vardy&#39;ego jeszcze sporo mu brakuję, ale 5 kolejnych spotkań z bramką robi wrażenie jak na tak młodego zawodnika. Po kontuzji do kadry mają dziś wrócić Can z Matipem, którzy powinni być ostoją linii defensywnych ekipy Kloppa. Can to świetny łącznik między obroną, a pomocą, który w tym sezonie pokazał już, że potrafi strzelać bramki, a Kameruński stoper to fenomenalny obrońca, który odciął w tym sezonie już Ibrę oraz Coste, więc dzisiaj czas na Lukaku. Przechodząc do ekipy gospodarzy to właśnie na Lukaku spoczywa ciężar zdobywania bramek i zrobienia wyniku w dzisiejszym spotkaniu. Wypadł mu Bolasie, więc zapewne to Valencia oraz Barkley będą głównym zagrożeniem dla bramki &quot;The Reds&quot;. Sprawa troszeczkę gorzej wygląda w obronie, gdyż wypadł Jagielka. W jego miejsce powinien wejść Funes Mori, który poprzednich derbów nie może zaliczyć do udanych, gdyż dostał czerwoną kartkę za brutalny faul na Origim. Dzisiaj myślę, że może mieć to w głowie, gdy młody snajper Liverpoolu będzie się z nim pojedynkował. Psychika tego Pana będzie troszeczkę naruszona i czasem może on osłabić swój zespół. Reasumując to wszystko, jestem zdania, że &quot;The Reds&quot; mają trochę więcej argumentów aby wygrać dzisiejsze derby, dlatego próbuję gry w ich stronę choć jestem zdania, że będzie to bardzo ciężki mecz.

✅96
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Everton- Liverpool FC
Typ: REMIS lub LIVERPOOL FC+ BTTS
Kurs: 2.1
Bukmacher: betfair

Analiza:
Dzisiaj najbardziej wyczekiwany przeze mnie mecz w roku (oprócz Man Utd)- derby miasta Beatlesów! W moim wyborze nie kieruję się statystykami, gdyż nie sądzę, że te będą miały dzisiaj znaczenie…The Toffees nie są zwyczajni przegrywać u siebie w tym sezonie, ale o czyste konto już ciężej. Liverpool FC strzela dużo na wyjazdach i dużo też traci, lecz czy mecz ten można rozpatrywać w kontekście HOME – AWAY? Moim zdaniem NIE, derby rządzą się swoimi prawami, które ciężko sprecyzować. Jednego jestem dzisiaj pewien- BTTS po kursie 1.60, ale kierując się sercem to czerwonej części miasta, podkręcam swój typ o 0.50 w górę. The Reds są bardzo dobrze dysponowani w ofensywie, martwię się jedynie możliwym brakiem Matipa w obronie, ale jestem przekonany że tego meczu nie przegramy. Hendo, Lallana, Wijnaldum, Firmino, Mane i Ovigi= ogień!
Nie oddamy Liverpoolu w niebieskie ręce! GO, GO, GO The Reds!

⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 19:30
Spotkanie: Team Tvis Holstebro - GOG Handbold
Typ: 2
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiaj spróbuję ten typ z duńskiej ligi piłki ręcznej. Tabela wygląda tak:



Faworytem tego spotkania są bez wątpienia gospodarze, którzy są w tabeli wyżej, u siebie dobrze grają mając bilans 5 wygranych i 1 porażki i ostatnio ich forma ustabilizowała się i w lidze duńskiej 5 ostatnich meczy wygrywali. GOG z kolei na wyjazdach ma bilans 3 zwycięstw i 5 porażek. Holstebro grali do nie tak dawna bardzo nierówno mając duże przestoje w swojej grze ale ostatnio ich forma ustabilizowała się i w lidze duńskiej odnieśli 5 zwycięstw z rzędu, jednak każda seria się kiedyś kończy i uważam, że dzisiaj może to nastąpić. GOG jak już przegrywa to minimalnie po bardzo walecznej grze. Jest to niesłychanie zadziorny i waleczny zespół, który w żadnym meczu nie odpuszcza. Byli w stanie w tym sezonie sprawić już kilka niespodzianek i wygrać z teoretycznie mocniejszymi zespołami jak na wyjeździe z Kolding 20-18, z Bjerringbro/Silkeborg u siebie 37-33 czy w ostatniej kolejce z Skjern u siebie 34-28. W żadnym z tym spotkań faworytem nie byli a pokusili się o niespodzianki i dzisiaj liczę, że również tak będzie. Z Holstebro w tym sezonie już raz się w lidze spotkali pokonując ich u siebie 25-23 i też nie byli faworytem. Teraz jednak zmierzą się na wyjeździe ale myślę, że są znów w stanie wygrać. Gospodarze po tylu wygranych z rzędu w lidze mogą dziś poczuć się zbyt pewnie a GOG karci faworytów w takich przypadkach chyba najlepiej w tym sezonie z całej ligi. Holstebro niby formę i grę ustabilizowało ale jednak liczę, że w tym meczu znowu wrócą pewne przestoje w ich grze tak jak miało to miejsce na początku sezonu. GOG jednak mimo wszystko od początku sezonu ma tę formę jednakową a gospodarze tego meczu często w swoich spotkaniach mają szarpaną grę. Potrafią wysoko wygrywać, by za chwilę mieć taki przestój, że niwelują całą przewagę w dosłownie kilka minut. W przekroju całego sezonu napewno pod tym względem dla mnie lepiej wygląda GOG. Jednak na wyjazdach już im tak dobrze nie idzie jak w meczach u siebie ale zawsze mimo wszystko ich wyniki są na styku i jak przegrywają to przeważnie minimalnie. Jeżeli chodzi o składy na to spotkanie to goście wystąpią dokładnie w takim samym zestawieniu jak w wygranym meczu w ostatniej kolejce ze Skjern. Nie zagrają ani Gøran ani Lasse Møller ale bez tych graczy zespół dzisiejszych gości poradził sobie ostatnio bardzo dobrze i to z faworyzowanym przeciwnikiem więc problem to nie powinien być. W Holstebro tez kilku graczy jest poobijanych i ktoś napewno dzisiaj nie zagra ale zespół ten w ostatnich meczach też był w takiej samej sytuacji, że nie wszyscy mogli zagrać a mimo tego odniósł w lidze 5 zwycięstw z rzędu więc widać, że to problemem tez nie jest. Napewno spodziewam się zaciętego pojedynku pełnego walki, w którym o końcowym zwycięstwie zadecydują detale. Liczę tutaj na wygraną gości i to w ich stronę polecam grać ;)

⛔100
 
G 28

gieksikjno

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna premier league
Godzina: 21-00
Spotkanie: everton-liverpool
Typ: 1x
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na wstępie powiem iż wczorajszy mój typ siadł bardzo ładnie. LEGIA wygrała minimum 3 bramkami a kursik był całkiem fajny.
Przejdzmy wec do analizy dzisiejszego meczu evertonu z liverpoolem. NA wstepie napisze może o absencjach evertonu, więc nie zagrają;
BESIĆ, BOLASIE, ORAZ JAGIELKA a niepewny jest występ KONE I PENNINGTONA.
Natomiast w liverpoolu nie zagra;
BOGDAN, CAN, COUTINHO, GRUJIC, INGS, MATIP I STURRIDGE. Myślę że liverpool bedzie miał duże problemy ze skonstruowaniem bramkowych ataków. Everton to nie ogórki i nie przegrali u siebie w tym sezonie żadnego meczu. Wygrali 4 spotkania oraz odnieśli cztery remisy. Wydaje mi się że liverpool nie wygra tego spotkania a co więcej myślę iż LUKAKU strzeli bramkę a everton wygra.
POZDROOOOOO

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom